סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 4:46 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 9:59 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
Super Mario כתב:
אני לא שונא אותו.
אני דירגתי לפני כמה עמודים את בראיינט 11 ברשימת כל הזמנים שלי, אני גם חושב שהוא הסקורר השלישי הכי טוב בכל הזמנים (אחרי ג׳ורדן וקארים). הוא היה בשיאו אחד השחקנים המסוכנים ביותר אי פעם.

אבל עדיין, הוא השחקן האוברייטד בהסטוריה (טוב, אולי יחד עם רג׳י מילר) בגלל אנשים כמוך שמגזימים בהערכה כלפיו.
אבל כן, כואב לי לפעמים לראות את קובי משחק ומתנהל כי עם כמות הכישרון שיש לו, עם היה לו אישיות קצת יותר נוחה וקבוצתית הוא היה עוד יותר ענק.

סתם שתדע, אין שום ספורטאי שאני באמת שונא, או שאני צופה במטרה לראות אותו מפסיד (חוץ משחקני מכבי כדורסל וביתר וברסה כדורגל).

מה שבטוח זה שאני מסכים איתך לגבי מילר, ההיתנהלות של קובי, ומכבי ובארסה =)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 10:11 pm 
Junior

שקי: דיוני קובי הם עתיקים, אני הצטרפתי אליהם לקראת סוף הקרירה שלו. חשבתי שיש עם מי לדבר, אבל, בוא נקרא לזה "אנטי-קובי" מובהק-תמיד יהיה כאן. זו טעות בכלל להיסחף ולענות לניסיונות להיכנס בקובי כשהוא אפילו לא קשור ומחפשים אותו בכוח (כמו שחזרו ואמרו כאן שקובי לא ברמה של לברון, זה מקביל לאמירה שקובי יותר טוב מג'ורדן). לי זה חסר טעם להמשיך להיסחף לדיונים האלו.

מה שאני מסכים (לא שזה יפתיע מישהו) זה שלקובי יש את המשחק הכי אסתטי בהיסטוריה, ולכן יש לו הרבה אוהדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 10:36 pm 
Junior

פלאש הדיוני קובי בפורום במתכונת הנוכחית שלהם זה לגמרי אתה ופלאש הבאתם... אתם נהגתם להכניס את קובי לכל דיון גם שהוא לא שיחק פה, מה שגרר שגם שהוא לא שיחק אז אחרים חיפשו אתכם כדי להחזיר לכם.
לא נתקלתי פה בשנאה עיוורת לקובי בשום שלב, מה שכן הרבה אנשים (ואני בינהם) מחפשים את קובי רק כדי להחזיר לך ולמאסטר (ולאיגי, אבל הוא טרול) על אינוס הסטטיסטיקות שלכם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 10:52 pm 
Junior

ובנושא אחר:
טיימ-אאוט ההפסד של סקוטי ברוקס. איזה קלאסה.
http://www.youtube.com/watch?v=27sg71i3kXs
לפני שבוע ראיתי את הסרט של הדרים טים.
גם לפני עשרים שנה היו שחקנים עם כבוד, הם היו פשוט פחות טובים מהשחקנים האחרים. גם בימינו אלו יש שחקנים מלוכלכים, שאין להם כבוד למשחק, הם פשוט פחות טובים מהכוכבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 10:57 pm 
מנהל פורום

ישר לסימניות... לפעם הבאה שאני אפסיד את האליפות במחזור האחרון של הליגה (או אולי בהמשך גם בגמר פלייאוף או משהו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 11:14 pm 
Junior

איזה פאסון... כל הכבוד לו.
זה נעים לראות אנשים שיודעים להפסיד בכבוד... זה מעורר הרבה הערכה אצלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 12:13 am 
Junior

sheky כתב:
פלאש הדיוני קובי בפורום במתכונת הנוכחית שלהם זה לגמרי אתה ופלאש הבאתם... אתם נהגתם להכניס את קובי לכל דיון גם שהוא לא שיחק פה, מה שגרר שגם שהוא לא שיחק אז אחרים חיפשו אתכם כדי להחזיר לכם.
לא נתקלתי פה בשנאה עיוורת לקובי בשום שלב, מה שכן הרבה אנשים (ואני בינהם) מחפשים את קובי רק כדי להחזיר לך ולמאסטר (ולאיגי, אבל הוא טרול) על אינוס הסטטיסטיקות שלכם

כשמביאים סטט' מדויקת אי אפשר לאנוס אותה. ואני לא יודע ממתי אתה קורא בקביעות, אני זוכר שכשהתחלתי לקרוא פה המגמה בדיוני קובי היתה זהה במדויק. בחלוקה גסה של היחס אליו: 10% נטו יותר לכיוון החיובי, 90% יותר לשלילי, עכשיו מתברר שלא מעט מהם מעריצי-לברון שבטוחים שהוא לא פחות טוב מג'ורדן ויגיע אליו (ודי להתבכיין על השורה "Y מעריץ/שונא את שחקן X" כשהביטוי נולד במקור ושומש-אינספור-פעמים ביחס לאוהדי הלייקרס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 12:21 am 
Junior

כן, ברוקס פשוט מאמן קלאסה כמו שאומרים אצלנו.

לגבי קובי - אני אמנע מלהכנס לדיון המלבב אבל בהערת אגב - מכיוון שלא ראיתי מעולם שחקן עם מעריצים כ"כ אובססיביים (גם אם נשלב מעריצי מייקל, שאקיל, דאנק ולברון ביחד) וזה לא רק בפורום פה, נולדה אצלי התאוריה המופרכת שזה איכשהו קשור לזה שקוראים לו קובי. יש מצב שאנשים חושבים (בתת מודע?) שהוא חצי ישראלי או משהו? שהוא ציוני? שהוא מייצג "אותנו"? אין לי אחר הסבר לקיבעון הזה..אני למשל אוהב את וייד, אבל בחיים לא היתה לי ולא יהיה לי תכוח והסבלנות ו..ובכן, האובססיה לנהל ויכוחים על גדולתו במשך שעות על גבי שעות בעשרות אם לא מאות מקרים נפרדים.
אני לא מתייחס לשאלה אם הוא הגדול בהיסטוריה או לא, אני מתייחס לכמות המלל והאנרגיה שמעריציו משקיעים. אי אפשר להגיד שהם לא משקיעים, הרבה פעמים הם ידעו לצטט לך סטטיסטיקה שנבחרה בקפידה על איזה סדרה שכוחת-אל בחצי גמר המערב אבל רק אחרי המשחק השני ועד המשחק החמישי ולא כולל תערב שהיה לו כאב בטן ולא כולל תסיבוב הראשון והאחרון וכו'. גם האנרגיות שהם משקיעים בלגמד כל שחקן ששיחק לידו היא משהו די ייחודי, מה שגורם לי לחשוב שהם הרבה פחות אוהדי לייקרס והרבה יותר מעריצי קובי.
תופעה מעניינת מבחינה פסיכולוגית ומבחינת אהדת ספורט, ללא ספק.

גיא פניני, קפטן מכבי, לשחקן הפועל : "אתה נאצי, שיהיה סרטן בראש לך ולאבא שלך".

נערך לאחרונה על ידי שימי ריגר וונאבי בתאריך ד' יוני 27, 2012 12:41 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 12:30 am 
Junior

מה שמשעשע שבדיוק צחקת כאן על מי שהתיחס למשחקים מסוימים ומספרים מסוימים כדי להאדיר את הפלייאוף של לברון ג'יימס בתחילת הדיון, ועל הדרך נוהגים לגמד את כ-ל הקבוצות שבהם שיחק... מה זה אומר על מעריצי לברון? :)

אני הגבתי בדיוק כך בהומור, להציג פלייאופים בהם קובי עשה X נק' וY אס' באחוזים Z רק משלב T בפלייאוף וכו' וכו, כדי להראות שאין משמעות שדווקא הוא עשה בדיוק את זה ושחקן אחר לא...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 12:37 am 
Junior

העמודים האחרונים מתחילים להיות משוגעים לחלוטין. טירוף מוחלט מה שקורה פה.. הלוואי שזה יימשך אני אישית נהנה.
אחד מדרג את רג׳י מילר לפני לברון ומנמק בעיקר ב״אני שונא אותו והוא עבר קבוצה״ , שני שם את פאקינג מקגריידי לפני מייקל במשהו שקשור לכדורסל, שלישי ללא ספק מספק את מופע הדיכוטומיה המצחיק שראיתי בחיי, מתייג אדם לתיקיית הקובי הייטרס שהוא בטח מחזיק בלוח העבודה, (למרות שהמושא מצהיר שדווקא ההפך) ואחר כך מתייג אחרים לתיקיית הלברון פאנס הסמוכה, מנסה לשכנע עצמו שהוא לא לבד, שיש עוד אנשים פה לידו שמגדירים עצמם כלברון/קובי/יאו מינג פאנס.

give us more  

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 12:38 am 
Junior

אני חושב שעצם זה שאתה באמת ובתמים (ואני מאמין לך שאתה באמת לא מסוגל לראות את ההבדל) בין שחקן שנבחר ישר ללייקרס המועדון הכי השגי בליגה (אחרי שאיים לא להסכים לשחק בשביל שארלוט) וצוות עם הסנטר הכי דומיננטי ב40 שנה האחרונות או עם רוטציית גבוהים מעולה אחרכך, לבין לברון ששיחק במועדון מהכושלים בתולדות הליגה כשהשחקן הכי טוב לידו היה מו פאקינג ווילאמס, והקבוצה התמוטטה מקצועית ברגע שהוא עזב - מעידה על חלק מהתופעה שניסיתי להאיר.

האמת שהויכוח עצמו לא כ"כ מעניין אותי, לברון באמצע הקריירה ויהיה זמן לראות אם הוא עובר את קובי או לא..אני לא זיהיתי אצלך הרבה הומור, את אותם שטיקים של סטטיסטיקות חלקיות ושאר כיפופי מציאות אני מזהה אצל הרבה מאותם מעריצי קובי. זה לא איזה פשע גדול, זה פשוט מעניין להבין מאיפה נובע ה..להט, אם נתנסח בעדינות, שאתה מרגיש כלפיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 12:42 am 
מנהל פורום

שימי ריגר וונאבי כתב:
כן, ברוקס פשוט מאמן קלאסה כמו שאומרים אצלנו.

לגבי קובי - אני אמנע מלהכנס לדיון המלבב אבל בהערת אגב - מכיוון שלא ראיתי מעולם שחקן עם מעריצים כ"כ אובססיביים (גם אם נשלב מעריצי מייקל, שאקיל, דאנק ולברון ביחד) וזה לא רק בפורום פה, נולדה אצלי התאוריה המופרכת שזה איכשהו קשור לזה שקוראים לו קובי. יש מצב שאנשים חושבים (בתת מודע?) שהוא חצי ישראלי או משהו? שהוא ציוני? שהוא מייצג "אותנו"? אין לי אחר הסבר לקיבעון הזה..אני למשל אוהב את וייד, אבל בחיים לא היתה לי ולא יהיה לי תכוח והסבלנות ו..ובכן, האובססיה לנהל ויכוחים על גדולתו במשך שעות על גבי שעות בעשרות אם לא מקרים נפרדים.
אני לא מתייחס לשאלה אם הוא הגדול בהיסטוריה או לא, אני מתייחס לכמות המלל והאנרגיה שמעריציו משקיעים. אי אפשר להגיד שהם לא משקיעים, הרבה פעמים הם ידעו לצטט לך סטטיסטיקה שנבחרה בקפידה על איזה סדרה שכוחת-אל בחצי גמר המערב אבל רק אחרי המשחק השני ועד המשחק החמישי ולא כולל תערב שהיה לו כאב בטן ולא כולל תסיבוב הראשון והאחרון וכו'. גם האנרגיות שהם משקיעים בלגמד כל שחקן ששיחק לידו היא משהו די ייחודי, מה שגורם לי לחשוב שהם הרבה פחות אוהדי לייקרס והרבה יותר מעריצי קובי.
תופעה מעניינת מבחינה פסיכולוגית ומבחינת אהדת ספורט, ללא ספק.

זו תופעה מרתקת. גם לי יש כל מיני תיאוריות אבל הן לא קשורות לשם אלא יותר לסגנון המשחק ומה שהוא מסמל אצל אנשים מסויימים, או יותר נכון - לאנשים בעלי תכונות אופי מאוד מסויימות יש צורך פסיכולוגי להעריץ מישהו כמו קובי כדי להרגיש יותר טוב עם עצמם.

מה שמדהים זה עד כמה זה כנראה משפיע על כל תפיסת המציאות ועל זיכרון סלקטיבי.
למשל לפני רגע פלאש טען שאוהדי לברון הם אלה שכל הזמן מנסים להקטין את השחקנים שמשחקים איתו, רק שאיכשהו "ברח" לו מהזיכרון שבכל דיון כזה הוא זה שקודם כל מתחיל להאדיר את אותם שחקנים ששיחקו ליד לברון (במטרה כמובן להקטין את לברון עצמו) ורק אז בתגובה האנשים הנורמליים מנסים אולי להקטין את אותם שחקנים, כמן תגובת אנטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 12:48 am 
Junior

ודים, מעניין לשמוע את התאוריה שלך אם בא לך לפרט..מה אתה חושב שקובי מסמל? עם כל הכבוד, הוא לא שחקן כזה ייחודי מבחינת סגנון משחק..כבר היו לנו מייקל ודוקטור ג'יי ווינס קרטר ועוד כמה שאסתטית לא נפלו ממנו וחלק כנראה עלו עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 7:04 am 
Hall of Famer

והתופעה הכי מרתקת היא אנשים שהמומים מה... אדיקות נקרא לזה? של מעריצי קובי גם בפעם ה-7000 שבה אנחנו חוזרים על אותו דיון בדיוק בכל פעם שמישהו מפליץ בריח שמזכיר קצת את הפלוצים של קובי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 7:15 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הבעיה היא שפלאש עבר למוד של לצחוק על לברון דרך כתיבת הודעות סופר מגנות על קובי בהפוך על הפוך, כדי לצחוק על לברון, משהו בסגנון "אם הייתי מדבר *ככה* על קובי, הייתם נורא צוחקים". אבל זה כל כך קרוב לסגנון הרגיל שלו, שמאוד קשה להבדיל. קצת כמו ההודעות הציניות של פרודו בת'רד על מכבי, שמנוסחות כהודעות חדשותיות בלי שום רמז אם זה רציני או לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 7:58 am 
Junior

FLASH כתב:
sheky כתב:

כשמביאים סטט' מדויקת אי אפשר לאנוס אותה. ואני לא יודע ממתי אתה קורא בקביעות, אני זוכר שכשהתחלתי לקרוא פה המגמה בדיוני קובי היתה זהה במדויק. בחלוקה גסה של היחס אליו: 10% נטו יותר לכיוון החיובי, 90% יותר לשלילי, עכשיו מתברר שלא מעט מהם מעריצי-לברון שבטוחים שהוא לא פחות טוב מג'ורדן ויגיע אליו (ודי להתבכיין על השורה "Y מעריץ/שונא את שחקן X" כשהביטוי נולד במקור ושומש-אינספור-פעמים ביחס לאוהדי הלייקרס).

היה נדמה שהשתנית קצת בפלייאוף, כמה הודעות שמשבחות את לברון, אבל מסתבר שא"א באמת להוציא את זה ממך.
תמצא לי אחד, אחד! בפורום שכתב בבטחון שלברון לא פחות טוב מג'ורדן ויגיע אליו ואני משנה את החתימה שלי בשבילך לחודש לכתוב בה מה שאתה רוצה על קקובי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 8:23 am 
מנהל פורום

צריך לשלוח את המשפט "כשמביאים סטטיסטיקה מדויקת אי אפשר לאנוס אותה" לכל הוגי הדעות והסטיריקונים לדורותיהם ולבקש תגובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 8:32 am 
Junior

King Chauncey כתב:
העמודים האחרונים מתחילים להיות משוגעים לחלוטין. טירוף מוחלט מה שקורה פה.. הלוואי שזה יימשך אני אישית נהנה.
אחד מדרג את רג׳י מילר לפני לברון ומנמק בעיקר ב״אני שונא אותו והוא עבר קבוצה״ , שני שם את פאקינג מקגריידי לפני מייקל במשהו שקשור לכדורסל, שלישי ללא ספק מספק את מופע הדיכוטומיה המצחיק שראיתי בחיי, מתייג אדם לתיקיית הקובי הייטרס שהוא בטח מחזיק בלוח העבודה, (למרות שהמושא מצהיר שדווקא ההפך) ואחר כך מתייג אחרים לתיקיית הלברון פאנס הסמוכה, מנסה לשכנע עצמו שהוא לא לבד, שיש עוד אנשים פה לידו שמגדירים עצמם כלברון/קובי/יאו מינג פאנס.

give us more  

+1 (מה זה אומר בעצם ה+1? ראיתי שמשתמשים בזה פה מידי פעם)
והכי כיף שזה לא צריך להסביר למה ללברון אין עדיין אליפות

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 8:52 am 
Junior

+1 אומר בעצם: תוסיף אותי לרשימה כמי שמסכים עם מה שאתה אומר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 8:55 am 
Junior

ראובן כתב:
צריך לשלוח את המשפט "כשמביאים סטטיסטיקה מדויקת אי אפשר לאנוס אותה" לכל הוגי הדעות והסטיריקונים לדורותיהם ולבקש תגובה.

"מינואר 1995 ועד אוגוסט 1996, המשפט הזה נאמר על ידי שלושה בני אדם. שלושתם היו אירופאים."
רמי וייץ

"אתה עומד להתוודות שאנסת את הסטטיסטיקה הזו? כי ככה זה נשמע למאזינים."
ניב רסקין

"אפשר לראות שהם הכינו את הסטטיסטיקה הזו בבית. זה לא משהו שאפשר באמצע המשחק לייצר."
עפר שלח

"גבירותי ורבותי, אנחנו רואים פה משחק סטטי משובח."
יורם ארבל

"לפני 50 שנה היו שומעים את מה שאתה אומר וצוחקים לך בפנים. היום הם צוחקים מאחורי הגב."
שימי ריגר

"זה משפט פשוט מפגר. אם היה לך שכל היית קופץ מהגג."
הקוף

"כשמביאים סטטיסטיקה מדוייקת, אי אפשר לאנוס אותה."
אלי אוחנה.

"אני הסטטיסטיקאי הכי טוב בארץ. כולם רוצים לאנוס אותה כי אני הבאתי אותה."
איל ברקוביץ.

"אז מה אתה אומר בזה?"
מאיר אינשטיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 9:06 am 
Freshman

מה שאני תוהה זה מה יקרה כשקובי יפרוש, האם אוהדיו ימשיכו את האובססיביות כלפיו וימשיכו להשוות אותו לכל כוכב נוכחי, או שכולם יעברו לאיזה בראדלי ביל או האריסון בארנס חדש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 9:08 am 
מנהל פורום

picknroll כתב:
ראובן כתב:

"מינואר 1995 ועד אוגוסט 1996, המשפט הזה נאמר על ידי שלושה בני אדם. שלושתם היו אירופאים."
רמי וייץ

"אתה עומד להתוודות שאנסת את הסטטיסטיקה הזו? כי ככה זה נשמע למאזינים."
ניב רסקין

"אפשר לראות שהם הכינו את הסטטיסטיקה הזו בבית. זה לא משהו שאפשר באמצע המשחק לייצר."
עפר שלח

"גבירותי ורבותי, אנחנו רואים פה משחק סטטי משובח."
יורם ארבל

"לפני 50 שנה היו שומעים את מה שאתה אומר וצוחקים לך בפנים. היום הם צוחקים מאחורי הגב."
שימי ריגר

"זה משפט פשוט מפגר. אם היה לך שכל היית קופץ מהגג."
הקוף

"כשמביאים סטטיסטיקה מדוייקת, אי אפשר לאנוס אותה."
אלי אוחנה.

"אני הסטטיסטיקאי הכי טוב בארץ. כולם רוצים לאנוס אותה כי אני הבאתי אותה."
איל ברקוביץ.

"אז מה אתה אומר בזה?"
מאיר אינשטיין.

:)

זה היה ממש מוצלח...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 10:59 am 
Junior

שימי ריגר וונאבי כתב:
אני חושב שעצם זה שאתה באמת ובתמים (ואני מאמין לך שאתה באמת לא מסוגל לראות את ההבדל) בין שחקן שנבחר ישר ללייקרס המועדון הכי השגי בליגה (אחרי שאיים לא להסכים לשחק בשביל שארלוט) וצוות עם הסנטר הכי דומיננטי ב40 שנה האחרונות או עם רוטציית גבוהים מעולה אחרכך, לבין לברון ששיחק במועדון מהכושלים בתולדות הליגה כשהשחקן הכי טוב לידו היה מו פאקינג ווילאמס, והקבוצה התמוטטה מקצועית ברגע שהוא עזב - מעידה על חלק מהתופעה שניסיתי להאיר.

האמת שהויכוח עצמו לא כ"כ מעניין אותי, לברון באמצע הקריירה ויהיה זמן לראות אם הוא עובר את קובי או לא..אני לא זיהיתי אצלך הרבה הומור, את אותם שטיקים של סטטיסטיקות חלקיות ושאר כיפופי מציאות אני מזהה אצל הרבה מאותם מעריצי קובי. זה לא איזה פשע גדול, זה פשוט מעניין להבין מאיפה נובע ה..להט, אם נתנסח בעדינות, שאתה מרגיש כלפיו.

אתה חושב שהלייקרס לא היו מתמוטטים אם קובי היה עוזב לפני 2008 כמו לברון? כמובן שכן, אין לכך משמעות. גם לכך שהלייקרס פרנצ'ייז ששלט בשנות ה80-חסר משמעות, הלייקרס היו קבוצה בינונית לפני טרייד אוניל. אחריו הפכו לקבוצת פלייאוף נחמדה בתחילה, ואחרי ששאק הגיע לשיאו וקובי הפך לאחד השחקנים הטובים בעולם ופיל ג'קסון הגיע, הם הפכו לשושלת הכי דורסת בNBA ב15 שנה האחרונות. וזה מעבר לריפיט שנלקח כשביינום משחק פצוע בכל פלייאוף, ועם סגל בודאי פחות טוב משל ההיט.

לא היה לי שום דבר בעד קובי מעבר לכך שהוא שחקן שכיף לראות. בטח לא איזה "להט" שאם כבר קיים אצל מעריצי לברון כאן (אליפות אחת סה"כ, לא מאמין שהיה צריך להסביר למה הוא לא ג'ורדן[ולא יהיה ג'ורדן] וגם לא קובי, שלא לדבר על זה שבכ-ל הזדמנות הם מגמדים את הקבוצות של לברון, שלא לדבר על פתיחת יוזר SPLASH כי נעלבו בשם לברון מהמילה 'צ'וקר'). סה"כ, צרם לראות שגם בתקופה שקובי הביא אליפויות וגמרים תמיד ניסו להיכנס בו ולמצוא אותו על כל החטאה בקלאץ' או כל משחק חלש וכו', אם לא האנטי כלפיו-לא הייתי אוהב את השחקן יותר מאשר וייד.

אז שוב: סה"כ 5-1. כשזה יהיה 5-3 או 5-4, יהיה אפשר לחשוב על ויכוח, עד אז קובי ולברון לא באותו משפט בדירוגים האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 3:47 pm 
Junior

lebron fans lebron fans, what you gone a do, what you gone a do when the user FLASH is coming at you??

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 4:32 pm 
Junior

FLASH כתב:

סה"כ, צרם לראות שגם בתקופה שקובי הביא אליפויות וגמרים תמיד ניסו להיכנס בו ולמצוא אותו על כל החטאה בקלאץ' או כל משחק חלש וכו', אם לא האנטי כלפיו-לא הייתי אוהב את השחקן יותר מאשר וייד.

:shock: :shock: :shock:

אבל אני זוכר שתמיד השמצת את וייד בכל דרך אפשרית וגם כמה דרכים לא אפשריות. אתה בעצם קיומך היוות את האנטי כלפי שחקנים אחרים :ne_vi_del:
אני לא מרגיש שבאמת פיענחנו את חידת ההערצת הקובי עדיין..סתם לדוגמא, אתה תהיה אוהד הלייקרס גם אחרי שהוא יפרוש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: