סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 5:26 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 135 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מיאמי בעונה הבאה
הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 8:55 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ההיט התמודדו השנה עם קו קדמי של פרקינס ואיבאקה שהוא לא קוטל קנים ויכלו לו.
את הגמר שנה שעברה ההיט הפסידו על דברים הרבה יותר משמעותיים מהיתרון של צ'נדלר על הגבוהים.
וכמו שנאמר, אם הייתה אפשרות להביא גבוה נורמלי, אני בעד, אבל מכיוון שאין אז עובדים עם מה שיש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 8:58 am 
Senior

בוא לא נשווה את פרקינס לביינום או להווארד בבקשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 9:07 am 
Junior

אוקיי נזרום איתך, את מי אתה רוצה להחתים שיהווה פיתרון הולם עבורם, קדימה אני איתך!רק תן שם, שנכנס בתקציב החריגה, זה הכל, ממש פשוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 9:17 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
שחף חסיד גדול של כריס קיימן (אלא אם הטיעונים האחרונים שהוא לא רלוונטי שיכנעו אותו).

העניין עם ריי אלן הוא שכמו בדראפט - אתה לא מעדיף שחקן בינוני שקצת יותר מתאים על שחקן מצוין שלכאורה לא מתאים. ולמיאמי יש אולי בעיה מסוימת בעמדת הסנטר (שכמו שוויק, אני לא זוכר את צ'נדלר ככזה אסון עבורם, והם הסתדרו לא רע עם אותו הצ'נדלר השנה, ואז לא היה את באטיה ולא ניסו לשחק עם בוש כסנטר), אבל יש להם גם בעיות אחרות - המחליף ללברון שעוד לא נמצא, ואם רוצים להפחית את כמות הדקות של וייד, אז גם המחליף לוייד. ובהנחה שמייק מילר פורש, אז צריך גם מישהו על העמדה שלו.

בקיצור, ריי אלן הוא פיתרון מצוין לסידרת בעיות קיימת. זה מוזר לוותר על האופציה הזו תמורת פיתרון בינוני לבעיה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 10:11 am 
Hall of Famer

סליחה, אבל ריי אלן הוא חרא פתרון. הירידה שלו השנה היתה די חדה (ועם כל הפציעות), ומהניסיון של עשרים שנות צפייה ב NBA, כשהירידה החדה מגיעה, היא ממשיכה בקצב אקספוננציאלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 10:13 am 
Senior

אלן הוא פיתרון די סולידי לבעיות האלו כי הוא לא הולך לשחק יותר מהאסלם או באטייה. אני מעדיף את קיימן באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 10:19 am 
Junior

King Chauncey כתב:
לא המון כסף, אבל הוא יקבל חוזה של 7-8 מיליון דולר לארבע שנים, לא פחות מזה ואולי אף יותר. לא חסרות קבוצות בליגה הזאת שצריכים סנטר, ולפחות הצעה אחת כזאת הוא יקבל, מה שאומר שהוא ייצטרך לוותר על 20 מיליון דולר לפחות כדי ללכת לשחק במיאמי. לא יקרה, הוא ממש לא ריאלי למיאמי, חבל לבזבז את המקום של האינטרנט על המשאלה הזאת.

קיימן סנטר סולידי עם יכולת התקפית לא רעה, בליגה שמשוועת לכאלה הוא מצרך מבוקש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 10:21 am 
Junior

נורטון כתב:
סליחה, אבל ריי אלן הוא חרא פתרון. הירידה שלו השנה היתה די חדה (ועם כל הפציעות), ומהניסיון של עשרים שנות צפייה ב NBA, כשהירידה החדה מגיעה, היא ממשיכה בקצב אקספוננציאלי

על מה אתה מדבר? אלן אמנם נפצע וזה שאלה אחרת אם שווה להחתים שחקן מבוגר שהחמיץ רבע עונה, אבל עדיין נתן 14 נק' עם אחוזי שיא מחוץ לקשת. הוא ממש לא הראה שהוא שחקן גמור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 11:29 am 
Hall of Famer

האמת היא שלא בדקתי את הסטט' שלו, אבל ראיתי אותו משחק הרבה יחסית השנה (כולל פעם אחת בגארדן), והוא נראה זקן, חלש, איטי וחסר חדות.
אם כי אני מודה שאלו סטט' לא רעות, ויתכן שראיתי את כל המשחקים הרעים שלו, פשוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 4:11 pm 
Junior

השאלה האם להעדיף את האופציה שנתפסת כאיכותית יותר או את האופציה המתאימה יותר היא התלבטות מעניינת גם בהקשרים יותר רחבים בחיים.

במקרה הספציפי הזה, אני נוטה לכיוון המתאימה. אלן אולי קלע השלשות הגדול בהיסטוריה, אבל הוא יכול לשחק רק SG מאחורי וייד והוא לא סנטר.
דאלמברט הוא שחקן ליצני למדי שמעורר זלזול ולעג לעיתים קרובות, לא נחשב מוכשר או טוב - ועדיין הייתי ישן יותר טוב אם הוא היה מגיע להיט. הוא מספק בדיוק את הדברים שחסרים להם : גודל רציני, ריבאונדר מצויין, חוסם מצויין, שומר טוב ופיזי, מסוגל לתפוס כדור ולסיים בתוך הצבע בהתקפה. זה כל מה שהוא יודע לעשות, וזה כל מה שההיט צריכים שהוא יעשה.
זה כנראה לא יקרה, כי הוא מסתמן כחובב דולרים וגם לא ברור מה יוסטון זוממים לעשות עם החוזה שלו. אבל בכנות הייתי לוקח אותו קודם למרות שבכל השוואה נורמלית ריי נמצא בקליבר אחר לגמרי של שחקנים.

לגבי ריי - הוא היה מצויין בעונה הסדירה וחלש בפלייאוף. כנראה בגלל בעיית קרסוליים שהוא תיקן כבר בניתוח מיד בסיום העונה.

בדראפט אגב, אני חושב שהגישה צריכה להיות הפוכה. מכיוון שרוב שחקני הדאפט לא נהפכים לשחקנים תורמים אמיתיים, לא יהיה חכם לנסות לבחור מישהו רק כי הוא מתאים לצורך או לעמדה שהקבוצה צריכה. יותר יעיל לבחור את השחקן שאתה תופס כמוכשר ביותר אפילו אם העמדה שלו כבר תפוסה, ולדאוג אחרכך לגבי הרוטציה. במקרה הכי גרוע אתה כנראה תצליח לעשות טרייד על שחקן צעיר שנראה מבטיח תמורת שחקן ותיק שיענה לצורך הראשוני שלך.

לסיכום - דאלמברט יה שמוק תחתום כבר. נמאס לי לעקוב אחרי סנטרים מפוקפקים במכללות.

גיא פניני, קפטן מכבי, לשחקן הפועל : "אתה נאצי, שיהיה סרטן בראש לך ולאבא שלך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 4:14 pm 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
נורטון כתב:

על מה אתה מדבר? אלן אמנם נפצע וזה שאלה אחרת אם שווה להחתים שחקן מבוגר שהחמיץ רבע עונה, אבל עדיין נתן 14 נק' עם אחוזי שיא מחוץ לקשת. הוא ממש לא הראה שהוא שחקן גמור.

אחוזי השיא מחוץ לקשת היו לפני הפציעה, לא?

עד כמה שעקבתי, מאז החזרה האחוזים היו בינוניים מינוס. וכששחקן מבוגר חוזר רע מפציעה, זה לא מופרך להניח שהוא כבר לא ישתפר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 4:21 pm 
Hall of Famer

אורן כתב:
שוויק1 כתב:
נורטון כתב:

אחוזי השיא מחוץ לקשת היו לפני הפציעה, לא?

עד כמה שעקבתי, מאז החזרה האחוזים היו בינוניים מינוס. וכששחקן מבוגר חוזר רע מפציעה, זה לא מופרך להניח שהוא כבר לא ישתפר.

מאז שהוא חזר מהפציעה הוא עשה 10.7 נק' ב-39% מהשדה, 30% לשלוש ו-71% מהקו, ברור לגמרי שהוא לא היה אותו שחקן בפלייאוף. לגבי האם הוא חוזר מהפציעה או לא, זו כבר שאלה אחרת, היו כבר מקרים של שחקנים שחזרו מפציעות גם בגיל מבוגר וחזרו לעצמם, תראה את גארנט למשל, מה גם שאם אלן הולך למיאמי, הוא כבר לא יהיה שחקן של 35 דק' לערב אלא יותר שחקן של 25 דק' לערב, פחות עומס יכול לעזור במקרים כאלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 4:37 pm 
Junior

ראובן, לא הבנתי את הקטע עם מחליף ללברון וויד וגם מישהו במקום מייק מילר. מה מילר אם לא מחליף להם?
אלן אומנם רק SG אבל לפרקים גם ציוות שלו עם וויד יכול לעבוד בסמול בול, מה גם שנראה שב-3,4 ההיט מאוד מסודרים.

באשר לקמבי - Z היה גמור עוד בעונה האחרונה בקליבלנד לעומת קמבי שעדיין דפק מספרי ריבאונד וחסימות בעונה האחרונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 6:09 pm 
מנהל פורום

עד כמה שהבנתי סיכוי טוב שמילר יפרוש מכדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 6:23 pm 
Junior

אני מקווה שהוא רק ייקח שנה חופש לניתוח בגב והתאוששות אבל ראבק, אם מייק מחליט לפרוש - יש פרישה יותר אפית מלקלוע 7 שלשות בגמר הNBA במשחקך האחרון, לקחת אליפות ולרכב אל השקיעה? זה פאקינג סרט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 28, 2012 3:50 pm 
Junior

שאלה קצת הזויה - אבל זוכרים את ג'רוויס ורנדו? כמה גרוע הוא היה בי'ם בדיוק?

נראה שההיט לא מצאו גבוה ששווה בחירה במקום ה27 בדראפט, אבל הם מזמינים את ורנדו לליגת קיץ שלהם. אני יודע שהוא היה מפלצת חסימות במכללה אבל לא ממש עקבתי אחריו בתקופה בהפועל, יש שם פוטנציאל לתרום כ PF ב NBA או שזה מופרך לחלוטין?

מהדיבורים של הצוות המיקצועי אני מהמר שיקחו בדראפט את ג'ף טיילור, שחקן כנף גדול ואתלטי שמסוגל לתפור זריקות מבחוץ. מין גרסא צעירה של בטייה או אהרון אפללו, בתסריט האופטימי.
נראה שהכיוון לעתיד הקרוב (וזה גם של סוג אילוץ בהתחשב במצוקת הסנטרים) זה ללכת עם מה שניצח בפלייאוף האחרון - סמול בול ממושך עם קו קדמי של בוש, בטייה, לברון ומינונים סמליים של סנטר אמיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 28, 2012 4:41 pm 
מנהל פורום

הוא לא הפגין יכולות כדורסל מרשימות במיוחד, ובעיקר הוא הראה גישה ואופי בלתי נסבלים לחלוטין. גם אם הוא יחתום במיאמי, מצפות לו מן הסתם כמה וכמה עונות בD-ליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 28, 2012 4:57 pm 
Junior

אני לא דואג לגבי הגישה שלו כשהוא יהיה ליד וייד ולברון, השאלה מה יש לו להציע מקצועית. הוא שומר וחוסם מעולה גם מחוץ למכללות? יש לו ידיים טובות שמסוגלות לתפוס כדור ולסיים בצבע? אני משווה אותו בראש לג'ואל אנטוני..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 28, 2012 4:57 pm 
Freshman

לא בטוח לגבי זה, הוא חוסם ברמה הכי גבוהה שאני ראיתי בארץ. גם מחזיק בשיאי כל הזמנים במכללות אם אני לא טועה.

במה ג'ואל אנתוני שפתח שנתיים בהיט עדיף עליו?
חושב שורנאדו חוסם אדיר, ולפחות יכול לסיים קצת מתחת לסל עם איזה 2 דאנקים במשחק, כבר שיפור בעמדת הסנטר על אנתוני, טוריאף ופיטמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 28, 2012 5:02 pm 
Junior

בNBA הוא יהיה PF, לא סנטר. ג'ואל אנטוני אמנם חסר כשרון אבל יש לו גוף של סוס, ורנדו די צנום לידו.
אבל אם ורנדו שיפר את הג'אמפר שלו ומסוגל להיות שומר חוסם וריבאונדר טוב, הוא יכול להיות ציוות טוב עם בוש כשבוש בסנטר. מין תחליף ארוך יותר להאסלם שלמרבה העצב נראה בירידה חדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 28, 2012 5:18 pm 
Freshman

שמע אם יחתום הוא ישחק לפעמים ליד בוש, לפעמים ליד האסלם ולפעמים ליד לברון, מבחינתי שמיאמי יפתחו עם חמישיה שכולם עמדה 3, הוא ביג מן.

השאלה היא אם הוא יכול לשמור על ביג מנים מאסיביים? אז א. יש אולי 5-6 כאלו בכל הליגה, וב. הוא עוד יכול להתחזק ולהשתפר, אני ראיתי שיפור די קיצוני ביכולות שלו מבחצי עונה בהפועל. הגיע כקפיץ שיכול לחסום ולסיים אלי-הופ, לשחקן שיכול טיפה ליצור לעצמו ויש לו יד לא רעה מחצי מרחק. חושב שהיו לו כמה משחקים של 15+ נקודות. זה לא מדהים, אבל זה מראה על שחקן עם יכולת ללמוד (לעומת ג'ואל אנתוני שבחיים כנראה לא ילמד לתפוס כדור, להסתובב ולשים קרש-סל)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 28, 2012 5:45 pm 
Junior

אל תשמיץ את ג'ואל ככה, זה מעציב אותי. נכון שהוא חסר כישרון טבעי לכדורסל אבל הבןאדם אשכרה השתפר. הכל יחסי בחיים, אי אפשר לצפות מג'ואל שיהפך להאקים. הוא קלע בפלייאוף האחרון ב59% מהשדה ופאקינג 80% מהקו. זה מדהים בשביל שחקן עם המגבלות שלו. הוא אחד העובדים הכי חרוצים בליגה, הוא עובד אקסטרא שעות על גבי שעות בשביל השיפורים המינורים האלה. למרבה הצער יש הרבה דברים שאי אפשר לשפר עם עבודה קשה ולכן הוא אףפעם לא יהיה שחקן התקפי סביר. אבל קשה לא לאהוב אותו.

לגבי ורנדו, מעודד לשמוע את התאור שלך. ההיט לא צריכים הרבה ממנו, אם הוא אחד החוסמים הטובים שראית בליגה ויש לו יד לא רעה כבר בגיל הזה, וממה שראיתי הוא הוסיף מאסה וכוח בשנה האחרונה, יש סיכוי שהוא יוכל לתרום בשנה הבאה. איך הוא בתור שומר וריבאונדר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 28, 2012 5:56 pm 
מנהל פורום

שימי, אם אתה לא מודאג מהגישה שלו (לא שיש לי מושג למה), אז מה תלמד מהתשובה שתקבל?

מה שוראנדו הראה בהפועל זו בעיקר גישה נוראית. היו לא מעט משחקים שהוא פשוט הסתובב על המגרש בלי לעשות כלום. במצב הזה, נראה שהוא לא מסוגל לקחת ריבאונד, לא מסוגל לשמור ומאוד בוסרי התקפית. אם אתה חושב שברגע שהוא ילבש את מדי האלופה כל הגישה שלו תשתנה, אז ממילא אין שום טעם ללמוד מהניסיון בהפועל.

מה שלא מובן לי זה איך קפצת כל כך מהר מחשש להישמע הזוי (כי זה באמת הזוי ששחקן שנראה כל כך בוסרי וצעיר בהפועל יצליח להשתלב באופן מיידי בעמדה קריטית אצל האלופה) למחשבה מעודדת שאולי זה אפשרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 28, 2012 6:23 pm 
Junior

זה שמריו ציין שהוא החוסם הטוב ביותר שהוא ראה בארץ מאוד מעודד אותי, כי זה מראה שהיכולת שלו מתרגמת גם למקצוענים והוא רק לא ניצל יתרון פיזי על הילדים בקולג'.
זה שיש לו ג'אמפר סביר כבר עכשיו זה גם מעודד, כי הרבה יותר קל לשפר את הקיים מאשר ליצור יש מאין (ג'ואל).

לגבי הגישה, חשבתי שהתכוונת יותר לפרצופים חמוצים וריבים מחוץ למגרש. אבל בכלמקרה אני נותן לו כמה הנחות שאולי לא צריך לתת אבל אם כבר גישה אופטימית :
לך תדע איזה סיפורים היו לו בהפועל קליין והחבר'ה, יש למקום הזה כישרון לריב ולחרפן שחקנים. בנוסף הוא היה שחקן צעיר, שנה ראשונה מחוץ לארה"ב, לא קיבל הרבה דקות, הפועל היו קבוצה כי כושלת באותה עונה כמדומני. אלה לא בעיות שאמורות לצוץ במיאמי, ריילי מבין בניהול שחקנים קצת יותר מהגידים והקליינים שמסתובבים בירושלים.

מאז הוא התחשל עוד שנה באיטליה, התחזק פיזית, בטח עבד על הזריקה, התגבר והשתפשף קצת. אני גם לא מצפה ממנו להשתלט על העמדה, אני מקווה שהוא יוכל לתרום דקות טובות בPF בצוותא עם האסלם בזמן שבוש מאייש את עמדת הסנטר. כמה דקות? זה כבר תלוי בעד כמה הוא שיפר את האלמנטים שהזכרנו. צריך לזכור שלא חייבים כשרון ורסטילי אדיר בשביל לתרום לאלופת NBA, בהרבה מקרים יצליח יותר דווקא השחקן עם כלים מוגבלים אבל שמסוגל לבצע שניים-שלושה דברים ברמה גבוהה. כשאתה משחק ליד בוש ולברון אתה לא צריך להיות יוצר אדיר בהתקפה, אבל אם אתה אתלטי מספיק בשביל לחסום זריקות, לשמור טוב, לקחת קרשים ולתפור ג'אמפרים - יש לך מקום ותפקיד חשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 28, 2012 7:42 pm 
Senior

שימי, אתה באמת לא חושב שאתה מגזים? לשדרך בין אלופת ה-NBA לשחקן שנכשל טוטאלית בהפועל ירושלים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 135 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: