סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 4:46 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 12:12 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
לא אמרתי שקובי לא נותן לסדרות להיגרר, אלא הלייקרס, בתקופת ג'קסון הסטט' שלהם במשחקי קלוז-אווט היתה משהו מדהים.

ראשית, הסטט' של קובי שהבאת היא דמגוגיה, כי בעונותיו הראשונות הוא היה שחקן ספסל, ורחוק מאוד-מאוד מלהיות הסופרסטאר שהוא ב12-13 השנים האחרונות. לברון בגיל 18 לא היה בליגה, בגיל 19 ו20 כלל לא היה בפלייאוף, כך שאין קשר לסטט' של קובי הנער (בפלייאוף משהו כמו 10 נק' למשחק ב40%). ושנית, וזה העיקר:
FLASH כתב:
אבל אי אפשר לבסס על פרמטרים בודדים דירוג, בפעם האחרונה שבדקתי מדרגים כאן קרירות ולא מי נתן משחקי הדחה הכי טובים.

אבל אם כבר, מכיוון שגם אתה חובב חפירה בסטטיסטיקות כדי לרדת על קובי, שים לב לפרמטר בודד (וקצת יותר חשוב) שהמצאתי כרגע: משחקי גמר. לברון שיחק ב3 גמרים (15 משחקים) בקרירה (ולא בגיל 18). אמנם 8.1 רב' למשחק, אבל קלע רק 22.5 נק' למשחק, ב43.7% מהשדה, ב73.7% עונשין, 25% מחוץ לקשת, כשהוא מוסר 7 אסיסטים אבל 4.4 איבודי כדור למשחק. וזה כולל משחקים כמו 8 נק' למשחק, למשל. מעניין מה קובי עשה ב3 הגמרים האחרונים שלו (18 משחקים, 13 מהם מול הגנת הסלטיקס, כן? אני זוכר שבוסטון הגבילו אותו לקצת יותר מ40%).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 12:15 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני לא יודע, אבל אני בטוח שאם בחרת דווקא את שלושת הגמרים האחרונים, אז זה כי זה נותן סטטיסטיקה עדיפה על כל הגמרים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 12:19 pm 
Junior

וברור שקובי שהגיע לליגה מהתיכון הוא "נער", אבל לברון שהגיע עם שק ציפיות שאין כמותו בהיסטוריה ולא קרס בלחץ הזה, לא זכה לכינוי המקל הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 12:20 pm 
Junior

אתה צודק (מן הסתם הוא זכה בMVP גמר בגמרים הטובים שלו). אבל אם לברון שיחק ב3 גמרים, אפשר לדבר על 3 האחרונים של קובי (ש13 משחקים מהם היו מול הגנת בוסטון).

ובכלל, כל הנקודה שלי היא שמשווים כאן קרירות ולא פרמטרים בודדים כמו "משחקי הדחה" (זה כמו שאני אבחר "משחקי קלוז אווט"), ובזה לברון כלל לא מתקרב לאיזור של קובי וספק אם יגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 12:27 pm 
Junior

FLASH כתב:
הריפיט שבו קובי הוביל את הלייקרס היה מרשים מאוד. במיוחד האליפות החמישית שהיתה מרשימה בכל קנה מידה בהתחשב בפציעות שהוא עבר באותה עונה, בהתחשב ביריבות, ובכך שהוא היה בן 31.5 ואיבד הרבה מהאתלטיות.

LA פגשו בסיבוב ראשון את OKC הצעירים (50-32 בעונה הרגילה), הלייקרס התקשו ועברו אותם למרות שקובי בדיוק חזר מפציעה בקרסול, ומסדרה של פציעות לאורך השנה (בין השאר נפצע באצבע, בברך, בקרסול, ישב בצד 9 משחקים בסוף העונה וחזר ישר לסיבוב הראשון). לאחר מכן LA פגשו את יוטה ( 53-29), בסדרה הזאת לא מעט חשבו (וקיוו) שקובי יעוף כי הלייקרס וקובי נראו חלשים עד כה. בפועל קובי והלייקרס טיטאו את יוטה בסוויפ (במגרש הביתי ביוטה!), וקובי לא ראה בעיינים עם 30 נק' לפחות בכל משחק באחוזים מעולים. בגמר המערב, הלייקרס פגשו את פיניקס (54-28) שבדיוק החזירה לספרס בסוויפ משלה. קובי בא במוד נקמני על 06-07 ונתן אולי את הסדרה הכי טובה בקרירה שלו: 33.7 נק', 8.3 אס', 7.2 רב', 52.1% שדה, 88.1% עונשין, 43.2% מה3, סחב אותם על הגב בכל משחק וסגר את המשחק השישי בתצוגת קלאץ' נהדרת. הגמר: שוב הגיעו הסלטיקס-קבוצת ההגנה כנראה הטובה בעשור, עם ארבעה אלסטארים שלא הצליחו בעונה הרגילה אבל נתנו פלייאוף מצוין. קובי עד המשחק השביעי היה טוב מאוד בהתקפה (כולם ירדו באחוזים שלהם בסדרה. בממוצע הוא קלע לפחות 10 נק' יותר מכל שחקן אחר בסדרה), היה מעולה הן בהגנה הקבוצתית והן בהגנה חכמה מאוד על רונדו. היכולת שלו ב6 המשחקים הראשונים קצת נשכחה בעקבות המשחק השביעי, אבל גם בו הוא הוריד 15 רב', וקלע 10 נק' ברבע הרביעי שבו הלייקרס עשו קמבק לאליפות.

זה פשוט הגזמה.
אני לא אוהב לגמד דברים, אבל ההאדרה הזו היא פשוט מופרכת. קובי התמודד מול מערב בעונת מעבר מובהקת, אוקייסי עדיין בינקות, יוטה לא קבוצה אמיתית ופיניקס בשלב הזה ודאי לא רלבנטית לכלום.
מה שכן קובי נתן גמר אדיר למרות הלבנים במשחק 7.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 12:34 pm 
Junior

לא יודע אם אתה מודע לכך, כל שמונה הקבוצות במערב החזיקו לפחות ב50 נצחונות. יוטה היתה קבוצה שהגיעה לגמר איזורי עם דרון ובוזר, עד שנתקלה בלייקרס כל שנה. פיניקס בדיוק עשתה סוויפ על ס"א, עם נאש-אמארה-ג'יי ריץ'-גרנט היל. אוקלהומה היתה צעירה ועדיין חזקה מהניקס פצועים (למשל במאזן). אלו יריבות קשות מהניקס-אינדי-בוסטון זקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 12:45 pm 
Junior

אתה רק מחזק מה שאמרתי. המערב היה בתקופת מעבר, הרבה קבוצות טובות אבל כל אחת עם נקודות תורפה משלה. (הסאנס בבירור מעבר לשיא, יוטה כבר היה ברור שלא תגיע לשום מקום בהרכב הנוכחי, אוקייסי צעירים מדי, הספרס זקנים מדי ועדיין בהרכב שמתבסס על משחק איטי כשדאנקן במרכז ההתקפה).
שים לב שלא אמרתי כלום על לברון ואתה בכל זאת דוחף לי אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 12:59 pm 
Junior

אני דוחף את לברון כי זו הטענה- היריבות במערב קשות יותר. זה בדיוק ההבדל שאתה פוגש 3 קבוצות טובות ולא אחת-שתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 1:32 pm 
Freshman

FLASH כתב:
ראשית, הסטט' של קובי שהבאת היא דמגוגיה, כי בעונותיו הראשונות הוא היה שחקן ספסל, ורחוק מאוד-מאוד מלהיות הסופרסטאר שהוא ב12-13 השנים האחרונות. לברון בגיל 18 לא היה בליגה, בגיל 19 ו20 כלל לא היה בפלייאוף, כך שאין קשר לסטט' של קובי הנער (בפלייאוף משהו כמו 10 נק' למשחק ב40%).

איי דמגוגיה, כמה שאני אוהב את המילה הזו, שמח שהעלת את הטענה הזו:
Those numbers are slightly better (23 ppg on 41.7%, 6.29 rebounds, and 3.76 assists) if you leave out Kobe’s first two seasons, which is fair because he received less playing time in those two elimination games.

FLASH כתב:
שנית, וזה העיקר:
אבל אם כבר, מכיוון שגם אתה חובב חפירה בסטטיסטיקות כדי לרדת על קובי, שים לב לפרמטר בודד (וקצת יותר חשוב) שהמצאתי כרגע: משחקי גמר. לברון שיחק ב3 גמרים (15 משחקים) בקרירה (ולא בגיל 18). אמנם 8.1 רב' למשחק, אבל קלע רק 22.5 נק' למשחק, ב43.7% מהשדה, ב73.7% עונשין, 25% מחוץ לקשת, כשהוא מוסר 7 אסיסטים אבל 4.4 איבודי כדור למשחק. וזה כולל משחקים כמו 8 נק' למשחק, למשל. מעניין מה קובי עשה ב3 הגמרים האחרונים שלו (18 משחקים, 13 מהם מול הגנת הסלטיקס, כן? אני זוכר שבוסטון הגבילו אותו לקצת יותר מ40%).

אין שום ספק שלברון היה נוראי בגמר נגד דאלאס (נגד הספרס הוא לא היה טוב, אבל זה לא גמר שיהרוס את הלגסי שלו או משהו).
מצפה שעד סוף הקריירה המספרים ייראו מאוד שונים. אם לא, אז יש לך נקודה יפה, וזה בהחלט ייחשב לחובת לברון.

ושוב, בפעם המיליון, הסטטיסטיקות לא מעניינות אותי. אני ראיתי עכשיו בעיניים שלי את לברון מופיע כ-ל משחק. במשחקים הכי חשובים? הוא נתן את ההופעות הכי טובות שלו. היה לי ברור שהוא לא מסוגל להפסיד, ובלי קשר ליריבה (ש80% אמרו שהיא עדיפה בהרבה על ההיט, הרי עם טאטאו בקלות את כל "ענקיות" המערב החזק.). אף פעם לא ראיתי את קובי בראיינט נותן פלייאוף כזה כשאמרתי, אין הבחור הזה לא מסוגל להפסיד. מה שלא נעשה, הוא ידפוק משחק עכשיו במשחקים החשובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 2:47 pm 
Junior

מריו, אני ממש לא מסכים אותך, כמה שאני מעדיף את לברון על קובי, קובי נתן פלייאופים מצויינים ועקביים בשתי הריצות של הלייקרס. לברון נתן פלייאוף אחד כזה בדיוק ויש לו דרך ארוכה עד שיגיע למה שקובי השיג.
למעשה המשחק הראשון שראיתי בלייב ב-NBA היה באחד הסדרות של הלייקרס מול הספרס בת'ריפיט, והתובנה שהגעתי אליה הייתה שעם שחקן כמו קובי לספרס אין שום סיכוי. הבן אדם דפק שם ג'אמפרים מדהימים בסיבובים והיה לחלוטין לא עציר. כמובן שלא הזיק שהיה את שאק בקבוצה שלקח המון תשומת לב של ההגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 2:57 pm 
Freshman

שוויק, אז לכנראה שלי ולך יש הגדרות שונות למילה בלתי עציר.

לדעתי בלתי עציר זה שחקן שהורג אותך ואתה לא יכול לעצור אותו. הוא גם יקבור עליך נקודות ביעילות גבוהה (אחוזים גבוהים) ואם תביא עליו עזרה הוא יהפוך עורו לרכז וימסור ביעילות גבוהה.

מסתבר שלדעתך בלתי עציר זה שחקן שלוקח זריקות מאוד קשות וקולע אותם ב-40-45% מהזמן. זה פשוט פחות מרשים אותי, ועובדה שהרבה יותר קל לעצור את זה.
אבל, כמו שאמרת, שיחק איתו אחד שאקיל אוניל בקבוצה, שחקן כזכור שבכל פעם שנגע בכדור קפצו עליו בין 2-3 שומרים. כך שלא היה ליריבה שום סיכוי גם להביא עזרה על בראיינט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 3:06 pm 
Junior

Super Mario כתב:
שוויק, אז לכנראה שלי ולך יש הגדרות שונות למילה בלתי עציר.

לדעתי בלתי עציר זה שחקן שהורג אותך ואתה לא יכול לעצור אותו. הוא גם יקבור עליך נקודות ביעילות גבוהה (אחוזים גבוהים) ואם תביא עליו עזרה הוא יהפוך עורו לרכז וימסור ביעילות גבוהה.

מסתבר שלדעתך בלתי עציר זה שחקן שלוקח זריקות מאוד קשות וקולע אותם ב-40-45% מהזמן. זה פשוט פחות מרשים אותי, ועובדה שהרבה יותר קל לעצור את זה.
אבל, כמו שאמרת, שיחק איתו אחד שאקיל אוניל בקבוצה, שחקן כזכור שבכל פעם שנגע בכדור קפצו עליו בין 2-3 שומרים. כך שלא היה ליריבה שום סיכוי גם להביא עזרה על בראיינט.

אני שמח שאתה מכניס לי מילים לפה. קובי היה בלתי עציר, ובכן פשוט כי הוא היה בלתי עציר. הספרס לא הצליחו לעצור או להאט אותו והוא היה לחלוטין שובר השוויון בסדרה מכיוון ששאק התקזז פחות או יותר עם דאנקן ורובינסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 3:08 pm 
מנהל פורום

FLASH כתב:
אתה צודק (מן הסתם הוא זכה בMVP גמר בגמרים הטובים שלו). אבל אם לברון שיחק ב3 גמרים, אפשר לדבר על 3 האחרונים של קובי (ש13 משחקים מהם היו מול הגנת בוסטון).

ובכלל, כל הנקודה שלי היא שמשווים כאן קרירות ולא פרמטרים בודדים כמו "משחקי הדחה" (זה כמו שאני אבחר "משחקי קלוז אווט"), ובזה לברון כלל לא מתקרב לאיזור של קובי וספק אם יגיע.

הנקודה הנכונה שלך היתה צריכה להיות היא שמתמקדים כאן בנתון סטטיסטי מסוים שבו לברון עדיף על קובי וזה מראה מה אפשר לעשות עם סטטיסטיקה כשרוצים להוכיח משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 3:13 pm 
Freshman

לא התכוונתי להכניס לך מילים לפה, מצטער אם זה יצא ככה.

הוא היה בלתי עציר כי היה לו את שאק בקבוצה.
לחלופין, אם לא היה לו את שאק בקבוצה, הוא לא היה בלתי עציר, כי אז היו יכולים להביא אליו שמירה כפולה ועזרה, ולא היה לו מה לעשות.

שוב, אני עדיין לא חושב ששחקן שקולע 30 נקודות ב-45% מהשדה עם 5 אסיסטים הוא בלתי עציר. אני תמיד אעדיף את השחקן שנותן 28 נקודות ב-50% מהשדה עם 7 אסיסטים.

הקטע עם קובי שהוא מצטלם טוב, כמו שאמרו פה יש אסתטיקה במשחק שלו שאין ללברון. כל הג'אמפ שוטים שלו עם יד בפרצוף כשהוא לא רואה בכלל את הסל מאוד מרשימים, קל להתלהב מהם. כל כך קל שאנשים שוכחים שעל כל סל אחד כזה שהוא קולע, יש 4 שהוא מחטיא ואנשים לא זוכרים. בגלל זה אני כל כך מעריך את מה שלברון עשה הפלייאוף, כשניסה להגיע לצבע פעם אחר פעם והשתדל לא להתפשר על זריקות רעות. יעילות זו מילת המפתח מבחינתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 3:17 pm 
מנהל פורום

קובי הוא כן שחקן בלתי עציר, במובן המאוד חשוב (שהיה נכון גם למייקל) שאי אפשר למנוע ממנו את הזריקה. כדי שדוראנט יזרוק צריך לעבוד בשבילו, וראינו איך שמירה טובה מקשה עליו מאוד לקבל את הכדור ולהשיג מצב זריקה. אני די משוכנע שמרבית הקבוצות יחתמו בגמר פלייאוף על גו-טו-גאי שקולע ב45% אבל שאין שום אפשרות למנוע ממנו לזרוק, מאשר גו-טו-גאי שקולע ב55% שצריך לעבוד בשביל זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 3:18 pm 
Freshman

אנחנו לא משווים בין קובי לדוראנט, אלא בין קובי ללברון. גם לברון הוכיח שהוא יכול להשיג לעצמו מצב זריקה בכל רגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 3:20 pm 
מנהל פורום

לא באותה פשטות. נכון שללברון אין את הבעיה של הכנסת כדור, אבל הוא עדיין צריך לעבוד כדי להגיע לזריקה (והרבה פעמים הוא מוותר) מה שאצל קובי הוא אוטומטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 3:24 pm 
Freshman

סבבה, אז כמו שאמרתי, אני מעדיף שחקן שעובד קצת בשביל הזריקה ואם הוא רואה שהיא לא מספיק טובה הוא מוותר ומוציא החוצה, מאשר שחקן שיילך ראש בקיר ויזרוק אוטומתית גם אם הזריקה ביעילות נמוכה.

הכל עניין של איך אתה משתמש בפוזשנים. גם ווייד יכול להגיע למצב זריקה מתי שבא לו (בטח בשיאו כשהיה אחד השחקנים הכי אתלטיים בליגה), אבל הוא בכל זאת ידע לייעל את ההתקפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 3:29 pm 
מנהל פורום

זו העדפה לגיטימית, אבל גם הסוג השני יכול להיות מתכון חשוב מאוד לאליפויות. גם מייקל לא קלע ב100% או 60%. בכל אופן, ההערה שלי התייחסה לעניין ה"בלתי עציר" ולמה כן לגיטימי להגדיר ככה את קובי. גם אני מעדיף את לברון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 3:29 pm 
Junior

אתם מפספסים את הנקודה העיקרית... יש לנו פלאש משלנו במחנה הלברונים!!! עכשיו גם לנו יש מישהו שיבחר בקפידה סטטיסטיקה כדי להוציא את לברון מלך... (ואכן הוא מלך)

אני חושב שאחד ההבדלים הבולטים בגישה למשחק בין לברון לקובי זה ההחלטה מתי לקחת צעד אחורה.
לצורך העניין אם לברון ירגיש שיש מישהו חם או שהוא עצמו ביום חלש אז הוא ייקח את תפקיד מנהל המשחק ויפעיל את החברים שלו. הייתרון פה כמובן זה שהוא לא כופה זריקות שהוא מרגיש שהוא לא בקצב. החיסרון זה שמישהו פחות טוב ממנו הוא המוציא לפעול.
אצל קובי אין דבר כזה... קובי יכול להיות עם 2 מ20 ועדיין לקחת את כל הזריקות ב3 הדקות האחרונות של המשחק. החסרון פה שלא מעט פעמים כאשר שחקן ביום חלש, אז הוא ביום חלש, כלומר לא פוגע וזה כנראה יעלה במשחק. הייתרון הוא כמובן שזה לא פעם ולא פעמיים (אפילו העונה) הצליח לו. קובי הוא סוג של מערכת בלי זיכרון בקטעים האלו - הוא יכול להחטיא 20 זריקות וזה לא ישפיע לו בשםו צורה על הבטחון בזריקה ה21 (שכנראה תכנס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 3:36 pm 
Freshman

(: נראה לי שאני אהיה פלאש של מחנה האייברי בארדלי מעכשיו או משהו...

אבל, איזה סטטיסטיקות הבאתי? באמת שלא שמתי לב. הבאתי את הסטטיסטיקה מפלני איזה 30 עמודים על מה לברון עשה בין משחק 4 באינדי ל-5 באו קיי סי, לא כדי להוכיח משהו, אלא סתם כדי לציין כמה הריצה שלו היתה ענקית ויציבה.
מאז הבאתי את הסטטיסטיקה שקובי חלש מאוד לעומת לברון במשחקי הדחה, רק כי פלאש נתן לי איזו תגובה מתגרה כזו ("קובי לא מגיע להרבה משחקי הכרעה, כי הוא אלוהים" - [או משהו בסגנון] ) ולא הייתי יכול להתאפק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 3:36 pm 
Junior

Super Mario כתב:
לא התכוונתי להכניס לך מילים לפה, מצטער אם זה יצא ככה.

הוא היה בלתי עציר כי היה לו את שאק בקבוצה.
לחלופין, אם לא היה לו את שאק בקבוצה, הוא לא היה בלתי עציר, כי אז היו יכולים להביא אליו שמירה כפולה ועזרה, ולא היה לו מה לעשות.

שוב, אני עדיין לא חושב ששחקן שקולע 30 נקודות ב-45% מהשדה עם 5 אסיסטים הוא בלתי עציר. אני תמיד אעדיף את השחקן שנותן 28 נקודות ב-50% מהשדה עם 7 אסיסטים.

הקטע עם קובי שהוא מצטלם טוב, כמו שאמרו פה יש אסתטיקה במשחק שלו שאין ללברון. כל הג'אמפ שוטים שלו עם יד בפרצוף כשהוא לא רואה בכלל את הסל מאוד מרשימים, קל להתלהב מהם. כל כך קל שאנשים שוכחים שעל כל סל אחד כזה שהוא קולע, יש 4 שהוא מחטיא ואנשים לא זוכרים. בגלל זה אני כל כך מעריך את מה שלברון עשה הפלייאוף, כשניסה להגיע לצבע פעם אחר פעם והשתדל לא להתפשר על זריקות רעות. יעילות זו מילת המפתח מבחינתי.

הדיון קצת סטה מהכיוון.
אני יצאתי נגד הטענה שלך שלברון השנה היה בלתי עציר וקובי מעולם לא היה כזה.
סה"כ אמרתי שלקובי יש רזומה מספיק מרשים של "בלתי עציר" ולברון צריך עוד כמה טבעות כדי להשיג אותו.
לא קבעתי שקובי שחקן טוב יותר או לא. לא אמרתי את מי אני מעדיף בקבוצה שלי.
לברון נתן פלייאוף מהסרטים, בהחלט אחד הטובים בהיסטוריה, אבל לא צריך להפוך את כל היוצרות בגלל זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 29, 2012 3:38 pm 
Freshman

ראובן כתב:
זו העדפה לגיטימית, אבל גם הסוג השני יכול להיות מתכון חשוב מאוד לאליפויות. גם מייקל לא קלע ב100% או 60%. בכל אופן, ההערה שלי התייחסה לעניין ה"בלתי עציר" ולמה כן לגיטימי להגדיר ככה את קובי. גם אני מעדיף את לברון.

כן סבבה, צודק שמהבחינה הזו הוא בלתי עציר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: