סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 5:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 215 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 4:55 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אל ג׳פרסון לא סקורר טיפוסי ? נובמת. זה בדיוק מה שהוא, סקורר טיפוסי.
מו וויליאמס, שכמעט כל הקריירה הארוכה שלו בnba לא מסר ושיחק כקלעי לצד רכז משחק, הוא עדיף ליוטה כרכז על האריס (אפילו שנתן עונותיים מחורבנות) ? נובמת.

נורטון, הוואן ליינר שלך היה יכול להיות קשור לעולם ההגיון אם היינו חוזרים בזמן קצת, או אפילו אם היה מדובר על טוני אלן. אחרי שריי אלן יצא לפרי אייג׳נסי ורוב ההערכות עוד לפני הציוץ של לברון הן שאלן חותם בהיט, הוואן ליינר שלך יצא מגוחך במקום מצחיק. 

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 5:01 pm 
Hall of Famer

לדעתי, הוואן ליינר שלי לא כזה גרוע (אם כי מן הסתם לא כזה טוב). הוא פשוט מגחך על הרצון התמידי והמוכח של לברון לשחק עם כוכבים (בלי ועם קשר לזה שריי אלן היום לא ממש כוכב, הוא היה וזה גם חשוב.
אם לא עבד מושלם, לא נורא. אותי זה שעשע מספיק בשביל לכתוב וואן ליינר (כלומר, לא המון, אבל טיפה. בשבילי זה מספיק)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 5:11 pm 
Junior

טוב הסבר הגיוני.

יש לנו את כל הסיבות להאמין שאם יהיה איזשהו סיכוי שדוראנט יחבור ללברון, האחרון יעשה את מה שהוא יכול כדי שזה יקרה, ולא יעשה דרק רוז סטייל,נגיד, של דממת אלחוט כשלברון לשיקאגו היה על הפרק. כמובן שזה לא יקרה כי דוראנט חתום על חוזה ארוך, אבל דוראנט הוא רק הנמשל ולא המשל.

עדיין אני קצת מצליח להבין את לברון לאור מה שעבר עליו בקליבלנד, כשבמשך שנים הוא חיכה וציפה והתפלל לשחקן טוב אחד ליד כל הבינוניים שהביאו לו, שכבר עשה משהו בליגה, וכל מה שהוא קיבל זה ג׳יימיסון אחד חצי גמור שהפך לילד מפוחד וגמלוני כשהתמודד מול גארנט בפלייאוף, ושאקיל אוניל אחד שכבר היה גמור כמעט לחלוטין והיה התאמה מאוד מאוד גרועה ללברון. 

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 6:37 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
בהנחה ש"רצון לשחק ליד כוכבים" זו תכונה שלילית, אז עדיין היא עדיפה פי אלף על התכונה הסימטרית, שהיא רצון להיות במרכז אור הזרקורים גם אם זה כרוך בכך שלא יוחתמו כוכבים נוספים או אפילו שיסולקו כוכבים מהקבוצה "שלך". ורק כדי להבהיר, זו לא היתה ירידה על קובי דווקא, למרות שהדוגמה הנגדית המתבקשת בהחלט שייכת אליו.

אבל במקרה הזה אפילו זה היה מפוספס. זה לא שסתם לברון קם בבוקר והחליט שהוא רוצה לצרף את ריי אלן לאוסף הצעצועים שלו. המעבר של ריי אלן למיאמי לגמרי עומד על הפרק, וזה נשמע כמו עוד אמצעי לנסות לממש את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 6:38 pm 
Senior

לא הבנתי באיזה מקום בדיוק אלן מוגדר היום כוכב. אם אלן יגיע למיאמי הוא יהיה רול פלייר שיעמוד בפינות ויחכה למסירות של לברון\וויד. העיקר להשמיץ את לברון. לפחות הוא לא אמר להווארד בוא תהיה הטייסון צ'אנדלר שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 6:39 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
כן, אבל הוא השתתף באורגיה משולשת עם אמא שלו ודלונטה, שזה בכל זאת יותר גרוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 7:55 pm 
Hall of Famer

קווין גארנט מאריך חוזה בסלטיקס, 34 מיליון ל-3 שנים. קצת ארוך לטעמי, הייתי מעדיף חוזה לשנתיים, אבל בהחלט עדיף על פרישה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 8:36 pm 
Senior

גם המון כסף לשחקן בן 36 בחוזה האחרון שלו בקריירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 8:44 pm 
Hall of Famer

ביכולת שהוא הציג בעונה האחרונה ובמיוחד בפלייאוף? שווה את ה-11 מיליון לעונה שהוא יקבל, השאלה היא האם נשארו לו ברגליים עוד עונה או שתיים בקליבר של האחרונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 9:38 pm 
Senior

מי בדיוק אמר שהוא ממשיך ביכולת הזאת בגילו? זה לא סטיב נאש שחי מקליעה ברמה גבוהה וקורא את המשחק ברמה פנומנלית. גארנט מבוסס מאוד על האתלטיות שלו, ויש סיכוי לא רע שבעונה השלישית של החוזה שלו הוא יהיה סוג של אנטוניו מקדייס(בסוף הקריירה) שמרוויח 11 מיליון דולר. חוץ מזה, אני מסתכל על זה גם מהצד של גארנט. hoopshype רשמו שהוא הרוויח בקריירה של 292 מיליון דולר. מספיק כסף לסדר את הנינים ואת בני הנינים שלו. האם הוא לא יכל לוותר על כסף על מנת שבוסטון תוכל להחתים פרי אייג'נט טוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 9:41 pm 
Hall of Famer

אתה ראית את גארנט השנה? לא הסתמך על שום אתלטיות, פשוט פיתח לעצמו אחלה משחק פוסט (לואו והיי) וקבר את כל גבוהי הליגה (טוב, את רובם) פעם אחר פעם. לדעתי יש לו עוד שנה או שנתיים כאלה, גם כן, לפני שהברכיים יילכו סופית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 9:44 pm 
Junior

כלכלית אני סבור שהעסקה היא לא משתלמת.
במקרה ואכן בוסטון היו רוצים את גארנט לעונה שלישית, היו יכולים להחתים אותו לאותם 11 מיליון לכל העונה מבין השתיים הראשונות ואז להציע לפתחו הצעה של משהו כמו 7 מיליון דולר לעונה האחרונה.
אבל עושה רושם שבוסטון מעריכה מאוד את השלישייה הזו ולא מעט דברים שם נעשים "כנגד ההיגיון" וזאת על מנת להוקיר ולכבד את החבר'ה - גם את זה צריך להעריך בעולם המודרני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 9:56 pm 
Sophomore

בר שושני טען פעם ששחקנים גבוהים כוכבים מציגים ירידה עקבית ביכולת לאורך שנות ה-30 לחייהם, כשבגיל 35-36, יש פיק של עלייה ותחושה של קאמבק, ואחריה ירידה תלולה ביכולת. תוסיפו לזה שגארנט היה בשנת חוזה, ואני משוכנע שבוסטון עשתה עיסקה גרועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 9:59 pm 
Junior

שרון דוידוביץ׳ מעלה כתבה מביכה בווינט על שוק השחקנים החופשיים לקיץ. כל כך מביכה שאני לא מוכן לשים קישור לדבר הזה, אלא רק להמליץ/לבקש מאנשים לא להיכנס לדבר הזה.

כמה מביך? כתבה אינפורמטיבית לחלוטין, שמתעלמת מהאינפורמציה הכי חשובה בעמודות האינפורמציה על אריק גורדון והיברט, שהם שחקנים חופשיים מוגבלים, וכך יצא לו מלל מטופש על האפשרויות של השניים. 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 10:03 pm 
Senior

נדמה לי שזה נכון גם לגבי שאק שעשה איזושהי קפיצה בפיניקס שאחריה הוא צנח עוד יותר ביכולת שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 10:28 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
מי בדיוק אמר שהוא ממשיך ביכולת הזאת בגילו? זה לא סטיב נאש שחי מקליעה ברמה גבוהה וקורא את המשחק ברמה פנומנלית. גארנט מבוסס מאוד על האתלטיות שלו, ויש סיכוי לא רע שבעונה השלישית של החוזה שלו הוא יהיה סוג של אנטוניו מקדייס(בסוף הקריירה) שמרוויח 11 מיליון דולר. חוץ מזה, אני מסתכל על זה גם מהצד של גארנט. hoopshype רשמו שהוא הרוויח בקריירה של 292 מיליון דולר. מספיק כסף לסדר את הנינים ואת בני הנינים שלו. האם הוא לא יכל לוותר על כסף על מנת שבוסטון תוכל להחתים פרי אייג'נט טוב?

טים דאנקן בדיוק באותו מצב כמו גארנט, אמור לחתום על חוזה חדש בקיץ, אתה חושב שהוא יקח פחות? ולמה קובי צריך לקבל 28-30 מיליון לעונה בשתי העונות הבאות ולא יכול לקחת פחות כדי שללייקרס יהיה סיכוי טוב יותר לאליפות? ולמה נוביצקי לא יכול לקחת פחות מ-20 מיליון לעונה? ככה זה עובד, אם אתה כוכב ומצדיק את הכסף, כמעט תמיד תקבל אותו. וכמו שנורטון כתב, גארנט כבר ממש לא מתבסס על האתלטיות שלו, יש לו יותר מאסה ממה שהייתה לו בעבר, גובה וידיים ארוכות תמיד היו לו והטכניקה שלו מושלמת, הוא לא צריך את האתלטיות שהייתה לו לפני 5-10 שנים כדי להיות גבוה משמעותי בליגה, הוא כן צריך רגליים בריאות, וזה סימן השאלה הגדול.

בכל מקרה, הסלטיקס לקחו שני גבוהים בדראפט האחרון, לפחות לאחד מהם-סאלינג'ר, יש פוטנציאל להיות אולסטאר לפי רוב הניתוחים, בהחלט יעזור אם יהיה להם מנטור כמו גארנט בקבוצה, אפילו אם כל התרומה שלו תהיה לגרום להם למצות את הפוטנציאל שלהם, זה כבר שווה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 11:04 pm 
Senior

רוני, איך אתה רואה את סיכויי האליפות של בוסטון? אם אתה לא רואה סיכוי גדול(כמוני, אלא אם כן תמצא מכונת זמן שתחזיר את גארנט ופירס 4 שנים אחורה) לתת חוזה כזה ל-3 שנים לגארנט זה לא דבר חכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 30, 2012 11:46 pm 
Hall of Famer

קשה לי לראות את סיכויי האליפות של בוסטון כל עוד הסגל לא סגור ובכל מקרה, כבר אמרתי שהייתי מעדיף אם גארנט היה מקבל חוזה לשנתיים ולא לשלוש, אפילו אם החוזה היה גדול יותר, נניח 25-27 מיליון לשנתיים. בכל מקרה, אם ניקח סגל בכיר היפותטי של רונדו, בראדלי, מאיו, פירס, ג'ף גרין, גארנט, סאלינג'ר וסטימסמה/מלו (ואולי גם פייטרוס), אני כן רואה תרחיש אופטימי שבו סגל כזה מתמודד ברצינות על אליפות. זה כמובן בתנאי שהסגל הזה מגיע בריא ובכושר טוב לפלייאוף, ואני מניח שהסלטיקס יזדקקו גם לעונת רוקי טובה ומעלה מצידו של סאלינג'ר, תרחיש שהוא ממש לא ודאי, אבל גם לא בלתי סביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 10:36 am 
Hall of Famer

והדיבור החדש בגזרת הנטס הוא על טרייד עם אטלנטה, שיביא להם את ג'ו ג'ונסון תמורת פרמאר, אנת'וני מורו, יוהאן פטרו ועוד סיין אנ' טרייד על אחד הפרי אייג'נטס שלהם. לא ברור למה לעזאזל כדאי לנטס לעשות את זה לעצמם. ג'ונסון בן 31, מחזיק את החוזה המופרך ביותר בליגה (כ90 מליון לארבע השנים הקרובות) ולנטס דווקא יש סקנד גארד צעיר, מוכשר וזול בדמותו של מרשון ברוקס. לא כדאי לשבת בצד בשקט, לחכות ללוטרי הקרוב ולהביא שחקנים נורמליים יותר בקיץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 10:43 am 
Hall of Famer

כי (בסיטואציה לא סבירה במיוחד ,אבל אפשרית), קבוצה עם ג'ונסון, האוורד ודרון, היא קונטנדרית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 10:44 am 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
והדיבור החדש בגזרת הנטס הוא על טרייד עם אטלנטה, שיביא להם את ג'ו ג'ונסון תמורת פרמאר, אנת'וני מורו, יוהאן פטרו ועוד סיין אנ' טרייד על אחד הפרי אייג'נטס שלהם. לא ברור למה לעזאזל כדאי לנטס לעשות את זה לעצמם. ג'ונסון בן 31, מחזיק את החוזה המופרך ביותר בליגה (כ90 מליון לארבע השנים הקרובות) ולנטס דווקא יש סקנד גארד צעיר, מוכשר וזול בדמותו של מרשון ברוקס. לא כדאי לשבת בצד בשקט, לחכות ללוטרי הקרוב ולהביא שחקנים נורמליים יותר בקיץ?

אם זה מה שצריך כדי לשכנע את הווארד לבוא ואת דרון להשאר, אז זה מה שהם יעשו, אני מניח שבלעדיהם לנטס אין שום סיבה לקחת את ג'ונסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 10:47 am 
Hall of Famer

סבבה, רק שמה שמופיע בידיעה של רילג'ם: Trading for Johnson would likely eliminate the Nets from their pursuit of Howard.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 11:00 am 
Hall of Famer

אה, אז הם מטומטמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 12:17 pm 
Hall of Famer

רוני, אני לא חושב שסאלינג'ר עם פוטנציאל אולסטאר. גם לפני הסיפור עם הגב סאלינג'ר לא היה מועמד טופ 5, אלא סוף עשיריה ראשונה והיו מוקים שהפילו אותו לקצה הלוטרי ואפילו מערבה משם. הבעיה של סאלינג'ר שהוא פשוט לא אתלט טוב והמימדים שלו לא אידיאלים, למרות שהם יותר טובים ממה שבהתחלה חשבו. הוא בחירה טובה, אבל אל תחשוב שבעונת הרוקי שלו הוא הולך להיות כוכב על. אם סאלינג'ר יתגלה בעונה הבאה כמחליף איכותי לבאס ולגארנט, אז הסלטיקס הצליחו בדראפט.

לא יודע מה אומר טרייד של ג'ו ג'ו על הסיטואציה עם הווארד וויליאמס, אבל מבחינת מרשון ברוקס לא צריכה להיות בעיה. ג'ו ג'ו בהחלט יכול לשחק בתור סמול פורוורד, אם ברוקס ימשיך להראות יכולת גבוהה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 12:23 pm 
Hall of Famer

אם אתה אומר אני סומך עלייך, אני קראתי גם ניתוחים שטוענים שיש לו פוטנציאל להיות שחקן של 18-20 נק' ו-10 ריב' לעונה בשיא (לא כרוקי מן הסתם), אבל אם כרוקי הוא מסוגל לתת מה שבאס נתן פלוס מינוס-כלומר 25-30 דקות אפקטיביות לערב עם נקודות בדאבל פיגרס ותרומה בריבאונד (בזה לא קשה להחליף את באס, הוא ריבאונדר מאוד בינוני), זה מספיק טוב מבחינתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 215 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: