סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 6:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 11:09 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לא מרייר, משפריץ ניטים. אתם רוצים להמשיך לדון בבניית הסגל של אלקטרה או להמשיך כך? כי זה מסב לי פחות או יותר את אותה המידה של הנאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 11:28 pm 
Freshman

shachaf78 כתב:
מה שעלוב כל כך בשונאי מכבי הוא ששום הצלחה של הקבוצה האהודה עליהם לא תתקרב מבחינתם לכישלון של מכבי מבחינת הההנאה והשמחה. שתגובות מהסוג הזה ימשיכו להיות הסיפוק הקטן בחיים העלובים שלהם.

בראש ובראשונה אני אוהד ספורט. מכיוון שמכבי תל אביב בכדורסל היא תופעה בלתי ספורטיבית שאין לה אח ורע באף ליגת ספורט שידועה לי אני מרשה לעצמי לשנוא אותה יותר מאשר לאהוד קבוצה אחרת.

דבר שני, נניח ואני מזוהה עם קבוצה אחרת, על איזו הצלחה אתה מדבר בדיוק? עליה לפיינל פור אחת לחמש שנים בליגה של 10-11 קבוצות? הישרדות בליגה שאין בה ירידות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 12:05 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
האבחנה של שחף נכונה לגמרי, לגבי לפחות, אבל מה עלוב בזה?

נכון להיום, הביאסים הספורטיביים שלי הם יחסי חיבה-אדישות-כעס להפועל ירושלים (אני לא מגדיר את עצמי כאוהד שלהם כבר עשור בערך), שינאה למנצ'סטר יונייטד/ריאל מדריד/הפועל ת"א/רפאל נדאל, אהדה די גדולה לברצלונה ולרוני אוסאליבן, ואהדה טכנית למיאמי כי ההודעות של נורטון ורוני אילצו אותי ללכת באש ובמים אחרי לברון ג'יימס, וכמובן השינאה למכבי שהיא העקבית וארוכת הטווח מכולן. זה מפתיע שהפסד של מכבי עושה לי את זה יותר מאובדן האליפות של מנצ'סטר יונייטד או הזכייה בקרוסיבל של רוני אוסאליבן? מפתיע שאם הם היו עולים לפיינל פור הייתי מתאכזב יותר מאשר הניצחון ההיסטורי של הפועל ת"א על באר יעקב?

לא שאני מבין מה איכפת בכלל לאנשים מהרשימה הזו, אבל עליבות ודאי שאין כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 12:23 am 
Hall of Famer

ראובן, אילו הודעות שלי אילצו אותך להיות בעד מיאמי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 12:26 am 
מנהל פורום

בעד לברון. אתה יודע, כל הירידות הבלתי פוסקות האלה על שבגמר הוא בטוח ייעלם וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 1:06 am 
Junior

חברכם למרחב האינטרנטי משקיע ומספק לכם את אחת ההודעות המצחיקות והשנונות בימי הפורום ועל זה יוצא קפצכם?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 1:07 am 
Junior

King Chauncey כתב:
חברכם למרחב האינטרנטי משקיע ומספק לכם את אחת ההודעות המצחיקות והשנונות בימי הפורום ועל זה יוצא קפצכם?

פיספסתי משהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 1:16 am 
Junior

השיר של נדב בעמוד הקודם.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 7:02 am 
Hall of Famer

ראובן כתב:
בעד לברון. אתה יודע, כל הירידות הבלתי פוסקות האלה על שבגמר הוא בטוח ייעלם וכו'.

אמנם ירדתי עליו פה ושם קצת, אבל נראה לי שהרבה פחות ממשתמשים אחרים כאן, למעשה אני דווקא די מבסוט שהוא לקח אליפות והוריד את הקוף מהגב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 7:05 am 
מנהל פורום

אני חושב שדווקא כשזה מגיע מיריב ידידותי יחסית זה עוד יותר משפיע. בכל אופן, נו הארד פילינג (וממילא אתה זכאי להעניש אותי על יחסי לרונדו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 8:43 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לי דווקא אין שום בעייה עם אנשים שמגדירים את אהדת הכדורסל שלהם בארץ בשנאת מכבי ותו לא, או כמעט ותו לא או בעיקר. למעשה היה לי פעם, באחד מגלגולי הפורום שנמחקו לבלי שוב, ויכוח עם אוריאל שטען שזה לא כך, דווקא אחרי שהוא אישית נתפס בקלקלתו. עדיף שיצאו מהארון, מאחר ושלא בטובתם הם בעצם מאשרים את המשפט שהגאוותנים שבאוהדי מכבי אומרים (ושאני אגב מתנגד לו דווקא).

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 9:58 am 
Hall of Famer

אין שום בעיה עם אנשים שמגדירים את עצמם לפי שנאת מכבי. הבעיה היא שהרבה מאותם אנשים טוענים שהם אוהדים שרופים של קבוצה אחרת והשנאה לא מרכז ההתעניינות הספורטיבית שלהם. ראובן, אתה פה די המיוחד ולא המייצג, לפחות בעצם זה שאתה מוכן להודות ביחסים המסובכים שלך עם הפועל ירושלים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 10:01 am 
מנהל פורום

לא הבנתי מה כאן הבעיה. שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 10:11 am 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
אין שום בעיה עם אנשים שמגדירים את עצמם לפי שנאת מכבי. הבעיה היא שהרבה מאותם אנשים טוענים שהם אוהדים שרופים של קבוצה אחרת והשנאה לא מרכז ההתעניינות הספורטיבית שלהם. ראובן, אתה פה די המיוחד ולא המייצג, לפחות בעצם זה שאתה מוכן להודות ביחסים המסובכים שלך עם הפועל ירושלים.

לדידי אני יכול לומר שאני אוהד נתניה, די אדוק בשנים האחרונות, ועדיין יותר שונא את אלקטרה מאשר אוהד את הקבוצה שלי. כמו שהסביר איימנטס פודריס, זה נובע מהמצב הייחודי והעקום בישראל, שאין טעם שוב ושוב לפרט אותו. כל עוד התופעה האנטי-ספורטיבית הזאת תהיה כאן, עיקר העניין בכדורסל מקומי יהיה לייחל לשינוי המצב ובינתיים לכל כשלון מזדמן של אלקטרה. עצוב, אבל לא אנחנו יצרנו את המצב הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 11:10 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
עמוס לב כתב:

לדידי אני יכול לומר שאני אוהד נתניה, די אדוק בשנים האחרונות, ועדיין יותר שונא את אלקטרה מאשר אוהד את הקבוצה שלי. כמו שהסביר איימנטס פודריס, זה נובע מהמצב הייחודי והעקום בישראל, שאין טעם שוב ושוב לפרט אותו. כל עוד התופעה האנטי-ספורטיבית הזאת תהיה כאן, עיקר העניין בכדורסל מקומי יהיה לייחל לשינוי המצב ובינתיים לכל כשלון מזדמן של אלקטרה. עצוב, אבל לא אנחנו יצרנו את המצב הזה.

שוב חוזרים לדיון הזה, אבל:

1. למה מכבי צריכה להיענש על כך שיש לה יותר כסף, ספונסרים ומסורת ביחס לקבוצות אחרות בליגה? שגם הן יתאמצו כמוה.
2. מכבי אולי שולטת לחלוטין בליגה, אבל עדיין כולם יסכימו שהיא תורמת לה לא פחות. כמה אוהדים מגיעים אצלכם למשחק נגד אשדוד? וכמה מגיעים למשחק נגד מכבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 12:01 pm 
מנהל פורום

המממ, אין לי כח להיכנס לויכוחים אידיאולוגיים, אבל סעיף 2 שלך מכיל טעות עובדתית פשוטה. ממש לא "כולם יסכימו". הייתי גם אומר שזה מוזר להיכנס לויכוח ולטעון שהושגה בו הסכמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 12:15 pm 
Hall of Famer

ראובן, נראה לי שהוא התכוון כלכלית. מה שיש בו היגיון לא מועט, ובכל מקרה הוא מספר שאפשר לכמת על ידי בדיקת נתונים. בהחלט לא ויכוח אידיאולוגי .
בנוסף, אני גם די מאמין שהוא צודק, למרות שאף פעם לא בדקתי את הנתונים. אולי באמת מישהו יבדוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 1:22 pm 
Hall of Famer

ג'אפר כתב:
nadav_hacohen כתב:
עמוס לב כתב:

שוב חוזרים לדיון הזה, אבל:

1. למה מכבי צריכה להיענש על כך שיש לה יותר כסף, ספונסרים ומסורת ביחס לקבוצות אחרות בליגה? שגם הן יתאמצו כמוה.
2. מכבי אולי שולטת לחלוטין בליגה, אבל עדיין כולם יסכימו שהיא תורמת לה לא פחות. כמה אוהדים מגיעים אצלכם למשחק נגד אשדוד? וכמה מגיעים למשחק נגד מכבי?

אפשר לחזור לדיון הזה, אבל אם הטיעונים ימשיכו להיות כל כך מטופשים וילדותיים, יהיה קשה להתייחס אליהם אחרת.

1. לא צריך "להעניש" את מכבי תל אביב. המצב הנתון הוא שבעשרות השנים האחרונות, מסיבות טהורות יותר ופחות, התפתחה כאן ליגת ספורט אנטי-ספורטיבית. יהיו הסיבות אשר יהיו, ברור שזה מצב דורש תיקון. אף חובב ספורט לא רוצה לראות ליגה סגורה מראש, בפערים כאלה. לכן יש ליצור תנאים לתחרותיות, גם אם ברור שה"סובלת" העיקרית היא מכבי ת"א שתאלץ אשכרה להתחרות בתנאים שווים קצת יותר עבור האליפות וההשתתפות ביורוליג.

2. כמו שאמרו לך, ממש לא "כולם יסכימו". מה שאתה מתאר זה מה שאני אומר בפורום הזה עשרות פעמים לאורך השנים: מכבי ת"א משתמשת בליגה הישראלית ככח גיוס לאוהדים בפריפריה. אני ממש לא מתרגש אם למשחק של נתניה נגד אלקטרה מגיעים אלף איש, ולשאר המשחקים 100 ילדים שגם הם נכנסים עם הזמנות. זה אומר שלא באים לראות כדורסל, באים לראות את אלקטרה המפורסמת מהטלוויזיה ומימי חמישי עם רסקין ביורוליג. תעשה לעצמך תרגיל קטן: כמה אנשים בישראל ראו את הפיינל פור האחרון של היורוליג? כמה היו רואים אותו אילו מכבי ת"א היתה משתתפת? הפערים ילמדו אותך שאנשים בישראל אוהבים את מכבי ת"א, לא כדורסל. הזהות בין הענף לבין הקבוצה הזאת במדינה היא כמעט מוחלטת, פולקלוריסטית, ואין לזה קשר לאהבת המשחק עצמו. אני מעדיף פי כמה ליגת כדורסל שוויונית שתביא את חובבי הענף האמיתיים למגרשים על פני המילוי המלאכותי שיוצרת היום אלקטרה. מעבר לזה, בליגה תחרותית ובמתקנים ראויים, יש כמה וכמה מועדונים שיכולים להביא לא מעט אלפי אוהדי למשחק: הפועל ת"א, הפועל ירושלים, הפועל חולון, מכבי ראשל"צ, החיפאיות, קבוצות העמק, אשקלון, גליל ואני מצטער אם שכחתי מישהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 1:30 pm 
Hall of Famer

ישראל היום טוען שמכבי במו"מ עם פופס מנסה בונסו. נשמע לי מלפפון מופרך מארץ המופרכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 1:49 pm 
Hall of Famer

למה מופרך? שחקן שאולי עבר שבע מאות מועדונים, אבל הוא גם ברמת השכר המתאימה, עם יכולת מוכחת בפיקים שלו. (וכן, לא באמת יציב)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 1:59 pm 
Hall of Famer

אז זהו, שאני ממש לא בטוח שהוא ברמת השכר המתאימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 2:00 pm 
Sophomore

אני אחזור על שאלה מאתמול, כרגע בסגל של מכבי אין ולו שחקן אחד שמשתכר מעל מיליון דולר, מתי פעם אחרונה שהיה למכבי סגל ללא מיליון דולר פלייר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 2:03 pm 
Freshman

ציטוט:
1. לא צריך "להעניש" את מכבי תל אביב. המצב הנתון הוא שבעשרות השנים האחרונות, מסיבות טהורות יותר ופחות, התפתחה כאן ליגת ספורט אנטי-ספורטיבית. יהיו הסיבות אשר יהיו, ברור שזה מצב דורש תיקון. אף חובב ספורט לא רוצה לראות ליגה סגורה מראש, בפערים כאלה. לכן יש ליצור תנאים לתחרותיות, גם אם ברור שה"סובלת" העיקרית היא מכבי ת"א שתאלץ אשכרה להתחרות בתנאים שווים קצת יותר עבור האליפות וההשתתפות ביורוליג.

2. כמו שאמרו לך, ממש לא "כולם יסכימו". מה שאתה מתאר זה מה שאני אומר בפורום הזה עשרות פעמים לאורך השנים: מכבי ת"א משתמשת בליגה הישראלית ככח גיוס לאוהדים בפריפריה. אני ממש לא מתרגש אם למשחק של נתניה נגד אלקטרה מגיעים אלף איש, ולשאר המשחקים 100 ילדים שגם הם נכנסים עם הזמנות. זה אומר שלא באים לראות כדורסל, באים לראות את אלקטרה המפורסמת מהטלוויזיה ומימי חמישי עם רסקין ביורוליג. תעשה לעצמך תרגיל קטן: כמה אנשים בישראל ראו את הפיינל פור האחרון של היורוליג? כמה היו רואים אותו אילו מכבי ת"א היתה משתתפת? הפערים ילמדו אותך שאנשים בישראל אוהבים את מכבי ת"א, לא כדורסל. הזהות בין הענף לבין הקבוצה הזאת במדינה היא כמעט מוחלטת, פולקלוריסטית, ואין לזה קשר לאהבת המשחק עצמו. אני מעדיף פי כמה ליגת כדורסל שוויונית שתביא את חובבי הענף האמיתיים למגרשים על פני המילוי המלאכותי שיוצרת היום אלקטרה. מעבר לזה, בליגה תחרותית ובמתקנים ראויים, יש כמה וכמה מועדונים שיכולים להביא לא מעט אלפי אוהדי למשחק: הפועל ת"א, הפועל ירושלים, הפועל חולון, מכבי ראשל"צ, החיפאיות, קבוצות העמק, אשקלון, גליל ואני מצטער אם שכחתי מישהו.

מצד שני נדב, תמיד אפשר לטעון שליגה ללא "הילת" מכבי שמביאה רק את האוהדים "האמיתיים" (ויש לי בעיה אמיתית עם האמירה הזו אבל לא נכנס לזה עכשיו) תהפוך מהר מאוד להיות ליגת הכדוריד הישראלית שבאים אליה 100 איש בממוצע למשחק ורואים אותה 2.5 איש בטלויזיה. זה יוליד במהירות ירידה במתקנים (כי למה בדיוק עיריות ישקיעו במתקנים אם אין אנשים שיגיעו?). תשאל את עצמך גם כמה אנשים בישראל (בדגש על ספונסרים) יתעניינו בכדורסל אם כמה עונות מכבי לא תגיע גבוה באירופה בגלל מגבלות בישראל? לדעתי תגלה הרבה פחות כסף, זרים פחות טובים וירידה כללית באיכות בארץ (ואם אתה רוצה דוגמא טובה - לך לליגה הסקוטית בכדורגל - שנים דיברו על שליטה לא הוגנת של סלטיק וריינג'רס - והנה עכשיו פתאום את השליטה וכל מה שזה הביא זה פשוט לירידה חדה בעניין כי מי מתעניין בליגה תחרותית שמשחקים בה רק חובבנים, לבטח אחרי הרגלה ארוכת שנים לאיכות וזרים טובים).

אפשר גם לשאול כמה אנשים רואים ומתעניינים בליגה הלאומית בכדורסל? יש שם תחרות, מתקנים יחסית נורמליים, אפילו הרבה ישראליים שלאורך השנים שמעתי שזה נושא שמביא אנשים למגרש - ועדיין למרבית חברי אוהבי הכדורסל (כולל כאלו שראו את הפיינל-פור ללא מכבי) אין מושג מי משחק שם ומי זכה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 2:31 pm 
מנהל פורום

לפטופ כתב:
אני אחזור על שאלה מאתמול, כרגע בסגל של מכבי אין ולו שחקן אחד שמשתכר מעל מיליון דולר, מתי פעם אחרונה שהיה למכבי סגל ללא מיליון דולר פלייר?

אאל"ט בעונה שאחרי ארויו פדרמן טען שמכבי לא תחתים יותר שחקנים של שבע ספרות. לא יודע באיזו מידה הוא עמד בזה (מצד שני, לא חושב שויז' או אידסון או אפילו אנדרסון קיבלו סכומים כאלה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 2:36 pm 
Hall of Famer

לפטופ, אנסה לבדוק לך את הפינה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: