סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 8:26 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 10:37 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
שימי ריגר וונאבי כתב:
נחמד לראות שלקיץ אחד מכבי טועמת את מה שהיא מאכילה קבוצות ישראליות כבר 30 שנה. בתאבון.

זאת ממש לא פעם ראשונה. יש אינספור דוגמאות מהשנים האחרונות, סתם ככה, פרום דה טופ אוב מיי הד - מוריס, אידסון, וויצ'יץ'.

THE G1 כתב:
לא יודע לגבי הכשרות הנפשית של מנסה-בונסו(מספר קבוצות עצום יחסית לשנים האחרונות,משער שיש לזה סיבה),אבל מבחינת סט היכולות, הייתי לוקח את בונסו לפני הנדריקס.

אז או שאתה ארגין עתאמן, או שארגין עתאמן הקדים אותך, כי אתה/הוא עומד להחתים אותו בגלאטאסריי. יחד עם עוד כמה פליטי בשיקטאש (הוקינס).

ראי שעל הקיר כתב:
מעבר לזה שאני חושב שה-ffp לא יתקיים - הרי שגם אם כן, אף אחד לא אומר ש"חשק של הבוס" לא יהיה סעיף הכנסה חוקי לקבוצות. מספיק שתראה את ספרי התקציב ב-VTB, שאצלה יש כביכול ffp ותקציבים פתוחים.

עזוב, זה שהסיכוי שזה (FFP) יקרה במפעל שהקבוצות בו כל כך לא רווחיות הוא נמוך - זה ברור. בגלל זה גם כתבתי 'אם'. ובראייה לעתיד (הרחוק). אבל כשאני מתייחס לFFP, אני מתייחס אליו כמו שהוא אמור להיות. והוא לא אמור להיות ליופי בלבד, אלא למנוע את הבורות התקציביים העמוקים שקבוצות מכניסות את עצמן אליהן ואח"כ לא עומדות בהתחייבויות שלהן. לא ידעתי שבVTB יש FFP, אבל אם זה מה שהם עושים אז הם עובדים על עצמם בעיניים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 10:54 pm 
Junior

zurkin כתב:
שימי ריגר וונאבי כתב:
נחמד לראות שלקיץ אחד מכבי טועמת את מה שהיא מאכילה קבוצות ישראליות כבר 30 שנה. בתאבון.

זאת ממש לא פעם ראשונה. יש אינספור דוגמאות מהשנים האחרונות, סתם ככה, פרום דה טופ אוב מיי הד - מוריס, אידסון, וויצ'יץ'.

אני כבר לא עוקב מקרוב כבר די מזמן אבל נדמה לי שההבדל הוא שבניגוד לשנים קודמות שמידי פעם איזה שחקן גדול ספציפי "נגנב" ע"י קבוצה גדולה, בקיץ הזה שחקן אחרי שחקן מעופף לו לכל מיני קבוצות עם שמות לא ממש מפוצצים, ואפילו לא מדובר על שחקנים מובילים ביבשת אלה שחקנים שמכבי היתה רגילה לקחת כמובן מאליו.

גיא פניני, קפטן מכבי, לשחקן הפועל : "אתה נאצי, שיהיה סרטן בראש לך ולאבא שלך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 11:00 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
שנים קודמות? מספיק לראות את השנה שעברה...
בזמן האחרון נפתחו בסלניוז חגיגות הסקופ-בן-שלושת הימים, אבל זה כבר מוגזם.
היו גם תקופות שלמכבי נלקחו שחקנים מובילים באמצע חוזה על ידי קבוצות מהליגה השנייה באיטליה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 11:17 pm 
Sophomore

אילו שחקנים "נגנבו" ממכבי הקיץ? כל מי שבוודאות עוזב עושה זאת כי נגמר לו החוזה- לנגפורד, הנדריקס, סופו (שגם ככה לא רצו אותו). גם וויצ'יץ' היה שחקן שמכבי בפירוש לא רצתה בגלל ירידה ביכולת ובגלל עלויות מיסוי ואיידסון ומוריס סיימו חוזה והלכו למקום שהציע להם יותר כסף. זה גניבה? זה ככה בכל שוק עבודה ואם מכבי לא הפנימה עד עכשיו שבשביל לשמור על עובדים טובים צריך בעיקר לפתוח את הכיס (ולא רק לספק סביבת עבודה טובה וכיפית, על אחת כמה וכמה כשאנחנו מדברים על קריירה של ספורטאים שהיא קצרה ממילא) צפויים לה עוד הרבה קייצים כאלה. היוצאים מן הכלל הם יוגב אוחיון שאנחנו עדיין לא יודעים איך ייגמר הסיפור איתו וג'רמי פארגו שבו ערכאה משפטית פסקה למכבי פיצוי (מכובד יותר או פחות, אין לי מושג).

ולמי שצייץ פה משהו על הפייר פליי הפיננסי- מכבי היא בין האחרונות שצריכות להיות מודאגות ממנו. ההכנסות שלה מימי משחק, מנויים וזכויות שידור הן מהגבוהות באירופה (אם לא הכי גבוהה) והוצאותיה הן בקנה מידה של מועדון טופ 16. הבעלים מביאים חלק קטן מהתקציב מהבית, בטח ביחס לאריות של השנים האחרונות באירופה שנתמכות על ידי קבוצות הכדורגל (2 הספרדיות) או עשירים כקורח (האחים מאתונה ומפיראוס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 2:26 am 
Junior

פאנוש, לא הבנתי מה שאתה טוען.

ברור שאף שחקן לא ׳נגנב׳ כמו יוגב או פארגו. אבל גם מכבי לא הלכה וגנבה שחקנים מקבוצות ישראליות (שזו היתה הטענה, שמכבי מרגישה הקיץ מה שהיא מאכילה 30 שנה קבוצות בישראל). כשהיא לקחה שחקנים תחת חוזה היא שילמה פיצויים, או לקחה שחקנים שגמרו חוזה.
וזה כן קורא למכבי כל קיץ, שחקנים שפרצו במכבי ומסיימים חוזה (ולפעמים לא מסיימים אבל עם ביי אאוט נמוך)
לדעתי, הקיץ זה פחות חמור, אי אפשר להשוות את יוגב הנדריקס ולנגפורד לאידסון מוריס ווויציץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 6:07 am 
Hall of Famer

למה לא? לנגפורד בין מספרי ה-2 הטובים באירופה והנדריקס בין מספרי ה-4 הטובים באירופה (שיחק מחוץ לעמדה במכבי לדעתי). מאוד דומה למעמד של איידסון ומוריס כשעזבו את מכבי. לגבי יוגב, הבעיה חמורה אף יותר כיוון שמדובר בשחקן ישראלי שרק פרץ ולולא מכבי סביר שלא היה מגיע לעמדה הזו בכלל. אם מכבי לא מצליחה לשמור עליו, היא לא תצליח לשמור על אף שחקן שעושה משהו טוב בשורותיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 9:42 am 
Sophomore

שימו לב שציטוט הבא של בלאט מכתבה הבוקר ב-YNET:
"
אז האם הנהלת מכבי ת"א החליטה באופן רשמי על עונה פיננסית? בלאט מבהיר: "הם לא הצהירו על כך, אבל כן ברור שההחלטות או אי ההחתמות של שחקנים רצויים בקבוצה - מקורה בבסיס כלכלי, חד וחלק. זה קשור כמובן לרצון והחזון של ההנהלה להתנהל בדרך שפויה, אך מכובדת. מבחינתי אני חלק מהמערכת ואני הולך עם ההנהלה יד ביד בכל דבר. אם אני מרוצה או לא, זה בכלל לא חשוב, אני חלק מהמועדון הנפלא הזה".
"

כל מי שלא חשב שמכבי הולכת לעונה פיננסית - שיחשוב שוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:07 am 
Hall of Famer

עונה פיננסית, מבחינה מקצועית, זה לאו דווקא דבר רע. מכבי ת"א הציגה עונות גדולות עם קבוצות יחסים "פיננסיות", והדוגמא הכי טובה היא הקבוצה ההיא של מקדונלד, האפמן, קומג'ס ושות'.

מה שכן, חייבים לפגוע בול בכל מה שמביאים. מהבחינה הזו, אילו אני אוהד אלקטרה, אני נעשה מודאג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:15 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ואו, איזו תגובה גאונית של בלאט. בתרגום לעברית:

"ההנהלה עובדת על כולם ומתקמצנת על כסף, יש שחקנים שאני רוצה אבל בגלל שיקולים כלכליים הם לא מוחתמים. אין להם שום חזון חוץ מלוודא שהבעלים לא מפסידים כסף. אני לא אחראי על שום דבר והכל אחריות של ההנהלה. בא לי לרצוח מישהו על ההתנהלות הזו אבל לצערי אני תקוע פה אז אין מה לעשות"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:22 am 
Hall of Famer

כמדומני שהקבוצה של האפמן מקדונלד וכו' לא הייתה אפילו עונה פיננסית, יחסית לסטנדרטים של מכבי באותם ימים. עד כמה שאני זוכר דובר על תקציבים של 8 מיליון דולר פלוס מינוס, שזה בערך היה הסטנדרט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:28 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
אני יכול להבין את השמחה של שונאי מכבי, אבל תכל''ס אני לא חושב שמכבי בבעיה מיוחדת. המצב הוא לא שונה בהרבה מהשנים הקודמות. אלה הם החיים ביורוליג. השנה הרוסיות והטורקיות מתחזקות, יווניות וספרדיות כנראה נחלשות. אבל זה לא ממש משנה, גם לפני שנה, ולפני שנתיים, מכבי לא הייתה בצמרת יורוליג מבחינת התקציב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:35 am 
מנהל פורום

למי איכפת מהתקציב? אתה צודק שמכבי תמיד נפלה תקציבית מהקבוצות הגדולות, אבל לא תמיד (אם כי צריך לזכור שמאז שפארקר עזב היו למכבי יותר עונות גרועות מטובות) היא גם נפלה מהן מקצועית.

ברור שאנחנו בתחילת הדרך, אבל לא צריך לקרוא את התגובה של בלאט כדי לראות שמשהו משתבש. למכבי מאז ומעולם היו כמה תכונות שחיפו על הפער התקציבי:

1. שחקנים ששיחקו בקבוצה היו מוכנים להישאר בה גם תמורת (מה שנראה) פחות כסף.
2. שחקנים שלא מהקבוצות הבכירות רצו מאוד לבוא לשחק במכבי.
3. אם מכבי רצתה שחקן ישראלי, אז למעט מקרים חריגים מאוד לא היתה לה בעיה לזכות בו.
4. מה שלא יהיה, מכבי הצליחה לסגור סגל משמעותי בשלב מוקדם מאוד של הקיץ.

בינתיים (1) הופרך לחלוטין, כשלנגפורד והנדריקס עזבו ולא לאיזה מפלצת יורוליג. (2) עוד יכול להשתנות אבל לא נראה מבטיח, (3) כמובן התהפך לחלוטין, כשבלו פורש, אוחיון מעדיף לירות לעצמו בראש מאשר לשחק במכבי, ואולי אפילו אליהו מתחיל לגדל ביצים. ו-(4) כבר הופרך.

עדיין כשמדובר במכבי תמיד מוקדם להספיד, אבל ודאי וודאי שלא נכון להגיד שמכבי לא בבעיה (מיוחדת או לא). כמו שנדב אמר, לו אני אוהד מכבי, הייתי מודאג מאוד (ואני בטוח שזה המצב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:44 am 
Hall of Famer

גם בעבר היו שחקנים, כולל הבכירים שבבכירים, שעזבו את מכבי כדי לקבל יותר כסף בקבוצות נחותות מקצועית אבל עשירות יותר. המקרה הבולט היה כמובן ארל ויליאמס שהבריז באמצע חוזה לקבוצת ליגה שנייה באיטליה, אבל היו עוד.
הקטע הבעייתי באמת, הייתי אומר הבלתי פתיר, זה הקטע של הישראלים. מעבר לקטע שהכשרון הישראלי נטו נמצא במצב קשה למדי, נוסף עניין היציאה לאירופה.
לפני כמה שנים תהינו למה ישראלים טובים לא יוצאים לשחק באירופה כששוק השחקנים באירופה נפתח עבורם, הייתי מאד בעד זה ואני עדיין בעד זה. המחיר שצריך לשלם זה הידלדלות הכשרון שנשאר בארץ, וזה פוגע בעיקר במכבי כי השחקנים שיוצאים לאירופה הם בדרך כלל ישראלים מובילים יחסית. הידלדלות הכשרון הישראלי זה דבר שמכבי תצטרך לחיות איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:46 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראובן, אני חושב ש:
1. לא היה קיים אף פעם. פרי דמיונם של עיתונאיים, ומין אגדה אורבנית של תל-אביב. אם יש לך איזו דוגמה קונקרטית, אשמח לשמוע.
2. ומה השתנה? עדיין, שרמדינים והיקמנים באים בקצב.
3. זה לא ממש נכון. מקל עזב לפני שנתיים, והיו עוד מקרים. וצד שני - מי לא רוצה לבוא? רוט? רק תשרקו.
4. לא בדקתי. אבל נראה לי שגם זה לא ממש נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:50 am 
Hall of Famer

אני חייב להבין משהו לגבי אוחיון, גם לפי הפרשנות שלו לחוזה כדי להשתחרר ממכבי השנה הוא חייב להציג לה חוזה חתום בקבוצה אחרת עד ה-5 ביולי (ולפצות אותה ב-200K), אנחנו כרגע ב-3 ביולי ולמיטב הבנתי הוא עוד לא הציג חוזה כזה ועם החתימה של קלאת'ס בקובאן, גם לא בטוח שהוא יצליח להציג חוזה כזה תוך יומיים. אז עם כל הפיצוצים והבלאגן, למיטב הבנתי לא בטוח שאפילו לפי הפרשנות של הצד שלו לחוזה הוא יוכל לעזוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:51 am 
Hall of Famer

התגובה של בלאט מדאיגה מאוד. למעשה, אני חושב שהנוכחות של בלאט בקבוצה היא כיום היתרון הגדול ביותר שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:53 am 
מנהל פורום

אני די משוכנע שפארקר וויצ'יץ', אם לתת את הדוגמאות הבולטות, יכלו לקבל הרבה יותר כסף במקומות אחרים. עד כמה שאני יודע, וויצ'יץ' הלך לאולימפיאקוס רק אחרי שמכבי סירבה לו, בחוזה נמוך בהרבה.

שרמדיני הוא בהחלט דוגמה נגדית (גם לסעיף 2 וגם לסעיף 4), אבל שרמדיני הוחתם כבר לפני חודשיים בערך.

רוני, בלי להיכנס לדיון, אין לי ספק שאם אוחיון פירש את החוזה כמאפשר לו יציאה השנה ולא שנה הבאה, אז הוא יטען גם שחובת ההבאה של חוזה חתום היא לא עד החמישה ביולי, אלא רק ההודעה על עזיבה. בכל אופן, אני חושב שמזמן כבר אוחיון דורש שיחרור לא על בסיס "יש קבוצה שרוצה אותי" אלא על בסיס "עיצבנתם אותי ואני רוצה ללכת".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:57 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בוא נעזוב את הסיפורם של פארקר וויצ'יץ'. כי אני פשוט לא מאמין שהם נשארו תמורת פחות כסף. אני מאמין שהיו המון אי סדרים כספיים בשנים האלה במכבי, ולא פוסל אפשרות של "חוזים כפולים".

איך זה קשור אם שרמדיני חתם לפני חודשיים בערך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 11:01 am 
Sophomore

Att כתב:
התגובה של בלאט מדאיגה מאוד. למעשה, אני חושב שהנוכחות של בלאט בקבוצה היא כיום היתרון הגדול ביותר שלה.

בלאט הוא לא היתרון הגדול ביותר של מכבי אלא היתרון היחיד שלה. הניהול של מכבי היום הוא רגיל לחלוטין והוא מתבצע בידי בחור צעיר וחסר נסיון (גם בניהול בכלל וגם בניהול ספורט בפרט) שאין לו שום יתרון על כל ג'נרל מנג'ר אחר באירופה. מעבר לכך, מכבי הפכה לקבוצה רגילה, שפועלת על בסיס כלכלי ועל כן אין איזו סיבה מיוחדת לשחקנים להישאר כאן.

הכתבה בהחלט צריכה להדאיג כל אוהד מכבי, מאחר שנראה שבלאט די מיואש ואת זה אפשר להבחין בקלות למרות הדיפלומטיות שלו. גם לא צריך להיות גאון גדול ולא צריך לראות מה בלאט או פדרמן אומרים, בשביל לדעת שבמצב השוק בקיץ הנוכחי מכבי זקוקה לצירוף מקרים מטורף יחד עם מזל עוד יותר מטורף כדי לבנות כאן קבוצה שתהיה ברמה של זו שהיתה כאן בעונה האחרונה (וגם היא לא היתה מבריקה במיוחד). סיכוי גבוה בהרבה שנראה כאן קבוצה אפרורית ובינונית שתסיים את הדרך בטופ 16 ותתפרק שוב בקיץ הבא.

לכל אלה שהזכירו את עונת מקדונלד והאפמן - מה בדיוק הסיכוי שמכבי תצליח בקיץ הזה לשים יד על אחד משלושת הרכזים הטובים באירופה ועל סנטר שיהפוך תוך כמה חודשים לאחד מהשניים הטובים ביבשת? וזה עוד בלי להזכיר את הבסיס הישראלי הנהדר שהיה אז לקבוצה וכלל את שפר, שארפ (בשיאו), בריסקר (שהיה חלש בהתקפה רוב העונה אבל נתן הגנה נהדרת) והנפלד.

נערך לאחרונה על ידי קודי (יובל) בתאריך ג' יולי 03, 2012 11:09 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 11:04 am 
מנהל פורום

frodoborg כתב:
בוא נעזוב את הסיפורם של פארקר וויצ'יץ'. כי אני פשוט לא מאמין שהם נשארו תמורת פחות כסף. אני מאמין שהיו המון אי סדרים כספיים בשנים האלה במכבי, ולא פוסל אפשרות של "חוזים כפולים".

איך זה קשור אם שרמדיני חתם לפני חודשיים בערך?

לא רציתי להעלות את האפשרות הזו בעצמי כי לא רציתי לפתוח עוד ויכוח, אבל אין לי בעיה להסכים איתך לגבי המשפט הראשון (האמת, רמזתי לזה בעצמי).

לגבי שרמדיני, זה בסה"כ אומר שהטענות על קיפאון מוחלט בהתנהלות של מכבי הן על המצב הנוכחי ולא על מה שהיה לפני חודשיים. אוהדי מכבי יחסית מפונקים בכל מה שקשור להתנהגות קפריזית של הבוסים שלהם, אבל בוא נגיד שלחשוב שאתה נמצא בסיטואציה מוצלחת ושהכל עובד כשורה ולגלות אחרי חודש שאתה בכאוס מוחלט זה משהו די סטנדרטי בכל מיני קבוצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 11:10 am 
Hall of Famer

ראובן כתב:
רוני, בלי להיכנס לדיון, אין לי ספק שאם אוחיון פירש את החוזה כמאפשר לו יציאה השנה ולא שנה הבאה, אז הוא יטען גם שחובת ההבאה של חוזה חתום היא לא עד החמישה ביולי, אלא רק ההודעה על עזיבה.

הוא יכול כמובן לטעון, אבל מכבי תסתמך על תקדים פארגו שבו הבורר קבע שהפירוש הזה לא תקף.
מה שכן, אם כבר מסתמכים על תקדים פארגו, לא ברור למה מכבי ממשיכה בניסוחים הדו משמעיים בקטע הזה. לא למדו כלום? מי עורכי הדין של הקבוצה הזו בכלל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 11:21 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
ראובן כתב:
רוני, בלי להיכנס לדיון, אין לי ספק שאם אוחיון פירש את החוזה כמאפשר לו יציאה השנה ולא שנה הבאה, אז הוא יטען גם שחובת ההבאה של חוזה חתום היא לא עד החמישה ביולי, אלא רק ההודעה על עזיבה.

הוא יכול כמובן לטעון, אבל מכבי תסתמך על תקדים פארגו שבו הבורר קבע שהפירוש הזה לא תקף.
מה שכן, אם כבר מסתמכים על תקדים פארגו, לא ברור למה מכבי ממשיכה בניסוחים הדו משמעיים בקטע הזה. לא למדו כלום? מי עורכי הדין של הקבוצה הזו בכלל?

http://msc.wcdn.co.il/w/f-466/528236-18.jpg

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 11:33 am 
Hall of Famer

לדעתי הוא לא עורך הדין של הקבוצה. בטח שלא ברמה הפרטנית של ניסוח חוזים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 11:54 am 
Hall of Famer

אגב נוסף:

בלאט עסוק כרגע עם נבחרת רוסיה, ואם יעלה לאולימפיאדה-יהיה שם לפחות עד אמצע אוגוסט. שחקני נבחרת ישראל מתחילים באמצע אוגוסט קמפיין במוקדמות אליפות אירופה, שצפוי להסתיים רק באמצע ספטמבר. היורוליג מתחיל באוקטובר. הכנה אידאלית בכל מקרה לא תהיה כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 11:57 am 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
אגב נוסף:

בלאט עסוק כרגע עם נבחרת רוסיה, ואם יעלה לאולימפיאדה-יהיה שם לפחות עד אמצע אוגוסט. שחקני נבחרת ישראל מתחילים באמצע אוגוסט קמפיין במוקדמות אליפות אירופה, שצפוי להסתיים רק באמצע ספטמבר. היורוליג מתחיל באוקטובר. הכנה אידאלית בכל מקרה לא תהיה כאן.

אבל את זה יש כל שנה, או שיש אליפות אירופה, או מוקדמות אליפות אירופה, או אולימפיאדה או אליפות עולם. מתי כבר יש קיץ פנוי בכדורסל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: