סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 10:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:07 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
RREEDDTT. כתב:
http://www.one.co.il/Article/202224.html

מכבי עוד תחזיר בסוף את ג'ון שאייר, או תהפוך את אלון שטיין לכוכב שכולם חשבו שיהיה ולא הספיק להיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:10 pm 
Hall of Famer

לנדסברג, כצפוי, סיכם במכבי ל-3 שנים, מותנה בכך שהוא לא יקבל העונה חוזה ב-NBA.

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2546779

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:14 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
נו, אז הנה עוד בלוק מונח במקומו. ביחד עם הלפרין, פניני, ואליהו, כבר יש למכבי את כל הישראלים הטובים בליגה. ומספיקים לחוק רוסי. אבל אני מניח שמכבי תחתים גם את טיוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:20 pm 
Sophomore

itai כתב:
לאנדסברג סיכם ל-3 שנים לפי גלדסטון

ריאל מחתימה את רודי, מכבי את לנדסברג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:22 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

RREEDDTT. כתב:

המתכון למאמר מערכת בואן: מניחים בלוף על מצע של שטויות, מפזרים מעל זה קצת שקרים, עוטפים את זה בבנליות, וחוזרים על זה 20 אלף פעם. :co_ol:

ציטוט:
ריאל מחתימה את רודי, מכבי את לנדסברג.

ועדיין מסיימים מעל ריאל ביורוליג! ;;-)))

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 11:04 pm 
Freshman

frodoborg כתב:
RREEDDTT. כתב:

המתכון למאמר מערכת בואן: מניחים בלוף על מצע של שטויות, מפזרים מעל זה קצת שקרים, עוטפים את זה בבנליות, וחוזרים על זה 20 אלף פעם. :co_ol:

one כתב:
גם ליאור אליהו חתום לעונה הבאה, אך הסיכוי כי יעבור לשחק ב-NBA בעונה הבאה גבוה מתמיד בעיקר לאחר הטרייד שנרקם בין יוסטון למינסוטה והעלה את הסיכויים שהשחקן יוכל להשתלב בליגה הטובה בעולם כבר בעונה הקרובה.

על איזה בלופים, שטויות ושקרים אתה מדבר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 11:15 pm 
Sophomore

אפילו התגובה של שמעון מזרחי לאפשרות שליאור יעבור ל- NBA הראתה עד כמה מפקפקים בכלל במכבי על האפשרות הזו (זה היה בסגנון של "בטח, בשמחה, אנחנו מאוד נשמח ונרצה שהוא יעבור לשם בעונה הבאה").

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 11:42 pm 
Junior

פלטיאל כתב:
frodoborg כתב:
RREEDDTT. כתב:

one כתב:
גם ליאור אליהו חתום לעונה הבאה, אך הסיכוי כי יעבור לשחק ב-NBA בעונה הבאה גבוה מתמיד בעיקר לאחר הטרייד שנרקם בין יוסטון למינסוטה והעלה את הסיכויים שהשחקן יוכל להשתלב בליגה הטובה בעולם כבר בעונה הקרובה.

על איזה בלופים, שטויות ושקרים אתה מדבר?

כתוב שם ״רק מספר שחקנים מצוצם מאוד״
איזה כלי תשקורת שמכבד את עצמו יכתוב דבר כזה? זה שקר גמור, הסגל של מכה-בי רחוק מלהיות מצוצם!

נערך לאחרונה על ידי קורובייב בתאריך ד' יולי 04, 2012 5:40 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 2:05 am 
Sophomore

אבי סגל כותב הבוקר ב"ישראל היום" שמכבי במו"מ מתקדם עם ניק קנר-מדלי, הפאוור פורוורד הנהדר שכיכב בעונה האחרונה בולנסיה. אם יגיע הוא בהחלט תוספת רצינית - אחד ממספרי 4 הטובים ביבשת. לי אישית קשה להאמין שמכבי יכולה לשים עליו יד מאחר שמדובר בשחקן יקר מאוד.

נערך לאחרונה על ידי קודי (יובל) בתאריך ד' יולי 04, 2012 7:32 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 2:31 am 
Sophomore

קצת גיגלתי לראות אם שמו עלה בעבר, וזה אכן קרה, לפני שנתיים. בסופו של דבר הועדף הנדריקס על פניו:

ציטוט:
אלישי כדיר עובר לצהוב פחות מחודש אחרי האליפות: "לא אשכח את גליל וקטש". גרין עשוי לשלם את המחיר ולהיות מושאל. השם החם הבא: הרכז ג'ון שייר. ניק קיינר-מדלי וריצ'ארד הנדריקס מועמדים לעמדה 4

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 8:19 am 
Sophomore

קודי (יובל) כתב:
אבי סגל כותב הבוקר ב"ישראל היום" שמכבי במו"מ מתקדם עם ניק קנר-מדלי, הפאוור פורוורד הנהדר שכיכב בעונה האחרונה בולנסיה. אם יגיע הוא בהחלט תוספת רצינית - אחד ממספרי 4 הטובים ביבשת. לי אישית קשה להאמין שמכבי יכולה לשים עליו יד מאחר שמדובר בשחקן יקר מאוד.

בינתיים באירופה מפרסמים שהוא בדרך לחוזה גדול בגלאטסראיי. הם כנראה שכחו שהם משחקים ביורוקאפ השנה.

http://www.globes.co.il/news/article.as ... ref=sport5
דני פדרמן שופך טיפה, אבל טיפה אור. מציג את המצב של מכבי קצת אחרת, אומר שכרגע (טרם החתימה של לנדסברג) חסרים גארד במקום לנגפורד, סנטר ופ. פורוורד. סה"כ 3 ישראלים וזרים, לפי מה שהוא אומר. הוא עושה את החישוב שלו כולל יוגב, ליאור ושון ג'יימס. סה"כ זה סגל של 10 שחקנים בכירים.

חוצמזה הוא מספר שבמכבי החליטו לוותר על הנדריקס כדי להציע ללנגפורד את החוזה המקורי שלו, ובסוף נשארו קירחים מכאן ומכאן. הוא אומר שבאמת יש עוד כסף בקופה, אבל הם לא יעשו החתמות מתוך היסטריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 8:56 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קודי (יובל) כתב:

גם טומיץ' עדיין בתמונה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 9:07 am 
Sophomore

אם לנדסברג הוא המחליף של לנגפורד (כפי שאולי משתמע מדבריו של דני פדרמן), אז זה מגדיר מחדש את המונח downgrade.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 9:15 am 
Freshman

קודי (יובל) כתב:
אם לנדסברג הוא המחליף של לנגפורד (כפי שאולי משתמע מדבריו של דני פדרמן), אז זה מגדיר מחדש את המונח downgrade.

לאור הפרסום על הסיכום.
http://sports.walla.co.il/?w=/7/2546779

החתמה טובה, שחקן מצוין שיודע לייצר נקודות, ובקבוצה טובה עם שחקנים טובים לידו יהיה עוד יותר אפקטיבי מאשר בחיפה.
יש לו דרייב אמיתי להצליח בניגוד להרבה אחרים שבאים "לדפוק שעון" והוא אחלה בן אדם.
והוא גם אוהב לשמור ולא רואה בזה "נטל" בדרך להתקפה.

מה שכן, אני סבור שהסיכוי שתל אביב תאבד אותו ל NBA הוא גבוה יחסית ומבחינתם פה קבור הכלב.

שיהיה לו המון בהצלחה, רק מילים טובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 9:33 am 
Sophomore

בשביל לעזוב את מכבי לנדסברג צריך לקבל חוזה מובטח ב-NBA עוד החודש. אני לא חושב שיש לו סיכוי טוב לזה, מאחר שלאור מגבלות התקציב החדשות, קבוצות NBA לא ממהרות להחתים שחקנים שעדיין לא הוכיחו את עצמם ברמות הגבוהות של אירופה (גם פארגו, שהראה שהוא גארד בטופ של היורוליג, לא קיבל חוזה גבוה בהרבה מחוזה מינימום). אני כן חושב שיש לו סיכוי טוב לקבל זימון למחנות הסופיים אבל זה לא ישחרר אותו ממכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 9:58 am 
Freshman

קודי (יובל) כתב:
בשביל לעזוב את מכבי לנדסברג צריך לקבל חוזה מובטח ב-NBA עוד החודש. אני לא חושב שיש לו סיכוי טוב לזה, מאחר שלאור מגבלות התקציב החדשות, קבוצות NBA לא ממהרות להחתים שחקנים שעדיין לא הוכיחו את עצמם ברמות הגבוהות של אירופה (גם פארגו, שהראה שהוא גארד בטופ של היורוליג, לא קיבל חוזה גבוה בהרבה מחוזה מינימום). אני כן חושב שיש לו סיכוי טוב לקבל זימון למחנות הסופיים אבל זה לא ישחרר אותו ממכבי.

לא התכוונתי דווקא לעונה הקרובה, למרות שגם זה יכול לקרות.

ולנדסברג ייקח חוזה מינימום בליגה של הגדולים מאשר עוד 200K בתל אביב (ובצדק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 10:03 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ארז כתב:
קודי (יובל) כתב:

לא התכוונתי דווקא לעונה הקרובה, למרות שגם זה יכול לקרות.

ולנדסברג ייקח חוזה מינימום בליגה של הגדולים מאשר עוד 200K בתל אביב (ובצדק).

לפי מה שהבנתי, אם לא בעונה הקרובה, אז יש לו סעיף רק אחרי שנתיים:
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 23606.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 10:08 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
זה קצת מצחיק שמתעסקים עדיין בפרשנות המדויקת לסעיפים בחוזה. הרי אם שחקן ירצה לעזוב, הוא יודיע שהוא עוזב על סמך הפרשנות לחוק לפי החוקה הניו זילנדית, מכבי תתעצבן, תקבל קצת כסף והכל יבוא על מקומו בשלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 10:16 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קודי (יובל) כתב:

לפי הפרסומים בספרד, הכיוון של ניק קנר-מדלי הוא דווקא לטורקיה, אשר מציעה לו להכפיל את החוזה שלו בולנסיה (800 אלף יורו). מכבי לא יכולה להציע לו סכומים כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 10:25 am 
Sophomore

במסגרת השאלה השבועית לילד:
למה בתשקורת (לפחות YNET) מתעקשים לכתוב שלאנדסברג הוא על "תקן המתאזרח" שבלו נטש? הרי אין (ככל הידוע לי) מכסה או הגבלה על מס' התאזרחים בליגה, רק בשנה שעברה שיחקו במכבי בלו ושאייר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 10:30 am 
Hall of Famer

זה סתם סגנון מטופש, לא יותר מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 10:32 am 
מנהל פורום

קובי כתב:
במסגרת השאלה השבועית לילד:
למה בתשקורת (לפחות YNET) מתעקשים לכתוב שלאנדסברג הוא על "תקן המתאזרח" שבלו נטש? הרי אין (ככל הידוע לי) מכסה או הגבלה על מס' התאזרחים בליגה, רק בשנה שעברה שיחקו במכבי בלו ושאייר.

כרגע זה רק ואיינט וההתעקשות הזו נובעת ככל הנראה מבורות. לא מכיר את יעל שחרור הכתבת, אבל איכשהו הכי סביר שהיא פשוט בטוחה שיש הגדרה כזו של "מתאזרחים" גם בליגה.

מעבר לבורות של הכתבת, אני חושב שגם אם אף גורם רשמי לא יודה בזה, עדיין אם יש שני שחקנים באותה רמה: אחד ישראלי מלידה ואחד מתאזרח (במיוחד אם הוא כהה-עור) אז יעדיפו ללכת על הישראלי מלידה. למשל גם אם למכבי תהיה אפשרות וזה יסתדר מבחינה מקצועית, אני בספק אם הם ימלאו את כל מכסת הישראלים במתאזרחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 10:38 am 
Hall of Famer

מה גם שרק לפני שנה וקצת עוד שיחקו במכבי שני מתאזרחים (אם לא שכחתי מישהו).

(כשאני חושב על זה, גם בתחילת העונה החולפת שיחקו שניים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 11:10 am 
Sophomore

ועכשיו אורן יביא לנו סקירה היסטורית של המתאזרחים ששיחקו במכבי מאז קום המדינה, ובאיזה עונה שיחקו בה הכי הרבה מתאזרחים (נראה לי שהוא עשה את זה בעבר). ;)

אני חושב שמבחינת הניסוח זה יותר בכיון של "מתאזרח הלך מתאזרח בא" לא יותר מזה, סתם ניסוח מטומטם כמו שנדב ציין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 11:40 am 
Hall of Famer

ג'אפר כתב:
ועכשיו אורן יביא לנו סקירה היסטורית של המתאזרחים ששיחקו במכבי מאז קום המדינה, ובאיזה עונה שיחקו בה הכי הרבה מתאזרחים (נראה לי שהוא עשה את זה בעבר). ;)

מבדיקה שטחית ולא מעמיקה- 1978 8) בחלק מאותה עונה היו 6 מתאזרחים: מנקין,ברודי (ששיחק בחלק מן העונה), גריפין,סילבר,פליישר,ג'ימבו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, Lakic ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: