סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 2:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2012 9:03 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
לדעתי מכבי תנסה להחתים רכז פותח ולא מחליף. כבר הזכרתי את גורדון מצסק''א? רכז הגנתי שמתאים בול. הבעיה עם רכזים, שאין הרבה בשוק החופשי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2012 9:04 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
מה הופך בדיוק את גורדון לרכז?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2012 9:40 pm 
Sophomore

shachaf78 כתב:
מה הופך בדיוק את גורדון לרכז?

יחס אסיסטים-איבודים של כמעט 1 ל- 1. 8)

אני חושב שדיברו בעבר על גורדון כמחליף לאנדרסון או איידסון, אבל רכז?... הס מלהזכיר!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2012 9:43 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
השאלה, לפטופ, היא אם כפי שאתה מצפה לעמוד במילתו - אתה מצפה מעצמך להבנת נקרא מלאה ולא סלקטיבית.

משתדל, אתה יודע, מה לעשות שמאחר ועסוקים לא תמיד מצליחים לקרוא הכל בעיון רב ועוד גם להגיב.
לעצם העניין, נניח ומה שפרודו כתב נכון.
frodoborg כתב:
לפטופ כתב:
אני נדבק לטקסט פשוטו כמשמעו, מבלי לנתח קייס X למול קייס Y.
כשקוראים את המשפט, כפי שהוא, ומסתכלים על מקרה אוחיון, הוא מגוחך למדי, וזאת מבלי לבדוק בציציות של הקייס.
בסופו של דבר יש לאוחיון אופציה להשתדרג כלכלית בצורה בלתי רגילה ולהרויח בשנתיים מה שיקח לו בערך 5-6 שנים במכבי. מבחינתי, זה "שדרוג כלכלי גדול".
זה שאוחיון לא בא למכבי בהתחנחנות לבשר לה את הבשורה הנפלאה, אלא בא ושם את הדברים על השולחן כמו שהם, לא מונע מהעובדה שמדובר "בשדרוג כלכלי גדול" להיות נכונה. לאור זאת, הייתי מצפה משימון שיעמוד במילתו, ולא יעמוד בדרכו של אוחיון, גם אם הודיע למכבי בדרך הלא מקובלת. מצד שני, לצפות משימון שיעמוד במילתו, זה שווה ערך ללצפות ממופז ("מנהיג המחאה החברתית בקיץ" "האיש שלא ישב בממשלת נתניהו") לעמוד במילתו ותמימות לשמה.
למען הסר ספק, אין לי קבוצה ספציפית שאני אוהד בארץ, ויש לי חיבה מסוימת למכבי (ואני לא אוהב את הפועל ואת ירושלים).

זה גם לא ממש מדויק. אוחיון לא בא ואמר שיש לו אופציה להרוויח יותר, ובקשה תנו לי ללכת. הוא בא וביקש לשדרג לו תנאים. אמרו לו: בסדר, כך עוד X כסף. לא נראה לו, הוא נעלב, וחתם בקבוצה אחרת. אפילו בלי להודיע. לא יפה. מה גם שכמו שראי אמר - אין לו בכלל אופציה כזאת בחוזה.

אז קודם כל כמו שנדב אמר, אני בכלל לא בטוח שאין לו אופציה כזו בחוזה, את זה עוד נראה.
שנית, נניח ואין לו אופציה בחוזה, זה תומך עוד יותר במה שאני אומר. בא שחקן, רוצה לעבור לכסף ענק ביחס למה שמקבל במכבי, ושימון בניגוד למילתו בעיתון, לא מוכן לשחרר אותו על מנת שירויח לביתו, קרי, שימון לא עומד (באופן מפתיע) במילתו.
בקצב הזה אני אתחיל להיות כמו נדב, ולכנות את מכבי אלקטרה, האוהדים שלה דואגים להמאיס אותה גם על כאלה שמחבבים אותה, בדבקות במטרה - מכבי היא הקבוצה הקדושה שמעולם לא פגעה באף אחד, וכל האחרים הם אלה שמחפשים כל הזמן איך לדפוק אותה. נו באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2012 10:42 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

נובמת, לפטופ, עזוב, זה שיח חרשים. "תומך עוד יותר במה שאני אומר". חבל על הזמן של שנינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2012 11:02 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
בן 28. מבחינה סטטיסטית הוא נתן עונה יפה מאד עם סט.פטרסבורג: אחוזים גבוהים מכל הטווחים, יחס לא רע בכלל של אסיסטים/אבודים, מספרי חטיפות נאים. אי אפשר להכחיש שהוא אחלה גארד התקפי, אבל יותם זה יותם ואלקטרה זו אלקטרה. ההתמודדות הבעייתית שלו עם לחץ וציפיות היא כבר לא קוריוז אלא סוג של עובדה, ולא נותר אלא לקוות שהוא ימשיך במסורת הזו וביחסים שהיו לו עם הקהל טרם עזיבתו.

גם אני מקווה שהשנה הוא ייבחר לחמישיית היורוליג השניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2012 11:11 pm 
Junior

נ

נערך לאחרונה על ידי קורובייב בתאריך ו' יולי 06, 2012 8:56 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 05, 2012 11:18 pm 
Junior

לפטופ כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
השאלה, לפטופ, היא אם כפי שאתה מצפה לעמוד במילתו - אתה מצפה מעצמך להבנת נקרא מלאה ולא סלקטיבית.

משתדל, אתה יודע, מה לעשות שמאחר ועסוקים לא תמיד מצליחים לקרוא הכל בעיון רב ועוד גם להגיב.
לעצם העניין, נניח ומה שפרודו כתב נכון.

אז קודם כל כמו שנדב אמר, אני בכלל לא בטוח שאין לו אופציה כזו בחוזה, את זה עוד נראה.
שנית, נניח ואין לו אופציה בחוזה, זה תומך עוד יותר במה שאני אומר. בא שחקן, רוצה לעבור לכסף ענק ביחס למה שמקבל במכבי, ושימון בניגוד למילתו בעיתון, לא מוכן לשחרר אותו על מנת שירויח לביתו, קרי, שימון לא עומד (באופן מפתיע) במילתו.
בקצב הזה אני אתחיל להיות כמו נדב, ולכנות את מכבי אלקטרה, האוהדים שלה דואגים להמאיס אותה גם על כאלה שמחבבים אותה, בדבקות במטרה - מכבי היא הקבוצה הקדושה שמעולם לא פגעה באף אחד, וכל האחרים הם אלה שמחפשים כל הזמן איך לדפוק אותה. נו באמת.

רגע רגע, בחלק הראשון של הודעתך אתה מודה שלא קראת בעיון, ואז אתה ממשיך בטיעון כאילו מה ששימון אמר זה שהוא משחרר שחקנים תחת חוזה אם יש להם הצעה יותר גבוהה. אז או
1) עדיין לא קראת בעיון את מה שהוא אמר
2) קראת בעיון ועדיין אתה חושב שזה מה שהוא אמר
3) אתה מבין יופי שזה לא מה שהוא אמר אבל אם אפשר להכניס למכה- בי אז טיפה דמגוגיה מעולם לא הזיקה לאף אחד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 12:06 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הנה מה שמזרחי באמת אמר:

ציטוט:
כל זמן שהחוזה שלהם מאפשר להם לצאת ל-NBA או לאירופה, לא נעמוד בדרכם".

אז מה האפשרויות פה, לפטופ?
1. ההארד דיסק שלך פיספס את הפראזה בעניין החוזה המאפשר.
2. זכרון ה-RAM שלך לא הבין את הפראזה בעניין החוזה המאפשר.
3. המעבד שלך לא מבין את המילה "חוזה".
4. המקלדת שלך פולטת בלי להתייעץ עם המעבד, ההארד דיסק וה-RAM.

עכשיו, באיזו מילה מזרחי לא עמד?
בקיצור, הבנת נקרא סלקטיבית (ואני עדין איתך), בכוונה או שלא בכוונה (מבין שתי אלה, קח את האפשרות שאתה יוצא בה יותר טוב).

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 8:17 am 
Junior

אז הלםרין חתם: http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 23702.html
מכבי ישלמו חצי מהמס, באדיבות יוגב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 10:27 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
nadav_hacohen כתב:
בן 28. מבחינה סטטיסטית הוא נתן עונה יפה מאד עם סט.פטרסבורג: אחוזים גבוהים מכל הטווחים, יחס לא רע בכלל של אסיסטים/אבודים, מספרי חטיפות נאים. אי אפשר להכחיש שהוא אחלה גארד התקפי, אבל יותם זה יותם ואלקטרה זו אלקטרה. ההתמודדות הבעייתית שלו עם לחץ וציפיות היא כבר לא קוריוז אלא סוג של עובדה, ולא נותר אלא לקוות שהוא ימשיך במסורת הזו וביחסים שהיו לו עם הקהל טרם עזיבתו.

גם אני מקווה שהשנה הוא ייבחר לחמישיית היורוליג השניה.

סוגר עכשיו דיל על יותם נותן את העונה האינדיבידואלית של 2008, אם אלקטרה מסיימת עם אותו מספר תארים שהיא סיימה ב2008.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 10:59 am 
Hall of Famer

האמת, גם אני. כמו שכתבתי כאן בעבר, הליגה הישראלית והגביע לא מעניינים אותי בכלל (כל עוד הפועל ת"א לא לוקחת אליפות). גמר יורוליג לעומת זאת, יהיה מאד נחמד השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 11:02 am 
Hall of Famer

דיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 12:12 pm 
Sophomore

ראיתם את הראיון המגוכח של יוגב בנתב"ג? "לא יודע, אני ניזון משמועות, צריך להתעדכן עם הסוכן שלי"?? הוא אמיתי?

נדב - בגדול זה מה שמכבי אמרו ליוגב. הוא ביקש לממש את הסעיף יציאה בחוזה, והם אמרו לו ניפגש בבוררות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 12:49 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

הכנתי והעליתי ליוטיוב לקט של נק''מ ממשחק הגמר של יורוקאפ:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 3:11 pm 
Hall of Famer

אז היות שמבחינה מקצועית (ואחסוך מכם הפעם את הדיון המלומד עם אורן הירושלמי על חבויות מס) סקרן אותי איך בדיוק הלפרין "הגיע להסדר עם רשות המסים", התקשרתי לידידה טובה שמסקרת את אלקטרה כבר כמה שנים טובות, ממש לא נחשדת כאנטי-מכביסטית אבל בהחלט משתדלת לשמור על מקצועיות. היתה שיחה מעניינת, ובה סופר (ומצטער אם אני חוזר על דברים שכבר נכתבו, אני לא ידעתי את המידע כדלהלן):

1. הלפרין לא הגיע לשום הסדר ולשום נעליים עם רשות המסים. יש לו סיכום עקרוני עם אלקטרה על חוזה, אבל עוד אין חוזה חתום והלפרין צריך לבדוק האם החזרה לישראל תשתלם לו כלכלית אל מול הצעות אחרות שיש לו. כמובן שיש משקל לשאלה האם המועדון יסכים להשתתף בסכום המס.

2. אלקטרה דווקא רצתה שהנדריקס ימשיך, הציעה לו סכום גבוה לחוזה, ובסופו של דבר העסקה נפלה בגלל...50 אלף דולר הרחבה של פוליסת בטוח. סיפור די מדהים אם הוא נכון.

3. לנגפורד קיבל הודעה אחרי גמר האדריאטית שלא מוכנים להעלות לו משמעותית את השכר, והוא חופשי לחפש לו קבוצות אחרות. מקץ חודשיים, כשהתברר שיש סמטוחה קלה בסגל, חזרו אליו והסכימו להעלאת שכר משמעותית. לנגפורד צחק להם בפרצוף כל הדרך למילאנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 3:24 pm 
Hall of Famer

יחסית למישהו שלא סובל את הקבוצה, אתה די הרבה מתעניין בה וכותב עליה.

50 אלף דולר זה סכום לא מבוטל. סביר להניח שמכבי מבחינתה כבר הסכימה לשלם הרבה יותר ממה שהייתה מוכנה/תכננה לשלם להנדריקס בהתחלה, והסכום הזה של הביטוח כנראה היה הקש ששבר את גב הגמל, בלי קשר תחת איזה סעיף הוא שייך.

אגב, זו אולי יותר תחושת בטן, אבל נדמה לי שבזמנים שניהל את המועדון מישהו אחר (ולא גור שלף), השחקנים לא ברחו כ"כ מהר כמו עכשיו. על זה הידידה שלך גם יכולה לספר, נדב?

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 3:30 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
יחסית למישהו שלא סובל את הקבוצה, אתה די הרבה מתעניין בה וכותב עליה.

החיים מוזרים לפעמים.

50 אלף דולר זה סכום לא מבוטל. סביר להניח שמכבי מבחינתה כבר הסכימה לשלם הרבה יותר ממה שהייתה מוכנה/תכננה לשלם להנדריקס בהתחלה, והסכום הזה של הביטוח כנראה היה הקש ששבר את גב הגמל, בלי קשר תחת איזה סעיף הוא שייך.

סכום לא מבוטל, אבל לא באמת עבור אלקטרה לגבי שחקן שהיא רוצה. אאז"נ, ידידתי דיברה על חוזה של 1.1 מליון, כך שזה באמת בטל בשישים.

אגב, זו אולי יותר תחושת בטן, אבל נדמה לי שבזמנים שניהל את המועדון מישהו אחר (ולא גור שלף), השחקנים לא ברחו כ"כ מהר כמו עכשיו. על זה הידידה שלך גם יכולה לספר, נדב?

הממ...תעזור לי לנסות להבין מה אתה רוצה. אתה לא יומיים בפורום, אתה יודע שאם יש משתמש שטען כבר ברגעים הראשונים של הפרשה (חוץ מזה שלא יהיו שום מסקנות אופרטיביות ועולם כמנהגו ינהג) שיש סיכוי גדול לסוג של חוזים כפולים שהיו תחת הנהגתו של המנהל המנוח-זה היה אני. גם ירדתי קשות על התקשורת ש"לא שמעה ולא ידעה", אבל כמדומני שידידתי היתה בעת ההיא גל"צניקית בשירות סדיר, כך שלהפיל את כל העניין דווקא עליה יהיה מעט מוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 4:32 pm 
Hall of Famer

הידיעה על לנגפורד היא לא איזה סקופ מרעיש, זה התפרסם כבר קודם. אבל לדעתי זה לא היה משנה כלום. ללנגפורד היה תאריך מוסכם בחוזה שבו היה אמור להודיע אם ממשיך או לא אחרי שמכבי מודיעה לו על האופציה לגביו. התאריך הזה לא היה משתנה גם אם מכבי הייתה מציעה לו את ה-1.1 מהתחלה. בעיני יותר מסביר להניח שהוא היה מושך עד התאריך הזה ומחכה לעוד הצעות בכל מקרה, מבחינתו אין סיבה שלא.

הייתי אומר עוד משהו - לאור ההגרלה הקלה מאד ביורוליג, לא רואה אסון גדול אם מכבי תתחיל את העונה עם סגל חסר, ותמשיך ותמלא אותו תוך כדי העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 4:38 pm 
Hall of Famer

אז מה שהיה עם לנגפורד זו לא אופציה, אלא יצור הכלאיים "אופציה דו צדדית"?

בכל מקרה, לא בטוח שאני מסכים איתך. ללנגפורד יש מחיר שוק מסוים, כמה עשרות אלפים לכאן או לשם. שחקן כבר מכיר מועדון, מאמן, אוהדים, מערכת, אם היו מציעים לו מלכתחילה חוזה טוב ולא שולחים אותו לחפש מקומות אחרים-יש מצב שהיה נשאר מלכתחילה. אבל ההשערה שלי טובה כמו שלך, אני מניח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 4:42 pm 
Junior

frodoborg כתב:
הכנתי והעליתי ליוטיוב לקט של נק''מ ממשחק הגמר של יורוקאפ:

התקפה לא משהו, מכדרר יותר טוב מבלו. סאחה על ההגנה והריבאונד. הוא ושון גייטס סוגרים יופי ארבע חמש לליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 4:46 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
אז מה שהיה עם לנגפורד זו לא אופציה, אלא יצור הכלאיים "אופציה דו צדדית"?

בכל מקרה, לא בטוח שאני מסכים איתך. ללנגפורד יש מחיר שוק מסוים, כמה עשרות אלפים לכאן או לשם. שחקן כבר מכיר מועדון, מאמן, אוהדים, מערכת, אם היו מציעים לו מלכתחילה חוזה טוב ולא שולחים אותו לחפש מקומות אחרים-יש מצב שהיה נשאר מלכתחילה. אבל ההשערה שלי טובה כמו שלך, אני מניח.

לפחות לפי הפרסומים, למכבי היה עד תאריך מסויים להוגיע לו אם מפעילים עליו את האופציה על ה-1.1, ואז היה לו שבוע או עשרה ימים או משהו כזה להביא הצעה מקבוצה אחרת. למכבי אחרי זה הייתה את הזכות להשוות אותה.

מחיר השוק של לנגפורד הוא מן הסתם מה שהשוק הציע עליו, שלפחות על פי הפרסומים גבוה בהרבה מה-1.1 . הוא סיים את העונה כאחד הגארדים החמים ביבשת, לו הייתי הוא הייתי מחכה עד התאריך האחרון שמתאפשר לי כדי למצות את השם הטוב שבניתי לעצמי גם אם מכבי הייתה מציעה לי 2 מיליון דולר עוד בסוף מאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 4:52 pm 
Junior

לא אופציה דו צדדית. אופציה של השחקן בלבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 4:52 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

לפי מה ששמעתי מכבי אמרה לסוכן של שון ג'יימס שהוא שחקן חופשי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 4:56 pm 
Hall of Famer

אני לא יודע על כמה החוזה של לנגפורד במילאנו, אבל תסכים איתי שיש שוני בין להלחיץ שחקן שרוצים ושיש עליו אופציה כמו שאתה מתאר, לבין להגיד לו "אתה חופשי, לך לשלום" ואז לגלות בפאניקה שאתה צריך אותו-אבל הוא כבר לא זמין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: