סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 2:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יולי 06, 2012 9:00 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
קורובייב כתב:
frodoborg כתב:
הכנתי והעליתי ליוטיוב לקט של נק''מ ממשחק הגמר של יורוקאפ:

התקפה לא משהו, מכדרר יותר טוב מבלו. סאחה על ההגנה והריבאונד. הוא ושון גייטס סוגרים יופי ארבע חמש לליגה.

יש לציין שבאותו גמר הוא סיים עם שורה סטטיסטית של: 23 נק' (3 שלשות, 11-11 מהקו), 11 ריב' (4 בהתקפה), 1 אס', 2 חט', 3 חס', סחט 7 עבירות, 38 נק' מדד.
באמת לא ראו בתקציר הרבה סלים שלו (5 סלי בסה"כ אבל זרק הרבה מהקו) אבל הבחור נלחם שחבל על הזמן. ברור שהוא ידית פחות טובה מטלטוביץ אבל מתאמץ יותר בהגנה, בחירת זריקות פחות שערוריתית ולדעתי גם אתלט וריבאונדר יותר טוב וכמובן אגו יותר קטן. יש לו שחרור כדור לא אידיאלי מרחוק אבל עדיין קלע בעונה החולפת שלשה וחצי למשחק ב-38% ועם העזיבה של בלו חשוב שיהיה 4 שמסוגל לקלוע מבחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 2:01 pm 
Hall of Famer

אם מחפשים שחקן פוסט-אפ וגארד זר, אי אפשר לקנות את בו מקאלב ואנדרסון מסיינה ולסגור עניין? :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 2:52 pm 
Hall of Famer

ופארמר כנראה ייחתך ויגיע דווקא לטורקיה תמורת שכר "ארויו"?!

לא ברור מדוע דווקא האפשרות לכאורה להחתים את פארמר או את בו מקאלב, שניים שאני מניח שקולעים להגדרה של בלאט כמשני משחק ומשחקים בעמדה חסרה של מכבי, לא מעוררת את הפורום. נדמה לי שעל העמדה הזו נחה העונה של מכבי. הבאה של מקאלב או פארמר יכולה (בתוספת של סנטר סביר) להפוך את מכבי באחת לקונטנדרית ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 6:39 pm 
Senior

רק שמכבי, כלכלית, לא יכולה לשלם לפארמר סכומים כאלה בלי להישאר עם חור עצום בעמדת הסנטר. לתת לפארמר סכום כזה ישאיר את מכבי עם ת'יוס בתור סנטר מחליף ועם שרמדיני בתור סנטר מוביל. אם מכבי יכולה למצוא מימון חיצוני למהלך כזה זה סיפור אחר כבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 7:02 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
למה תיוס (הוא בכלל חתם כבר במכבי?) אלא שון ג'יימס. ואם זה המחיר אז זה מחיר שמכבי צריכה לשלם בשימחה (אני מניח שזה לא המחיר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 7:12 pm 
Senior

כבר ראינו בעונת ארויו שהדברים האלה לא עובדים. עדיף קבוצה מאוזנת עם כמה שחקנים טובים על קבוצה עם שחקן טוב אחד והרבה שחקנים מחורבנים(ג'ייסון וויליאמס,סימונס ושאר החברים שם)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 7:34 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אתה טוען ששרמדיני שחקן מחורבן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 7:36 pm 
Senior

שרמדיני כרגע לא עולה על פישר שפתח בזמנו בחמישייה של מכבי. ופישר על כל המוגבלויות שלו היה שחקן של 15 ו-7 בעונה הראשונה שלו, הרבה בזכות ארויו. העניין הוא שבלי שחקן מטרה בפנים אתה לרוב לא הולך רחוק ביורוליג.

בליגה שלנו מן הסתם זה לא כל כך בעייתי, אבל עקרונית מכבי יכולה לקחת אליפות גם עם קיצ'ן בעמדת הרכז בליגה שלנו, אז זה לא באמת מעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 10:28 pm 
Junior

אם מכבי יכולה להביא פארמר בחוזה לכמה שנים זה נו בריינר לטעמי. שחקן אדיר במונחים אירופאים, הראה יכולת השתלבות מעולה, אינטיליגנטי מאוד, ועם תעודת זהות כחולה פוטנציאלית, זה שחקן שצריך להיות הפנים של המועדון.
לא קונה את הבעייה עם הפרשי שכר בסגל. העונה של מכבי עם ארויו הייתה לא משהו אבל ממש לא בגלל ארויו ששיחק נהדר וחטף הרבה אש שלא בצדק מכל מיני עופר שלחים, מכבי נפלה כי לקחה יותר מדי זרים לא מוכחים בלי נסיון יורוליג. הסגל המסתמן השנה הוא סגל עתיר נסיון ולפחות מהבחינה הסאת לא צפויות בעיות.

נערך לאחרונה על ידי שוויק1 בתאריך ש' יולי 07, 2012 10:51 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 10:39 pm 
Sophomore

אבל בהנהלה של מכבי לאף אחד אין ביצים לקחת החלטה כזו ולחתום עם שחקן על חוזה ל- 3 עונות בסך 7 מיליון דולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 11:01 pm 
Hall of Famer

בעיניי זה חייב לקרות ואין לי הרבה ספק ששמעון לוחץ לכיוון הזה. גם ישראלי, גם אחד משחקני החוץ הגדולים באירופה, גם אחד שמסוגל להוביל קבוצה ברמות האלו והוכיח זאת. מצד שני, אני לא אתאכזב מאוד אם מקאלב יגיע :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 11:15 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
בעיניי זה חייב לקרות ואין לי הרבה ספק ששמעון לוחץ לכיוון הזה. גם ישראלי, גם אחד משחקני החוץ הגדולים באירופה, גם אחד שמסוגל להוביל קבוצה ברמות האלו והוכיח זאת. מצד שני, אני לא אתאכזב מאוד אם מקאלב יגיע :)

בסוף יגיע איזה שמוק מהליגה הבלגית או ה NCAA ברבע מיליון דולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 11:18 pm 
Sophomore

Att כתב:

כאילו שהבחירה של מכבי היא בין שניהם... יותר בכיוון של פרקינס או קיצ׳ן.
אגב, לא מבין את הקדשת התקציב המאוזן במכבי. מה יהיה האסון הגדול אם יהיה גרעון של מיליון דולר והבעלים יביאו את הכסף מהבית? בכל קבוצה עלובה מליגת הכדורגל המסכנה שלנו יש בעלים (חוץ מטביב וגאידמק) שמדי שנה מזרים יותר כסף (ולא זוכה לרבע מהפרסום ויחסי הציבור שפדרמן מקבל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 11:36 pm 
Sophomore

קודי (יובל) כתב:
Att כתב:

אגב, לא מבין את הקדשת התקציב המאוזן במכבי. מה יהיה האסון הגדול אם יהיה גרעון של מיליון דולר והבעלים יביאו את הכסף מהבית? בכל קבוצה עלובה מליגת הכדורגל המסכנה שלנו יש בעלים (חוץ מטביב וגאידמק) שמדי שנה מזרים יותר כסף (ולא זוכה לרבע מהפרסום ויחסי הציבור שפדרמן מקבל).

אני מת על ההפצרות האלה - "שיביאו מיליון דולר, מה הסיפור". האנשים האלה מפסידים (כמעט) כל שנה כסף. מפסידים את הבריאות שלהם והפרטיות שלהם, ובאים אליהם בטענות על זה שהם לא נכנסים למינוס? בחיאת. לא זכור לי שמישהו פה מהפורום תרם מכיסו מיליונים כדי ששחקן כזה או אחר יגיע למכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 11:56 pm 
Junior

אני מת על אלה שפונים לקהל שמורכב ברובו משכירים ושואלים אם הם כן מביאים מיליונים מהבית.
אז הם כנראה לא מביאים מיליונים מהבית, אבל חלקם לפחות קונה מנוי למשחקי הקבוצה במיטב כספו, ולחלקם עלות המינוי ועלות ההגעה למשחקים עולה בכמה אחוזים מנתח התקציב השנתי שלהם מנתח האחוזים של מיליון דולר בתקציב ההוצאות של הטייקונים שמחזיקים מכבי.

אני גם ״מת״ על המנטרה שאותם טייקונים מביאים כסף מהבית, אחרי שפורסם כבר מספיק פעמים שהתקציב של מכבי מאוזן +- עם ההכנסות בכל שנה, והשיא כמובן הוא כשמדברים על ה״סבל״ של הנ״ל, כאילו לא היה לנו כבר יעקב שחר שסיפר לנו עד כמה תרמה השקעתו בכדורגל לעסקיו האחרים, וכאילו הנ״ל הם מזוכיסטים שנהנים מהסבל או עושים איזשהו שירות לקהילה,
דחיל רבאק, מדובר בקבוצת הספורט הגדולה והמצליחה והתקשורתית בארץ בפער עצום מכל מתחרותיה על שלל ענפי הספורט, זאת אפילו לא קבוצת כדורסל, זה מוסד בארץ הזאת. אם הטייקונים היו סובלים ורוצים לעזוב הטלפון שלהם לא היה מקבל מנוח מרוב הצעות. 

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 11:57 pm 
Sophomore

zurkin כתב:
קודי (יובל) כתב:
Att כתב:

אני מת על ההפצרות האלה - "שיביאו מיליון דולר, מה הסיפור". האנשים האלה מפסידים (כמעט) כל שנה כסף. מפסידים את הבריאות שלהם והפרטיות שלהם, ובאים אליהם בטענות על זה שהם לא נכנסים למינוס? בחיאת. לא זכור לי שמישהו פה מהפורום תרם מכיסו מיליונים כדי ששחקן כזה או אחר יגיע למכבי.

זה חלק מעסקת החבילה שנקראת להיות בעלים של קבוצת ספורט, בטח של קבוצה כמו מכבי מבחינת חשיפה וציפיות. כמעט כל בעלים של קבוצת כדורגל בליגת העל מזרים מדי שנה לקבוצה שלו יותר מאשר הבעלים של מכבי, שזוכים לחשיפה ויחסי ציבור פי כמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 07, 2012 11:58 pm 
Senior

קודי, זאת בדיוק הסיבה למה כל הקבוצות האלה גם מתפרקות ולא מחזיקות מעמד. דיי בטוח שזה לא מה שאתה מאחל למכבי... כן, הם יכולים להכנס לכמה מיליונים של מינוס ובאותה הזדמנות גם להחליט שנמאס להם לבזבז כסף.

אני ממש לא חושב שפדרמן ושותפיו במכבי בשביל "הפרסום והחשיפה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 12:04 am 
Freshman

ותמיד באותו הקשר עולה לי התהייה למה לא קמים טייקונים חדשים (כפי שקורה בכדורגל) ומשקיעים בכדורסל. הרי רק בחמש שנים האחרונות עלו לתודעה איזה שישה-שבעה טייקונים שונים סביב מכבי-הפועל-בית"ר?

בואו ניקח טייקון כמו גולדהאר - משקיע עשרות מיליוני דולרים במכבי ת"א כדורגל, לא מצליח להביא הישגים אמיתיים ולא זוכה לפרסום אמיתי (או קידום שאר עסקיו).

מצד שני, נניח והוא היה נכנס כמשקיע במכבי תל אביב כדורסל או הפועל ירושלים, בחצי (וכנראה אפילו רבע) מהכסף הוא מעלה את הקבוצה שלוש או ארבע רמות וזוכה לפרסום (בין אם דרך מכבי עצמה או דרך השקעה במתחרה של מכבי, באם יצליח להביא שחקנים איכותיים ולספק תחרות ממשית).

כך לדוגמא - תקציב מכבי תל אביב כדורגל בשנה שעברה עמד על 22 מיליון דולרים - קבוצה דרג ז' בכדורגל האירופי שהוא יותר גבוה מהתקציב של מכבי תל אביב כדורסל - קבוצה דרג א'-ב' באירופה (א' מבחינת הישגים, ב' מבחינת תקציב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 12:05 am 
Sophomore

נו באמת. אם אתה חושב שהאנשים האלה, מישהו מהם הרוויח כסף, או יותר נכון לא הפסיד כסף, אתה טועה בענק. זה שהתקציב של מכבי מאוזן +- כל שנה זה נכון, אבל המינוס גדול מהפלוס ובזמן שהמינוס תמיד יוצא מהכיס של הבעלים, הפלוס אף פעם לא הולך אליהם.
אז נכון, לא צריך לרחם על הפדרמנים והרקנאטים, אבל גם לדרוש מהם שיוציאו מיליון דולר מהכיס (בפעם האחרונה שבדקתי זה לא סכום זניח) בשביל למלא גחמות של קהל, כשהם כל שנה מפסידים - גם אם באופן יחסי הם מפסידים מעט.

אז בסדר, אני יורד מטיעון הפרטיות והבריאות, כי בסה"כ הם יכולים לעזוב אם רק בא להם. אבל עדיין, לא לגיטימי בעיני להאשים את האנשים האלה בקמצנות על חשבון האוהדים שלהם, כששנה אחרי שנה הם מפסידים כסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 12:22 am 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
קודי, זאת בדיוק הסיבה למה כל הקבוצות האלה גם מתפרקות ולא מחזיקות מעמד. דיי בטוח שזה לא מה שאתה מאחל למכבי... כן, הם יכולים להכנס לכמה מיליונים של מינוס ובאותה הזדמנות גם להחליט שנמאס להם לבזבז כסף.

אני ממש לא חושב שפדרמן ושותפיו במכבי בשביל "הפרסום והחשיפה".

הם לא צריכים להזרים 100 מיליון דולר בשנה, גם לא עשירית מזה. אבל אם יש הזדמנות לשדרוג משמעותי לאורך שנים, באמת שלא יהיה אסון גם להכניס טיפה את היד לכיס. לא בגלל זה תתפרק הקבוצה. אגב, אם כל כך קשה להם להיות הבעלים, יש מספיק אנשים שישמחו להחליף אותם וגם ישלמו על זה לא מעט כסף. זה מאפשר חשיפה ויחסי ציבור כמו שבעלות על אף קבוצת ספורט או חברה בישראל לא מאפשרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 12:51 am 
Hall of Famer

אני חושב שבמקרה הנ"ל - אחרי כל כך הרבה מקרים של הימורים על שחקנים ובזבוזי כספים א-לה גרין וג'ף פוט - שמיליון וחצי דולר נוספים לשחקן מוכח מעבר לתקציב הרגיל של מכבי לשחקן מוביל יכולים לשנות את הפנים של המועדון בשנים הקרובות. אנחנו מדברים על שחקן ישראלי שיכול לשחק בנבחרת ולהצעיד אותה ואת מכבי אל הפיינל-פור ולהיות הפנים השיווקיות של המועדון. זה מחיר פעוט לשלם יחסית לכך. אז כן, שנה או שנתיים התקציב לא יהיה מאוזן.

ובזמן האחרון, עם כל הדיבורים והפטפטת, זה נראה שפדרמן נמצא שם בשביל הפרסום או התאהב בו לחלוטין. כל שנה הוא רוצה להחזיר את שאראס. מה עם להמציא מחליף אמיתי לשאראס שיביא את מכבי בתקווה לגדולה פעם נוספת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 1:07 am 
Senior

וואלה לא ראיתי את עשרות האנשים שיושבים על הגדר ורק מחכים לקנות את מכבי ולהתחיל להזרים מיליונים. הססמאות האלה של אנשים שרק מחכים הם בעיקר ססמאות, אני דיי בטוח שאם יבוא מישהו מחר וירצה להתחיל להוציא מיליונים מכיסו אף אחד שם לא יתנגד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 1:30 am 
Junior

וואלה אולי פשוט לא התקרבת מספיק לגדר ( או במקרה הזה, לטלפון של פדרמן).

סיסמאות או לא, טיפשי מאוד לחשוב שעל מוסד כמו מכבי תל אביב כדורסל לא ייקפצו רוכשים. 
מה שכן, על הלוגיקה שלך על אנשים שסתם ככה מזרימים כספים כנראה שבאמת אין יותר מדי. משום מה, לא ברור למה, אנשים לא מוכנים סתם ככה לבוא ולשפוך כספים, יען הם פילנתרופים של פדרמן ורקנאטי, יען אלה צריכים פילנתרופים.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 1:52 am 
Senior

טיפשי גם לחשוב שעל קבוצה כמו בית"ר ירושלים שהיא קבוצה בספורט הרבה יותר פופולרי ועם בסיס קהל עצום לא יקפצו קונים, אבל עובדה שאף אחד לא קופץ.

מה לעשות אנשים שנהנים לבזבז את הכסף שלהם סתם אין הרבה, בטח לא בארץ (לא סתם רוב האנשים ש"שמים" כסף בספורט בשנים האחרונות הם זרים). כן, גם לא על מכבי ת"א בכדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 2:37 am 
Junior

השוואה ממש לא נכונה ולא קשורה לטעמי.
על הקבוצה הגזענית של ירושלים קפצו גם קפצו, גד זאבי וארקדי גאידמק, קפצו ונכוו והשאירו מורשת מסויימת של פחד מהענף הלא מוקיר תודה הזה. היום היא בקשיים גם בגלל מורשת הפחד וגם בגלל מורשת החובות, וגם בגלל שכבר כולם ראו שאמנם יש ״בסיס קהל עצום״, אבל בפועל, גם כשבעל הבית מעמיד לבסיס קבוצת חלומות, מרבית הבסיס נשאר בבית, מרבית הבסיס לא קונה חולצות, מרבית הבסיס בעיקר מוציא שם רע לבעליו. ומעל הכל, ההשוואה מגוחכת לטעמי בעיקר בגלל השורה על ״ספורט פופולרי בהרבה״, כאילו אתה לא יודע מה זה מכבי, כאילו אתה לא יודע שכדורגל אמנם פופולרי מכדורסל אבל מכבי כדורסל יותר פופולרית ויותר אהודה מכל קבוצות הכדורגל, אולי אפילו יחדיו, כאילו אתה לא יודע שהרייטינג של הקבוצה מהספורט הפחות פופולרי גבוה בכל יום חמישי מכל משחק כדורגל ששוחק בארצנו בשנים האחרונות, כאילו אתה לא יודע שבמשך שנים ארוכות מאוד מכבי מביאה ממוצע צופים בין הגבוהים באירופה. זאת השוואה שלא ראויה ליותר מנובמת, אין לי מושג למה הארכתי כך..

ושוב, מגוחך לדעתי לחשוב שבעלי מכבי תל אביב כדורסל ״מבזבזים את הכסף שלהם״, די בקונצנזוס שהפרסום והתמורה לעסקיהם האחרים משתלמים כספית ואולי אף עולים בעשרות מונים על השקעתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: