סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 9:26 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 450 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 1:09 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
בספורט 5 מפרסמים שירושלים פנתה לאדריאן בנקס (לדעתי אוברייטד לאללה). אני מניח שזה על חשבון ג'וש קרטר עליו דובר ולדעתי זאת ירידה ברמה.
מה זה נותן לירושלים בינתיים?
טפירו (שיחתום היום)
ברקוביץ (אליו פנו)
בנקס?
גרונפלד
כדיר
קוקיה
דאנקן

מה עם יזראעלי? למיטב ידיעתי הוא חתום לשנה הבאה, השאלה אם יש לו מקום עם טפירו וברקוביץ.
שכחתי מישהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 1:17 pm 
Hall of Famer

מי זה ברקוביץ'? ניב? יא אולוהים, יש מועדון בארץ שהבנאדם לא שיחק בו (חוץ מנתניה)?

בנקס הוא אחלה שחקן אם הוא 2 ו-2 בלבד. צריך להבין את זה. הוא לא רכז, והוא בטח לא פורוורד (מה שג'וש קרטר, על אף יכולות הגארד שלו, הוא כן), וצריך לתפור לו בדיוק את המקום הנכון בקבוצה כדי שיצליח. הוא סקורר נדיר באיכותו וגם בחור טוב באמת, ליד טפירו יש לו סיכוי לא רע להצליח (אם כי לא ברור לי מי מביניהם אמור לשמור בקו האחורי), אבל הוא לא איזה קומבו אימתני שיכול להשתלט לבד על משחקים ברמה גבוהה ולהוביל לנצחון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 1:44 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
מי זה ברקוביץ'? ניב? יא אולוהים, יש מועדון בארץ שהבנאדם לא שיחק בו (חוץ מנתניה)?

בנקס הוא אחלה שחקן אם הוא 2 ו-2 בלבד. צריך להבין את זה. הוא לא רכז, והוא בטח לא פורוורד (מה שג'וש קרטר, על אף יכולות הגארד שלו, הוא כן), וצריך לתפור לו בדיוק את המקום הנכון בקבוצה כדי שיצליח. הוא סקורר נדיר באיכותו וגם בחור טוב באמת, ליד טפירו יש לו סיכוי לא רע להצליח (אם כי לא ברור לי מי מביניהם אמור לשמור בקו האחורי), אבל הוא לא איזה קומבו אימתני שיכול להשתלט לבד על משחקים ברמה גבוהה ולהוביל לנצחון.

נכון, טעות שלי.
יכולים להסתדר ביחד (בנקס וקרטר)? בנקס כ2 וקרטר כ3. זה לא הופך את הקבוצה ל'רזה מדי'?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 4:05 pm 
Sophomore

לא אוהב את הכיוון הזה. הליגה שלנו תת רמה ואין סיבה להמשיך להתעקש על זרים שהיו בארץ. לג'וש קארטר יש פוטנציאל, ולכן שווה לחשוב בכיוון שלו אבל אם הפועל מתכננת שבנקס ודאנקן יובילו אותה אז העתיד יהיה דומה מאוד לעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 4:33 pm 
Hall of Famer

אני לא אוהב את ההתנגדות הקטגורית ל"זרים שהיו בארץ", יש אחלה זרים שהסתובבו בקבוצות לאו דווקא משובחות במיוחד בארץ, וגם ירושלים נהנתה מכמה כאלה-ע"ע מקארת'י, אווג'ובי.

ג'וש דאנקן, לדוגמא, הוא לדעתי שחקן יורוליג לכל דבר ועניין. קרטר ובנקס לא, אבל ליורוקאפ הם מתאימים בהחלט ויכולים להיות כח אש טוב. אגב, שפירא, מאיפה הגיעו הזרים לארץ אם לא מחו"ל? בעונה הבאה הרי הזרים החדשים יהיו כבר "זרים שהיו בארץ". אז הם כבר יהיו פסולים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 4:36 pm 
Junior

בנקס לא היה רע בסיטואציות אחרות, אבל הפועל זקוקה לרכז-רכז ולא לגארד שאולי מסוגל לרכז. בכלל לא מזלזל בזרים ששיחקו בארץ ואפשר להרכיב מאלה ששיחקו בארץ העונה, בקבוצות שאינן מכבי ת"א, קבוצה מצויינת, בלי יותר מדי לרעות בשדות זרים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 4:47 pm 
Hall of Famer

בנקס, כפי שכבר אמרתי, הוא לא "גארד שאולי יכול לרכז". הוא לא יכול לרכז, נקודה. 2 טהור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 4:53 pm 
Sophomore

שנים הייתי ב"אסכולה" השנייה, כשהפועל וויתרה על שחקנים בגלל ששיחקו קודם בליגה. העניין הוא שהקבוצה עברה מקיצוניות לקיצוניות, ובשנים האחרונות היא החליטה שאין צורך במערך סקאוטינג ואפשר להתרכז בזרים ששיחקו לנו מתחת לאף. בשנתיים האחרונות זה היה ממש מכה, שים לב לרשימה: דיון דאוול, בראיין רנדל, ג'ייסון ריץ', וויל סולומון, ג'אווד וויליאמס, ראמל ברדלי וג'ון תומאס. בקיץ הזה התחושה היא שכל שחקן שהיה טוב בעונה שעברה הוא מועמד להפועל.
אני לא פוסל אוטומטית אף שחקן (שים לב מה כתבתי על קארטר), אבל אסור לשכוח שהרמה בעונה שעברה הייתה מתחת לכל ביקורת. אם הפועל, שעדיין יש לה שאיפות ביורוקאפ, הולכת לבנות את הקבוצה על שחקנים כאלה - העתיד שלה יישאר כמו ההווה, וההווה רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 5:04 pm 
Junior

ברגע שקליין עוזב בכל מקרה העתיד יהיה טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 6:44 pm 
Junior

אם מכבי משחררים את ג'יימס יהיה לכם גם סנטר מהליגה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 6:46 pm 
Hall of Famer

אמיר שפירא כתב:
לא אוהב את הכיוון הזה. הליגה שלנו תת רמה ואין סיבה להמשיך להתעקש על זרים שהיו בארץ. לג'וש קארטר יש פוטנציאל, ולכן שווה לחשוב בכיוון שלו אבל אם הפועל מתכננת שבנקס ודאנקן יובילו אותה אז העתיד יהיה דומה מאוד לעבר.

הליגה נחלשה בגלל רמת הישראלים. כל שנה מגיעים לארץ זרים לא רעים בכלל .בנקס הצליח יפה בבלגיה ובנתניה,על פי אתרי האינטרנט ירושלים מציעה לו יותר מ200 אלף דולר נטו לעונה.לדעתי דרוקר הולך על 2 זרים מוכחים בליגה שיכולים להצליח גם ביולבקאפ(דאנקן את בנקס) ויביא עוד 2 זרים מחוץ לליגה המקומית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 10:54 pm 
Hall of Famer

דווקא דרוקר הוא מאמן שמכיר את שוק הזרים באירופה והרבה פעמים מביא לקבוצות שלו זרים מעניינים למדי.

אני לא מת על בנקס ולא חושב שזאת החתמה ברמה. גם לא הייתי מגדיר את ג'וש דאנקן כשחקן יורוליג כל כך מהר. הוא טווינר בעיני ביורוליג. לארץ הוא שחקן טוב, אבל אני לא חושב שהוא עולה על בריאן רנדל אותו הוא מחליף.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 11:00 pm 
Junior

אני חושב שמבין הג'ושים דווקא קרטר הוא הטוב ביותר. בטח זה עם האפסייד הגדול יותר שמסוגל לעשות את הקפיצה קדימה.
דאנקן מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל - שחקן ליגה מצוין. יד רכה מכל הטווחים וגם מיקום טוב בריב' אבל כמו שאמרו, לא בטוח אם יתאים לטופ יורוקאפ(לא מדבר על יורוליג). לעומתו, קרטר זה שחקן שאם הפריצה שלו לא תגיע העונה(אחרי שתי עונות לא רעות), אני כבר אחשוש שלא תגיע לעולם. גובה, אתלטיות, שחרור גבוה של הכדור, יכולת להוריד כדור לרצפה מקו השלוש ולסיים בטבעת, ריב', מוטות ידיים מפלצתיות יחסית לשחקן בעמדה 3'.

נערך לאחרונה על ידי יואב בתאריך ג' יולי 10, 2012 9:56 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 1:48 am 
Junior

פארגו היה נראה טוב יותר מבנקס לפני שעבר למכבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 2:05 am 
Sophomore

www.dovi כתב:
פארגו היה נראה טוב יותר מבנקס לפני שעבר למכבי?

כמובן. לפארגו היתה פתיחת עונה מפלצתית, זכור במיוחד המשחק של 30 ומשהו נק' נגד ירושלים שבו הוא פשוט לא הפסיק להטביע על הראש של כולם שם ולקלוע שלשות מטר מאחורי השלוש. אחרי הפתיחת עונה גל מקל הגיע, גנב לו מהדקות ומהכדור, ורק לקראת סוף העונה הם מצאו איזון טוב בין שניהם. אבל אפשר להגיד שהוא היה מרשים יותר. בעיקר היתה תחושה של פוטנציאל ענק, שהתממש בשנה שאחריה במכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 3:13 am 
Senior

ההבדל הגדול בין פארגו לבנקס הוא קודם כל שפארגו שיחק בקבוצת צמרת, שזכתה באליפות בסופו של יום. בנקס עם כל "היכולות שלו" מצליח להוביל את הקבוצה שלו פעמיים למקום השמיני בליגה חלשה. בנקס לא הראה שום יכולת לקחת קבוצה למעלה, לתת ערך מוסף, להוביל קבוצה להצלחה. פארגו הצליח ועוד איך. בנוסף לזה שפארגו עשה את זה בשנה הראשונה שלו באירופה, בנקס כבר מסתובב באירופה כמה שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 9:53 am 
Hall of Famer

אנשים פה מדברים על רמת טופ יורוקאפ/יורוליג כסף ששחקן צריך לעמוד בו כדי להגיד לירושלים .
לא נעים להגיד , אבל בשנים האחרונות ירושלים אפילו לא קבוצה ממוצעת ביורוקאפ ...

אני מאוד אוהב את דאנקן וקרטר , וחושב שהם יכולים לתרום רבות לירושלים .
בנקס לטעמי שכונתי מדי , ואני לא אוהב את ההחתמה הזאת .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 10:11 am 
Hall of Famer

איזו החתמה?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 10:45 am 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
אנשים פה מדברים על רמת טופ יורוקאפ/יורוליג כסף ששחקן צריך לעמוד בו כדי להגיד לירושלים .
לא נעים להגיד , אבל בשנים האחרונות ירושלים אפילו לא קבוצה ממוצעת ביורוקאפ ...

אני מאוד אוהב את דאנקן וקרטר , וחושב שהם יכולים לתרום רבות לירושלים .
בנקס לטעמי שכונתי מדי , ואני לא אוהב את ההחתמה הזאת .

נו נו, זה אם ההגדרה שלך ל"שנים האחרונות" מאוד מאוד מצומצמת.

הפועל הגיעה לרבע גמר רק לפני שנתיים וקצת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 6:10 pm 
Hall of Famer

אני חייב להבין - ירושלים היא קבוצת טופ יורוקאפ ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 6:14 pm 
Hall of Famer

לא, אבל היא גם לא "בשנים האחרונות אפילו לא קבוצה ממוצעת".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 6:49 pm 
Hall of Famer

גודס עם תקציב של 3.5 מיליון דולר הוביל את ירושלים לפני שנתיים לרבע הגמר(וכמעט לפיינלפור) קטש נכשל טוטאלית בשנתיים האחרונות בזירה האירופית עם תקציבים גבוהים בכ-25 עד 30 אחוז אבל הקבוצה 2 עונות רצופות לא מצליחה לעלות לשלב הבא . יהיה מעניין לראות איך י-ם תראה העונה ביולבקאפ תחת הדרכתו של שרון דרוקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 7:58 am 
Junior

אולי עם פארגו עף ממפיס ג׳יימס ממכבי ואידסון מברצלונה דרוקר יכול לבנות קבוצה עם זרי ליגת העל בוגרי מכבי. בשביל היורוקאפ זה צריך לקחת אותו לפחות עד לשמונה הגדולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 9:38 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
זה יעבוד לדעתי רק אם אפשר יהיה לצרף את כספי ולהחזיר את פארקר ובורשטיין מהפרישה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 10:11 am 
Junior

ואת מייק מיצ'ל.
מצד שני ככה יהיה אפשר לשיר לכל הקבוצה ביחד "וממכבי הוא ברח".

טוב, אחרי שהספמתי קצת.
ראובן או ערן או מישהו שהיה בכנס אתמול. מה היה שם מעניין?

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 450 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], נורטון ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: