סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 6:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 7:15 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
יואב כתב:
frodoborg כתב:
עוד מלפפון די קבוע אצלנו: פורסם שבלאט שוחח עם אייק דיוגו.

לינק?

טוויטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 7:21 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
מופס? עוד קפיץ בלי מוח? שהוא בכלל 4 ואין לו גובה או פיזיות של סנטר? פיכסה. שלא יתקרב לפה. שימשיך לחגוג בליגה הטורקית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 7:53 pm 
Sophomore

shachaf78 כתב:
מופס? עוד קפיץ בלי מוח? שהוא בכלל 4 ואין לו גובה או פיזיות של סנטר? פיכסה. שלא יתקרב לפה. שימשיך לחגוג בליגה הטורקית.

זה לא המופס.זה המורס!
http://www.youtube.com/watch?v=SOcFdS_ALMw

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 8:06 pm 
Sophomore

frodoborg כתב:
עוד מלפפון די קבוע אצלנו: פורסם שבלאט שוחח עם אייק דיוגו.

אני לא יודע אם זה אותו הציוץ שאני ראיתי, אבל לפי מה שאני הבנתי זאת היתה סוג של המלצה של מישהו לבלאט, שינצל את ההזדמנות אם הוא כבר בסביבה של דיוגו. לא יודע אם אפשר להתייחס לזה בתור מלפפון של ממש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 8:32 pm 
Hall of Famer

חבל, פרודו כבר תכנן אמוטיקון חגיגי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 8:57 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
nadav_hacohen כתב:
חבל, פרודו כבר תכנן אמוטיקון חגיגי.

נדב, אתה פשוט תופעה :) אבל אתה יודע שאני אוהב אותך. :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 9:08 pm 
Hall of Famer

לא ידעתי. :oops:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 9:50 pm 
Sophomore

תוציאו את זה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 9:56 pm 
Hall of Famer

לא שוכב עם פרודו בלי אישור של קאלימי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 11:04 pm 
Senior

אני קצת ארחיב על פופס: מדובר בשחקן שעיקר הפלוסים שלו נמצאים בסרטוני היוטיוב שבהם הוא מככב. הארסנל ההתקפי שלו כולל בעיקר דאנקים ונקודות מריבאונד התקפה(אולי הפלוס היחיד שלו שמשמעותי ברמות האלה). על פוסט אפ אין מה לדבר. הוא חוסם די בינוני למרות האתלטיות שלו(0.6 חסימות למשחק בלבד בגאסטריי ב-23.6 דקות) ושומר לא מדהים. יכל להיות אולי אופציה לעמדה 4, אבל כ-5? אין בכלל מה לדבר. לתחרות ההטבעות של היורוליג אין ספק שהייתי לוקח את פופס, אבל בתור סנטר ראשון? בדיחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 3:36 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

השאלה היא מה עדיף לסגנון משחק של בלאט - 2 סנטרים גדולים וכבדים או לפחות אחד נייד שיכול לשחק גם ב-4. לא לשכוח שעם העזיבה של הנדריקס מכבי איבדה את מגן הפנים הטוב ביותר שלה. נק"מ חי על אנרגיות והוא מתאמץ בהגנה אבל לא בטוח כמה הוא יכול לעצור פאוורים מסיביים יותר, על אליהו אין מה לדבר. האמת שאם טיוס חותם אז יש לו פוטנציאל הגנתי מצויין גם ביורוליג. הוא לא ממש מסיבי אבל הוא לא כזה גמד (2.03 עם נעליים) יש לו מוטת ידיים של 2.12 מ' והוא משחק אגרסיבי.
כרגע יש 7 שחקנים סגורים (היקמן, סמית', נק"מ, שרמדיני, לנסברג, פניני ואליהו) כאשר הלפרין וטיוס כאופציה, ג'יימס מתנדנד ואוחיון כנראה כבר לא יחזור. במידה ושני הראשונים חותמים צריך עוד שני שחקנים - גארד וסנטר זרים.
מעניין על מי ישקיעו את מירב הכסף... מצד אחד חייבים סנטר נוסף, יש הרבה סנטרים חופשיים כרגע בשוק והשאלה היא כמה מכבי מוכנה להשקיע. בנוגע לגארד, מצד אחד צריך סקורר מוכח (למרות שאני מאמין שהיקמן יפתיע) ומצד שני אין אף רכז אמיתי בסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 9:27 am 
Sophomore

מסכים עם charles, בסופו של דבר העניין יהיה מאוד תלוי בצורת המשחק שבלאט ירצה להקנות לקבוצה.

כך או כך - מסתמנת איזושהי בעיה קלה בקו האחורי, כשמצד אחד - לא נראה באופק רכז טבעי ומנוסה שיגיע לשם, ומצד שני יש צורך בסקורר משמעותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 9:40 am 
Hall of Famer

אני לא ממש מכיר את היקמן, אבל לפחות מהמספרים הוא יותר סקורר מרכז, אותו דבר לגבי לנדסברג כמובן, והלפרין יכול להיות רכז פה ושם, אבל לא משהו דומיננטי שמנהל את ההתקפה אלא יותר השחקן הסולידי שליד גארד-סקורר (בהרכב הנוכחי של מכבי-אני מניח שזה היקמן), כלומר למכבי עדיין אין מנהל משחק סטייל אוחיון/פרקינס, שחקן יוזם שחושב קודם כל מסירה, סביר להניח שזה יהיה הרכש הבא שישלים את הקו האחורי של בלאט. אם הוא הביא את היקמן, לנדסברג והלפרין אני מניח שמבחינתו הוא די סגר את נושא הסקוררים בקו האחורי, אפשר להתווכח אם זה טוב או רע למכבי, אבל ככה זה נראה ועם זה מכבי תצטרך לחיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 9:41 am 
Sophomore

בעיה נוספת שמסתמנת במכבי היא בסגל הישראלים. יש היום את פניני, כאשר לנדסברג ואליהו עדיין בסימן שאלה בגלל אופציית היציאה ל-NBA. הלפרין עדיין עם בעיות המס וכמו שזה נראה עכשיו הוא לא יחזור לארץ. טיוס, שהיה כבר נראה בכיס של מכבי, כנראה סיכם בקאנטו וגם הוא לא יגיע לכאן. ממש לא ברור לי איך בונים שם את הקבוצה, אבל זה לא נראה טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 9:42 am 
Hall of Famer

תנוח דעתך לגבי אליהו, הוא לא יהיה בNBA. אבל אין ספק שמבחינת ישראלים, אלקטרה נמצאת במצב לא רגיל מבחינתה. ולא שהזרים בינתיים מדהימים, כן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 9:47 am 
Sophomore

rony כתב:
אני לא ממש מכיר את היקמן, אבל לפחות מהמספרים הוא יותר סקורר מרכז, אותו דבר לגבי לנדסברג כמובן, והלפרין יכול להיות רכז פה ושם, אבל לא משהו דומיננטי שמנהל את ההתקפה אלא יותר השחקן הסולידי שליד גארד-סקורר (בהרכב הנוכחי של מכבי-אני מניח שזה היקמן), כלומר למכבי עדיין אין מנהל משחק סטייל אוחיון/פרקינס, שחקן יוזם שחושב קודם כל מסירה, סביר להניח שזה יהיה הרכש הבא שישלים את הקו האחורי של בלאט. אם הוא הביא את היקמן, לנדסברג והלפרין אני מניח שמבחינתו הוא די סגר את נושא הסקוררים בקו האחורי, אפשר להתווכח אם זה טוב או רע למכבי, אבל ככה זה נראה ועם זה מכבי תצטרך לחיות.

אתה ממש לא יכול להסתך על השלישיה הזו כסקוררים שלך, בטח לא אם אתה שואף למשהו ביורוליג.
היקמן בסך הכל נתן עונה אחת טובה באיטליה אחרי כמה עונות בליגות עלובות ונידחות. זה לא יותר ממה שראמל קארי עשה לפני שהגיע לירושלים. היקמן עוד לא שיחק דקה בשום מסגרת אירופאית ולא שיחק יותר ממשחק בשבוע.
לנדסברג הוא סיפור די דומה, רק שהוא שיקח כדורסל מקצועני עד היום רק בקבוצת תחתית בליגה העלובה שלנו, כך שהוא בטח לא יכול להיחשב כסקורר ברמת יורוליג.
הלפרין הוא הגארד הטוב ביותר מהשלושה, לפחות המוכח שביניהם, אבל גם הוא לא יותר משחקן יורוקאפ טוב או שחקן יורוליג בינוני. הוא בטח לא יכול להיות הסקורר העיקרי של קבוצה עם שאיפות ביורוליג.
מי בדיוק אמור לשחק אחד על אחד ולקלוע סל מכלום כשההתקפה תקועה? מי בדיוק אמור לחפות על הירידה בכשרון בעקבות העזיבה של לנגפורד?

אז ברור שגם חסר רכז, אבל לא פחות מזה חסר סקורר. הבוקר היה כתוב ב"ישראל היום" שג'רמי פארגו קרוב לחתימה בפאו - אולי הוא שחקן שפותר את שתי הבעיות, או שהכעס עליו לא יחזיר אותו לכאן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 9:49 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
תנוח דעתך לגבי אליהו, הוא לא יהיה בNBA. אבל אין ספק שמבחינת ישראלים, אלקטרה נמצאת במצב לא רגיל מבחינתה. ולא שהזרים בינתיים מדהימים, כן?

כמו שאמרתי, בינתיים הכל נראה רע - הקו האחורי כולל שני שחקנים משלימים במקרה הטוב, אין רכז מוביל, אין סנטר מוביל ומצבת הישראלים מדוללת יותר מאי פעם, כאשר בהקשר של הישראלים אין גם אופציות נורמליות שיכולות לצוץ פתאום. כנראה שתפקיד הג'נרל מנג'ר קצת גדול על דני פדרמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 9:53 am 
Hall of Famer

יובל, אפשר להתווכח אם השלישיה הזו יכולה או לא יכולה להחזיק את מכבי מבחינת סקורינג ביורוליג, אבל הם עדיין סקוררים באופי, בהנחה שבלאט רוצה קו אחורי מאוזן ומגוון, אני פשוט לא רואה איך הוא מביא עוד סקורר לקו האחורי, מכבי תצטרך לסתדר איתם ולקוות שלפחות אחד מבין היקמן ולנדסברג יהיה גניבה סטייל פארגו, לא רואה את מכבי מביאה גם עוד סקורר בכיר וגם עוד רכז בכיר כשהיא גם צריכה להביא עוד סנטר בכיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 10:00 am 
Sophomore

rony כתב:
יובל, אפשר להתווכח אם השלישיה הזו יכולה או לא יכולה להחזיק את מכבי מבחינת סקורינג ביורוליג, אבל הם עדיין סקוררים באופי, בהנחה שבלאט רוצה קו אחורי מאוזן ומגוון, אני פשוט לא רואה איך הוא מביא עוד סקורר לקו האחורי, מכבי תצטרך לסתדר איתם ולקוות שלפחות אחד מבין היקמן ולנדסברג יהיה גניבה סטייל פארגו, לא רואה את מכבי מביאה גם עוד סקורר בכיר וגם עוד רכז בכיר כשהיא גם צריכה להביא עוד סנטר בכיר.

בזה אני מסכים, אבל בשל כך היא תצטרך לחפש רכז-סקורר מוכח סטייל פארגו, ארויו או אוקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 10:03 am 
Hall of Famer

שום דבר לא גדול על דני פדרמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 10:09 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
שום דבר לא גדול על דני פדרמן.

צודק. הרי רק לפני חודשיים הוא אמר שיש להם שניים-שלושה שחקנים בסטנד-ביי על כל עמדה כאילו מדובר בהחלפת גרביים והגדיל לעשות אביו שאמר בסיום העונה בהקשר לבניית הקבוצה ש"מעולם מצבנו לא היה טוב יותר". כמו שלא היו נותנים לדריק שארפ להיות המאמן הראשי, כך לא נראה לי סביר שמאפשרים לילד שלא ניהל כלום בחייו ומעולם לא ניהל או בנה קבוצה להיות ג'נרל מנג'ר של קבוצה בסדר גודל כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 10:28 am 
Hall of Famer

למה לא? הוא פדרמן. הוא יכול הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 10:34 am 
Hall of Famer

קודי (יובל) כתב:
rony כתב:

בזה אני מסכים, אבל בשל כך היא תצטרך לחפש רכז-סקורר מוכח סטייל פארגו, ארויו או אוקיץ.

זה יצור לה קו אחורי של גאנרים בלי אף שחקן שיעשה סדר (אלא אם כן אוחיון ישאר בסוף), אני לא בטוח שאני אוהב את זה. בשחקן כמו סמית' נניח זה יכול לפגוע מאוד כי הוא צריך שחקן כזה שיפעיל אותו, שלא לדבר על הגבוהים שמספר הזריקות שלהם יהיה שווה בערך למספר ריבאונד ההתקפה שהם יצליחו לגרד, אבל זה בטח עדיף על קו אחורי אימפוטנטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 11:29 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

כנראה שפעם שחקנים היו בוחרים במכבי רק בגלל ה"פינוקים" של פנאן... שלף צריך ללמוד לפנק יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 11:31 am 
Freshman

האתרים השונים מספרים שטיוס החליט ללכת לקאנטו.
מכבי קבלו ממנו חתיכת מלפפון (נימול).

נאחל בהזדמנות זאת גם לאליהו ולנסברג בהצלחה בליגת הקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: סאבוניס ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: