סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 6:16 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 11:56 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
וואו, עכשיו מכבי מרגישה מה שכל קבוצה בליגת העל מרגישה. מחמם את הלב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 12:02 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
זה הזמן לחגוג, חבר'ה (שונאי מכבי). תרקדו, תחייכו, תשפשפו ידיים... כי כשעשן מתפזר, מכבי סוגרת קבוצה מצוינת, לוקחת עוד אליפות בהליכה, וסוגרת עוד עונה אירופית טובה.
ברצינות עכשיו, אני משאר שמכבי הייתה יכולה לשלם לו יותר מחמש מאות ומשהו אלף לשנתיים, אם באמת הייתה רוצה אותו חזק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 12:21 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
משמח לראות שהמשפט הראשון לא היה ברצינות. זה אומר שאתה לא באמת חושב שזה הזמן שלנו לשמוח כי במאני טיים מכבי כרגיל תקרע לנו את הצורה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 12:26 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

פרשנות מצחיקה, ראובן :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 12:33 pm 
Hall of Famer

פרודו, אני באמ תלא מבין מאיפה האופטימיות. מכבי עוברת קיץ מזעזע, שבו היא מקבלת חותמת של אולימפיה לובליאנה על המצח. ואם התקציב שלה יישאר כמו שהוא, אז גם אם אחד השחקנים יפתיע העונה ויהיה מצוין, אז שנה הבאה הוא יגיד להתראות בקיץ, ייסע לנתב"ג ולא יחזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 12:38 pm 
Sophomore

הישראלים של ירושלים:
טפירו, גרונפלד, כדיר, קוקיה, מזרחי וכנראה גם אפיק ניסים

הישראלים של מכבי:
אליהו , פניני, לנסברג

זה מסביר את המצב כרגע הכי טוב
נראה מוזר שלא משחקים השנה במכבי בלו, אוחיון, בורשטיין וגם טיוס הלך לנו
ואולי גם הלפרין לא יגיע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 12:39 pm 
Hall of Famer

אגב, מה בדיוק הסיפור עם דני פדרמן? GM? אפשר קצת סדר בעניינים הללו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 12:40 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

אורן, ברצינות. בוא נסחף ונגיד שגם סופו ברח למכבי. מתוך השחקנים שעזבו, חוץ מהסיפור ההזוי של אוחיון, ולנגפורד (שהיה די ברור שמכבי תתקשה לשמר), את מי מכבי באמת רצתה ולא הצליחה לשמר? הנדרקיס? רמז: לא, מכבי ויתרה עליו.
ותסביר לי איך זה שונה מכל קיץ אחר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 12:44 pm 
Hall of Famer

נתחיל בגזרת הישראלים שדלילה יותר מאי פעם.
נמשיך בעובדה שמכבי לא הצליחה לשמור הקיץ בגלל חוסר כסף את לנגפורד,הנדריקס,אוחיון (וזה מבלי להכנס לשאלת ההתנהגות שלו. אם מכבי הייתה היום ב"מעמד התקציבי" שהייתה בו אל מול אירופה באמצע העשור הקודם, יוגב לא היה בורח). היא לא מצליחה לקחת את טיוס שחותך לקאנטו, ואם אחד השחקנים שלה העונה ייתן עונה מצוינת, גם עליו היא לא תשמור כנראה בקיץ הבא.

במצב התקציבי של היום הולך ועושה רושם שאין למכבי מה לחפש בצמרת האירופית של היום. יש לפעמים פוקסים, אבל כשמם כן הם- פוקסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 12:50 pm 
Hall of Famer

והבעיה היא גם שבהשוואה לדור הקודם עם תקציב (והישגים) בעייתיים באירופה, קרי, רוב שנות התשעים. אז לפחות היה שלד ישראלי חזק ואטרקטיבי (קטשפר, הנפלד). היום.. גם זה לא ממש.

אגב, לא באמת אכפת לי אם השלד ישראלי או לא, אבל אכפת לי שיהיה שלד אטרקטיבי כי כך בונים אהדה לקבוצה. גם פארקר-שאראס-וויציץ' זה כמובן בסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 12:58 pm 
Sophomore

ת'כלס, יש לא מעט קווי דימיון בין הקיץ הנוכחי לקיץ 2006 עת עזבו גרשון, פארקר, באסטון, סולומון, פני, בורשטיין (נפצע), בלאט סירב לבוא, ולא מעט זרים סיררבו לבוא בגלל המלחמה בקיץ ההוא.

וכעת שאוחיון, לנגפורד, סופו, הנדריקס ובלו שהיו שחקני חמישייה עוזבים, ואני לא חושב שזה מהותי מדיי אם זה כאלה שהועזבו או עזבו, ומשאירים אחריהם חלל גדול שספק גדול אם מחליפהם בסגל יוכלו למלא אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 1:13 pm 
Sophomore

אני מניח שבקרוב מאוד יעלה העיתונאי החרוץ על מצב כספי קטסטרופלי של מכבי בעקבות טעות כזו או אחרת בניהול כספי המועדון....
אם זה קורה, פרסום ראשון עליי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 1:19 pm 
Hall of Famer

basketball_fan כתב:
הישראלים של ירושלים:

הישראלים של מכבי:
אליהו , פניני, לנסברג

ואולי גם הלפרין לא יגיע

הנקודה היא שעם החוק הרוסי, העומק בישראלים הרבה פחות משנה, עדיף לשחק עם 3-4 ישראלים מצויינים שיחלקו ביניהם את כל 80 הדקות מאשר לשחק עם 6 פחות טובים שיריבו ביניהם על כל דקת משחק. בכל מקרה, אני שוב אכתוב את מה שכתבתי לפני שבוע, שבועיים ושלושה, עד שהסגל לא גמור וחתום זה מוקדם לשפוט אותו, וגם כשהוא כבר יהיה גמור וחתום, צריך לעשות את זה בזהירות. לפני העונה שעברה אף אחד בפורום הזה לא האמין שיוגב אוחיון יהיה רכז פותח לגיטימי ביורוליג (90% בערך גם לא האמינו שהוא יהיה רכז מחליף לגיטימי), המון אנשים כאן גם פיקפקו ביכולת של שחקנים כמו פארגו ופרקינס להצליח במכבי, וזה לא שנקודת הפתיחה שלהם הייתה מרשימה יותר מזו של היקמן או לנדסברג. לדיוויד בלאט בכל זאת מגיע קצת קרדיט שהוא יודע להעריך כשרון, הוא לא חסין מטעויות, אבל אני די בטוח שהרקורד שלו עדיין עדיף על זה של כל אחד בפורום המכובד הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 1:24 pm 
מנהל פורום

ולמה מכבי ויתרה על הנדריקס? ולמה היא ויתרה על טיוס? ולמה היא ויתרה על מצ'באן (שהחוזה שלו היה אמור לעלות לסביבות המיליון)? ולמה היא לא שידרגה לאוחיון את החוזה? ולמה היא לא מצליחה לפתור את בעיות המס של הלפרין?

דווקא סופו הוא מקרה מובהק שבו מכבי קיבלה החלטה מקצועית. כל השאר זה מקרה ברור של מכבי לא רוצה לשלם או שמישהו אחר רוצה לשלם יותר. דווקא במקרה של הלפרין אני מהמר שהיא תמצא את עצמה משלמת לו טונה כסף בגלל ענייני המס. ואולי מכבי צודקת בעניין הזה (גם הפועל כנראה צדקה מבחינתה כשלא התחרתה עם מכבי על אוחיון), אבל מה לעשות שבעולם הקפיטליסטי המניות של צדק מאוד נמוכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 1:26 pm 
Sophomore

דייויד בלאט מסביר בוואלה (ציטוט מגל"צ כמדומני) את פשר הבריחות ("השוק עוקב אחרינו"). נראה לי שכל הצוהלים על "מכבי שמרגישה סוף סוף מה שהיא עושה לאחרות" לא מבינים שמכבי תופסת את זה מצוין. היא מבינה שלשוק יש כללים ואין מה ליילל יותר מדי שלקחו לי ושתו לי. אולי נראה את זה גם בקבוצות אחרות?
הציטוט המעניין של בלאט בראיון הוא לדעתי זה:
ציטוט:
דיברתי עם דייויד בלו, הבנתי איפה הראש שלו, אבל כרגע אנחנו בלעדיו, ומתנהגים כאילו הוא לא פה".

בכל אופן, קינות הנהי מזכירות לי את הימים האלו לפני שנתיים בדיוק. אין כמובן שום ביטחון שזה לא ייגמר הפעם בקטסטרופה מקצועית אבל זה נראה לי פשוט מוקדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 1:43 pm 
מנהל פורום

איזה קינות נהי? אם אתה מתייחס לשונאי מכבי אז הם לא בדיוק מייבבים, ואם אתה מתייחס למכבי אז הרי הם לא בגישה של "אכלו לי, שתו לי", לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 2:21 pm 
Sophomore

rony כתב:
basketball_fan כתב:
הישראלים של ירושלים:

הישראלים של מכבי:
אליהו , פניני, לנסברג

ואולי גם הלפרין לא יגיע

הנקודה היא שעם החוק הרוסי, העומק בישראלים הרבה פחות משנה, עדיף לשחק עם 3-4 ישראלים מצויינים שיחלקו ביניהם את כל 80 הדקות מאשר לשחק עם 6 פחות טובים שיריבו ביניהם על כל דקת משחק. בכל מקרה, אני שוב אכתוב את מה שכתבתי לפני שבוע, שבועיים ושלושה, עד שהסגל לא גמור וחתום זה מוקדם לשפוט אותו, וגם כשהוא כבר יהיה גמור וחתום, צריך לעשות את זה בזהירות. לפני העונה שעברה אף אחד בפורום הזה לא האמין שיוגב אוחיון יהיה רכז פותח לגיטימי ביורוליג (90% בערך גם לא האמינו שהוא יהיה רכז מחליף לגיטימי), המון אנשים כאן גם פיקפקו ביכולת של שחקנים כמו פארגו ופרקינס להצליח במכבי, וזה לא שנקודת הפתיחה שלהם הייתה מרשימה יותר מזו של היקמן או לנדסברג. לדיוויד בלאט בכל זאת מגיע קצת קרדיט שהוא יודע להעריך כשרון, הוא לא חסין מטעויות, אבל אני די בטוח שהרקורד שלו עדיין עדיף על זה של כל אחד בפורום המכובד הזה.

חוזרים לנקודה בה היינו לפני כמה שבועות, עם קצת יותר נקודות זכות לטובתי, עת אוחיון די בוודאות לא חוזר וטיוס לא מגיע, לעומת לנדסברג שעשה את הצפוי וחתם במכבי. האפסייד הישראלי של מכבי הולך ומתרסק.

הטיעון שלך על 'עדיף לשחק עם 3-4 ישראלים' הוא בדיוק, אבל בדיוק הטיעון שהיה לכל קבוצה ישראלית אחרת, בזמן שמכבי נהנתה מהיתרון המוחלט שלה בגזרת הישראלים- מה שחשוב הוא לפגוע בזרים ולהביא ישראלים שיהיו פילרים ולא יפריעו. לא לנדסברג ולא פניני הם מעל הליגה שלנו גם בגזרת הישראלים ואליהו הוא רמה מעל רק בענייני התקפה.
השנה, בניגוד לכל שנה קודמת שאני זוכר, מכבי לא רק שלא נהנית מיתרון, אלא סובלת מפיגור (אפילו משמעותי) אחרי לפחות אחת מקבוצות הליגה בכל הנוגע לגזרת הישראלים. מילא אם בזרים היה לה איזה משהו בלתי נתפס בסגל- בינתיים גם את זה אין ובאותה מידה שמכבי יכולים לפגוע בהיקמן, כל קבוצה אחרת יכולה לפגוע בזר אחר.
אני מהמר כמו ראובן- מכבי תשים בוחטות (או שמא בוכטות?) על הלפרין ותשים ים כסף על סנטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 2:40 pm 
Sophomore

אין ספק שמכבי תעשה כמה שטויות בתקופה הקרובה כדי להוריד מעצמה את הלחץ, שהיא מודעת לו היטב. הוצאת טונות של כסף על הלפרין יהיה כנראה הצעד הראשון. טיוס הוא באמת סוג של פספוס אבל גם החתמה שלו לא הייתה ממריצה את קצב מכירת המנויים, הקבוצה צריכה לפחות שם גדול אחד כדי להחזיר לעצמה את האוויר ואת האמון של האוהדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 2:45 pm 
Sophomore

ואני חשבתי שהיא צריכה אותו כדי לנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 2:55 pm 
Sophomore

מכבי רעננה זל כתב:
ואני חשבתי שהיא צריכה אותו כדי לנצח.

לתומך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 3:26 pm 
Senior

אנשים פה קצת איבדו פרופורציות... מכבי עד עכשיו הפסידה בדיוק ישראלי אחד באמת טוב (בלו) ולא יותר מזה. אוחיון? שחקן ליגה נחמד, רוט, ניסים, מקל, לא פחות טובים ממנו ואם מכבי תרצה אחד מהם הוא ישחק אצלם. בורשטיין? לאנדסברג שחקן יותר טוב. אם מכבי באמת תרצה את הלפרין הוא ישחק במכבי, פשוט יצטרכו לפתוח יותר את הכיס ולהשלים את המיסים שצריך. סה"כ סגל ישראלי שיכלול את הלפרין, לאנדסברג, אליהו ופניני + רוט\ניסים\מקל הוא סגל ישראלי לא פחות טוב משנה שעברה, כשהיתרון הגדול הוא האפשרות של מכבי לשחק עם 5 זרים השנה ולא 4, וזה יתרון עצום. אליהו ו3 זרים בעמדות הפנים, פניני סמית ב3, הלפרין לאנדסברג ב2, והיקמן את רוט\מקל בעמדת הרכז ומכבי לא תצטרך להזיע בכלל בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 3:41 pm 
Hall of Famer

basketball_fan כתב:
הישראלים של ירושלים:

איך בדיוק הגעת לאפיק ניסים ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 3:43 pm 
Senior

גם מזרחי לא חתום בירושלים. כרגע זה טפירו, גוני (כנראה ישאר כי אחרי שאילת לקחו את בן שימול אין ממש מי שיקח אותו), גרונפלד, כדיר וקוקיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 3:56 pm 
Hall of Famer

שזה אחלה סגל ישראלי. גרונפלד בייחוד חביב עליי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 4:18 pm 
Hall of Famer

אם כדיר יחזור לרמה שלו מלפני שנתיים-שלוש , וגרונפלד יחזור לרמה שלו בבנה"ש , אכן אחלה סגל. אם לא , שוב נהיה תלויים בשגעונותיו של הברווז......

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: