סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 6:17 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 4:37 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 24108.html

טוב, עכשיו כבר ברור שהחבר'ה במכבי בפאניקה מוחלטת ושהם כבר עברו את plan b, plan c וגם את plan z שלהם. בניית הקבוצה בקיץ הזה היא פשוט בדיחה.
בלי שום קשר - פארגו הוא בהחלט שחקן שמתאים למכבי של היום (חבל שצריך להתאים את הגארד המוביל לגארדים המחליפים), מאחר שהוא גם רכז וגם סקורר, אבל אני לא רואה שום סיכוי שהוא יחזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 4:42 pm 
Sophomore

הגיעה לאוזניי שמועה (ואני לא מתחייב כלל על מקורה ועל נכונותה) שמכבי טרם גבו את החוב של פארגו ולכן יציעו לו "זיכוי" על הסכום, כחלק מהמשכורת. אין לי מושג אם זה נכון או לא, אלא רק משהו ששמעתי במקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 4:43 pm 
Hall of Famer

קודי (יובל) כתב:
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.274.124108.html

טוב, עכשיו כבר ברור שהחבר'ה במכבי בפאניקה מוחלטת ושהם כבר עברו את plan b, plan c וגם את plan z שלהם. בניית הקבוצה בקיץ הזה היא פשוט בדיחה.
בלי שום קשר - פארגו הוא בהחלט שחקן שמתאים למכבי של היום (חבל שצריך להתאים את הגארד המוביל לגארדים המחליפים), מאחר שהוא גם רכז וגם סקורר, אבל אני לא רואה שום סיכוי שהוא יחזור.

איזו פאניקה? גם אם נניח שהידיעה הזו נכונה, פארגו מעולה ובדיוק מה שהקבוצה צריכה, מכבי זיהתה חצי הזדמנות כששמעה שהוא במגעים עם פאו וניסתה שזה בדיוק מה שהייתי מצפה ממנה לעשות במצב הזה, מה הקשר ל-plan A, B ו-Z?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 4:43 pm 
Junior

למרות שזה ספורט 5 ׳השופר׳ של מכבי, זה נראה לי ספין!

אין מצב שמכבי יחזירו את פארגו בגלל האוהדים, שגם אם ההנהלה סלחה, הם לא.
בייחוד עכשיו שהסיפור עם יוגב הזכיר לכולם את פארגו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 4:49 pm 
Hall of Famer

"ההנהלה סלחה, האוהדים לא...". כמה מרגש. מה עם הצד השני של המטבע: פארגו לא ירצה לחזור כי זה נגמר מגעיל גם מבחינתו, והוא הפסיד כסף על העזיבה (ובכל זאת היה נחוש לעזוב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 4:51 pm 
Sophomore

rony כתב:
קודי (יובל) כתב:
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.274.124108.html

איזו פאניקה? גם אם נניח שהידיעה הזו נכונה, פארגו מעולה ובדיוק מה שהקבוצה צריכה, מכבי זיהתה חצי הזדמנות כששמעה שהוא במגעים עם פאו וניסתה שזה בדיוק מה שהייתי מצפה ממנה לעשות במצב הזה, מה הקשר ל-plan A, B ו-Z?

פדרמן בעצמו אמר שיש גבול למכבי שמכבי מוכנה, אבל כנראה שכבר אין. ברור שפארגו מתאים מאוד מבחינה מקצועית, אבל עדיין יש קווים אדומים שקבוצה לא צריכה לעבור, ומעבר לכך האם נגמרו כבר כל הגארדים בעולם? מה הקשר לתוכניות שהוכנו מראש? הקשר הוא שאני "מניח" שפארגו לא היה רשום בהן, גם לא כאופציה עשירית. יש כאן ריח חזק מאוד של בלאגן מטורף בכל מה שקשור לבניית הקבוצה וגם אם פדרמן יצווה עלינו לסתום את האף זה לא יעזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 6:32 pm 
Hall of Famer

ואם הייתה תכנית ויש לך צ'אנס למשהו טוב יותר, תישאר עם התכנית או שתנסה לתפוס את הצ'אנס? מכבי מכוונת להעמיד את הקבוצה הכי טובה ותחרותית שאפשר לדעתי, ואם זה אומר לבלוע צפרדע בגודל של קומביין ולהחזיר את פארגו אז אין לי שום ספק שהיא תעשה את זה כדי לשפר את הקבוצה. יכול להיות שיש ריח של בלאגן (לדעתי ממש לא יותר בלאגן מאשר בכל קיץ אחר, בטח שלא כשאני חושב על הקיץ שעבר עם בלאגן פארגו וכל חוסר הודאות סביב השביתה וההחתמה של פארמר), אבל בעיני הניסיון להחתים את פארגו ממש לא משדר בלאגן ולא פאניקה. בסך הכל אנחנו עוד לא באמצע יולי, למיטב זכרוני בכל עונה בניית הסגל נמרחת עד לאוגוסט ובהרבה מקרים גם אחרי ובכל שנה יש את הנלחצים והמפקפקים, אין חדש תחת השמש. אני עוד זוכר את הדיכאון הלאומי מהקבוצה האפורה שמכבי הרכיבה אחרי שקטש עזב עם האפמן, מקדונלד וקומג'יס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 6:50 pm 
Sophomore

אין רגע דל:

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2548863

אוחיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 6:51 pm 
מנהל פורום

מכבי מציבה אולטימטום ליוגב, עד יום שישי ה-13 הקרוב!!! מוהאהא.
אם יוגב לא יכתוב מכתב שהוא ממשיך מכבי תראה את עצמה כלא מחוייבת אליו וכל נזק שייגרם יהיה על אחריותו הבלעדית. shakey בלי ספק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 7:03 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אהבתי את המושג "דד-ליין סופי". מצד שני, מכיוון שבמכבי משחק שחקן רצוח, אז אני מניח שיש סיבה למה דד-ליין לבד זה לא מספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 7:41 pm 
Sophomore

טכנית, יכולים להחתים את מקאלב ב2 מ' יורו ולהפיל את ההוצאות על יוגב. או, מה שסביר יותר, שמכבי יפילו עליו את המסים של הלפרין, שזה בכלל יהיה נחמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 8:48 pm 
Sophomore

אוקיי, אז אלכס טיוס אומר בטוויטר שמכבי מעולם לא הציעה לו חוזה, והוא מחזיק בהצעות מספרד ואיטליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 9:27 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
כמה אנשים פה יכולים להתחיל לאכול את כובע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 1:07 am 
Hall of Famer

די משעשע (אם כי כאוהד מכבי אפשר לומר עצוב) אבל מכבי עשתה מהלך אידיוטי להפליא עם ההבאה של פארמר בשנה שעברה. היא בעצם נתנה לו פרסום חינם. הוא הפך לשחקן מוכח באירופה עם תפוקה ידועה. לולא התקופה שלו כאן, סביר יותר להניח שמכבי הייתה יכולה להביא אותו, במחיר גבוה אמנם. מהלך מטומטם ודי צפוי בפרספקטיבה לאחור. השחקנים של מכבי כמעט תמיד (אם מוכיחים את עצמם) נמכרים במחיר גבוה כמעט כמה וכמה מהמחיר שלהם בשוק טרם להגעתם למכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 1:15 am 
Hall of Famer

אתה צודק, וטוב יעשה לברון אם גם יחתום במכבי לאיזה חצי שנה בשביל הפרסום חינם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 1:16 am 
Sophomore

Att כתב:
די משעשע (אם כי כאוהד מכבי אפשר לומר עצוב) אבל מכבי עשתה מהלך אידיוטי להפליא עם ההבאה של פארמר בשנה שעברה. היא בעצם נתנה לו פרסום חינם. הוא הפך לשחקן מוכח באירופה עם תפוקה ידועה. לולא התקופה שלו כאן, סביר יותר להניח שמכבי הייתה יכולה להביא אותו, במחיר גבוה אמנם. מהלך מטומטם ודי צפוי בפרספקטיבה לאחור. השחקנים של מכבי כמעט תמיד (אם מוכיחים את עצמם) נמכרים במחיר גבוה כמעט כמה וכמה מהמחיר שלהם בשוק טרם להגעתם למכבי.

סלח לי אבל זה טיעון הזוי משהו. מה אתה מצפה, שמכבי לא יביאו שחקנים כדי שלא "יגלו" אותם? ועוד אומר את זה על ג'ורדן פארמר, אחד שבילה לא מעט (גם לא הרבה) על הפרקט בקבוצה שזכתה פעמיים באליפות הNBA? גם אם פארמר היה בא בלי החצי שנה הזאת במכבי, הוא היה מקבל סכומים שגדולים על מכבי. להזכירך, בNBA הוא קיבל מעל 4 מ' לעונה בעונות האחרונות, ואפס משלמים לו בערך 3 מ' דולר, שזה לדעתי הרבה יותר מפי 2 ממה שמכבי היו משלמים לו אם הוא היה "לא מוכח" באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 1:31 am 
Junior

Att כתב:

בניחוש ראשון , אם רק הייתי מתעלם מהסוגריים בהתחלה, הייתי מהמר שזאת הודעה צינית שמטרתה להגחיך מבקרים של מכבי.

אם זה בכל זאת ממש רציני, אז הייתי שמח להבין כמה מטומטם זה, לדעתך, לא לצפות את זה שפארמר יהיה מצויין במכבי, ואז יחזור לאמריקה, ואז יעבור בטרייד, ואז ייחתך מהקבוצה שלו, ואז לא יקבל הצעה מהnba וייבחר ללכת למכבי בחוזה לא מאוד גבוה. (ולמען הרקורד, הוא מיהר לחתום בטורקיה כי הסכום היה גבוה מאוד. בתיאוריה שלך, שאותה אמשיך לנסות לברר מיד, פארמר לא היה ממהר לחתום על הצעה שהייתה מגישה לו מכבי, כי כמה שהייתה מותחת את גבולותיה לא הייתה מתקרבת לסכום הנ״ל, וסביר שפארמר היה מקבל בהמשך הפרי אייג׳נסי הצעה שלא הייתה כל כך רחוקה מזו של מכבי.)

עכשיו אני חייב להבין מה בדיוק ההצעה שלך, בפרספקטיבה לאחור ?
להחתים את פארמר אבל לגרום לו בצורה כלשהי לשחק לא טוב, ובכך לא לתת לו ״פרסום חינם״ (או בעצם, לתת לו פרסום רע) ?
להחזיק אצבעות חזק שהוא לא יחתום בקבוצה אירופאית אחרת לזמן השביתה, ושאם כן, להחזיק אצבעות ממש חזק שהוא לא יצליח שם ?
לשלם לו כסף בשביתה כדי שיישאר באמריקה ולא יהפוך ל״שחקן מוכח באירופה״?

או שכל התיאוריה הזו בנויה על כך שבכל מקום שלא היה משחק המחיר שלו בכל מקרה היה נשאר נמוך יותר, אפילו אם היה קורע את ריאל מדריד במדי סיינה נניח, שכן ידוע ש״המחיר של שחקני מכבי כמעט תמיד עולה״ ??
(כאילו התמיד הזה לא מדבר על בערך 50-50 בחישוב לארג׳י עם פדרמן ושות׳, כאילו אם היה מציג יכולת כזו במדי פרטיזן לא היה "מתפרסם״) 

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 9:22 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני מצטרף לשעשוע מהטיעון הזה על פארמר. על שחקנים בלוס אנג'לס לייקרס או בניו ג'רזי נטס, כידוע, אף אחד לא שומע באירופה. אבל הם באים לחצי שנה במכבי, ובום! פתאום אירופה מגלה אותם!

ולגבי אוחיון, מישהו בהנהלת מכבי או במשרד עורכי הדין שלה באמת התחלק על השכל. כאילו, מה זה האולטימטום האחרון-אחרון-חביב-בהחלט הטפשי הזה? הוא כבר הראה לכם את החוזה עם הרוסים, מה אתם מצפים שיקרה עכשיו אחרי האולטימטום האו-כה-מפחיד הזה?
בקיצור, when you have to shoot, shoot! don't talk. רוצים להגיש בוררות? תגישו! למה אתם מחכים? אתם מאמינים שאתם צודקים (ולדעתי יש קייס בהחלט), אז קדימה. מה כל הדיבורים האלה?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 9:36 am 
Hall of Famer

בוא נגיד שאירופה לא גילתה אותו ממכבי, אבל גילתה את הנכונות שלו לשחק באירופה. אולי לזה הכוונה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 9:52 am 
Hall of Famer

אם זו הכוונה, זו אמירה עוד יותר משעשעת. הייתה שביתה ב-NBA, משהו כמו 20 שחקנים שיחקו באירופה באותה תקופה כדי לעשות כמה ג'ובות ולשמור על כושר, וחזרו ל-NBA כשהשביתה הסתיימה. מה, בתקופה הזו גילו גם את הנכונות של דרון ויליאמס לשחק באירופה או משהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 9:54 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
אני מצטרף לשעשוע מהטיעון הזה על פארמר. על שחקנים בלוס אנג'לס לייקרס או בניו ג'רזי נטס, כידוע, אף אחד לא שומע באירופה. אבל הם באים לחצי שנה במכבי, ובום! פתאום אירופה מגלה אותם!

ולגבי אוחיון, מישהו בהנהלת מכבי או במשרד עורכי הדין שלה באמת התחלק על השכל. כאילו, מה זה האולטימטום האחרון-אחרון-חביב-בהחלט הטפשי הזה? הוא כבר הראה לכם את החוזה עם הרוסים, מה אתם מצפים שיקרה עכשיו אחרי האולטימטום האו-כה-מפחיד הזה?
בקיצור, when you have to shoot, shoot! don't talk. רוצים להגיש בוררות? תגישו! למה אתם מחכים? אתם מאמינים שאתם צודקים (ולדעתי יש קייס בהחלט), אז קדימה. מה כל הדיבורים האלה?

אתה רק מתעלם כאן מאלמנט אחד, מאד חשוב כשמדובר באלקטרה: התקשורת. תראה את הסיקור לשטויות האלה באתרים כמו "וואלה" (נדמה לי שהם עצבו איזה באנר, ונתנו כותרת מיוחדת בסגנון: "מכבי ואוחיון-המשבר, סיקור מיוחד!"). הם שולחים עוד מכתב מטומטם, אחת כמו ורד כהן עושה מזה כתבה-כמובן בנימה אוהדת-שהולכת לכותרות של הספורט באתר, וכולם מבסוטים חלאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 9:57 am 
Hall of Famer

לא מתעלם בכלל, להיפך. הפרסום שהמכתב הזה קיבל בתקשורת רק העצים את הגיחוך שבו, אז עוד יותר טפשי (אבל תמיד נחמד לשמוע שיש מי שחושב שורד כהן, ובכלל מדור הספורט של וואלה, הם אוהבי מכבי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 10:20 am 
Junior

לא מסכים עם התאוריה על פארמר באופן כללי, אבל לא כל שחקן שמשחק בnba, גם אם זה בקבוצה שלקחה אליפות, יהיה טוב באירופה.
פארמר הוכיח במכבי שהוא מתאים לאירופה, ואולי לזה התכוין המשורר שמכבי גילתה אותו לאירופה.
צילדרס היה די אכזבה, לואו לא היה רע, אבל לא היה נראה מבריק בפרטיזן וכדו׳

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 10:27 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
לא מתעלם בכלל, להיפך. הפרסום שהמכתב הזה קיבל בתקשורת רק העצים את הגיחוך שבו, אז עוד יותר טפשי (אבל תמיד נחמד לשמוע שיש מי שחושב שורד כהן, ובכלל מדור הספורט של וואלה, הם אוהבי מכבי).

נו, במקרה הזה אני מכריז על עצמי בקלות כבר-סמכא גדול ממך. גרינוולד הוא אמנם קוץ בתחת של המועדון, אבל ורד כהן היא כתבלבת לכל דבר ועניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 12:18 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:

זה נראה כאילו המכתב הזה הוא כלי בסך הכול מסמך משפטי שמטרתו להישלף בשלב התביעה בהמשך. זה ברור שהם לא באמת נותנים לו עוד הזדמנות, אבל אחרי זה כשהם יטענו שהוא צריך לפצות אותם על העלויות של השחקן שהם הביאו בכדי להחליף אותו הם יראו שהם נתנו לו כל הזדמנות הגיונית, בכתב, לחזור בו ולעשות את הדבר הנכון ואף הסבירו לו את ההשלכות של המעשים שלו והוא בכול זאת בחר להתעלם.

הם מחזקים את התיק שלהם, זה הכול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: