סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 9:26 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 450 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 9:50 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אריה כתב:
צוד כתב:
אריה, אתה מגוחך. אפילו אני, שאני לא אוהד הפועל, יודע מספיק בשביל לראות שהמחאה הזו משוייכת לאוהדים.
מצד שני, כל אלה שדיברו בכנס הם אנשים שיש להם בבית מכשירי חשמל, ככה שייתכן שבכל זאת קליין בוחש פה בקדרה (החשמלית).

אני לא ילד ואל תתנשא עלי, תישאר בתחומים שאת האמור להבין בהם.

אה, סליחה. אני מתנצל.
פשוט חשבתי שאתה ילד.
סליחה גבר. :ze_va_et:

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 10:09 pm 
מנהל פורום

לטיון שאנשים כמו רבקי, אלון ועינן נאבקים עבור קליין זה מגוחך בסדרי גודל היסטריים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 12, 2012 11:23 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
Luiscola כתב:
לא שאני מאוהדיו הגדולים, אבל האובססיה שלך לקליין מעבירה אותך על דעתך. אני מופתע איך עדיין לא קשרת אותו להיעלמות של אגייאר, לרצח קנדי ולפרוטוקולים של זיקני ציון.

נו, מה? נראה לך מקרה שאגיאר נעלם באותו יום שירושלים קיבלה את הוויילד קארד ליורוקאפ?....
זרועותיו הארוכות של קליין מתפשטות לעולם כולו בו זמנית....

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 12:02 am 
Junior

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
לטיון שאנשים כמו רבקי, אלון ועינן נאבקים עבור קליין זה מגוחך בסדרי גודל היסטריים.

למה לערן מותר?
שוב דופקים תתימנים.

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 9:42 am 
Junior

צוד, דברים בשם אומרם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 1:12 pm 
Junior

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:

הם לא, אבל בבוא העת יגיעו לקדמת הבמה האנשים שרוצים לעשות בלאגן ולהציג, שוב, את דני קליין כמושיע. אפילו רבקי עצמה אמרה ש"יהיו בחירות לעמותה ואם דני קליין יבחר אז הוא יבחר..." ברגע שיהיו באמת בחירות, כמו במפלגות פוליטיות, יהיה "מפקד ארגזים" ובעלי הניסיון יכבשו את העמותה(אם אכן היא תחזור לנהל את הקבוצה, כמו שרבקי מאמינה בכל ליבה) ונחזור למשבצת הראשונה.
מצחיק אותי שהמאבק פתאום יצא לאור רגע אחרי שקליין יצא בחוץ ועוד לפני שההנהלה החדשה גובשה, מה בדיוק אפשר ללמוד מזה? למה המאבק לא קרם עור וגידים לפני כן, לדעתי זה לא מקרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 1:35 pm 
מנהל פורום

אז במחילה, דעתך שגויה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 1:50 pm 
Junior

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
אז במחילה, דעתך שגויה.

מאוד מקווה, נחכה ונראה. בינתיים אני באמת חושב שצריך לתת צ'אנס לאמרי הוכפלד ולשמוח על כך שניתן לאוהדים משקיף בדירקטוריון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 21, 2012 10:03 pm 
Junior

המנהל החדש שונה ממשנתו: http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/388/ ... =3&cat=620

טיפה מחרטט וכמובן מתנשא על שאר קבוצות הליגה, הקיצר תפור בול על הקבוצה וחלק מאוהדיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 21, 2012 10:17 pm 
Junior

ציטוט:
והלוואי שקבוצות כמו חולון וגלבוע/גליל היו שומרות על המשכיות ולא מתרסקות אחרי אליפות. יש מקום לכולם

בהחלט מתנשא. הקבוצה ה״מפורקת״ של ליובין בעטה להפועל בתחת בעונה שאחרי האליפות גם במלחה וגם בחצי הגמר בנוקיה.

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 21, 2012 10:43 pm 
Junior

צוד כתב:
ציטוט:
והלוואי שקבוצות כמו חולון וגלבוע/גליל היו שומרות על המשכיות ולא מתרסקות אחרי אליפות. יש מקום לכולם

בהחלט מתנשא. הקבוצה ה״מפורקת״ של ליובין בעטה להפועל בתחת בעונה שאחרי האליפות גם במלחה וגם בחצי הגמר בנוקיה.

אבל תראה איזה מתוקי הוא אומר שיש מקום לכולם. כן כן יש מקום גם לנחותים שגרים מחוץ לי״ם ולא ממש גיבשו דעה האם השמש זורחת להם מהתחת או לא. יש מקום אפילו לאלה שסתם העמידו קבוצה בחצי תקציב ועם תוצאות יותר טובות.
הוא שאמרנו, תפור עליהם בול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 21, 2012 11:06 pm 
Junior

אם הוא היה יושב עם בנוביץ' שעות וזה מה שהם השיגו,אז אני מקווה שבירושלים הוא יעשה עבודה טובה יותר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 24, 2012 3:16 am 
Sophomore

http://www.safsal.co.il/article.aspx?id=19945

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 12:14 am 
Freshman

אחרי קורטני פלפס, ג'וש דאנקן וטפירו (שמצטרפים לקוקיה וכדיר - גרונפלד ויזרעלי חתומים אך מתנדנדים לפי מיטב הבנתי), גם קרייג סמית' חותם הערב בהפועל.
לא יצא לי לראות אותו משחק יותר מדי אבל לפי קצת מחקר מדובר על שחקן פנים נמוך אך אגרסיבי, שמסיים מעולה מתחת לסל. אמור להתאים יופי עם דאנקן שמוסיף קליעה מבחוץ. הבעיה היא שקוקיה הוא שחקן הפנים היחידי שיכול או מעוניין לשמור.

הנה מה שיש להולינגר לכתוב עליו (מתוך האינסיידר) - מתקבל הרושם שהוא מאוד אוהב אותו, סיבה לאופטימיות:

+ Short, crafty, powerful power forward with great feel for scoring in paint.

+ Unusually good at shooting floaters. Poor shooter and rebounder.

+ Conditioning an issue. High foul rate. Strong, but struggles defending long bigs.

Smith remains one of the league's most underrated performers, because his flaws are obvious (he's short, stocky and can't jump or shoot), while his positives are subtle. Smith is a tremendous finisher in the paint area despite his lack of size, shooting 55.3 percent last season -- his fourth straight year above 55. Around the rim is his specialty: Despite being vertically challenged, he shot 67.3 percent in the basket area and drew a high rate of fouls. Moreover, he is as good as any big man I've ever seen at shooting floaters -- often off a quick move from the high post. Last season, he was 28-of-48 from 3-to-9 feet; while that's a small sample size, it's not uncommon territory for him.

Defensively, Smith compensates by fouling early and often -- only three power forwards did so more often than his 5.73 per 40 minutes -- and certainly his matchups need to be managed carefully. However, his numbers are quite competent; Synergy, adjusted plus-minus and 82games.com all show him to be a middle-of-the-pack defensive power forward. While that probably overstate things -- he was placed in situations where his defense was least likely to be exposed -- it shows his basketball acumen helps offset some of his physical limitations.

I'm not saying he's a star by any means. But he's a productive player on a bargain contract, one that the league largely overlooked in free agency twice because he didn't look like a basketball player.

אגב - טוויט של מרק סטיין: "My two favorite leagues collide: Hapoel Jerusalem signing Craig "The Rhino" Smith out of the NBA and is in talks to make Luther Head next"
מישהו יודע משהו לגבי הד? זה רציני?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 2:52 am 
Hall of Famer

הממ, קרייג סמית'. הוא לא ברמת טופ יורוליג?
אני לא חושב שראיתי אותו משחק אבל בשלב כלשהו, הוא היה גבוה לגיטימי בליגה להעלות מהספסל למרות היותו אנרדסייז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 3:09 am 
Hall of Famer

גם עידו קוז'יקרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 8:27 am 
Junior

נורטון, דומני שאתה זקוק לפגרה. אתה לא בכושר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 9:01 am 
Sophomore

פגרה בדרך כלל מוציאה מכושר. עדיף לו להיות חלק מהנבחרת האולימפית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 11:53 am 
Hall of Famer

אני לא קבעתי אלא שאלתי ואשמח לתשובה. נורטון, זה באמת היה חלש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 1:53 pm 
Sophomore

לא יודע אם טופ יורוליג, אבל יורוליג בהחלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 3:15 pm 
Senior

בינתיים הוא לא טופ יורוליג וגם לא יורוליג. שום הצעה מהיורוליג הוא לא קיבל. סה"כ קיבל הצעה מהיול"ב וזה מה שהוא כנראה נכון לעכשיו. גם הצעות מהNBA כנראה לא היו.

בשביל להיות טופ יורוליג או אפילו רק יורוליג הוא צריך להוכיח את עצמו ככזה באירופה. כבר הגיעו לאירופה בעבר שחקני NBA שבאירופה היו לא יותר משחקים בינוניים, ולחילופין שחקנים בינוניים הפכו לכוכבים באירופה. הייתי ממתין עם ההצהרות לגביי יורוליג או טופ יורוליג כרגע.

מה שכן, ברמת הזרים שמגיעים לירושלים בשנים האחרונים (וגם השנה) הוא בהחלט עושה רושם של החתמה טובה מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 3:39 pm 
Sophomore

הבחור ביקש הערכה מה היא הרמה של קרייג סמית. לא ממי הוא קיבל הצעות, לא מה הוא צריך להוכיח, לא על שחקני עבר מ NBA שהגיעו לאירופה. ברור שזה טעון הוכחה, אבל בשביל זה קוראים לזה הערכה. אני חושב שעל סמך מה שהוא הציג עד כה בקריירה, יש לו מקום בכמה קבוצות יורוליג עוד לפני שהוא הקפיץ כדור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 4:04 pm 
Junior

ביחסי נבא-אירופה לא רק שההחתמה הזו מרשימה עבור י-ם נטו מבחינת רזומה, נדמה לי שהיא הראשונה לקיץ זה בכלל של שחקן אמריקאי מהנבא בכל אירופה ב"מסלול הרגיל" (כלומר- להוציא חוזה המיליונים של ג'ורדן פארמר).

כלומר- או ששחקני נבא בשולייםלא ממהרים לחתום ומוכנים להיאבק יותר על מקומם בפרה סיזן, או שהגדולות של אירופה לא מוכנות להציע הרבה כסף ומעדיפות שחקנים עם נסיון אירופי. או שגם וגם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 4:09 pm 
Senior

נראה לי שאחרי הרפתקאות השביתה בNBA בשנה שעברה, שלא מעט שחקני NBA טובים הגיעו לאירופה ולא ממש נתנו איזה תפוקת על (היו כמה שכן כמו פארמר או דרון וויליאמס) אז בדיוק ככה קבוצות באירופה הבינו ששחקן טוב בNBA זה לא אומר אוטומטית שחקן טוב באירופה ומעדיפים את הכספים שלהם להשקיע בהנדריקסים של אירופה, וגם בשחקני דרך ביניים באירופה מאשר בשחקני NBA שרמתם באירופה היא עדיין סימן שאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 8:57 pm 
Junior

איך הפועל י-ם מצליחה לבצע החתמה בסדר גודל של קרייג סמית'?

אמנם העונה האחרונה שלו הייתה רעה, אבל בסה"כ מדובר בשחקן שהוא ממש לא שולי בNBA.

אחד השחקנים הכי חזקים בNBA, הכינוי שלו הוא "הקרנף". בלתי אפשרי להזיז אותו אם הוא תפס עמדה. יש לו ידיים מצוינות והוא נהדר מתחת לסל. בצד ההתקפי הוא פשוט יתעלל בהגנות שהוא יפגוש באירופה.

יש צד שני. סמית' לא שומר, לא חוסם והוא ריבאונדר בינוני מאוד. יש לו גם חולשה- אוכל. האיש מאוד מתקשה לשמור על המשקל שלו וזו אחת הסיבות שהוא מעט לשחק בפורטלנד.

אבל מכל מקום, מדובר בשחקן NBA יותר מלגיטימי עם מימדים בעייתיים ומוסר עבודה מפוקפק.

הוא סוג של הכלאה בין מו טיילור ללוני באקסטר.

נ.ב. שמעתי שי-ם חפצים גם בהילטון ארמסטרונג. ארמסטרונג הוא גוף גדול, זו הסיבה שהוא שיחק כ"כ הרבה שנים בNBA. כי חוץ מזה אין לו כלום. האיש פשוט נגר, עם עבודת רגליים נוראית, ידיים מברזל ויכלת ריבאונד מבישה ביחס לגודל שלו.

עכשיו גם קראתי שי-ם מתעניינת בלות'ר הד... מישהו שם מכוון לשחקנים עם וותק NBA השנה, או שנדמה לי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 450 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], נורטון ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: