סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 8:25 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 12:32 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
עוד חצי שעה לדד-ליין 8)

בוואלה מפרסמים שב- 13.00 מורן רוט יסגור במכבי:

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2549478

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 12:49 pm 
Sophomore

נו שויין, הנזק הכביר מהחתמתו של מורן רוט יהיה על כתפיי ועל כיסו של אוחיון.
ואני חשבתי שהולכים להפיל עליו איזה פרמאר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 1:00 pm 
Senior

נגר, שחקן טיפש וכזה שלא מתאים לרמת יורוליג. ממש דרור חג'ג' מודל 2012. שחקן מיותר לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 1:02 pm 
Junior

Mako Regever כתב:

זה נראה כאילו המכתב הזה הוא כלי בסך הכול מסמך משפטי שמטרתו להישלף בשלב התביעה בהמשך. זה ברור שהם לא באמת נותנים לו עוד הזדמנות, אבל אחרי זה כשהם יטענו שהוא צריך לפצות אותם על העלויות של השחקן שהם הביאו בכדי להחליף אותו הם יראו שהם נתנו לו כל הזדמנות הגיונית, בכתב, לחזור בו ולעשות את הדבר הנכון ואף הסבירו לו את ההשלכות של המעשים שלו והוא בכול זאת בחר להתעלם.

הם מחזקים את התיק שלהם, זה הכול.

זה כנראה למידה ממה שהיה עם פארגו, שהסוכן שלו טען שמכבי החתימה שחקנים אחרים במקומו (פארמר, פאפאלוקס) ולכן זה מראה שהיא ממילא לא רצתה אותו.

לכן, מה שמקו כותב כנראה נכון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 1:05 pm 
Sophomore

לפטופ כתב:
נו שויין, הנזק הכביר מהחתמתו של מורן רוט יהיה על כתפיי ועל כיסו של אוחיון.
ואני חשבתי שהולכים להפיל עליו איזה פרמאר...

או לפחות גל מקל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 1:19 pm 
Sophomore

ג'אפר כתב:
עוד חצי שעה לדד-ליין 8)

בוואלה מפרסמים שב- 13.00 מורן רוט יסגור במכבי:

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2549478

לא מבין את ההשוואה בין אוחיון לבין רוט. אמנם אף אחד לא ציפה לקפיצה שיוגב נתן בעונה שעברה, אבל עדיין יוגב גבוה יותר מרוט, צעיר יותר, חזק יותר ויותר אתלטי. אין הרבה סיכוי שרוט ישכפל את ההצלחה הזו.
בכלל, אני מאוד מקוה שמכבי לא חושבת להעמיד קו אחורי שכולל את רוט, היקמן, לנדסברג ועוד גארד סביר שיגיע (לא רואה את מכבי מסוגלת לשלם לגארד ברמה הגבוהה של היורוליג), כי זה יהיה עצוב מאוד (לאוהדי מכבי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 1:22 pm 
Junior

רוט מתאים בול למכבי, ביחוד האופי שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 1:51 pm 
Junior

רוט סיכם במכבי לשלוש שנים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4255015,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 2:17 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אריה כתב:

וורסט קייס סנריו - דרור חג'ג'. בסט קייס סנריו - ישראל אלימלך.
צריך גם מחליף ישראלי לעמדות הפנים, לא? שמעתי שעמית תמיר פנוי, או שאולי יחזירו את ארז מרקוביץ מפרישה...
אני מתחיל לחטוף דיכאון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 2:21 pm 
Hall of Famer

אריה כתב:

מורן רוט, בגיל 30, לשלוש שנים...משהו רע מאד קורה להנהלה של אלקטרה.

ברור שהסגל עוד רחוק מאד מסגירה, אבל גם בשלבים מוקדמים כאלה אני לא זוכר את אלקטרה עם כזה סגל יורוקאפ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 2:25 pm 
Sophomore

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 24151.html

רוט במקום הלפרין??

זה מתחיל להיראות כמו סגל נחמד לאדריאטית...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 2:27 pm 
Hall of Famer

אריה כתב:
רוט מתאים בול למכבי, ביחוד האופי שלו.

אמת. שחקן שהכי אוהב כסף, והמועדון שיש לו הכי הרבה כסף.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 2:28 pm 
Sophomore

כמו שארהל'ה וייסברג כתב- מכבי בנו קבוצה ליורוקאפ, אז קיבלו בית ראשון של יורוקאפ...

אם הייתי אוהד מכבי לא הייתי מרוצה מההחתמה הזאת. רוט הוא בפירוש שחקן מלבל אחד או שניים נמוכים יותר. מצד שני הוא מושך אהבה מהקהל ומתחבר אליו מהר, אולי זה מה שעובר להם בראש.

נערך לאחרונה על ידי פאנוש בתאריך ו' יולי 13, 2012 2:30 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 2:28 pm 
Junior

כל עונה זה הולך קשה ובסוף מתגבש לכדי קבוצה. בכל עונה גם קוטלים ומקטלגים את הסגל כ..."אחד החלשים/האנמים שהורכבו".
רק בעונה הראשונה של בלאט, עם סופו שהיה נראה גמור באולי' וקו אחורי של פרקינס (שלא הראה סימן שהוא הולך לעשות את הקפיצה בעונה עם וויזנייבסקי) ופארגו שהובא בכלל כברירת מחדל לאחר אירוע הלב של טורנס, גם אז דיברו על כך שההרכב שהתגבש מלא בחסרונות ובנקודות תורפה העולות על היתרונות שהוא מציג. בסוף כולנו יודעים שמאנמי ופשרני, הפך לכל-כך אטרקטיבי שמכבי נלחמה בשיניים לשמר אותו - וכשלה.

על-פניו, לרוט יש סיכוי נמוך אף יותר מזה שהיה לאוחיון, לעשות את הפריצה. אני סומך על בלאט בכל מקרה. הוא לחלוטין הרוויח את הקרדיט הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 2:29 pm 
Junior

אני עד עכשיו תופס את הבטן מרוב צחוק אחרי שקראתי שהלפרין רוצה חצי מיליון דולר לכל שנה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 2:31 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
רוט מסכם במכבי ואתם מדברים על מכבי? אפילו רשע מרושע כמוני מבואס בשביל דן שמיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 2:35 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נראה לי שדגן יבזורי עדיין לא חתם באף קבוצה כי בקצב הזה מכבי יחתימו אותו במקום את יותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 2:39 pm 
Junior

דווקא יבזורי חתם בגליל... בכל מקרה זה לא מה שצריך להפריע למכבי, גם רוט חתום בחולון, אבל הם באמת ישמחו לקבל עליו קצת כסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 2:43 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

רוט קלע בעונה שעברה בליגה שלנו ב-36% מהשדה וחטף 1.2 גגות למשחק. הוא גם איבד 3.2 למשחק. מה יקרה ביורוליג?
לפחות הוא יודע למסור, גם זה משהו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 2:54 pm 
Sophomore

השאלה אם אוהדי מכבי מסוגלים לעשות מספיק רעש כמו שעשו לפני הניסיון להביא את מרקוביץ'...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 2:57 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:
כל עונה זה הולך קשה ובסוף מתגבש לכדי קבוצה. בכל עונה גם קוטלים ומקטלגים את הסגל כ..."אחד החלשים/האנמים שהורכבו".
רק בעונה הראשונה של בלאט, עם סופו שהיה נראה גמור באולי' וקו אחורי של פרקינס (שלא הראה סימן שהוא הולך לעשות את הקפיצה בעונה עם וויזנייבסקי) ופארגו שהובא בכלל כברירת מחדל לאחר אירוע הלב של טורנס, גם אז דיברו על כך שההרכב שהתגבש מלא בחסרונות ובנקודות תורפה העולות על היתרונות שהוא מציג. בסוף כולנו יודעים שמאנמי ופשרני, הפך לכל-כך אטרקטיבי שמכבי נלחמה בשיניים לשמר אותו - וכשלה.

על-פניו, לרוט יש סיכוי נמוך אף יותר מזה שהיה לאוחיון, לעשות את הפריצה. אני סומך על בלאט בכל מקרה. הוא לחלוטין הרוויח את הקרדיט הזה.

אתה מוזמן להיות אופטימי ככל העולה על רוחך, למה לא. אבל אהבתי את הסיפא: "לרוט סיכוי נמוך אף יותר מאוחיון לעשות את הפריצה", עאלק. לרוט אין שום סיכוי לעשות שום פריצה, איפה הוא ואיפה אוחיון. לאוחיון אמנם היתה בעית קליעה, אבל הוא בעשר דרגות יותר אתלטי, חכם ושומר מרוט, שלא לדבר על הבדלי הגילאים. אני מת כבר לראות עושה את "אלמנט בלילי" שלו ביורוליג. יהיה תענוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 3:02 pm 
Hall of Famer

אריה כתב:
אני עד עכשיו תופס את הבטן מרוב צחוק אחרי שקראתי שהלפרין רוצה חצי מיליון דולר לכל שנה....

בדקת שאין לך אנגינה? כי כסכום לשחקן כמוהו, זה מאד, אבל מאד הגיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 3:15 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
יואב כתב:

אתה מוזמן להיות אופטימי ככל העולה על רוחך, למה לא. אבל אהבתי את הסיפא: "לרוט סיכוי נמוך אף יותר מאוחיון לעשות את הפריצה", עאלק. לרוט אין שום סיכוי לעשות שום פריצה, איפה הוא ואיפה אוחיון. לאוחיון אמנם היתה בעית קליעה, אבל הוא בעשר דרגות יותר אתלטי, חכם ושומר מרוט, שלא לדבר על הבדלי הגילאים. אני מת כבר לראות עושה את "אלמנט בלילי" שלו ביורוליג. יהיה תענוג.

לא סתרת את מה שאמרתי. אם, לצורך העניין, הסיכוי של אוחיון לעשות את הפריצה ביורוליג ואת קפיצת המדרגה הוא 30 אחוזים, ושל רוט, על-פיך, 0. עדיין יש לו סיכוי נמוך יותר. לא ככה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 3:18 pm 
Sophomore

רוט=רע.

זהו. למה להגיד יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 3:20 pm 
Hall of Famer

יואב, אם התחכמויות מסייעות לך לאופטימיות-לך על זה. מחכה בקוצר רוח להחתמה הבאה של אלקטרה, אולי בכל זאת ארז כץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: