סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 8:25 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 3:30 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
נורטון כתב:
אריה כתב:
אני עד עכשיו תופס את הבטן מרוב צחוק אחרי שקראתי שהלפרין רוצה חצי מיליון דולר לכל שנה....

בדקת שאין לך אנגינה? כי כסכום לשחקן כמוהו, זה מאד, אבל מאד הגיוני.

וואללה? עד כדי כך השתגעו כולם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 3:31 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
יואב, אם התחכמויות מסייעות לך לאופטימיות-לך על זה. מחכה בקוצר רוח להחתמה הבאה של אלקטרה, אולי בכל זאת ארז כץ?

יש כמה מאוהדי הפועל שמפנטזים עליו, אל תעשו לנו את זה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 3:35 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
רוט, פניני, לנדסברג ,ואליהו - זה כבר יותר טוב ממה שיש לכל קבוצה אחרת בליגה שלנו. אז אני לא ממש מבין את האופטימיות של נדב. גם אם פתאום הלפרין לא מגיע.
אבל הלחם והחמאה של מכבי - באירופה, אז נצטרך להמתין לשתי ההחתמות שבדרך, כדי לדעת לאן פנינו.

נערך לאחרונה על ידי frodoborg בתאריך ו' יולי 13, 2012 3:36 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 3:35 pm 
Hall of Famer

אז כמה לדעתך שווה שחקן שכבר שנים משחק בהצלחה ברמות הגבוהות (או הכמעט גבוהות) של אירופה. היה שחקן חמישייה שניה ביורוליג, ושיחק בהצלחה ברוסיה ובאולימפיאקוס. 7 דולר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 3:44 pm 
Sophomore

פרודו, גם אופטימיות קוסמית מאבדת מהחן שלה בנקודה מסוימת.
גם אם מכבי מחתימה עכשיו את דוויט הווארד וכריס פול ולוקחת את היורוליג בדאנק לאחור - החתמה של רוט לשלוש שנים היא מביכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 4:01 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני מניח שיש למכבי סעיף יציאה בשקל תשעים, כמו שהיה בחוזה עם אוחיון וכמו שיש לה במרבית החוזים, בטח עם הישראלים. אבל אפילו אם ההנחה שלי נכונה, אם האופציה היא הלפרין בחצי מיליון לעונה - תסלחו לי, אבל ממש ממש לא סכום מופרך - זו החתמה של בעלים שבכלל לא מסתכל על האספקט המקצועי. חבל מאד.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 4:04 pm 
Junior

נורטון כתב:
אז כמה לדעתך שווה שחקן שכבר שנים משחק בהצלחה ברמות הגבוהות (או הכמעט גבוהות) של אירופה. היה שחקן חמישייה שניה ביורוליג, ושיחק בהצלחה ברוסיה ובאולימפיאקוס. 7 דולר?

אין ישראלי, שמשחק בליגה הישראלית ששווה יותר מ-250,000 דולר, זה שמכבי משלמת שכר מופרך, זה לא אומר שהוא שווה את הסכום הזה, ספרו לי על ההצלחה האדירה שלו בקדנציות הקודמות שלו, מה מצפים שזה ישתנה פתאום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 4:06 pm 
Junior

frodoborg כתב:
רוט, פניני, לנדסברג ,ואליהו - זה כבר יותר טוב ממה שיש לכל קבוצה אחרת בליגה שלנו. אז אני לא ממש מבין את האופטימיות של נדב. גם אם פתאום הלפרין לא מגיע.
אבל הלחם והחמאה של מכבי - באירופה, אז נצטרך להמתין לשתי ההחתמות שבדרך, כדי לדעת לאן פנינו.

אופטימיות היא לא מה שמניעה מנדב.
מה שמניע את נדב זה לנגח בכל רגע את אוהדי מכבי בפורום גם אם אלה לא באמת עונים לו או לא באמת ראויים לגיחוך.
מוזמן לדפדף כמה עמודים אחורה ולראות את הניסיון שלו להגחיך את הנהלת מכבי לאחר שקובאן החתימה את קלאת'יס והתנערה מהסיכום עם יוגב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 4:08 pm 
Hall of Famer

אריה כתב:
נורטון כתב:

אין ישראלי, שמשחק בליגה הישראלית ששווה יותר מ-250,000 דולר, זה שמכבי משלמת שכר מופרך, זה לא אומר שהוא שווה את הסכום הזה, ספרו לי על ההצלחה האדירה שלו בקדנציות הקודמות שלו, מה מצפים שזה ישתנה פתאום?

אם אתה אומר.

השנה האחרונה שלו במכבי, היתה טובה. נקודה. באולימפיאקוס הוא הרוויח יותר מחצי מיליון, ואני מניח שגם ברוסיה הוא הרוויח בערך את הסכום הזה או קצת יותר. אני מצטער, אבל אני פשוט לא מבין אותך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 4:10 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:
frodoborg כתב:

אופטימיות היא לא מה שמניעה מנדב.
מה שמניע את נדב זה לנגח בכל רגע את אוהדי מכבי בפורום גם אם אלה לא באמת עונים לו או לא באמת ראויים לגיחוך.
מוזמן לדפדף כמה עמודים אחורה ולראות את הניסיון שלו להגחיך את הנהלת מכבי לאחר שקובאן החתימה את קלאת'יס והתנערה מהסיכום עם יוגב.

תזכיר לי איפה אוחיון כנראה ישחק, נכון להיום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 4:12 pm 
Senior

חבל שאי אפשר למצוא פה תרדים מעבר ואיך דיברו על יוגב בקיץ שעבר.

רוט שחקן לא פחות טוב מאוחיון, לדעתי טוב יותר בעיקר בגלל היכולת שלו לקלוע מבחוץ (כמה שלשות של יוגב בסוף העונה לא הפכו אותו לקלעי טוב).

ובעיקר אנשים מתייחסים לרוט כאילו הוא איזה שחקן סופר חשוב במכבי, הוא בא לחזק את מכבי בעיקר בליגה ולליגה רוט הוא מצוין. הרכז הכי טוב בליגה.

הסגל של מכבי ליורוליג הולך להיות מורכב השנה מ7 זרים ואליהו, לאנדסברג פניני. רוט הוא שחקן 11. הוא לא אמור לראות יותר מידי דקות שם אלא היקמן את הזר הנוסף שיביאו. ככה שההשפעה של רוט תהיה בעיקר בליגה, שם אחד הזרים הגארדים לא יתלבש, ובשביל הליגה מורן רוט הוא בוודאי שחקן לא פחות טוב מאוחיון.

ביורוליג המחליף של אוחיון הוא בכלל היקמן, שחקן קצת יותר טוב ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 4:19 pm 
Hall of Famer

אתה ראית את היקמן, קוף?

וכאמור, רוט ממש לא יותר טוב מאוחיון, אפילו לא קרוב, ויתרה מזאת-אין לו שום תכונה שיכולה להפוך אותו לשחקן יורוליג טוב. אין לו כח פיזי, אין לו אתלטיות, הוא די טיפש. כמו שאמרו-דרור חג'ג'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 4:23 pm 
Senior

היקמן שחקן של 16 נק' למשחק בקבוצת צמרת בליגה האיטלקית. לא צריך לראות אותו בשביל לדעת שהוא טוב יותר מאוחיון.

זאת דעתך, רוט ואוחיון שיחק כבר ביחד בירושלים, משחקים בליגה מספר שנים טובות, אוחיון לא הראה בשום שלב שהוא שחקן טוב מרוט. אלו 2 שחקנים טובים מאד בליגה, 2 שחקנים ברמה שווה פחות או יותר, עם יתרונות וחסרונות לכל אחד מהם.

אני דיי בטוח שאת כל הדיבורים על אין לו מה למכור ביורוליג ואין לו שום דבר אמרו גם בשנה שעברה על אוחיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 4:27 pm 
Sophomore

לי זה נראה יותר שהדרישה של הלפרין היא מהכיוון של "לי זה עולה יותר כי אני צריך לשלם מס על כל התקופה שלי באירופה, אז תפצו אותי עם חוזה שמן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 4:29 pm 
Sophomore

נו מילא, אז הוא שחקן 11 בסגל אתה אומר - אז בשביל מה צריך אותו ?
אני מניח שהוא לא זול ואם התפקיד שלו זה להיות הרגב פאנן של השנה - אז בשביל מה הוא טוב, ובשביל מה שלוש שנים?
גם אם יש לו סעיף יציאה בשקל שלושים - זה עדיין לא אומר שזה משהו מעבר להחלטת פאניקה של הנהלה.

אני לא אוהד מכבי ואני לא שונא מכבי - אבל רוט לא קשור ולא צריך להיות קשור לנושא השיחה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 4:29 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
היקמן שחקן של 16 נק' למשחק בקבוצת צמרת בליגה האיטלקית. לא צריך לראות אותו בשביל לדעת שהוא טוב יותר מאוחיון.

זאת דעתך, רוט ואוחיון שיחק כבר ביחד בירושלים, משחקים בליגה מספר שנים טובות, אוחיון לא הראה בשום שלב שהוא שחקן טוב מרוט. אלו 2 שחקנים טובים מאד בליגה, 2 שחקנים ברמה שווה פחות או יותר, עם יתרונות וחסרונות לכל אחד מהם.

אני דיי בטוח שאת כל הדיבורים על אין לו מה למכור ביורוליג ואין לו שום דבר אמרו גם בשנה שעברה על אוחיון.

מצחיק עד כמה ההודעה שלך קלישאתית.

1. צריכים לראות שחקן כדי לדעת אם הוא טוב יותר או לא משחקן אחר, מה גם שאנחנו מדברים על צרכים אחרים ונתונים אחרים. היקמן מעולם לא שיחק ביורוליג, אף אחד כאן לא יודע מי הוא באמת ואיך הוא (אה, והליגה האיטלקית של השנים האחרונות זה ממש לא מה שהיה פעם). אוחיון בעונה שעברה, בטח בסדרה מול פאו, נתן הופעות של רכז יורוליג בכיר לכל דבר ועניין. ממש לא בטוח שהיקמן יוכל לשחזר את זה.

2. הפריצה של אוחיון בעונה שעברה אכן היתה מטאורית ומפתיעה. להגיד ש"ראינו אותם ביחד והם היו שווים אז, כלומר עכשיו הם גם שווים" זה די מטופש. לליגה ישראלית יש אופי מסוים וליורוליג אופי אחר, כאמור-צרכים שונים. רוט הוא פוינט חביב לרמת הליגה הישראלית (מודה שאף פעם לא סבלתי אותו), אבל פשוט אין לו מה לחפש באירופה. אוחיון לקח את היתרונות היחסיים שלו ומינף אותם באופן מעורר הערכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 4:32 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
פאנוש כתב:
לי זה נראה יותר שהדרישה של הלפרין היא מהכיוון של "לי זה עולה יותר כי אני צריך לשלם מס על כל התקופה שלי באירופה, אז תפצו אותי עם חוזה שמן".

חצי מיליון דולר למי שהוא אולי הישראלי הבכיר באירופה כולל אלה שכבר נמצאים במכבי, זה ממש לא שמן.
אני לא מת עליו יותר משמתתי עליו לפני שעזב, אבל אם הבחירה היא בינו בחצי מיליון לבין רוט בכמה שלא יקבל - זה נו-בריינר לדעתי. אבל במכבי של השנה גם נו-בריינר הוא לא מובן מאליו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 4:33 pm 
Sophomore

למה ? דווקא נראה שמכבי השנה היא לגמרי נו בריינרית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 6:20 pm 
Hall of Famer

Mako Regever כתב:
נו מילא, אז הוא שחקן 11 בסגל אתה אומר - אז בשביל מה צריך אותו ?
אני מניח שהוא לא זול ואם התפקיד שלו זה להיות הרגב פאנן של השנה - אז בשביל מה הוא טוב, ובשביל מה שלוש שנים?
גם אם יש לו סעיף יציאה בשקל שלושים - זה עדיין לא אומר שזה משהו מעבר להחלטת פאניקה של הנהלה.

אני לא אוהד מכבי ואני לא שונא מכבי - אבל רוט לא קשור ולא צריך להיות קשור לנושא השיחה הזאת.

מורן רוט החתמה מבאסת לגמרי, עם זה אני מסכים. מה שכן, מכבי חייבת עוד ישראלים, יש לה כרגע את לנדסברג, אליהו ופניני, סה טו, אם מישהו מהם נפצע היא תצטרך גיבוי ואם לא הלפרין, לא אוחיון ולא טיוס מגיעים, אז כנראה שאין אופציות טובות יותר מרוט כרגע, בטח שלא מישהו שאפשר להגיד שהוא חד משמעית עדיף. בכל אופן, לאור תקדים אוחיון אני לא אהיה נחרץ לגמרי בתחזית שלי, ואני גם חושב שרוט מתאים ליורוליג בכל זאת קצת יותר טוב מחג'ג' (שזה לא אומר הרבה, חג'ג' הוא כנראה השחקן הכי פחות מתאים ליורוליג ששיחק אי פעם במכבי), אבל תחושת הבטן שלי אומרת שאם מכבי תצטרך מרוט דקות משמעותיות ביורוליג אז היא בבעייה רצינית.

מצד שני, במקרה הלא סביר שמכבי תצטרך דקות רציניות מרוט ויסתבר שהוא כן מסוגל להיות שחקן תורם ברמה של אוחיון, הרבה אנשים בפורום הזה יצטרכו לעשות (שוב) הערכה מחדש לגבי יכולות הערכת השחקנים שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 6:36 pm 
Hall of Famer

שחקן תורם כמו אוחיון הוא לא יהיה. השאלה המרכזית היא האם הוא יהיה שחקן תורם כמו אלימלך, שעולה פעם בשני משחקים לשמונה דקות סבירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 6:40 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
שחקן תורם כמו אוחיון הוא לא יהיה. השאלה המרכזית היא האם הוא יהיה שחקן תורם כמו אלימלך, שעולה פעם בשני משחקים לשמונה דקות סבירות.

נו, ובקיץ הקודם הבסט קייס סנריו שנתנו לאוחיון זה... ישראל אלימלך. אז אמרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 6:50 pm 
Hall of Famer

אגב, לפי דיוויד בלאט מלפני שעה בוואלה רוט בכלל לא סגור במכבי והוא בכלל לא העדיפות הראשונה שלה:

ציטוט:
המאמן אף התייחס לפרסומים על מורן רוט, שנמצא על סף סיכום בקבוצה והפתיע בתגובתו: "אני לא ניזון מאינפורמציה שמופיעה באתרים. מורן רוט לא בעדיפות הראשונה מבחינת הצוות המקצועי. הוא מועמד, כמו הרבה שחקנים אחרים. מכיוון שלא סגרנו עוד את הסגל, אני לא יכול להגיד אם רוט מצטרף או לא, אני יכול רק להגיד שהוא לא בראש סדר העדיפויות".

הוא גם אומר שלג'יימס יש חוזה והוא ישאר בקבוצה ושמחפשים מחליף ללנגפורד (משמעות-כנראה שבונים על היקמן כרכז ולא סקורר) ולהנדריקס (סנטר), כלומר שני שחקני חמישיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 7:16 pm 
Sophomore

הוא גם אמר ש"בנושא הלפרין, לא תמיד מה שרצוי הוא בעל ביצוע" - נראה כמו רמז לכך שהוא מבין שכנראה יותם לא ישחק במכבי גם בעונה הקרובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 8:24 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מי שמשווה בין אוחיון לרוט תוך התייחסות לתקופה שלהם יחד בי"ם קצת תקוע בעבר. אוחיון עשה התקדמות גדולה מאז ורוט די דרך במקום ולא נהיה יותר צעיר. על ההבדלים האתלטיים בין שניהם אין מה להוסיף. גם הקליעה של רוט לא משהו לכתוב עליו הביתה (פחות מ-12 נק' ב-36% מהשדה ב-32 דקות). יכול להיות שהוא יצליח לתרום כרכז מחליף אבל אני בספק גדול (לעומת אוחיון שדוקא חשבתי שיכול להועיל ביורוליג גם לפני הפריצה שלו).
הייתי מעדיף כבר את מקל. למרות העונה הלא טובה הוא עדיין יותר צעיר, בעל יותר פוטנציאל ובעיקר הרבה יותר פיזי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 8:40 pm 
Junior

ואם וכאשר רוט יחתום, אין ספק שההצהרה של בלאט על כך שהוא ברירת מחדל תתרום לו רבות בהתאקלמות.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: