סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 6:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 103 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: Clash of the Dream teams
הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 7:23 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ועם כל הסופרלטיבים שנתתי לסטוקטון קודם, דבר אחד הוא לא עשה מעולם - גרם למשחק להיראות יפה. נו באמת. פול אטרקטיבי ממנו פי מאה, ויוטה היתה מהמגעילות שבקבוצות הכדורסל בהיסטוריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 7:24 pm 
Freshman

נכון אחי, כי לברון הוא בסך הכל ג'יימס וויט עם הגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 7:36 pm 
Sophomore

Super Mario כתב:
נכון אחי, כי לברון הוא בסך הכל ג'יימס וויט עם הגנה.

זאת בדיוק רמת הדיון שאני משתדל להימנע ממנה ולכן ברשותך אני אפרוש פה.

ונורטון, כנראה שאנחנו אוהבים דברים אחרים. זה בסדר אגב, אני לא דיברתי על הקבוצה היותר מוצלחת -רק על זאת שאני באופן אישי אהנה יותר לראות.

מודה שיוטה לא הייתה קבוצה יפה לצפייה, אבל לא בגלל סטוקטון. בגלל שמלבד מלון וחצי הורנסאק לא שיחק שם אף שחקן חצי מעניין אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 7:42 pm 
Freshman

מצטער אחי, אתה צודק.

״אנשים שקופצים נורא גבוהה ועפים נורא רחוק והם גם נורא חזקים זה נחמד. באמת שזה נחמד....״

הציטוט הזה שווה ערך מבחינתי לאיזה מעסיק שבא לראיין בלונדינית אחת כוסית רצח, שגם במקרה מאוד חכמה ומתאימה לתפקיד, ואז אומר ״מזכירה כוסית שנראית טוב זה אחלה, אבל אני צריך פה מישהי רצינית שלא תדבר בטלפון עם החברות שלה כל היום.״

פשוט מוציא אותי משלוותי ציטוטים כאלו ומכאן התגובה. מצטער שזה יצא נמוך.

נערך לאחרונה על ידי Super Mario בתאריך ו' יולי 13, 2012 8:28 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 7:44 pm 
Hall of Famer

האמת היא שהייתי פשוט משחק עם שלישיית גבוהים לא באמת, של דוראנט, לברון ובירד ביחד. זין על ההגנה (שגם תהיה לא רעה מדי בזכות לברון), זאת קבוצה של 150 נקודות למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 8:16 pm 
Freshman

וואו יש בזה משהו. היית שם אבל את בירד בסגל לפני פיפן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 8:44 pm 
Sophomore

Super Mario כתב:
האמת? לדעתי סטוקטון מאט את המשחק (לא אומר את זה כגנאי או משהו, זה פשוט סגנון המשחק שלו, וזה מאוד מתאים לחלק מהקבוצות), אבל פול מאיץ את המשחק, הוא הרבה יותר קטלני במעבר ובמשחק ריצה והוא מהווה איום תמידי על הסל.
בנבחרת החלומות שלי אני מדמיין אותם רצים כמו מטורפים וקוברים קבוצות, לא מנצחים בחצי המגרש עם סטים מושלמים. ואם צריך לשחק בסטים ואיטי יותר, יש לי את מג'יק על הספסל.

אז בשביל זה הייתי לוקח את רונדו ואני לא צוחק לרגע. פול דווקא אוהב משחק על חצי מגרש - איטי יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 8:58 pm 
Freshman

אני מאוד מחזיק מרונדו, לא יודע אם הייתי לוקח אותו לפני פול, אבל כנראה שהייתי מוותר על ווסטברוק הסקורר בשבילו.

אבל זה לא רלוונטי כי דיברנו רק על 12 הסופיים של שתי הנבחרות. יש עוד כמה שחקנים שכנראה הייתי לוקח לו הייתי יכול לבחור בין כולם (האקים ורוז לדוגמא...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 9:10 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ת'רד נחמד מאוד, אבל אני חייב להגיד שהרעש סביב האמירה של קובי הוא מגוחך כמעט כמו ה"לא היו מעטפות כסף" של אולמרט. מישהו היה עושה כזה רעש אם טפירו היה אומר לפני גמר הפיינל פור שאשדוד יכולה לנצח את מכבי?

אה, ומילא פיפן לפני בירד ובירד לפני לברון, אבל ווסטברוק לפני סטוקטון? נובמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 9:31 pm 
Freshman

כן, סטוקטון לפני ווסטברוק. לא כי ווסטברוק שחקן יותר טוב או משהו כזה ואם הייתי בונה קבוצה ברור שהייתי לוקח את סטוקטון, אבל ביחס לשאר ה-11 בסגל, אני מעדיף את ווסטטברוק והיתרונות שלו. סטוקטון קצת מבוזבז. (על אותו עיקרון שלנבחרת הנוכחית הייתי מכניס את אלן במקום הרארדן, למרות שברור מי השחקן העדיף)
אותו דבר לגבי פיפן ובירד, רק ששם אני פחות בטוח, יותר נכון שאני נוטה לכיוון פיפן 60%-40%

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 9:41 pm 
Hall of Famer

האמירה הבאמת בעייתית של קובי היא הטענה שרוב השחקנים בדרים טים המקורית היו זקנים/אחרי השיא שלהם. למעשה, חוץ ממג'יק, לארי וכריסטיאן לייטנר (שלמעשה, מעולם לא הגיע לשיא כלשהו), שאר השחקנים היו באמאמאמא של השיא של הקריירה. כל אחד היה שחקן של 21 נק'+ למשחק, חוץ מסטוקטון שנתן עונה צנועה של כמעט 14 אסיסטים ו-3 חט' למשחק. יותר מהכל, מסתבר שזו כנראה הייתה הנבחרת החוטפת הכי טוב בהיסטוריה.

רק כדי לסבר את האוזן, הנה לכם הסטט' של עונת 91/92, העונה לפני האולימפיאדה בברצלונה:
דיוויד רובינסון - גיל 27, עונה שלישית בליגה, 23.2 נק', 12.2 ריב', 4.5 חס', 2.3 חט'.
פאט יואינג - גיל 29, עונה שביעית בליגה, 24 נק', 11.2 ריב', 3 חס'
לארי בירד - גיל 35, עונה 13 בליגה, 20.2 נק', 9.6 ריב' ו-6.8 אס'
סקוטי פיפן - גיל 26, עונה חמישית בליגה, 21 נק', 7.7 ריב', 7 אס', 1.9 חט'
מייקל ג'ורדן - גיל 28, עונה שמינית בליגה, 30.1 נק', 6.4 ריב', 6.1 אס', 2.3 חט'
קלייד דרקסלר - גיל 29, עונה תשיעית בליגה, 25 נק', 6.6 ריב', 6.7 אס', 1.8 חט'
קארל מלון - גיל 28, עונה שביעית בליגה, 28 נק', 11.2 ריב'
ג'ון סטוקטון - גיל 29, עונה שמינית בליגה, 15.8 נק', 13.7 אס', 3 חט'
כריס מאלין - גיל 28, עונה שביעית בליגה, 25.6 נק', 5.6 ריב', 2.1 חט'
צ'אלרס בארקלי - גיל 28, עונה שמינית בליגה, 23.1 נק', 11.1 ריב', 4.1 אס', 1.8 חט'
מג'יק - גיל 32, לא שיחק בעונת 91/92, אבל עונה לפני זה 19.4 נק', 7 ריב' ו-12.5 אס'
לייטנר - אלוף מכללות, 21.5 נק', 7.9 ריב' ו-2.1 חט'

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 9:57 pm 
Hall of Famer

אה, ואם אני עושה mashup אז..
נתחיל באלימינציה. הדרים טים - מג'יק כבר פרש. לארי וסטוקטון עם פציעות. לייטנר לקישוט.
נבחרת 2012 - צ'נדלר וקווין לאב הם גבוהים נחמדים אבל לא קרובים לרמה של סופרסטארים דוגמת האדמירל ופטריק יואינג. איגואדלה, ג'יימס הארדן וראסל ווסטברוק גם לא בסקאלה בהשוואה לאחרים וגם אנתוני דיוויס צפוי להיות על תקן לייטנר/אמקה אוקאפור.

נעבור למי שבטוח בפנים:
סנטרים - רובינסון ויואינג.
רכזים - כריס פול. לא חושב שצריך יותר. מקסימום לברון/מייקל/פיפן מרכזים, וזה לא שצריך יותר מדי מה לרכז, כשחצי מהנקודות במתפרצת, והשאר מיכולת אישית/תנועה בלי כדור...
שוטינג גארד - מייקל ג'ורדן.
סמול פורוורד - סקוטי פיפן, לברון ג'יימס, קווין דוראנט.
פאוור פורוורד - צ'ארלס בארקלי, קארל מלון.

סה"כ 9 שחקנים. מה שמותיר 3.
קובי בפנים. דרקסלר בפנים.
אפשר להוסיף את דרון ויליאמס או קווין לאב על תקן קישוט.

חמישיה אתם שואלים? כנראה אחת קונבנציונאלית שמשחקים איתה איזה 5 דקות ואח"כ פשוט כולם משחקים עם כולם. לצורך העניין -
פול, ג'ורדן, פיפן, בארקלי, יואינג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 10:39 pm 
Freshman

ממה שאני הבנתי קובי לא אמר שהם היו זקנים יותר, אלא שבעים יותר, ושבמשחק אפשרי בין הנבחרות, לנבחרת של היום היה הרבה יותר מה להוכיח, ולכן הוא מאמין שהם יכולים היו לנצח.
אני לא מסכים גם עם האמירה הזאת, אבל היא מראה פחות על זלזול, אלא על ניתוח שאפשר להסכים איתו (והגיוני יותר שלא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 10:55 pm 
Hall of Famer

אז זהו, שזה בדיוק מה שבראיינט אמר.
http://sports.yahoo.com/blogs/olympics- ... --oly.html

ציטוט:
"Well, just from a basketball standpoint, they obviously have a lot more size than we do — you know, with [David] Robinson and [Patrick] Ewing and [Karl] Malone and those guys," Bryant said. "But they were also — some of those wing players — were also a lot older, at kind of the end of their careers. We have just a bunch of young racehorses, guys that are eager to compete.
"So I don't know," Bryant continued, the trace of a smile beginning to play its way across his face. "It'd be a tough one, but I think we'd pull it out."

והוא דיבר ספציפית על שחקני כנף. לא יודע לגביך, אני סופר בדרים טים כשחקני כנף את פיפן, ג'ורדן, דרקסלר ומאלין, שחקנים בגילאי 26-29 שזכו באותה עונה באליפות אן בי איי, תואר MVP, השתתפו בגמר אן בי איי, או סתם אחד שקלע 25.6 נק' למשחק. סוף הקריירה? לא קרוב אפילו.

גם לגבי התחרותיות של השחקנים לדעתי בראיינט לא בכיוון. ג'ורדן ופיפן זכו בעוד כמה אליפויות מאז. יוטה של מלון וסטוקטון השתתפה בשני גמרי אן בי איי ומלון זכה בשני תארי אם וי פי. האדמירל לקח תואר אם וי פי וגם שני תארי אליפות. בארקלי לקח בעונה שאחרי האולימפיאדה תואר אם וי פי. יואינג הגיע פעמיים לגמר אן בי איי. דרקסלר לקח אליפות עם יוסטון. מאלין נהיה ג'י אם גרוע. נראה לי שזה די מסכם את הנקודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 13, 2012 11:23 pm 
Junior

מה שהכי יפה בציטוט של ברייאנט - הוא יותר זקן ממה שהיו השחקנים של 92 חוץ מבירד :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 14, 2012 1:12 am 
Junior

נורטון כתב:
ועם כל הסופרלטיבים שנתתי לסטוקטון קודם, דבר אחד הוא לא עשה מעולם - גרם למשחק להיראות יפה. נו באמת. פול אטרקטיבי ממנו פי מאה, ויוטה היתה מהמגעילות שבקבוצות הכדורסל בהיסטוריה.

כי מסירות חודרות הגנה זה מכוער? רק בגלל שהוא שיחק כמו שצריך לא אומר שלא היה בו כשרון ויצירתיות. הוא מסר נו-לוק בכיף, בין שניים, חדר בכדרור ובהטעיות.
הוא גם היה מגן יותר טוב מפול.
אם היה בריא הוא לא היה מאט את הקצב, כי הוא גם מהמהירים שמוציא למתפרצת.

רק בשביל לעורר את הזכרון, אני ממש אוהב את האסיסט הבא:
http://www.youtube.com/watch?v=lAPu4nLzDbQ#t=158s

וזה בשביל החדירות לסל:
http://www.youtube.com/watch?v=EcK_FA6-XP8#t=292s

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 14, 2012 10:19 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עכשיו כשהובא הציטוט המלא, אז אני מבין למה בארקלי כל כך התעצבן. להיות מוגדר כ"and those guys" ליד רובינסון/יואינג/מאלון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 14, 2012 2:14 pm 
Junior

ברור שהנבחרת הנוכחית יכולה לנצח את זאת של 92.
ייתכן גם שהיא הייתה מנצחת אותה בסדרה של הטוב מ-7.

שתי קבוצות מדהימות שיכולות לנצח כל קבוצה ששיחקה אי פעם כדורסל.

בראי ההיסטוריה כרגע 92 נראית הרבה יותר "נבחרת חלומות" מאשר זאת של 2012.
ההשוואה האמיתית תצטרך להיות ברגע שכל הנבחרת של 2012 תפרוש.

כרגע לא נראה שלנבחרת של 2012 יש סיכוי אמיתי להיחשב כגדולה יותר אבל ימים יגידו.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 14, 2012 2:26 pm 
Hall of Famer

מה שמטריד הוא שקובי ביטל במחי ההשוואה הזו את כל היריבות של הנבחרת בטורניר הקרוב. שחצנות אמריקאית קובית טיפוסית שבעבר עלתה לאמריקאים (וכנראה שלא תעלה ביוקר הפעם).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 14, 2012 3:23 pm 
Hall of Famer

שחצנות "אמריקאית" קובי טיפוסית,

הוא לגמרי משפט "ישראלי" טיפוסי שחצני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 14, 2012 3:45 pm 
Hall of Famer

אתה לא חושב שזו אמירה שמוציאה את כל שאר הנבחרות מהתחרות מבחינתו של קובי?
הוא מתחרה כנגד ההיסטוריה, במקום לכבד את מי שדורך מולו על הפרקט.
די דוחה בעיניי וזה עוד לפני חוסר הכבוד שהוא מביע לנבחרת של 92.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 14, 2012 5:18 pm 
Junior

לא חושב.

פעמיים רבות השוו בעבר בין נבחרות לבין העבר שלהן (ברזיל של מונדיאל 82 שגדולה מזאת של 70) וכדומה.
זה שנבחרת ארה"ב בכדורסל היא מועמדת וודאית למדליית הזהב זה די ברור.
עצם העובדה שהתגובה שלך לא הייתה : קודם שיזכו בזהב ואחר כך שידבר אומרת שאתה זה שלא נותן את הכבוד ליתר הנבחרות בדיוק כמו קובי בריאנט(ראה ההערה שלך בסוגרים לפני 3 הודעות).

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 14, 2012 5:58 pm 
Hall of Famer

אם קובי היה אומר את מה שאמר לאחר הזכייה בזהב הייתי בא אליו בטענות רק על ילדותיות וחוסר כבוד שהוא מביע לדרים-טים המקורית של 92. כרגע הוא בעיקר מעליב את המתחרים שלו כשהוא מציב את המשוואה במקום אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 14, 2012 6:18 pm 
Freshman

וואו, אתם עושים הרבה יותר מדי עניין מההתבטאות לפי דעתי. מה חוסר כבוד?

כולם פה שחקני כדורסל הטובים בעולם, אם הם לא חושבים שהם יכולים במשחק נתון לנצח נבחרת אחרת, גדולה ככל שתהיה, אז יש פה בעיה.
יכול להיות שהמצ'-אפ נוטה לכיוון 92, אבל זה כדורסל. אם הקבוצה עם המצ'-אפ הטוב ביותר תמיד היתה מנצחת לא היה מה לראות. אני רוצה לראות את השחקנים חושבים שהם יכולים באמת ובתמים לנצח כל קבוצה.

http://www.youtube.com/watch?v=4uG8ubgvSSQ
זה סרטון של קיירי אירווינג מתערב עם קובי על 50,000$ שהוא יכול לנצח אותו במשחק 1 על 1. האם סביר שהוא ינצח במשחק? כנראה שלא. אבל אני מת על זה שהוא באמת מאמין שהוא מסוגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 14, 2012 9:27 pm 
Hall of Famer

אני אסתכל על הנבחרת הטובה ביותר שהייתי יכול לבנות כיום. תשעה שחקנים הם באנקר בעיני ועוד שלושה תוספות.

רכזים - כריס פול, דרק רוז

גארדים - קובי, ווייד

סמול פורוורד - לברון

פאוור - דוראנט, מלו

סנטר - הווארד, בוש

השלושה שהייתי מוסיף הם קומבו גארד, סווינגמן וגבוה.

אני לא מת על ראסל ווסטברוק, אבל הוא חודר מדהים ויוצר נק' ברמה גבוהה, אז הוא בנבחרת. איגי הוא השחקן בלי האגו שיתן את ההגנה וקוין לאב יכול לשחק בשתי עמדות הפנים וייתן ריב' ולא פחות כך, גבוה שקולע מבחוץ.

עכשיו השאלה המעניינת היא איך הסגל הזה עומד מול הדרים טים (לא המקורית, הייתה אחת סה"כ בהיסטוריה). אפשר לקחת מבחן מאד פשוט. 11 שחקנים מהנבחרת ההיא היו הול אוף פיימרים. 9 מתוך ה-11 גם היו בשיאם. אז תשאלו את עצמכם, מהשחקנים של היום, איזה מהם הם הול אוף פיימרים או מראים אפשרות להפוך לכאלו. לצד המבחן הפשוט הזה, כמובן שגם נסתכל על היכולת של השחקנים ללא כותרות אלו או אחרות.

אז בוא נדרג את הדרים טים לקבוצות איכות כדי לראות מי מהדור הנוכחי היה מחליף אותם אז. לייטנר כמובן לא ידורג.

1. מייקל ג'ורדן ואין מלבדו

2. בארקלי, רובינסון, מאלון. בעיני הם היו ברמה הבאה גם בגלל היכולת וגם בגלל החשיבות שלהם.

3. סקוטי פיפן בשיאו האתלטי.

4. פטריק יואינג, קלייד דרקסלר. לא הרבה זוכרים, אבל דרקסלר בדיוק סיים להוביל את הבלייזרס לגמר אן.בי.איי שני בשלוש עונות. לפני הגמר היו כאלו שאמרו שאלמלא מייקל ג'ורדן, דרקסלר היה נחשב לשחקן הטוב בעולם.

5. מג'יק ג'ונסון. עונת 91 הייתה אחת מהעונות הגדולות ביותר בהיסטוריה של מג'יק. הוא הוביל כמעט לבדו את הלייקרס להפתעה בפלייאוף על המדורגת ראשונה במערב, פורטלנד עד לגמר האן.בי.איי. אבל מג'יק לא שיחק עונה ובטוח שגם הקוקטייל נגד האיידס וכל התרופות שדחף לגוף שלו לא עזרו למצב הפיזי שלו. ההנחה הסבירה אומרת שבאולימפיאדה מג'יק כבר לא היה השחקן שהוא היה פעם.

6. לארי בירד. הוא כבר לא היה אותו שחקן במשך שלוש העונות האחרונות של הקריירה שלו. הגב כאב, הוא לא היה יכול לשחק באינטנסיביות דקות ארוכות. הוא עדיין היה כנראה ביחד עם מג'יק השחקן הכי חכם בעולם. הוא עדיין היה ידית שאי אפשר לעזוב לעשירית השניה ומגנט ריב'.

7. סטוקטון, מאלין. מאלין היה בדיוק בעונה הרביעית מתוך 5 עונות בהן הוא קלע מעל 25 נק' ומעל 50% מהשדה. סטוקטון היה מלך האס' בדרכו להיות לנצח מלך האס'.

אז מי מהנוכחיים היה משתלב בנבחרת ההיא לטעמי? מה שצריך זה להחליט שהוא עדיף על אחד מהדרגים הנמוכים של הדרים טים, כמובן בהתאמה לתפקיד. לא נכניס נניח את דוראנט במקום סטוקטון ונשאיר נבחרת עם רכז אחד.

4 שחקנים הם מקרה קל. קובי, לברון דוראנט וגם ווייד (אקח אותו על פני דרקסלר תמיד) צריכים להיות בנבחרת הזאת. בירד, מאלין, דרקסלר וסקוטי פיפן פשוט לא מספיק טובים. גם כריס פול ודריק רוז בעיני עדיפים על סטוקטון. סימן השאלה הגדול הוא כמובן כרמלו. בתור פאוור פורוורד, כמו שהוא מתופקד כיום, אין לו מה לחפש בנבחרת (וגם לא לדוראנט, דרך אגב, בארקלי את מאלון היו שחקנים עדיפים על דוראנט הנוכחי). בתור סמול פורוורד הוא בהחלט אפשרות במקום כריס מאלין. מאלין בעיני הוא הול אוף פיימר גבולי ולאנתוני עם המשך קריירה קצת משופר יש בהחלט קייס להיות הול אוף פיימר. הוא סקורר לא פחות גדול ממאלין ואף אחד לא יכול להגיד שהקבוצות של כריסי מאלין עשו יותר מאשר אלו של מלו.

בקיצר, מניתי כרגע בין 6 לבין 7 שחקנים מהנוכחית שעדיפים על הדרים טים. האם זה אומר שהייתי שם את כספי על הנוכחית? ובכן התשובה כמובן חד משמעית לא. 3 הסיבות שמניתי קודם עדיין תקפות. הסייז, השכל וכמובן מייקל ג'ורדן היו מכריעים.

ואחרי שבחרנו את הנבחרת הטובה ביותר כיום, הנה תרגיל קטנטן, נסדר את הדרים טים המקורית כך שהיא תהיה הטובה ביותר שאפשר וכמובן שאייזיאה ייכנס במקום סטוקטון. במקרה הזה, כריס פול ודרק רוז כבר לא נכנסים לנבחרת. נשארנו רק עם ארבעת הגדולים ומלו בספק.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 103 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], kakon3, נורטון ו 30 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה