סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 12:17 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 4:21 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
קודי (יובל) כתב:
frodoborg כתב:
אל דאגה, אירופה לא השתגעה. כל ההחתמות המופרעות באות בסך הכל מטורקיה ורוסיה. וקשה לומר על החבר'ה האלה שהם שפויים :)

ציטוט:
גם פופס בדרך לקאזאן כנראה

אנא, פרסמת על פופס, עוד לפני שהספקתי לצחוק על הכותרת: "גם פופס ברח?" ;;-))) כאילו הוא באמת היה מועמד! גדול! :-ok-:

אתה פשוט חי בסרט. מכבי רוצה הרבה שחקנים אבל לא מצליחה לשים יד על אף אחד כי היא מנותקת לחלוטין מהשוק ומהמחירים של השחקנים. המופרעות לא באות רק מטורקיה או מרוסיה. מה עם מילאנו, שלקחה למכבי שני שחקנים שהיא רצתה להשאיר? מה עם הספרדיות? זה לא שאירפה השתגעה אלא שמכבי התרחקה מאוד מאירופה והיום יש לה התקציב ה-14-16 ביורוליג.

אתה אומר את זה, ואני חי בסרט? מה עם ספרדיות? מה עם יווניות? מה עם איטלקיות? נכון, יש מילאנו, ובארסה שאין להם בעיות מזומנים, אבל מילאנו ובארסה זה עדיין לא ספרד ואיטליה. יש משבר גדול באירופה, וזה שטורקיה ומילאנו מחתימות שחקנים בלי בעיה - זה לא משקף. תראה את סיינה, פאו, תראה את הבריחה ההמונית מספרד לרוסיה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 4:28 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
מכבי תל אביב במ"ומ מתקדם מאוד עם עידו קוז'יקרו כשהפער בין הצדדים עומד על 200 אלף דולר השחקן דורש 250 אלף דולר ואילו מכבי מציעים 50 אלף דולר ואספקת מזגנים לכל החיים.

יוגב הנגר החובב.
אחחח איזה שחקן נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 4:29 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מכינים את הקרקע? נראה לי חרטה ברטה, אבל בכל זאת.
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 57&Lang=he

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 5:25 pm 
Junior

לי זה נראה שהכתב חצר של ספורט 5 מנסה לחפש משקיע על מנת לעזור לקבוצתו האהובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 5:30 pm 
Sophomore

frodoborg כתב:
nadav_hacohen כתב:

לא ברח, למה ברח. קיבל הצעה יותר אטרקטיבית, והלך למקום ההגיוני.

נדב, כבר העירו לך על כך, שאתה נוהג לחזור פעם אחרי פעם על אותן טענות אשר כבר הופרכו בעבר יותר מפעם אחד, וכיוון שלאף אחד כבר אין כוח להתווכח אתך, אתה - זוכה מההפקר. גם השחקן וגם מכבי הכחישו קיום שיחות ביניהם וחזרו ואמרו שכלל לא הייתה שום הצעה של מכבי לטיוס. ותסלח לי אם אני נוטה להאמין לשחקנים ולקבוצות ולא לעיתונאיים הזויים. לכן, טיוס היה יכול לבחור בין להישאר בארץ באשדוד, או קבוצה ישראלית אחרת (לא מכבי), או לחתום בקאנטו.

אתה אמיתי? דוגמא אחת ממיליון- גם מכבי וגם אליהו הכחישו מגעים ביניהם בזמן שאליהו כיכב בסדרת גמר הפלייאוף בספרד. נחש מה קרה חודש אחר כך.

למכבי יש אינטרס במקרה של טיוס להכחיש פניה לשחקן. היא לא רוצה לחשוף את כל הקלפים, היא לא רוצה לקבל תדמית של הדחויה שמקבלת סירובים, יש אלף סיבות. לטיוס עצמו? אתה לא מצפה שהוא יצהיר שבגלל שמכבי הציעה 50 אלף דולר פחות הוא לא מצטרף אליה, יכעיס שם מישהו על הפרת סודיות ויחסום את הדרך להגעה עתידית שלו לקבוצה, נכון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 5:51 pm 
Sophomore

מישהו יכול אולי להסביר לי למה מכבי חושבת בכלל להשאיר את שון ג'יימס (סנטר שרחוק מרמת יורוליג גבוהה) כגבוה חמישי בעלות של 800 אלף דולר (400 אלף נטו עם מיסוי ישראלי), בזמן שאין לה כסף להחתים אף שחקן נורמלי, היא משוועת לגארד וסנטר טובים ואין לה כסף עבורם והיא מחכה לבוררות של פאקינג אוחיון בשביל לגרד עוד 100 אלף דולר בשביל להחתים את הלפרין? מה בדיוק ההגיון בזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 5:53 pm 
Sophomore

אין הרבה הגיון בהתנהלות של מכבי בכלל השנה
במיוחד שהם ידעו שהם הולכים לעונה בלי בורשטיין ובלו
ואיבדו את אוחיון ואת הלפרין על שטויות
בסוף לנסברג ואליהו ילכו ל-NBA ונישאר פה עם פניני ורוט :?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 5:55 pm 
Hall of Famer

frodoborg כתב:
nadav_hacohen כתב:

לא ברח, למה ברח. קיבל הצעה יותר אטרקטיבית, והלך למקום ההגיוני.

נדב, כבר העירו לך על כך, שאתה נוהג לחזור פעם אחרי פעם על אותן טענות אשר כבר הופרכו בעבר יותר מפעם אחד, וכיוון שלאף אחד כבר אין כוח להתווכח אתך, אתה - זוכה מההפקר. גם השחקן וגם מכבי הכחישו קיום שיחות ביניהם וחזרו ואמרו שכלל לא הייתה שום הצעה של מכבי לטיוס. ותסלח לי אם אני נוטה להאמין לשחקנים ולקבוצות ולא לעיתונאיים הזויים. לכן, טיוס היה יכול לבחור בין להישאר בארץ באשדוד, או קבוצה ישראלית אחרת (לא מכבי), או לחתום בקאנטו.

לא זוכר מי העיר וכמה העירו, זה בטוח פחות ממספר הפעמים שהעירו על כך שההודעות שלך נראות כמו פארודיה על שילוב של אוהד עיוור עם דובר המועדון. כל כך העירו לך שהגיעו לחשד שאתה טרול, ואף הכנסת את זה לפרופיל שלך.

הלאה, אתה מוזמן להראות לי פעמים שבהן לא סתם טענו טענות בעלמא, אלא אשכרה חזרתי וחזרתי על דברים שהופרכו ו"זכיתי מההפקר".

לענייננו אנו-אני יודע בודאות שאלכס תיוס קיבל הצעה מאלקטרה. לא רק שאני יודע שקיבל, אני יודע גם סכומים, אורך חוזה ופרטים נוספים. מי שמכיר אותי לאורך הסטוריית עשרות אלפי ההודעות שלי בפורום יודע מהי רמת האמינות שלי, ולך-שמעולם לא הבאת ידיעת כדורסל או ניתוח מקצועי ששווה משהו לפורום הזה, עם כל הכבוד להיותך "המנהל הטכני"-אני בטח לא חייב דין וחשבון (רגע, שכחתי: :dan_ser: ).

נערך לאחרונה על ידי nadav_hacohen בתאריך ב' יולי 16, 2012 6:13 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 5:59 pm 
Sophomore

בינתיים מפרסמים שגם לשון ג'יימס יש עוד הצעות

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 39&lang=HE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:07 pm 
Hall of Famer

עזרו לי בבקשה ילדים, וגם לפרודו, להבין את מה שנכתב:

"לג'יימס חוזה לעוד עונה נוספת מכבי תל אביב אבל באותם פרסומים זרים, שמקורם שוב באיטליה, נטען כי בעיות מס עשויות לגרום לו לחפש כתובת חדשה מחוץ לישראל".

1. יפה שמידע לגבי "בעיות מס" של ג'יימס מגיע קודם כל לאיטליה, הרי ברור שג'יימס מדבר עם עתונאים איטלקים כל הזמן. זה לא שאלקטרה משווקת אותו והמידע דולף, חלילה.

2. מה זה בדיוק "בעיות מס" ואיך הן התעוררו דווקא עכשיו? הרי החוזה נחתם מראש לתקופה נתונה, שבה היה ידוע שג'יימס יכנס לסטטוס של זר שמשלם מס מוגדל. לג'יימס בטח אין בעיות מס, מן הסתם הסוכן שלו דאג לכסות את הפינה, ואם לא-זב"שו. אם כן, ילדים ופרודו, למי יש בעיה עם החוזה של ג'יימס? מי מנסה לשווק אותו בחוץ ביד אחת בעוד היד השנייה שומרת אותו עד שימצאו מחליף? תודה ילדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:08 pm 
Sophomore

לא ברורה מראש הסחבת הזו עם ג'יימס לאורך כל הקיץ (אגב, מאיפה המידע שהוא מקבל 400 לעונה? אם כן אז 800 עבורו זה באמת מופרך), אבל אם הוא יעזוב, למרות רצונה של מכבי לראות אותו נשאר - זה יהיה קודם כל באשמתה.

מצד שני - עזיבה שלו פלוס הפרת חוזה זה כבר מיליון דולר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:09 pm 
Hall of Famer

אם אלקטרה היתה רוצה שישאר-הוא ישאר. יש חוזה. ועיין בהודעתי הקודמת לגבי פרשנות הידיעה בספורט 5.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:12 pm 
Sophomore

נדב - אני לא חושב שיש כאן שאלה בכלל. מעבר לכך, כמו שכתבתי למעלה, אני גם לא רואה שום סיבה ושום הגיון (ממתי זה קשור הקיץ למכבי?) להשאיר את ג'יימס במכבי. אין להם פאקינג 100 אלף דולר כדי לסגור הסכם עם הלפרין (והם מחכים לבוררות של אוחיון כדי לגייס את הסכום האדיר הזה), אחד הישראלים הטובים שיש, ואין להם כסף להביא גארד וסנטר נורמליים שכל כך חסרים. אז יש להם פתאום כסף לגבוה חמישי שעולה להם 800 אלף דולר (יחד עם "בעיית" המיסים) ושהוא רחוק מרמת יורוליג גבוהה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:20 pm 
Hall of Famer

קודי (יובל) כתב:
נדב - אני לא חושב שיש כאן שאלה בכלל. מעבר לכך, כמו שכתבתי למעלה, אני גם לא רואה שום סיבה ושום הגיון (ממתי זה קשור הקיץ למכבי?) להשאיר את ג'יימס במכבי. אין להם פאקינג 100 אלף דולר כדי לסגור הסכם עם הלפרין (והם מחכים לבוררות של אוחיון כדי לגייס את הסכום האדיר הזה), אחד הישראלים הטובים שיש, ואין להם כסף להביא גארד וסנטר נורמליים שכל כך חסרים. אז יש להם פתאום כסף לגבוה חמישי שעולה להם 800 אלף דולר (יחד עם "בעיית" המיסים) ושהוא רחוק מרמת יורוליג גבוהה?

תענוג להיות איש שיווק של אלקטרה, האוהדים שלך עושים לך את העבודה יותר טוב מכולם.

בחייך, אתה באמת מאמין שאין 100 אלף להביא את הלפרין? שמחכים לבוררות עם אוחיון בשביל זה? לאלקטרה יש אחלה תקציב (תנסו לחשב בעצמכם פעם את ההכנסות שלה רק ממנויים, ספונסרים וטלוויזיה), למה שהיא עושה בקיץ הזה קוראים "להתקמצן" ו"לנהוג בשלומיאליות".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:33 pm 
Hall of Famer

נדב, נראה לי שקודי ואתה מסכימים לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:34 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
קודי (יובל) כתב:

בחייך, אתה באמת מאמין שאין 100 אלף להביא את הלפרין? שמחכים לבוררות עם אוחיון בשביל זה? לאלקטרה יש אחלה תקציב (תנסו לחשב בעצמכם פעם את ההכנסות שלה רק ממנויים, ספונסרים וטלוויזיה), למה שהיא עושה בקיץ הזה קוראים "להתקמצן" ו"לנהוג בשלומיאליות".

עם זה אני מסכים, כי טוענים שיש תקציב של 20 מיליון דולר (רק המנויים מכניסים למעלה מ-10 מיליון דולר, זכויות שידור, תשלום יורוליג, פרסום, אלקטרה, חסויות ועוד זה ביחד לפחות 20 מיליון דולר). אבל אני שואל כבר הרבה זמן "איפה הכסף", שהרי אם תיקח את כל השחקנים שהוחתמו ועוד שניים שיוחתמו ותניח שיעור מס של מדינה קומוניסטית אולי תגרד את ה-9 מיליון דולר. למכבי אין כל כך הרבה הוצאות, אלא אם נכללות בהן גם הוצאות משפחות פדרמן ורקנאטי ונשותיהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:40 pm 
Sophomore

קודי (יובל) כתב:
nadav_hacohen כתב:
קודי (יובל) כתב:

עם זה אני מסכים, כי טוענים שיש תקציב של 20 מיליון דולר (רק המנויים מכניסים למעלה מ-10 מיליון דולר, זכויות שידור, תשלום יורוליג, פרסום, אלקטרה, חסויות ועוד זה ביחד לפחות 20 מיליון דולר). אבל אני שואל כבר הרבה זמן "איפה הכסף", שהרי אם תיקח את כל השחקנים שהוחתמו ועוד שניים שיוחתמו ותניח שיעור מס של מדינה קומוניסטית אולי תגרד את ה-9 מיליון דולר. למכבי אין כל כך הרבה הוצאות, אלא אם נכללות בהן גם הוצאות משפחות פדרמן ורקנאטי ונשותיהם.

זו טענה שעלתה פה גם בעבר, באמת קשה להבין לאן נעלם תמיד הכסף הגדול, זה כמו בקיץ לפני שנה ושנתיים שנחסכו סכומים אסטרונומיים של חוזיהם של גרשון, גרין, פארגו וכו' אבל על חשבונם לא הגיע שום דבר "בתמורה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:49 pm 
Hall of Famer

אבל היי, אל תשכחו, כל הכבוד לפדרמן שמכניס את הידיים לכיסים וסוחב את אלקטרה על הכתפיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:49 pm 
Junior

לא הגיעו ובכל זאת שמענו שהבאת לאנגפורד יצרה בור גדול בתקציב.
אולי הנהלת מכבי עוד מלקקת את הפצעים מעזיבת רענן...?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:50 pm 
Hall of Famer

מלקקת את הפצעים מעזיבת פנאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:50 pm 
Sophomore

לאן הולך הכסף? פשוא מאוד,
מכבי התנהלה עם מינוס תקציבי, גרעון, למשך די הרבה זמן עם המון חוזים של אנשים שלא נמצאים במערכת, פיני גרשון וכו...
הכסף הולך חזרה למי ששילם את הגרעון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:51 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
מלקקת את הפצעים מעזיבת פנאן.

לא יודע, לא הצחיק אותי.
בוא נחסוך את התגובה הבאה שלך בה תאמר שלא ניסית להצחיק אלא להציג את המונפול החזק במדינה מיד אחרי חברת חשמל. כן כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 6:53 pm 
Hall of Famer

אה לא, התגובה הבאה היא שמעניין לי את התחת מה מצחיק אותך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 7:07 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מה כבר אתה מצפה ממישהי שמסוגלת להרוג את אמא שלה?

(האמת, רציתי להביא את זה ממזמן כשנדב דיבר על זה שאלקטרה בהיסטריה, אז זה סתם ניצול זול עכשיו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 7:23 pm 
Sophomore

frodoborg תסלך לי,אבל התגובות שלך מביכות....יש גבול לעיוורון.
מעניין מה יהיו התגובות שלך אם יום אחד מכבי תתפרק(ובשבוע שריינגר'ס הסקוטית יורדת לליגה הרביעית........NEVER SAY NEVER)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Dan ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: