סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 12:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 7:26 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
nadav_hacohen כתב:
אה לא, התגובה הבאה היא שמעניין לי את התחת מה מצחיק אותך.

מישהו מהמנהלים פה מוכן להרגיע אותו? זה נהיה ממש לא נעים לקרוא בת'רד הזה.
לא מעניין אותי שאתה קוטל את מכבי כי אני ושאר אוהדיה בפורום עושים את זה בעצמנו בקיץ הזה.
גם לא ממש אכפת לי מהשמחה לאיד שלך כי זה כ"כ מכמיר לב שזה מה שהמרירות עושה לאנשים.
וגם אין לי בעיה עם הומור שחור.
אבל לי ולרוב הכותבים פה פשוט נמאס מההעלבות הקונסיסטנטיות שלך כאילו אתה הביאה השניה של מלקולם גלדוול.
אני מבין שאין יותר מדי דברים לכתוב על הקבוצה שאתה אוהד, אבל אני לא רואה את סומו או עופר האדום כותבים פה בלי הפסקה ונכנסים לריבים עם כולם.
תרגיע כבר את הטון המתנשא שלך ותן כבוד מינימלי לשאר הכותבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 7:30 pm 
Hall of Famer

אני אתן כבוד למי שבא לי לתת לו כבוד. לא למי שכותב הודעות מטומטמות ו/או תוקף אותי אישית (ותבדוק מי נכנס במי אישית קודם בעמוד הקודם, אני בפרודו ויואב או פרודו ויואב בי). כאמור, יש לי מספיק ותק ותרומה לפורום ולאתר זצ"ל בכדי שאצטרך להתנצל בפני אוהדים פנאטים שחושבים שכאן זה "צהבת", "שדים" או כל פורום אוהדים אחר (ואני לא מזכיר את צ'ה, כי באופן מעניין למדי רוב אם לא כל אוהדי ירושלים שכותבים פה הם אחלה יוזרים שתורמים לפורום, ויודעים לאהוב וגם להעביר בקורת על הקבוצה שלהם בלי לתפוס תחת או לחשוב שכל העולם נגדם).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 7:34 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
אני אתן כבוד למי שבא לי לתת לו כבוד. לא למי שכותב הודעות מטומטמות ו/או תוקף אותי אישית (ותבדוק מי נכנס במי אישית קודם בעמוד הקודם, אני בפרודו ויואב או פרודו ויואב בי). כאמור, יש לי מספיק ותק ותרומה לפורום ולאתר זצ"ל בכדי שאצטרך להתנצל בפני אוהדים פנאטים שחושבים שכאן זה "צהבת", "שדים" או כל פורום אוהדים אחר (ואני לא מזכיר את צ'ה, כי באופן מעניין למדי רוב אם לא כל אוהדי ירושלים שכותבים פה הם אחלה יוזרים שתורמים לפורום, ויודעים לאהוב וגם להעביר בקורת על הקבוצה שלהם בלי לתפוס תחת או לחשוב שכל העולם נגדם).

אין לי מושג על מה אתה מדבר ומי נכנס בך.
אתה כנראה טועה כי אני(ולא כנראה) אחד מאלו שנותנים לך הכי הרבה כבוד ורוכשים לך הרבה הערכה מהרבה בחינות.
פשוט, אתה יודע, אתה לעיתים גם קצת פתטי אחר הרדיפה הזו של הגחכת מכבי ואוהדיה כשלרוב אין באמת סיבה מוצדקת. סתם משהו מוזר.
וכמו שאמרו, אתה חוזר על כל דבר שש ושבע פעמים שפשוט נמאס לתת לך את אותה הריאקציה אז אתה מוכרז בעינך "כמנצח". שיהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 7:38 pm 
Junior

sir charles כתב:

אבל לי ולרוב הכותבים פה פשוט נמאס מההעלבות הקונסיסטנטיות שלך כאילו אתה הביאה השניה של מלקולם גלדוול.

למי שתוהה במי מדובר:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7% ... 7%95%D7%9C

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 7:39 pm 
Hall of Famer

כמו שאמרתי לפרודו: אתה מוזמן להראות לי מתי חזרתי על משהו לא נכון שש או שבע פעמים עד שפשוט נמאס להתווכח איתי. ועוד כמו שאמרתי: בוודאי שאני נהנה לראות את אלקטרה במצב שלה הקיץ, אבל זה ממש לא אומר שאמציא ידיעות או שאפברק את המציאות. כשאלקטרה טובה לדעתי אני אומר שהיא טובה לדעתי, וכשלהיפך-להיפך. את ההודעות של פרודו ואת השם שיצא לו בעקבותיהן כולם כבר למדו להכיר, או כמו שאמרתי עליו בימיו הראשונים בפורום: "צ'ירלידר". אז בינתיים הוא נהיה גם מנהל טכני, אבל צ'ירלידר זה צ'ירלידר, לא משנה איך נראית המציאות-הוא ירקוד עם הפונפונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 7:44 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:

אני לא יודע אם זה מעניין אותך או לא, אבל אני באופן אישי מצטרף לאמירה שהרבה פעמים פשוט לא נעים לקרוא את ההודעות שלך. אני לא מזלזל בתרומה שלך לפורום או בידע המקצועי שלך, או בכתיבה הרהוטה והמעניינת על פי רוב, אבל בכל זאת (שוב, לדעתי) אני חושב שאתה יכול לכתוב באיפוק רב יותר כלפי עמיתיך לפורום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 7:55 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
nadav_hacohen כתב:
כמו שאמרתי לפרודו: אתה מוזמן להראות לי מתי חזרתי על משהו לא נכון שש או שבע פעמים עד שפשוט נמאס להתווכח איתי. ועוד כמו שאמרתי: בוודאי שאני נהנה לראות את אלקטרה במצב שלה הקיץ, אבל זה ממש לא אומר שאמציא ידיעות או שאפברק את המציאות. כשאלקטרה טובה לדעתי אני אומר שהיא טובה לדעתי, וכשלהיפך-להיפך. את ההודעות של פרודו ואת השם שיצא לו בעקבותיהן כולם כבר למדו להכיר, או כמו שאמרתי עליו בימיו הראשונים בפורום: "צ'ירלידר". אז בינתיים הוא נהיה גם מנהל טכני, אבל צ'ירלידר זה צ'ירלידר, לא משנה איך נראית המציאות-הוא ירקוד עם הפונפונים.

הבעיה אתך שאתה חושב שאתה יכול לשפוט אנשים אחרים, ובחיים נורמליים זה לא ממש מקובל. זה שלרוב אנשים נורמליים לא מעוניינים ללכת אתך ראש בראש, כנראה נותן לך תחושה של עליונות מסוימת. אותי אתה לרוב מצחיק ביציאות שלך, כי אני מספיק בוגר כדי לא להתייחס. התרומה שלך לפורום? אני זוכר שכאשר הלכת ונשבעת לא לחזור, הפורום איכשהו המשיך להתקיים. ולגבי התרומה שלי? לא אדבר בשבח עצמי, אבל מי שצריך לדעת, יודע.
הסגנון שלך לא נעים, בוטה אפילו. הבעיה שאנשים כמוך מבריחים לא מעט אנשים מפה, וזה חבל. תנסה לעשות חשבון נפש קטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 7:56 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

nadav_hacohen כתב:

וואו אתה כזה תינוק ;;-))) למי אכפת מהותק שלך? רד מהעץ הגבוה שלך ותפסיק להתיחס לאנשים כמו איזה bully.
וכמה מפתיע שאתה חושב שכל אוהדי י"ם הם אוהדי כדורסל "אמיתיים" שיודעים להעביר ביקורת על הקבוצה שלהם... זה נכון לגבי רוב הכותבים פה ככלל למעט כמה שהם אוהדים שרופים (למכבי, הפועל, י"ם או קובי בראיינט) ואחד נדב כהן שנהנה להתנגח בכולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 8:13 pm 
Sophomore

אפשר ת׳רד נפרד לזה? מצחיק. זה הדבר היחיד שאזכור הקץ הזה, את הריבליון העממי נגד נדב. די מגיע לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 8:16 pm 
Junior

guyancho כתב:
אפשר ת׳רד נפרד לזה? מצחיק. זה הדבר היחיד שאזכור הקץ הזה, את הריבליון העממי נגד נדב. די מגיע לו.

לא חייבים לכתוב דברים אם אין מה להגיד. צריך משהו משמעותי כדי לפתוח ת'רד מיוחד "נגד" גולש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 8:35 pm 
Sophomore

frodoborg כתב:
nadav_hacohen כתב:

הבעיה אתך שאתה חושב שאתה יכול לשפוט אנשים אחרים, ובחיים נורמליים זה לא ממש מקובל. זה שלרוב אנשים נורמליים לא מעוניינים ללכת אתך ראש בראש, כנראה נותן לך תחושה של עליונות מסוימת. אותי אתה לרוב מצחיק ביציאות שלך, כי אני מספיק בוגר כדי לא להתייחס. התרומה שלך לפורום? אני זוכר שכאשר הלכת ונשבעת לא לחזור, הפורום איכשהו המשיך להתקיים. ולגבי התרומה שלי? לא אדבר בשבח עצמי, אבל מי שצריך לדעת, יודע.
הסגנון שלך לא נעים, בוטה אפילו. הבעיה שאנשים כמוך מבריחים לא מעט אנשים מפה, וזה חבל. תנסה לעשות חשבון נפש קטן.

+1

אני מאוד מחבב אותך נדב, למרות שאתה אוהב להכניס פה לכולם סתם בשביל להרגיש עליונות כלשהי, אבל אני חושב שיהיה הרבה יותר חכם ונכון מצידך לדעת לשים גבולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 9:04 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
שון ג'יימס מדבר:
http://www.eurohoops.net/2012/07/one-on-one/7441

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 9:32 pm 
Sophomore

קצת כדורסל, לשם שינוי - ספורט 5 מפרסמים שהלפרין סגר בגרמניה, בבאיירן מינכן:
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 24396.html

בלי ספק, המשך קיץ מוצלח...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 9:37 pm 
Sophomore

ואיך זה מריח לכם? נשהו עובר על הממלכה הצהובה והדהויה.
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 24396.html

הופ , הוקדמתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 9:47 pm 
Sophomore

מילא מכבי מפסידה שחקנים למילאנו, נניח שקובאן השתגעה וגם לה אפשר להפסיד שחקנים, אבל להפסיד שחקנים לקאנטו ולבאיירן מינכן? זה כבר שפל חדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 9:55 pm 
Sophomore

אני חושב שבעניין האימפריה הבווארית, המיסוי הוא שהכריע, לא שזה מוריד במשהו מגודל העניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 9:56 pm 
Sophomore

מי מוכן להתערב שבלאט מתפטר עד סוף השבוע ומחליפו יהיה גודס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 9:59 pm 
Sophomore

guyancho כתב:
מי מוכן להתערב שבלאט מתפטר עד סוף השבוע ומחליפו יהיה גודס?

יאללה, מתערבים על חתימה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 10:06 pm 
Sophomore

בכיף אני חותם עכשיו במכבי! 100K$ עושים לי פלאים בתוכניות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 10:08 pm 
Hall of Famer

שמח שהדיון חזר למחוזות צרותיה של אלקטרה, כן ירבו, רק מילה קטנה על מה שנאמר למעלה: לעולם אין לי כוונה לפגוע באדם שכותב. למעט אותו מקרה שבו קראתי לאוהד הפועל ת"א דווקא "מטומטם" (והוא לקח את זה ל"קרא להרג הילדים שלי"), ובצדק, לא עשיתי כדבר הזה. אני בהחלט מדבר על הודעות מטומטמות, שאותן-מה לעשות-אני שונא לקרוא. את הותק שלי הזכרתי מסיבה אחת פשוטה: יש כאן אנשים, לאו דווקא מאלה שנמצאים כאן שנים ארוכות, שאצלם אוטומטית כל בקורת או שמחה לאיד כנגד אלקטרה הופכת אותך למשוחד, שקרן או חסר אמינות. ובכן, אני לא משוחד, לא שקרן ולא חסר אמינות, ומי שטרח לקרוא את הודעותיי לאורך השנים כאן-יודע זאת. עד כאן אני, אקווה, ובאותה הזדמנות אזמין את פרודו שוב למצוא את המצבים שבהם חזרתי שוב ושוב על טענה שהופרכה. בהצלחה.

עכשיו, עוד מישהו רוצה לדבר על "אלקטרה לא בהסטריה, הכל טוב, מי שאנחנו רוצים באמת-מגיע"? זה לא עניין של תקציב (שוב, תעשו חשבון. אין הרבה קבוצות באירופה ברמת ההכנסה של אלקטרה ממקורות שאינם הבעלים), זה עניין של התנהלות שלומיאלית וקמצנית, שמזלזלת בשחקנים (ומי שמכיר פרטים על המו"מ שנוהלו עם שחקנים שאלקטרה רצתה-יודע), חושבת שהכל בכיס שלה-ומתבדה. הסגל של אלקטרה נכון לעכשיו מצחיק, זה הסגל הישראלי הכי חלש שאני זוכר בשנים האחרונות גם אם יקרה הצפוי ואליהו אכן ישחק בקבוצה, ואמנם כרגיל אין לזה השפעה אמיתית על הכדורסל הישראלי, אבל אין בהתנהלות הזו שום בשורה טובה לחובבי אלקטרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 10:18 pm 
Sophomore

קיץ עלוב של מכבי, אין מה להגיד. הם אפילו לא מתאמצים לשנות את המצב המזעזע שהם נקלעו אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 10:25 pm 
Sophomore

נדב. די לרמזים. אם יש לך מה לחלוק אז תחלוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 10:25 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:

עכשיו, עוד מישהו רוצה לדבר על "אלקטרה לא בהסטריה, הכל טוב, מי שאנחנו רוצים באמת-מגיע"? זה לא עניין של תקציב (שוב, תעשו חשבון. אין הרבה קבוצות באירופה ברמת ההכנסה של אלקטרה ממקורות שאינם הבעלים), זה עניין של התנהלות שלומיאלית וקמצנית, שמזלזלת בשחקנים (ומי שמכיר פרטים על המו"מ שנוהלו עם שחקנים שאלקטרה רצתה-יודע), חושבת שהכל בכיס שלה-ומתבדה. הסגל של אלקטרה נכון לעכשיו מצחיק, זה הסגל הישראלי הכי חלש שאני זוכר בשנים האחרונות גם אם יקרה הצפוי ואליהו אכן ישחק בקבוצה, ואמנם כרגיל אין לזה השפעה אמיתית על הכדורסל הישראלי, אבל אין בהתנהלות הזו שום בשורה טובה לחובבי אלקטרה.

אני אתחיל בזה שבכלליות אני מסכים עם הרעיון שמכבי שלומיאלית יחסית לעצמה ושאכן הסגל הישראלי יהיה חלש מבד"כ. אבל, אני חושב שאתה שופט לחומרה, ומגזים בכמה עניינים שלא בטוח שאנחנו יודעים לענות עליהם (לפחות אני לא יודע) הכל:

1. אלכס טיוס - באמת נראה לך שאם מכבי היתה רוצה אותו אצלה הוא לא היה אצלה? נראה לך שהאיש שווה למכבי 250 אלף דולר בעונה עם מיסים על שחקן ישראלי, שזה יוצא הרבה יותר? אני בכלל לא בטוח. אם אליהו עוזב - זה סיפור אחר ובאמת פספוס ענק. אבל סתם ככה, טיוס הוא שחקן ספייר לליגה הישראלית, ואפשר להסתדר בלעדיו.

2. אוחיון - התנהלות שלומיאלית וגחמתית של פדרמן, לא פחות ולא יותר.

3. הלפרין - כמה החוזה שהוא אמור לקבל? כמה כסף בנוסף לזה מכבי תצטרך להשלים לרשויות המיסים? חצי מיליון ליותם ועוד חצי מיליון למס הכנסה? אני לא יודע את המספרים, לא יודע כמה הוא אמור לקבל וכמה הוא אמור לשלם למס הכנסה, אבל בהחלט יכול להיות שמדובר בסכומים גדולים. אם יש לך מושג, אנא האר את עינינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 10:35 pm 
Hall of Famer

zurkin כתב:
nadav_hacohen כתב:

אני אתחיל בזה שבכלליות אני מסכים עם הרעיון שמכבי שלומיאלית יחסית לעצמה ושאכן הסגל הישראלי יהיה חלש מבד"כ. אבל, אני חושב שאתה שופט לחומרה, ומגזים בכמה עניינים שלא בטוח שאנחנו יודעים לענות עליהם (לפחות אני לא יודע) הכל:

1. אלכס טיוס - באמת נראה לך שאם מכבי היתה רוצה אותו אצלה הוא לא היה אצלה? נראה לך שהאיש שווה למכבי 250 אלף דולר בעונה עם מיסים על שחקן ישראלי, שזה יוצא הרבה יותר? אני בכלל לא בטוח. אם אליהו עוזב - זה סיפור אחר ובאמת פספוס ענק. אבל סתם ככה, טיוס הוא שחקן ספייר לליגה הישראלית, ואפשר להסתדר בלעדיו.

2. אוחיון - התנהלות שלומיאלית וגחמתית של פדרמן, לא פחות ולא יותר.

3. הלפרין - כמה החוזה שהוא אמור לקבל? כמה כסף בנוסף לזה מכבי תצטרך להשלים לרשויות המיסים? חצי מיליון ליותם ועוד חצי מיליון למס הכנסה? אני לא יודע את המספרים, לא יודע כמה הוא אמור לקבל וכמה הוא אמור לשלם למס הכנסה, אבל בהחלט יכול להיות שמדובר בסכומים גדולים. אם יש לך מושג, אנא האר את עינינו.

1. לא נראה לי, אני יודע בודאות.

2. נו, פדרמן זה הבעלבית שלך, לא פחות ולא יותר.

3. כדי לדעת כמה הלפרין צריך לשלם למס הכנסה אני צריך להכיר את החוזים הקודמים שלו על בוריים, מה שאני כמובן לא. דווקא עם הלפרין אני לא יוצא נגד אלקטרה, כי יכול להיות באמת שיש כאן סכומים מהותיים. אלא שכלי תקשורם שונים בישרו שהנה הבן האובד חוזר הביתה וש"הבעיות מול רשויות המס נפתרו", בניגוד גמור למציאות שאותה כתבתי בזמן אמת: אין סיכוי שה"בעיות נפתרו", הבנאדם לא חתום, יש רק סיכום עקרוני שרחוק מחתימה כמרחק הנכונות של אלקטרה לשפות אותו על המס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 10:37 pm 
Senior

קודי (יובל) כתב:
מילא מכבי מפסידה שחקנים למילאנו, נניח שקובאן השתגעה וגם לה אפשר להפסיד שחקנים, אבל להפסיד שחקנים לקאנטו ולבאיירן מינכן? זה כבר שפל חדש.

מכבי לא באמת הפסידה אף שחקן לקאנטו או באיירן.

טיוס בעצמו אמר שמכבי מעולם לא הגישו לו שום הצעה = מכבי לא רצו אותו. סוף הסיפור.

הלפרין מדובר הרי במקרה מורכב מאד, יותם שיחק בסכומים עצומים ב4 השנים האחרונות (מעל מיליון דולר לעונה) סביר שאם מס הכנסה דורש ממנו לשלם מיסים על התקופה במידה ויחזור לארץ השנה אז פשוט אין לו בריירה. אלא אם כן מצפים ממכבי להחתים אותו במיליון דולר לעונה או משהו כזה שיכסה את הסכומים האלה.

את טיוס מכבי לא הפסידה, פשוט לא רצתה. את הלפרין היא הפסידה למס הכנסה, יריב מר ומוכר (וגם חזק) של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: