סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 2:16 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 10:39 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
nadav_hacohen כתב:
שמח שהדיון חזר למחוזות צרותיה של אלקטרה, כן ירבו, רק מילה קטנה על מה שנאמר למעלה: לעולם אין לי כוונה לפגוע באדם שכותב. למעט אותו מקרה שבו קראתי לאוהד הפועל ת"א דווקא "מטומטם" (והוא לקח את זה ל"קרא להרג הילדים שלי"), ובצדק, לא עשיתי כדבר הזה. אני בהחלט מדבר על הודעות מטומטמות, שאותן-מה לעשות-אני שונא לקרוא. את הותק שלי הזכרתי מסיבה אחת פשוטה: יש כאן אנשים, לאו דווקא מאלה שנמצאים כאן שנים ארוכות, שאצלם אוטומטית כל בקורת או שמחה לאיד כנגד אלקטרה הופכת אותך למשוחד, שקרן או חסר אמינות. ובכן, אני לא משוחד, לא שקרן ולא חסר אמינות, ומי שטרח לקרוא את הודעותיי לאורך השנים כאן-יודע זאת. עד כאן אני, אקווה, ובאותה הזדמנות אזמין את פרודו שוב למצוא את המצבים שבהם חזרתי שוב ושוב על טענה שהופרכה. בהצלחה.

עכשיו, עוד מישהו רוצה לדבר על "אלקטרה לא בהסטריה, הכל טוב, מי שאנחנו רוצים באמת-מגיע"? זה לא עניין של תקציב (שוב, תעשו חשבון. אין הרבה קבוצות באירופה ברמת ההכנסה של אלקטרה ממקורות שאינם הבעלים), זה עניין של התנהלות שלומיאלית וקמצנית, שמזלזלת בשחקנים (ומי שמכיר פרטים על המו"מ שנוהלו עם שחקנים שאלקטרה רצתה-יודע), חושבת שהכל בכיס שלה-ומתבדה. הסגל של אלקטרה נכון לעכשיו מצחיק, זה הסגל הישראלי הכי חלש שאני זוכר בשנים האחרונות גם אם יקרה הצפוי ואליהו אכן ישחק בקבוצה, ואמנם כרגיל אין לזה השפעה אמיתית על הכדורסל הישראלי, אבל אין בהתנהלות הזו שום בשורה טובה לחובבי אלקטרה.

שוב אתה מנסה להעביר אחריות על ימין ועל שמואל. «אם אני עושה ככה, אז זה בגלל ש...» אבל גם אם משהו בחיים לא מוצא חן בעינינו, יש דרך להתנהג. וכפי שאתה יכול לראות, זה מפריע לא רק לי. ובוודאי לא רק כלפי התפרצת. ולא, זה בכלל לא קשור למכבי או לכדורסל בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 10:41 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
קוף ירוק כתב:
קודי (יובל) כתב:
מילא מכבי מפסידה שחקנים למילאנו, נניח שקובאן השתגעה וגם לה אפשר להפסיד שחקנים, אבל להפסיד שחקנים לקאנטו ולבאיירן מינכן? זה כבר שפל חדש.

טיוס בעצמו אמר שמכבי מעולם לא הגישו לו שום הצעה = מכבי לא רצו אותו. סוף הסיפור....

את טיוס מכבי לא הפסידה, פשוט לא רצתה.

נו, אם אתה אמרת-זה בטח נכון. תאמינו, לא תאמינו, תפתחו עיניים או תעצמו: היתה גם היתה הצעה של אלקטרה לטיוס, הצעה מעליבה שההצעה של קאנטו היתה טובה ממנה. אני מקווה שאיתן נוח יבוא לפה ויאשר (אני לא יודע בודאות שהוא מכיר את הפרטים, אבל מניח שכן), וגם אם לא-זו האמת, גם אם תבחרו להאמין להכחשות הכה אמינות של המועדון או השחקן.

guyancho כתב:
נדב. די לרמזים. אם יש לך מה לחלוק אז תחלוק.

אני לא רומז, אני אומר בודאות: טיוס קיבל הצעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 10:52 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני לא מסכים שמכבי בלחץ. היא לא. ופה בדיוק הבעייה... אני לא חושב שמנהליה הפנימו את המצב שבו הם נמצאים (או שכן הפנימו, והחליטו שעל הזין שלהם, השנה מה שחשוב זה לסיים עם רווח ולקחת כסף הביתה). את החורים בעמדות הזרים עוד אפשר לסתום, אפילו תוך כדי העונה, כמובן אם רוצים. את עניין הישראלים כבר אי אפשר לתקן.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 10:59 pm 
Senior

ברור נדב. כי אנחנו נאמין לך ולא לשחקן שאמר (או יותר נכון כתב) את זה במפורש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 11:28 pm 
Sophomore

קיץ יותר קשה מזה של 2006,רק במקום נאסראללה קיבלנו את דני פדרמן!
עוד מעט יכריחו את בורשטיין לחזור לשחק על כסא גלגלים!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 11:30 pm 
Sophomore

למקל אין קבוצה לעונה הבאה, לא? אני חושב שהוא הולך לקבל פנייה בקרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 11:43 pm 
Junior

ועדיין עם כל צרותיהם,הם קיבלו בית כל כך קל ביורוליג שהם יסיימו במקום הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 16, 2012 11:45 pm 
Sophomore

בספורט5 מפרסמים שקיצ'ן שוב על הכוונת של מכבי... איזה קיץ הזוי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 2:41 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
zurkin כתב:
nadav_hacohen כתב:

1. לא נראה לי, אני יודע בודאות.

2. נו, פדרמן זה הבעלבית שלך, לא פחות ולא יותר.

3. כדי לדעת כמה הלפרין צריך לשלם למס הכנסה אני צריך להכיר את החוזים הקודמים שלו על בוריים, מה שאני כמובן לא. דווקא עם הלפרין אני לא יוצא נגד אלקטרה, כי יכול להיות באמת שיש כאן סכומים מהותיים. אלא שכלי תקשורם שונים בישרו שהנה הבן האובד חוזר הביתה וש"הבעיות מול רשויות המס נפתרו", בניגוד גמור למציאות שאותה כתבתי בזמן אמת: אין סיכוי שה"בעיות נפתרו", הבנאדם לא חתום, יש רק סיכום עקרוני שרחוק מחתימה כמרחק הנכונות של אלקטרה לשפות אותו על המס.

1. או שלא הבנת את מה ששאלתי, או שאתה סתם לא עונה - הבנתי כבר שאתה טוען שמכבי הציעו לטיוס חוזה, ואני הולך איתך בעניין הזה כי מה שאתה אומר גם נשמע הגיוני, אבל... אני שואל שאלה אחרת - נראה לך שמכבי לא יכלה להציע יותר כסף? טיוס לא היה חשוב למכבי, ולכן הוא לא חתום במכבי. מכבי יכלה להשוות את ההצעה של קאנטו, להציע יותר כסף או אפילו להציע קצת פחות ואני בטוח שהוא היה חותם, אבל החליטה לא לעשות את זה. זה לא שהוא "ברח", הוא פשוט החליט לקבל יותר כסף במקום אחר, ומכבי חיה עם זה בשלום. זה לא כמו סיפור אוחיון.

בשורה התחתונה, מה שאני מנסה להגיד זה שהמינוס הרציני של מכבי מהקיץ הזה הוא הפאשלה עם אוחיון (שאני מקווה שתסתיים בקנס גדול ליוגב) וההחתמה של רוט במקומו, אבל כל השאר לא ממש בשליטתה/ כן בשליטתה אבל קיבלה החלטות רעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 3:00 am 
Sophomore

עם זה אני מסכים. גם אליהו ושמנמנדיני לא קיבלו הצעות, בטח לא לפני סוף העונה, כי הם הריי הכחיש עד היום שהם סגרו.

מכבי הציעה, היא זקוקה לישראלים בכירים, ואיך אומרים- צריך לדעת לבחור את הקרבות שלך. נראה שהקיץ יש לה בחירות לא משהו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 5:38 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
אני לא מסכים שמכבי בלחץ. היא לא. ופה בדיוק הבעייה... אני לא חושב שמנהליה הפנימו את המצב שבו הם נמצאים (או שכן הפנימו, והחליטו שעל הזין שלהם, השנה מה שחשוב זה לסיים עם רווח ולקחת כסף הביתה). את החורים בעמדות הזרים עוד אפשר לסתום, אפילו תוך כדי העונה, כמובן אם רוצים. את עניין הישראלים כבר אי אפשר לתקן.

יש להם GM או שהחלטות מקצועיות הם לשיקולי הצוות המיקצועי בלבד?

אני זוכר איזה קישקוש של דני פדרמן על החלטות משותפות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 9:45 am 
Hall of Famer

קוף, תאמין למי שאתה רוצה. העובדות שהיו הן עובדות שהיו, אם אתה מאמין או אם אתה לא מאמין.

אגב, תהייה: אם טיוס לא קיבל הצעה מאלקטרה, מה פתאום רפאל נאה שרבב אותו ואת החוזה שלו בקאנטו (כמדומני שהוא כתב שם על חצי מליון לעונה, אבל אולי הוא התכוון ל2) לכתבה על אלקטרה, ואף הסמיך את המקרה שלו לתאוריה על "שגעון המחירים באירופה שאלקטרה לא יכולה להתמודד איתו"?

זורקין, ברור שאלקטרה יכולה לשלם. לאלקטרה, כפי שציינתי ופי שכל אחד מכם יכול לבדוק בעצמו, יש מספיק כסף. אבל היא נתנה לטיוס הצעה מעליבה, ולכן הוא לא שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 10:02 am 
Sophomore

נדב,
אפשר (בלי ציניות) לדעת מהי הצעה "מעליבה"? טל כתב כאן בת'רד אחר לפני כחודש שתיוס הרוויח הרבה פחות מ-130 אלף דולר נטו לעונה. אם כך, מהם הסטנדרטים לעלבון? הכפלה? 100k פחות מהצעה של קבוצה אחרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 10:14 am 
Hall of Famer

מעליבה ביחס להצעות אחרות שהיו לו, ובעיקר בתנאים. לא כל אחד הוא מורן רוט שמוכן לחתום ל3 שנים עם אפשרות שיחתכו אותו כל קיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 10:19 am 
מנהל פורום

שמעון מזרחי עם תגובה משעשעת לנושא החתימה של הלפרין במינכן:

ציטוט:
צריך לשים את הדברים בפרופורציה הנכונה. יותם הוא שחקן שגדל במועדון, ניתנה לו ההזדמנות לשחק בחו"ל, בין השאר באולימפיאקוס ומוסקבה, ויש לו להשלים שנה נוספת מחוץ לישראל כדי לא לשלם את המס על התקופות בהן היה בחו"ל. ניסינו לקבל הבהרות מרשות המיסוי, אבל לא צלחה הדרך. מכיוון שהוא לא קיבל תשובות ברורות, הוא החליט להישאר בחו"ל. ההיערכות שלנו הייתה במקביל, כשלקחנו בחשבון את האפשרות שהוא לא יהיה איתנו

פילנטרופיה במיטבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 10:23 am 
Hall of Famer

הלפרין שיחק במוסקבה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 10:29 am 
Junior

בעיר הבירה של מוסקבה (עין חדה יש לך).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 10:34 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
מעליבה ביחס להצעות אחרות שהיו לו, ובעיקר בתנאים. לא כל אחד הוא מורן רוט שמוכן לחתום ל3 שנים עם אפשרות שיחתכו אותו כל קיץ.

שוב אני אומר, את זה כבר הבנו, והנקודה היא שבכל רגע נתון מכבי יכולה היתה להשוות את ההצעה עליו, אם רק היתה רוצה. במקרה של טיוס אני חושב שהוחלט די בבירור שהוא פשוט לא שווה את הכסף. ואני חייב להודות שאני מסכים עם זה. כל עוד אליהו במכבי, אין צורך אמיתי בטיוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 10:38 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
דרך אגב, כולם מדברים על אליהו, והאפשרות - גם אם המאד קלושה - שהוא ימצא את עצמו ב-NBA ויעזוב את מכבי, ואף אחד לא מדבר על לנדסברג. אם הייתי מהמר בין שניהם הייתי אומר שכמובן שניהם עם סיכוי מאד קלוש, אבל דווקא לנדסברג מבין השניים הוא בעל הסיכוי הטוב יותר.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 10:45 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אם הציטוט הוא מגל"ץ, אז הפשלה היא של המצטט ולא של מזרחי. במקרה שמעתי את הראיון ברדיו והניסוחים היו כמעט זהים (כולל הלשים בפרופורציה והניתנה ההזדמנות), אבל הוא ציין את ליובליאנה ואולימפיאקוס כדוגמאות ולא את הקדנציה האחרונה ברוסיה (אולי כי הוא לא רצה להסתבך עם נדב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 10:55 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
דרך אגב, כולם מדברים על אליהו, והאפשרות - גם אם המאד קלושה - שהוא ימצא את עצמו ב-NBA ויעזוב את מכבי, ואף אחד לא מדבר על לנדסברג. אם הייתי מהמר בין שניהם הייתי אומר שכמובן שניהם עם סיכוי מאד קלוש, אבל דווקא לנדסברג מבין השניים הוא בעל הסיכוי הטוב יותר.

רק נציין בהקשר הזה שאליהו ולנדסברג לא שותפו ולו לשנייה בודדת הלילה במדי הוולבס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 1:00 pm 
Sophomore

בהנחה הגיונית שהלפרין ויוגב לא יגיעו ובורשטיין יפרוש ( או יחתום בירושלים :) )
אז הסגל יהיה

1: רכז זר ( פרקינס/גורדון), רוט
2: היקמן, לנסברג
3:סמית , פניני
4: אליהו, מדלי
5: שרמדיני , ג'יימס

אם ג'יימס נשאר עדיין יחתימו עוד גבוה במקום בלו
וכנראה עוד קלעי במקום מאלט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 1:10 pm 
Hall of Famer

חותם על הסגל של בסקטבול בשתי ידיים, סגל טופ...יורוקאפ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 1:19 pm 
Hall of Famer

basketball_fan כתב:
בהנחה הגיונית שהלפרין ויוגב לא יגיעו ובורשטיין יפרוש ( או יחתום בירושלים :) )
אז הסגל יהיה

1: רכז זר ( פרקינס/גורדון), רוט
2: היקמן, לנסברג
3:סמית , פניני
4: אליהו, מדלי
5: שרמדיני , ג'יימס

אם ג'יימס נשאר עדיין יחתימו עוד גבוה במקום בלו
וכנראה עוד קלעי במקום מאלט

בלאט טוען בתוקף שיגיע עוד סנטר זר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 1:25 pm 
Junior

frodoborg כתב:
שוב אתה מנסה להעביר אחריות על ימין ועל שמואל.

שמואל בכר?

ג'אפר כתב:
למקל אין קבוצה לעונה הבאה, לא? אני חושב שהוא הולך לקבל פנייה בקרוב.

אם מקל יחזור ללבוש צהוב זו תהיה חתיכת הפתעה מבחינתי. לא מאמין שהוא יעבור שם שוב.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: