סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 2:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 11:37 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ארמסטרונג ממש לא פורוורד שמשחק סנטר. ארמסטרונג הוא סנטר ובמדי יוקון הוא היה סנטר הגנתי טוב עד טוב מאד.

מצד שני, האיש מתקשה מאד במה שקשור בלשים את הכדור בדבר העגול הזה עם החור באמצע.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 11:51 pm 
Senior

הוא נראה נורא נורא רזה, ברמה שכל מיני מטחנות בשר ענקיות יחגגו עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 12:14 am 
Junior

אפשר להביא לו מרק עוף לאימונים. ובנימה אופטימית זו, המלצה לסנטר שדווקא יכול להתאים למכבי מבחינה פיזית -

http://www.youtube.com/watch?v=8dcY9LDdRIk

מה אתה אומר? יצטרכו לשנות את הTHEME של הצגת השחקנים, כנראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 2:27 am 
Junior

ג'אפר כתב:
בוואלה מפרסמים שגורדון מתקרב:

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2550618

לרגע חשבתי שהכוונה לאבישי.
חבל, היה יכול להיות השחקן היחיד עם 3 אליפויות ב3 קבוצות.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 2:30 am 
Sophomore

צוד כתב:
ג'אפר כתב:
בוואלה מפרסמים שגורדון מתקרב:

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2550618

לרגע חשבתי שהכוונה לאבישי.
חבל, היה יכול להיות השחקן היחיד עם 3 אליפויות ב3 קבוצות.

עד שגוני יצטרף בקיץ הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 3:34 am 
Junior

לפי זעקות השבר לאורך התר׳ד הזה, נשמע שרוב הכותבים דווקא חושבים שגוני יבוא למכבי כדי לחפש אליפות רביעית.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 9:28 am 
Sophomore

דייבי ג'ונס כתב:
מכבי תחתים סנטר ומן הסתם זה לא יהיה "שחקן בשקל תשעים" (שקל שלושים זה רפרנס למה, בדיוק?), אלא אם כן פדרמן ג'וניור מנסה לשבור איזשהו שיא ביזארי בלשבת על ערמה של כסף כל הקיץ בלי לחלק שום דבר לחברים. לא חושב שהוא ג'י.אם גדול אבל גם מטומטם הוא כנראה לא.

יש דיבורים על הילטון ארמסטרונג, אקס וילרבאן שהוא חתיכת פריק אתלטי עם ידיים ארוכות (אפרופו מנסה בונסו) אבל שחקן פוסט אפ לא מלוטש ובאופן כללי לא סנטר בטופ של אירופה. יכול להתאים למכבי תקציבית והוא בהחלט שחקן שישתלב טוב בקבוצת ריצה עם משחק מעבר ופיקנ'רולרים טובים. אני די מחבב אותו ויש לי תחושה שיגיע דווקא שחקן מסוגו ולא בהמת לואו פוסט שחונה בצבע כמו מאריץ'.

נראה שאתה לא ממש מכיר את פדרמן ג'וניור.
הילטון ארמסטרונג שחקן אדיר לוילרבאן,לא מתאים למכבי.
מכבי צריכה שחקנים יציבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 9:33 am 
Sophomore

היה ברור שפדרמן ישלוף איזה גימיק שיווקי אחרי הקיץ הזה - לפי ONE, שאראס קרוב לחתימה במכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:02 am 
Sophomore

גורדון לא יהיה במכבי, חותם בגלאטאסריי לשנתיים תמורת 2.8 מ' דולר. לדעתי, ממש לא שווה מחיר כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:12 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
zurkin כתב:
גורדון לא יהיה במכבי, חותם בגלאטאסריי לשנתיים תמורת 2.8 מ' דולר. לדעתי, ממש לא שווה מחיר כזה.

כל הקבוצות הנורמליות באירופה יחכו עד שהטורקיות והרוסיות מתמלאות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:17 am 
Sophomore

frodoborg כתב:
zurkin כתב:

כל הקבוצות הנורמליות באירופה יחכו עד שהטורקיות והרוסיות מתמלאות...

אתה מתכוון שמכבי תחכה עד שמשהו כמו 20 קבוצות עשירות ממנה יתמלאו ואז כבר לא ישארו שחקנים נורמליים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:21 am 
Hall of Famer

לא בטוח שעשירות ממנה. בטוח מוכנות להשקיע יותר ממנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:21 am 
Sophomore

נשמע כמו סתם ספין של וואן שרצו לתת תשובה לפרסומים של ספורט5 והאחרים על גורדון.

כך או כך - עוד שחקן שבלאט בפירוש לא רוצה אצלו בעונה הבאה. מעניין מה שהולך כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:33 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אף קבוצה רוסית, למעט צסק"א, לא נמצאת בדרגה תקציבית מעל מכבי. תוציאו לכם את זה מהראש.
לא צריך ללכת רחוק. התקציבים של הקבוצות שמשתתפות ב-VTB מפורסמים ופתוחים.
http://www.basketball-culture.com/budge ... -analysed/
המספרים הם ביורו. כמובן כל זה בהנחה שהמספרים פה הם נכונים, ושמאז שהתפרסם הדו"ח לא באה קריזה של הבעלים שהכניסו יד לכיס להביא עוד שחקנים יקרים (מה שבהחלט יכול להיות, אבל לא ראיתי שיש דו"ח מעודכן אז כנראה שלא).
לפחות לפי הדו"ח הזה אפשר לראות שצסק"א אמנם נמצאת בליגה משל עצמה - אבל לחימקי וקובאן תקציב בסדר הגודל של מכבי, אולי טיפ טיפה יותר אבל לא משהו שמפיל מהכסא. לקזאן תקציב יותר נמוך משל מכבי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:43 am 
Hall of Famer

אבל הלינק לא מספר לנו על מכבי. ובינתיים מכבי מתנהלת כקבוצה שהתקציב שלה נמצא איפשהו בין זה של ספרטק (9 וחצי מיליון יורו) לקזאן (11.5 מיליון יורו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:49 am 
Hall of Famer

עזוב איך היא מתנהלת, השאלה היא מה האפשרויות שלה. התקציב של מכבי נותח כבר עד זרא, ההכנסות שהיא מייצרת נותנות לה עד כמה שאני זוכר תקציב של אזור ה-16-17 מיליון דולר עוד לפני שהבעלים שמים שקל. אם לא מנצלים את התקציב זה אחת מהשתיים - ניהול גרוע, או רצון להוציא רווח בכל מחיר, לחלק דיווידנדים לבעלים ולקחת כסף הביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:51 am 
Sophomore

ראי, מכבי מייצרת תקציב של 19-20 מיליון דולר מהכנסות ולכן מאוד תמוה כל הסיפור הזה. התקציב של מילאנו, לדוגמא, הוא באזור ה-22-24 מיליון דולר ועדיין הן משלמות סכומים גבוהים בהרבה ממכבי (ושיעורי המס באיטליה דומים מאוד לאלה שבארץ) כך שמשהו לא ממש מסתדר כאן. כנראה שאדון פדרמן לא ממש מספר לנו את כל האמת בנוגע לתקציב הקבוצה. אני מניח שחלק מהתקציב (שמרביתו ממומן על ידי האוהדים) הולך לכיסוי הרכישה של רענן כץ, שהיא בכלל עסקה חיצונית שהבעלים עשו ואין לה קשר לקבוצה עצמה.

נערך לאחרונה על ידי קודי (יובל) בתאריך ד' יולי 18, 2012 10:53 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:52 am 
Junior

אתה רומז שפדרמן ג'וניור פשוט חסר מושג שנפל על התחת אחורה לתוך ערמה של כסף (של אבא שלו, במובן הכי מילולי שאפשר). אני מקווה מאוד שזה לא המצב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:53 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
עזוב איך היא מתנהלת, השאלה היא מה האפשרויות שלה. התקציב של מכבי נותח כבר עד זרא, ההכנסות שהיא מייצרת נותנות לה עד כמה שאני זוכר תקציב של אזור ה-16-17 מיליון דולר עוד לפני שהבעלים שמים שקל. אם לא מנצלים את התקציב זה אחת מהשתיים - ניהול גרוע, או רצון להוציא רווח בכל מחיר, לחלק דיווידנדים לבעלים ולקחת כסף הביתה.

לא יודע. צריך לזכור שאנחנו מסתכלים על זה כעניין חד שנתי בלבד, בזמן שבתכלס זה עניין רב שנתי. אני לא רואה איך הבעלים במכבי מרוויחים כסף, אם מסתכלים על זה לאורך זמן. יכול להיות ששנה אחת פה ושם הם מכניסים קצת כסף לכיס, אבל לאורך זמן הם כנראה מוציאים הרבה יותר ממה שהם מכניסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:53 am 
Hall of Famer

קודי (יובל) כתב:
ראי, מכבי מייצרת תקציב של 19-20 מיליון דולר מהכנסות ולכן מאוד תמוה כל הסיפור הזה. התקציב של מילאנו, לדוגמא, הוא באזור ה-22-24 מיליון דולר ועדיין הן משלמות סכומים גבוהים בהרבה ממכבי (ושיעורי המס באיטליה דומים מאוד לאלה שבארץ) כך שמשהו לא ממש מסתדר כאן. כנראה שאדון פדרמן לא ממש מספר לנו את כל האמת בנוגע לתקציב הקבוצה.

מה לא מסתדר לך? כבר עניתי לך.
ראי שעל הקיר כתב:
רצון להוציא רווח בכל מחיר, לחלק דיווידנדים לבעלים ולקחת כסף הביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:55 am 
Sophomore

דייבי ג'ונס כתב:
אתה רומז שפדרמן ג'וניור פשוט חסר מושג שנפל על התחת אחורה לתוך ערמה של כסף (של אבא שלו, במובן הכי מילולי שאפשר). אני מקווה מאוד שזה לא המצב.

פדרמן ג'וניור עושה רושם של בחור צעיר ונחמד, אם כי כבר נתן כמה אמירות שחצניות. בכל מקרה, הוא לא ניהל עד היום שום דבר (מלבד כמה חודשים בהם ניהל איזה סטארט אפ עלום), לא עסק בניהול ספורט ובטח לא בקבוצה בסדר גודל כזה. מלבד היותו הבן של, אין שום סיבה שהוא יעשה את התפקיד בצורה טובה יותר מכל גולש אחר בפורום הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:56 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
ראי שעל הקיר כתב:
אף קבוצה רוסית, למעט צסק"א, לא נמצאת בדרגה תקציבית מעל מכבי. תוציאו לכם את זה מהראש.
המספרים הם ביורו. כמובן כל זה בהנחה שהמספרים פה הם נכונים, ושמאז שהתפרסם הדו"ח לא באה קריזה של הבעלים שהכניסו יד לכיס להביא עוד שחקנים יקרים (מה שבהחלט יכול להיות, אבל לא ראיתי שיש דו"ח מעודכן אז כנראה שלא).
לפחות לפי הדו"ח הזה אפשר לראות שצסק"א אמנם נמצאת בליגה משל עצמה - אבל לחימקי וקובאן תקציב בסדר הגודל של מכבי, אולי טיפ טיפה יותר אבל לא משהו שמפיל מהכסא. לקזאן תקציב יותר נמוך משל מכבי.

ראי, זה לא נכון מה שאתה כותב פה. אני לא יודע מאיפה הביעו את המספרים האלה, אבל אני בזמנו הבאתי את הלינק הישיר לטבלת התקציבים:
viewtopic.php?f=1&t=11469
אומנם על הנייר אוניקס בשנה שעברה עם תקציב שחקנים קטן יחסית, אבל התמונה בטח שונה לגמרי השנה. אפילו מבחינת השכל הישר... אוניקס החתימה כבר את וויוקאס, קימאקוגלו, וחושבת על פרפרוגלו, וזה בנוסף לדומרקאנט וכל השאר... כנ''ל לגבי חימקי שהחתימו את אוגוסטין, קופונן, ריברס ודיוויס - כמה שחקנים שעברו מספרד לרוסיה, בטח לא עשו את זה מטעמים הומניטאריים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:56 am 
Hall of Famer

zurkin כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

לא יודע. צריך לזכור שאנחנו מסתכלים על זה כעניין חד שנתי בלבד, בזמן שבתכלס זה עניין רב שנתי. אני לא רואה איך הבעלים במכבי מרוויחים כסף, אם מסתכלים על זה לאורך זמן. יכול להיות ששנה אחת פה ושם הם מכניסים קצת כסף לכיס, אבל לאורך זמן הם כנראה מוציאים הרבה יותר ממה שהם מכניסים.

אז זהו, שאני קורא בין השורות של דני פדרמן בכל ראיון איתו שהעניין הזה הופך להיות רב שנתי. כשהוא אומר "מכבי תתנהל מעתה כעסק לכל דבר", הוא בעצם אומר - מה שהיה עד עכשיו נגמר, עכשיו מתחיל עידן חדש, עידן ה"עסק לכל דבר". מה אני מבין מזה? מה תפקידו של עסק לכל דבר, עסק ככל העסקים? תפקידו הוא להרוויח כסף עבור בעלי המניות שלו. וזה מה שאני חושב שקורה כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:57 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
קודי (יובל) כתב:
ראי, מכבי מייצרת תקציב של 19-20 מיליון דולר מהכנסות ולכן מאוד תמוה כל הסיפור הזה. התקציב של מילאנו, לדוגמא, הוא באזור ה-22-24 מיליון דולר ועדיין הן משלמות סכומים גבוהים בהרבה ממכבי (ושיעורי המס באיטליה דומים מאוד לאלה שבארץ) כך שמשהו לא ממש מסתדר כאן. כנראה שאדון פדרמן לא ממש מספר לנו את כל האמת בנוגע לתקציב הקבוצה.

מה לא מסתדר לך? כבר עניתי לך.
ראי שעל הקיר כתב:
רצון להוציא רווח בכל מחיר, לחלק דיווידנדים לבעלים ולקחת כסף הביתה.

ברור. חשבתי שמה שכתבתי כבר מרמז לכך. יש לקבוצה הכנסות של 19-20 מיליון דולר אבל זה לא בהכרח אומר שזה התקציב של הקבוצה. לפי ההחתמות בקיץ הזה בהכרח תקציב הקבוצה נמוך בהרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:58 am 
Hall of Famer

frodoborg כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

ראי, זה לא נכון מה שאתה כותב פה. אני לא יודע מאיפה הביעו את המספרים האלה, אבל אני בזמנו הבאתי את הלינק הישיר לטבלת התקציבים:
viewtopic.php?f=1&t=11469
אומנם על הנייר אוניקס בשנה שעברה עם תקציב שחקנים קטן יחסית, אבל התמונה בטח שונה לגמרי השנה. אפילו מבחינת השכל הישר... אוניקס החתימה כבר את וויוקאס, קימאקוגלו, וחושבת על פרפרוגלו, וזה בנוסף לדומרקאנט וכל השאר... כנ''ל לגבי חימקי שהחתימו את אוגוסטין, קופונן, ריברס ודיוויס - כמה שחקנים שעברו מספרד לרוסיה, בטח לא עשו את זה מטעמים הומניטאריים...

המספרים שהבאת לא רחוקים משלי, ולא משנים את התמונה. צסק"א ליגה בפני עצמה, קובאן וחימקי עם תקציב "מכבי פלוס קצת", קזאן - יותר נמוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: גמליאל ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: