סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 12:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 38 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מליניאק נגד העולם
הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 8:08 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4256953,00.html

בד"כ לא כולנו מסכימים עם דעותיו, אבל אני חושב שכמעט כל מה שכתב הפעם הדגיש נקודות באמת מעניינות במה שקורה מסביב.

על כספי, על פארמר, על אילת ועוד ועוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מליניאק נגד העולם
הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 8:14 pm 
Hall of Famer

כרגיל-קשקשן, אם כספי קיבל אישור מהנבחרת שלא להגיע, מה בדיוק הבעייה? לגבי טיוס, למיטב הבנתי ולפי מה שמליניאק עצמו כתב, הוא הגיע לארץ בתור יהודי, הול וקאר לא, מכיוון שהגיור בארץ הרבה יותר מורכב וארוך מאשר בחו"ל, רק טבעי שהאיזרוח שלהם יקח יותר זמן. אין לי ספק שאם טיוס היה חותם במכבי מליניאק כבר היה זועק על הקומבינות של מכבי.

קרלוס ארויו קיבל 2.5 מיליון על כלום ושום דבר? אכן, רק היה השחקן הכי טוב של מכבי באותה עונה כשחוץ ממנו הזרים היו מרקוס בראון המזדקן, צ'רלס גיינס, טרה סימונס, די בראון ופישר שעוד היה יחסית בסדר. לא שהוא היה שווה 2.5 מיליון דולר, אבל להגיד שהוא קיבל אותם על כלום ושום דבר? נובמת.

נערך לאחרונה על ידי rony בתאריך ד' יולי 18, 2012 8:35 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 8:25 pm 
Hall of Famer

בכלל, תחושה שלי שכמה כתבי כדורסל די עשו רצח אופי לארויו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 8:50 pm 
Sophomore

מצטרף,כשחושבים על זה אם היינו שמים רכז אחר(מהטופ האירופי) במקומו הוא היה מביא תוצאות אחרות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 8:55 pm 
Senior

מליניאק הוא פופוליסט עלוב. הוא נהנה מאוד להתנגח בכספי בשנה שעברה וממשיך גם השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 9:21 pm 
Sophomore

אני דווקא מסכים עם מליניאק בנוגע לכספי, קופל ופארמר (אם כי הנסיבות שלו מקלות- אני לא יודע כמה באמת חשבו שכשהוא מספר מעשיות על כמה כיף בארץ וכמה הוא נהנה הם גם הבינו שזה יבוא על חשבון פרנסה).

כספי שוב עושה טובה בגלל שהוא מקבל יותר מדיי כבוד בארץ. מעניין מאוד שהוא הצליח לארגן שאם יש לו סרט קפטן הוא מגיע בזמן. ברגע שהוא שמע שהוא רק שחקן חמישיה פתאום צצו כמה דברים (ושוב, זה לא שאין לו חוזה, כן?).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 9:22 pm 
Junior

את דעתו של עופר שלח על ארויו תמיד תוכלו למצוא בחתימה שלי

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 9:30 pm 
מנהל פורום

רוני, זה סבבה שטיוס התגייר בחו"ל, אבל זה לא רלוונטי כי קאר לא התגייר, או לפחות לא צריך להתגייר כדי לקבל אזרחות. קאר נשוי לאזרחית ישראלית, אלא אם אני ממש טועה, ולכן אין סיבה שהאיזרוח שלו יקח יותר זמן. לא יודע מה בדיוק הסטאטוס לגבי הול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 9:34 pm 
Hall of Famer

ודים, גם אני לא מכיר את כל חוקי האזרחות על בוריים, אבל יהודי שמגיע לארץ מקבל אזרחות אוטומטית אם הוא רוצה, בלי קשר לשאלה אם הוא נשוי או לא, פשוט כי זה מה שאומר חוק השבות, אני מניח שללא יהודי, גם אם הוא נשוי לאזרחית ישראל, עושים קצת יותר צרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 9:46 pm 
Hall of Famer

ודים כתב:
רוני, זה סבבה שטיוס התגייר בחו"ל, אבל זה לא רלוונטי כי קאר לא התגייר, או לפחות לא צריך להתגייר כדי לקבל אזרחות. קאר נשוי לאזרחית ישראלית, אלא אם אני ממש טועה, ולכן אין סיבה שהאיזרוח שלו יקח יותר זמן. לא יודע מה בדיוק הסטאטוס לגבי הול.

נישואים לאזרחית ישראלית לא נותנים לך אזרחות ישראלית אוטומאטית כמו מי שעונה על תנאי חוק השבות. אתה צריך להתחיל הליך תהליך התאזרחות שרק אחרי 4 וחצי שנים (אלא אם קיבלת קיצור מיוחד) יכול להוביל אותך לאזרחות.
מצד שני, אם אתה עונה על התנאים של חוק השבות אתה תקבל אזרחות ישראלית מיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 9:52 pm 
מנהל פורום

אוקיי, אז אני אתקן את הניסוח שלי: זה שהאזרוח של קאר לוקח יותר זמן זה לא קשור למשך הגיור בארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 18, 2012 10:05 pm 
Junior

לארויו עשו רצח לא רק הפרשנים אלא גם בפורום כאן בלייב-טיים כשהמגן היחידי שלו בערך היה זל"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 19, 2012 12:22 am 
Sophomore

צודק לחלוטין לגבי כספי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 19, 2012 12:48 am 
Hall of Famer

מה זאת אומר צודק לחלוטין לגבי כספי? אולי דמגוג לחלוטין לגבי כספי?
קודם כל לגבי השופוני - אתה יכול להירגע מליניאק, אתה לא היחידי ששואל למה כספי לא נמצא עם הנבחרת. גם אופירה ופיני גרשון שאלו ואפילו את שיבק ואפילו קיבלו תשובה, טובה או לא, תחליטו אתם. כספי נמצא בלאס וגאס כי קליבלנד חייבו אותו להיות עם הקבוצה. כך לפי שיבק. הדמגוגיה כמובן מגיעה עם החיבור שהוא עושה עם המסע המהולל של קופל לארה"ב וההבטחה של כספי להגיע לאימוני הנבחרת. זה שכספי הבטיח זה יפה, אבל לא בטוח שזה באמת בידיו ולא בידי הקאבס.

הדמגוגיה כמובן ממשיכה במקרה טיוס. טיוס קיבל אזרחות תוך שנה בערך, אבל כל התהליך לקח הרבה יותר, כי הוא לא קיבל אזרחות על סמך החתונה, אלא על סמך תהליך גיור שלקח, אם אני זוכר נכון מה שאיתן סיפר, משהו כמו שלוש שנים. אני מניח שאם קורי קאר וג'רמיין הול היו רוצים לעבור גיור, אז גם להם היה לוקח פרק זמן דומה לקבל אזרחות, על פי חוק השבות. הם מנסים לקבל אזרחות על סמך נישואין לאזרחית ישראלית וזה, מסתבר, לוקח הרבה יותר זמן. מליניאק כמובן גם מספר לנו על המניעים לבקשת האזרחות של טיוס - הכסף ששווה אזרחות ישראלית לשחקן כדורסל. כמובן שהוא שוכח לציין שטיוס החל את תהליך הגיור כשחקן מכללת פלורידה, לא בדיוק אחד שמתכנן את קריירת הכדורסל האירופאית שלו. בנוסף מליניאק גם רושם שאיגוד הכדורסל דאג לזירוז ההליכים לקבלת האזרחות שלפי שיבק זה פשוט שקר. איגוד הכדורסל דאג לזירוז ההליכים לקבלת דרכון או את התעודה עצמה (לא זוכר), אחרי שטיוס כבר קיבל אישור לאזרחות. האיגוד דאג לקצר תהליך פורמלי שהיה לוקח כמה חודשים.

מליניאק כמובן גם טורח להטעות אותנו שזרי מכבי תל אביב מקבלים פטור ממס. הם מקבלים הנחה במס, את הפטור מקבלים הזרים של הקבוצות האחרות שמשתכרים שכר נמוך יותר המאפשר פטור.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 19, 2012 12:54 am 
Sophomore

בכללי לגבי זה שכספי שם ז%^ על הנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 19, 2012 12:58 am 
Hall of Famer

מאיפה אתה יודע?
כי הוא נעדר מקמפיין אחד בגלל הכנה לעונת הרוקי שלו, משהו שאני מצדיק אותו ב-10000% ובגלל שהוא נעדר מקמפיין אחר בשל פציעה?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 19, 2012 1:07 am 
Sophomore

עמוס לב כתב:
מאיפה אתה יודע?
כי הוא נעדר מקמפיין אחד בגלל הכנה לעונת הרוקי שלו, משהו שאני מצדיק אותו ב-10000% ובגלל שהוא נעדר מקמפיין אחר בשל פציעה?

הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה, זה מה שאני חושב...בוא נשווה אותו לרגע לנוביצקי שפי מיליון בערך יותר מוצדק שהוא אפילו לא יטרח להגיע לנבחרת...
בכל מקרה אני לא חושב שהוא חייב משו למישו, אבל שיפסיקו לתרץ ופשוט יגיד שהנבחרת פחות חשובה לו...

לא דמגוגיה ואפילו לא קראתי את הקטע על קופל וכו'...ואני לא מאמין לקטע שהקאבס חייבו אותו להישאר לליגת קיץ, שאגב לפחות לפי הסטטיסטיקה שראיתי הוא אפילו לא שיחק בה (אא"כ הוא הצליח להיות עם 0-0-0 גם במשחק ליגת קיץ) (סיפור אמיתי שקרה במשחק NBA שנה שעברה שרק במחצית שמתי לב שכספי היה על המגרש, ולא לדקה, 20 דקות!)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 19, 2012 8:29 am 
Hall of Famer

כבר שמנו לב בנושא אחר שאתה לא ממש מטריח את עצמך לברר את העובדות לפני שאתה קובע עמדה נחרצת.

אני לא יודע אם אני מאמין לסיפור הקאבס, אני יודע שאריק שיבק קיבל את הסיפור הזה ואישר לכספי להגיע מאוחר. הסיבה שכספי הציג היא לא שהוא משתתף בליגת הקיץ, אלא שהקאבס חייבו אותו להתאמן עם קבוצת ליגת הקיץ שלהם.

אם לא שמת לב, כספי לא מתחמק מהקמפיין הנוכחי, אלא פשוט מתייצב באיחור. אתה בדקת מתי נוביצקי הגיע כל פעם לנבחרת גרמניה? מעניין שלך ולמליניאק לא מפריע באותה מידה שגם הלפרין לא התייצב עדיין לאימונים. מה הסיבה שלו? למה עליו לא לכתוב?

עד עכשיו כספי נעדר פעמיים מהנבחרת. פעם אחת מוצדקת בעיני לחלוטין ופעם שניה בגלל שהוא נפצע. עכשיו בוא נפתח תיאוריות להיכנס בכספי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 19, 2012 8:32 am 
Junior

עמוס לב כתב:
כבר שמנו לב בנושא אחר שאתה לא ממש מטריח את עצמך לברר את העובדות לפני שאתה קובע עמדה נחרצת.

אני לא יודע אם אני מאמין לסיפור הקאבס, אני יודע שאריק שיבק קיבל את הסיפור הזה ואישר לכספי להגיע מאוחר. הסיבה שכספי הציג היא לא שהוא משתתף בליגת הקיץ, אלא שהקאבס חייבו אותו להתאמן עם קבוצת ליגת הקיץ שלהם.

אם לא שמת לב, כספי לא מתחמק מהקמפיין הנוכחי, אלא פשוט מתייצב באיחור. אתה בדקת מתי נוביצקי הגיע כל פעם לנבחרת גרמניה? מעניין שלך ולמליניאק לא מפריע באותה מידה שגם הלפרין לא התייצב עדיין לאימונים. מה הסיבה שלו? למה עליו לא לכתוב?

עד עכשיו כספי נעדר פעמיים מהנבחרת. פעם אחת מוצדקת בעיני לחלוטין ופעם שניה בגלל שהוא נפצע. עכשיו בוא נפתח תיאוריות להיכנס בכספי.

הלפרין פצוע, לא? מה אתה רוצה ממנו? גם כספי לא שיחק פצוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 19, 2012 8:37 am 
Hall of Famer

לא ידעתי שהוא פצוע. אני לא רוצה ממנו שום דבר וגם לא מכספי. אחרים רוצים מכספי הרבה דברים ומאחר ולא ידעתי שהלפרין פצוע, אז חשבתי שמהלפרין הם לא דורשים את אותם דברים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 19, 2012 11:19 am 
Sophomore

אז למה כספי מצייר את זה אחרת ממה שחייבו אותו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 19, 2012 1:29 pm 
Hall of Famer

איך כספי מצייר את זה? אני רק שמעתי את שיבק והסיבה שהוא נתן לאיחור של כספי.
אין לי באמת מושג כמה כספי מחויב וכמה בא לו להיות בנבחרת. יכול להיות שהוא באמת משתמט מניאק. אבל זה בוודאי לא ידוע, לא לי ולא לחיאל, שכמובן קבע נחרצות שהוא שם זין על הנבחרת.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 19, 2012 1:31 pm 
Hall of Famer

אני שמעתי שכספי אמר שהוא בא להיות בוגאס כי הוא רוצה להיות ליד החברים שלו שמתאמנים בליגת הקיץ, וממש לא כי הוא חייב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 19, 2012 1:49 pm 
Sophomore

אני זוכר שכספי היה בטוח שהוא הולך לקבל את סרט הקפטן כי זה מה שהבטיח לו אבנר קופל בטיול באמריקה, סידר לעצמו התחלה בזמן של אימוני הנבחרת, וכשהתחיל ה"מאבק" מול יותם ויותם ניצח- נפל עליו משמיים בצירוף מקרים מוזר המחנה של קליבלנד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 19, 2012 2:45 pm 
Freshman

ואם כן, אז?
נראה לי סביר שקפטן יתאמץ יותר מאשר שחקן רגיל.
כספי אחרי עונה עמוסה, ולא מוצלחת במיוחד. לא נראה לי בלתי סביר מבחינתו להראות יותר מחוייבות לארגון שלו כרגע.
כקפטן כן הייתי מצפה ממנו לסטנדרט אחר, גם כדי להוות דוגמא. ככוכב של הנבחרת? לאו דווקא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 38 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 38 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה