סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 8:11 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 2:58 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני פחות או יותר עם נדב כאן, בתקציבים שמכבי מעמידה היא קבוצת טופ 16-הצלבה, זו ירידה מרמת הציפיות שהתרגלנו אליה בעשור האחרון, אבל אם אלו התקציבים, אז צריכים להיות ריאליים והציפיות צריכות להיות בהתאם. בכל מקרה, אני חושב שהרכב כזה (פלוס פופס או גבוה אחר באותו קליבר) עם מאמן כמו בלאט צריך לקחת דאבל בארץ, להגיע לטופ 16 די בקלות ולדעתי הצלבה בהחלט צריכה להיות בהישג יד אם אין פציעות משמעותיות, וכן, פיינל פור כבר יהיה אובר-אצ'יבינג מוחלט.

בכל מקרה ,מכיוון שזו קבוצה שחלק גדול ממנה לא נוסה ברמות האלו, זו קבוצה שמצד אחד יש לה אפסייד אם חבר'ה כמו היקמן, לנדסברג וקנר-מדלי יוכיחו שהם שחקנים ברמה הגבוהה של היורוליג ואם בלאט יצליח להבריג את הראש של פופס בכיוון הנכון, אבל גם הפוטנציאל לנפילה הוא לא קטן אם הם מתגלים כפלופים מוחלטים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 3:05 pm 
Senior

אני לא מבין איזה פוטנציאל כבר יש לפופס, חוץ מלחגוג בליגת הגמדים שלנו ומול כל מיני קבוצות דרג ז ביורוליג. הוא בערך השחקן שמכבי הכי פחות צריכה בסיטואציה הנוכחית ואני ממש מקווה שהוא יחתום בקאזאן בסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 3:17 pm 
Sophomore

guyancho כתב:
אני חושב שכמו בשנים עברו אי אפשר לסמן את מכבי כקבוצת פיינל פור. ממש לא כמו בעונת פארגו פרקינס וממש לא כמו בעונה שעברה שבה מכבי הייתה קרובה מאוד להופיע בארבעת הגדולות. היורוליג מוכיח בהמון מקרים שהגרלה סבירה וכושר טוב של שני שחקנים יחד עם מאמן טוב מספיק כדי להגיע לפיינלס...
בנוגע לסגל הנוכחי: המון תלוי בהיקמן, המון תלוי בנק"מ (חולה על הראשי תיבות הללו) והמון תלוי ביכולת של פופס ושרמן להשתלט על העמדה. אם הכל בינגו דיינו יש אחלה קבוצה. אם לא... אז לא.. טופ 16 מכובד יהיה סביר.
מה שאני בא לומר שהשילוב של בלאט יחד עם שחקנים צעירים (בחלקם) ורעבים (ברובם) הוא אף פעם לא צפוי. על הנייר קקי. ממש כמו שתי עונות אחורה.

ההבדל בין השנה לשנים קודמות הוא במצבת הישראלים, מה שלדעתי מוריד אותה מ3 רמות מעל הליגה הישראלית בשנים כתיקונן לרמה אחת בלבד מעל החלק העליון של הליגה, כשגם החלק הזה הוא בעיקר בגלל שלמכבי יש במובהק את המאמן הטוב בארץ, ובפער גדול מהשאר.
השנה יהיו במכבי 4 ישראלים בלבד! בעידן של החוק הרוסי זה יכול להיות משמעותי מאוד. מספיק שישראלי אחד נפצע (בטח אם זה רוט) והסגל של מכבי הרבה יותר מפגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 3:19 pm 
Senior

איזה ישראלים בדיוק יש בקבוצות האחרות? מלבד ירושלים להם עדיין ישראלים סבירים (עדיין הכוכבים זה טפירו המזדקן וכדיר המושמץ), כל שאר הליגה יש מקסימום ישראלי אחד סביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 3:25 pm 
Sophomore

מסכים.. מאיזה ישראלים בדיוק אמורה מכבי לפחד? אין מקל, אין אוחיון, אין נעימי, אין הלפרין... השחקן הישראלי הכי טוב מחוץ למכבי זה כדיר ויבזורי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 3:27 pm 
Hall of Famer

אני חושב שבעידן החוק הרוסי 4 ישראלים זה אולי לא המון אבל לגמרי בסדר, גם אם אחד פצוע עדיין יש 3 שאפשר לשחק איתם ואני לא חושב שלמישהו מבין הישראלים של מכבי יש בעייה לשחק 30 דקות לערב בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 3:34 pm 
Sophomore

נתחיל עם זה שרוב קבוצות הליגה בקושי התחילו לגבש סגל. נמשיך עם זה שלא התכוונתי לומר שמכבי ברמה של הליגה ואפילו לא ברמה אחת מעל כל הליגה. התכוונתי שהיא ברמה אחת, אבל רק אחת מעל החלק העליון של הליגה שזה ירושלים ובדרך כלל עוד קבוצה אחת (גלילבוע/ חיפה, לפחות מבחינת הסגל שעל הנייר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 3:38 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

shachaf78 כתב:
אפשר לקוות עדיין שחוטב העצים עם השם המגניב לא ינחת פה?

מה יש לך כ"כ נגד פופס? ואת מי היית מעדיף שמכבי תביא?
זה נכון שהוא די קפיץ בלי יותר מדי אינטלגנציית משחק והוא עבר הרבה קבוצות, אבל:
א) הוא חתיכת קפיץ! ויושבי ההיכל יהנו מאוד מההטבעות שלו (אי אפשר לזלזל בחשיבות של הטבעה מהדהדת במשחק ביתי בנוקיה).
ב) אמנם תמיד נחשב נגר, אבל נגר שקלע בעונה החולפת בליגה הטורקית ב-61% מהשדה וביורוצלנג' 65%. סוחט גם הרבה עבירות ושיפר את הקליעה מהקו (בערך 67-69% בעונה שעברה).
ג) סיים עונה מאוד מוצלחת בטורקיה - אאל"ט אליפות וגביע +גביע היורוצלנג' כולל MVP של הפיינל פור.
ד) אמנם חוסם לא מי יודע מה (יש לו פוטנציאל להיות חוסם מצויין אם ילמד לא לקפוץ מכל הטעיה) אבל ריבאונדר מצויין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 3:41 pm 
Senior

סנטר טבעי כמו פרוביץ׳ שיש לו אינטליגנציית משחק יותר גבוהה מכפכף עץ. פופס הוא באסט מהלך, נגר ושחקן שמתאים ליורוקאפ. אנחנו מדברים על שחקן שלא שרד יותר מעונה אחת בקבוצה(כבר בן 28( שהוא בעיקר זונת סטטיסטיקות ויוטיוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 3:46 pm 
Sophomore

קודם כל, זה שפופס יחתום במכבי עדיין לא מונע ממנו לחתום בקאזאן. אז להישאר אופטימי אתה עדיין יכול.
אני חייב להודות שאני לא מכיר את הסגל של קאנטו משנה שעברה - אבל אם מכבי תל אביב מכוונת את עצמה ללהיות הקאנטו של השנה (כולל ההופעה המכובדת וכו')
אז בהחלט שאנחנו בפתחה של תקופה שונה וחדשה ומיוחדת מאוד מבחינת האוהדים של הקבוצה.
אז אני לא יודע איפה נדב רואה את בלאט מתמסכן (אחלה מילה אגב!) כי הרי הבטיחו לו את הקבוצה הכי תחרותית בעולם עם אחד התקציבים המכובדים באירופה והוא מקבל קב' שמכוונת לחלק התחתון של האמצע וכל זה במהלכי סירוס פומביים, אבל אני בהחלט רואה את הסוכן של בלאט עובד שעות נוספות על מציאת קבוצה חדשה לעונה הבאה (אולי ספרד? שמעתי שיש שם אחלה בתי ספר לכדורסל בשביל הילד).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 3:54 pm 
Hall of Famer

לא יודע מי הבטיח מה לבלאט. צ'רלס כתב: "האם בלאט יראה זו שנה שלישית ברציפות שהוא יכול להוציא קבוצה תחרותית מכל סגל אפור שיקבל?", ואני הגבתי בסגנון של מי שישמע איזה מסכן בלאט, שאין לו כלים להתחרות. בשתי העונות הקודמות היו לו חבר'ה כמו סופו והנדריקס, ב2010 הביאו לו את אידסון שהוא רצה ואת מצ'באן באמצע העונה, ובעונה שעברה עוד הוסיפו לו שחקן NBA בדמותו של פארמר ואז הנחיתו גם את לנגפורד. גם העונה יש לו כלים שהרבה קבוצות ביורוליג ישמחו להם, רק שאני חושב שזה סגל של רול פליירס לרמות הגבוהות שלא שווה יותר מהצלבה. אם ישיג יותר מהצלבה-הצליח. אם לא, אז לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:03 pm 
Junior

נדב, בלאט הפך את סופו שנכשל בכל צ'אנס שהוא קיבל ואת הנדריקס, שחקן בלי רזומה ממשית חוץ מעונה אחת חביבה בליגה הספרדית, לשחקנים סופר לגיטימיים שחייבים לו למעשה את החוזים היפים שקיבלו בקיץ.
לטעמי אפשר לבקר את בלאט על הרבה דברים, אבל אין ספק שלמרות סגלים די אפרפרים ביחס לגדולות, הוא עשה עבודה נהדרת בקדנציה הנוכחית שלו במכבי והוציא מהסגל יותר ממה שהוא שווה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:10 pm 
Hall of Famer

Mako Regever כתב:
קודם כל, זה שפופס יחתום במכבי עדיין לא מונע ממנו לחתום בקאזאן. אז להישאר אופטימי אתה עדיין יכול.
אני חייב להודות שאני לא מכיר את הסגל של קאנטו משנה שעברה - אבל אם מכבי תל אביב מכוונת את עצמה ללהיות הקאנטו של השנה (כולל ההופעה המכובדת וכו')
אז בהחלט שאנחנו בפתחה של תקופה שונה וחדשה ומיוחדת מאוד מבחינת האוהדים של הקבוצה.
אז אני לא יודע איפה נדב רואה את בלאט מתמסכן (אחלה מילה אגב!) כי הרי הבטיחו לו את הקבוצה הכי תחרותית בעולם עם אחד התקציבים המכובדים באירופה והוא מקבל קב' שמכוונת לחלק התחתון של האמצע וכל זה במהלכי סירוס פומביים, אבל אני בהחלט רואה את הסוכן של בלאט עובד שעות נוספות על מציאת קבוצה חדשה לעונה הבאה (אולי ספרד? שמעתי שיש שם אחלה בתי ספר לכדורסל בשביל הילד).

בוא לא ניסחף, החלק התחתון של האמצע, אם להתייחס מילולית, זו קבוצה שאמורה בקושי להעפיל לטופ 16 ושם להיות סוג של בשר תותחים (כלומר, מקביל למקום 12-16 ביורוליג), עם כל האין-כבוד לקיץ הנוכחי של מכבי, היא ממש לא שם, היא כנראה תהיה איפשהו על גבול הטופ-8, קצת מתחת עם עונה לא מוצלחת או קצת מעל עם עונה יותר מוצלחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:10 pm 
Sophomore

ואני אוסיף שאתה כן יודע, או יכול לנחש, מה הבטיחו לבלאט - מכיוון שאתה הנהנה העיקרי פה מהקמצנות של ראשי מכבי תל אביב החדשים.
הרי אם נסתכל רק על ההודעה האחרונה שלך (זאת שאנחנו מדברים בה) אז אתה בכלל תמים דעים עם פרודו ... אחלה קבוצה, לא בשמיים
(כשאולי הוא אופטימי מידי וחושב שאם יתחבר נראה ניצוצות ואתה לא מאמין שזה יקרה).
ההנאה שלך נובעת מהפער בין איך שמכבי תל אביב נהגה להגדיר את עצמה במהלך השנים - קבוצה תחרותית שמכוונת לפיינל פור כל שנה ומביאה
שחקנים מלהיבים (גם אם לא הכי יקרים ביבשת) ותחרותיים. זה לא המצב השנה. ואתה יודע את זה יותר טוב מפרודו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:13 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
גם העונה יש לו כלים שהרבה קבוצות ביורוליג ישמחו להם, רק שאני חושב שזה סגל של רול פליירס לרמות הגבוהות שלא שווה יותר מהצלבה. אם ישיג יותר מהצלבה-הצליח. אם לא, אז לא.

אז אחרי כל הלעג והלגלוג, אתה אומר שמכבי של שנה הבאה שווה את אותו המקום אליו הגיעה הקבוצה של שנה שעברה???

אני באופון אישי חושב שיהיה לקבוצה הזאת קשה מאוד לעלות להצלבה, בטח בפורמט הנוכחי של הטופ 16. בוודאות יהיו עם מכבי 4 קבוצות חזקות יותר ממנה בטופ 16, ועלייה להצלבה תהיה הפתעה בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:19 pm 
Sophomore

מסכים. צריך שהתשובה לכל השאלות של צ'ארלס יהיו כן, רק כדי שנעלה להצלבה.

(ומאכזב לדעת שאף אחד לא רואה כאן רוק 30)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:19 pm 
Senior

מכבי רעננה זל כתב:
נתחיל עם זה שרוב קבוצות הליגה בקושי התחילו לגבש סגל. נמשיך עם זה שלא התכוונתי לומר שמכבי ברמה של הליגה ואפילו לא ברמה אחת מעל כל הליגה. התכוונתי שהיא ברמה אחת, אבל רק אחת מעל החלק העליון של הליגה שזה ירושלים ובדרך כלל עוד קבוצה אחת (גלילבוע/ חיפה, לפחות מבחינת הסגל שעל הנייר).

אבל הפער בין הישראלים של מכבי לאלו של הליגה רק גדל... למרות העזיבה של בלו. כל הישראלים המובילים עזבו את הליגה!! 3 הישראלים הכי מבוקשים השנה על ידי הקבוצות היו יבזורי, חנוכי וטפירו בן המיליון. אלו גם יהיו הישראלים המובילים מחוץ למכבי. הפער בין הישראלים של מכבי לאלו של הליגה רק גדל השנה, לא בגלל ההחתמות של מכבי פשוט בגלל העזיבה של כל הישראלים המובילים את הליגה פחות או יותר לההחתמה של מכבי 2 ישראלים מובילים מתוך הליגה (לאנדסברג ורוט). חזרה של מקל לירושלים תתן קונטרה למכבי ותצמצם את הפער משמעותית, אבל חוץ מזה ולעומת שאר הליגה מלבד ירושלים הפער רק גדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:20 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
עמוס לב כתב:
פרודו, בוא נשים את נדב בצד. בוא תספר לי מה גורם לך להיות מרוצה מהסגל של מכבי. אתה יכול לעבור שחקנים אינדיבדואלית או לדבר במאקרו על הסגל. אשמח גם להגדרת ציפיות מבחינתך שגורמות לך להיות מרוצה מהסגל הנוכחי, כי אם תגיד שאתה מצפה מהסגל הזה לאליפות ולהגיע לטופ 16 וזהו וזה עושה אותך מאושר, אין לי ואני מניח שלרוב הגולשים האחרים פה, שום ויכוח איתך.

לפני שאדבר על הסגל הנוכחי של מכבי, אני באמת מנסה להבין מה האנשים רוצים כאן, כי אם יש קונצנזוס מוחלט בפורום שהקיץ הזה נוראי, אז לגבי השאלה מי כן צריך להיות במכבי - בוודאי אין שום קונצנזוס. יש כאלה רוצים את מק'קאלב, לנגפורד, קירילנקו, ופארמר, וכנראה גם בלאט לא יתנגד לקבל את השחקנים האלה, וגם אני לא. אבל מה לעשות, שחקנים כל כך יקרים לא היו במכבי, אלמלא היו קורים נסים מדי פעם, כאשר לנגפורד נפצע ואחר כך נזרק מחימקי, או לפארמר לא היה מה לעשות בגלל השביתה, או שאראס פתאום נשאר בלי קבוצה בשלב מאוחר של עונת מלפפונים. אבל לא כל יום חנוכה.
יש כאלה רוצים 2 סנטרים מסיביים, אבל אחרים צועקים: מה פתאום, איפה אתלטיות?
יש כאלה שרוצים שחקן מנוסה כמו שאראס, ויש כאלה שצוחקים על זה ואומרים שזו החתמה פופוליסטית ואקט של פניקה. אבל מצד שני, כאשר מביאים שחקן פרוספקט שאמור לפרוץ, אומרים: "קבוצת יורוקאפ". ואם חס וחלילה מחתימים סוג של פשרה בין ניסיון ומחיר, אז זו החתמה איומה ועלובה.
כועסים על אליהו והלפרין, שחסר להם א', ב', ג', והרבה מ-ד', אבל צוחקים כאשר מכבי מחתימה אוחיון (כן, כן, זוכרים את האמירות מלפני שנה) או רוט.
איפו סוליסט, כמו אנדרסון, או לנגפורד, שואלים? לא צריך סוליסט, צריך קבוצה מחוברת, עונים אחרים.
יש כאלה שאומרים (ובצדק כנראה) שמכבי היו צריכים לבנות קבוצה של 6-7 ישראלים בכירים + 4 זרים טובים). אבל מה לעשות אם אוחיון עשה את מה שעשה, ולהלפרין בעיות עם מס הכנסה?
נהנים מאוד לצועק: ההנהלה של מכבי - בדיחה! לכו הביתה! אבל איפה האלטרנטיבה? ואם הם בדיחה, אז הם עדיין הבדיחה הטובה של המדינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:27 pm 
Sophomore

כל המלל הזה כדי לומר שאין בפורום תמימות דעים על איך מכבי אמורה להראות? 80 יוזרים, 80 דעות. נקסט.

ובכל זאת, המכנה המשותף לרוב המכריע של היוזרים בפורום, כולל אוהדי מכבי, שהקיץ הזה מחורבן וההנהלה עושה שגיאה על שגיאה, כשהיום יותר מתמיד עולה השאלה: "איפה הכסף?"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:34 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נו, באמת לא צריך לקרוא הודעות בפורום אם אתה יודע לענות בשם עצמך. את רוב מה שכתבת כאן אנשים לא מבקשים ולא מתלוננים.

אם לסכם את התלונות של מרבית האנשים כאן, אז:

1. העובדה שמכבי באופן ברור נמנעת מהוצאת סכומים משמעותיים על שחקנים, גם אם זה אומר שלא רק שאת שחקני הצמרת הם לא מצליחים להחתים, אלא גם את השחקנים שלהם. המחיר של שחקן אירופאי בכיר היום הוא לפחות מיליון דולר ואת זה מכבי לא מוציאה.

2. שהנהלת מכבי בעליל מתעלמת מדרישות הצוות המקצועי ורצונותיו, ע"ע מקרה טיוס. אני חושב שזו נקודה שבאמת הופכת את הקיץ הזה לבדיחה עבור מכבי, כי כמות השקרים והרפש שנזרקה בין המאמן וההנהלה ולהיפך קצת ניתנים להכחשה. לפחות הרווחנו את זה שבלאט כבר לא אומר שהוא מאושר מכל החתמה.

3. שמחתימים שחקנים שהם "שמות" או "החתמות נוצצות", למרות שהם בעצם שחקנים בינוניים ששיחקו בשולי קבוצות גדולות אחרות. ע"ע לוגאן.

בכל אופן, דבר אחד באמת שאי אפשר לשלול מבלאט בקדנציה הנוכחית שלו במכבי, וזה השידרוג העצום של שחקנים תחתיו. מצ'באן לא נקלט ופאפאלוקאס היה כישלון (אבל הוא לא שחקן בעלייה שמחכה לפריצה...), וסופו היה הצלחה עצומה בעונה הראשונה וכישלון בשנייה. אבל אידסון (שנחשב די כישלון אחרי העונה הראשונה במכבי), אוחיון, פרקינס, פארגו, הנדריקס, סמית ולנגפורד כולם שחקנים ששיפרו משמעותית את המעמד שלהם תחתיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:38 pm 
Hall of Famer

zurkin כתב:
nadav_hacohen כתב:
גם העונה יש לו כלים שהרבה קבוצות ביורוליג ישמחו להם, רק שאני חושב שזה סגל של רול פליירס לרמות הגבוהות שלא שווה יותר מהצלבה. אם ישיג יותר מהצלבה-הצליח. אם לא, אז לא.

אז אחרי כל הלעג והלגלוג, אתה אומר שמכבי של שנה הבאה שווה את אותו המקום אליו הגיעה הקבוצה של שנה שעברה???

אני באופון אישי חושב שיהיה לקבוצה הזאת קשה מאוד לעלות להצלבה, בטח בפורמט הנוכחי של הטופ 16. בוודאות יהיו עם מכבי 4 קבוצות חזקות יותר ממנה בטופ 16, ועלייה להצלבה תהיה הפתעה בעיני.

קודם כל, הלעג והלגלוג נובעים גם מההתנהלות של אלקטרה בקיץ, שהיתה מאד מבדרת.

מעבר לזה, כן, אני אומר שהקבוצה הזו יכולה לעלות להצלבה וזו לא תחשב הצלחה גדולה במיוחד. הצלחה מפתיעה תהיה פיינל פור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:40 pm 
Hall of Famer

ראובן לא הייתי שם את מצ'באן ופאפא עם סופו באותה שורה מבחינת הצלחה כשלון. אני חושב שהסיבה העיקרית לאיך שסופו נראה מאמצע העונה ואילך הייתה הפציעה שסחב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:46 pm 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
נדב, בלאט הפך את סופו שנכשל בכל צ'אנס שהוא קיבל ואת הנדריקס, שחקן בלי רזומה ממשית חוץ מעונה אחת חביבה בליגה הספרדית, לשחקנים סופר לגיטימיים שחייבים לו למעשה את החוזים היפים שקיבלו בקיץ.
לטעמי אפשר לבקר את בלאט על הרבה דברים, אבל אין ספק שלמרות סגלים די אפרפרים ביחס לגדולות, הוא עשה עבודה נהדרת בקדנציה הנוכחית שלו במכבי והוציא מהסגל יותר ממה שהוא שווה.

אני לא כל כך אוהב את הטרמינולוגיה של "חייבים לו". לגבי סופו, תמיד היה ברור שהוא שחקן שתלוי ב2 אלמנטים מרכזיים: 1. הכושר האישי שלו, 2. עד כמה הקבוצה משחקת עליו. ראינו ממנו גם לפני אלקטרה יכולות מדהימות ואפקטיביות מרשימה מאד פר דקה, אבל הוא שחקן של עליות וירידות וראינו את זה גם באלקטרה, ותראה בעצמך איך נגמרה הקדנציה שלו בצהוב. מצחיק בעיניי שאתה מייחס את החתימה שלו בפאו לבלאט, אנחנו מדברים על שחקן נבחרת יוון שנים ארוכות, שהולך לקבוצה שתהיה בעונה פיננסית. זה נחשב בעיניך "חוזה יפה שקיבל בגלל בלאט"?

לגבי הנדריקס, אתה יודע, אפשר להגיד גם הפוך. בלאט חייב לו את ההצלחות שהוא קצר...הנדריקס שחקן מעולה, ראו את זה מהרגע הראשון שלו כאן, והוא הגיע לאן שהגיע בזכות עצמו. אם לא היה עושה את זה באלקטרה, היה עושה את זה במקום אחר. שוב, אני לא בא לזלזל בבלאט שאני מעריך כמאמן מצוין בסך הכל, אבל לא צריך להתבלבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:56 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
ראובן כתב:
נו, באמת לא צריך לקרוא הודעות בפורום אם אתה יודע לענות בשם עצמך. את רוב מה שכתבת כאן אנשים לא מבקשים ולא מתלוננים.

אם לסכם את התלונות של מרבית האנשים כאן, אז:

1. העובדה שמכבי באופן ברור נמנעת מהוצאת סכומים משמעותיים על שחקנים, גם אם זה אומר שלא רק שאת שחקני הצמרת הם לא מצליחים להחתים, אלא גם את השחקנים שלהם. המחיר של שחקן אירופאי בכיר היום הוא לפחות מיליון דולר ואת זה מכבי לא מוציאה.

2. שהנהלת מכבי בעליל מתעלמת מדרישות הצוות המקצועי ורצונותיו, ע"ע מקרה טיוס. אני חושב שזו נקודה שבאמת הופכת את הקיץ הזה לבדיחה עבור מכבי, כי כמות השקרים והרפש שנזרקה בין המאמן וההנהלה ולהיפך קצת ניתנים להכחשה. לפחות הרווחנו את זה שבלאט כבר לא אומר שהוא מאושר מכל החתמה.

3. שמחתימים שחקנים שהם "שמות" או "החתמות נוצצות", למרות שהם בעצם שחקנים בינוניים ששיחקו בשולי קבוצות גדולות אחרות. ע"ע לוגאן.

בכל אופן, דבר אחד באמת שאי אפשר לשלול מבלאט בקדנציה הנוכחית שלו במכבי, וזה השידרוג העצום של שחקנים תחתיו. מצ'באן לא נקלט ופאפאלוקאס היה כישלון (אבל הוא לא שחקן בעלייה שמחכה לפריצה...), וסופו היה הצלחה עצומה בעונה הראשונה וכישלון בשנייה. אבל אידסון (שנחשב די כישלון אחרי העונה הראשונה במכבי), אוחיון, פרקינס, פארגו, הנדריקס, סמית ולנגפורד כולם שחקנים ששיפרו משמעותית את המעמד שלהם תחתיו.

ראובן, קובי, עניתם בעצמכם: 100 יוזרים - 100 דעות שונות. לכן, הקונצנזוס עליו דיברת - לא שווה יותר מידי. לגבי הנקודות הספציפיות:

1. המצב לא שונה שהשנים הקודמות.

2. יש בזה משהו, אבל גם בלאט יודע שבמכבי ככה זה עובד, ושוב - ככה זה עובד שנים.

3. אני לא חושב שמישהו ניסה לשווק החתמת לוגאן כ"החתמות נוצצות". אם כבר, אז הוא סוג של פשרה בין יכולת, ניסיון ומחיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 4:58 pm 
Hall of Famer

ציטוט:
אני לא כל כך אוהב את הטרמינולוגיה של "חייבים לו". לגבי סופו, תמיד היה ברור שהוא שחקן שתלוי ב2 אלמנטים מרכזיים: 1. הכושר האישי שלו, 2. עד כמה הקבוצה משחקת עליו. ראינו ממנו גם לפני אלקטרה יכולות מדהימות ואפקטיביות מרשימה מאד פר דקה, אבל הוא שחקן של עליות וירידות וראינו את זה גם באלקטרה, ותראה בעצמך איך נגמרה הקדנציה שלו בצהוב.

כמו שאמרתי קודם לראובן, במקרה של סופו מה שגמר אותו הייתה הפציעה שהוא משך חצי עונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], oren_80 ו 30 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: