סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 6:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 621 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 3:43 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
קירלנקו חסך להם כסף?

וחשבתי שמסינה הסכים להתפשר על דרו ניקולאס..
יש מצב שזה גם מראה על חשש מההתחזקויות מצד הקבוצות הרוסיות האחרות שמושך אותם להחתמה כזו..

חתיכת קבוצה שכן תסבול קצת יותר מהרגיל בחוק הרוסי בליגה (7 זרים, 2 בחוץ בכל משחק ליגה..)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 5:22 pm 
Sophomore

frodoborg כתב:
במהלך מאוד מפתיע (אחרי שכבר אמרו שהוא חוזר ל-NBA), סוני ווימס סגר בצסק''א ל-3 שנים!
http://www.cskabasket.com/news/?id=11546&lang=en

בהחלט החתמה מרשימה,במיוחד כשהמאמן הוא מסינה שישתמש בו כמו שצריך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 7:54 pm 
Junior

החתמה מצוינת ולאו דווקא כי ווימס סקורר גדול ביורוליג (כפי שהוא הוכיח בשנה שעברה) אלא דווקא כי הוא אול-אראונד שיכול לתרום להם בהרבה אספקטים ומבחינת האופי זה לא שחקן שמשתלט על הקבוצה בכוח אלא יודע לתת למשחק לבוא אליו. מתאים להם מאוד. אגב יעלה גם קצת את מפלס האתלטיות שצנח שם פלאים בעקבות העזיבה של קירלינקו, שבד, וורונצ'ביץ' וגורדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 7:58 pm 
Junior

וורונצ'ביץ נשאר לפי מה שהבנתי. חייבים אותו גם בגלל החוק הרוסי (איך קוראים לו ברוסיה? :nez-nayu: )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 8:01 pm 
Hall of Famer

מה שקצת מוזר בסיפור של ווימס זה שהוא הגיע לאירופה עם הלוקאאוט כשחקן תורם לגמרי בNBA, חלק מרכזי ברוטציה של הרפטורס שהמעמד שלו הלך ועלה. הגיע לקבוצה קטנה יחסית ונשאר עונה שלמה, ואז מעדיף את צסק"א על הליגה (לא יודע איזה הצעות קונקרטיות היו לו ביד מאמריקה, אבל בטוח היו). מעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 8:20 pm 
Junior

מסכים שיש לו מקום בליגה ושהוא אכן השתפר עם הזמן, ושכנראה היו לו הצעות מסויימות הקיץ, אבל זה לא שיש לו שם חזק מדי בnba. בפרי אייג׳נסי מסתובבים עדיין כמה שמות חזקים ממנו ובכל מצב בכל קבוצה הוא היה שחקן ספסל.

מניח שהמיליונים הנוספים והבחורות המזרח אירופאיות אליהן הספיק להתוודע היו השיקולים החיוביים.
אם יצליח במוסקבה הוא יהיה מלך המלכים באחת הערים היותר מפנקות בעולם לצעירים עם כיסים מפוצצים.
בנוסף ישחק תחת מסינה, בקבוצה סופר תחרותית. כנראה מתאים לו יותר מאשר להמשיך להילחם על המקום שלו בnba, כשחקן ספסל, כנראה בקבוצה לא תחרותית, כנראה תמורת חוזה נמוך משמעותית.

אגב אחד נוסף, הסוכן שלו כנראה גם נתן לו את הדוגמאות של צ׳ילדרס, קלייזה, שבד ונוספים שקיבלו בשנים האחרונות חוזים יפים בnba אחרי שבילו באירופה, מה שאמור להוריד את מפלס החששות של ווימס לגבי אפשרות לחזור לnba ולא לפגוע במוניטין שלו עם הליכה לאירופה.
צ׳ילדרס יכול להיות סיפור דומה לווימס, רק נקווה שהאחרון לא ייכשל כמו הראשון לכשיחזור.
היה שחקן ספסל שהתחיל לצבור מוניטין בליגה, הלך לאירופה בשביל הכסף, אפילו נכשל בגדול באולימפיאקוס ועדיין כשחזר לאמריקה קיבל חוזה נהדר.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 8:28 pm 
Hall of Famer

לא אמרתי שיש לו שם אדיר, אבל הוא בוודאי שחקן רוטציה לגיטימי בליגה, ובדרך כלל שחקנים אמריקאים מעדיפים לשחק בבית. הסוכן של ווימס גם הצהיר הקיץ שהוא פתוח להצעות מהNBA בלבד. כנראה שבאמת פתחו שם את הכיסים באופן נדיב מאד עבורו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 8:36 pm 
Junior

מסכים.

״בדרך כלל״ זה חתיכת אנדרסטייטמנט.. מאוד מאוד נדירים האמריקאים שיש להם מקום ברור בnba ומעדיפים לשחק באירופה.
אפילו הייתי אומר שהוא הולך להיות היחיד בעונה הקרובה, ושהשם היחיד שעולה לי לראש מהשנים האחרונות זה אותו צ׳ילדרס.

(בו מקאלב הוא כנראה האמריקאי השני למעט ווימס שמתאים לליגה של הגדולים, אבל זה לא שאי פעם ניתנה לו הבחירה. עלה על הרדאר האמריקאי רק העונה, והביי אאוט מסיינה, שאאל״ט עומד על סכום גבוה יותר מהמותר לתשלום, מנע ממנו להיות אופציה לליגה.) 

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 9:31 pm 
Hall of Famer

אגב, צ'ילדרס. מוזר או לא, אבל העובדה היא שהוא חזר מאירופה פחות טוב משהוא יצא אליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 10:00 pm 
Senior

אני לא כל כך בטוח שמקאלב מתאים לליגה של הגדולים. זו אולי העמדה הכי חזקה בליגה היום. הגובה שלו הרבה יותר בעייתי שם ובניגוד לאירופה הוא לא יכול לעבור כל אחד שם בצעד ראשון. אני חושב שכמו ת'יוס אדני מקאלב נופל לכיוון החיובי של ''מהיר מידי עבור אירופה, לא מספיק מוכשר ל-NBA".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 10:01 pm 
Junior

המממ, חבל. הוא שיחק מאחורי צמד הפורוורדים הכי מוכשר שרוסיה הצליחה לייצר ב15 שנה האחרונות (אם לא מתחשבים בפטיסוב) אז לא ראינו ממנו המון אבל לדעתי וורונצ'ביץ' יכול להיות אחלה שחקן באן.בי.איי. יש לו את כל הנתונים להצליח שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 10:21 am 
Sophomore

לפי השמועות האחרונות מאצ'באן סוגר בגלאטסריי

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2554399

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 12:30 pm 
Sophomore

בילבאו עם החתמה מאוד מעניינת - דאריו סאריץ', כישרון ענק, חותם שם לארבע שנים.

ג'רוויס ורנאדו לא ילך בסוף לקרשיאקה, אקין אקינבאלה כנראה יגיע במקומו.

טוני גפני, אקס גליל, חותם בחובנטוד.

בוסטיאן נאכבר, אחד השחקנים היותר מבוזבזים בשנים האחרונות, חותם בבאמברג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 8:36 pm 
Junior

King Chauncey כתב:
מסכים.

״בדרך כלל״ זה חתיכת אנדרסטייטמנט.. מאוד מאוד נדירים האמריקאים שיש להם מקום ברור בnba ומעדיפים לשחק באירופה.
אפילו הייתי אומר שהוא הולך להיות היחיד בעונה הקרובה, ושהשם היחיד שעולה לי לראש מהשנים האחרונות זה אותו צ׳ילדרס.

אהההממ אאהמ. ג'ורדן פארמר..והתודה לחיים רביבו. :ne_vi_del:

גם קייל סינגלר בעונה שעברה- אבל זה סיפור שונה.
ג'נארו פארגו עשה את זה בזמנו בדינמו מוסקבה אצל שרף כשהוא היה קצת יותר צעיר..
גם ארויו קיבל מיליונים אז בקבוצה בצהוב.

בסין שזה לא אירופה ולא ארה"ב גם בחרו חבר'ה לעשות שם עונה (ווילסון צ'נדלר, קניון מרטין, ארון ברוקס. כולם כמובן חזרו לליגה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 8:43 pm 
Hall of Famer

את החבר'ה של סין מהעונה האחרונה ממש לא הייתי מכניס לחשבון, הם הגיעו בגלל הלוק אאוט ונשארו בגלל החוזה שחייב אותם להשאר.

סינגלר??? מה הוא קשור?

ג'ורדן פארמר זה נכון, אבל פארגו וארויו היו שחקני גבול שפעם בNBA ופעם לא. ווימס הגיע לאירופה כשחקן רוטציה חשוב, אמנם בקבוצה לא טובה אבל עדיין שחקן של 24 דקות למשחק. זה שהוא נשאר באירופה זה בהחלט מפתיע, אבל גם סימן לכמה עמוקים הכיסים של צסק"א מוסקבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 9:58 pm 
Sophomore

ווימס חתם לא רק בגלל הכסף(אם כי הוא ללא ספק שיחק תפקיד כלשהוא) אלא גם בגלל שמבחינתו עדיף לפרוח באירופה מאשר להיות עוד אחד בNBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 9:59 pm 
Hall of Famer

פארמר שחקן עם מעמד אן.בי.איי יותר גבוה מסוני ווימס.

ולא הייתי לוקח את העונה ההיא המטורפת של אירופה (עונת צ'ילדרס) שהקבוצות פנו לשחקני קצה רוטציה ומעלה ושפכו עליהם טונה של כסף כמדד למשהו. אחרי עונה נגמר הכסף באירופה וגם התופעה הזאת נגמרה.

סין זה גם סיפור שונה ובגלל השביתה. הלכו לשם שחקנים שהעריכו שהשביתה לא תיגמר או שהעונה תתבטל. בוא נראה כמה שחקני אן.בי.איי ישחקו העונה בסין. הימור שלי? אף אחד.

צ'רלי, מאיפה אתה יודע בדיוק למה ווימס חתם?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 10:10 pm 
Hall of Famer

charlie5 כתב:
ווימס חתם לא רק בגלל הכסף(אם כי הוא ללא ספק שיחק תפקיד כלשהוא) אלא גם בגלל שמבחינתו עדיף לפרוח באירופה מאשר להיות עוד אחד בNBA.

ומה עם שאר מאפייני האישיות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 11:00 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
charlie5 כתב:

ומה עם שאר מאפייני האישיות?

זה כבר בא עם גירסת הפרימיום(רק 6 דולר לחודש)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 7:32 am 
Junior

רק לדייק.
ידעתי שששכחתי מישהו- וזה ארל בויקינס שעשה עונה באותה שנה (2008-9) בוירטוס בולוניה.

ארויו ופארגו לא היה שחקני קצה כשחתמו אלא במעמד דומה פחות או יותר לפארמר ו-ווימס.
השאלה היתה לגבי שחקנים שבודאות היו משיגים חוזה בנבא (וכל ה-4 (יחד עם צ'ילדרס) אכן חזרו לשחק בנבא..),

כמעט ואין מצב כזה ששחקן שבעונה שלפני עשה 7-8 נק' ו-20 דק' לא יוכל להגיע לחוזה בנבא..
רק במקרים חריגים ובעייתים ביותר.

בקיצור. כן- זה מאד נדיר כשזה קורה.
אבל זה קרה כשקבוצות אירופיות החליטו קיץ אחד להשתולל.
אותו קיץ ב-08 והקיץ הקודם בסין הוא כן מדד לכך שזה בעיקר עניין של כסף.
אם נניח קאזאן או פנרבחצ'ה יחליטו לשלם מחר 3 מיליון דולר סביר שהם ימצאו שחקן נבא לגיטימי שיגיע..

* קייל סינגלר היה יכול לקבל חוזה בפיסטונס כשהשביתה הסתיימה והעדיף לחתום בריאל.
זה לא דומה, אבל כן עוד דוגמא..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 7:59 am 
Sophomore

עמוס לב כתב:
פארמר שחקן עם מעמד אן.בי.איי יותר גבוה מסוני ווימס.

ולא הייתי לוקח את העונה ההיא המטורפת של אירופה (עונת צ'ילדרס) שהקבוצות פנו לשחקני קצה רוטציה ומעלה ושפכו עליהם טונה של כסף כמדד למשהו. אחרי עונה נגמר הכסף באירופה וגם התופעה הזאת נגמרה.

סין זה גם סיפור שונה ובגלל השביתה. הלכו לשם שחקנים שהעריכו שהשביתה לא תיגמר או שהעונה תתבטל. בוא נראה כמה שחקני אן.בי.איי ישחקו העונה בסין. הימור שלי? אף אחד.

צ'רלי, מאיפה אתה יודע בדיוק למה ווימס חתם?

יודע?
לא ברור שכתבתי את זה כהשערה?או שרצית בדיוק לראות אותי כותב את זה?
בכ"מ לא ראיתי על כמה כסף הוא חתם(וכנראה לא פורסם) אבל צסקא השנה לא השתגעה עם החוזים והוא בהחלט היה יכול לקבל חוזה לא רע בטורנטו.
אז אפשר להגיד שהוא העדיף להיות כוכב באירופה מאשר עוד שחקן רוטציה בNBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 8:33 am 
Hall of Famer

קשה להגיד את זה, כי ווימס הוא בערך השחקן היחידי שעשה בחירה של להיות כוכב אירופאי במקום להיות שחקן אן.בי.איי, כשהכסף דומה. אז אם אתה לא הפסיכיאטר של ווימס, או ביליתם ערב סוער בפאב שבו הוא שפך את נשמתו בפניך, ההימור שלך הוא מאד אקדימי ויורשה לי להגיד אפילו תמים, כשההימור הסטנדרטי של הכסף הוא כנראה הנכון ב-99%.

סונג'י, אני לא מבין את הנק' שלך. זה בשביל הויכוח בלבד? כשאירופה מחליטה להשתגע ולתת סכומים משמעותיים יותר גבוהים לשחקני רוטציה באן.בי.איי הם יבואו ואני לא חושב שמישהו בכלל יכול להתווכח על כך. קיץ 2008 נתן תשובה מוחלטת. הקיץ האחרון עם השביתה והכספים בסין גם הראה את הנק' הזאת. אבל אלו מקרי קיצון בודדים וכך צריך להתייחס אליהם. אז כשווימס מחליט לחתום באירופה על פני חוזה באן.בי.איי זה בהחלט לא דבר סטנדרטי וצפוי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 9:05 am 
Junior

אין ויכוח.

אכן פארמר ו-ווימס. מבין האמריקאים.
אכן לא סטנדרטי ולא צפוי. רק שזה תלוי בעוד בעלי קבוצות שיחליטו (פוטנציאלית) "להשתגע" ולא בשחקנים..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 9:47 am 
Sophomore

עמוס לב כתב:
קשה להגיד את זה, כי ווימס הוא בערך השחקן היחידי שעשה בחירה של להיות כוכב אירופאי במקום להיות שחקן אן.בי.איי, כשהכסף דומה. אז אם אתה לא הפסיכיאטר של ווימס, או ביליתם ערב סוער בפאב שבו הוא שפך את נשמתו בפניך, ההימור שלך הוא מאד אקדימי ויורשה לי להגיד אפילו תמים, כשההימור הסטנדרטי של הכסף הוא כנראה הנכון ב-99%.

סונג'י, אני לא מבין את הנק' שלך. זה בשביל הויכוח בלבד? כשאירופה מחליטה להשתגע ולתת סכומים משמעותיים יותר גבוהים לשחקני רוטציה באן.בי.איי הם יבואו ואני לא חושב שמישהו בכלל יכול להתווכח על כך. קיץ 2008 נתן תשובה מוחלטת. הקיץ האחרון עם השביתה והכספים בסין גם הראה את הנק' הזאת. אבל אלו מקרי קיצון בודדים וכך צריך להתייחס אליהם. אז כשווימס מחליט לחתום באירופה על פני חוזה באן.בי.איי זה בהחלט לא דבר סטנדרטי וצפוי.

מצד שני אילו עוד שחקנים התאקלמו כמו ווימס באירופה?
אולי פארמר.
כל השאר בהחלט לא הסתדרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 10:15 am 
Hall of Famer

מי אלה כל השאר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 621 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, Google [Bot] ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: