סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 6:20 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 621 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 10:40 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
כל השאר הם כאמור הרביעיה מקיץ 2008 (צ'ילדרס, ארויו, פארגו, בויקינס)
למען ההגינות גם השחקנים האירופיים שחזרו מהנבא באותו קיץ לא הבריקו יתר על המידה..

כל סיפור הוא בפני עצמו ונסיבות שונות, אבל אף אחד מהם לא הרשים וכיכב באופן שנחרט בזכרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 10:53 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ג'וש קארטר חתם בסנט פטרבורג.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 11:03 am 
Hall of Famer

החתמה מעניינת בגרמניה: בושטיאן נכבאר, פעם כשרון גדול ובעונה שעברה באסט בקאזאן, חתם בבאמברג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 11:53 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
פעם כשרון גדול, היום כבר נפל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 12:00 pm 
Hall of Famer

כן, לזה פחות או יותר התכוונתי כשכתבתי "פעם כשרון גדול, בעונה שעברה באסט".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 12:04 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
רגע היסטורי: הסכמנו על משהו!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 3:13 pm 
Sophomore

sunj כתב:
כל השאר הם כאמור הרביעיה מקיץ 2008 (צ'ילדרס, ארויו, פארגו, בויקינס)
למען ההגינות גם השחקנים האירופיים שחזרו מהנבא באותו קיץ לא הבריקו יתר על המידה..

כל סיפור הוא בפני עצמו ונסיבות שונות, אבל אף אחד מהם לא הרשים וכיכב באופן שנחרט בזכרון.

קלייזה יוצא דופן גם,רק שהוא העדיף את הNBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 3:38 pm 
Junior

נכון. דיברו פה על האמריקאים. שגם הם העדיפו לחזור לנבא..

למעשה נאכבר הוא השחקן היחיד שלא חזר לשם (בהנחה שלא סופרים את נבארו), אלא דעך לאיטו.
גם בגלל פציעות. דווקא באותה עונה בדינמו הוא די דומיננטי..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 3:45 pm 
Sophomore

נ'דודי איבי חותם באבלינו.

גלאטאסריי שהחתימה כבר את מצ'באן רוצה עכשיו גם את בוני נ'דונג. עוד שחקן שגם פנרבחצ'ה וגם גלאטאסריי רוצות זה וסיליאדיס ששיחק בבילבאו בשנה האחרונה, אבל יש לו חוזה לעונה הבאה ולכן הם יצטרכו לשלם גם ביי אאוט.

ה"בירד מן" בדרך לאירופה? אחרי שהנאגטס נפנפו אותו, יש שמועות שהוא בדרך לאולימפיאקוס או פנאתינייקוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 3:54 pm 
Freshman

ובאווירת ההיאבקות שמשודרת כרגע בערוץ הראשון: אני מת לראות אותו מתחיל עם סופו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 4:44 pm 
Hall of Famer

charlie5 כתב:
מצד שני אילו עוד שחקנים התאקלמו כמו ווימס באירופה?
אולי פארמר.
כל השאר בהחלט לא הסתדרו.

יש מספיק שמות שהיו כוכבים באירופה ורצו לאן.בי.איי ברגע ששרקו להם. צ'רלי בל למשל זה אחד בשלוף.אנתוני פרקר זאת עוד דוגמא, קצת יותר מסוייגת, כמעט כל אמריקאי מוצלח באירופה שקיבל צ'אנס באן.בי.איי, בין אם לפני כן חלף בליגה או הלך ישר לאירופה, רץ בחזרה הביתה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 8:40 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:
charlie5 כתב:
מצד שני אילו עוד שחקנים התאקלמו כמו ווימס באירופה?
אולי פארמר.
כל השאר בהחלט לא הסתדרו.

יש מספיק שמות שהיו כוכבים באירופה ורצו לאן.בי.איי ברגע ששרקו להם. צ'רלי בל למשל זה אחד בשלוף.אנתוני פרקר זאת עוד דוגמא, קצת יותר מסוייגת, כמעט כל אמריקאי מוצלח באירופה שקיבל צ'אנס באן.בי.איי, בין אם לפני כן חלף בליגה או הלך ישר לאירופה, רץ בחזרה הביתה.

דוגמאות יפות שמשקפות במדוייק את המקרה של ווימס.
פארקר לא שיחק לפני בNBA(כלומר לא בצורה משמעותית) ואחרי 6 שנים מוצלחות באירופה הוא רצה לנסות משהו חדש ובלה בלה.
גם בל לא הותיר את חותמו בNBA(קלע בערך נקודה או משהו כזה למשחק אם אני זוכר נכון).
לעומתם ווימס,שחקן רוטציה,רואה שאירופה מתאימה לו אז הוא רוצה ללכת לקבוצה עם שאיפות,עם כסף(ברור שזה גם גורם) ולא ל"היתקע" ולהיות עוד שחקן בNBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 8:39 am 
Hall of Famer

ופרקר וגם בל יכלו לחזור בכל שלב לאירופה ולקבל יותר כסף, היו שמועות על כך, ועדיין העדיפו להישאר באן.בי.איי. אבל עזוב, הניתוח הפסיכולוגי שלך על ווימס הוא מדוייק להפליא ונעשה אחרי סדרת פגישות מעמיקה. אין ספק שווימס הוא השחקן היחידי בעולם שאכן מעדיף מעמד באירופה על אן.בי.איי ואתה יודע לדווח על כך מהשטח.

דרך אגב, יכול להיות שזאת הסיבה שווימס נשאר באירופה, אני לא בוחן קרביים וכליות, אבל להתבטא בפסקנות שכזאת על משהו כל כך נדיר זה בהחלט מכובד, אפילו לפורום הזה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 9:46 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
קרייג בראקינס חתם בביילה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 11:37 am 
Junior

לכבוד החוזה של פי.ג'יי טאקר בפיניקס ושל רוג'ר מייסון בהורנטס סוגרים לפחות חמישיה של אמריקאים שעשתה את המסלול נבא-אירופה-נבא מהליגה שלנו ותהיה בנבא בעונה הבאה.גם אחרי הפרישה של פארקר (וויל ביינום, ארויו, אלן אנדרסון, רוג'ר מייסון, טאקר. וזה בלי פארגו שלא שיחק בנבא לפני אירופה- אגב אל תנסו לדמיין את החמישיה הזו משחקת ביחד - אה, הנה עכשיו דמיינתם והרסתי לכם את היום.. :a_g_a: )

בקיצור- פארקר, צ'רלי בל זה רק הדוגמאות בולטות , בפועל המחסום הזה נשבר לפני 5-6 שנים ומאז הרבה יותר "ליברליים" בנבא בקבלת אמריקאים שמגיעים מהצטיינות באירופה. הבולטים זה לין גריר, מו אוונס, גארי ניל, וויל סולומון, באסטון ועוד..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 1:34 pm 
Sophomore

ה-סאגה של הקיץ באירופה נסגרת סופית, רשמית, חד משמעית - בו מקאלב בפנרבחצ'ה עם חוזה לשלוש שנים. 2 מ' דולר לעונה, פלוס ביי אאוט של 1.3 מ' יורו לכיס של סיינה.

דאריו סאריץ', הכישרון הקרואטי שזה עתה חתם בבילבאו, יושאל בעונה הקרובה לציבונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 3:40 pm 
Hall of Famer

בלייק שליב, הכוכב האמריקאי של שאלון שמשחק במועדון מ2009 (עת היה רוקי מהמכללות), ימשיך עוד עונה. המשכיות מאד נאה בקבוצה שתשחק נגד אלקטרה בשלב המוקדם, יש כרגע 8 שחקנים שימשיכו שם מהעונה הקודמת ורכש אחד (מרכוס דנמון, רוקי ממיזורי שנבחר בדראפט האחרון ע"י הספרס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 3:56 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:
ופרקר וגם בל יכלו לחזור בכל שלב לאירופה ולקבל יותר כסף, היו שמועות על כך, ועדיין העדיפו להישאר באן.בי.איי. אבל עזוב, הניתוח הפסיכולוגי שלך על ווימס הוא מדוייק להפליא ונעשה אחרי סדרת פגישות מעמיקה. אין ספק שווימס הוא השחקן היחידי בעולם שאכן מעדיף מעמד באירופה על אן.בי.איי ואתה יודע לדווח על כך מהשטח.

דרך אגב, יכול להיות שזאת הסיבה שווימס נשאר באירופה, אני לא בוחן קרביים וכליות, אבל להתבטא בפסקנות שכזאת על משהו כל כך נדיר זה בהחלט מכובד, אפילו לפורום הזה.

לא הייתי נחרץ,הבעתי השערה.
ווימס ממש לא השחקן היחיד שהעדיף מעמד באירופה,דיאנמטידיס ועוד יכולים לאשרר את זה.
לגבי פארקר ובל כאן אתה נכנס לספוקולציות מכיון שהם כבר נמצאים בNBA לכן זה אותו דבר שנוגע לכל שחקן שמשחק בNBA ולא בא לאירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 3:56 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:

לא הייתי נחרץ,הבעתי השערה.
ווימס ממש לא השחקן היחיד שהעדיף מעמד באירופה,דיאנמטידיס ועוד יכולים לאשרר את זה.
לגבי פארקר ובל כאן אתה נכנס לספוקולציות מכיון שהם כבר נמצאים בNBA לכן זה אותו דבר שנוגע לכל שחקן שמשחק בNBA ולא בא לאירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 4:24 pm 
Hall of Famer

יש כמה שחקנים שהעדיפו מעמד באירופה, אבל יש להם מכנה משותף: הם היו אירופאים. את האמריקאים שהעדיפו את אירופה על הצעה שווה בNBA אני יכול לספור על...רגע, לא בטוח שאני יכול לספור בכלל (כי אני לא בטוח שאפילו ווימס קיבל הצעה שווה, יש לי את כל הסיבות להניח שבאירופה הציעו לו יותר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 6:03 pm 
Hall of Famer

וגם הדוגמא של דיאמנטידיס לא אומרת הרבה. אני אישית לא שמעתי על פניה קונקרטית לדיאמנטידיס, אבל גם אם הייתה, אתה יודע כמה רצו לשלם לו? אתה יודע אם זה יותר ממה שפאו משלמת? אני יכול לחשוב על שתי דוגמאות מאד ברורות של שחקן שהעדיף אירופה על פני אן.בי.איי וזה לא היה תלוי שכר ומדובר בספרדים ואסקז ונבארו. אבל גם הצמד הזה לא הרוויח באירופה פחות ממה שהוא היה צפוי לקבל בחוזה הראשון שלו באן.בי.איי ואולי יותר.

ובכל מקרה, כמו שנדב אמר, מדובר באירופאים. זאת חיה אחרת לגמרי מאשר אמריקאים בנוגע לאן.בי.איי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 6:19 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:
וגם הדוגמא של דיאמנטידיס לא אומרת הרבה. אני אישית לא שמעתי על פניה קונקרטית לדיאמנטידיס, אבל גם אם הייתה, אתה יודע כמה רצו לשלם לו? אתה יודע אם זה יותר ממה שפאו משלמת? אני יכול לחשוב על שתי דוגמאות מאד ברורות של שחקן שהעדיף אירופה על פני אן.בי.איי וזה לא היה תלוי שכר ומדובר בספרדים ואסקז ונבארו. אבל גם הצמד הזה לא הרוויח באירופה פחות ממה שהוא היה צפוי לקבל בחוזה הראשון שלו באן.בי.איי ואולי יותר.

ובכל מקרה, כמו שנדב אמר, מדובר באירופאים. זאת חיה אחרת לגמרי מאשר אמריקאים בנוגע לאן.בי.איי.

למה אתה בטוח?
מוזר שפארקר בכלל נשאר כאן הרבה שנים לפני שעזב בסוף.
ברור שאמריקאי יעדיף לשחק בNBA בכמעט כל מצב(גם אירופי אבל ההבדל ברור),אבל זה לא לגמרי שונה ואני בטוח שהיו עוד אמריקאים שהחליטו להישאר אם כי מסובך להגיד את זה כי רוב המגעים לא באים לתקשורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 11:13 am 
Hall of Famer

במה אני בטוח? שהכלל הוא שברגע שהאן.בי.איי קורא לך, אז אם אין הבדל גדול בכסף, אתה רץ? פשוט כי זה מה שקורא פעם אחרי פעם אחרי פעם. אין פה ניחושים פסיכולוגיים.

זה לא מוזר שפארקר עזב כשעזב, בגלל שעד אותה שנה, באן.בי.איי לא ממש ספרו כוכבי יורוליג אמריקיאם ולקחו רק אירופאים צעירים ופוטנציאלים או באמת את הכוכבים הגדולים של אירופה. במקרה של פרקר גם מאד עזרה ההופעה שלו מול טורונטו במשחק הראווה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 11:17 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
פארקר אבל הרי ניסה את מזלו בNBA פעם נוספת באמצע. הוא חזר לאירופה (לרומא) כי הוא לא קיבל שום חוזה, או כי האופציות היו דפוקות?

ונניח, שחקן כמו לנגדון, כמה היה לו קשה להשיג חוזה בינוני באיזושהי קבוצה, וכמה חוזה כזה היה נמוך ממה שהוא קיבל בצסק"א?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 12:01 pm 
Junior

אולי אפשר להפריד לשני תרדים את הדיון על העדפת שחקנים אמריקאים את אירופה ולהשאיר את התרד הזה יותר בכיוון של עדכוני החתמות באירופה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 621 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, Google [Bot] ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: