סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 11:42 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 450 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 9:01 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
גם נגר בליגת הגמדים נגרים שלנו יכול לסיים עם מספרים יפים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 9:13 pm 
Hall of Famer

Mook כתב:
אמנם העונה האחרונה שלו הייתה רעה, אבל בסה"כ מדובר בשחקן שהוא ממש לא שולי בNBA.

כל כך לא שולי, שאף אחד לא טרח להציע לו חוזה טוב יותר מאשר מועדון יורוקאפ ממוצע מהמזרח התיכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 9:27 pm 
Junior

One man's trash is another man's treasure

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 9:33 pm 
Hall of Famer

מעניין כמה סמית מרווי ח העונה בבירה .בכל מקרה לדעתי עד עכשיו הבנייה בי-ם סבירה פלוס והרבה יהיה תלוי ברכז הזר שיביאו (פלוס גארד ישראלי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 10:23 pm 
Junior

פחות או יותר מסכים עם התיאור של מוק את ריינו (קרייג סמית'). קיבל קצת דקות בתחילת העונה אבל הוא לא שחקן רציני בשביל ה- NBA, כאמור לא שומר ואנדרסייזד. כן תמיד היה דיבור על ידיים רכות ליד הטבעת והוא באמת חזק. חזק ונמוך.

נערך לאחרונה על ידי קיופיפלו בתאריך א' אוגוסט 12, 2012 11:13 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 10:24 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
Mook כתב:

כל כך לא שולי, שאף אחד לא טרח להציע לו חוזה טוב יותר מאשר מועדון יורוקאפ ממוצע מהמזרח התיכון.

איך אני אוהב את התגובות הצפויות האלו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 10:37 pm 
Hall of Famer

Mook כתב:
nadav_hacohen כתב:
Mook כתב:

איך אני אוהב את התגובות הצפויות האלו...

שלא לדבר על המשוואה הקבועה שלך: שחקן NBA זניח=כוכב בפוטנציה שרק אתה מכיר בגדולתו. בחייך, אתה אולי רואה NBA 24/7, אבל גם אנחנו בכל זאת לא לגמרי ילדים קטנים. בנאדם בן 29 עם בעיות משקל, לא מצא חוזה בNBA, אף קבוצת יורוליג רצינית כנראה לא הביעה עניין. יש שחקנים עם שם וכשרון הרבה-הרבה יותר גדול ממנו שהגיעו לאירופה, גם למועדונים זניחים ממש, בגלל אלף ואחת בעיות: משקל, משמעת, סמים/אלכוהול, סיטואציה לא נכונה, פציעה. דניס הופסון הסתובב פה בגבעת שמואל וטען שזה מייקל ג'ורדן דפק לו את הקריירה, גם זה קורה. אבל אם השחקן בכל זאת מגיע לאן שהוא מגיע, קשה מאד (ואף לא נכון עובדתית) לומר: "שחקן שהוא ממש לא שולי בNBA". אם אתה רוצה דוגמא טובה למי שכן מתאים להגדרה שלך (חוץ מהחבר'ה שבאו בלוק אאוט), אז אפשר להגיד ג'וש צ'ילדרס כשהגיע לאולימפיאקוס. הוא היה "שחקן ממש לא שולי בNBA". קרייג סמית' של העונותיים האחרונות? בחייך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 10:39 pm 
Junior

בסדר, שמענו. שנראה אותו משחק נשפוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 11:04 pm 
Junior

תקשיב חביבי, אני לא יודע כמה NBA אתה רואה אבל לא צריך להיות עכבר NBA בכדי להכיר את קרייג סמית'. מספיק להיות אוהד NBA מהשורה.

עד השנה האחרונה סמית' היה שחקן משמעותי מאוד בסגלי הקבוצות שהוא שיחק בהן. הן במיני והן בקליפרס.
זה לא תמר סליי או שחקן אחר שאפשר לנבא כמה פוטנציאל יש לו ומדוע הוא לא הצליח בNBA.

מי שראה משחקי NBA ראה את סמית' ויודע באיזה שחקן מדובר. בד"כ שחקנים עם רקורד כשלו נוחתים בקבוצות הצמרת באירופה.
מדובר על שחקן שהממוצעים שלו הם סביב ה10 נק למשחק וזה לא משהו שעובר לידך וזה בטח לא שחקן שולי.

מדובר בשחקן שתמיד היה הבאק אפ הראשון מהספסל לשחקני הפנים. במיני הוא אף פתח בהרבה מאוד משחקים כשביג אל נפצע.

תמיד יהיה הליצן התורן שיגחך בלי טיפת מושג על מה, הפעם אתה בחרת לגלם את התפקיד. צר לי לאכזב אותך כי הפעם טיפסת על עץ שיותר מדי חובבי NBA מכירים.

אין על סמית' קופצים כי יש לו מוסר עבודה של בלטה, בעיות משקל, אין לו הגנה ואין לו עמדה אמיתית. כולם יודעים איזה כשרון יש לו בהתקפה, אבל קבוצות לא יבנו התקפה סביבו, הוא יכול להיות רול פלייר וככזה קבוצות מעדיפות נגר שייתן גוף בהגנה על פני גוף שלא יודע לתת גוף.

וד"א, הוא רק בן 28, הוא בהחלט יכול עדיין לחזור לNBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 11:19 pm 
Hall of Famer

Mook כתב:
תקשיב חביבי, אני לא יודע כמה NBA אתה רואה אבל לא צריך להיות עכבר NBA בכדי להכיר את קרייג סמית'. מספיק להיות אוהד NBA מהשורה.

עד השנה האחרונה סמית' היה שחקן משמעותי מאוד בסגלי הקבוצות שהוא שיחק בהן. הן במיני והן בקליפרס.
זה לא תמר סליי או שחקן אחר שאפשר לנבא כמה פוטנציאל יש לו ומדוע הוא לא הצליח בNBA.

מי שראה משחקי NBA ראה את סמית' ויודע באיזה שחקן מדובר. בד"כ שחקנים עם רקורד כשלו נוחתים בקבוצות הצמרת באירופה.
מדובר על שחקן שהממוצעים שלו הם סביב ה10 נק למשחק וזה לא משהו שעובר לידך וזה בטח לא שחקן שולי.

מדובר בשחקן שתמיד היה הבאק אפ הראשון מהספסל לשחקני הפנים. במיני הוא אף פתח בהרבה מאוד משחקים כשביג אל נפצע.

תמיד יהיה הליצן התורן שיגחך בלי טיפת מושג על מה, הפעם אתה בחרת לגלם את התפקיד. צר לי לאכזב אותך כי הפעם טיפסת על עץ שיותר מדי חובבי NBA מכירים.

אין על סמית' קופצים כי יש לו מוסר עבודה של בלטה, בעיות משקל, אין לו הגנה ואין לו עמדה אמיתית. כולם יודעים איזה כשרון יש לו בהתקפה, אבל קבוצות לא יבנו התקפה סביבו, הוא יכול להיות רול פלייר וככזה קבוצות מעדיפות נגר שייתן גוף בהגנה על פני גוף שלא יודע לתת גוף.

אתה כל כך טועה עובדתית (עם ה"שחקנים במעמדו נוחתים בקבוצות הצמרת של אירופה"), מוסר מידע כל כך לא רלוונטי (את מי זה מעניין מה הוא היה במינסוטה לפני 3 עונות?) וכל כך מגחיך את הטענה שלך (כאשר אתה מונה את כל תכונותיו הרעות ורק מסביר למה הוא לא רלוונטי לNBA וכן מתאים לאירופה)-שפשוט לא נשאר הרבה להגיב לך.

העובדות הפשוטות הן כדלהלן:

1. שחקנים מוכשרים בהרבה ממנו, עם רקורד מרשים משלו, נחתו בקבוצות קטנות מירושלים.

2. ייתכן שהוא היה בעבר, גם אם העבר הזה קרוב יחסית, שחקן לא שולי בNBA. היום הוא אפילו לא בדרגה של שחקן שולי, ולראיה-העובדה שהוא לא בNBA.

אלו עובדות. אתה בוחר להתנסח בצורה מסוימת, שלוקחת את הדברים הרבה יותר מדי רחוק. יכולת לרשום: "וואלה, קרייג' סמית', שחקן חזק מאד, היה נדמה שייצא ממנו משהו במינסוטה. קצת ירד בעונות האחרונות, הרבה בגלל בעיות משקל, מוסר עבודה ובעיות עמדה, אולי עונה באירופה תחזיר אותו לליגה". אבל הלכת על סגנון מפאר וחוטא לאמת. מה לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 12, 2012 11:22 pm 
Junior

הוא שחקן שיכול להוות חלק משמעותי ברוטציה רק בקבוצת NBA גרועה. לפחות זו ההתרשמות שלי ממנו וגם ההיסטוריה שלו מוכיחה את זה לדעתי. אם אין לך גבוהים אחרים אז כן אולי תתן לו דקות. מינסוטה בתקופת ביג אל וגם קליפרס עד לפני השנה האחרונה (שבה הוא היה אצלנו בפורטלנד) לא קבוצות שהגיעו לפלייאוף. גם אנחנו דרך אגב לא הגענו לפלייאוף בעונה שלו איתנו למרות שזה לא באשמתו. מה שכן ייאמר לחובתו שגם בעונה הכי גרועה של פורטלנד בשנים האחרונות הוא היה רחוק מלהיות פקטור משמעותי.
אפשר לתת את הדוגמא של ג'יי.ג'יי. היקסון שאותו הבאנו באמצע העונה וששיחק איזה שני משחקים בבני השרון במהלך השביתה למי שזוכר... ג'יי ג'יי היקסון גם שחקן ששיחק עד עכשיו בעיקר בקבוצות גרועות אבל הוא שחקן הרבה יותר פרודוקטיבי ומשמעותי מקרייג סמית'. בתור אוהד פורטלנד היקסון זה שחקן שאתה שמח שיש לך אותו בקבוצה, קרייג סמית' זה שחקן שאתה לא רוצה לראות על המגרש אלא אם כן אתה מנצח בבלו-אאוט. לא שיש לי משהו נגדו אבל בקבוצה רצינית בNBA הוא שחקן של קצה הספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 12:24 am 
Hall of Famer

אני לא מסכים שסמית' הוא ריב' בינוני. באן.בי.איי הוא בינוני. בקולג' הוא היה ריב' טוב מאד. אני מניח שבארץ הוא יחזור להיות טוב מאד. נכון שיש לו בעית משקל, אבל אני לא זוכר דיבורים על שחקן שלא שומר ולא רוצה. דווקא להיפך, כשחקן חיובי מאד, שפשוט אין לו גוף מתאים לאן.בי.איי.

קרייג סמית' היה באן.בי.איי במשך כל השנים בזכות האופי שלו, ולא בגלל הכישרון, השולי שלו (אולי לא כישרון, אבל מגבלת מימדים ואתלטיות מאד גדולה).

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 12:56 am 
Junior

אני רק מזכיר את לי ניילון, שהגיע מממוצעים טובים יותר לקבוצה זניחה יותר ושיחק אותה בליגה. זה יהיה המבחן של קרנף - האם הוא יהיה דומיננטי כמו ניילון או לא. נחייה ונראה. מבחינת התאמה נשמע כמו סוג השחקנים שיש להם הרבה מאוד מה לחפש בליגת הגמדים שלנו.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 6:23 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
Mook כתב:

אתה כל כך טועה עובדתית (עם ה"שחקנים במעמדו נוחתים בקבוצות הצמרת של אירופה"), מוסר מידע כל כך לא רלוונטי (את מי זה מעניין מה הוא היה במינסוטה לפני 3 עונות?) וכל כך מגחיך את הטענה שלך (כאשר אתה מונה את כל תכונותיו הרעות ורק מסביר למה הוא לא רלוונטי לNBA וכן מתאים לאירופה)-שפשוט לא נשאר הרבה להגיב לך.

העובדות הפשוטות הן כדלהלן:

1. שחקנים מוכשרים בהרבה ממנו, עם רקורד מרשים משלו, נחתו בקבוצות קטנות מירושלים.

2. ייתכן שהוא היה בעבר, גם אם העבר הזה קרוב יחסית, שחקן לא שולי בNBA. היום הוא אפילו לא בדרגה של שחקן שולי, ולראיה-העובדה שהוא לא בNBA.

אלו עובדות. אתה בוחר להתנסח בצורה מסוימת, שלוקחת את הדברים הרבה יותר מדי רחוק. יכולת לרשום: "וואלה, קרייג' סמית', שחקן חזק מאד, היה נדמה שייצא ממנו משהו במינסוטה. קצת ירד בעונות האחרונות, הרבה בגלל בעיות משקל, מוסר עבודה ובעיות עמדה, אולי עונה באירופה תחזיר אותו לליגה". אבל הלכת על סגנון מפאר וחוטא לאמת. מה לעשות.

אני ממש מצטער אבל אלו לא עובדות פשוטות אם כי הטענות שלך,אז בבקשה אל תציג אותן כעובדות.(במיוחד שלא הבאת אף אסמכתא)
ומה לעשות שהוא גם צודק,סמית' הוא ממש לא שחקן של 2 נק' בNBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 9:44 am 
Hall of Famer

דווקא נתתי כמה דוגמאות רק מהזכרון ומהליגה הישראלית, בלי להתעמק יותר מדי. דניס הופסון היה בחירה 3 בדראפט, שבא לאירופה בגיל 27 מעונה של 10.5 נקודות למשחק ואחרי 5 עונות בממוצע של 11 נקודות למשחק, כשעונה לא רלוונטית בשיקגו עוד הורסת לו את הממוצע. הוא אמנם לא הגיע ישר לישראל כי אם לסראגוסה, שהיתה קבוצת מיד-לוול אירופאית ששיחקה במפעלים האירופאיים המשניים, משהו בסגנון של ירושלים. לי ניילון הגיע לבני השרון שתי עונות אחרי 14.2 למשחק בניו אורלינס, אמנם כשחקן ואקום בחרא של עונה, אבל לא פחות ממה שעשה אדון קרייג סמית' בקריירה. שון ויליאמס שהגיע לחיפה נחשב בזמנו לפוטנציאל אחד החוסמים הטובים בליגה, ולפריק אתלטי גם במונחי NBA. כמובן שיש עוד שמות שמתרוצצים להם.

ואם על ענייני רקורד עוד אפשר להתווכח, איך אפשר להתווכח על סעיף 2? העובדה היא שסמית' לא בליגה, וכנראה לא בגלל שהוא לא רוצה. אזי המונח הנכון הוא שסמית' היה שחקן לא שולי בליגה, אבל היום הוא אפילו לא שחקן שולי בליגה. אתה יכול להתווכח עם זה, אבל רק אם אתה לא מבין את המשמעות של המשפט. אתם כנראה מתכוונים לכך שיש לסמית' את הכשרון/גודל/כח להיות רלוונטי בליגה, אבל העובדה היא שבתצורה הנוכחית אף אחד לא רוצה לגעת בו. אז מה כל כך מפתיע ששחקן שגם המשבחים אותו אומרים עליו שהוא עצלן ונטול הגנה, שהפעם האחרונה שהוא באמת הגיע ל10 נקודות למשחק (בניגוד לאיך שמוק הציג את זה) היתה לפני 3 עונות בקבוצת לוטרי מחורבנת, מגיע לירושלים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 9:59 am 
Hall of Famer

לא כל מי שלא בליגה הופך להיות שחקן מת.
הויכוח פה לא אם הוא לא בליגה. הויכוח פה האם שחקן עם רקורד לא רע בכלל (אף אחד פה לא חושב שהוא קרלוס בוזר או זק רנדולף) עם מספרים יפים מאד - למעט העונה האחרונה שלו, הוא קיבל דקות יפות והראה מספרים לא רעים. מספרים בערך כמו של כספי בערך (כמובן שהעמדה שונה). אז שחקן כזה שמגיע ישר לירושלים זה אותי כן מפתיע. אין לי ספק שיש סיבה או כמה סיבות מדוע הוא לא מצא חוזה בNBA, אבל זה עדיין שחקן עם מספרים נחמדים מאד שמגיע ישר מהNBA לירושלים וזה לא נראה הרבה (כן, היו שחקנים עם מספרים יותר נחמדים כמו ניילון. אבל הויכוח הוא לא האם הוא השחקן עם המספרים הכי טובים שהגיע לפה).

שורה תחתונה - לדעתי החתמה מעניינת של שחקן עם מספרים גבוהים יותר מהמספרים שנפלטים מהNBA.

נב
זה ששחקן נפלט מהNBA לא אומר כלום. סקלבריני משחק שנים בNBA ולא הייתי לוקח אותו לפני ליאור אליהו. האחים קולינס לא נפלטו למרות שהם זוועה. ג'ורדן פרמר וסשה וויצ'יץ' לא בNBA למרות שהם טובים מכמה שחקנים בNBA. זה ש30 GMים חושבים שהוא לא שווה חוזה בNBA לא הופך אותו ליניב גרין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 10:46 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
דווקא נתתי כמה דוגמאות רק מהזכרון ומהליגה הישראלית, בלי להתעמק יותר מדי. דניס הופסון היה בחירה 3 בדראפט, שבא לאירופה בגיל 27 מעונה של 10.5 נקודות למשחק ואחרי 5 עונות בממוצע של 11 נקודות למשחק, כשעונה לא רלוונטית בשיקגו עוד הורסת לו את הממוצע. הוא אמנם לא הגיע ישר לישראל כי אם לסראגוסה, שהיתה קבוצת מיד-לוול אירופאית ששיחקה במפעלים האירופאיים המשניים, משהו בסגנון של ירושלים. לי ניילון הגיע לבני השרון שתי עונות אחרי 14.2 למשחק בניו אורלינס, אמנם כשחקן ואקום בחרא של עונה, אבל לא פחות ממה שעשה אדון קרייג סמית' בקריירה. שון ויליאמס שהגיע לחיפה נחשב בזמנו לפוטנציאל אחד החוסמים הטובים בליגה, ולפריק אתלטי גם במונחי NBA. כמובן שיש עוד שמות שמתרוצצים להם.

ואם על ענייני רקורד עוד אפשר להתווכח, איך אפשר להתווכח על סעיף 2? העובדה היא שסמית' לא בליגה, וכנראה לא בגלל שהוא לא רוצה. אזי המונח הנכון הוא שסמית' היה שחקן לא שולי בליגה, אבל היום הוא אפילו לא שחקן שולי בליגה. אתה יכול להתווכח עם זה, אבל רק אם אתה לא מבין את המשמעות של המשפט. אתם כנראה מתכוונים לכך שיש לסמית' את הכשרון/גודל/כח להיות רלוונטי בליגה, אבל העובדה היא שבתצורה הנוכחית אף אחד לא רוצה לגעת בו. אז מה כל כך מפתיע ששחקן שגם המשבחים אותו אומרים עליו שהוא עצלן ונטול הגנה, שהפעם האחרונה שהוא באמת הגיע ל10 נקודות למשחק (בניגוד לאיך שמוק הציג את זה) היתה לפני 3 עונות בקבוצת לוטרי מחורבנת, מגיע לירושלים?

הופסון אכזב?ניילון אכזב?
ווליאמס גם לא היה אכזבה גדולה אם כי הוא באמת לא הרשים.
בכ"מ שים לב למכנה המשותף,שלושה אנשים שכל אחד יותר מטורלל מהשני,לעומתם לסמית' יש אישיות חיובית(עד כמה שאני זוכר) ובNBA הוא הביא הרבה אנרגיה מהספסל.
מוק הציג את זה כמו שזה בפועל.אני אישית ראיתי אותו ב5 משחקים של הקליפרס בהם כל פעם הוא עלה מהספסל והפגין מגוון תנועות מרשים מתחת לסל שאני בספק אם יש למישהו באירופה(שחורצאניטיס הרבה יותר טכני ועם יכולת להוריד כדור לרצפה),ככה שהפועל ירושלים בהחלט השיגה כאן גניבה.
וכמו שאמר סאטריאני בNBA זה יותר שאלה של עמדה ונסיבות מאשר יכולת אישית בלבד כך שהעובדה שהוא נפלט בNBA רק מראה על השפע שיש בעמדה הזאת וקשה להתחרות בזה במיוחד אם אתה אנדרסייז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 11:44 am 
Hall of Famer

א. לא אמרתי בכלל שסמית' יאכזב. הנבואה ניתנה לראי (שהוא לא שוטה חלילה, אבל נביא ידוע). אמרתי שזה לא מפתיע אותי ששחקן בסד"ג של סמית' מגיע לארץ, ולאו דווקא לאלקטרה.

ב. גם אמרתי שיש מגוון של בעיות שפולטות שחקנים מהליגה. אחד מרביץ לאשתו, אחד שותה, אחד עושה תחרויות כלבים, אחד משמין. אז סמית' שמן, עצלן וזה הזכיר לכולם שהוא טווינר. סבבה. להציג את זה כמו שמוק הציג זה מצחיק ("איך ירושלים ביצעה החתמה בסדר הגודל הזה?!").

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 11:58 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
א. לא אמרתי בכלל שסמית' יאכזב. הנבואה ניתנה לראי (שהוא לא שוטה חלילה, אבל נביא ידוע). אמרתי שזה לא מפתיע אותי ששחקן בסד"ג של סמית' מגיע לארץ, ולאו דווקא לאלקטרה.

ב. גם אמרתי שיש מגוון של בעיות שפולטות שחקנים מהליגה. אחד מרביץ לאשתו, אחד שותה, אחד עושה תחרויות כלבים, אחד משמין. אז סמית' שמן, עצלן וזה הזכיר לכולם שהוא טווינר. סבבה. להציג את זה כמו שמוק הציג זה מצחיק ("איך ירושלים ביצעה החתמה בסדר הגודל הזה?!").

מוזר,אני לא זוכר את סמית' כשחקן עצלן ,ממדי הגוף שלו הקשו עליו לשמור אבל מבחינת יכולת הגנתית הוא בוודאי לא חלש.
על סמך היכולות שלו בהחלט מדובר בגניבה,זה לא עוד פריק אתלטי שהתרסק לתוך חנות וכו',אלא שחקן טכני ואסתכן ואגיד אינטלגנטי למדי.כמו כן,הוא יכול ואפילו יעיל יותר מהספסל שזו גם מעלה גדולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 1:17 pm 
Hall of Famer

אחלה לירושלים. אגב, אני גם חשבתי שברנדון האנטר-שבוודאי נחשב פחות מסמית'-היה אחלה שחקן לירושלים. שיהיה בהצלחה לסמית', ונחיה ונראה אם יחזור לNBA כשחקן לא שולי (יש לי תחושה שזה יקרה כמו שלארי סאנדרס יפרוץ ויהפוך לטופ מהגבוהים בליגה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 1:45 pm 
מנהל פורום

איזה מטומטם היה הויתור על האנטר :nel-zya:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 3:11 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:

אתחיל בזה שהקשה באמת לחשוב על הרבה שחקנים עם רקורד מוכח שהגיעו לקבוצה בארץ שהיא לא מכבי ת"א היישר מהNBA. והעובדה היא שהצלחת לחשוב על אחד כזה (וגם לגביו אני לא זוכר אם ניילון הגיע ישר לבני השרון מהNBA)
ועוד אגב, שלושת השמות שהזכרת היו הד קייסז ידועים שלא רצו לגעת בהם ולמרות זאת, לפחות במקרה של הופסון וניילון, אין מי שלא הרים גבה על חתימתם בקבוצות עלומות בארץ. זו באמת הפתעה.

שחקן כמו קרייג סמית' אם נפלט לאירופה צריך לחתום בקבוצה גדולה. וכן, זה מפתיע אם הוא חותם בקבוצה מסדר הגודל של י-ם. מה הביג פאקינג דיל? בינתיים אתה היחידי שחושב שזו לא הפתעה.

בנוגע ליציאה שלו מהליגה, צריך לקחת בחשבון שכשהוא היה צעיר, למרות המימדים נטולי האפסייד שלו, עוד בנו עליו. היום כבר לא בונים עליו והוא נותן בעיקר התקפה מהספסל, לכן הקבוצות לא קופצות עליו ובטח אחרי העונה האחרונה בפורטלנד אשר בה הוא לא שמר על המשקל שלו ולא נתן מהספסל את מה שהמאמנים ההגנתיים שלו ביקשו ממנו. זו למשל אדפטציה שביג בייבי הצליח לעשות והוא לא.
ההיסטוריה מלמדת ששחקנים קצרים, מוכשרים ככל שיהיו, לא שורדים בליגה. בטח כשהם מתבגרים. האוליבר מילרים, לוני באקסטרים וטרקטור טריילרים של העולם פשוט כבר לא מצליחים לקבל דקות בזכות הכשרון בעולם האפסייד. ועל כן אפשר רק להעריך את השנים בהן הוא כן שיחק בNBA. כשרון ווייז, בצד ההתקפי של המגרש, הוא לא רואה חצי מהפורוורדים של הליגה הזו ממטר. מה לעשות שכפי שליאור אליהו יכול לספר, כדורסל הוא לא רק התקפה.

ואגב, זה לא שהוא עצלן, יש לו מנטאליות של כוכב, הוא כמעט תמיד היה טוב יותר התקפית מאלו ששיחקו לפניו, אפשר להבין את התסכול של שחקן שיש לו כשרון ומבקשים ממנו לא לזרוק לסל אלא רק לתת פיקים. רק לידע כללי, הייתה לו הצעה על השולחן מאינדיאנה והוא העדיף לצאת לחו"ל בכדי לשחק יותר כמו שהוא רוצה, כמו שהוא תמיד רצה. על זה הוא התלונן כל השנה בפורטלנד וירושלים רק הרוויחה מזה.
אני כן נותן המון קרדיט למי שמהר להחתים אותו לפני שהשם שלו יצא לשוק, כי בדיוק לפני שבוע דובר על שיחות שלו עם אינדי.

ובאשר לעקיצה על סנדרס, אז קודם כל אני שמח לשמוע שאתה עוקב... 8)

נחיה ונראה, אני מאמין שכבר העונה תגיע הפריצה הגדולה של השנדלינג :wink:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 3:14 pm 
Senior

אין סיכוי שהייתה לו הצעה מאינדיאנה על השולחן והוא העדיף ללכת לירושלים. פשוט בגלל ששכר המינימום שלו בNBA הוא קרוב לאיזה 450 אלף דולר, וסביר שבירושלים הוא מרוויח בסביבות חצי מזה. אם כל הרצון שלו "לשחק" הוא לא היה מוותר על כסף בשביל לבוא לירושלים גם אם הוא אוהד ירושלים שרוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 13, 2012 8:22 pm 
Hall of Famer

גם להגיד שביג בייבי עשה אדפטציה הגנתית זה ממש לא נכון. ביג בייבי פשוט יותר מוכשר התקפית מסמית' ובגלל זה הוא מצליח יחסית באן.בי.איי. לשמור הוא לא ממש שומר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 14, 2012 6:27 am 
Sophomore

עמוס לב כתב:
גם להגיד שביג בייבי עשה אדפטציה הגנתית זה ממש לא נכון. ביג בייבי פשוט יותר מוכשר התקפית מסמית' ובגלל זה הוא מצליח יחסית באן.בי.איי. לשמור הוא לא ממש שומר.

הכוונה לגלן דיוויס?כי הוא לא יותר מוכשר התקפית מסמית' ,הוא פשוט בגודל נורמלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 450 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], nba_fan, עופר האדום, רלפי ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: