סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 1:26 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 450 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 10:05 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ואני לא מבין, בטח לאור החששות המוצדקים שהובאו כאן, למה הפועל מתעקשת על ארבעה זרים ולא הולכת על החוק הרוסי.

עוד זר זול לקו האחורי פשוט יסדר את הקבוצה הזו (ואני לא מדבר במושגים של התמודדות מול מכבי, שלא רלוונטית לדיון). הופך אותה לעמוקה מאוד ומאוזנת מאוד, והרבה פחות תלויה בכושר של טפירו או ברמת האינטליגנציה של לימונד. המחיר הוא הצורך לשחק עם שני ישראלים בחמישיה בליגה, שכשיש לך את טפירו/לימונד/גרונפלד/קוקיה/כדיר זה מחיר שאפשר לשלם בקלות, זה אפילו יכול לשחרר קצת מהלחץ הרגיל שנוצר כשיש ישראלי בכיר (במציאות או בעיני עצמו) שמרגיש מחוץ לעסק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 10:10 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מצטרף לתהייתו של ראובן על אי-הליכה עם החוק הרוסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 10:11 pm 
Freshman

כי כנראה שיש כאלה, ודרוקר ביניהם, שבניגוד אליך לא מתלהבים מהסגל הישראלי שאולי מקבלים משכורות גבוהות משאר הליגה (חוץ ממכבי כמובן) אבל על המגרש לא רואים את ההבדל. עם כל הכבוד, זה עדיין טפירו/לימונד/גרונפלד/כדיר/קוקיה. לשחק כל הזמן עם שניים מהם זה לא מי יודע מה, וזה הופך לחיסרון ברוב דק' המשחק כששאר קבוצות הליגה עם ארבעה זרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 10:15 pm 
Hall of Famer

אתה צוחק? ההרכב הישראלי של ירושלים לוקח ביד אחת קשורה מאחורי הגב את כל מה שהוא לא אלקטרה, וגם מול אלקטרה יש לו סיי רציני מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 10:18 pm 
Sophomore

פוסטר זה שחקן שהפועל רוצה כבר כמה עונות, והוא מותק של שחקן לטעמי. גארד חכם שנותר הגנה טובה עם תפוקה שאפשר לסמוך עליה. אם הבנתי נכון, גם כמה קבוצות ספרדיות רצו אותו העונה, אבל בתור שחקן משלים ומטה והוא העדיף לוותר על כסף
(והספרדיות משלמות יופי, בד"כ) כדי להיות על תקן בכיר.

חוץ מזה, כל עוד לימונד יקבל יותר מחמש עשרה דקות למשחק, העונה של הפועל ירושלים תהיה אסון ורבע. אם הוא יישאר על המשבצת שבה הוא באמת טוב- האתלט האנרגטי שעולה כדי לתת דחיפה והתלהבות ברגעי משבר\מומנטום, הפועל תוכל לפרוח.
אבל דרוקר משום מה אוהב אותו, ואין שום סיכוי, לפחות כרגע, שלימונד לא יראה לפחות עשרים וחמש דקות לערב, ולכן אפשר לכתוב "מקום שישי סולידי" על העונה הזאת במלחה בהמתנה לארנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 10:25 pm 
Hall of Famer

איך אני מת על ההסטריה של אוהדי ירושלים. החליטו שרביב לימונד הוא התגלמות הטיפשות והחוסר יעילות עלי אדמות, ועכשיו לא יעזור כלום-ירושלים תכשל. על זה נאמר: יאללה, יאללה. לימונד הוא לא השחקן הכי אינטליגנטי בעולם, אבל הוא אחלה שחקן שבעולם, עשר רמות מעל הישראלי הממוצע בליגת העל (שאינה אלקטרה). הוא ושחקנים אחרים שגדולים על הישראלים בליגה (כדיר) או סתם מאד בכירים בה (גרונפלד, טפירו), וביחד עם זרים באמת מוכשרים-אבל לירושלים כתוב "מקום שישי" על המצח בגלל לימונד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 10:25 pm 
Hall of Famer

איך אני מת על ההסטריה של אוהדי ירושלים. החליטו שרביב לימונד הוא התגלמות הטיפשות והחוסר יעילות עלי אדמות, ועכשיו לא יעזור כלום-ירושלים תכשל. על זה נאמר: יאללה, יאללה. לימונד הוא לא השחקן הכי אינטליגנטי בעולם, אבל הוא אחלה שחקן שבעולם, עשר רמות מעל הישראלי הממוצע בליגת העל (שאינה אלקטרה). הוא ושחקנים אחרים שגדולים על הישראלים בליגה (כדיר) או סתם מאד בכירים בה (גרונפלד, טפירו), וביחד עם זרים באמת מוכשרים-אבל לירושלים כתוב "מקום שישי" על המצח בגלל לימונד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 10:34 pm 
Sophomore

נדב, בהיסטריה אני בטוח שלא.
ולעניין, אתה לא בהכרח סותר את מה שאמרתי. שחקן עם יכולת אישית מהגבוהות שיש בשוק המקומי, שבא עם קבלת החלטות שערורייתית.
כמו שכתבתי, אם הוא יהיה שחקן מוביל, באופן קבוע- הקבוצה שבה הוא ישחק לא תגיע לשום הישג משמעותי. שום קבוצה (כרגע נראה שזאת תהיה הפועל, למרות שזה עדיין לא סגור עד הסוף, מהידוע לי). זו דעתי האישית, ואני חלילה לא כותב את זה מתוך משטמה אישית לרביב, אלא מתוך הצצה כוללת על ההיסטוריה שלו בתור שחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 10:39 pm 
Hall of Famer

אני לא כל כך מתרשם מ"סקירת ההסטוריה" של רביב. באלקטרה לא היה לו מקום חשוב מדי, בשאר הקבוצות לרוב לא היה לו חומר משובח מדי בסביבה. אבל אם נחיה גם נראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 10:41 pm 
Senior

זה עוד לפני שמכניסים לשקלול את ההרס העצמי של ירושלים ומה שהמועדון הזה עושה לשחקנים. גרונפלד וכדיר היו מהישראלים הטובים בליגה לפני ירושלים והם נראו כמו כלום במלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 10:42 pm 
Hall of Famer

אין ספק שעדיף להם ללכת על ההצלחה המתמשכת של פרויקט מכבי חיפה :wink:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 10:43 pm 
Junior

קוף ירוק כתב:
זה עוד לפני שמכניסים לשקלול את ההרס העצמי של ירושלים ומה שהמועדון הזה עושה לשחקנים. גרונפלד וכדיר היו מהישראלים הטובים בליגה לפני ירושלים והם נראו כמו כלום במלחה.

כדיר וגרונפלד יהיו הרבה יותר טובים השנה, את ההלם הם עברו בשנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 10:56 pm 
מנהל פורום

*AKA כתב:
כי כנראה שיש כאלה, ודרוקר ביניהם, שבניגוד אליך לא מתלהבים מהסגל הישראלי שאולי מקבלים משכורות גבוהות משאר הליגה (חוץ ממכבי כמובן) אבל על המגרש לא רואים את ההבדל. עם כל הכבוד, זה עדיין טפירו/לימונד/גרונפלד/כדיר/קוקיה. לשחק כל הזמן עם שניים מהם זה לא מי יודע מה, וזה הופך לחיסרון ברוב דק' המשחק כששאר קבוצות הליגה עם ארבעה זרים.

נו? רק נתת עוד סיבה מדוע צריך להביא זר נוסף.

אני חושב שיש קונסטלציות שבהן בחירה בארבעה זרים היא מובנת. אפשרות אחת היא קבוצה שבאמת בנויה מצוין מבחינת הרכב ישראלי (שים את אוחיון במקום לימונד ואולי יש לך את זה, לחילופין, תחליף את אחד מזרי הפנים בגארד זר), אפשרות שנייה היא קבוצה שבאמת חוסכת כל גרוש והיכולת לשחק עם ארבעה זרים בחמישיה 35-30 דקות פותרת לה איזושהי בעיה. הפועל היא די בבירור לא זה ולא זה. היא קבוצה עמוקה למדי, ולא ויתרו שם על סגל ישראלי נוצץ, אבל יש לה קו אחורי בעייתי וגם גדול מעריצי טפירו (יש כאלה ללימונד? אולי נדב והוא מסכים איתי כאן) יודה בזה.

לדעתי זו סתם החלטה שמרנית, ואולי חשש של דרוקר ממחול שדים של החתמת המון זרים אם הרסן ייפרץ. סה"כ אני מהמר שיהיו אולי עשר דקות במשחק שבהן כל הזרים ישחקו ביחד, והמחיר לבחור בחוק הרוסי הוא כמעט זניח. אני שוב אזכיר שאין שום סיכוי שהגליל או חולון היו לוקחות אליפות אלמלא החוק הרוסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 11:07 pm 
Senior

arie כתב:
קוף ירוק כתב:

נחייה ונראה. אני מהמר ששניהם יהיו בדיוק באותה הרמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 11:11 pm 
Junior

קוף ירוק כתב:
arie כתב:
קוף ירוק כתב:

נחייה ונראה. אני מהמר ששניהם יהיו בדיוק באותה הרמה.

יופי, תמלא ווינר, מקווה שיש להם קטגוריה מהסוג הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 11:37 pm 
מנהל פורום

לא יודע לגבי כדיר, אבל גרונפלד אני מהמר שימשיך "לאכזב" אם בכלל יישאר בקבוצה. כשהמאמן מעלה את משה מזרחי לפניך, ולדקות משמעותיות, זו אינדיקציה ברורה שהוא לא סומך עליך. ולא התרשמתי שדרוקר הוא מאמן מהסוג הגמיש. גם ההחתמה של זר דומיננטי מאוד על העמדה שלך והחלטה ללכת על ארבעה זרים בחמישיה לא בדיוק מנבאת טובות בתחום הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 26, 2012 12:13 am 
Senior

אותו כנ"ל פחות או יותר לגביי כדיר, שבסיום העונה יובש לגמריי על ידי דרוקר. לא רואה סיבה שזה ישתנה.

ארי, אין את זה בווינר כי זה הימור בטוח מה לעשות... אחרת הייתי מהמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 26, 2012 5:34 am 
Junior

מיכאל כתב:
ההודעה של צ'ונסי נראית יותר כמו הודעה של אוהד ממוצע בטוקבק באתר one מאשר ניתוח מקצועי.

על סמך מה הקביעה שפלס הולך לתת "עונת קריירה" השנה?! על סמך מה הקביעה שסמית הולך להיות בלתי עציר ואין מי במכבי שיוכל להתמודד איתו בצבע?!

קשהלי לשפוט כרגע את הסגל של ירושלים, באותה מידה כמו שקשה לשפוט את הסגל של מכבי. בכל מקרה, להשוות בין איכות הסגלים זה דבר משעשע.

נו, וכמו טוקבקיסט ממוצע ב-one התייחסת רק למה שהתאים לך להתייחס והכנסת מילים שיתאימו לך.

ה״קביעה״ שפלס הולך לתת עונת קריירה הייתה עם המילה לדעתי. אם אתה לא מבין את ההבדל בין הבעת דעה לקביעה תבקש בפרטי קישור למילון.
למה אני חושב שפלס הולך לתת עונת קריירה? כי ראיתי איזה 20 משחקים שלו ואני חושב שהוא שחקן שניזון מקהל, וראיתי איזה 500 משחקים של דרוקר ואני חושב שהוא המאמן הכי מתאים להוציא מפלס את כל האיכויות שלו, כשקודם כל, להפוך אותו לאחד מהסטופרים המשמעותיים בליגה.

על סמך מה ה״קביעה״ שסמית׳ הולך לתפור את הליגה ושמכבי במצבת השחקנים הנוכחית לא יכולה לשמור עליו באחד על אחד?
על סמך זה שראיתי את סמית׳ עושה איזה 1000 נקודות במהלך הקריירה בnba, באחוזים מצויינים, על השומרים הפיזיים והאתלטיים ביותר בעולם, אז אני מרשה לעצמי להמר ששומרי הצבע של הליגה של קופל לא יעשו עליו עבודה טובה יותר.
על סמך זה שראיתי מספיק גם את אליהו, פופס, ג׳יימס ושרמנדיני ועד היום אף אחד מהם לא יכל לשמור באפקטיביות על שחקנים ברמתו של סמית׳ בפוסט.

ויופי שקשה לשפוט עכשיו, אז נסגור את הפורום ונבוא עוד חודשיים כשיהיה קל יותר לשפוט, בינתיים ניכנס לone ונוכל לקבל את המידע שלנו בלי החלק הקשה שבו גם מנסים להבין מה ההחתמות האלה אומרות לפני שהם עולים ומשחקים. או שלא, כי מה לעשות, זה מה שיש לנו לעשות כאן עכשיו.

ומה שההחתמות האלה אומרות זה שבירושלים אחרי תקופה שחונה שבה כבר בשלב הזה של הקיץ אף אחד לא האמין בהם, וכאמור הם גם התמידו לאכזב אפילו את הציפיות הנמוכות.
מה לעשות, אני מאוד מאמין בסגל הזה שנבנה בירושלים.

בסופו של יום ירושלים תצטרך כנראה לנצח את מכבי בשביל לזכות בתואר, אז בטח שצריך להשוות בין הסגלים. כמו שמשווים בין הסגל של מיאמי לסגל של הלייקרס. מצחיק לך תצחק, לא בא לך לצחוק אל תקרא את הקטע הבא-

וודאי שהסגל של מכבי טוב יותר מזה של ירושלים. אחת בונה תקציב ב20 מיליון דולר ואחת ב20 מיליון שקל. אבל -
מאז התקציב הענק של גאידמק לא הייתה קבוצה בירושלים שאתה יכול לראות אצלה סיכוי מול מכבי, שיש לירושלים יתרונות ממשיים על הנייר שהיא יכולה לנצל מול מכבי.
אנחנו מדברים עכשיו ולא בעתיד, אז אנחנו יכולים או לא לדבר בכלל או לדבר על מה שהנייר מראה. אני מעדיף לדבר על הנייר.

הנייר שלי אומר שפוסטר שחקן לא פחות טוב מהיקמן.
הנייר שלי אומר שהישראלי הבכיר בקו האחורי בשתי הקבוצות משחק בירושלים וקוראים לו מאיר, ושאם לימונד מבין את התפקיד שלו בקבוצה אני לוקח אותו לפני מורן רוט.
הנייר שלי אומר שהפוטנציאל של פלס גבוה בהרבה משל סמית׳, ושכמה שגרונפלד לא התאקלם בשנה שעברה אני לוקח אותו הרבה לפני הכרס של פניני שכולנו רואים איך היא משחקת כרגע בכחול, כך שאם הייתי אוהד מכבי הייתי מתחלף עם הפועל ירושלים בשחקני עמדות הסמול פורוורד בלי לחשוב פעמיים. מתקשה לזכור שיכולתי אי פעם לחשוב דבר כזה, אולי כשטרנס מוריס היה בירושלים, מתקשה להיזכר מי היה במכבי אז.
נכון שסמית׳ הראה את הכדורסל שלו בעונה שעברה, בעיקר נגד פאו, אבל זה מה שזה. כשמדברים על ליגה וגביע שמוכרעים על משחק אחד, וכשהקו האחורי שלי מתבסס בעיקר על יצירת הנקודות של גאנר סטריקי כמו לוגאן, הייתי לוקח את הפוטנציאל של פלס לתת את הכדורסל שלו במשחק הספציפי ולהביא ניצחון על הגב שלו, מאשר את הפוטנציאל של סמית׳ לתת את המשחק הסולידי שלו של הגנה טובה עם 8-9 נק׳.

הנייר הזה גם מספר שדאנקן וסמית׳ הם צמד לא הרבה פחות טוב ממה שיש למכבי להציע. על הנייר הזה השניים משלימים אחד את השני מצויין, ושוב, יש לי את כל הסיבות שבעולם להאמין שסמית׳ הוא סיוט מצ׳אפ בשביל מצבת הגבוהים הזאת של מכבי.
את סמית׳ אני לוקח לפני כל גבוה אחר של מכבי, נו בריינר מבחינתי. הבדל כישרון גדול בינו לרשימת המכביסטים, כן, גם קנר-מדלי ובטח לפני הפופס.

בתחתית הנייר הזה רשום שמדובר בשתי קבוצות חדשות לגמרי, עם חבורת שחקנים שצריכים להתאים עצמם אחד לשני.
אחת יכולה להתברר כחבורת שמות שלא מתחברים לכדי קבוצה, כשהשנייה מתחברת בקוהרנטיות מופלאה, ושתיהן יכולות להתחבר לחבורת אגואים מסוכסכים שלא מבינים את המאמן שלהם שמדוכא שאין לו עם מי לדבר על שינוי הסגל (דרוקר) או שיש לו יותר מדי מחליטים על הסגל (בלאט).
אבל הנייר הזה אומר שאם שתי הקבוצות מתחברות, לירושלמים יש סיכוי אמיתי, ושבתקציב הקבוצה היה מאוד מאוד קשה להשיג סגל טוב יותר וסיכויים טובים יותר מול מכבי.
וזה שאני יכול לרשום את זה בקיץ, אחרי כמה שנים טובות שבהן הצורה היחידה שבירושלים דמיינו תואר זה תוך כדי התרסקות קולוסאלית, זה כבר מספיק לי בשביל להגיד שאפו ענק להנהלה של ירושלים על הקיץ הזה.
אם אני חושב שירושלים יכולה להתמודד עם מכבי באם תמצה את הפוטנציאל שלה, זה מספיק טוב לי.
אם אני חושב שלירושלים סוף סוף יש סגל שהוא ללא עוררין מספר 2 בליגה, שמצדיק את איך שהם רואים את עצמם, כקבוצה מספר 2 בליגה, אחרי שנים שזאת סתם הייתה יהירות ונפיחות ללא בסיס, אז זה מספיק טוב לי בשביל הקיץ.

אם עוד חודשיים סמית׳ יבין שבכלל לא בא לו לשחק במגרשי המתנ״סים האלה אחרי שנים בnba ופוסטר לא ייתן את המצופה ומאיר טפירו סוף סוף ייקרוס ופלס לא ייצא מהדיכאון על אחיו ודרוקר לא יישתלט על הקבוצה שלו אז נזרוק את הנייר לפח וכנראה נראה פה ימבה טינופים על איך דרוקר סירס את הכישרון של הקבוצה שלו ויהיה כנראה מי שיבוא לצחוק על אופטימיות היתר שלי ושל אחרים. אם ימלאו את הפוטנציאל אני לא אבוא להגיד אמרתי לכם, אל תדאגו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 26, 2012 9:15 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
למה? תבוא.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 26, 2012 11:36 am 
Hall of Famer

הקו אחורי הוא סימן שאלה גדול מבחינתי .
טפירו חוזר בגילו המופלג לקצב משחקים מוגבר , וירושלים ( לא בפעם הראשונה בשנים האחרונות ) מתחילה עונה עם 3 גארדים בלבד . את גרונפלד בעמדה מס' 2 ראיתי מספיק בשרון , ולא מאחל את זה לאוהדי ירושלים ( לנו עוד היה את סטיל , שלטעמי יכול לתפקד כמוביל כדור יחיד בצורה טובה הרבה יותר מטפירו / לימונד ) .
הזר שמגיע צריך גם להתאים למשחק ליד טפירו ( לשחק הרבה זמן בלי הכדור , שמירה לכל הפחות סבירה וכו' ) , וגם לדעת להוביל כדור ולקבל החלטות בצורה טובה ( לדקות לצד לימונד ) . אני כמובן מצטרף לדעתו של ראובן שירושלים צריכה להביא עוד גארד זר ( אפילו צעיר וזול ) כבק-אפ והשלמה לשלישייה המובילה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 26, 2012 11:52 am 
Sophomore

צ'ונסי, לדעתך - על נייר כמובן, הסגל של ירושלים טוב משל מכבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 26, 2012 11:59 am 
מנהל פורום

ברגע שהפועל הולכת על 4 זרים ולא חוק רוסי, אין מצב לעוד גארד זר, צעירו וזול ככל שיהיה
אני בדעה (מרוככת) של צ'ונסי הקיץ הזה הרבה יותר מצית את הדמיון מ4 הקייצים האחרונים
כמובן שהכל עוד יכול להתרסק בקול ענות חלושה במחזור השמיני אחרי עשרה הפסדים אבל אפשר להריץ את החומר נפץ
החיסרון של סנטר אמיתי מטריד אותי אבל לא מאוד
אבל אני לא חושב על מכבי בכלל אלא על סופסופ לממש את היתרון התקציבי (כל עוד הוא ישנו) על פני שאר הליגה
הכישלון הכי מהדהד של הפועל בשנים האחרונות זה חוסר היכולת לממש התקציב הכפול והמשולש שיש לה מעל הקבוצות האחרות לשליטה מלאה בדירוג מספר 2 בישראל
הכישלון השני זה אי עליית שלב ביורוקאפ, יאללה חלאס עם העונה האירופית הקצרה הזאת, מצידי שישחקו בבלקנית אבל שיהיו יותר משחקים...כושילרבאק

שני עננות בשמי הפועל לעונה הקרובה
קריסה כלכלית באמצע העונה
להבדיל ממלחמות אגו בין פוסטר לטפירו, שני שחקנים שרגילים שהקבוצה שלהם לטוב ולרע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 26, 2012 12:03 pm 
Junior

דבר מעניין בסגל הזה של ירושלים הוא הנומך. דאנקן השחקן הכי גבוה וגם זה לא מי יודע מה, וכל הגבוהים האחרים נחים בעדינות על גבול ה 2 מטר. מצד שני, דווקא יש אחלה צוות מסיע ורוחב טוב, ואולי בכל זאת לא תהיה להם בעיית ריבאונד. טפירו, לימונד ופלס הם ריבאונדרים מצויינים לעמדתם (או בכלל), גרונפלד אוהב להתפלש בריבאונד ואם קוקיה וכדיר יעשו בוקס אווט טוב דאנקן יוכל לאסוף אותם בנחת וירושלים אולי יסתדרו. מה שכן, מכבי יוכלו להשכיל ולשחק להם מעל הראש. שחקנים נמוכים מתקשים לשמור על אליהו, פופס הוא רחפן ושרמדיני פשוט גבוה ועם טאצ' לא רע.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 26, 2012 12:46 pm 
מנהל פורום

uriel17 כתב:
ברגע שהפועל הולכת על 4 זרים ולא חוק רוסי, אין מצב לעוד גארד זר, צעירו וזול ככל שיהיה

מה שכתבת זה שאם הפועל הולכת על 4 זרים, אז היא לא תחתים 5 זרים. זה די ברור, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 26, 2012 1:31 pm 
Hall of Famer

הרסי הוקינס כתב:
דבר מעניין בסגל הזה של ירושלים הוא הנומך. דאנקן השחקן הכי גבוה וגם זה לא מי יודע מה, וכל הגבוהים האחרים נחים בעדינות על גבול ה 2 מטר. מצד שני, דווקא יש אחלה צוות מסיע ורוחב טוב, ואולי בכל זאת לא תהיה להם בעיית ריבאונד. טפירו, לימונד ופלס הם ריבאונדרים מצויינים לעמדתם (או בכלל), גרונפלד אוהב להתפלש בריבאונד ואם קוקיה וכדיר יעשו בוקס אווט טוב דאנקן יוכל לאסוף אותם בנחת וירושלים אולי יסתדרו. מה שכן, מכבי יוכלו להשכיל ולשחק להם מעל הראש. שחקנים נמוכים מתקשים לשמור על אליהו, פופס הוא רחפן ושרמדיני פשוט גבוה ועם טאצ' לא רע.

ממתי גובה זו ערובה להצלחה בריבאונד?

תסתכל על רשימת הריבאונדרים המוצלחים בליגה שלנו בעשרים השנים האחרונות, מעטים מהם, אם בכלל, גבוהים מ-2.04.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 450 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: