סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 8:42 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' ספטמבר 14, 2012 5:40 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ובכל זאת הצלחתם לצאת עם כמעט 20 הפרש בראש 8)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 14, 2012 5:43 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
ראיתי את המשחק עכשיו (יש אותו ביוטיוב של מכבי). משחק ברמה דיי נמוכה יש להגיד. אצל מכבי שגב שיחק דקות ארוכות והיה לא רע אבל לא הייתי מתרשם מזה.

עכשיו לקבוצה היותר מעניינת מחיפה. עושה רושם שרק התחילו להתאמן ולחלוטין לא מתואמים. הרבה מאד איבודי כדור נגד לחץ לא הכי רציני של מכבי, במיוחד סטול עם המון איבודי כדור מפגרים. קלאתס קלע יחסית הרבה אבל הוא מזכיר לי יותר מהכל את דן גרונפלד כזה, עושה את הנקודות שלו אבל בלי אימפקט רציני, פה שלשה, שם מתפרצת, פה סל מתחת לסל, יעשה את ה15-16 נק' למשחק אבל הוא שחקן משלים. סטול היה חלש מאד במחצית הראשונה ובשנייה קלע קצת מבחוץ והשתפר אבל לא השאיר עלי רושם מיוחד. סמית היה בינוני וקלע כמה סלים ברבע האחרון ובגארבג' אבל כשחקן המוביל הוא צריך לתת הרבה יותר. תומאס היה סביר, בהתקפה הוא כמעט לא פאקטור ולא משחקים עליו בכלל, הוא ריבאונדר טוב ועשה כמה סלים בלייאפים אבל לא מעבר. בישראלים שטובין היה היחידי שעשה משהו, חנן קולמן פצוע להבנתי ולכן לא היה במשחק, קוז'י עדיין חזר מהנבחרת, ובראיין כהן ללא שום תרומה במשחק הזה.

יש לי בעיה עם היותו קוז'י הישראלי הבכיר לכאורה אבל אני לא רואה איך הוא יכול לשחק ביחד עם תומאס, בכלל הקבוצה קצת עושה רושם של כבדה ואיטית, ביחד עם מאמן חדש שלא מכיר את הליגה יש לי הרגשה שיהיו חבלי לידה לא קטנים בתחילת העונה.

עקב הפציעה של חנן קולמן שייעדר עד דצמבר בערך הכל הולך להשתנות. צפה לנסיון להחתמת ישראלי בכיר במקומו, כנראה אפיק ניסים. לגבי המשחק אתמול - חוץ ממשחק ההתקפה של קלאטס (בניגוד למשחק ההגנה שלו) וחוץ מהשיפור שמגלה תומאס לאחרונה לא היה הרבה מעודד במכבי חיפה. סטול במחצית הראשונה ממש לא עבר את החצי, אין מי שיעזור לו להוביל כדור כי דונטה לא יכול, לדונטה גם אין קליעה יציבה, והישראלים (בהעדרו של עידו) היו חלשים כולם (אולי חוץ משוטבין שהיה סביר). במחצית היה 20 הפרש וקלענו רק 22 נקודות...במחצית השניה מכבי הפסיקו לשמור, שיתפו את הספסל שרובו כלל לא יהיה בסגל העונה, והיה סתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 14, 2012 5:52 pm 
Freshman

טל כתב:
IAS כתב:
ודים כתב:
מעניין כמה דק' שיחק איתי שגב, והאם כולן היו בגארבג' טיים.

שגב פתח בחמישיה.

26 דקות שיחק איתי שגב !
זלמנסון 15
ובר אבן 11

נרא ששגב יוכל לקבל דקות בליגה, משחק ההתקפה שלו זקוק לליטוש אבל בניגוד לכוכבי הנוער הרגילים, נראה שהחלק ההגנתי שלו הוא החזק, שמר מצוין אתמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 14, 2012 6:13 pm 
Senior

טל כתב:
קוף ירוק כתב:
ראיתי את המשחק עכשיו (יש אותו ביוטיוב של מכבי). משחק ברמה דיי נמוכה יש להגיד. אצל מכבי שגב שיחק דקות ארוכות והיה לא רע אבל לא הייתי מתרשם מזה.

עכשיו לקבוצה היותר מעניינת מחיפה. עושה רושם שרק התחילו להתאמן ולחלוטין לא מתואמים. הרבה מאד איבודי כדור נגד לחץ לא הכי רציני של מכבי, במיוחד סטול עם המון איבודי כדור מפגרים. קלאתס קלע יחסית הרבה אבל הוא מזכיר לי יותר מהכל את דן גרונפלד כזה, עושה את הנקודות שלו אבל בלי אימפקט רציני, פה שלשה, שם מתפרצת, פה סל מתחת לסל, יעשה את ה15-16 נק' למשחק אבל הוא שחקן משלים. סטול היה חלש מאד במחצית הראשונה ובשנייה קלע קצת מבחוץ והשתפר אבל לא השאיר עלי רושם מיוחד. סמית היה בינוני וקלע כמה סלים ברבע האחרון ובגארבג' אבל כשחקן המוביל הוא צריך לתת הרבה יותר. תומאס היה סביר, בהתקפה הוא כמעט לא פאקטור ולא משחקים עליו בכלל, הוא ריבאונדר טוב ועשה כמה סלים בלייאפים אבל לא מעבר. בישראלים שטובין היה היחידי שעשה משהו, חנן קולמן פצוע להבנתי ולכן לא היה במשחק, קוז'י עדיין חזר מהנבחרת, ובראיין כהן ללא שום תרומה במשחק הזה.

יש לי בעיה עם היותו קוז'י הישראלי הבכיר לכאורה אבל אני לא רואה איך הוא יכול לשחק ביחד עם תומאס, בכלל הקבוצה קצת עושה רושם של כבדה ואיטית, ביחד עם מאמן חדש שלא מכיר את הליגה יש לי הרגשה שיהיו חבלי לידה לא קטנים בתחילת העונה.

עקב הפציעה של חנן קולמן שייעדר עד דצמבר בערך הכל הולך להשתנות. צפה לנסיון להחתמת ישראלי בכיר במקומו, כנראה אפיק ניסים. לגבי המשחק אתמול - חוץ ממשחק ההתקפה של קלאטס (בניגוד למשחק ההגנה שלו) וחוץ מהשיפור שמגלה תומאס לאחרונה לא היה הרבה מעודד במכבי חיפה. סטול במחצית הראשונה ממש לא עבר את החצי, אין מי שיעזור לו להוביל כדור כי דונטה לא יכול, לדונטה גם אין קליעה יציבה, והישראלים (בהעדרו של עידו) היו חלשים כולם (אולי חוץ משוטבין שהיה סביר). במחצית היה 20 הפרש וקלענו רק 22 נקודות...במחצית השניה מכבי הפסיקו לשמור, שיתפו את הספסל שרובו כלל לא יהיה בסגל העונה, והיה סתם.

מצטער אבל אף ישראלי בכיר לא יגיע לפה כנראה. מקל ואפיק לא יבואו לפה אלא אם ג'ף יחליט להציע להם איזה 200 אלף דולר או משהו כזה, ולא נראה לי שהוא מתכוון להשקיע עוד איזה מיליון וחצי שקל. ואפילו בסכומים האלה אני לא חושב שהם יגיעו אלא יעדיפו להישאר באירופה. חוץ מהם אין יותר ישראלים בכירים בשוק.

יותר סביר שיגיע איזה קורי קאר כזה, שהוא הישראלי היחידי הסביר הפנוי שגם יסכים להגיע.

אולי גור פורת כזה לפני שהוא בורח לאשקלון, אולי ניר כהן או יוני ניר, אבל כל אלו גבוהים ולא ממש יפתרו אחת מהבעיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 14, 2012 8:33 pm 
Sophomore

מה זה "כזה"? כמה "כזה"ים יש בשוק כבר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 14, 2012 9:11 pm 
Hall of Famer

קוף, הנכונות שלך ללכת ראש בראש עם אנשים מתוך מערכות שיודעים יותר ממך מאד מרשימה (או שלא). אחרי שהתבצרת בעמדתך לגבי אי-ההצעה של אלקטרה לטיוס (למרות שהיתה כזו, בודאות, והאמן לי שגם המשתמש איימנטס פודריס שהתווכחת איתו יודע יותר ממך בעניין הזה, והרבה), אחרי שהתווכחת עם טל ואיתן על דברים שקשורים לחיפה ולאשדוד, עכשיו אתה ממשיך להתווכח עם איש שמכיר את המערכת בחיפה הרבה יותר טוב ממך (ומכולנו) כשהוא אומר שהם מנסים להחתים ישראלי בכיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 14, 2012 10:08 pm 
Senior

או שאולי הנכונות שלך להמשיך לקשקש ולחשוב שאתה יודע דברים או לנסות לשכנע אותנו שאתה יודע. בדיוק כמו במקרה טיוס שאמר בפירוש שמעולם לא הייתה הצעה ואני כן ממשיך להאמין לטיוס ולא לנדב יודע הדברים או למשתמשים אחרים אם כל הכבוד. השחקן בשבילי הוא הרבה יותר אמין משניכם או מהסיפורים ומעשיות שהמקורבים למינהם מספרים.

ואני לא מתווכח עם טל בכלל, מאמין לו לחלוטין שבחיפה רוצים להחתים ישראלי בכיר. אז מה? רצו להחתים את חנוכי ואת יבזורי גם, איפה הם משחקים אתה יודע? יכולים לרצות להחתים ישראלי בכיר, אני רק ציינתי שאני לא מאמין שאחד כזה יחתום כי לא אפיק ולא מקל לדעתי יסכימו להגיע לחיפה (אלא אם הם יקבלו הצעה מטורפת, כזאת שאני לא מאמין שבחיפה מתכוונים לתת... טל מוזמן לספר אם הוא יודע אחרת), מה שיגרור בסופו של דבר התפשרות על קורי קאר שהוא הישראלי היחידי הפנוי בשוק בנוסף אליהם. לא פקפקתי לרגע בזה שחיפה רוצים ישראלי בכיר, רק בזה שאף אחד כזה כנראה לא יגיע כי אני לא מאמין שמקל או אפיק יסכימו להגיע לפה. מאד הגיוני שבקבוצה חושבים שבשלב זה של הקיץ שהם "תקועים" אולי הם יתפשרו בכסף ויסכימו לבוא, אני חושב שהם תקועים בעיקר כי הם לא הסכימו להצעות שהיו להם (אנחנו יודעים על מקל וירושלים) ולכן אני לא רואה אף אחד מהם מגיע לחיפה.

בין הרצון של חיפה להביא ישראלי בכיר למציאות מה לעשות מפרידה גם נכונות ורצון של השחקנים הבכירים האלה להגיע לקבוצה ואת זה אני עדיין לא רואה קורה (הלוואי ואני טועה כמובן ואפיק יקפוץ על ההזדמנות לשחק פה). בדיוק כמו שטל יכול לספר לך איך חנוכי ויבזורי החליטו לא להגיע לחיפה למרות שהיו יכולים להרוויח פי כמה וכמה אצלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 14, 2012 10:31 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
או שאולי הנכונות שלך להמשיך לקשקש ולחשוב שאתה יודע דברים או לנסות לשכנע אותנו שאתה יודע. בדיוק כמו במקרה טיוס שאמר בפירוש שמעולם לא הייתה הצעה ואני כן ממשיך להאמין לטיוס ולא לנדב יודע הדברים או למשתמשים אחרים אם כל הכבוד. השחקן בשבילי הוא הרבה יותר אמין משניכם או מהסיפורים ומעשיות שהמקורבים למינהם מספרים.

כמו שהאמנת בזמנו לג'רמי פארגו, עד שאופס, הייתה בוררות ופארגו הפסיד בה...

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 14, 2012 10:52 pm 
Senior

פעם אחרונה שבדקתי פארגו שיחק בשנה שעברה בNBA ככה שלהגיד שהוא הפסיד... נו טוב שמעון, נגיד שהוא הפסיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 14, 2012 11:09 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
פעם אחרונה שבדקתי פארגו שיחק בשנה שעברה בNBA ככה שלהגיד שהוא הפסיד... נו טוב שמעון, נגיד שהוא הפסיד.

כאן זו הנקודה שאתה מנסה להסיט את הדיון מהאמת, והיא שאתה במשך ת'רדים על ת'רדים טחנת לנו שמכבי משקרת והסוכן של פארגו דובר אמת. מה לעשות והבורר דווקא הסכים עם מכבי ופסק לטובתה, אם כי סכום לא גבוה יחסית לנזק שנגרם.

בכל אופן, המילה המודגשת היא קצת אוברסטייטמנט, לא? תכל'ס, גם הרוויח בנטו פחות כסף ממה שהיה עושה במכבי...

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 14, 2012 11:23 pm 
Senior

לא זכור לי שאמרתי שמכבי משקרת, אמרתי שמכבי מפרשת משהו בצורה אחת, הסוכן בצורה שונה, ואני מאמין לסוכן שיש לו קייס והוא לא טיפש (וזה לא שחור ולבן כמו שמכבי מציגה שיש חוזה ואין יציאה). הסתבר שהסוכן ממש לא טיפש כי עובדה הוא השתחרר מההסכם ויצא מהחוזה ושיחק בNBA, בסופו של דבר קיבל כל מה שהוא רצה. הברור בסופו של דבר קבע שלמכבי מגיע דמיי השבחה על שידרוג השחקן או משהו כזה, הוא לא קיבל את הטענה של מכבי במלואה, הוא לא נקב בסכום הפיצויים שהם רצו, והוא לא העמיד שום סנקציה על השחקן. בסופו של דבר השחקן שילם בייאווט נמוך מאד בשביל להשתחרר מההסכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 14, 2012 11:50 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אז לא קראת את פסק הבורר, צר לי. הבורר קבע בפירוש שלפארגו אין שום קייס בטענה שלו שמספיק שהוא יביע רצון לשחק ב-NBA כדי להשתחרר מהחוזה, וקבע שהוא הפר את חוזהו הפרה מהותית (סעיפים 64 עד 68 בפסק הבורר שנמצא באתר פיב"א) הוא שיחרר את פארגו מהחוזה כיוון שמכבי בעצמה טענה בפניו שאין לה עניין להמשיך את ההתקשרות עם השחקן לאור מה שעשה, וכל מה שהיא רוצה זה פיצוי על הפרת חוזה תקף. מכבי גם לא דרשה שום סנקציה על פארגו מבחינת השעיה או משהו כזה, ולכן מן הסתם לא דנו בזה בכלל.
הסיבה לפיצוי הקטן הוא ששכרו של פארגו ב-NBA לא היה שיקול של הבורר, והוא קבע שהוא מסתמך רק על משכורתו של פארגו בחוזה שחתם במכבי. בנוסף הוא קבע שפארגו הוחלף ע"י פארמר, שהחתמתו של פפאלוקאס לא צריכה להיות מכוסה ע"י פארגו, וששכרו של פארגו למעשה נחסך ממכבי. הוא גם אמר שהוא לא יכול לקבוע מה היה הביי-אאוט של פארגו אם וכאשר, ולכן מבחינתו זה ספקולטיבי והוא משאיר את זה פתוח.
קייס חוקי ודאי לא היה לפארגו, ואת זה אומר גם הבורר במילים ברורות. ברור שבסוף הפסדו יצא בשכרו, כי משום מה ב-BAT של פיב"א חוזים הם חד צדדיים דה פקטו - כי ברגע שאתה לא מתחשב בהפרש השכר בין המקום הישן לחדש, אתה קובע דה פקטו שרק קבוצות מחוייבות להם (תראה את פסקי הבורר האחרים ותבין) ולשחקנים יש חסות של פיב"א להפר אותם בצורה שעדיין תשתלם להם. אבל אם היה נקבע שהוא חופשי הוא לא היה משלם פיצוי כלל, ולמעשה יכול מאד להיות שמכבי עוד הייתה משלמת לו את הוצאות ההליך.

זו גם הסיבה שמכבי החליטה ללכת בדרך אחרת במקרה אוחיון, כי היא יודעת שבמידה שתודיע כמו במקרה פארגו שהיא מעוניינת רק בפיצוי - גם אם הבורר יקבע שהוא הפר הפרה מהותית עד השמיים של החוזה שלו, מה שיקבע את הפיצוי זה משכורתו הנוכחית במכבי ולא הפרש השכר מקובאן. לא שזה יעזור לה הרבה לדעתי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 15, 2012 12:58 am 
Senior

קראתי עכשיו.

מבחינה משפטית ברור שהוא הפסיד בסופו של דבר (אני לא בטוח שמעשית פארגו וסוכניו רואים את זה כהפסד, הם קיבלו בדיוק מה שרצו, אולי עלה להם קצת יותר). דווקא מפסק הבוררות בהחלט אפשר להבין מדוע פארגו וסוכניו כן חשבו שיש להם קייס, הבורר אפילו אומר בדבריו שהם צדקו שהחוזה לא דורש הצגה של הסכם חתום עם קבוצת NBA או אפילו הצעה רשמית.

ציטוט:
Clause 16.A of the Player Contract does not require that the Termination Notice must be accompanied by a written offer from an NBA club or even a signed agreement. The Player is therefore correct in saying that the language “shall” refers to an event which takes place in the future. On the other hand, Clause 16.A of the Player Contract is rather specific when it describes the kind of agreement which entitles the Player to terminate the Player Contract. There must be an agreement with an NBA club, it must be “guaranteed” and it must cover the 2011/2012 season. No reference is made to the lockout which was then already approaching. The Arbitrator therefore finds that Clause 16.A of the Player Contract required the Player to demonstrate more than just an expression of his own desire. In the light of all circumstances, the Arbitrator reads the language “shall” as concrete indication from which a third party draws the conclusion that the signing of a guaranteed agreement with an NBA club for the 2011/2012 season was imminent or at least very likely. The Arbitrator therefore does not agree with the Player that the conditions of Clause 16.A of the Player Contract were met if the Player simply and without further evidence expressed his desire to join an NBA club. Otherwise, one would expect that the Parties would have agreed to a simple and unilateral termination clause which gave the Player the right to terminate the Contract by giving notice without any reasons

מה שכן, הוא קיבל את טענת מכבי שבגלל השביתה בNBA פארגו לא יכול היה לדעת שהסכם הזה יתקבל (ומכיוון שלקבוצות אסור לדבר בזמן השביתה, אזי גם אם היה לו כבר סיכום מתחת לשולחן אין לו דרך להוכיח את זה). ושרצון השחקן לחתום הסכם כזה בלי שום בסיס לא מתאים.

בסופו של דבר הבורר קיבל את טענת מכבי שבזמן הנתון פארגו לא עמד בתנאי החוזה כי לא יכול היה להיות לו שום הסכם ובעצם השביתה שיחקה לידיהם בתביעה שלהם. מצד שני אפשר לראות מהבוררות בהחלט שהסוכן לא שיקר, ההסכם לא דיבר על הצגה של חוזה חתום, ולכן אפשר להבין מדוע הסוכן חשב שיש לו קייס והלך להילחם על שחרור של השחקן (וטעה כי הבורר פירש את ההסכם ואמר שיש לו סמכות להתחשב בנתונים מסביב ולא רק בכתב היבש).

אפשר גם להניח שגם התוצאה הסופית זה משהו שהוא לקח בחשבון. במקרה הטוב הוא יוצא בלי פגע, במקרה הגרוע הוא משלם קצת בשביל השחרור וזה מה שקרה בסוף.

מקרה אוחיון דרך אגב ראי ממה שהבנתי שונה לחלוטין. במקרה פארגו מכבי הגישה תביעה נגד פארגו, במקרה אוחיון מכבי לא הגישה שום תביעה היא פשוט טוענת שיש לו חוזה ומסרבת לשחרר אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 15, 2012 2:05 am 
Hall of Famer

פארגו וסוכנו לא בדיוק אמרו את מה שאתה אומר. הם אמרו שדי לו לפארגו להודיע שהוא רוצה להשתחרר כדי לשחק ב-NBA, כדי לבטל את החוזה. את הטענה הזו הבורר דחה מכל וכל, זה ברור גם מהסעיף שהבאת, ולי לפחות היה ברור מלכתחילה שאין לה שום ביסוס חוזי.
גם במקרה פארגו לא מכבי הגישה את התביעה ל-BAT, אלא פארגו. מכבי, כמו שנוהג כל מי שמקבל תביעה, הגישה כתב הגנה ותביעה שכנגד על הנזקים.

ברור שלאור הפרשי השכר המדוברים, ובהתחשב בעובדה שבוררי BAT לא מתחשבים בהפרשי השכר כשהם קובעים פיצויים, יוצא שהפסדו של שחקן יוצא בשכרו גם כשהבורר קובע בצורה חד משמעית שהוא הפר הפרה מהותית את חוזהו. זה מצב אבסורדי שבו בוררי פיב"א נותנים חסות לפושע (במונחי כדורסל), וגורמים לזה שהפשע ישתלם. זה בטח לא אומר מה שאתה אמרת שמדובר בשני פירושים שווים במעמדם ולסוכן יש קייס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 15, 2012 2:31 am 
Junior

אז למה מכבי לא מקדימים תרופה למכה והולכים לבוררות\ תביעת נזיקין בישראל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 15, 2012 4:12 pm 
Hall of Famer

אני לא בטוח שהם יכולים. קודם כל אני לא בטוח שזה אפשרי מבחינת חוקי פיב"א, ללכת להליכים משפטיים חיצוניים בלי למצות הליכים בפיב"א. חוץ מזה, סביר מאד להניח שבחוזה יש סעיף שאומר איפה פותרים סכסוכים, ויותר מסביר שהוא אומר שפותרים אותם במוסדות פיב"א ולא במוסדות אחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 15, 2012 6:34 pm 
Hall of Famer

לא יודע עד כמה זה אמין, בטח ובטח בהתחשב במצבת הזרים הדי מלאה של מכבי, אבל שיהיה, עיתונאי ברזילאי מפרסם את זה בטוויטר:

ציטוט:
Brazilian free agent Rafael Hettsheimeir is expected to choose where he'll sign in the next 15 days -- he's being pursued by NBA teams, but could also sign with Maccabi in Israel or Zaragoza in Spain.
The Mavericks and Cavaliers have both shown interest in the 6'10" big man, but right now there's no way to tell which way he's leaning. He's unlikely to make a dent in fantasy leagues this season, regardless of where he lands.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 15, 2012 8:32 pm 
Hall of Famer

קורובייב, בערכאה המשפטית החיצונית הרלבנטית הקייס של הקבוצה במקרים כאלה חלש יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 15, 2012 10:17 pm 
Junior

אורן כתב:
קורובייב, בערכאה המשפטית החיצונית הרלבנטית הקייס של הקבוצה במקרים כאלה חלש יותר.

יותר חלש מה אתיים אלף דולר פיצוי נוסף שאוחיון אולי הולך לשלם? קבוצות דרג שני יקחו עכשיו שחקנים ממכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 15, 2012 10:25 pm 
Hall of Famer

ב20 לחודש אלקטרה נוסעת לגרמניה למשחקי הכנה נגד אולימפיאקוס ובאמברג, ומשם ממשיכה לטורניר בצרפת בהשתתפות פריז-לבלואה (עמה תשחק אלקטרה בחצי הגמר הראשון), גלאטסריי ושרלרואה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 16, 2012 10:35 am 
Hall of Famer

קורובייב כתב:
אורן כתב:

יותר חלש מה אתיים אלף דולר פיצוי נוסף שאוחיון אולי הולך לשלם? קבוצות דרג שני יקחו עכשיו שחקנים ממכבי.

אז ייקחו.

כל הזין. שמכבי תלמד להיות נדיבה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 16, 2012 10:49 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:

ואני לא מתווכח עם טל בכלל, מאמין לו לחלוטין שבחיפה רוצים להחתים ישראלי בכיר. אז מה? רצו להחתים את חנוכי ואת יבזורי גם, איפה הם משחקים אתה יודע? יכולים לרצות להחתים ישראלי בכיר, אני רק ציינתי שאני לא מאמין שאחד כזה יחתום כי לא אפיק ולא מקל לדעתי יסכימו להגיע לחיפה (אלא אם הם יקבלו הצעה מטורפת, כזאת שאני לא מאמין שבחיפה מתכוונים לתת... טל מוזמן לספר אם הוא יודע אחרת), מה שיגרור בסופו של דבר התפשרות על קורי קאר שהוא הישראלי היחידי הפנוי בשוק בנוסף אליהם. לא פקפקתי לרגע בזה שחיפה רוצים ישראלי בכיר, רק בזה שאף אחד כזה כנראה לא יגיע כי אני לא מאמין שמקל או אפיק יסכימו להגיע לפה. מאד הגיוני שבקבוצה חושבים שבשלב זה של הקיץ שהם "תקועים" אולי הם יתפשרו בכסף ויסכימו לבוא, אני חושב שהם תקועים בעיקר כי הם לא הסכימו להצעות שהיו להם (אנחנו יודעים על מקל וירושלים) ולכן אני לא רואה אף אחד מהם מגיע לחיפה.

בין הרצון של חיפה להביא ישראלי בכיר למציאות מה לעשות מפרידה גם נכונות ורצון של השחקנים הבכירים האלה להגיע לקבוצה ואת זה אני עדיין לא רואה קורה (הלוואי ואני טועה כמובן ואפיק יקפוץ על ההזדמנות לשחק פה). בדיוק כמו שטל יכול לספר לך איך חנוכי ויבזורי החליטו לא להגיע לחיפה למרות שהיו יכולים להרוויח פי כמה וכמה אצלנו.

עם אפיק מגששים, יותר משקשה לשכנע אותו להגיע לחיפה קשה יותר כרגע לשכנע את ג'ף לפתוח את הכיס, אבל מנסים, הוא עוד לא אמר לא. האופציות האחרות שעלו - קורי קאר, ואבישי גורדון...(נעשה גם נסיון לברר נכונותו של רובי בוסטיין לחזור בו מהפרישה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 16, 2012 1:12 pm 
Senior

זה בדיוק מה שחשבתי. שבשביל להביא את אפיק יצטרכו לתת לו הצעה מטורפת (וגם זה לא בטוח יביא אותו) ואני לא רואה את זה קורה בסופו של דבר. לכן הכי הגיוני קורי קאר בסופו של יום. אבישי לא חתם בגליל כבר? זה מה שעמית גל אמר במסיבת העיתונאים של הגלבוע כמדומני.

איתן בטח יכול לעזור בשכנוע :-) אבל לא יצטרכו לשכנע פה גם את אשדוד לאפשר לו לעבור לחיפה? דבר שמן הסתם לא יקרה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 16, 2012 1:29 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
זה בדיוק מה שחשבתי. שבשביל להביא את אפיק יצטרכו לתת לו הצעה מטורפת (וגם זה לא בטוח יביא אותו) ואני לא רואה את זה קורה בסופו של דבר. לכן הכי הגיוני קורי קאר בסופו של יום. אבישי לא חתם בגליל כבר? זה מה שעמית גל אמר במסיבת העיתונאים של הגלבוע כמדומני.

איתן בטח יכול לעזור בשכנוע :-) אבל לא יצטרכו לשכנע פה גם את אשדוד לאפשר לו לעבור לחיפה? דבר שמן הסתם לא יקרה?

לא כזה יקר אפיק כעת...פחות משמעותית ממה שדרש לפני חודשיים. נתקע ללא הצעות של ממש. גם מקל אגב.
גורדון עוד לא חתם בגליל (ליגה שניה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 16, 2012 1:56 pm 
Senior

אני שמעתי על הצעה מאד גבוהה שאפיק קיבל ודחה מראשון בטענה שהוא רוצה לשחק באירופה וימשיך לחכות להצעות משם. ככה שתקוע הוא לפחות כנראה לא כל כך מרגיש אם הוא עדיין דוחה הצעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: