סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 5:35 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 7:13 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
פה יש שידור למשחק עכשיו מול חימקי
תהנו

http://itoto8.com/blogtv111/chanalname.html?eror149

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 7:51 pm 
מנהל פורום

האמת?
לא נהנתי עד עכשיו, משחק אימון קלאסי, ריווחים גדולים, המון 1/1 הגנות בערך
יש מצב שהגרוזיני הוא הסקורר המוביל של מכבי במחצית.?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 8:03 pm 
Freshman

uriel17 כתב:
האמת?
לא נהנתי עד עכשיו, משחק אימון קלאסי, ריווחים גדולים, המון 1/1 הגנות בערך
יש מצב שהגרוזיני הוא הסקורר המוביל של מכבי במחצית.?

שרמנדיני זז מאד יפה בלי כדור.

מכבי לא נראים משהו, לוחצים הרבה ולא מבריקים.
הבחור מהישרדות קיבל דקות ונראה לא רע עם סל יפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 8:46 pm 
Junior

קבוצה שמוכרת כרטיסים ב-500 ש"ח למקומות הטובים, מציגה סגל של יורופקאפ (ולא יורוקאפ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 8:54 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ראיתי כמה דקות בודדות מהמשחק, אבל מהמעט שראיתי את היקמן - אם זה מה יש, אני מקווה שיותר ברור לכולם למה עדיף להשאיר את אוחיון, עם כל מרמורו של המסכן.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 9:01 pm 
Junior

היקמן יוכל להפתיע, כמו חלק גדול מהשחקנים מהרמה שממנה הגיע אל קבוצה גדולה, כאשר הוא יהיה זה שיעלה מהספסל כשחקן משלים ולאט לאט יבנה את עצמו. אין פה קסמים. לרוץ ולתת לו להיות רכז ראשון זה קצת לא פייר. לוגאן זה אחד השחקנים שאני הכי לא סובל באירופה אבל את הקבוצות של בלאט אני למדתי לא להספיד. היו לבלאט כבר קבוצות מוגבלות באמתחתו והוא הוציא מהם דברים נפלאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 9:04 pm 
Senior

כל הזמן מדברים על הגבוהים של מכבי אבל לפי היום קודם כל הגארדים צריכים להעלות את הרמה. הגארדים שלהם היום היו זוועה בלתי רגילה, לא היו מסוגלים לייצר כלום. אי אפשר להצליח ברמה הגבוה באירופה בלי גארדים יוצרים קודם כל. מי שחושב שיוגב אוחיון יפתור את זה ואפילו בקצת גם חי בסרט, יוגב הוא שחקן התקפה חלש מאד ברמת היורוליג, בטח עכשיו שהוא קצת יותר מוכר. לוגן והיקמן + לאנדסברג יהיו אלו שיקבעו לאן מכבי תלך השנה קודם כל, הם יהיו חייבים לספק 30 נק' למשחק ביחד, אם לא יעשו את זה מכבי בצרות (אלא אם כן שוב יפול להם איזה לאנגפורד משום מקום כמו בשנה שעברה).

נערך לאחרונה על ידי קוף ירוק בתאריך ו' ספטמבר 21, 2012 9:05 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 9:04 pm 
Sophomore

יש לציין שחימקי בפור על מכבי מבחינת אימון ותיאום לפני בחודש וחצי...ועוד למכבי חסר 2 שחקנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 9:06 pm 
Junior

למכבי חסר שחקן אחד.
רוט הוא על חשבון אוחיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 9:13 pm 
Junior

אני חושב שהוא התכוון לסמית' ולשחקן הנוסף שיגיע במקום פופס...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 9:16 pm 
Junior

THE G1 כתב:
אני חושב שהוא התכוון לסמית' ולשחקן הנוסף שיגיע במקום פופס...

טעות שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 12:53 am 
Senior

על פי הדיווחים האחרונים אוחיון בדרכו להישארות במכבי בעונה הקרובה.

רק אני צופה התרסקות אדירה שלו ושל מכבי ביחד עם המהלך הזה? זאת ההרגשה שלי.

באיזה מקום כל סיפור קובן ניפח את יכולתיו של יוגב מעבר לכל פרופורציה הגיונית וגרם לאנשים לחשוב שהוא הרבה יותר טוב ממה שהוא. המהלכים האחרונים יחייבו את מכבי לתת ליוגב את המפתחות כרכז ראשון בטעות ואיכשהו נראה לי שזה פשוט גדול מידי עליו ולא במעט בהרבה.

בסופו של יום מדובר בשחקן של 5.6 נק' בממוצע למשחק ב20 דקות משחק עם אחוזים רעים מהשדה. זאת העונה הראשונה של יוגב ביורוליג.

השנה גם לא יהיה לצידו את לאנגפורד כסקורר גדול. גם לא את בלו שמושך המון אש, ואפילו לא סופו שעדיין משך אש למרות היותו חצי גמור. סיטואציה אחרת, קבוצה אחרת, דם רע עם ההנהלה והקהל (למרות מה שיגידו האוהדים אולי עכשיו, 2-3 משחקים לא טובים והקללות יבואו בצרורות) זה הכל פשוט מתכון לפיצוץ וכישלון גדול במהלך העונה ואני יופתע מאד אם זה לא מה שיקרה.

אם מכבי הייתה שומרת על רוב הסגל שלה אז נגיד, בסגל הנוכחי של מכבי אני פשוט לא רואה את יוגב מצליח מקצועית (מכבי צריכה גארדים שיוצרים נקודות קודם כל) וזה כבר יעלה את כל החרא לבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 3:19 am 
Junior

זה לא שיש התלבטות בין יוגב אוחיון לג׳רמי פארגו.

נראה שזה או שיוגב מצטרף לסגל, או כלום, וכשמדברים על קבוצה עם רכז אחד טבעי בכל הסגל, שהוא לא רק שחקן בינוני ביורוליג כמו יוגב אלא אפילו לא שחקן שמתקרב להתאים לרמות האלו, והאופציה השנייה זה עוד מישהו בלי דקת יורוליג שהוא בכלל לא רכז טבעי,
אז אפילו באם כ-ל החששות של הקוף הירוק הן אכן סכנות מוחשיות וריאליות, עדיין זהו מהלך נו בריינר.

ומעבר לזה שיש שם רכז אחד, בקבוצה הזאת, כרגע, יש גם רק שחקן ישראלי אחד ויחיד בכיר.
פניני כבר הרבה זמן לא שחקן כדורסל ובטח שלא בכיר, ולגבי מורן רוט אף אחד לא יכול לדעת איך ואם הוא יישתלב במערכת של מכבי ותחת דיוויד בלאט, ולאנדסברג, אפילו שאנחנו מכירים בכישוריו, עדיין סימן שאלה ענקי.

אגב,אני מסכים לגמרי שהקבוצה הזאת חייבת שחקן שיכול ליצור לעצמו, כי גם בגזרה הזאת, יש בסגל הזה שחקן אחד ויחיד שיכול להגיע לטבעת at will, וזהו לאנדסברג, שכאמור אין לדעת איך יישתלב בעונתו הראשונה.
אבל, לא פחות חשוב משחקן שיכול ליצור לעצמו, ולדעתי לאור הסגל הקיים אף הרבה יותר חשוב, מכבי חייבת מישהו שיכול ליצור לכל האחרים.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 3:52 pm 
Senior

זאת כבר בעיה אחת של מכבי שהביאה את השחקנים שהיא הביאה אולי. אבל כשיוגב אוחיון אמור להיות הרכז המוביל שלך בשנה הבאה ביורוליג לדעתי אתה בצרות צרורות.

כשאמרתי שחקן יוצר התכוונתי לשחקן שיכול ליצור גם לאחרים כמובן ולא רק לעצמו (גם וגם).... אבל! אם אתה חושב שיוגב מסוגל ליצור משהו לאחרים ברמת היורוליג לדעתי אתה טועה. זאת רק הרגשה אבל יש לי הרגשה שיוגב נופח פה מעבר לכל פרופורציה בגלל כל סיפור החוזה ואנשים הפכו אותו לשחקן הרבה הרבה יותר טוב ממה שהוא. הוא מגיע למכבי בחזרה עכשיו כשחקן מוביל, סופרסטאר, וההתרסקות תהיה כואבת מאד לדעתי (אם זה יקרה כמובן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 3:55 pm 
Senior

ועוד נקודה שיש לקחת בעניין של ההישארות של יוגב. מדובר במיליון דולר תוספת לתקציב עכשיו! הכסף של השידרוג של החוזה של יוגב + הכסף שהלך מקובאן.

עוד מישהו חושב שזה לא הולך לפגוע משמעותית בתקציב לגבוה שיחליף את פופס? כי להרגשתי זה הולך לפגוע מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 4:24 pm 
Freshman

אני חייב להגיד שהדבר שמדאיג אותי מעל הכל בסיפור של מחליף פופס זה הראיון של פדרמן בספורט5 -

הוא באמת אמר שם שאחרי שהבין שפופס פצוע ולא יוכל לשחק פנה לצוות המקצועי והציע שלא יביאו לו מחליף ולגרסתו "רק אחרי שהצוות המקצועי הבהיר כי חייבים מחליף הסכים לקבל את האמירה הזו" - דהיינו רק אחרי ששוב בלאט נאלץ לעמוד על הרגליים האחוריות קיבל פדרמן את ה"גזרה" להחליף סנטר לגיטימי אחד לסגל.

לאור זאת, אני באמת מאמין שפדרמן לא שש להוציא כספים רבים על הסנטר.

פשוט לא יאומן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 4:28 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
ועוד נקודה שיש לקחת בעניין של ההישארות של יוגב. מדובר במיליון דולר תוספת לתקציב עכשיו! הכסף של השידרוג של החוזה של יוגב + הכסף שהלך מקובאן.

עוד מישהו חושב שזה לא הולך לפגוע משמעותית בתקציב לגבוה שיחליף את פופס? כי להרגשתי זה הולך לפגוע מאד.

איך מיליון? יש שתי אפשרויות, או שמכבי בנתה על הישארות של יוגב, ואז זו תוספת של 200 אלף דולר לתקציב (כי שידרגו לו את השכר מ-200 אלף ל-400 אלף, על הכסף מקובאן לא יכלו לבנות אם תכננו שהוא ישאר), או שמכבי לא בנתה על הישארות שלו ואז זו תוספת של 600 אלף לתקציב (ה-200 שהיא לא תקבל מקובאן ועוד ה-400 שהיא תשלם ליוגב, אבל יכול להיות שיפטרו מרוט מה שיחסוך בטח כמה עשרות אלפים), כך או כך אנחנו לא מתקרבים אפילו למיליון דולר הבדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 4:31 pm 
Hall of Famer

לגבי הכסף, צריך לזכור גם שהתפנה כסף מהפרישה של בורשטיין. גם זה מקזז את "מה בא על חשבון מה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 4:35 pm 
Senior

rony כתב:
קוף ירוק כתב:

איך מיליון? יש שתי אפשרויות, או שמכבי בנתה על הישארות של יוגב, ואז זו תוספת של 200 אלף דולר לתקציב (כי שידרגו לו את השכר מ-200 אלף ל-400 אלף, על הכסף מקובאן לא יכלו לבנות אם תכננו שהוא ישאר), או שמכבי לא בנתה על הישארות שלו ואז זו תוספת של 600 אלף לתקציב (ה-200 שהיא לא תקבל מקובאן ועוד ה-400 שהיא תשלם ליוגב, אבל יכול להיות שיפטרו מרוט מה שיחסוך בטח כמה עשרות אלפים), כך או כך אנחנו לא מתקרבים אפילו למיליון דולר הבדל.

ה400 אלף דולר של יוגב = 800 ברוטו + ה200 אלף דולר שאיבדו. מיליון דולר.

בשכר שיוגב היה אמור להרוויח בתקציב במקורי הביאו את רוט (קצת פחות אולי, אבל סכום זניח).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 4:36 pm 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:
לגבי הכסף, צריך לזכור גם שהתפנה כסף מהפרישה של בורשטיין. גם זה מקזז את "מה בא על חשבון מה".

הפציעה של בורשטיין נלקחה בחשבון עוד מזמן (זה לא היה במפתיע, זה היה ידוע אבל שקט עוד מסיום העונה שעברה בערך) כשבנו את התקציב. לאנדסברג בעצם הגיע במקומו ועל הכסף שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 4:49 pm 
Hall of Famer

על ה-200 אלף דולר של קובאן אף אחד לא בנה במכבי, כי שימוש בכסף הזה היה נחשב להסכמה לפיצוי. חוצמזה, עד שלשום, הסגל של מכבי היה חתום וסגור בלי יוגב אוחיון בתוכו ובלי שום כוונה להביא שחקנים נוספים מלבד מחליף לפופס מנסה בונסו (באותה עלות, אני משער).
מעבר לכך, לא יודע מתי כולם נהפכו פה ליועצי מס ורואי חשבון, אבל עלות מעסיק היא לא בהכרח פי 2 מהמשכורת נטו.
בקיצור, קוף ירוק סתם מגזים. עלה כמה מאות אלפי דולרים אבל זה לא שהיה להם אופציות אחרות. אשמח לשמוע מראי שעל הקיר מה הוא היה עושה במקום, כשהוא יודע שהוא צריך לסגור את הסאגה עם יוגב כמה שיותר מהר, ואתמול הקבוצה קיבלה בראש 20 הפרש מחימקי והמאמן לוחץ להשאיר את יוגב.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 4:52 pm 
Senior

זאת בדיוק הנקודה. עד אתמול יוגב לא היה בחשבון (ופיצוי אפילו גבוה מ200 אלף דולר בהחלט היה בחשבון, 200 אלף דולר כבר התקבלו בחשבון)... מהיום לא רק שהם בחשבון, צריך להביא כסף מהבית בשביל לממן את החוזה של יוגב שלא היה בחשבון, ובחישוב פשוט מה לעשות עם ההפסד של הפיצוי + השכר של יוגב מדובר בסביבות המיליון דולר שצריכים להגיע מאיפשהו (אז חלק יגיעו מהבית, וחלק יגיעו מהחוזה הגדול של פופס שבמקומו יחתימו מן הסתם שחקן זול יותר עכשיו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 4:55 pm 
Hall of Famer

אני חושב שהכסף הזה יבוא משחרור של אחד השחקנים בקו האחורי. יגיעו להסדר עם מישהו ויגידו לו שלום. עם זאת, זה כנראה לא יכסה הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 5:32 pm 
Senior

את מי בדיוק אפשר לשחרר בקו האחורי? את לוגן או היקמן לא ישחררו. את רוט אין טעם (יחסוך גרושים, מה גם שבליגה בהחלט יש בו צורך).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 5:33 pm 
Junior

את לוגן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: זה כן אני ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: