סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 4:59 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 6:37 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
למה את לוגן או היקמן לא ישחררו?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 6:40 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
נראה לי מצחיק לאללה כבר עכשיו לקרוא לשחרר את לוגאן.
אני מאוד לא אובקטייבי לגביו כי זה שחקן שאני לא אוהב, אבל בניגוד לשחקנים האחרים הוא בסביבה כבר הרבה שנים. אי אפשר לומר שבלאט לא ידע או לא ברור לו מה הוא מקבל. הוא בחר אותו(או שנכפה עליו זה לא באמת משנה), אף אחד לא ישחרר אותו עוד לפני שהתחילה העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 6:51 pm 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:
למה את לוגן או היקמן לא ישחררו?

כי מי רוצה להתקע עם יוגב אוחיון כרכז ראשון שלו ביורוליג? אבל אולי מכבי רוצים מי יודע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 7:00 pm 
Hall of Famer

אם האופציה לרכז ראשון היא לוגן או היקמן (לפחות כמו שנראה אתמול, אני מקבל שמוקדם לשפוט)? התשובה היא "כולם".
ואז אין טעם להחזיק את שניהם. עזוב מבחינת רמה (לפיה אולי אין טעם להחזיק אף אחד מהם), אלא אפילו מבחינת עומק של גארדים. אחד מהם ילך.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ש' ספטמבר 22, 2012 7:02 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 7:01 pm 
Hall of Famer

שיאללה איזה היסטרים אתם. נראה לי שתגיבו יותר באדישות לפצצה איראנית מאשר להחתמה מחדש של יוגב אוחיון...
עד עכשיו, מכבי כבר שלוש שנים רצופות מחליפה 75% מהסגל, בשנתיים האחרונות זה הספיק לפיינל פור ומשחק 5 בהצלבה. למישהו באמת משנה מאיפה מגיע הכסף?

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 7:06 pm 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:
אם האופציה היא לוגן או היקמן (לפחות כמו שנראה אתמול, אני מקבל שמוקדם לשפוט)?

לוגן כבר היה שחקן משמעותי ביורוליג, היקמן עדיין לא. ועדיין, אנחנו מדברים על יוגב לא? ממתי הוא הפך לכוכב כזה גדול?

כדאי לאנשים עם הזיכרון הקצר לזכור שלגיא פניני למשל היה סיום עונה לא פחות טוב לפני שנתיים ובכלל עונה טובה יותר ביורוליג מיוגב. בטופ הצלבה הוא קלע 9 נק' למשחק, בפיינל פור כבר 11 נק' למשחק. בשנה שעברה הוא היה חלש מאד כאמור רוב העונה.

נכון שליוגב היה סיום עונה טוב, מפה ועד לרכז מוביל ביורוליג הדרך מאד ארוכה.

לדעתי יש סיכוי גדול יותר שיוגב יתן עונת נפל השנה ויחזור ליכולת שאפיינה אותו רוב העונה שעברה ביורוליג מאשר שהוא ימשיך להתקדם ולהשתפר. אני לא אומר שהוא לא יכול להתקדם להשתפר ולהפוך לזה אבל כל סיפור קובאן איכשהו הפך את יוגב לסופרסטאר שהוא בהחלט ממש לא. הוא מגיע היום חזרה למכבי בסטטוס של כוכב ולטעמי זה סטטוס מאד מאד מוגזם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 7:14 pm 
Hall of Famer

נו, אז אדרבא ואדרבא. אם היקמן ימשיך לשחק כמו אתמול, הוא יהיה זה שישוחרר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 10:41 pm 
Hall of Famer

תותח, כשמדובר בנטו בסכומים כאלה, להעריך את עלות המעסיק בפי שיים זה שמרני מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 11:07 pm 
Senior

מצטער אבל קו החוץ של מכבי נראה מזעזע ומי שחושב שאוחיון ישפר את זה חי בסרט.

יצטרכו להוציא עוד הרבה מאד כסף במכבי בשביל לייצב את הסגל הזה וגם הרבה זמן כמו בשנה שעברה שנפל אליהם איזה לאנגפורד כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 11:19 pm 
Junior

פדרמן בפאתוס נפלא - ההחתמה של אוחיון היא כביכול מחוץ למסגרת שהצבנו לעצמנו והכנסנו עצמנו למינוס.
או שושלמו סכומים מופרכים בעבור שחקנים כמו היקמן ולוגאן ושארמנדיני או ששכר השחקנים הוא אפילו נמוך ממה שדמיינתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 11:20 pm 
Senior

בהחלט שולמו סכומים מופרכים. 500 ללוגן, 600 לשרמדיני, 750 למדלי, מה זה עם לא מופרכים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 11:35 pm 
Hall of Famer

היו פה לפחות שניים שדיברו על הנסיון של לוגן. מה שווה הנסיון אם אתה לא לומד ממנו כלום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 11:44 pm 
Sophomore

שני הפסדים במשחקי הכנה - אין דרך טובה יותר מלהכניס את המערכת של מכבי לפאניקה ולגרום להם להוציא יותר כסף משתכננו על הסנטר.

אם רק היה אפשר להפסיד בווינר לירושלים או גליל......והשמים הם הגבול!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 11:50 pm 
Junior

אם נפסיד את כל המשחקים בהכנה עוד נקבל את מרכוס בראון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 11:54 pm 
Senior

Mako Regever כתב:
שני הפסדים במשחקי הכנה - אין דרך טובה יותר מלהכניס את המערכת של מכבי לפאניקה ולגרום להם להוציא יותר כסף משתכננו על הסנטר.

רק שאין כבר ממש על מי להוציא... בסופו יציאו את זה על גרסה מחודשת של נואל פיליקס :co_ol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 11:58 pm 
Sophomore

חשבתי שרשרד גריפית' פנוי ? הוא 5 כמו שמכבי חיפשו !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 2:03 am 
Hall of Famer

קשה לדעת מה רצוי יותר, שמכבי יעשו עונה טובה בסופו של דבר או שייכשלו באופן מוחלט וזה יפכח מי מהאנשים בארגון ואולי יתנו קצת פחות כוח לילדים לשחק במשחק המנג'ר המשעשע שהתגלגל לידיהם. חסרי מושג, יומרניים ועלובים למדי. הסיפור העגום והמביך של יוגב אוחיון, העזיבה של לאנגפורד והנדריקס, היתקעות ללא סנטר פותח לקראת סוף ספטמבר, קו אחורי חלש עם יותר מדי שחקנים בינוניים ומטה שדורכים אחד על השני, היעדר שחקן יוצר ברמה גבוהה, פוטנציאל לא מבוטל לבעיית ריבאונד, ראיונות מטופשים בתקשורת תוך גימוד של בלאט והתעלמות מהניסיון המקצועי שלו והבקשות שלו בתהליך בניית הקבוצה. The list goes on and on.

נראה שהחבר'ה הצעירים מנסים להפוך את החברה לרווחית ומתעלמים בדרך מכך שמה שהופך את מכבי לבעלת פוטנציאל רווחיות - ויש לציין שהמעמד שלה עדין ולא יציב בשנים האחרונות והתקשורת לא תמיד נעימה כלפיה - הוא התוצאות המעולות שהיא משיגה באירופה. אי אפשר לבנות רק על בלאט והיכולת שלו כפי שהתבטאה עד כה להוציא מקבוצות את המקסימום. המקסימום של חבורת השחקנים הזו הוא לא פיינל פור וסביר להניח גם לא הצלבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 4:00 am 
Junior

נו אז בסוף אוחיון מקבל מאתיים אלף העונה. לא מיליון דולר ולא נעליים.
אפשר לחתוך את היקמן או לוגן, מי שיוצא יותר זול. אבל לא הייתי ממהר לחתוך אף אחד. אפשר לחשוב שפארגו הבריק מהמשחק הראשון. גם את ג׳ורדן פארמר חתכו בהתחלה שלא לדבר על אנתוני פארקר. אז קבוצה שלא התאמנה ביחד בכללה הפסידה שני משחקים ראשונים ביג דיל.

נערך לאחרונה על ידי קורובייב בתאריך א' ספטמבר 23, 2012 5:45 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 4:14 am 
Junior

א. כשהקוף מדבר על זיכרון קצר ובעשר הודעות אחרות מודיע שאסור למכבי לבנות על יוגב כרכז ראשון,
האם הוא זוכר שיוגב כבר היה הרכז הראשון של הקבוצה דה פאקטו בערך מהרגע שפארמר עזב, ובטח ברגעי ההכרעה של העונה ביורוליג?

אז בסדר, אפשר לתת הערכה שהשנה הוא לא יצליח בגלל מה שהיה בקיץ ובגלל שהשחקנים לידו פחות מתאימים לו ( או בכלל, למישהו..), אבל כל כך להתעקש ובכזה ביטחון? על מה? יא חביבי, בקובאן יש צוות מקצועי נהדר שהחליט לשים עליו ערימות כסף, הם מבינים דבר או שניים. גם פה בפורום, החבר׳ה ״בעלי הזיכרון הקצר״ מבינים משהו בכדורסל, וכולם פה משתפכים כבר חצי שנה על השיפור ביכולת שלו, במכבי ובנבחרת. אז כולם לא מבינים כלום ויוגב אוחיון לא יכול להיות רכז ראשון ביורוליג של קבוצה ברמה של טופ 16 ?

ב. כשאנשים מדברים על כסף מהבית/ מאמינים לפדרמן,
הם מודעים לכל החשיפות בשנים עברו לכך שהתקציב של מכבי מאוזן כמעט בכל שנה?

אז או שבשנה שעברה הם באמת הביאו מיליונים מהבית והסתירו את זה מכולם,
או שהשנה יש כמה מיליונים שנכנסים לכיסי הבעלים.

זה לא רק שהלכו שחקנים יקרים יותר משמעותית מאלה שבאו,
כמדומני הם גם שילמו בעונה שעברה פיצויים קרוב למיליון דולר לפיני גרשון ויניב גרין, וגם היה את החוזה לחודשיים של פארמר.

משיחה עם עו״ד ש״מקורב למערכת״, הוחלט שם כמדיניות להכניס כסף לבעלי המניות. בעיקר בגלל שדיוויד פדרמן נקלע לקשיים כלכליים רציניים, צריך למצוא כסף לתשלום הלוואותיו, ועושה זאת דרך מכירת מניות וחברות, וכן, כנראה גם דרך מכבי, למשוך איזה מיליון שקלים או שניים בסוף העונה בטח לא יעשה לו רע.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 8:30 am 
Hall of Famer

יפה אמרת, וזה המקור האמיתי לאמירה של פדרמן בדבר המינוס שמקרה אוחיון הכניס אותם, לא הסכומים על היקמן ושרמדיני.
אין לפדרמן שום מינוס השנה במכבי. הוא ימשוך ממכבי כסף השנה, והוא מתכוון למקסם אותו במידת האפשר. עכשיו צריך לנסות לרצות את האוהדים, שמרגישים את זה בעצמם, ולשכנע אותם שהוא מכניס את היד עמוק לכיס ובעצם הוא במינוס. יש מי שיקנה את זה? אני בספק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 8:38 am 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
אם האופציה היא לוגן או היקמן (לפחות כמו שנראה אתמול, אני מקבל שמוקדם לשפוט)?

לוגן כבר היה שחקן משמעותי ביורוליג, היקמן עדיין לא. ועדיין, אנחנו מדברים על יוגב לא? ממתי הוא הפך לכוכב כזה גדול?

כדאי לאנשים עם הזיכרון הקצר לזכור שלגיא פניני למשל היה סיום עונה לא פחות טוב לפני שנתיים ובכלל עונה טובה יותר ביורוליג מיוגב. בטופ הצלבה הוא קלע 9 נק' למשחק, בפיינל פור כבר 11 נק' למשחק. בשנה שעברה הוא היה חלש מאד כאמור רוב העונה.

נכון שליוגב היה סיום עונה טוב, מפה ועד לרכז מוביל ביורוליג הדרך מאד ארוכה.

לדעתי יש סיכוי גדול יותר שיוגב יתן עונת נפל השנה ויחזור ליכולת שאפיינה אותו רוב העונה שעברה ביורוליג מאשר שהוא ימשיך להתקדם ולהשתפר. אני לא אומר שהוא לא יכול להתקדם להשתפר ולהפוך לזה אבל כל סיפור קובאן איכשהו הפך את יוגב לסופרסטאר שהוא בהחלט ממש לא. הוא מגיע היום חזרה למכבי בסטטוס של כוכב ולטעמי זה סטטוס מאד מאד מוגזם.

הכל טוב ויפה כשמדברים תאוריה, כשיורדים למציאות רואים איך יוגב שיחק במוקדמות היורובאסקט למשל, לדוגמא מול שחקן ברמה של תאודוסיץ' שיוגב עשה לו בית ספר לכדורסל במשחק בנוקיה. ביכולת הנוכחית, אוחיון הוא פוינט גארד משמעותי מאד באירופה, ושדרוג ענק על איך שנראים כרגע היקמן ורוט. לוגן...כבר אמרתי שאלקטרה תאכל איתו קש וחציר, ואני ממשיך לומר שאלקטרה תאכל איתו קש וחציר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 10:47 am 
Sophomore

אמנם אנחנו רק אחרי שני משחקי אימון, אבל כבר די ברור שלפחות אחד מבין שני הגארדים הזרים לא יסיים פה את העונה. מה שמדהים הוא שרק לפני שלושה ימים פדרמן עוד אמר שמכבי נראית מצויין באימונים והוא לא חשב שצריך עוד סנטר אבל הצוות המקצועי טוען משום מה שצריך. אז זהו, שדייויד - לא רק שחסר סנטר נואשות (כי אין לקבוצה הזו שום דבר שקרוב לפוסט אפ בהתקפה ואין לה שחקן שיכול לתת קצת בשר בהגנה) אלא גם הקו האחורי שלך (גם עם אוחיון) חלש בצורה מחרידה וחסר גו טו גאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 11:07 am 
Hall of Famer

אני האחרון שיטען שהמצב נראה טוב, אבל אני גם לא ממש חושב שצריך להכנס לפאניקה כבר עכשיו. כמו שכבר נכתב כאן, גם שחקנים כמו פארמר או פארקר התחילו בצורה מאוד לא טובה והשתפרו בהמשך, אז לגבי לוגאן קשה להיות אופטימיים כי מה לעשות, הוא כבר שנים ברמות האלו של אירופה ומה שהוא הראה עד עכשיו זה כנראה מה שהוא שווה פחות או יותר, אבל לגבי היקמן קשה יותר לשפוט, מה גם שמכבי עדיין חסרה 3 שחקנים מאוד משמעותיים, יוגב, סמית' וסנטר כזה או אחר ועברה הכנה בסך הכל לא טובה לעונה.

אם בעוד חודש אחרי 2-3 מחזורי יורוליג מכבי עדיין תיראה ככה גם בהרכב מלא, זה יהיה זמן מצוין להיכנס לפאניקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 3:26 pm 
Sophomore

בשעה טובה הסגל של מכבי סגור למעט עוד סנטר , שיהיה בהצלחה
אחלה קבוצת יורוקאפ :?

1: אוחיון, רוט
2: היקמן, לוגאן, לנסברג
3: סמית, פניני
4: קנר מדלי, אליהו
5: סנטר חדש, שרמדיני, שון ג'יימס

לא ברור למה במקום שרמדיני והסנטר החדש
לא יכלו להביא פשוט שחקן אחד באמת טוב
כנל לגבי היקמן ולוגאן
שיקולים באמת לא ברורים בבניית הקבוצה השנה

נערך לאחרונה על ידי basketball_fan בתאריך א' ספטמבר 23, 2012 3:31 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 3:29 pm 
Hall of Famer

אגב, ראיתי את משחק האימון מול באמברג, ואני אמנם מסייג בכך שברור שהסגל של אלקטרה לא מלא (אוחיון+גבוה זר+דווין סמית'), אבל באמת שכיף לדעת שדיוויד לוגאן הוא המחליף של לנגפורד, שהיקמן יהיה זר מוביל ושאולי מישהו באמת בונה לאירופה על שון ג'יימס ומורן רוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: