סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 9:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 180 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 10:50 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מפתיע מה שאתה אומר קוף . סאנדרס ממש לא היה מעורב במשחק ( עובדה שהוא לא נכנס אפילו לסיקור של הרסי הוקינס ... ) . יבזורי עדיין לא בעניינים ( אולי בגלל הקיץ עם הנבחרת ) , וכשהוא ייטול את המושכות אני מניח שגליל תיראה טוב יותר .
אני חושב שהם יהיו תלויים הרבה בישראלים שלהם - יבזורי ושבחון זה כמובן ידיות אדירות מבחוץ , כאשר בית יוסף מוסיף פלפל למשחק ומעלה את הקצב ( כמובן שלא תמיד בהצלחה ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 11:45 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
shmueliki, יש עוד התרשמויות לגביי הגליל? מה עם הישראלים שלהם איך היו? עד עכשיו הבנתי שהם היו חלשים מאד במשחקי האימון (מלבד שמחון שקולע פה ושם).

חוץ מזה, על פי הרושם (מהסטטיסטיקה וממה שאמרת) נראה שזה היה משחק חלש של הרצליה סה"כ ועדיין ניצחו. מה זה אומר על הגליל?

סאנדרס שאמרת שיחתך בקרוב הוא שחקן שהוחתם על ידי מכבי כמדומני ומושאל לגליל, אמור היה להיות ההחתמה הכי מרשימה של הגליל (על הנייר) וגם היה הקלעי הבולט שלהם בחלק גדול ממשחקי האימון עד עכשיו אז לא נראה לי שיחתך.

טל יש עוד רשמים לגביי המשחק? האם אפשר לצאת ממנו דווקא מעודדים? אורלנד קולע 32 נק' ו 8 שלשות (ביניינו זה לא יקרה כל יום, סביר שפעם הבאה שזה יקרה זה בעוד שנה או משהו כזה) ועדיין משחק צמוד. סטול ממשיך להיות הקלעי הבולט בקבוצה אבל האם יש שיפור בתחום ניהול המשחק שלו? מה עם תומאס היום הוא לא היה בקלעים (מצד שני נראה שעשה עבודה טובה על קילנגסוורת בהגנה)?

ההחתמה של קורי קאר למרות היותו מתאזרח ובהתחשב בזה שג'ף כמו שחששתי כנראה לא היה מוכן לפתוח את הכיס היא לדעתי החתמה טובה. שחקן חכם, אופי, ניסיון, יעזור בעמדה 2 שהיא חסרה בקבוצה.

לא, מהמשחק הזה לא ניתן לצאת מעודדים. נתניה שיחקה עם ילדים. וושינגטון כמעט לא שיחק וקלע 0 נקודות, כמה פעמים זה עוד יקרה ? מתקזז עם אורלנד. קלענו 8 נקודות ברבע הראשון, עשרים ומשהו במחצית הראשונה. סטול אולי מסיים עם סטט' טובה אבל הוא החטיא הרבה מאד, והוא מור לסדר את הקבוצה לא ? קבוצתו סיימה משחק שלישי עם מספר אסטרונומי של איבודים. תומאס עשה 11 נק' ו- 9 ריב', אבל היה בינוני מאד. בעיה גדולה בעיקר היא הספסל שנופל מאד לעומת החמישיה. הכי חשוב, חסר עזרה בהובלת הכדור, אין אף שחקן שיכול לעזור לרכז אפילו טיפה, דונטה סמית מאד מאכזב (שחקן שהובא ב 200 אלף דולר !!!, אתה יודע מה ניתן להביא בסכומים כאלו ?) וקורי קאר שהוא עמדה 3 ולא 2 וכבד ומזדקן ממש לא התרופה. גם בהגנה בולט העדרו של גארד , והקבוצה כבדה ומגושמת. עידו ותומאס מתקדים (למרבה הפלא) לשחק יחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 12:24 pm 
Junior

shmueliki לא כתבתי עליו כלום כי חשבתי שאמרת את מה שצריך להגיד עליו. נראה היה כמו שחקן שלא לגמרי זוכר איפה הידיים והרגליים שלו.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 2:45 pm 
Sophomore

חולון מנצחת את אשדוד, 77-59

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 3:48 pm 
Senior

טל, זה למה ששאלתי אם רק הסטטיסטיקה שלו עדיין טובה אבל היכולת שונה (כמו שהיה במשחק של חיפה שראיתי) או שיש שיפור. אני מבין ממך שלא :(

דונטה זה לא ברור הסיפור איתו. שחקן עם ניסיון, על הנייר לא שחקן רע (לא שווה מש ששילמו אבל עדיין).

אני חושב שקורי יעזור, לא יפתור את כל הבעיות אבל יעזור בעיקר כמישהו שקול עם ניסיון וחוכמת משחק. גם בהפועל ת"א הוא שיחק כ2 לפעמים לדעתי כשמתן נאור שיחק 3 (אומנם לא הרבה כי נאור שיחק הרבה 4 אבל עדיין). ברור הוא לה הפיתרון האידיאלי ובעיות הגארדים, אבל בהתחשב בשוק וכנראה בזה שג'ף לא מוכן לשים עכשיו סכומים גבוהים על ניסים או מקל (או שהם לא רוצים לבוא זה לא משנה באמת) הוא הכי טוב שיש בשוק.

סה"כ אם הבנתי נכון קולמן יעדר חודשיים, אז המטרה אמורה להיות למשוך את השבועות הראשונים עד שהוא חוזר מהפציעה בצורה סבירה, אז הוא יכנס לחמישייה ויעזור בעמדה 4. עידו ירד לספסל, ואז גם הספסל עם שגב, כהן, קאר וקוז'י יהיה ספסל לא רע על הנייר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 3:50 pm 
Senior

היילייטס מהמשחק אתמול למי שמשעמם:
http://www.youtube.com/watch?v=cFgO1etc ... e=youtu.be

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 3:52 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
טל, זה למה ששאלתי אם רק הסטטיסטיקה שלו עדיין טובה אבל היכולת שונה (כמו שהיה במשחק של חיפה שראיתי) או שיש שיפור. אני מבין ממך שלא :(

דונטה זה לא ברור הסיפור איתו. שחקן עם ניסיון, על הנייר לא שחקן רע (לא שווה מש ששילמו אבל עדיין).

אני חושב שקורי יעזור, לא יפתור את כל הבעיות אבל יעזור בעיקר כמישהו שקול עם ניסיון וחוכמת משחק. גם בהפועל ת"א הוא שיחק כ2 לפעמים לדעתי כשמתן נאור שיחק 3 (אומנם לא הרבה כי נאור שיחק הרבה 4 אבל עדיין). ברור הוא לה הפיתרון האידיאלי ובעיות הגארדים, אבל בהתחשב בשוק וכנראה בזה שג'ף לא מוכן לשים עכשיו סכומים גבוהים על ניסים או מקל (או שהם לא רוצים לבוא זה לא משנה באמת) הוא הכי טוב שיש בשוק.

סה"כ אם הבנתי נכון קולמן יעדר חודשיים, אז המטרה אמורה להיות למשוך את השבועות הראשונים עד שהוא חוזר מהפציעה בצורה סבירה, אז הוא יכנס לחמישייה ויעזור בעמדה 4. עידו ירד לספסל, ואז גם הספסל עם שגב, כהן, קאר וקוז'י יהיה ספסל לא רע על הנייר.

מי יעזור בעמדה 4 לא הבנתי ? קולמן ????

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 3:56 pm 
Senior

קולמן יעזור בעמדה 2, החסרה... ואנחנו נראה פשוט יותר דקות שקלאתס זז לעמדה 4. תכלס קלאתס הוא 4 קלאסי לליגה שלנו, סוג של גראנפלד משופר כזה נראה לי. גבוה מספיק בשביל לשחק בהגנה, ריבאונדר לא רע (8 ריבאונד בעונה הטובה שלו ביוון), נראה לי שאפשר לחלק את הדקות בין קלאתס וק'וזי בעמדה 4. הבעיה היום מכיוון שאין כמעט גארדים שבשביל לשחק בהרכב כזה צריך לשים את בראין כהן או שגב במגרש וזה ירידה ברמה. אפילו עם קאר אני מניח שנראה יותר דקות של סטול, קאר, סמית קלאתס וקוז'י\תומאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 7:19 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
קולמן יעזור בעמדה 2, החסרה... ואנחנו נראה פשוט יותר דקות שקלאתס זז לעמדה 4. תכלס קלאתס הוא 4 קלאסי לליגה שלנו, סוג של גראנפלד משופר כזה נראה לי. גבוה מספיק בשביל לשחק בהגנה, ריבאונדר לא רע (8 ריבאונד בעונה הטובה שלו ביוון), נראה לי שאפשר לחלק את הדקות בין קלאתס וק'וזי בעמדה 4. הבעיה היום מכיוון שאין כמעט גארדים שבשביל לשחק בהרכב כזה צריך לשים את בראין כהן או שגב במגרש וזה ירידה ברמה. אפילו עם קאר אני מניח שנראה יותר דקות של סטול, קאר, סמית קלאתס וקוז'י\תומאס.

קלאתיס חלש מאד לעמדה 4 בעיקר בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 26, 2012 2:14 pm 
Junior

קוף ירוק כתב:

העורכים של הקליפ כל כך נואשים שהם הכניסו מהלך שהשופטים שרקו עליו צעדים לתקציר.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 26, 2012 4:50 pm 
Freshman

קוף ירוק כתב:

חוכמת משחק זה הדבר האחרון שאפשר לומר שיש לקורי. גם לומר עליו שהוא שקול זו בדיחה המאה.

הוא לא גארד והוא לא יעזור להוביל את הכדור. אולי לאבד אותו.

אבל הוא בהחלט מנוסה והוא שחקן שאפשר לתת לו כדור אחרון ולקוות שהוא יוציא מיים מהסלע. הוא לא יעשה בכרח את המהלך הנכון, אבל הכח והאתלטיות יכולים בהחלט להוביל לסל או אולי לזריקות עונשין. זה במקרה שהוא לא יתעקש לקחת איזה זריקת שלוש משוגעת כמו שהוא אוהב לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 26, 2012 5:05 pm 
Sophomore

הרסי הוקינס כתב:
קוף ירוק כתב:

אני מבין שאת הקליפ שהם עשו על העבירות של שון וויליאמס לא ראית.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 26, 2012 5:41 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
תודה! היה לי על קצה הלשון איזה קליפ מופרך מהעבר של החיפאים, ולא הצלחתי להיזכר מה הוא היה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 26, 2012 11:10 pm 
Junior

ראובן כתב:
תודה! היה לי על קצה הלשון איזה קליפ מופרך מהעבר של החיפאים, ולא הצלחתי להיזכר מה הוא היה.

מה דעתך על הסגל שלהם ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 26, 2012 11:19 pm 
Senior

טל כתב:
קוף ירוק כתב:

קלאתיס חלש מאד לעמדה 4 בעיקר בהגנה.

אפשר לשמור אזורית.... מה נעשה. זה מה יש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 12:03 am 
Hall of Famer

סטול ( הייתי בטוח שזה איזה אחד מהמתאזרחים , לא הרבה זרים נראים ככה ... ) דווקא נראה מעולה ע"פ התקציר . אבל לפי מה שהבנתי מכם , מדובר בשחקן שעושה המון פעולות על המגרש , ולכן מן הסתם שחלקן יהיו מוצלחות ויראו טוב ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 1:07 am 
Junior

jack the ripper כתב:
הרסי הוקינס כתב:
קוף ירוק כתב:

אני מבין שאת הקליפ שהם עשו על העבירות של שון וויליאמס לא ראית.....

ראיתי גם ראיתי, אבל מעניין לראות שהייאוש עוד באופן כל כך חלק גם לעונה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 9:48 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

חיפה מפסידה להרצליה בהרצליה 5 הפרש אחרי שהוליכה ב- 4 הפרש 2 דקות לסיום.
הרצליה עם משחק חלש כשבן רייס מצוין וניב ברקוביץ טוב
חיפה עם משחק טוב של קוזיקרו וקלאתיס אך דונטה סמית ממשיך לאכזב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 9:55 pm 
Hall of Famer

טל כתב:
חיפה מפסידה להרצליה בהרצליה 5 הפרש אחרי שהוליכה ב- 4 הפרש 2 דקות לסיום.

מסורת זה דבר חשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 10:46 pm 
Junior

הפועל מנצחת את גליל 82-62 וזוכה בטורניר בנדל.
בהפועל הובילו שולדברנד עם 17 וקלי עם 16.
אצל גליל סאנדרס קלע 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 11:27 pm 
Junior

הייתי. גליל קבוצה פח. חוץ מהזר שלהם שדומה לרנדך, חייבת להחליף את כולם. גם הישראלים לא משה. הפועל שיחקה את רוב הרבע הרביעי עם 4 ישראלים על המגרש

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 11:40 pm 
מנהל פורום

מה יש לכם עם השמות???
קודם כל הקטע הילדותי הזה של לעשות דווקא ולכתוב רק הפועל הוא מפגר.
מה אתם בני 5? בין אם אתם רוצים או לא, עובדתית "הפועל" יכול להתקשר בכדורסל באותה מידה להפועל י-ם וגם להפועל ת"א אז מה כל כך קשה לכתוב לאיזה הפועל הכוונה?
וגם הקטע עם הגליל לא ברור לי. אין שום גליל בליגת העל. יש קבוצה שמשחקת בגלבוע וקוראים לה גלבוע ואין לה שום קשר לגליל-עליון. פעם זה עוד היה נסבל אבל עכשיו כשיש קבוצה שהיא באמת גליל שמשחקת בליגה הלאומית אז במקומות מסויימים זה גם מתחיל לבלבל מאוד אם כותבים "גליל" אבל למעשה מתכוונים לגלבוע.

זה כבר ברמה שלדעתי דורשת התערבות מנהלים שצריכים לקבוע נוהל ברור בנושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 12:56 am 
Freshman

עד כמה שאני זוכר קוראים להם גליל-גלבוע, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 12:57 am 
Junior

לגבי גלבוע, עד כמה שידוע לי הקבוצה נקראת "גליל-גלבוע" וכך גם כתוב באתרי הספורט השונים (כולל בכתבה על המשחק היום אגב). אולי אני טועה.
לגבי הפועל, האמת שאפילו לא הקדשתי לזה יותר מדי מחשבה. בכל מקרה אני לא מבין כל כך מה מפריע לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 1:09 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הקטע עם הפועל הוא מאוד ברור ולא ברור לי למה צריך התערבות מנהלים. כל משתמש מתייחס לקבוצה שאותה הוא נוהג לכנות "הפועל" בכינוי הזה. זה לא ילדותי, לא פרובוקציה ולא שום דבר. אני חושב גם שהרוב משתדלים במקום שזה עלול לבלבל לכתוב בדיוק על איזו הפועל מדובר. במקרה הנוכחי אני חושב ש99% מהנוכחים כאן יודעים איפה שולדברנד משחק, אז אין בלבול ואין בעיה.

לגבי גליל, אני חושב שאפשר לקרוא להם גליל-גלבוע כמו שהם קוראים לעצמם ושלום על ישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 180 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: נורטון ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: