סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 2:47 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 1:57 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
www.dovi כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
דווקא בעניין לנגפורד, עם כל הצער על עזיבתו, אין לי כל טענה לפדרמנים.

אם אפשר פירוט?
מה היה שם לדעתך שגורם לך לא לטעון כלום נגדם?

אין הרבה מה לפרט. ללנגפורד בחוזה היה זמן להשיב למכבי על ההצעה שלה (1.1 מיליון דולר), הוא ניצל את הזמן הזה באופן טבעי לחפש הצעה יותר טובה - וקיבל, הצעה הרבה יותר גבוהה. 1.6 לעונה כפול שתי עונות ממילאנו.
למכבי הייתה אופציה להשוות את ההצעה הזו. היא בחרה שלא, ולדעתי בצדק עם כל הכבוד ללנגפורד. אתה היית משווה?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 6:53 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
קורובייב כתב:
פדרמן,שובר צום: http://m.sport5.co.il/touch/sport5/Arti ... &di=129850
אף מילה על מחליף לפופס. לזכותו יאמר שהוא לא נשאל על זה. לדעתי פאק של מראיין.
יש לו יציאה אחת מוזרה על זה שלבעלים יש מילה בצד המיקצועי. לדעתי כבעלים הוא צריך להתוות מסגרת תקציבית ומטרות.

זה היה ראיון ביציע העיתונות לפני הצום.
החלק המשעשע היה שהעלו את נושא "הפרחח המרוקאי". דני פדרמן כמובן הכחיש, ניב רסקין ניסה להוציא ממנו הצהרה על זה שהוא יגיש תביעת דיבה נגד הסוכן האיראני ופדרמן די התחמק מהעניין. לעזרתו הגיע מנקה האורוות צביקה שרף שהעיד שאין סיכוי שהוא אמר דבר כזה כי אין לו כאלו מילים בלקסיקון (מכיר אותו מגיל צעיר או משהו כזה).

האא.. ובראיון המקורי הם דברו על מחליף לפופס.
אפשר לראות את הראיון המלא פה:
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 50&lang=HE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 1:03 pm 
Junior

מלקולם תומאס-
"חיפושים של האלופה אחר שחקן פנים שיבוא במקומו של מנסה-בונסו עלו הילוך והמו"מ עם האמריקאי (24, 2.06) נמצא בשלבים התחלתיים. לשחקן, שהיה שייך לסן אנטוניו והופיע בליגת הקיץ, הוצע חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת".

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 29897.html

מישהו מכיר...?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 1:09 pm 
Hall of Famer

http://www.draftexpress.com/profile/Mal ... omas-5055/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 2:27 pm 
Sophomore

זה רק אני או שהוא לא קשור לסנטר בשום צורה? ממה שנראה לי (לא הכרתי אותו עד עכשיו, אבל בכל זאת) הוא 4 ו-4 בלבד, לא 4.5, 4.13, 4. פאוור פורוורד.

כנראה שהגולדן בויז באמת החליטו על מישהו ש"יתאים לסגנון המהיר של בלאט" כמו שפדרמן הצעיר אמר ביציע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 2:40 pm 
Junior

אותי משך מכל הכתבה הזאת, המשפט הבא:
משחקי הקבוצה ביורוליג, אגב, ישודרו בעונה הבאה בערוץ 10.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 2:47 pm 
Hall of Famer

לגמרי לא נראה כמו סנטר, למרות שלפחות הוא מביא את יכולת החסימה שכרגע נראית מאוד לוקה בחסר במכבי. בכל מקרה, בהינתן האופציה של להביא איזה עוג נטול כשרון כדורסל שיהיה סנטר מחליף או להביא 4 עם כשרון כדורסל אמיתי שגם מהווה איום חסימה ולוקח ריבאונד, אני הולך בלי היסוס על האופציה השנייה, אבל אני חייב להודות שבאמת אין לי שמץ של מושג אם תומאס עונה להגדרה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 2:57 pm 
Freshman

כמה גרוע המג'וק הזה שמתאמן עם מכבי?
הוא עדיין נמצא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 3:05 pm 
Junior

קשה להאמין שאחרי הקיץ המצוין שהיה לתומאס הוא לא מצליח למצוא קבוצה, באמת שיותר ממה שהוא עשה כבר אי אפשר לעשות... מדובר בשחקן מוכשר עם אף לריבאונד.

אבל קשה לי לראות אותו משחק סנטר. אין לו משחק פוסט אפ, הוא משחק עם הפנים לסל ובעיקר במעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 4:30 pm 
Senior

תומאס הזה נראה עם מבנה גוף של דחליל. אפילו שון ג׳יימס נראה מאיים לידו. לא מבין מה יש לבלאט מכל מיני 2.06 רזים בתור סנטרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 4:34 pm 
Sophomore

יואב כתב:
מלקולם תומאס-
"חיפושים של האלופה אחר שחקן פנים שיבוא במקומו של מנסה-בונסו עלו הילוך והמו"מ עם האמריקאי (24, 2.06) נמצא בשלבים התחלתיים. לשחקן, שהיה שייך לסן אנטוניו והופיע בליגת הקיץ, הוצע חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת".

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 29897.html

מישהו מכיר...?
שיחק עם שיקגו בולס בליגת הקיץ בלאס וגאס, היה אחד מהמצטיינים. ראיתי שני משחקים מלאים של הבולס ועוד כמה תקצירים, ואני יכול לומר שהסטטיסטיקה המרשימה שלו אפילו לא מעידה על הרמה הפנטסטית שהוא הציג. נראה לי פוטנציאל גדול, וכמו Mook אני גם חושב שהוא יכול להשיג חוזה ב-NBA. אם לשיקגו היה מקום מתחת לתקרת השכר, היא בוודאות הייתה מצרפת אותו לסגל.
ממה ששמעתי לפני חודש, היו איזה חמש קבוצות שהתעניינו בו. חשבתי שהוא עוד לא סגר בגלל כסף. מצד שני - יכול להיות שבמכבי הוא יקבל יותר ממה שהציעו לו בארה"ב.

קצת חלש וקצת נמוך לסנטר ביורוליג, אבל שחקן מאוד מוכשר, בעל חוש ריבאונד מצויין ובאופן כללי החתמה טובה מאוד בעיני (בטח בסוף ספטמבר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 4:55 pm 
Hall of Famer

לא ראיתי שהוזכר כאן, אבל וואלה טוענים שקניון מרטין הוצע למכבי:

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2570869

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 5:03 pm 
Hall of Famer

תומאס הוא 4 ורק 4, היה נהדר במחנה הקיץ של שיקגו וקצת התאכזבתי אפילו שלא לקחו אותו לקבוצה בהתחשב מצבת הגבוהים הדלילה...
ואצל הפדרמנים כמו אצל הפדרמנים, אחרי שהעיפו את הנדריקס בטענה שלא רצו 4.5, עוד יחתימו בסוף שחקן שיתפקד כ-4.5...

ומי הדגנרט בוואלה שהחליט לסווג את קניון מרטין כסנטר :shock: במקום מכבי לא הייתי נוגע בו עם מקל. מכבי צריכה שחקנים רעבים, שחקנים שרוצים להתקדם בקריירה ורואים בה תחנת מעבר וקרש קפיצה לרמות הגבוהות, לא שחקנים שבאים לעשות סיבוב עוואנטה ועל הדרך להתלהב מבחורות, ים וחומוס.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 5:35 pm 
Senior

קיי מארט באירופה בהחלט יכול לשמור על סנטרים. גם בקליפרס הוא עשה את זה לא מעט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 5:39 pm 
Junior

מרטין זה מלפפון חמוץ.

האיש וותר על יותר מהצעה אחת כולל מהקליפרס על הווטרן מינימום. הוא הודיעה שהוא לא יחתום על פחות מ2.5 מיליון. ככה שאין סיכוי שהוא יחתום מחוץ לארה"ב על חוזה נמוך.

ואגב, מרטין שיחק ברוב עונה שעברה כסנטר במקום דאנדרה ג'ורדן.

מרטין יכול לסגור את הצבע של מכבי כמו אף שחקן אחר, עדיין מדובר באחד משחקני הפנים ההגנתיים הכי טובים בNBA.
אבל כמו שאמרת, לא תהיה לו שום תשוקה לתת מעצמו ורעב הוא בטוח לא יהיה.

לתומאס בעיניי יש הרבה יותר אפסייד מלהנדריקס, אבל הוא פחות רחב ממנו. שוב, קשה לי לראות אותו כ5 (אבל בכל זאת יש לו יותר מאסה מג'יימס לא צריך להסחף...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 5:41 pm 
Hall of Famer

אני עם שחף בעניין הזה. קיי מארט לדעתי הוא נו בריינר, ויסלח לי הניתוח הפסיכולוגיסטי של התותח על המניעים שלו. הוא שחקן חזק, מנוסה, לאחרים יהיה ריספקט אליו, באירופה הוא בהחלט יכול לשחק סנטר וייתכן שהוא ישמח להוריד מהאינטנסיביות של הNBA לטובת חוזה שמנמן ביבשת הישנה. מה גם שהגיע הזמן שפריט הטריוויה עתיק היומין על ניל ווק כבחירת הדראפט הכי גבוהה שהגיעה לישראל יתעדכן קצת. מצד שני, יש מצב שכמו לא מעט מלפפונים עם שמות מפוצצים יחסית שהיו "מועמדים" לאלקטרה, אך בהנהלה החליטו "לוותר" עליהם מסיבות שונות ומשונות, גם כאן זה ספין גולדן בויז טיפוסי שבסופו יחתימו בנוקיה את קני אדלקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 5:42 pm 
Hall of Famer

Mook כתב:
מרטין זה מלפפון חמוץ.

האיש וותר על יותר מהצעה אחת כולל מהקליפרס על הווטרן מינימום. הוא הודיעה שהוא לא יחתום על פחות מ2.5 מיליון. ככה שאין סיכוי שהוא יחתום מחוץ לארה"ב על חוזה נמוך.

זה שהוא הודיע-זה יופי. גם למייק ג'יימס היו עיניים גדולות בזמנו. לא מופרך שהוא ימצא את עצמו מחוץ לליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 5:49 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
Mook כתב:
מרטין זה מלפפון חמוץ.

זה שהוא הודיע-זה יופי. גם למייק ג'יימס היו עיניים גדולות בזמנו. לא מופרך שהוא ימצא את עצמו מחוץ לליגה.

עם כל הכבוד למייק ג'יימס, אין לו את הרקורד של מרטין.

מרטין מקבל ריספקט בליגה הזו מקיר לקיר וכולם ראו מה הוא היה שווה לקליפרס בעונה שעברה.

גם קבוצות לא הכחישו שהם הציעו לו את המיניום ורטן.

ומבחינתו הוא צודק, הוא בהחלט שווה יותר מזה.

אני לא רואה סנריו שמרטין חותם בחו"ל על חוזה שהוא לא שמן ביותר. ולמכבי אין את הכסף הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 5:52 pm 
Hall of Famer

אני מסכים שיש למרטין ערך בליגה, אבל ערך מסוים מאד. אף קבוצה שהיא לא קונטנדרית לא תיתן לו חוזה גדול, ולקונטנדריות בד"כ אין יותר מדי כסף פנוי מתחת לתקרה. וטרן מינימום זה מה שמגיע לו בגילו ובמצב בריאותו, אולי עם איזו אקסטרה קטנה, ויש סיטואציות שבהן שחקן מתעכב עם חתימות ודופק את עצמו למרות שהוא מוערך. לענין אלקטרה, אני באמת לא חושב שהוא היה מלפפון אמיתי, נשמע לי כמו הנפצה רגילה מבית פדרמן שמטרתה להראות לאוהדים שמישהו מנסה לעבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 5:59 pm 
Hall of Famer

שתי מילים - לטרל ספריוול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 6:00 pm 
Senior

דרך אגב, התומאס הזה נראה עם מבנה גוף דומה לבריאן רנדל. סנטרים באירופה יאכלו אותו בלי מלח. ולא שבהתקפה הוא יהיה שוס גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 6:41 pm 
Junior

מרטין יכול לשמור על סנטרים באירופה בלי למצמץ ואם יש שמץ של אפשרות להביא אותו לא הייתי מהסס לשנייה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 7:28 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
אני עם שחף בעניין הזה. קיי מארט לדעתי הוא נו בריינר, ויסלח לי הניתוח הפסיכולוגיסטי של התותח על המניעים שלו. הוא שחקן חזק, מנוסה, לאחרים יהיה ריספקט אליו, באירופה הוא בהחלט יכול לשחק סנטר וייתכן שהוא ישמח להוריד מהאינטנסיביות של הNBA לטובת חוזה שמנמן ביבשת הישנה.

תהיה בטוח לגבי הראשונים שלא ייתנו כבוד למרטין ואלו השופטים, שהפכו את זה למנהג שלהם לעשות שעיר לעזאזל דווקא משחקנים שמגיעים מהאן בי איי ועוד עם תווית קטנה של סטאר.
מעבר לזה, קיי מארט זו החתמה לשנה אחת ואולי אפילו פחות מזה. אם מכבי מסתכלת גם על העתיד, ועל בנייה של סגל שיכול לרוץ כמה שנים, היא תצטרך לחפש מישהו אחר.
מפתיע אותי (ואולי לא) ההאדרה הזאת שיש עדיין בפורום לשחקני אן בי איי כאלו ואחרים. כן, זה ברור שיש כאלו ששווים את זה (דרון ויליאמס). אבל גם ראינו מה היה שווה אלן אייברסון בגיל 301 בבשיקטש - 2.5 משחקים ופציעה שגמרה לו את הקריירה. גם סשה וויאצ'יץ' ועוד כל מיני פליטים לא ממש השתלטו על היבשת.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 7:32 pm 
Junior

התותח המפוברק כתב:
nadav_hacohen כתב:
אני עם שחף בעניין הזה. קיי מארט לדעתי הוא נו בריינר, ויסלח לי הניתוח הפסיכולוגיסטי של התותח על המניעים שלו. הוא שחקן חזק, מנוסה, לאחרים יהיה ריספקט אליו, באירופה הוא בהחלט יכול לשחק סנטר וייתכן שהוא ישמח להוריד מהאינטנסיביות של הNBA לטובת חוזה שמנמן ביבשת הישנה.

מעבר לזה, קיי מארט זו החתמה לשנה אחת ואולי אפילו פחות מזה. אם מכבי מסתכלת גם על העתיד, ועל בנייה של סגל שיכול לרוץ כמה שנים, היא תצטרך לחפש מישהו אחר.
.

אני בכלל לא בטוח שמה שמכבי תוכל לגרד בשלב הזה של עונת המלפפונים, יחזיק איתנו מעבר לעונה אחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 9:15 pm 
Sophomore

חוץ מזה שלא חיביים לשמור את כולם - אפשר להניח שממילא לא כל השחקנים ימשיכו לשנה הבאה (אהם, לוגאן, אהם יוגב).

אם היקמן יהיה שיחוק וקנר-מאדלי - אז גם זה לא רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: