סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 11:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 180 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 1:13 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
הייתי הערב במשחק של חיפה בהרצליה, יום שבת זה תמיד יום טוב ללכת לראות קצת כדורסל. יצאתי דווקא יחסית מעודד מהמשחק לעומת הדיווחים עד עכשיו (למעט המשחק שראיתי מול מכבי זה המשחק השני עד עכשיו). רשמי לגביי חיפה:

הדברים הטובים:
קוז'י - נראה מצוין, כמו ילד, מאד אפקטיבי, חכם, יודע מה הוא עושה. נראה שהולך לשחזר את עונתו האחרונה אצלנו.
קלאתס - אחלה שחקן, הייתי קצת סקפטי עליו בהתחלה אבל בשקט בשקט עושה רושם של אחד שמגיע לשחק כל משחק, יד מאד רכה ושחקן חכם.
קורי קאר - אחלה רכש מבחינתי כמו שחשבתי, שקט, יעיל, סולידי, שומר טוב, נתן היום הרבה יחסית למשחק ראשון והקבוצה נראתה יותר טוב כשהוא שיחק.
בינוני:
סטול - שחקן נחמד אני חייב לציין, יש לו קליעה טובה, ערמומי, עושה רושם של שחקן שמסוכן התקפית וקשה לשמור. קבלת החלטות לא משהו, לצד כמה מסירות ואסיסטים יפים הוא גם מוסר יותר מידי כדורים לשום מקום.
חלש:
סמית - לא משותף, לא תורם, לא עשה כלום היום. הפעמים היחידות ששמים לב אליו זה כשהוא מאבד כדור או עושה לייאפ במתפרצת. חוץ מזה נאדה.

סיכום , היום בעקבות פציעה ואי שיתופו של תומאס זכינו לראות את הקבוצה משחקת כל המשחק בסגנון שאני חשבתי שבסופו של דבר לא תהיה בריירה אלא להגיע אליו וזה עם קלאתס ב4 (וגם ראינו הרבה דקות אזורית טובה מאד בדקות האלה) ויותר גארדים על המגרש ברשותו של קורי קאר וגם לשגב היו דקות טובות היום. בסיכומו של דבר לדעתי זה יהיה הכיוון של הקבוצה, לא תהיה בריירה. יהיו דקות של הרכב גבוה עם קוז'י ב4, כמו שהוא וגרין שיחקו בעבר בנבחרת, ולדקות מועטות זה יעבוד, לאורך זמן אנחנו נראה יותר את קלאתס ב4 שלדעתי בליגה שלנו זה יכול להיות נכס כי הגבוהים יתקשו לצאת אליו מבחוץ ויש לו שחרור כדור מהיר וקליעה נהדרת.

גם מהמאמן אני מרוצה, לא שומעים ורואים אותו ולא יודע מה מבפנים אבל רואים על המגרש קבוצה שמשחקת תרגילים, כדורסל, יותר טוב ופחות טוב (בעיקר עם השטויות שסמית וסטול עושים שמאבדים כדורים) לפעמים אבל מנסים לשחק כדורסל ולא בידודים ואחד על אחד. היו כמה מהלכים יפים של תרגילים שהלכו עד הסוף והסתיימו בקליעות יפות.

אני יצאתי דיי מעודד סה"כ כמו שאמרתי. אני חושב שעם שלישיה כמו קלאתס, קוז'י וקאר שיש להם הרבה נסיון, אופי, חוכמה הקבוצה לא תיפול כמו בשנים האחרונות. אני מניח שאם סמית לא יראה משהו בקרוב הוא יהיה על המטוס, ואם זה יקרה אני מציע להביא עוד גארד, אפילו רכז עם סייז (ולהסית את סטול ל2, כשהוא ישחק רכז מחליף גם כן) וזה יעזור מאד לקבוצה. אם סמית יראה משהו אז יעשו חושבים, גם אז כשקולמן יחזור (הוא יחזור מתישהו טל?) יהיה לנו יחסית עומק בישראלים וקבוצה יותר מאוזנת סה"כ.

להרצליינים אני יכול להוסיף בקצרה התרשמות שלי. בן רייס נראה היום מיליון דולר (היו לו איזה 5 שלשות חלקם רק רשת) ואם יראה ככה הוא ישראלי בדרג הבכיר (אבל אני מניח שהוא לא נראה ככה כל יום). הגבוה שלהם היה לא רע היום ועשה לנו הרבה צרות. דווקא 2 השחקנים שהיו הכי מרשימים אצלם להבנתי במשחקים אימון, ג'ונס ובק היום במשחק חלש יחסית, החטיאו כל אחד איזה 5 שלשות חופשיות לפחות, לא יודע אם זה משקף או לא. דווקא הרכז שלהם למרות שלא קלע הרבה היה יחסית טוב, מסר כמה אסיסטים יפים מאד וגם שמר לא רע בהגנה, לא היה חלש כמו שתיארו אותו לפני זה.

נערך לאחרונה על ידי קוף ירוק בתאריך א' ספטמבר 30, 2012 6:07 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 1:24 am 
Freshman

נדמה לי שהתבלבלת קצת. קלת'ס הוא לא רכז ולא גארד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 1:26 am 
Senior

התכוונתי לכתוב אחלה שחקן כמובן... לא אחלה רכז. אם היית קורא מה שכתבתי ולא רק את המילה הזאת היית רואה שדיברתי עליו כשחקן שהכי יעיל בשבילנו בעמדה 4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 1:40 am 
Junior

קוף ירוק כתב:
הייתי הערב במשחק של חיפה בהרצליה, יום שבת זה תמיד יום טוב ללכת לראות קצת כדורסל. יצאתי דווקא יחסית מעודד מהמשחק לעומת הדיווחים עד עכשיו (למעט המשחק שראיתי מול מכבי זה המשחק השני עד עכשיו). רשמי לגביי חיפה:

הדברים הטובים:
קוז'י - נראה מצוין, כמו ילד, מאד אפקטיבי, חכם, יודע מה הוא עושה. נראה שהולך לשחזר את עונתו האחרונה אצלנו.
קלאתס - אחלה שחקן, הייתי קצת סקפטי עליו בהתחלה אבל בשקט בשקט עושה רושם של אחד שמגיע לשחק כל משחק, יד מאד רכה ושחקן חכם.
קורי קאר - אחלה רכש מבחינתי כמו שחשבתי, שקט, יעיל, סולידי, שומר טוב, נתן היום הרבה יחסית למשחק ראשון והקבוצה נראתה יותר טוב כשהוא שיחק.
בינוני:
סטול - שחקן נחמד אני חייב לציין, יש לו קליעה טובה, ערמומי, עושה רושם של שחקן שמסוכן התקפית וקשה לשמור. קבלת החלטות לא משהו, לצד כמה מסירות ואסיסטים יפים הוא גם מוסר יותר מידי כדורים לשום מקום.
חלש:
סמית - לא משותף, לא תורם, לא עשה כלום היום. הפעמים היחידות ששמים לב אליו זה כשהוא מאבד כדור או עושה לייאפ במתפרצת. חוץ מזה נאדה.

סיכום , היום בעקבות פציעה ואי שיתופו של תומאס זכינו לראות את הקבוצה משחקת כל המשחק בסגנון שאני חשבתי שבסופו של דבר לא תהיה בריירה אלא להגיע אליו וזה עם קלאתס ב4 (וגם ראינו הרבה דקות אזורית טובה מאד בדקות האלה) ויותר גארדים על המגרש ברשותו של קורי קאר וגם לשגב היו דקות טובות היום. בסיכומו של דבר לדעתי זה יהיה הכיוון של הקבוצה, לא תהיה בריירה. יהיו דקות של הרכב גבוה עם קוז'י ב4, כמו שהוא וגרין שיחקו בעבר בנבחרת, ולדקות מועטות זה יעבוד, לאורך זמן אנחנו נראה יותר את קלאתס ב4 שלדעתי בליגה שלנו זה יכול להיות נכס כי הגבוהים יתקשו לצאת אליו מבחוץ ויש לו שחרור כדור מהיר וקליעה נהדרת.

גם מהמאמן אני מרוצה, לא שומעים ורואים אותו ולא יודע מה מבפנים אבל רואים על המגרש קבוצה שמשחקת תרגילים, כדור, יותר טוב ופחות טוב (בעיקר עם השטויות שסמית וסטול עושים שמאבדים כדורים) לפעמים אבל מנסים לשחק כדורסל ולא בידודים ואחד על אחד. היו כמה מהלכים יפים של תרגילים שהלכו עד הסוף והסתיימו בקליעות יפות.

אני יצאתי דיי מעודד סה"כ כמו שאמרתי. אני חושב שעם שלישיה כמו קלאתס, קוז'י וקאר שיש להם הרבה נסיון, אופי, חוכמה הקבוצה לא תיפול כמו בשנים האחרונות. אני מניח שאם סמית לא יראה משהו בקרוב הוא יהיה על המטוס, ואם זה יקרה אני מציע להביא עוד גארד, אפילו רכז עם סייז (ולהסית את סטול ל2, כשהוא ישחק רכז מחליף גם כן) וזה יעזור מאד לקבוצה. אם סמית יראה משהו אז יעשו חושבים, גם אז כשקולמן יחזור (הוא יחזור מתישהו טל?) יהיה לנו יחסית עומק בישראלים וקבוצה יותר מאוזנת סה"כ.

להרצליינים אני יכול להוסיף בקצרה התרשמות שלי. בן רייס נראה היום מיליון דולר (היו לו איזה 5 שלשות חלקם רק רשת) ואם יראה ככה הוא ישראלי בדרג הבכיר (אבל אני מניח שהוא לא נראה ככה כל יום). הגבוה שלהם היה לא רע היום ועשה לנו הרבה צרות. דווקא 2 השחקנים שהיו הכי מרשימים אצלם להבנתי במשחקים אימון, ג'ונס ובק היום במשחק חלש יחסית, החטיאו כל אחד איזה 5 שלשות חופשיות לפחות, לא יודע אם זה משקף או לא. דווקא הרכז שלהם למרות שלא קלע הרבה היה יחסית טוב, מסר כמה אסיסטים יפים מאד וגם שמר לא רע בהגנה, לא היה חלש כמו שתיארו אותו לפני זה.

אחלה סיכומים, שלך ושל טל. אני רק אוסיף שלדעתי בריאן כהן הוא שומר גדול והוא פשוט הוציא היום את בק מהקצב שלו. עושה רושם שבק הוא סטריק שוטר והפעם הוא פשוט לא נכנס לזה בזכות ההגנה שלו ברבע הראשון.
רייס אכן לא נראה ככה עד עכשיו, אבל אני מאוד שמח ממה שראיתי. לקח על עצמו הרבה. ג'ונס לדעתי דווקא היה טוב היום למרות הזריקות שהחטיא, כי בדקות האחרונות הוא פשוט העלה את המשחק שלו עם ריבאונדים חשובים בהתקפה ועם שלשה שהתחילה את הסוף של המשחק. מילט פלאסיו אכן נראה היום יותר טוב מבמשחק הקודם, אבל עדיין, היו לו בעיקר הבלחות ולא משהו קבוע מספיק. מאוד מקווה שימשיך להשתפר. הוא גם שיחק היום ממש המון.
אני חושב שהחיפאים צריכים להיות אופטימיים. חיפה נראתה היום יותר טוב מהרצליה והייתה פה גניבה לדעתי.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 2:18 am 
Senior

כהן הוא בהחלט שחקן הגנה נהדר, חבל רק שבהתקפה הוא לא הכי רלוונטי נכון לעכשיו אבל הוא בהחלט עושה אחלה עבודה בהגנה ובכלל אני חושב שכגארד מחליף מהספסל הוא דווקא ישראלי לא רע וגם עושה רושם של שחקן חכם שיודע את מגבלותיו.

ג'ונס באמת היה הרבה יותר טוב ב5 הדקות האחרונות של המשחק ובעצם אפשר להגיד שביחד עם רייס ניצח לכם את המשחק... אבל עדיין לאורך רוב שלבי המשחק הוא לא היה טוב והחטיא הרבה מאד שלשות פנויות, כמוהו גם בק שהחטיא הרבה שלשות פנויות ואחרי שזה קרה קצת איבד ביטחון וזרק כמה זריקות לא טובות.

אני דווקא לא חושב שנכון להגיד שהמשחק הוא גניבה, סה"כ היה משחק שהיה נדנדה. ברבע הראשון הרצליה פתחה מצוין והרבע נגמר ב7-8 בזכות הרבה יותר מזל משכל אצלנו כשהחטיאו הרבה לייאפים בהרצליה ברבע הזה. הרבע השני התאפיין בהגנה נהדרת שלנו עם אזורית סופר יעילה שהרצליה לא הצליחה להסתדר איתה ובעצם הפכנו את התוצאה לחלוטין ברבע אחד. ברבע השלישי שוב הגנה מצויינת של הרצליה הפכה את המשחק ומ7 יתרון בחצי ירדנו בפיגור 2. הרבע הרביעי היה כבר צמוד עם יתרון שעובר מצד לצד כל כמה דקות שלצערי הריצה האחרונה הייתה שלכם כששלשות של רייס וג'ונס לדעתי פתחו פער 6 הפרש וגמרו את המשחק.

סה"כ היה משחק לא רע של 2 הקבוצות וכמו שאמרתי שאנחנו צריכים להיות אופטימיים אני מסכים, הקבוצה נראת סה"כ לא רע בכלל עכשיו עם ההצטרפות של קאר ואני חושב שעם עוד קצת שיפור זאת בהחלט יכולה להיות קבוצה טובה ומסוכנת בליגה. זאת לא הקבוצה של השנתיים הראשונות אבל גם לא האחרונות.

אני צופה למשחק טוב נגד ראשון בווינר בשלישי ואפילו מאמין שאנחנו ננצח :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 2:34 am 
Senior

ומעניין לעניין באותו עניין... באדיבות אתר המנהלת, היו היום עוד 4 משחקים אימון תוצאות וקלעים לפניכם:

מכבי אלקטרה תל-אביב ניצחה 79:87 את פריז לוולואה במשחק הכנה בטורניר פריז. צכבח תפגוש מחר (א') את גלאטסראיי (17:30, 5+LIVE) במשחק גמר הטורניר. עבור יוגב אוחיון היה זה משחק הכנה ראשון במדים הצהובים.

קלעו למכבי: ניק קיינר-מדלי 23, דיוויד לוגאן 14, שון ג'יימס 13, גיורגי שרמדיני 12, גיא פניני 10, יוגב אוחיון 9, ריקי היקמן 6. ליאור אליהו וסילבן לנדסברג לא שותפו.

בני הרצליה עלתה הערב למאזן 0-5 במשחקי ההכנה לאחר נצחון 86-91 על מכבי בזן חיפה באולם היובל. הרצליה תשתתף בגביע ווינר סל ביום שלישי במשחק ראווה מול אליצור אשקלון. מכבי חיפה עדיין ללא נצחון בהכנה תפגוש ביום שלישי את מכבי דלתות פנדור ראשון לציון ברבע גמר גביע ווינר סל. 400 צופים הגיעו לאולם היובל לראות את הלהיט המסתמן של הליגה, בני הרצליה. חיפה חסרה את ג'יימס תומאס ולמרות זאת הובילה בסיום המחצית הראשונה 36-43. הרצליה חזרה ברבע השלישי וסיימה אותו ביתרון 57-59.

להרצליה: בן רייס 21, הרב פופ 19 (12 ריב'), ג'ומיין ג'ונס 15 (10 ריב'), איזק רוזפלט 11, רומל בק 9, ניב ברקוביץ' 7, מילט פאלאסיו 6 (10 אס', 6 ריב'), רועי איילון 3
לחיפה: פט קלאת'ס 20 (6 ריב'), עידו קוז'יקרו 18 (6 ריב') ,פול סטול 13 (5 אס'), קורי קאר 10 (4 אס'), אלכס צ'וברוביץ' 6, , דונטה סמית ליאור שגב ואנטון שוטבין 5 כ"א, בריאן כהן ושון לבנובסקי 2 כ"א

הפועל פתאל אילת גברה במשחק הכנה באילת על מכבי יחד הבונים אשדוד 61-67. (25-33 לאילת בהפסקה). זהו נצחון שני של אילת על אשדוד בשלושת הימים האחרונים וזה למרות חסרונו של אבי בן שימול הפצוע. אילת מגיעה לגביע ווינר סל ללא הפסד במשחקי ההכנה, בגביע ווינר תפגוש אילת את מכבי אלקטרה ת"א באולם בקרית אתא. אשדווד שניצחה רק משחק הכנה אחד מתוך שישה, תפגוש ברבע הגמר בקרית את גלבוע/גליל.

הרבו לאילת: אלי הולמן 15, ג'רום טילמן 14, סקוטי הופסון 13, אוסטין פרימן 11
הרבו לאשדוד: דיימון סימפסון 22, כריס אלן 14

הפועל תל-אביב זכתה בגביע בנדל לאחר נצחון 62-82 על גלבוע/גליל באולם בצמח. (39-50 לתל-אביב בהפסקה). הפועל ת"א תשחק במשחק ראווה במסגרת גביע ווינר מול גרינטופס נתניה. גלבוע/גליל שלא ניצחה בהכנה תנסה להתאושש מול מכבי יחד הבונים אשדוד ברבע גמר גביע ווינר סל בקרית אתא.

הרבו להפועל ת"א: יונתן שולדברנד 17, קרטיס קלי 16, דזמונד סטיט 15, ג'ף אלן 13, מתן נאור 8, יותם שירן וטורה מורי 4 כל אחד, גל איתן 3, בר טימור 2, כן שיחק רום גפן
הרבו לגלבוע/גליל: ראקים סאנדרס 16, מיצ'ל וואט 14, עמית ביר-כץ 9, קני הייז 8, ברנדון האנטר 7, דגן יבזורי 4, נמרוד טישמן ומקסים קיקוס 2 כל אחד, יועד בית יוסף שיחק ולא קלע.
גלבוע/גליל חסרה את עמית שמחון הפצוע.

ברק גרינטופס נתניה עדיין לא הפסידה בהכנה. הערב גברה על אליצור מכללת אשקלון בתוצאה 70-76. (35-36 לאשקלון בהפסקה).

לנתניה: מרקו קילינגסוורת 23, ג'ונתן מיצ'ל 18, רמאל בראדלי 15, דרון וושינגטון 11, אלירן גואטה 4, יהוא אורלנד 3, תום סלוצקי 2
הרבו לאשקלון: מרכוס דאב 20, מרכוס מור וטאג' גריי 17 כ"א

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 2:37 am 
Senior

היו פה הרבה דיבורים על הפועל, גלבוע ואיך לקרוא לקבוצות... אבל מישהו מהת"אביבים שהיה במשחק יכול לתת קצת רשמים מהמשחק? מה הסיפור של גלבוע? בינתיים הם נראים זוועה במשחקי ההכנה עם 5 הפסדים (כולל לקבוצה מהלאומית) וכמה תבוסות.

אחת הקבוצות עם הבסיס הכי טוב, התקציבים הכי גבוהים, וכרגע עוד לפני שהעונה התחילה נראת במשבר לא קטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 3:34 am 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:

להרצליה: בן רייס 21, הרב פופ 19 (12 ריב'), ג'ומיין ג'ונס 15 (10 ריב'), איזק רוזפלט 11, רומל בק 9, ניב ברקוביץ' 7, מילט פאלאסיו 6 (10 אס', 6 ריב'), רועי איילון 3

טוב לראות שדווקא שחקנים שפחות בלטו עד כה ( רייס , פופ ופלאסיו ) נכנסים לעניינים ומובילים את הקבוצה לפחות במשחק הזה .
לא יודע איך לאכול את ה0-5 שלנו עד כה : כמובן שזה מאוד מרשים על פניו , וגם סגרנו סגל יחסית יציב ומאוזן בשלב מוקדם , אין פציעות והכל טוב ויפה .
מצד שני - מהמשחק שראיתי בעיניים , ומדיווחי המשתמשים עולה שהזרים הם לא איזה שוס גדול , ולמען האמת רוב הניצחונות היו די דחוקים , ומול קבוצות בסגלים חסרים ( ירושלים ללא פולן , כדיר ולימונד , גליל עם 3 זרים בלבד , חיפה ללא זר וקולמן וכו' ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 3:44 am 
Senior

שמואליקי, לא יודע לגביי הדיווחים, היום במשחק שאני ראיתי בק וג'ונס אומנם היו חלשים לטעמי אבל לפחות על פי הדיבורים בסביבה מקבוצות ששיחקו נגדם ואנשים שראו אותם מדברים על שניהם לפחות כ2 מהזרים הכי טובים בליגה. לגביי ג'ונס זה גם דיי צפוי הוא אחד מהשמות והשחקנים עם הרזומה היותר טובים שהגיעו השנה לליגה, את בק אני לא מכיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 3:46 am 
Hall of Famer

לגבי בק אני לא דואג - מה שראיתי נראה טוב מאוד , והסקורינג שלו מדבר בעד עצמו .
מג'ונס לא התרשמתי , אבל באמת ניתן קרדיט לרזומה שלו . קשה להאמין שהוא לא יהיה לפחות זר סביר ומעלה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 3:53 am 
Senior

וצריך לקחת בחשבון את תרומת הישראלים, כמו שאני חושב שעכשיו בחיפה (אחרי שקולמן יחזור) יש סגל ישראלי טוב מאד (קאר, קוז'י, קולמן, כהן, שגב) ביחס לשאר הליגה, גם להרצליה יש סגל ישראלי טוב עם רייס, רוזנפלד, ברקוביץ ולביא. מלבד ירושלים ומכבי שהם בליגה אחרת אני חושב שהקבוצה היחידה שהסגל הישראלי שלהם ברמה הזאת היא הפועל ת"א עם שולדנברד, נאור, איתן וטימור. קבוצות טובות כמו נתניה, ראשון, גליל, חולון מחזיקות בסגל ישראלי חלש יחסית (מי יותר ומי פחות) ולאורך זמן זה יהיה חיסרון. מספיק רק להסתכל בדף הסטטיסטיקה של הקבוצות ששיחקו משחקי אימון אתמול: בגליל, נתניה, אילת ואשדוד בקושי תמצא קלעים מחוץ לזרים.

הפועל ת"א נראה לי יכולה להיות יופי של קבוצה אם הזרים שלה שבמבחנים ישתלבו בסופו של דבר ויתנו להם תקופה יציבה (לא צריכים כוכבים אלא שהם יתנו 10 נק' כל אחד בערב, גם ככה נראה לי הפועל ת"א תהיה אחת הקבוצות היותר מאוזנות וקבוצתיות בליגה).

נערך לאחרונה על ידי קוף ירוק בתאריך א' ספטמבר 30, 2012 4:25 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 4:23 am 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
היו פה הרבה דיבורים על הפועל, גלבוע ואיך לקרוא לקבוצות... אבל מישהו מהת"אביבים שהיה במשחק יכול לתת קצת רשמים מהמשחק? מה הסיפור של גלבוע? בינתיים הם נראים זוועה במשחקי ההכנה עם 5 הפסדים (כולל לקבוצה מהלאומית) וכמה תבוסות.

אחת הקבוצות עם הבסיס הכי טוב, התקציבים הכי גבוהים, וכרגע עוד לפני שהעונה התחילה נראת במשבר לא קטן.

גלבוע נראית בעיקר לא מחוברת ולא ממש רוצה לשמור. זה היה מביך בשלבים מסוימים של המשחק. עם זאת, התרשמתי מאוד מהזר שלהם וואט, שדי דומה לרנדל בסגנון המשחק שלו. גם ברנדון האנטר עושה רושם של שחקן סביר. מעבר לזה? חושך מצרים. יבזורי לא בעסק, יועד לא מתאים לליגת העל וביר-כץ על אף תשע נקודותיו לא מתאים לכדורסל. הרכז שלהם (הייז?) פח, וסאנדרס בעיקר כופה זריקות. הסגל הישראלי החלש שלהם מאוד מגביל אותם, במיוחד בשל העובדה שהם צריכים לשחק עם שניים כאלה על המגרש.

שוב, זה לא אומר כלום, יכול להיות שהקבוצה הזו תתחבר ותהיה טובה. אבל יש להם המון עבודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 4:25 am 
Senior

סומו הם שיחקו היום במשחק לפי החוק הרוסי או ששיחקו גם עם 4 זרים על המגרש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 4:28 am 
Sophomore

פתחו בחמישייה עם ארבעה זרים, אחרי כמה דקות ירדו לחוק רוסי. גם אנחנו ברוב שלבי המשחק היינו עם שני ישראלים לפחות על המגרש, ברוב הזמן לדעתי עם שלושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 2:06 pm 
Hall of Famer

קוף , הסגל הישראלי שלכם אכן מאוד מרשים , והוא נוטה יותר לעמדות הגארדים .
לכן לטעמי , החמישייה צריכה להיות 4 הזרים פלוס גארד ( בטח כשקולמן יחזור ) כדי שיהיה את הלוקסוס להעלות את קוז'יקרו מהספסל , וליצור ספסל מאוזן יותר .
אגב , לא יודע לגבי לבנובסקי וצ'וברביץ' , אבל שוטבין הראה שהוא בהחלט יכול לתת 10-15 דקות משחק ברמה נאותה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 4:12 pm 
Freshman

מישהו יודע על משחקים ביום ומחר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 4:14 pm 
Senior

אבל אני אמרתי אותו דבר עם ההצטרפות של קאר. סטול, קאר, סמית, קלאתס וג'יימס בחמישיה. על הספסל שגב, כהן, קולמן (שיחזור), שוטבין וקוז'י. זאת קבוצה טובה גם בלי החזרה של קולמן.

עד אתמול פשוט שיחקו רוב הזמן להבנתי עם קוז'י ב4 ותומאס ב5, וסמית ב2 (הוא לא 2 בחיים), וקלאתס ב3 (שהוא כן 3-4 כזה). אני חושב שצריך לעשות שינוי במחשבה ולהשתמש בקלאתס יותר ב4 כמו אתמול והקבוצה תראה יותר טוב.

טל ציין בעבר שהגנתית זה קצת בעיה ואני מסכים אבל רק באישית, באזורית זה דווקא יתרון... ולכן דווקא שמחתי לראות אתמול אזורית מאד טובה ויעילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 5:15 pm 
Senior

סומו, מה עם יוני ניר? הוא לא רשום בקלעים (אלא אם פיספסתי משהו) אתמול. הוא שיחק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 5:22 pm 
Freshman

רק כמה שניות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 5:31 pm 
Junior

הפועל תארח את חולון בשישי בשעה 13:30 באולם בראשל"צ. הכניסה חופשית.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 6:14 pm 
Junior

Red Sumo1 כתב:

התכוונת בבית מכבי.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 6:14 pm 
Hall of Famer

Red Sumo1 כתב:

אחריי המשחק הזה התל אביבים יחליטו סופית לגבי 2 שחקני הפנים שנבחנים בקבוצה:יוני ניר וג'ף אלן. מאט בולדין עם הפועת בכורה באדום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 8:17 pm 
Junior

חזרתי מהמשחק בין הרצליה לאילת: 76-74 להרצליה.
המשחק הסתיים בתרגיל גדול לשלשת ניצחון של הרצליה כשהיה נראה שעושים בידוד לבק, ואז נעשה מאחורי הגב של ההגנה שוטר פלי לג'ונס לשלשה, והוא תפר אותה (וגם היה צריך לקבל פאוול) עם הבאזר. בסך הכל לא היה משחק ברמה גבוהה. הרצליה הובילה כל המשחק כמעט ואז אילת עשתה ריצה משוגעת עם שמירת לחץ, שהובילה לאיבוד ראש בעיקר של מילט פלאסיו שאיבד המון וגם של בק. אילת הובילה 19 שניות לסיום 74-73.

רשמים:
- בסה"כ משחק שנוהל רע ע"י בית הלחמי. רוזפלט לא שותף, אבל היה לבוש. אני מניח שמשיקולי כושר. בן רייס היה מעולה אבל יובש כל הרבע הרביעי (בעיקר בגלל בעיית עבירות, אבל הוכנס רק דקה וחצי לסיום. רייס מפתח יכולת הגנה טובה ויד פשוט מצוינת.
- סקוורר באמת עושה כל מה שהוא יכול, אבל זה לא טוב מספיק. ליפשיץ לא שיחק, בן שימול פצוע, והכל היה עליו. בכל זאת תפקד מצויין במאני טיים ותפר שתי שלשות חשובות.
- סקוטי הופסון הוא אחד החודרים הטובים בליגה.
- הילמן חייב שיפעילו אותו יותר. לא רע עם הגב לסל.
- ג'ונס לוקח על עצמו הרבה שלשות לא טובות, אבל משדרג את עצמו במאני טיים.
- לא יזיק לאילת עוד ישראלי. יאנגר חושך בהתקפה, ומרביץ מלא בהגנה. ההימור שלי הוא שבמשחקים הרשמיים הולכים לשרוק לו המון עבירות.
- טילמן, בשני המשחקים שראיתי ממנו, הוא זר של לאומית במקרה הכי טוב. פשוט לא עושה כלום ומחטיא המון.
- בק קולע מה שבא לו.

זהו, יש עוד תובנות, אבל מרגיש שחפרתי. בוקסקור אני אנסה להשיג אחר כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 8:19 pm 
מנהל פורום

ליפשיץ לא אשקלוני?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 8:29 pm 
Junior

אופס הוספתי רכז בטעות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 180 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Lakic, דניאל ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: