סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 3:20 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 450 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 2:04 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ניחוש: מדובר בטענות ישנות ומוכרות מאוד נגד דמות בכירה במועדון, שלמישהו (למשל, הימור ממש מופרע, קודמו בתפקיד?) יש אינטרס להדליף עכשיו לערוץ הספורט.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 2:05 pm 
מנהל פורום

red כתב:
ניחוש: מדובר בטענות ישנות ומוכרות מאוד נגד דמות בכירה במועדון, שלמישהו (למשל, הימור ממש מופרע, קודמו בתפקיד?) יש אינטרס להדליף עכשיו לערוץ הספורט.

שימי ריגר הזה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 2:09 pm 
Hall of Famer

red כתב:

רד, נשמח אם כבודו יפיג מעט את מסך העמימות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 3:06 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ובכן, מדובר כפי הנראה בספין של איש מסויים, שמו הפרטי מתחיל ב-ד', באמצע נ' ובסוף י'. שם המשפחה שלו, כך אומרים, זהה לשם של מאמן כדורסל ידוע בישראל שכבר אינו בין החיים, ובחייו גר ביישוב מסויים באזור השרון, שתי מילים, שלוש אותיות וחמש אותיות.
נדב, אני מתנצל על מסך העמימות, אני יודע שהרמזים שלי מאד מסתוריים. אני לא יכול לגלות יותר.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ג' אוקטובר 02, 2012 3:07 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 3:07 pm 
Junior

נדב, אף אחד עדיין לא יכול לומר שום דבר על מיהו האיש, גם לא ברמיזות. רד, ממה שאני יודע מדובר בטענות חדשות כלפי אותו הגורם, ובעדינות ייאמר שיש לו ניסיון בטענות שכאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 3:18 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
את מי שתקשורת איכותית בכלל וספורט בפרט חשובה לו.

אזהו, שמבחינתי תקשורת ספורט איכותית זו תקשורת ספורט שקודם כל משדרת כמה שיותר שידורים חיים, אח"כ מדווחת חדשות, ואח"כ מפרשנת. לצערנו, בפועל זה בדיוק ההפך. (האמת שדיווח חדשות בא לפני השידורים החיים, אבל מאוד רציתי להכניס את הקטע של "בדיוק ההפך" :) ).

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 3:30 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
ובכן, מדובר כפי הנראה בספין של איש מסויים, שמו הפרטי מתחיל ב-ד', באמצע נ' ובסוף י'. שם המשפחה שלו, כך אומרים, זהה לשם של מאמן כדורסל ידוע בישראל שכבר אינו בין החיים, ובחייו גר ביישוב מסויים באזור השרון, שתי מילים, שלוש אותיות וחמש אותיות.
נדב, אני מתנצל על מסך העמימות, אני יודע שהרמזים שלי מאד מסתוריים. אני לא יכול לגלות יותר.

זה שמדובר בדני קליין (כנראה! ולכאורה!) בצד המאשים, לא היה קשה להבין. רק שקצת הסתבכתי עם הצד המואשם. זה יעקב לירז? במה הוא הסתבך פעם? ולמה שאי אפשר יהיה לדבר על "חשדות עבר" כאן? מה החשאיות הגדולה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 3:31 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
nadav_hacohen כתב:
את מי שתקשורת איכותית בכלל וספורט בפרט חשובה לו.

אזהו, שמבחינתי תקשורת ספורט איכותית זו תקשורת ספורט שקודם כל משדרת כמה שיותר שידורים חיים, אח"כ מדווחת חדשות, ואח"כ מפרשנת. לצערנו, בפועל זה בדיוק ההפך. (האמת שדיווח חדשות בא לפני השידורים החיים, אבל מאוד רציתי להכניס את הקטע של "בדיוק ההפך" :) ).

סבבה שזה מבחינתך, אבל לתקשורת הכתובה יש משקל חשוב ובוודאי לזו שבאינטרנט, שהיום היא המדיום השולט (או השולתתתתתת!, תלוי איזה אתרים אתה קורא). אם באופן רשמי כל האתרים עוברים לסגנון של וואן, זה דבר מצער מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 4:11 pm 
Junior

זה לא יעקב לירז. ומאדים, לגבי הטענות החדשות - אני ממש לא בטוח שיש כאלה. למיטב הבנתי, מדובר בטענות ישנות מאוד. לאו לשווא פרסמה הידיעה בספורט 5.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 4:13 pm 
Junior

זה לא מה שאני שמעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 4:17 pm 
Hall of Famer

נו ראי, אתה רואה, סמוך על הסמטוחה שקרויה הפועל ירושלים שתצליח לבלבל את כולם.

אם זה לא לירז, ואנחנו בכל זאת חושדים בקליין בצד המאשים, אז זה צ"ל אמיר הוכפלד. אלא שהוכפלד לא חבר בדירקטוריון. אם זה לא הוכפלד, אז אולי הצד המאשים הוא לא קליין.

ועם כל הכבוד לשושואיזם, דחילק, לפחות על ה"האשמות הישנות מאד" אי אפשר לדבר פה? גם עליהן יש צו איסור פרסום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 4:19 pm 
מנהל פורום

גמני כמו מאדים די יודע במה מדובר, זה מסתובב בצ'ה כבר יותר משנתיים
לא משהו שקשור לחברי הדירקטוריון החדש
יד על הלב, במקרה הזה פשוט יהיה עוול להגיד משהו לפני שיש בדיקה, כי מדובר באשמות שווא זה יהיה עוול נורא לאיש ואם מדובר באשמות מבוססות אז יואילו נא הגורמים המוסמכים ויוציאו הודעה מסודרת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 4:19 pm 
Junior

נדב, בשום מקום לא נטען שמדובר בחבר דירקטוריון, אלא שהדירקטוריון יבדוק את הנושא. שני דברים שונים. והשושואיזם הוא מכיוון שגם בפעם הקודמת, מדובר היה בטענות שלא נבדקו פלילית אלא בשמועות שלא הובררו, ונולדו רק בדיעבד, לאחר שהוא עזב את מקום עבודתו ואנשים באותו מקום עבודה כעסו עליו מאוד בשל עזיבתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 4:20 pm 
מנהל פורום

גם לא משהו שאמור להשפיע על העתיד הקבוצה באיזה שהיא צורה לטוב או לרע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 4:34 pm 
Hall of Famer

חשבתי בהתחלה שהוכפלד, אבל עכשיו אני רואה שהוא חדש יחסית והסיפור יעני מסתובב בצ'ה כבר שנתיים, אז זה לא הוא.

אם כך, זמני יקר מלהשחית על המדמנה הירושלמית הרגילה שבטח נעה בגזרות הגידי דודי הרגילות. תרצו-תספרו, לא תרצו-אל תספרו. אבל בחייאת רבאק, כמו שכבר הזכירו למעלה, אחרי שהיה לכם ספונסר ראשי שמכר נשק לאיראן ויו"ר שהורשע בפלילים, אל תבואו עם סיפורים מצחיקים ופינאטס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 4:45 pm 
Junior

שוב לפי מה שהבנתי, לא מדובר בחשדות הישנות, אלא במקרה חדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 4:47 pm 
מנהל פורום

ומה לא היה לנו ספונסר שכמעט שיחרר את גלעד שליט ועוד בידיעה שהוא בכלל אוהד מכבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 1:05 pm 
Hall of Famer

ובחזרה לכדורסל, הקבוצה של הפועל נראית לא רע בכלל ובהשוואה למכבי, נוצר משהו משונה שארגיובלי, שני הזרים הטובים ביותר משחקים דווקא אצל הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 1:56 pm 
Junior

אנחנו אומרים את זה כאן מהרגע שפולן וסמית' חתמו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 2:14 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ויש שאמרו את זה גם בכמה עונות לפני הנוכחית.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 3:12 pm 
Senior

Att כתב:
ובחזרה לכדורסל, הקבוצה של הפועל נראית לא רע בכלל ובהשוואה למכבי, נוצר משהו משונה שארגיובלי, שני הזרים הטובים ביותר משחקים דווקא אצל הפועל.

על פולן אני עוד מבין, באמת נתן הצגה ועושה רושם של שחקן ברמה גבוהה. אבל מה סמית בדיוק עשה שהופך אותו לזר יותר מטוב מהשחקנים שבמכבי? כרגע כל אחד מהגבוהים של מכבי (לא כולל תומאס) הם שחקנים טובים ומוכחים יותר מסמית. אחד שחקן יורוליג של 10 ו 5 בשנה שעברה, השני הגבוה הכי טוב בליגה 3 שנים.

אתמול את סמית האכיל מרורים הגבוה של חולון שחגג עליו בלי הרבה בעיות. יש לו עוד דרך ארוכה להוכיח את עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 3:32 pm 
Junior

אוי, פלאשבקים.
קוף ירוק, אתה נשמע אותו דבר יותר מדי פעמים.

"מה סמית בדיוק עשה שהופך אותו לשחקן יותר טוב מרשמנדיני וג'יימס"?
זה אמיתי?

הבחור דפק נקודות במשך כמה שנים באחוזים טובים על השומרים הטובים ביותר בעולם.
משום מה, זה קצת יותר מוכח מהיותו של שרמנדיני ספק של 10 נק' בשלב הראשון של היורוליג או של ג'יימס כגבוה הכי טוב בליגת הגמדים, כשגם זה נתון לפרשנות אבל ניתן לך את זה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 3:52 pm 
Senior

לא זה לא. NBA זה לא אירופה ולהפך. חבל שאתה לא מבין את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 4:13 pm 
Hall of Famer

אז לשיטתך, קוף, מי שמעולם לא התקבל לNBA ולכן "הסתגל" לאירופה בעצם נמצא ביתרון מול שחקן פנים שהתמודד מול הטובים בעולם?

ודווקא לגבי שחקן כמו קרייג סמית', אין הבדל גדול בין הNBA לאירופה. בשני המצבים הוא אותו טנק שמשחק בתוך הצבע. רק שבאירופה יהיה לו הרבה-הרבה יותר קל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 4:16 pm 
Junior

או, אני מבין את זה מצויין, רק שאתה, כמו בהמון נושאים אחרים (וורן-היקמן מראשון, משם הפלאשבאק) , מתעקש לדבר על דבר אחד כשהאחרים מדברים על דבר אחר.

ברור שאף אחד שרושם שפולן וסמית' הם השחקנים הטובים ביותר מתוך המאגר בשתי הקבוצות לא מתכוון לכך שהם בהכרח גם השחקנים הטובים בסיטואציה הספציפית לעונה הקרובה בשתי הקבוצות בליגה הישראלית.
בדיוק כמו בויכוח שלך על וורן.

אתה מצפה שלצד כל הודעה על טיב כשרונו של שחקן תופיע תווית אזהרה לגבי השנה הבאה ומידת התאמתו?
זה יהיה מאוד מייגע ואנשים יתחילו לחפור פה בכל הודעה יותר מהודעה ממוצעת שלי והפורום יהפך לבלתי נסבל,
ובכלל, זה גם הולך לצד השני, רוצה שנתחיל לעשות השוואה למי יש גדולה יותר, האם תווית האזהרה של שרמנדיני לא גדולה יותר לנוכח הכרותנו עם הצלחתם של סנטרים גבוהים לא זריזים שנוטים גם כך להסתבך בעבירות, בליגה הישראלית, שם ייצטרכו לשמור על "סנטרים" בגוף של סמול פורוורד?

לא צריך בכל פעם ופעם כשמדברים על כישוריו של שחקן חדש שמגיע לליגה להתחיל לחפור על כמה שונה הסיטואציה וכמה יש לו להוכיח. פתיחת עונה, עברנו משחק גביע ווינר אחד, מדברים על פוטנציאל, תפנים את זה.

וכמו שנדב רשם, דווקא בנושא הספציפי הזה, דווקא כן אפשר להמר שסמית' בליגה הישראלית יהיה הגבוה הטוב ביותר מבין שתי הקבוצות, ושפולן יהיה הגארד הטוב ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 450 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], ציפה דריפה אלמדלסי ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: