סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 1:52 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 222 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גביע ווינר
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 5:23 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
עופר האדום כתב:
הבניה של הפועל בעייתית , מה לעשות , בעיקר בקו האחורי (גם בקו הקדמי יש בעיות , לא לדאוג......). לסמוך על רכז יחיד בן 37 זה הבעיה העיקרית שבו. מה לעשות , הערב להפועל יהיה קו אחורי של 4 שחקנים על 3 עמדות , אחד מהם זקן , אחד נראה חושך (לפחות בתקופה הזאת) , וגם הישראלי האחרון לא יציב מי יודע מה. זה נקרא קו אחורי דליל....

נו , ירושלים תתמודד הערב מול קו אחורי הכולל גארד זר ( שסביר להניח פחות טוב מפולן ) , ואת הישראלים האימתניים זאק רוזן ( שלאף אחד אין מושג מה שווה ) , שלומי הרוש , שון דניאל ואופיר פרחי .

נדב , תהיה על הבנייה של נתניה -
בהנחה שהחמישייה לא הולכת להיות אורלנד ו-4 זרים ( אורלנד ובראדלי כשני הגארדים שלך לא בדיוק יכול לייצר קבוצת כדורסל ) , אז הכוונה היא לפתוח עם שולמן/אריאלי ( ולמעשה לתת לצמד הזה 40 דקות בעמדה מס' 1 + אולי כמה דקות בעמדה מס' 2 כשבראדלי נח ) ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 5:25 pm 
Sophomore

עד עכשיו, מביך. במיוחד השיר ה"חדש".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 5:28 pm 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
עופר האדום כתב:
הבניה של הפועל בעייתית , מה לעשות , בעיקר בקו האחורי (גם בקו הקדמי יש בעיות , לא לדאוג......). לסמוך על רכז יחיד בן 37 זה הבעיה העיקרית שבו. מה לעשות , הערב להפועל יהיה קו אחורי של 4 שחקנים על 3 עמדות , אחד מהם זקן , אחד נראה חושך (לפחות בתקופה הזאת) , וגם הישראלי האחרון לא יציב מי יודע מה. זה נקרא קו אחורי דליל....

נו , ירושלים תתמודד הערב מול קו אחורי הכולל גארד זר ( שסביר להניח פחות טוב מפולן ) , ואת הישראלים האימתניים זאק רוזן ( שלאף אחד אין מושג מה שווה ) , שלומי הרוש , שון דניאל ואופיר פרחי .

יש גם את טיילר סמית' שכמדומני משחק בעמדה 3. בכל מקרה , עם או בלי קשר למשחק הערב (לא חשוב מי יודע מה בוא נגיד) , הבניה של הפועל בקו האחורי במיוחד בעייתית ביותר , והנה הדוגמא הטובה ביותר - מה קורה כשחקן אחד נפצע , וממשיכה התלות ברכז בודד בן 37.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 5:29 pm 
Sophomore

נתניה עם 14/44 מהשדה. אומר הכל. הפועל של השנה תהיה בעיקר קבוצת הגנה טובה, ושרק ימשיכו ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 5:30 pm 
Hall of Famer

זה שהבנייה בעייתית זה ברור , זה שירושלים אמורה להיות עדיין ( גם בלי פלס ) פייבוריטית מול קבוצה פרט למכבי , גם אמור להיות ברור .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 5:32 pm 
Hall of Famer

נו טוב , אז לי זה לא מאוד ברור....

אם לחזור (שוב) לקו האחורי , 4 שחקנים (זר צעיר ומוכשר , רכז זקן , שחקן בתקופה חושך ורביב לימונד.....) על עמדות 1-3 , לא ממש פיבוריטי מבחינתי. חשוב גם לזכור שקורטני פלס הוא (פחות או יותר) השחקן היחידי בקבוצה הזאת שיש לו מספיק אתלטיות לקפוץ מעל עיתון של שבת...... לא מכיר את חולון , אבל אם היא קבוצה אתלטית וחזקה בריבאונד בצורה דומה לעונה שעברה , היא פייבוריטית לדעתי הערב.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ג' אוקטובר 02, 2012 5:35 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 5:33 pm 
Junior

סטטיסטיקה מהמשחק:

http://www.basket.co.il/BoxScore.asp?GameID=7577

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 5:53 pm 
Hall of Famer

הישראלים של נתניה - 4/17 מהשדה , 3 אס' , 17 איב' , מדד 10- ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 5:54 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
uriel17 כתב:
הספקולציות כאילו עם שחקן מסוים קבוצה תראה יותר טוב, קישקוש, אם הקבוצה יותר טובה בכלעדיו יואיל נא הבחור וילך לשחק בקבוצה אחרת, אם הוא חלק מהקבוצה אז החיסרון שלו הוא חיסרון לקבוצה
haven't said that
הפועל צריכה לנצח את הצהובים מחולון טפירו הרכז הישראלי הכי טוב בליגה מחוץ למכבי, לימונד עם כל החסרונות שלו הוא עדיין בכיר יותר מכל הישראלים של חולון ויעקוב הוא הזר הכי טוב על המגרש לדעתי
זה שלנו וזין על דנשה

כנראה שלא ראית את פלס שנה שעברה, ובכלל, כנראה שלא ראית מספיק כדורסל אם אתה חושב שאין שחקנים שיכולים, ולו לפעמים, להזיק לקבוצה שלהם.
ואומרים having said that.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 5:57 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
עופר האדום כתב:
nadav_hacohen כתב:
אחלה, 32 הפרש. פרנקו, בהמשך לעונה הקודמת: תתפטר!

הגזמת לגמרי...... כולה משחק "ראווה". תן לכם צ'אנס.

לא הגזמתי ולא לגמרי. המועדון הזה הולך ונרקב. והנה לכם סיפור אמיתי:

יש לי ולאבא שלי מנוי במקומות קבועים בשתי העונות האחרונות. בזמן האחרון ניסיתי 3 או 4 פעמים לדבר עם מנהל ויו"ר הקבוצה כדי לתאם הגעה לשלם ולאסוף את המנויים, אבל הם-מנהלים דגולים שכמותם-לא בדיוק שמו לזה לב. יצא שעד עכשיו, פחות משבועיים לפתיחת העונה, לא שילמתי על המנויים.

אחרי התצוגה הזאת, שלחתי לצביקה ליבר סמס כדלקמן: "צר לי, שחרר את המנויים השמורים שלנו. לא מוכן לראות עוד עונה כמו הקודמת. סליחה וחג שמח".

אני יודע מה אני רואה. עוד קבוצת פרנקו נטולת נשמה ותיאום קבוצתי מינימלי, שלא תגיע לשום דבר. אין לי עניין לבוא לסבול עונה שלמה.

נדב, מהבוקסקור עולה שאולי לא התייחסו בנתניה למשחק הזה כל כך ברצינות, ואולי הזעם קצת מוקדם... טום סלוצקי שיחק 21 דקות וכמוהו גם שגב זיקרי. אני לא ממש מכיר אותם, אבל אני מדמיין שהם לא יהיו חלקים רציניים מהרוטציה במהלך העונה. נכון, יש את העניין של ה 14/44, אבל אולי הקבוצה פשוט לא לקחה את המשחק ברצינות.

שיהיה ברור, אני ממש לא מסנגר על פרנקו, וחושב שקבוצה צריכה לשאוף לנצח, אבל אולי הבאסה שלך מוקדמת.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 6:03 pm 
Junior

בינתיים אמצע רבע שלישי בין אשקלון להרצליה והמשחק צמוד עם 52-50 להרצליה. אשקלון מתמודדת לא רע, ורומל בק לא קיבל דקות בינתיים. מעניין אם התלבש בכלל.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 6:05 pm 
מנהל פורום

לא משנה איזה משחקים נתן פלס בעונה שעברה
אם הוא שחקן שהתרומה הכוללת שלו לקבוצה שלילית אז הוא לא צריך לשחק אף משחק אחד נוסף בקבוצה
אחלה שיטה, בוא נחתים שחקן ולא ניתן לשחק ככה נשפר את הסיכויים שלנו לנצח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 6:13 pm 
Hall of Famer

הפןעל ת'א נראית לא רע בכלל אחריי הניצחון 20 הפרש על הגליל היום כאמור ניצחון ב30 על נתניה שהפועל ת'א משחקת עם 2 זרים בלבד(קלי עם פציעה קלה ומאט נוחת רק מחר),יוני ניר נתן משחק טוב וסיכוי גבוה שיחתום סופית במועדון.

לנתניה יש כנראה את הסגל הישראלי הכי חלש בליגה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 6:16 pm 
Junior

מסכים לחלוטין עם נדב, נתניה היתה קבוצה נוראית בעונה שעברה (היא אשכרה השתפרה כשליפשיץ התחיל לרכז) והיא לא נראית יותר טוב העונה בינתיים.
אם זה לא רשום על שמו של דני פרנקו אז אני לא יודע מה כן.
כמו שאצל נתניה שיחקו הרבה מחליפים כך גם אצל הפועל כך שאין תירוצים בעניין הזה.

הפועל כמובן נראית טוב בינתיים אבל אני מחכה עם ההתלהבות למשחקים מול יריבות חזקות בתקווה שאז כבר נהיה עם סגל מלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 6:17 pm 
Junior

ראיתי עד השניה(נשברתי) את המשחק של ראשון נגד חיפה, ואני אומר:
תעזבו אותכם. באמת, עזבו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 6:20 pm 
Junior

הוקיץ' כתב:
מסכים לחלוטין עם נדב, נתניה היתה קבוצה נוראית בעונה שעברה (היא אשכרה השתפרה כשליפשיץ התחיל לרכז) והיא לא נראית יותר טוב העונה בינתיים.
אם זה לא רשום על שמו של דני פרנקו אז אני לא יודע מה כן.
כמו שאצל נתניה שיחקו הרבה מחליפים כך גם אצל הפועל כך שאין תירוצים בעניין הזה.

הפועל כמובן נראית טוב בינתיים אבל אני מחכה עם ההתלהבות למשחקים מול יריבות חזקות בתקווה שאז כבר נהיה עם סגל מלא.

השאלה היא מי המחליפים. אני בטוח שבמהלך העונה הרוטציה של נתניה תהיה יותר צרה מהרוטציה של הפועל. קבוצות רחבות טובות יותר במשחקי אימון כאלו שבהם משתפים כמה שיותר שחקנים. איך זה יראה במשחקים האמיתיים נראה בקרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 6:22 pm 
Hall of Famer

יתרון נוסף של הפועל ת'א על רוב קבוצות הליגה הוא התיאום בין השחקנים ש7 שחקנים פלוס המאמן מהעונה שעברה ממשיכים,המשכיות זה שם המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 6:23 pm 
Junior

המשחק בין ראשון לחיפה הגיע לשלב המשעשע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 6:30 pm 
Freshman

אוי איזה משחק מגעיל בין ראשון לחיפה..
העיקר שאפשר להאשים את הפרקט החדש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 6:47 pm 
Hall of Famer

הרצליה מנצחת את אשקלון 78-80 .
רומל בק ( הקלע המוביל במשחקי ההכנה ) לא שותף בהרצליה , 2 המתאזרחים לא שותפו באשקלון .

הרב פופ עם משחק נהדר ( 26 נק' , 8/13 ל-2 , 10/13 מהקו , 11 ר' ) , מוביל את קו הפנים לצד ג'ונס ( 7 נק' , 14 ר' ) ורוזפלט ( 9 נק' , 7 ר' , 2 חס' ) . תרומה טובה גם לרייס ( 14 נקודות באחוזים טובים ) וברקוביץ' ( 9 אס' על 2 איב' ) .

אשקלון קיבלה בסך הכל תפוקה טובה מהזרים , וניהול טוב משעשוע ( 10 אס' לעומת איבוד בודד ) , אבל כשהספסל תורם 4 נקודות בלבד לא מגיעים רחוק .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 6:53 pm 
Junior

כתבתי בול את מה ששמוליקי כתב, אז רק אוסיף טיפה:
- הזרים של אשקלון כולם בדאבל פיגרס, הישראלים של חולון קלעו ביחד 11 נק' כש 7 מתוכן של שעשוע. הישראלים של הרצליה עם 41 נק'.
- 44% מהקו לאשקלון, ולה גם 3/16 לשלוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 7:11 pm 
Junior

קוזי'קרו מכניס את אדריאן יוטר לפוסטר עם דאנק על הפנים בדרך ל 18 נק' ו 10 ריב' בתחילת רבע 4 :shock:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 7:31 pm 
Hall of Famer

ראיתי את החצי השני בין חיפה לראשלצ' והחברה מעיר הכרמל נראו לא רע בכלל,הרבה פירגון בהתקפה ,משחק קבוצתי,הגנה סבירה ,סטול עושה רושם רכז ברמה גבוהה ,לסמית יש הרבה כישרון וקוז'אק עם משחק טוב כולל דאנק על הפנים של יוטר. בסה'כ סוג של משחק אימון אבל יש הרבה פוטנציאל לירוקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 7:36 pm 
Sophomore

אשקלון קבוצה פח - חבורה עלובה של זרים שבאו להחתים את הדרכון,לעומתם בני הרצליה נראים כמו אחלה קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 8:13 pm 
מנהל פורום

charlie5 כתב:
אשקלון קבוצה פח - חבורה עלובה של זרים שבאו להחתים את הדרכון,לעומתם בני הרצליה נראים כמו אחלה קבוצה.

אז איך האחלה קבוצה ניצחה רק ב2 הפרש את הקבוצת פח שבאה להחתים דרכונים, איך?
משהו כאן לא מסתדר לי

אחלה משחק ברוממה
13:6 להפועל צריך רק לשמור על יחס של 2.17 נקודות שלנו ל1 נקודה שלהם ויהיה בסדר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 222 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: