סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 1:35 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 100 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 11:02 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
מעניין שבכתבה לא מוזכרת עמדתה של מכבי בזן חיפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 11:04 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אם היא לא מוזכרת כמי שהצביעה בעד או נמנעה, מן הסתם הצביעה נגד (לא "הבהירה שהיא נגד", אלא ממש הצביעה...)

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 11:43 am 
Freshman

מהכתבה אכן קשה ללמוד מה נציג חולון הצביע, בייחוד לאור זה שלפני הציטוט הכתב טוען שחולון התנגדה.
(חגי שבתאי, נציג חולון במינהלת, דווקא טוען כי הצביע נגד).

הנקודה היא שברור מה האינטרסים הישירים של קבוצות לגביי ההחלטה וברור שלפחות חלקם הצביעו בעד ההחלטה בגלל ניגודי אינטרסים שונים (אחרת הם לא
יקבלו את זלמנסון לשחק איזה שנה כמושאל...) - כאמור שלטון פחד.

טל לאור תשואת האג"ח של פטרוכימיים אני לא בטוח כמה זמן שפדרמן יהיה קשור לבזן..אבל בהחלט מעניין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 11:48 am 
Hall of Famer

איפה נציג חולון במנהלת טוען שהצביע נגד? הוא טוען שהוא "הבהיר שהוא נגד"... קרא שוב מה שטל אומר.
ולגבי האינטרסים, שוב, דעתי היא שהיה פה תן וקח של שתי הצבעות שנקשרו פוליטית זו בזו, די מזכיר את ההתנהלות בנושא הפיינל פור. החלטה אחת שמכבי רצתה והאחרות לא, והחלטה אחרת שהאחרות רצו ומכבי לא. לא במקרה התקבלו שתיהן באותו יום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 11:56 am 
Freshman

כתבתי שמהכתבה קשה ללמוד.... והכתבה חלק ציטטה את נציג חולון וגם פירשה את מה שהוא אמר בפרשנות כתוב שהוא הצביע נגד - מבחינתי לא ניתן ממש לדעת מה הוא הצביע נכון לעכשיו.

לגביי האינטרסים, שוב, דעתי היא שיש קח וקח של מגוון אינטרסים שנוצרו עקב שלטון הפחד.
קראתי את מה שטל כתב, יש עוד סיבות שמישהו יחשוב שונה מימך חוץ מהבנת הנקרא שאתה מייחס לי (כמובן כאוהד חולון בבוני אני בעצם לא ממש יכול לקרוא)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 12:02 pm 
Junior

בשביל ההיסטוריה, הנה המקור:

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/406/ ... =3&cat=620

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 12:03 pm 
Hall of Famer

נו, עוד נעלב מקצועי... מישהו פה הזכיר אותך חוץ מלהזכיר את הכינוי שלך כדי לפנות אליך בגוף שני? אתה נעלב מעצם הפנייה אליך, או מה?
יש פה דירקטור מנהלת עד לא מזמן (טעות שלי, משום מה נדבק לי לראש שאתה אוהד חיפה, מתנצל, הוא לא היה נציג של הקבוצה שלך) שיודע טוב ממך וממני מבפנים איך הדברים מתנהלים. ההתנהלות בנושא הפיינל פור, שהייתה פתוחה וידועה, רק מאשרת את מה שהוא אומר ומראה שבדיוק כך מתנהלים הדברים במנהלת. אף אחד לא קם ואמר שגנבו את הקול שלו (בהצבעה! ב"הבהרות" כולם גדולים... בהירות זה דבר חשוב), לא עכשיו ובוודאי לא אז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 12:21 pm 
Freshman

תקרא שוב את ההודעה שלי אולי תבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 12:26 pm 
Hall of Famer

קראתי, וקראתי גם את הודעותי-שלי הקודמות. לא ראיתי ממה יש פה להעלב, פרט לפנייה המפורשת בגוף שני. כדי לא להעליב את כבודו, אפנה אליו מעתה רק בגוף שלישי, כי מאחר ולא הסתייחסתי ולו במילה אחת לתכונותיו או יכולותיו של כבודו - הרי שזו ודאי הסיבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 2:06 pm 
Sophomore

מצטער, אבל אולי עכשיו ראשי הקבוצות האחרות ילמדו לא להיות סמרטוטי רצפה ולהתכופף בפני מכבי. יו"ר הפועל ת"א רמי כהן הצביע נגד ההצעה להעלות את מספר הזרים האפשרי לשישה. אם שאר בעלי הקבוצות/נציגיהן במנהלת היו פועלים כך, אזי החוק לא היה מתקבל. הצבעה נוספת היא בבחינת "טעות על טעות".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 3:23 pm 
Junior

מתאים גם לנושא הזה, הליגה העצובה בעולם :

http://sports.walla.co.il/?w=/3782/2572749

השחיתות השערוריתית והאנטי-ספורטיבית שמגולמת בשרשור הספציפי הזה לא מוזכרת בכתבה אבל הקשר ברור מאליו. לפחות נמצא צדיק אחד בסדום שעדיין צועק, המלך פה ערום והליגה הזאת היא בדיחה ואנטי כל דבר שכדורסל תחרותי אמור לייצג.

גיא פניני, קפטן מכבי, לשחקן הפועל : "אתה נאצי, שיהיה סרטן בראש לך ולאבא שלך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 4:00 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
"צדיק אחד בסדום". נובמת. מה גם שלא נראה לי שאלוהים היה טורח במיוחד להציל את הצדיק הזה (שאם לא שמת לב, חושב בין השאר שאין טעם בהצעות שמטרתו ליצור ליגה שוויונית יותר ולגמרי מקבל את העמדה של מכבי בנושא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 4:10 pm 
Junior

היי, לפחות הוא מעלה תנושא ומציב מראה מול המדחיקים. זה הרבה הרבה יותר ממה שרוב המסקרים/עוסקים/עסקנים/עסקונה/מקורבים/אינטרסנטים/אוהדים מדחיקנים נוטים לעשות (כמו שרואים גם בפורום הזה).

הרי שורש הבעיה הוא ההדחקה וההשלמה, יש מערך שלם של מקורבים (כמו שראינו גם בשרשור הזה) שאפיסותם תורמת להנצחת הרקב הקיים. גם אוהדים שתומכים במפעל ספורטיבי מושחת תורמים להנצחת המצב הקיים (ולא משנה באיזה קבוצה הם תומכים, כי כולן מאפשרות את אותו סירחו וחיות בצילו). יש מצבים בחיים שכל השתתפות ב"כללי המשחק" הקיימים רק משרתת את מי שבנה את החוקים המושחתים. כמו שאני לא אלך להצביע לבחירות בסוריה כי המשחק מכור מראש, כך אני לא אוציא כסף על אף קבוצה בליגת העל שמשלימה עם השחיתות ומתעלמת מהשקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 4:25 pm 
מנהל פורום

לדעתי כתבה מהסוג הזה לגמרי שייכת ל"לשחק בכללי המשחק הקיימים". לצד הפיכת ערוץ הספורט לתישרין, אין דבר שיותר מקל על מכבי את החיים מכתבות שכל מטרתן להראות שהליגה לא שווה כלום ושאסור לגעת במכבי כי היא הדבר הנורמלי היחיד שיש בה.

ולטעון שזה קול יחיד בין המדחיקים והמשלימים, כשאתה מפרסם את הלינק בת'רד שכולו ביקורת על המינהלת ועל מכבי, זה קצת תמוה במקרה הטוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 4:30 pm 
Sophomore

שימי, באת לפה לדון ולייעל ולחשוב איך אפשר לעשות דברים טוב יותר, או מה נכון ומה לא נכון - או לזרוק את מנת הרפש התקופתית שלך כל פעם שמישהו כותב מילה רעה על הכדורסל בארץ? אתה באמת לא חייב לעקוב אחריו, כבר הבנו שהוא רקוב ומושחת ומעניין לך ת'תחת ושאין מה לחפש בו. השאלה היא למה הוא מעסיק אותך כ"כ הרבה ולמה כל מה שאתה עושה בנידון זה להזכיר לנו (שוב. ושוב. ושוב) שהוא רקוב ומושחת ומעניין לך ת'תחת ושאין מה לחפש בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 4:37 pm 
Junior

פאנוש כתב:
שימי, באת לפה לדון ולייעל ולחשוב איך אפשר לעשות דברים טוב יותר, או מה נכון ומה לא נכון - או לזרוק את מנת הרפש התקופתית שלך כל פעם שמישהו כותב מילה רעה על הכדורסל בארץ? אתה באמת לא חייב לעקוב אחריו, כבר הבנו שהוא רקוב ומושחת ומעניין לך ת'תחת ושאין מה לחפש בו. השאלה היא למה הוא מעסיק אותך כ"כ הרבה ולמה כל מה שאתה עושה בנידון זה להזכיר לנו (שוב. ושוב. ושוב) שהוא רקוב ומושחת ומעניין לך ת'תחת ושאין מה לחפש בו.

כי אני יודע שזה מעצבן מדחיקנים כמוך ולא מאפשר לך להנות מהשקר במצפון שקט 8)

תודה על האישור לא לעקוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 4:45 pm 
Junior

ראובן כתב:
לדעתי כתבה מהסוג הזה לגמרי שייכת ל"לשחק בכללי המשחק הקיימים". לצד הפיכת ערוץ הספורט לתישרין, אין דבר שיותר מקל על מכבי את החיים מכתבות שכל מטרתן להראות שהליגה לא שווה כלום ושאסור לגעת במכבי כי היא הדבר הנורמלי היחיד שיש בה.

ולטעון שזה קול יחיד בין המדחיקים והמשלימים, כשאתה מפרסם את הלינק בת'רד שכולו ביקורת על המינהלת ועל מכבי, זה קצת תמוה במקרה הטוב.

תעשה לי טובה ראובן, "ביקורת על המנהלת ועל מכבי". הצחקת אותי ממש.

אני חולק על המשפט הראשון שלך, אני חושב שככל שהמצב האמיתי יחשף בלי מסיכות לציבור הפחות מעורה, המיאוס שיתעורר יוכל לגרום לשינוי. זאת למעשה התקווה היחידה, כי המקורבים למינהם כבר הוכיחו את אפסותם במגוון מקרים. רק זעם ומיאוס ציבורי יוכל אולי להזיז משהו. אני לא יודע אם הכתב באמת מאמין ש"אסור לגעת במכבי" או שיש סיבות אחרות (פוליטיות) שהוא מעדיף לא להציג את זה כמלחמה נגדם, אבל זה לא ממש משנה, כי מה שחשוב זה להפסיק להסתיר את המחלה. ברגע שהמחלה תוצג בלי מסיכות ועיוותים לעיני הציבור באוויר הפתוח, התרופות הרלוונטיות כבר יעלו בעצמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 6:16 pm 
Sophomore

שימי ריגר וונאבי כתב:
פאנוש כתב:

תודה על האישור לא לעקוב.

וזאת המטרה שלך?

רובנו פה, אם לא כולנו, מודעים לכל החוליים שאתה נהנה לנפנף בהם בכיף גדול (אלוהים יודע למה). לא אנחנו האוכלוסיה להטפות האלה. מעניין לראות שהתשובה שלך לראובן היא לא עניינית ומתחילה ב"הצחקת אותי".

סתם מהראש, אני בטוח שלפחות 70% מהמילים האלה יופיעו בכל הודעה שלך:
שחיתות, קוקטיילים, קופל, רקוב, פראיירים, כלום, שום דבר, זרים, מכבי, מחלה, עבודה בעיניים, לזרות חול, מקורב, אפס, מדחיקן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 6:40 pm 
Junior

פאנוש כתב:
שימי ריגר וונאבי כתב:
פאנוש כתב:

תודה על האישור לא לעקוב.

וזאת המטרה שלך?

רובנו פה, אם לא כולנו, מודעים לכל החוליים שאתה נהנה לנפנף בהם בכיף גדול (אלוהים יודע למה). לא אנחנו האוכלוסיה להטפות האלה. מעניין לראות שהתשובה שלך לראובן היא לא עניינית ומתחילה ב"הצחקת אותי".

סתם מהראש, אני בטוח שלפחות 70% מהמילים האלה יופיעו בכל הודעה שלך:
שחיתות, קוקטיילים, קופל, רקוב, פראיירים, כלום, שום דבר, זרים, מכבי, מחלה, עבודה בעיניים, לזרות חול, מקורב, אפס, מדחיקן

אני חושב שכתבתי פה פחות מ10 הודעות בשנה האחרונה ובערך חצי מהן בכלל היו על הNBA. אז השאלה האמיתית היא - למה התוכן של ההודעות שלי כ"כ מציק לך ולא נותן לך מנוח?
מה במצפון שלך מונע ממך פשוט להתעלם מההודעה האקראית שאני כותב מידי פעם? (אלוהים ופרוייד יודעים למה).

הייתי מזמין אותך לקוקטייל מושחת עם קופל אבל זה לא שווה כלום בהתחשב בזה שאתה אוהד מכבי שמקורב לזרים ואני לא פרייאר.
80%.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 7:22 pm 
Sophomore

א. עברתי עד ההודעות שלך בעמוד הראשון של הפרופיל. בלקזז את ההתכתבות איתי, זה 8 הודעות תוך 3 שבועות על הפיפי-קקי הזה שאתה נהנה כ"כ לחבוט בו. אז דבר ראשון, מציע לך לפתח קצת מודעות עצמית ולשים לב לדברים שאתה מתעסק בהם כי רואים שאתה לא באמת אוהב אותם ואין לך שום הנאה מהם (אא"כ לזרוק רפש עליהם זה מקור הנאה, ואז מה שנותר לי לאחל זה רק בריאות וגט-א-לייף).

ב. וורנג גאי. לא תמצא אותי בערבי גיבוש של מכבי בכדורסל ואפילו לא מחייך כשהם מנצחים מישהו. לא באירופה ולא בישראל. אם אתה רוצה להיות מדויק, תחפש אותי בליגה השניה, שם הקבוצה שלי בינתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 10:58 pm 
מנהל פורום

שימי ריגר וונאבי כתב:
ראובן כתב:

תעשה לי טובה ראובן, "ביקורת על המנהלת ועל מכבי". הצחקת אותי ממש.

אני חולק על המשפט הראשון שלך, אני חושב שככל שהמצב האמיתי יחשף בלי מסיכות לציבור הפחות מעורה, המיאוס שיתעורר יוכל לגרום לשינוי. זאת למעשה התקווה היחידה, כי המקורבים למינהם כבר הוכיחו את אפסותם במגוון מקרים. רק זעם ומיאוס ציבורי יוכל אולי להזיז משהו. אני לא יודע אם הכתב באמת מאמין ש"אסור לגעת במכבי" או שיש סיבות אחרות (פוליטיות) שהוא מעדיף לא להציג את זה כמלחמה נגדם, אבל זה לא ממש משנה, כי מה שחשוב זה להפסיק להסתיר את המחלה. ברגע שהמחלה תוצג בלי מסיכות ועיוותים לעיני הציבור באוויר הפתוח, התרופות הרלוונטיות כבר יעלו בעצמן.

אהה. כי כבר שלושים שנה אותן בעיות בדיוק קיימות ועד עכשיו כתבי הספורט היו טורחים לפתוח את העונה בכתבות של "איזו ליגה נפלאה יש לנו, למה אתם לא עושים מינויים". באמת זו הסיבה היחידה ש"התרופות הרלוונטיות" לא עלו.

פאנוש, זו באמת שיטה לא מוצלחת לתקוף את שימי על עצם העיסוק האובססיבי שלו בליגה שהוא כל כך שונא. לא עדיף לתקוף את הפתטיות של ההודעות עצמן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 12:28 pm 
Hall of Famer

שימי, יש סיבה שאתה שם את אותו לינק לאותה כתבה בשני נושאים נפרדים? זה כבר מריח טרוליות, לא? יש לך ביקורת? אתה רוצה לכתוב אותה בכמה נושאים? תחדש, אל תציף את הפורום באותה הודעה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:43 pm 
Hall of Famer

Red Sumo1 כתב:
היום במעריב:

ספירה חוזרת
לא מזמן אישרה המינהלת בחטף את הגדלת מספר הזרים בטופס לשישה \ כעת מתברר: בשבוע הבא יועלה הנושא לדיון מחודש \ נחשו מי הקבוצה היחידה בליגה שלא מוכנה לשמוע על זה
גלעד צוויק

בעוד שבוע וחצי תישמע שריקת הפתיחה לעונת 2012/13 בליגת ווינר סל, ורק ימים ספורים לפני הג'אמפ הראשון, יתברר כמה זרים תוכל כל קבוצה המשחקת על פי החוק הרוסי לרשום בטופס המשחק. לפני כשלושה שבועות דנו ראשי הקבוצות בנושא ולטענת אבנר קופל, שניהל את הישיבה בפעם האחרונה כיו"ר המינהלת, התקיים רוב של 6-4 במעבר לשישה זרים. "מכבי ת"א, הרצליה, גלבוע/גליל, אילת, הפועל חולון ונציג איגוד הכדורסל במינהלת דוד פריש תמכו", טוען קופל. "ראשל"צ נמנעה. אלו עובדות, לא גרסאות".
חגי שבתאי, נציג חולון במינהלת, דווקא טוען כי הצביע נגד: "הבהרתי שאני נגד המהלך כי כרגע מאוחר מדי לשנות את החוק". במידה וחולון אכן הצביעה נגד, היה בהצבעה שוויון 5-5. יצחק פרי, יו"ר מכבי ראשל"צ, טוען כי "ראשל"צ נגד הגדלת מספר הזרים, וכך גם נצביע בהמשך", אך הוסיף: "נמנענו בהצבעה ההיא לאחר שהתבקשנו להימנע."

קופל: גם אני לא שלם לגמרי
צבי ליבר, יו"ר ברק נתניה ומתנגד ידוע למי שנבחר הקיץ כיו"ר איגוד הכדורסל, טוען כי קופל פעל בניגוד למדיניותו בעבר: "הוא היה בעבר אבי אבות המתנגדים לשישה זרים, ובישיבה האחרונה פתאום סיפר לנו כמה יהיה קשה למכבי לשחק באירופה עם מגבלה של חמישה זרים בטופס". קופל הגיב: "לליבר יש הרבה מה ללמוד. הרבה יו"רים שינו דעתם תוך כדי הישיבה, וגם אני לא שלם לגמרי עם ההחלטה. בכל מקרה זו לא החלטה קרדינלית לפתיחת הליגה כי זו סוגיה שנוגעת רק למכבי ת"א".
ההחלטה לא היתה לרוחם של ראשי הקבוצות שהתנגדו למהלך, אך דווקא יו"ר גלבוע/גליל, חיים אוחיון, שתומך במעבר לשישה זרים, הרים את הכפפה וטען במכתב למינהלת כי יש לקיים דיון חוזר. "הייתי נגד ההתנהלות באותה ישיבה", הסביר, "החלטות צריכות להתקבל על פי רוב". עקב המכתב, המליץ קופל למנכ"ל המינהלת עדלי מרכוס לפנות לנציגי קבוצות נוספים, שמצדם תמכו בהתלהבות ביוזמת אוחיון. מנכ"ל הפועל ירושלים, אמיר הוכפלד, הוא אחד מהם: "התנגדנו בעבר ומתנגדים גם היום למעבר לשישה זרים. גם כי החוק לא ספורטיבי בעינינו, וגם כי לא ייתכן שאחרי שקבוצות כבר בנו סגל, פתאום משנים את החוק".
בעקבות דרישת ראשי הקבוצות, הוחלט כי בישיבת המינהלת ביום שלישי הקרוב ייערך דיון חוזר בסוגיה. תקנון המינהלת אמנם קובע כי כל החלטה שמתקבלת בדיון מסוים תאושר רק בדיון שלאחריו, אך למעשה זו הפעם הראשונה בה החלטה לא מתקבלת פה אחד, ואין תקדים למצב בו החלטה מבוטלת בדיון העוקב לה.
מבדיקת מעריב עם ראשי כל המועדונים בליגה, מתברר כי מבין 12 הקבוצות, המתנגדת היחידה לעצם קיום הדיון היא מכבי ת"א. הקבוצה היחידה משמונה המשתתפות בגביע ווינר-סל, שביקשה לשחק בו לפי החוק הרוסי. "יש החלטת דירקטוריון, ומבחינתנו זה סוף פסוק", מבהיר היו"ר שמעון מזרחי, "לא נרמז לנו אחרי הדיון הקודם שאמור להתקיים דיון נוסף, וזה לחלוטין לא מקובל עלינו".

שמעון מתעקש על אליפות עם*, אני חושב שזה יופי של הזדמנות בשבילו שמכבי תפרוש מהליגה...

יום שלישי אמרת? מתי יום שלישי?
אה, הוא עבר כבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 8:09 pm 
Sophomore

היה דיון בנושא והמנהלת אישרה את ההחלטה של 6 זרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 8:54 pm 
Hall of Famer

שוב, מה שיפה כאן זה שיש הודאה בפה מלא שזו החלטה שהולכת עם אלקטרה. קטונתי מלהבין איך רוב קבוצות ליגת העל מאשרות תקנה שנועדה אך ורק לחזק את המועדון הכי חזק בליגה, אבל אולי הם מבינים דברים שאני לא מבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 100 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה