סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 222 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גביע ווינר
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 11:39 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לוגאן הצלות בע"מ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 11:39 pm 
Sophomore

28-10 ברבע הזה למכבי, ודווקא דייויד לוגאן הוא האיש שעומד מאחורי הקאמבק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 11:41 pm 
Sophomore

ABC כתב:
חיפה בועטת בדלי....

חיפה?
מכבי חיפה?? בועטת בדלי בדקות האחרונות של המשחק?!
לאאא. נשמע מופרך לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 11:44 pm 
Junior

קוז'יקרו מבחינתי היה זה שגרם לנפילה הגדולה במשחק. האיש עם 0/4 מהשדה, 0/2 מהקו ו 9- מדד. הוא היה פשוט על הפנים. אפילו צ'וברביץ' נתן דקות יותר טובות ממנו. היקמן עם 0/7 מהשלוש אאל"ט.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 11:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
טוב, שוב יצאתי טמבל, אבל שוב - לפחות טמבל שמח...
מכבי התעשתה בזמן, קצת יותר אגרסיביות ולחימה, החלטות יותר טובות, ובכלל ביצועים יותר טובים של דברים בסיסיים. בחיפה שחקני המפתח כבר היו בלי רגליים ובלי ידיים. בסך הכל זה נראה פחות גניבה ממה שחשבתי במידה ו.., אבל יש למכבי המון המון בעיות.
חיפה בסך הכל הרשימו אותי, למרות שבסוף התמוטטו. הם לא נראים כמו הערב רב של אתלטים חסרי מוח כמו ברוב השנתיים האחרונות. הם נראו מאורגנים ומפרגנים בשני צידי המגרש עד הדקות האחרונות, יש להם הרבה כלי נשק ואפשרויות עם שחקנים מגוונים שיודעים לעשות הרבה דברים. קבוצה מסוכנת מאד שתדבר השנה, אני מהמר שהעונה שלהם תיראה שונה הפעם (ובזה שהימרתי עליהם, כמובן גזרתי את דינם).

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 11:58 pm 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
מכבי השנה הולכת להישען לדעתי על הציר הישראלי אוחיון-אליהו. נראה עד לאן זה יוביל אותה.

לדעתי היא דווקא תקום ותיפול על הגארדים הזרים שלה ועל דווין סמית כשיחזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 12:00 am 
Hall of Famer

הרסי הוקינס כתב:
קוז'יקרו מבחינתי היה זה שגרם לנפילה הגדולה במשחק. האיש עם 0/4 מהשדה, 0/2 מהקו ו 9- מדד. הוא היה פשוט על הפנים. אפילו צ'וברביץ' נתן דקות יותר טובות ממנו. היקמן עם 0/7 מהשלוש אאל"ט.

ועדיין אף אחד מהם לא היה זוועתי כמו העניבה של בראד גרינברג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 12:02 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
שוויק1 כתב:
מכבי השנה הולכת להישען לדעתי על הציר הישראלי אוחיון-אליהו. נראה עד לאן זה יוביל אותה.

לדעתי היא דווקא תקום ותיפול על הגארדים הזרים שלה ועל דווין סמית כשיחזור.

אז זהו שלדעתי הגארדים הזרים שלה יאבדו מהר את האמון של בלאט שייתן שוב את המפתחות ליוגב. כמובן שאם יבוא גארד זר חדש זה יכול להיות סיפור אחר לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 12:14 am 
Sophomore

הזרים של מכבי בקו האחורי די בעייתיים, למרות שלוגאן מוכיח שהוא חצי רמה מעל הליגה שלנו כשהוא רוצה, אבל לאירופה זה כמובן לא מספיק. היקי ריקמן לא נראה כמו אחד שיסיים את העונה במכבי, ואל תשכחו שגם כשסמית' יחזור הוא עדיין יצטרך קצת זמן להיכנס לעניינים. מכבי של היום היא מכבי שתפתח את היורוליג בעוד שבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 12:22 am 
Hall of Famer

פלוס תומאס מן הסתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 12:58 am 
Junior

קיינר מדלי במדד +- עם מינוס 19...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 1:01 am 
Sophomore

עידן שגיב כתב:
ABC כתב:
חיפה בועטת בדלי....

חיפה?
מכבי חיפה?? בועטת בדלי בדקות האחרונות של המשחק?!
לאאא. נשמע מופרך לגמרי.

הרוח של קרלוס פאוול הגיעה גם לרוממה החדש מסתבר.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 1:08 am 
Junior

הייתי ברוממה והייתי בטוח שכשאגיע הביתה ואפתח את המחשב אראה פה השתפכויות על דונטה סמית'.
מסתבר שאני זה שצריך לתת אותן..

צ'מעו,
זאת פעם ראשונה שאני רואה את הבחור, ומעולם לא התלהבתי כך משחקן שהגיע לליגה הישראלית. מאף אחד.
אז כנראה שזה בגלל שאת האחרים ראיתי בטלוויזיה וזה פחות מלהיב, ואין ספק שהוא לא הולך להפוך לזר הטוב בישראל אי פעם,
אבל בכל זאת-
זה חתיכת שחקן ואמרנו את זה מהדקה החמישית בערך.
הוא פשוט יודע לעשות הכל.
יש לו יד מבחוץ, חודר נהדר, מוביל כדור, מוסר פשוט נפלא, חכם מאוד, נותן הגנה אישית,
ויש לו ידיים זריזות בצורה מאוד יוצאת דופן שמאפשרות לו, בין היתר, להפעיל לחץ רציני על השחקן עם הכדור ולהוציא כדור מהידיים מדי פעם.
זה שחקן ברמה מאוד גבוהה באירופה וצריך לשרוף לסוכנים שלו את התעודה על כך ששלחו אותו לטייל בליגות מצחיקות עד היום. הוא כבר היה צריך להיות על חוזה של 750 אלף דולר עכשיו באחת הרוסיות.
חיפה שיחקו אותה בענק איתו ועם סטול.

טל, יכול לספר לנו מי הביא את השניים האלה?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 1:13 am 
Junior

לא קונה את זה ששחקן בגיל 30 לא מצליח להגיע לקבוצה גדולה ול"תהילה" שאתה מנבא שמגיעה לו רק בגלל סוכנים כושלים.
אם היה כל כך בולט, כל כך טוב, "החבילה השלמה", היה מגיע לקבוצה גדולה עם שכר יפה כך או כך.
יש שם עוד דברים אני מאמין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 1:32 am 
Junior

עוד לא בן 29, למה ככה?

העוד דברים שאתה מאמין זה חלק ממה שאני מתכוון אליו בסוכנים כושלים.
חלק מהעבודה שלהם היה לסדר לו את הראש, ועם מעבר הקבוצות התכוף שלו בין סין לאוסטרליה ושוב לסין ומקסיקו ופורטו ריקו מלמד שיש שם משהו לא בדיוק מוכוון מטרה.

אין לי ספק שאם היה מגיע לפה לפני שש שנים והיו סביבו את האנשים שיישמרו על הראש שלו במשחק הוא היה היום שחקן עם שם רציני באירופה.
כדורסל אין ספק שיש לו. כל אחד שייראה את המשחק של היום יגיד לך.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 1:35 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

King Chauncey כתב:
הייתי ברוממה והייתי בטוח שכשאגיע הביתה ואפתח את המחשב אראה פה השתפכויות על דונטה סמית'.
מסתבר שאני זה שצריך לתת אותן..

צ'מעו,
זאת פעם ראשונה שאני רואה את הבחור, ומעולם לא התלהבתי כך משחקן שהגיע לליגה הישראלית. מאף אחד.
אז כנראה שזה בגלל שאת האחרים ראיתי בטלוויזיה וזה פחות מלהיב, ואין ספק שהוא לא הולך להפוך לזר הטוב בישראל אי פעם,
אבל בכל זאת-
זה חתיכת שחקן ואמרנו את זה מהדקה החמישית בערך.
הוא פשוט יודע לעשות הכל.
יש לו יד מבחוץ, חודר נהדר, מוביל כדור, מוסר פשוט נפלא, חכם מאוד, נותן הגנה אישית,
ויש לו ידיים זריזות בצורה מאוד יוצאת דופן שמאפשרות לו, בין היתר, להפעיל לחץ רציני על השחקן עם הכדור ולהוציא כדור מהידיים מדי פעם.
זה שחקן ברמה מאוד גבוהה באירופה וצריך לשרוף לסוכנים שלו את התעודה על כך ששלחו אותו לטייל בליגות מצחיקות עד היום. הוא כבר היה צריך להיות על חוזה של 750 אלף דולר עכשיו באחת הרוסיות.
חיפה שיחקו אותה בענק איתו ועם סטול.

טל, יכול לספר לנו מי הביא את השניים האלה?

צר לי לצנן. קליעה טובה אין לא, אפילו לא בינונית וזו הבעיה שלו, קבוצות תזהנה מהר ויתנו לו שני מטר. גם עזרה בהולכת כדור הוא ממש לא יכול לספק.
היה חלש במשחקי האימון עד כה, התעורר במחצית השניה ברבע גמר וינר והיום היה מצוין. הוא כן מצוין במשחק מעבר ובמגרש פתוח
הוא מנצל יתרון גדול בסייז ובאתלטיות , וחגג על ליאור אליהו היום, אבל כשהעבירו את פניני לשמור עליו ברבע הרביעי הוא כבר לא הצליח לקלוע יותר. אני אישית חושב שב 200 אלף דולר נטו היה אפשר להביא שחקן טוב יותר.
לגבי פול סטול, הוא מאד מלהיב אין ספק, הוא עושה הכל ודומיננטי מאד, משהו בו קצת לא מהוקצע ולא שלם, קצת מפוזר וקצת מגזים לפעמים אבל בהחלט בנתיים כיף לראות אותו. 150 אף דולר זה לא מעט אבל אם הוא ימשיך ככה הוא שווה את זה. ברבע הרביעי הוא נפל מהרגליים ונחלש מאד ועימו כל חיפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 1:42 am 
Junior

דונטה דווקא הסתדר בסדר גמור עם פניני.
כשמכבי עברה לאיזורית, ואוחיון היה זה שקיבל אותו פעם אחר פעם, דווקא אז הוא הפסיק לקלוע.

אין לי ספק שתתחרט על מה שרשמת פה במוקדם מן המאוחר.. שווה גם שווה 200 אלף.
אני יודע מה אני רואה.
דונטה סמית' זה השחקן של הקבוצה הזאת, הוא המנהיג, הוא השחקן הטוב שלה,
והוא הולך להתברר כהצלחה מאוד מאוד גדולה.
mark my words ;)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 1:49 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
פלוס תומאס מן הסתם.

אחרי יומיים אינטנסיביים בארץ כשבאחד מהם יהיה עליו לעבור את הבדיקות הגופניות הלא שגרתיות של מכבי שהפילו אפילו את פופס מנסה בונסו :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 2:01 am 
Junior

King Chauncey כתב:
דונטה דווקא הסתדר בסדר גמור עם פניני.
כשמכבי עברה לאיזורית, ואוחיון היה זה שקיבל אותו פעם אחר פעם, דווקא אז הוא הפסיק לקלוע.

אין לי ספק שתתחרט על מה שרשמת פה במוקדם מן המאוחר.. שווה גם שווה 200 אלף.
אני יודע מה אני רואה.
דונטה סמית' זה השחקן של הקבוצה הזאת, הוא המנהיג, הוא השחקן הטוב שלה,
והוא הולך להתברר כהצלחה מאוד מאוד גדולה.
mark my words ;)

כן.... לא יודע. אני לא אתווכח עם ההתרשמות שלך, וגם אותי הוא מאוד הרשים היום. אבל, מול הרצליה הוא לא היה טוב במיוחד ולא הותיר עלי רושם. להפיך, הוא החטיא מלא זריקות, בעיקר שלוש, והמשיך לזרוק.
אבל, הדבר שהחיפאים צריכים לדאוג ממנו הוא מה שדיווחה שדרנית הקווים של ערוץ הספורט, וזה שהוא פשוט ישב פעם אחרי פעם מחוץ לפסקי זמן והתכנס בעצמו, ואחר כך שהוא כעס על הפעולות של החבר'ה שלו בקול רעם. נשמע לי קרלוס פאוולי משהו.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 2:29 am 
Senior

צ'ונסי כמו שהוא אוהב ישר קופץ למסקנות לא נכונות על פי משחק אחד בודד שהוא רואה וכמובן שהעיניים שלו רואות מה שהעיניים של הרבה יותר אנשים לא ראו כבר כמה וכמה משחקים.

במקרה הזה כמובן אני ישמח מאד שצ'ונסי צודק והשאר טועים ושכולנו נאכל את הכובע בשמחה בעוד חודש, חודשיים ובסוף השנה.

אני ראיתי את סמית ב4 משחקים השנה ולא רק היום. כמו שטל אמר אין לו קליעה בכלל וזאת בעיה רצינית אצלו, גם קבלת ההחלטות שלו נוראית. ביום שזה מתחבר לו זה נראה נהדר, לצערי זה מתחבר לו כנראה אחת ל4-5 משחקים ככה. במשחק בשבוע שעבר נגד הרצליה הם חיסלו אותו לחלוטין והוא לא הצליח לעשות פעולה אחת חיובית, בן רייס עשה לו בית ספר בהגנה ובהתקפה ובן רייס זה עדיין לא איזה עילוי. במשחקי אימון אחרים הבנתי מטל שהוא היה פחות או יותר באותה הרמה, שום תרומה.

לצערי אני חושב שהוא מסוג השחקנים שיש להם הכל אבל אין להם את הדבר הכי חשוב וזה שכל ואופי. הלוואי ובראד יצליח להכנס לו לראש ולשנות את זה, בשנים האחרונות לא הצלחנו בזה יותר מידי לצערי ואני מפחד ש2-3 הפסדים והמצב יחזור לעצמו.

מה שכן, כמו שאמרתי אחרי ההפסד להרצליה, מאד מאד מרוצה ממה שאני רואה במשחקים האחרונים. זאת קבוצה שמשחקת כדורסל קודם כל, לא שכונה. קבוצה פיזית, אגרסיבית. המפתח של הקבוצה והבסיס של הקבוצה הולך להיות לדעתי השלישיה של קוז'י, קלאתס וקאר. ניסיון, אופי, גברים שאני מאמין שלא יתנו לקבוצה ליפול. לשמחתי גם משחקי האימון והפציעה של תומאס לשבוע גרמה למאמן לעשות את מה שהרגשתי שצריך וזה להזיז את השחקנים עמדה אחת קדימה, ואני חושב שלזה יש חלק גדול בשיפור של הקבוצה בשבועיים האחרונים.

סה"כ יש מקום לאופטימיות זהירה לגביי העונה הקבוצה. עכשיו ללכת לקבל בראש 40 הפרש מהקבוצות NBA ולחזור לחולון, ניצחון ואפשר להסתכל באופטימיות קדימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 2:37 am 
Sophomore

חיפה ניראת קבוצה קבוצה ולדעתי אם אפיק ניסים יחתום אני מאמין שהיא תוכל לתת פייט רציני למכבי !
עושה רושם שחיפה פגעה עם 4 הזרים בצורה יוצאת מן הכלל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 2:39 am 
Junior

אתה רציני? כמו שהוא אוהב?
נעלבת אתמול אז החלטת לזרוק שטויות? אתה מוזמן להביא דוגמא אחת נוספת.

ואתה כרגיל גם לא יכול בלי להצחיק ללא כוונה, מצד אחד אני נחפז למסקנות לא נכונות (שהמסקנות היו: שחקן שיש לו הכל),
מצד שני, אתה חושב שהוא מסוג השחקנים שיש להם הכל...

ברכות, שברת שיא נוסף, אתמול סתרת את עצמך בהפרש של שעתיים וקבעת את שיא הפורום, עכשיו קבעת רף שיא חדש שספק גדול מאוד אם יישבר אי פעם- סתרת עצמך אחרי שני משפטים.

אני מצטער באמת שבמשחק האחד הזה לא זיהיתי גם באם יש לו בעיות אופי והאם הוא שומר על עקביות ברמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 2:49 am 
מנהל פורום

צ'ונסי תרגיע בבקשה את הסגנון
תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 2:52 am 
Senior

כנראה שאת ההבנה הבסיסית עדיין אין לך. יש הרבה מאד שחקנים בעולם שיש להם הכל (מבחינת יכולות) אבל מה לעשות כדורסל זה הרבה אופי, שכל, הבנת משחק, ואלו דברים שלסמית כנראה אין וגם הסיבה למה הוא לא הגיע לרמות הגבוהות. כי על כל משחק כמו היום שהכל מתחבר לו והולך לו (כולל קליעה מבחוץ) מגיעים 3-4 משחקים (ש2 כאלה אני כבר הספקתי לראות השנה) שבהם הוא לא מסוגל לעשות פעולה חיובית ומאבד כדורים כמו ילדה בגנון.

אבל אתה שהגעת למשחק אחד היום וראית אותו כמובן החלטת שהוא השחקן הכי טוב בעולם... בערך כמו שהחלטת שסמית שחקן הNBA המהולל יפרק כל מה שזז בליגה פה והוא שחקן יורוליג לכל דבר ועניין שבינתיים מתקשה לו מול שחקני ליגה נחמדים כמו סימפסון והאסל שחוגגים לו על הראש (מה לעשות הוא לא גבוה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 2:55 am 
Hall of Famer

עם מה שהולך פה, מזל שיום הנעלבים המקצועיים בסלניוז כבר הסתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 222 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: bill_tipesh, Bing [Bot] ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: