סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 222 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גביע ווינר
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 3:32 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
קוף ירוק כתב:
כנראה שאת ההבנה הבסיסית עדיין אין לך. יש הרבה מאד שחקנים בעולם שיש להם הכל (מבחינת יכולות) אבל מה לעשות כדורסל זה הרבה אופי, שכל, הבנת משחק, ואלו דברים שלסמית כנראה אין וגם הסיבה למה הוא לא הגיע לרמות הגבוהות. כי על כל משחק כמו היום שהכל מתחבר לו והולך לו (כולל קליעה מבחוץ) מגיעים 3-4 משחקים (ש2 כאלה אני כבר הספקתי לראות השנה) שבהם הוא לא מסוגל לעשות פעולה חיובית ומאבד כדורים כמו ילדה בגנון.

אבל אתה שהגעת למשחק אחד היום וראית אותו כמובן החלטת שהוא השחקן הכי טוב בעולם... בערך כמו שהחלטת שסמית שחקן הNBA המהולל יפרק כל מה שזז בליגה פה והוא שחקן יורוליג לכל דבר ועניין שבינתיים מתקשה לו מול שחקני ליגה נחמדים כמו סימפסון והאסל שחוגגים לו על הראש (מה לעשות הוא לא גבוה).

הדיונים איתך, כמו תמיד, מגוחכים. מול כולם. אני יכול להביא רשימה ארוכה מאוד שכזו, אבל אז אוריאל ישטר ויבקש לשמור על הסגנון אז אני אוותר. ( אהלן באמת, עם כל הכבוד, גם הייתי יכול להביא רשימה ארוכה של ויכוחים עם סגנון פי-אלף יותר גרוע מבו שבחרתי שאף אחד לא התערב.)

א. ראיתי אותו משחק, במשחק שבו כל הכישרון שלו התפרץ כנראה, והתרשמתי שזה שחקן שיש לו הכל.
אתה, התרשמת שיש לו הכל.
ובכל זאת, משם זה נהיה ש"אני רואה את כל מה שהאחרים לא רואים".
מגוחך.

ב. אין לי את ההבנה הבסיסית בלהבין אניגמות כמוך, זה נכון.

אין לי את ההבנה הבסיסית למה? לזה ששחקן צריך אופי?
ניסית להגחיך ויצאת מגוחך.
הימרתי שהוא יכול להיות ענק בחיפה ואני עדיין מהמר על כך. (אני, בניגוד, לא סותר עצמי אחרי שעתיים.)
על כך שיש לו כנראה בעיות אופי רשמתי כבר ליואב, הרבה לפני שזינקת כמוצא שלל "להכניס" לי על זה שנעלבת אתמול.
על כך שהוא היה יכול להצליח אם היה מי שיסדר לו את הראש.

ג. כמו בנושאים אחרים, אתה מצפה שליד כל התרשמות תופיע כוכבית הסבר עם טיעונים ללמה X יכול לא להצליח למרות הכישרון, אז מצטער שלא שמתי אחת כזו לאתרג את ההערכה שלי.
מגוחך.
זה השחקן, אלה היכולות, וגם אתה עצמך התרשמת שאלה היכולות,
זה הבן אדם, זה האופי, וגם אני התרשמתי שזה האופי, בדיוק כמוך,
אז כרגיל, כמו עוד 10 התדיינויות שלך רק לאחרונה,
הכל סובב איתך על סמנטיקה.

ד. תגיד, סמית' לא באנקר?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 3:47 am 
Senior

סמית לדעתי באנקר עדיין לרמות של ירושלים, גם למרות שלא הראה את זה עד עכשיו בכלל בכלל. אמרתי שזאת דעתי האישית, אמרתי גם ששחקנים מהNBA צריכים להוכיח את עצמם מה לעשות, ויש לו דרך ארוכה לעשות עד שיוכיח שהוא טוב משחקנים כמו ג'יימס או שארמדיני שעשו משהו באירופה. זה לא סותר את זה שאני חושב שהוא אחלה שחקן לרמה של ירושלים וזר מצוין לרמה שלהם. רק שהרמה של ירושלים זאת לא הרמה של מכבי ולא הרמה של היורוליג. לשם הוא באנקר (לדעתי, גם פה אני ישמח לטעות ושהוא יהיה נפילה קשה) ליורוליג הוא סימן שאלה גדול מאד.

לגביי דונטה, אתה אמרת ואני מצטט "אין לי ספק שתתחרט על מה שרשמת פה במוקדם מן המאוחר.. שווה גם שווה 200 אלף. אני יודע מה אני רואה.דונטה סמית' זה השחקן של הקבוצה הזאת, הוא המנהיג, הוא השחקן הטוב שלה, והוא הולך להתברר כהצלחה מאוד מאוד גדולה."

זה הרבה יותר מסתם "נראה לי שהוא שחקן טוב מאד אם יסדרו לו את הראש". על פי משחק אחד החלטת שהוא השחקן המוביל של הקבוצה, שהוא המנהיג (רחוק מאד מהמציאות), שהוא שווה 200 אלף דולר וכו'. וגם שכמה וכמה אנשים שראו אותו קצת יותר מרק המשחק הזה אומרים לך שזה רחוק מזה, עדיין כמובן התעקשת שהם יאכלו את הכובע.

ולמרות זאת... אני כמו שאמרתי ישמח לאכול את הכובע, הלוואי וכל מה שאמרת לגביו יקרה, ינהיג, יהיה שווה רק 150 אלף דולר אני גם קונה, ובכלל שיגמור פה את העונה. כי להודות את האמת עד לפני המשחק הזה היית מתקשה למצוא מישהו באזור (כולל בקבוצה עצמה שנמצאים עם השחקן כבר חודש) שהיה מוכן לשים את הכסף שלו על זה שהוא בכלל יגמור פה את העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 4:03 am 
Junior

כרגיל, סמנטיקה.
את הקריצה שאני אף פעם לא שם שכחת להוסיף לציטוט.
אז כוכבית- אני לא נביא. הקריצה הייתה אמורה לסמן שאני קצת צוחק, מזמין לכאילו התערבות עם טל, כנראה כי בא לי שיהיה לי מעניין עליו בהמשך העונה, כי נדלקתי עליו, והמקום השלישי או השישי של מכבי חיפה בליגת קופל לא מספק לי את העניין הדרוש משחקן שכל כך נדלקתי עליו. אף פעם לא התיימרתי לחזות עתידות. מדובר היה, מן הסתם, בהימור, הימור שהתבסס על כך שראיתי בעיניים את הכישרון שנמצא בבחור הזה, כישרון שגם אתה הסכמת שקיים, וכנראה שגם נדב.

נדבר מחזור עשירי.
לפחות שנינו רוצים שיצליח..

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 5:51 am 
Junior

אתם גם יכולים להסכים לא להסכים. אתה יודע. לא כל דבר תורה מסיני.

איך היה רוט היום?
יש לינק למשחק של מכבי בריבוע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 10:41 am 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
עם מה שהולך פה, מזל שיום הנעלבים המקצועיים בסלניוז כבר הסתיים.

תביא הוכחות מהערייה שהיה חג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 11:15 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אמרתי שהיה חג?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 11:27 am 
Hall of Famer

רק רציתי לציין שהיו דברים בעולם, ויש שחקנים שפתאום התגלו בגיל 30. קלי מקארתי הוא דוגמה שקופצת לי לראש, אחרי שנים במכבי רעננה. אפשר אולי להזכיר את אנתוני פארקר למרות שהוא סוג שונה, אבל אין ספק שהוא הגיע באיחור להזדמנות השניה שלו בנ.ב.א. דרל ארמסטרונג כנ"ל.

בטח יש עוד עשרות דוגמאות, אבל אני בהנגאובר, אז אין לי כוח לזכור אותן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 6:05 pm 
Hall of Famer

חיפה בנתה קבוצה נחמדה מאוד שתוכל להתברג בחלק העליון של הטבלה,מכבי ת'א כצפוי פגיעה העונה גם בזירה המקומית ויש לבלאט הרבה עבודה.

כמעט ולא הזכירו כאן את אשדוד אבל עושה רושם שהם פגעו גם הפעם בינגו עם רוב הזרים,במיוחד גבריאל את סמפסון ,2 אתלטים ברמה גבוהה ,שחקנים רב גוניים שנותנים לאשדוד מטרייה אוירית(10 חסימות מול הגליל ו-9 מול ירושלים) ,לשם שינוי בנו בעיר הנמל גם סגל רחב עם 9 שחקנים בכירים עם מאמן צנוע ואיכותי.

בירושלים זקוקים לעוד עושה משחק כמו אויר לנשימה(גל מקל עדיין פנוי),פולן את לימונד הם ס.גארדים ושטפירו ביום לא טוב - אללה ירחמו.............

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 05, 2012 6:12 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
למכבי עוד צפויים להצטרף שני שחקנים, שאחד מהם לדעתי הוא הציר המרכזי שלה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 11:58 am 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
אני ראיתי את סמית ב4 משחקים השנה ולא רק היום. כמו שטל אמר אין לו קליעה בכלל וזאת בעיה רצינית אצלו,

לצערי אני חושב שהוא מסוג השחקנים שיש להם הכל אבל אין להם את הדבר הכי חשוב וזה שכל ואופי.
.

קוף, אין צורך להיעלב, אבל שחקן שאין לו קליעה בכלל הוא ממש לא שחקן שיש לו הכול.

לגבי קרייג סמית' ושון ג'יימס זאת קצת בדיחה. מה שון ג'יימס עשה בדיוק באירופה? עודד טוב את החברים באירופה (משהו שמאד חשוב במתודיקת אימון של דרוקר דרך אגב), במשך שלוש עונות הצליח להצעיד את בני השרון אל מחוץ לפיינל פור, כולל עונה במקום השמיני? ג'יימס היה זר טוב בליגה, אני לא אומר שלא, גבוה מהטובים שהיו בליגה, אבל לא באנקר ולא בטוח בכלל ששחקן לרמה שהפועל ירושלים מכוונת אליה, שלא לדבר על מכבי. אם אתה מדבר על התאמה למכבי, אני מסכים שקרייג סמית' צריך להראות משהו ויש לי סימני שאלה לגבי ההצלחה שלו במכבי, בעיקר אחרי שני המשחקים שראיתי בירושלים (מצד שני, כשהשחקנים ש"מוסרים" לך את הכדורים הם לימונד, פולן וטפירו במוד הנוכחי???), אבל שחקן הפועל ירושלים?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 2:44 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אין לי מושג לגבי קרייג סמית', אבל לדעתי המעטת מאוד בערך של שון ג'יימס. וגם צריך להוסיף שכנראה במקרה של סמית' מדובר על רומן חד פעמי ולגבי ג'יימס אפשר לקוות שהפועל היו מחתימים אותו לכמה וכמה שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 4:17 pm 
Senior

עמוס, שון ג'יימס היה חלק חשוב במכבי בשנה שעברה בליגה. והיה הגבוה הכי טוב בליגה ב3 השנים האחרונות פחות או יותר (אפשר להתווכח על זה כמובן) מה שהרי הוביל לחוזה שלו במכבי. זה מה שהוא עשה (להיישגים הקבוצתיים אין פה כל כך הרבה חשיבות אחרת אבישי גורדון היה צריך לחתום במכבי השנה במקום בורשטיין ולא לאנדסברג). לגביי התרומה שלו ביורוליג בהחלט יש ספק, לגביי העליונות שלו בליגה אין ממש. לגביי קרייג סמית אפשר עדיין להתלבט האם יש לו עליונות כלשהי בליגה, על הנייר אמור להיות לו (אני אפילו וגם אמרתי חושב שהוא באנקר לרמות שלהם) אבל במציאות הוא עדיין צריך להוכיח את זה לעומת ג'יימס שכבר הוכיח עליונות בליגה. בינתיים 2 המשחקים הבודדים שהיו פה בליגה גם לא עושים שירות הכי טוב לסמית כי בינתיים בעיקר חגגו עליו והוא ממש לא מראה עליונות כלשהי, אני חושב שבהמשך הוא יראה את זה כנראה כי הוא באמת שחקן טוב לדעתי. אבל בינו לבין ג'יימס ההבדל הגדול הוא שאחד הוכיח עליונות בליגה ודומיננטיות, השני הסתובב בNBA ועדיין לא עשה את זה. וכמו שכבר ראינו בשנים האחרונות לא כל שחקן NBA טוב הוא שחקן תותח באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 6:53 pm 
Hall of Famer

ברור שאפשר להתווכח על כך שג'יימס היה הגבוה הטוב ביותר בליגה ב-3 השנים האחרונות. קודם כל על העונה הראשונה שלו בבני השרון בהחלט אפשר לפסוח, אז אין ויכוח שהוא לא היה הגבוה הטוב בליגה. מעבר לכך בהחלט שיש הרבה חשיבות להישגים קבוצתיים. ג'יימס הוא לא אבישי גורדון שהיה שחקן קצה רוטציה בקבוצה מצליחה. הוא היה לפי הגדרתך הגבוה הכי טוב בליגה, בקבוצה שכמעט כל שנה הימרו עליה להגיע לפיינל פור או לפחות להיות בצמרת. כמעט כל שנה זה לא קרה. אז מה, אפשר לנקות את ג'יימס בתור אחד מהשחקנים המובילים, או המוביל הבכיר, מהאכזבה המקצועית של הקבוצה?

אם אתה חושב שסמית' הוא באנקר לרמות של ירושלים, אז זה לא אומר מראש שהוא שחקן עם עליונות בליגה הישראלית? אז למה אתה מתווכח שהוא צריך להראות עליונות. אם הוא צריך להוכיח משהו, אז קשה להגדיר אותו באנקר, כפי שאתה מגדיר אותו. לגבי הצלחה של שחקני אן.בי.איי באירופה, אפשר לנבא במידה רבה של הצלחה מי מתאים לאירופה ומי לא. שחקן אן.בי.איי שלא היה ויכוח על הכישורים ההתקפיים שלו ומה שעצר אותו זה מימדים, סביר מאד שיצליח באירופה, בטח בליגת הגמדים שלנו. וזה בדיוק המקרה של קרייג סמית'.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 7:39 pm 
Senior

כי אתה לא עושה את ההפרדה בין הדעה האישית שלי (שהוא באנקר) לזה שהוא צריך גם להוכיח את זה על המגרש דבר שהוא עדיין לא עשה ואולי יעשה ואולי לא. אני יכול לחשוב שהוא באנקר, אבל הוא צריך להוכיח את זה. ג'יימס כבר הוכיח את זה, ולגביו זאת לא דעה זאת דיי עובדה שהוא באנקר בליגה שלנו.

לגביי ג'יימס, אני דיברתי עם השנתיים האחרונות בבני השרון והשנה שעברה במכבי. אני לא חושב שהיו גבוהים טובים ממנו ב3 השנים האלה בליגה (כמובן להוציא את מכבי עצמה מהתמונה). כמובן שאפשר להתכווח על זה, אבל לדעתי הוא בהחלט היה הגבוה הכי טוב בליגה בשלוש השנים האחרונות. גם לגביי השנים שלו בבני השרון לדעתי מלבד העונה האחרונה שם, לא היה מדובר בקבוצה שסומנה לצמרת אלא בקבוצה חביבה. רק בשנה האחרונה באמת הייתה להם קבוצה לצמרת, ג'יימס נתן עונה גדולה וסה"כ עד הפלייאוף הקבוצה גם עמדה פחות או יותר בציפיות. משהו בדומה לגליל גלבוע של שנה שעברה, שההדחה שלהם בפלייאוף לאשדוד למשל לא מורידה מהעונה הגדולה שהייתה לרומאו או לג'ונס שם בשנה שעברה ולזה שהם היו מהזרים הטובים בליגה בשנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 10:00 pm 
מנהל פורום

אשדוד פתיחות קטלניות בע"מ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 10:00 pm 
Junior

מכבי עם פתיחה מאוד מבולבלת, אבל מצליחה יותר עם הרכב המחליפים. 13-8 לאשדוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 10:09 pm 
Sophomore

מכבי פשוט זורקת *** על המגרש.
ממסירות מטומטמות בהתקפה,המשך בסגירה זוועתית לריבאונד,הגנה רעה וזריקות טיפשיות.
היידה אשדוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 10:28 pm 
Junior

עוד מישהו מקבל פלאשבקים של באטסיטסה כל פעם שנק"מ מקבל כדור בצבע? אותם סבסובים שמסתיימים תמיד בהליכה שמאלה.. אני מקווה שלא נקבל את הצעדים של באטיסטה ביחד עם זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 10:37 pm 
Hall of Famer

כמה נקודות מהמחצית הראשונה שראיתי העונה ממכבי-
* נק"מ מאוד אקטיבי, תוקף את הסל כל הזמן ובסך הכל גם נראה שיש לו לא מעט כשרון. אממה-הוא חור שחור בדרך כלל, לא ממש מוסר יותר מדי, וגם אינטילגנציית המשחק שלו לא נראית מדהימה.
* את זה שדיוויד לוגאן יודע לשים את הכדור בתוך הסל אנחנו יודעים, אבל לפחות במחצית הזו הוא גם עשה עבודה הגנתית מצויינת, הזיז מצויין את הרגליים, היה מאוד משמעותי בלחץ (הדי אפקטיבי) של מכבי. התקפית הוא עדיין לא מספיק מחובר.
* מורן רוט נראה אחלה, הרבה בטחון, גם שומר וגם מהווה פקטור בהגנה, מההיכרות איתו אני לא בטוח שזה יוכל לבוא לידי ביטוי גם באירופה, אבל אם בליגה הוא יוכל לתת 15-25 דקות אפקטיביות לערב, זה מעולה.
* פניני לא פוגע מבחוץ בכלל, המשך לעונה הקודמת שלו, לפחות נתן חדירה אחת נחמדה.
* היקמן זוועת עולם, אם משהו לא ישתנה אצלו בקרוב אני לא אתפלא בכלל אם הוא ימצא את דרכו החוצה.
* חוץ מנק"מ שדי מייצר לעצמו, מכבי לא ממש מצליחה להפעיל את הגבוהים שלה, לשרמדיני בהחלט יש יכולת טובה לעשות נקודות בצבע, גם לאליהו, אפילו לג'יימס פה ושם אם מפעילים אותו נכון, אבל מכבי לא ממש עושה עם זה כלום אפילו מול קבוצה גמדית כמו אשדוד.

בסך הכל מכבי נראית די אנמית, חוץ מהלחץ שעבד יפה פה ושם, לא חושב שראיתי שום דבר מעודד מדי, ההגנה בצבע (כרגיל...) מאוד רכה, ההתקפה שבלונית וסתמית לרוב, ממש לא התלהבתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 10:49 pm 
Junior

לוגן עם משחק טוב עד עכשיו.
נק"מ עם הגנה מזעזעת וסגירה לריבאונד עוד יותר מזעזעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 10:51 pm 
Junior

פניני לא קלע שלשות במשחקי ההכנה?
ראיתי רק את ההייליטס ומכל המשחקים אני זוכר לפחות שלשה אחת שלו?
הוא גם רזה, זה שנת חוזה בשבילו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 11:01 pm 
Hall of Famer

לוגאן הזר היחיד של מכבי שנראה ברמה המתאימה וגם הוא שנמוך לעומת לנגפורד. לא מעודד בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 11:03 pm 
Hall of Famer

עופר שלח מכסח לשרמדיני את הצורה על ההגנה שלו, ולא בלי מידה מסויימת של צדק, אבל פשוט נשגב מבינתי למה מכבי משחקת אישית כשהוא על המגרש, שחקו איזורית, תתקעו אותו באמצע הצבע ותנו לו להפריע לזריקות, אלוהים לא עשה אותו 2.15 מ' בשביל שירדוף אחרי גוני יזרעאלי ודרור חג'ג'. מצד שני, ריבאונד ההגנה עם שרמדיני ו-(במפתיע)-אליהו הרבה יותר טוב ממה שהיה עם נק"מ וג'יימס. חבל שלא רואים קצת את תומאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 11:08 pm 
Junior

שרמדיני סוגר טוב מאוד את הריבאונד והוא הרבה יותר נייד ממה שהוא משדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 06, 2012 11:11 pm 
מנהל פורום

Att כתב:
לוגאן הזר היחיד של מכבי שנראה ברמה המתאימה וגם הוא שנמוך לעומת לנגפורד. לא מעודד בכלל.

לוגן הוא שיפור וגם חיסכון כלכלי לעומת לנגפורד לפחות משני המשחקים שראיתי עד עכשיו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 222 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: