סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 1:47 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 222 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גביע ווינר
הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 9:28 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
השני סנט שלי:
נק"מ- וואן טריק פוני? מה זה הסבסוב הרב שלבי הזה כל הזמן? נלחם לא רע בריבאונד ומשקיע שם המון מאמץ מה שלא תמיד מתבטא במספרים. מעבר לכך השפת גוף שלו זועקת מדכדוך, תסכול או לא יודע מה. הבחור פשוט נראה מבואס ומדכא.

היקמן- ואוו... שק של חוסר בטחון ושיתוק מערכות. אם נניח לרגע לצד ההתקפי שם פעולות פשוטות הוא ממש לא ביצע, אבל ההגנה שלו הייתה קטסטרופה. רוב הזמן הוא לא שמר, לא כופף ברכיים, לא נצמד לשחקן שלו אלא עמד כמטר וחצי ממנו והסתכל, כשהוא כן ניסה לשמור אז הסתך בעבירות.

שרמדיני- לא שחקן פוסט אפ.

לוגאן הפתיע בכל האספקטים - קליעה, שמירה וניהול משחק ואפילו תרם בריבאונד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 10:58 am 
Sophomore

אני לא כל כך מבין את ההפתעה מהיכולות של לוגאן - בכל זאת, שחקן ששיחק בליגה אצלנו וקלע נק' בצרורות ואז עבר לקב' טובות יותר וקלע עוד.

חשוב לזכור - מכבי שיחקו נגד אשדוד וחיפה, לא סיינה ומלאגה (שלא לומר ברצלונה או צסקא)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 11:03 am 
Hall of Famer

Mako Regever כתב:
אני לא כל כך מבין את ההפתעה מהיכולות של לוגאן - בכל זאת, שחקן ששיחק בליגה אצלנו וקלע נק' בצרורות ואז עבר לקב' טובות יותר וקלע עוד.

חשוב לזכור - מכבי שיחקו נגד אשדוד וחיפה, לא סיינה ומלאגה (שלא לומר ברצלונה או צסקא)

לחזק את הדברים, לוגאן עשה נקודות בעיקר מהמצב האידאלי בשבילו: זריקה בעמידה. כמו בלו, מדובר בשחקן קטלני בזריקות כאלה, ואלקטרה תשחק תרגילים רבים בשביל זה. לעומת זאת, הוא חלש ביצירה מכדרור.

לגבי המשחקים של אלקטרה נגד חיפה ואשדוד, מה שבאמת ניצח לה את המשחקים זה כמובן הספסל הארוך שלה מול הספסל הקצר של היריבות. אני במקום אוהדי אלקטרה שומר על פסימיות רצינית בקשר למקומות שהקבוצה יכולה להגיע אליהם ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 11:17 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
Mako Regever כתב:

לחזק את הדברים, לוגאן עשה נקודות בעיקר מהמצב האידאלי בשבילו: זריקה בעמידה. כמו בלו, מדובר בשחקן קטלני בזריקות כאלה, ואלקטרה תשחק תרגילים רבים בשביל זה. לעומת זאת, הוא חלש ביצירה מכדרור.

לגבי המשחקים של אלקטרה נגד חיפה ואשדוד, מה שבאמת ניצח לה את המשחקים זה כמובן הספסל הארוך שלה מול הספסל הקצר של היריבות. אני במקום אוהדי אלקטרה שומר על פסימיות רצינית בקשר למקומות שהקבוצה יכולה להגיע אליהם ביורוליג.

בדיוק,לוגאן יהיה אדיר אם יפעילו אותו - אסור לו להוריד כדור לרצפה.
היקמן פשוט שחקן פח - הגנה בינונית עד לא קיימת,קליעה מבחוץ חלשה(בנתיים),וחדירה שמתאימה לליגה הישראלית בקושי,אם ימשיך ביכולת הזאת לא נופתע לראות מישהו אחר תחתיו.
צריך להפעיל יותר את לנדסברג.

נ.ב. מי זאת עם הקול המעצבן הזה בהפסקות שבין הרבעים?(כן,אני לא בקיא ועדיף שכך כנראה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 12:45 pm 
Sophomore

charlie5 כתב:
קובי כתב:
ואני שואל: במה הוא יותר טוב ממצ'באן?

הרבה יותר מהיר והרבה פחות "סותם את הצבע" אם כי זאת מהסיבה שהוא פשוט חור,מעצבן שהוא לוקח ריבאונדים כמו גארד.

ראיתי את נק"מ רק במשחק הזה וברור לי שאי אפשר להתרשם רק ממשחק אחד (אין לי את הראיה של צ'ונסי :wink: ), ובכל זאת אתן את המחשבות שלי-
מצ'באן נראה שחקן הרבה יותר טוב ממנו כבר עכשיו. למצ'באן משחק עם הפנים לסל יותר טוב, יכולת פוסט יותר טובה ומבחינת החסרונות, אני ל רואה במה המהירות והתנועה של נק"מ מועילה במשהו. שניהם שומרים בינוניים מינוס, ריבאונדרים בינוניים מינוס, אולי נק"מ מסוגל לקחת ריבאונד התקפה פה ושם, אבל זה לא נראה לי מספיק כדי לקזז משהו מהחסרונות שלו מול מצ'באן. בקיצור, בשם הקמצנות של הילדודס ואבא והקיבעון של בלאט, מכבי הפסידו אחלה 4.

באותה הזדמנות אתן גם את אלפים הדולר שלי,

אוחיון חזר לגודלו המקורי.
רוט רכז ליגה טוב, נראה איך יסתדר בדקות מקוצצות והלחץ.
היקמן חסר ביטחון, נראה לי שהוא צריך את הכדור ביד כדי להיות מועיל.
לוגאן- הפתיע אותי מבחינת הגנה (ועדין זו הליגה הישראלית, נראה אותו מול מלאגה ואז). מבחינת התקפה הזכיר לי את סמית' בתחילת השנה שעברה, כך שבואו נראה איך הוא כשהאחוזים יתישרו.
לנדסברג- נראה לי כבוי ומהוסס. רציתי לראות אותו יותר בעמדה 3.
פניני- כל שניה שהיה על המגרש, שאלתי את עצמי מדוע בלאט לו מכניס את לנדסברג במקומו?
אליהו- גויבה, כוונת, SAME SHIT.....
נק"מ- ראה לעיל.
ג'יימס- לא הופעל כמו שצריך, נראה אבוד. מבחינתי, פאשלה של בלאט.
שרמדיני- עיין ערך ג'יימס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 12:52 pm 
Hall of Famer

לכל מי ששואל למה נק"מ ולא מצ'באן, אל תשכחו שמבחינה שיווקית שילחו סרבי אפרפר והביאו אמריקאי מהליגה הספרדית שאפשר לספר למנויים כמה הוא שחקן אדיר והכוכב הבא של היורוליג...

לגבי המעצבנת החדשה בין הרבעים, שלא תגידו שבמנהלת לא דואגים לעובדים: http://www.basket.co.il/Profile.asp?id=240

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 12:57 pm 
Sophomore

נדב וצ'רלי, אני חושב שאתם קצת מגזימים.
אין ספק שחובת ההוכחה של לוגאן בתור גאנר מוכר בקבוצה גדולה עדיין עליו, אבל להגיד שהנשק העיקרי שלו זו הקליעה בעמידה וחוסר יכולת טובה ליצור מכדרור?
ראיתי לא מעט את הבחור, עוד מהקדנציה שלו פה בשרון, ודרך הביצועים שלו ביול"ב (כולל ביקור או שניים במלחה, אם אני זוכר נכון), ומדובר בסקורר עם יכולת מאוד מגוונת לתרגם כל שטות לנקודות. מדובר בחודר מחונן עם צעד ראשון סילוני, שגם לא ממש מפחד לנתר לתוך יער של גבוהים ולחלץ איכשהו קרש-סל.
דווקא את היד המאופסת שלו הוא השיג בעונות מאוחרות יותר.
ושוב, מסכים עם זה שמדובר עדיין בסקורים גבוהים מול קבוצות מליגת העלק שלנו, ושאין דין אשדוד כדין מלאגה ושות', אבל יצירת מצבים מכדרור יש לו גם יש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 1:01 pm 
Hall of Famer

עידן, אנחנו נשאר חלוקים. בטח שלעומת שחקנים שהיו ממש לא מזמן אצל אלקטרה, דוגמת ביינום, פארגו ולנגפורד, יכולת היצירה מכדרור של לוגאן חלשה מאד. אל תשכח גם שעיקר המאמץ של אלקטרה יהיה ביורוליג, ושם בטח שלא יתנו ללוגאן ליצור יותר מדי מכדרור (כי ברמות האלה הוא באמת לא יכול), וקצת קשה לעשות סוויץ' בראש מתרגילי יורוליג לתרגילי ליגה. רוצה לומר, גם אם בליגה שלנו הוא מסוגל ליצור מכדרור, השיטה באלקטרה תהפוך אותו לשחקן של סט שוט.

אבל אם נחיה גם נראה וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 1:18 pm 
Sophomore

עידן שגיב כתב:
נדב וצ'רלי, אני חושב שאתם קצת מגזימים.
אין ספק שחובת ההוכחה של לוגאן בתור גאנר מוכר בקבוצה גדולה עדיין עליו, אבל להגיד שהנשק העיקרי שלו זו הקליעה בעמידה וחוסר יכולת טובה ליצור מכדרור?
ראיתי לא מעט את הבחור, עוד מהקדנציה שלו פה בשרון, ודרך הביצועים שלו ביול"ב (כולל ביקור או שניים במלחה, אם אני זוכר נכון), ומדובר בסקורר עם יכולת מאוד מגוונת לתרגם כל שטות לנקודות. מדובר בחודר מחונן עם צעד ראשון סילוני, שגם לא ממש מפחד לנתר לתוך יער של גבוהים ולחלץ איכשהו קרש-סל.
דווקא את היד המאופסת שלו הוא השיג בעונות מאוחרות יותר.
ושוב, מסכים עם זה שמדובר עדיין בסקורים גבוהים מול קבוצות מליגת העלק שלנו, ושאין דין אשדוד כדין מלאגה ושות', אבל יצירת מצבים מכדרור יש לו גם יש.

תראה,כל פעם שנגד חיפה ואשדוד הוא הוריד כדור לרצפה קרו דברים פחות טובים.
ברור שהוא יכול לשחרר זריקה תוך כדי תנועה - אבל היא תכנס באחוזים פחות טובים.
כל עוד הוא רק מתמקם לזריקה חופשית - הוא במיטבו,לא מאבד וקולע באחוזים נהדרים.
קובי,לגבי מדלי,אני מסכים איתך שלכתחילה לשחרר את מצ'באן הייתה טעות מטופשת אבל אם נזכר שמכבי לא יודעת להפעיל גבוהים ומדלי הוא חצי סמול פוורוד אז זה יצא לא רע עבור מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 1:20 pm 
Hall of Famer

בקושי צפיתי , אבל בכל זאת כמה קטנות לגבי מכבי :
* אם השחקן המוביל שלהם ( או לכל הפחות אחד מהמובילים ) הוא דיוויד לוגן - אני הולך ליהנות השנה ...
* היקמן עם 2/12 ל-3 בטורניר , וממוצע של אסיסט למשחק ...
* אכן לא ברור מעמדו של סילבן לנדסברג . מה יקרה שסמית ותומאס יצטרפו ?
* מכבי התקשה מול שתי יריבות שממש לא נתנו משחק שיא . בחיפה למשל כל הישראלים תרמו יחדיו 4/16 מהשדה , 0/3 מהעונשין , 6 איב' ומדד 5- . באשדוד סקין , גוני ומזרחי ( 3 שחקני רוטציה מרכזיים ) חברו יחדיו ל-1/13 מהשדה .
* צריך להבין גם שאשדוד נפלו מהרגליים , משחק שלישי תוך 5 ימים לחב'רה לא צעירים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 1:35 pm 
Hall of Famer

אני מסכים עם רוב הדברים שלך, שמואליקי, אבל לקרוא לאשדוד "לא צעירים" זה לא ממש מדויק. רק חג'ג' (שהיה מצוין רוב המשחק נגד אלקטרה) ומזרחי עברו את גיל 30 באשדוד, והזרים שלהם דווקא מאד צעירים (סימפסון המבוגר ביניהם בן 25, סקין וכריס אלן 24, גבריאל 23). אבל אם כבר מדברים על הזרים של אשדוד, למעט סקין כולם נראים כרגע כמו בינגו. כריס אלן הזכיר לי את ג'רמי פארגו, גארד חזק ומוצק שעושה הכל על המגרש. גבריאל הוא אתלט מטורף (מסתבר שסיים שני בתחרות ההטבעות של המכללות בעונה שעברה) שנותן היילייטס בכל משחק, הן בהטבעות והן בחסימות. דיימון סימפסון משחק ביעילות ואלגנטיות שהזכירו לי, אם להתלות באילן גבוה במיוחד, את אנדרו קנדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 1:53 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לויודע, כשקבוצה מעלה בפרי-סיזן שחקנים שנראים כמו ג'רמי פארגו ואנדרו קנדי, אני בד"כ ממלמל "too good to be true" ובד"כ גם צודק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 1:55 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
לויודע, כשקבוצה מעלה בפרי-סיזן שחקנים שנראים כמו ג'רמי פארגו ואנדרו קנדי, אני בד"כ ממלמל "too good to be true" ובד"כ גם צודק.

כמה פעמים זה קרה לך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 2:05 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הדוגמה הכי בולטת וזכורה לי לטוב זה איך שאנדריי זלינבאבא נראה במשחקי האימון של הגליל. היו גם לא מעט שחקנים של הפועל שנראו נהדר בטרום-עונה ולא משהו מייד אחריה (נניח, אדם הלסקה קופץ לי לראש עכשיו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 2:08 pm 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
* אכן לא ברור מעמדו של סילבן לנדסברג . מה יקרה ש...ותומאס יצטרפו ?
.

בדיוק מה שיקרה לדקות של נאש ברגע שהלייקרס החתימו את הווארד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 2:11 pm 
Hall of Famer

להגנתו של הלסקה ייאמר שעבר פציעה, ואחרי הפועל החליט לפרוש מכדורסל.

אבל אם כבר הזכירו פה את מלקולם תומאס, אתמול הוא עמד ליד ליאור אליהו ונראה נמוך ממנו בחצי ראש, ואף צנום יותר ממשליך הגויאבות. איך זה 5 ואילו הנדריקס 4.5, אתמהה או שאשלח עצמי למורה למתמטיקה של דני פדרמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 3:10 pm 
Sophomore

נדב, אתה שוכח שעם הפקטוריאל "המשחק המהיר של בלאט" אז מלקולם הוא למעשה 4.89...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 4:52 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
shmueliki כתב:
* אכן לא ברור מעמדו של סילבן לנדסברג . מה יקרה ש...ותומאס יצטרפו ?
.

בדיוק מה שיקרה לדקות של נאש ברגע שהלייקרס החתימו את הווארד

יופי של מנת דמגוגיה לחג .
כמובן שמחקת את סמית כדי שהמשפט יישמע קצת לא במקום , אבל אני בכל זאת אטרח ואסביר את עצמי :

תומאס יקבל דקות בעמדה מס' 4 , מה שיכול לגרום לתרחישים הבאים :
* עקב ריבוי הגבוהים מכבי תשתמש פחות בפניני כ-4 , ולכן יש ללנדסברג פחות מקום ב-3 .
* קיינר-מדלי ישחק גם בעמדה מס' 3 .

אין ספק , בדיוק כמו נאש והווארד ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 5:55 pm 
Hall of Famer

שני הסנטים שלי לגבי מצ'באן-העובדות הן שהוא פשוט לא הסתדר במכבי, סביר להניח ברמה החברתית, אולי עם בלאט, אולי עם מישהו אחר, אולי זו בכלל הייתה השיטה, אבל העובדה היא שהוא נראה הרבה פחות טוב במכבי ממה שהוא נראה בפרטיזן. במצב כזה פשוט אין טעם להחזיק אותו וזה בכלל לא משנה באיזה אספקט הוא יותר או פחות טוב מנק"מ או כל שחקן אחר, הוא פשוט לא התאים ולא הסתדר בקבוצה, גם אם על הנייר הוא שחקן יותר טוב ממי שמכבי כן הביאה. אז אפשר להגיד שמכבי הייתה צריכה לעשות יותר מאמצים בשבילו, יכול להיות שזה נכון, אבל אז אי אפשר לדעת איך זה היה משפיע על שחקנים אחרים בקבוצה. השורה התחתונה היא שהניסוי הזה לא הצליח ושצריך לעבור הלאה, מצ'באן כנראה שלא היה אופציה ממשית בקיץ האחרון וכנראה שגם לא יהיה בעתיד הנראה לעין, אין טעם להשוות אותו לשחקנים שכן נמצאים בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 10:35 pm 
Sophomore

מכיוון שאני מסכים לחלוטין עם החלק השני של ההודעה שלך, רק אגיד ולא ארחיב שהוא לא קיבל אפילו קמצוץ של הזדמנות סבירה ולכן אין מה להשוות בין מה שהוא נתן לבין מה שהיה יכול לתת לו רק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 5:39 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
אבל אם כבר הזכירו פה את מלקולם תומאס, אתמול הוא עמד ליד ליאור אליהו ונראה נמוך ממנו בחצי ראש, ואף צנום יותר ממשליך הגויאבות. איך זה 5 ואילו הנדריקס 4.5, אתמהה או שאשלח עצמי למורה למתמטיקה של דני פדרמן.

תסתכל על התמונה הזו:

http://sports.walla.co.il/?w=/151/25734 ... 5/@@/media

כאן זה לא נראה חצי ראש ואפילו לא קרוב, אולי סנטימטר או שניים הבדל, אבל לא יותר. מה שכן, הוא באמת נראה די רזה אפילו ביחס לאליהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 5:42 pm 
Junior

סתם תהייה: מי זה השחקן מאשדוד שנראה כמו האח האבוד של ריקי רוביו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 222 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה