סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 9:39 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 180 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 4:32 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
שוב, כולה היה חסר שחקן אחד-משמעותי, אבל אחד. וכמו שאפי הכניס בעונה שעברה את סולומון לעניינים והפך אותו לשחקן ליגה לגיטימי העונה, אין סיבה לחשוב שהוא לא ייתן צ'אנס גם לדאוסן. לדעתי אתה עושה הנחה מאד גדולה לחולון עם ה"הרכבים נמוכים ומוזרים". איפה היתרון הגדול של חולון מול קו קדמי עם שון דאוסן מול קו קדמי עם ג'וליאן רייט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 4:37 pm 
Senior

זה לא העניין שהם שיחקו, זה העניין שהם כנראה (ככה נראה לי מהקלעים לפחות) שיחקו לא בעמדה שלהם. דאוסן הוא 2-3, שיחק מן הסתם ברוב המשחק כ4. לראשון יש עומק מאד גדול בקו החוץ, בפנים יש להם 2 זרים ו2 שחקנים בינוניים ומטה. אז אם כמו שאני מעריך דאוסון וסולומון שיחקו רוב המשחק בעמדה 4 בשביל לסגור את החור שהיה שם, זה לא הרכבים שישחקו בליגה וזה הרכב מוזר. כמובן שאם אפי שיחק עם פישטון ואיידן כל המשחק ורק עשה רוטציה עם שחקני החוץ שלו אני חוזר בי מכל מה שאמרתי. אבל על פי הסטטיסטיקה החלוקה המאד מאוזנת של הקלעים בין כל הגארדים לי לפחות עשה הרושם שראשון כנראה שיחקה בכל מיני הרכבים עם 4 גארדים וגבוה אחד, הרכבים שאחרי ההצטרפות של ג'וליין רייט כנראה לא ישחקו איתם יותר מידי אם בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 4:44 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

לאומית כתב:
לגבי ראשון, לא התרשמתי וזה כבר משחק שלישי שאני רואה אותם. שני הזרים מהקו האחורי לא מספקים את הסחורה, לזאריק אנמי וורן נעלם לפרקי זמן ארוכים ונראה די חסר חשק. על פניו, ירידה רצינית לעומת קיטשן וקרופורד והם כנראה יהיו תלויים לא מעט ברייט. שון דאוסן הפתעה נעימה, עשה כמה הלכים גדולים דווקא בהגנה, התקפית החבר'ה שלנו פשוט לא ספרו אותו ואת הקליעות שלו הוא עשה מחצי מרחק שהוא חופשי לגמרי, ממש כמו באימון. חנוכי ובן דוד זה חנוכי ובן דוד, עושים עבודה שקטה ודופקים את השלשות שהם חופשיים. אור סולומון במשחק די אנמי, לא ממש הראה משהו.

משהו מאוד מוזר קרה לוורן.
במשחקי האימון הראשונים הוא הראה יכולות מדהימות, כולל רבע של 18 נקודות, והיה הקלעי המוביל במרבית המשחקים.
פתאום הוא נעלם, היה גרוע במשחק נגד חיפה בגביע ווינר, באמת נראה בלי חשק, ואני מבין שגם אתמול בחולון.
יכולת יש לו, ראיתי במו עיניי... אפי יסדר לו את הברגים בראש, ואני מאמין שהוא יהיה בסדר.
את ג'ונס עדיין לא ראיתי מספיק, אבל אין ספק שזה שחקן שונה מקיצ'ן. הוא סילון, ילד בן 22... ייקח לו זמן להשתלב, אבל גם
כאן אני מאמין שהוא לא חתול בשק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 4:45 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
זה לא העניין שהם שיחקו, זה העניין שהם כנראה (ככה נראה לי מהקלעים לפחות) שיחקו לא בעמדה שלהם. דאוסן הוא 2-3, שיחק מן הסתם ברוב המשחק כ4. לראשון יש עומק מאד גדול בקו החוץ, בפנים יש להם 2 זרים ו2 שחקנים בינוניים ומטה. אז אם כמו שאני מעריך דאוסון וסולומון שיחקו רוב המשחק בעמדה 4 בשביל לסגור את החור שהיה שם, זה לא הרכבים שישחקו בליגה וזה הרכב מוזר. כמובן שאם אפי שיחק עם פישטון ואיידן כל המשחק ורק עשה רוטציה עם שחקני החוץ שלו אני חוזר בי מכל מה שאמרתי. אבל על פי הסטטיסטיקה החלוקה המאד מאוזנת של הקלעים בין כל הגארדים לי לפחות עשה הרושם שראשון כנראה שיחקה בכל מיני הרכבים עם 4 גארדים וגבוה אחד, הרכבים שאחרי ההצטרפות של ג'וליין רייט כנראה לא ישחקו איתם יותר מידי אם בכלל.

ואני חוזר ושואל, לעניין חולשתה של חולון, איך אפשר להגן עליה אם ילד שאמור לשחק 2-3 משחק 4 במקום מי שאמור להיות הזר הבכיר של ראשון, וחולון עם ה"גבוה הטוב בליגה" עדיין מפסידה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 7:07 pm 
Hall of Famer

בינתיים הרכז היהודי זאק רוזן שהיו ממנו הרבה מאוד ציפיות נראה גרוע .בלי קשר אליו חולון שום פעם בלי אף שחקן ספסל ישראלי בעמדות הפנים וזו בנייה לא נכונה לאורך זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 180 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, Google [Bot] ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה