סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 1:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 10:40 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
הפועל ניצחה בשיניים, נתניה בינתיים מתקשה נגד הכפר בלומיים וכרגע לקראת סוף הרבע הרביעי 71-71.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 10:46 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

נתניה עפה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 10:47 pm 
Sophomore

גליל מדיחה את נתניה.
הפתעה די גדולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 10:48 pm 
Freshman

גליל עליון משלימה סנסצייה ענקית ומנצחת את נתניה 76-74.
ברכות לצוד, תנחומים לנדב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 11:00 pm 
Junior

לפטופ כתב:
הוקיץ' כתב:
לפטופ כתב:
כצפוי השופטים באים קצת לעזרת הפועל.

באים לעזרת הפועל?
השופטים דפקו אותנו מתחילת המשחק עם כמה שריקות הזויות במיוחד.

כמדומני שמעולם לא ראיתי אוהד הפועל שלא מתלונן על שיפוט עוין, גם כשהוא נוטה 100 אחוז לטובתו, זה בד.נ.א.

כמדומני שאין לך מושג כי אתה לא מכיר אותי ואת רוב המשחק ככל הנראה בכלל לא ראית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 11:02 pm 
Junior

אני עם הוקיץ' פה. בעיקר כי השופטים נתנו לקרית גת להרביץ.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 11:02 pm 
Freshman

חובשי הכיפות מנתניה נראים זוועה.
ראמל בראדלי עם 3 מ-9 מהשדה ושישה איבודים.
דרון וושינגטון עם 5 מ-14 מהעונשין.
ג'ונתן מיצ'ל שהובא במקום ריימר מורגן מסתמן כפאשלה יותר גדולה מהבאתו של מורגן... 1 מ-7 מהשדה.
ולסיום - יהוא אורלנד חושב שהוא ריי אלן, זורק 13 פעמים מ-3. או אולי דני פרנקו חושב שאורלנד זה ריי אלן...
ומעל כולם חוגג אנטון קזרנובסקי עם 20 נק' ו-11 רב'.
פח. חבל על הארנונה שלי. העונה שעברה הולכת להראות יותר טוב מהעונה הזאת. להאריך את החוזה של פרנקו לאלתר.
מעבר לכך, כל הכבוד לבר-תנא ושחקניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 11:10 pm 
Sophomore

ראיתי את רוב המשחק, ולא ראיתי שהשופטים "דפקו את הפועל" עם שריקות "הזויות". לעומת זאת בהחלט ראיתי כמה שריקות במאני טיים שברור לי שהפוך לא היו נשרקות לעולם.
אבל נו, אוהדי הפועל, גנבו לנו, שתו לנו, דפקו אותנו.
זה שהשופטים לא שרקו על כל שטות (בניגוד למאני טיים, שם שרקו על כל שטות, רק לטובת קבוצה מסוימת) אומר ש"דפקו את הפועל"? נו באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 11:18 pm 
Junior

לפטופ כתב:
ראיתי את רוב המשחק, ולא ראיתי שהשופטים "דפקו את הפועל" עם שריקות "הזויות". לעומת זאת בהחלט ראיתי כמה שריקות במאני טיים שברור לי שהפוך לא היו נשרקות לעולם.
אבל נו, אוהדי הפועל, גנבו לנו, שתו לנו, דפקו אותנו.
זה שהשופטים לא שרקו על כל שטות (בניגוד למאני טיים, שם שרקו על כל שטות, רק לטובת קבוצה מסוימת) אומר ש"דפקו את הפועל"? נו באמת.

אם ככה אז הייתי ממליץ לך בדחיפות להחליף אופטימטריסט.
גם אלי סהר, שמעולם לא נחשד באהבה יתרה להפועל, טען בשידור שהשופטים מקפחים את הפועל.
סתם לדוגמה:
האריס עולה לשלשה, יותם שירן לא נוגע בו (אפילו לא קצת) והשופטים נותנים שלוש זריקות.
האריס חודר, דוחף את מתן נאור שנופל ועולה לג'אמפר. השופטים נותנים סל ועבירה שאפילו אם הייתה (ולא היתה) זה היה זמן רב לפני הזריקה.
בר טימור במתפרצת, שחקן של קרית גת עושה פאול מכוון והשופטים לא נותנים אפילו עבירה.

אני יכול להמשיך אבל באמת שזה מיותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 11:34 pm 
Hall of Famer

היו פה כאלה שטענו שהגזמתי אחרי התצוגה בווינר. מה דעתכם עכשיו? פרנקו זה פרנקו. בלי לראות את המשחק, אני יכול לתאר את התענוג שבלראות את יהוא אורלנד לוקח 13 שלשות ואת החגיגה של קזרנובסקי על הגבוהים. איזה כיף שבטלתי את המנויים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 12:13 am 
Freshman

אני די בטוח שהסגל הישראלי של נתניה נופל מהסגל של גליל עליון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 1:00 am 
Senior

לגליל יש את קזרנובסקי וגורדון זה כבר יותר טוב ממה שיש לנתניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 2:06 am 
Junior

טוב, עכשיו חזרתי הביתה מהמשחק ובשלוש מילים וואו, ווואו ועוד פעם וואו.
בחיים לא זכור לי משחק שהיה כל כך צמוד. במשך 40 דקות ההפרש לא עלה על 3 לכאן או לכאן.
(האמת היא שזה לא ממש 40 דק', כי 2 דקות למחצית נתניה פתחה פער של 7, שגדל בהמשך ל-9 אבל במהלך הרבע השלישי הגליל חזרה ועד סוף הרבע שוב היה תיקו).
מתחילת הרבע הרביעי לא יכולתי לשבת יותר, לא זוכר כזאת התרגשות ממשחק כדורסל, כולל האליפות בנוקיה.
אני מניח שהעובדה שמאז משחק ה"תענוגי אקסטרא דה לאקס" לא הייתי בכפר בלום במשחק מול קבוצת ליגת על תרמה גם היא לתחושה.
מחר טור ארוך ומפורט, בטח יעלה בכדורסלע.
אה, ונדב:
א. אני מבין שלא היית במשחק, דווקא חיפשתי אותך ולרגע חשבתי שאני מזהה אותך איפשהו בקהל.
ב. אתם רשאים לחוש מקופחים. השופטים שרקו לשולמן טכנית על כלום. השופט קרא לו, הוא לא שם לב והמשיך ללכת לכיוון הספסל, ואז השופט התעצבן ונתן לו טכנית. באמת שסתם.

RREEDDTT. כתב:
ערוץ 58 בשידור משולב של המשחקים של הגליל ,הפועל ת'א וירושלים נגד קבוצות הליגה השנייה............

הגליל דווקא שיחקו נגד קבוצה מהליגה הראשונה. ::yaz-yk:

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 4:17 am 
Sophomore

ברכות לגליל, מי ייתן ובמהרה תעלו לליגת העל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 9:55 am 
Hall of Famer

מנצור כתב:
אני די בטוח שהסגל הישראלי של נתניה נופל מהסגל של גליל עליון.

קוף ירוק כתב:
לגליל יש את קזרנובסקי וגורדון זה כבר יותר טוב ממה שיש לנתניה.

אתם זוכרים שנתניה הגיעה למשחק עם 4 זרים, 2 יותר מאשר לגליל, וזה היה אמור להשפיע הרבה יותר מאשר הסו-קולד יתרון של הגליל על נתניה בסגל הישראלי?

לעניין הטענה עצמה, מילא אבישי גורדון היה איזה דגן יבזורי צעיר שמסתובב עם יד הנפץ שלו בליגה נמוכה ומחכה לפריצה. אבל אנחנו מדברים על שחקן בן 35 שלכל אורך הקריירה שלו בליגת העל היה שחקן בינוני לכל היותר, והיום אין לו מקום בליגה הבכירה. לטעון עכשיו שהוא טוב מאורלנד (שאמנם רחוק מלהיות כוס התה שלי) נשמע לי מופרך. לגבי קזרנובסקי, אני אחד האוהדים היותר גדולים של הכשרון שלו (כמדומני שההודעה הראשונה או השנייה שלי בפורום סלניוז עסקה בו), אבל אני לא זוכר שמישהו ניבא לפני המשחק שהוא אמור לשלוט בצבע מול קילינסוורת' ומיצ'ל. רוצה לומר, תפסיק לנסות להיות חכם בדיעבד (מכוון לקוף).

צוד, כמובן שלא הייתי במשחק. אם בחרתי לבטל מנוי למשחקים ביתיים שמשוחקים במרחק 2 דקות הליכה נינוחה מהבית שלי, ברור שמכאן לא היתה לי כוונה לשרוף דלק, ממון ועצבים שהיו כרוכים בנסיעה לכפר בלום. ראיתי במשחק נגד הפועל ת"א את כל הרעות החולות של פרנקו מהעונה שעברה, ולכן היה ברור לי למה אני אמור לצפות. אבל עזוב להתעסק איתנו, כל הכבוד לכם ושיהיה בהצלחה בהמשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 10:25 am 
Junior

אחרי התחקיר המקיף שעשית על מסעדות באיזור הצפון התרשמתי אחרת.
והסגל הישראלי של נתניה לא נופל בכלום מזה של הגליל. הניצחון הזה הושג הרבה בזכות המעמד (בא נאמר שאיך שלא תהפוך את זה, בשביל נתניה המשחק הזה לא היה משחק היסטורי, בשבילנו לעומת זאת...) ואלילת המזל שלבשה אתמול אדום (קילינגסוורת' באחד המשחקים החלשים שאני זוכר ממנו EVER, וושינגטון עם אחוזים מהעונשין שהיו מביכים אפילו אותי ועוד).

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 10:36 am 
Hall of Famer

התחקיר המקיף היה לפני שראיתי את המשחק נגד הפועל ת"א, והתרשמתי שהבלתי ייאמן אכן קרה ופרנקו מצליח להעמיד קבוצה אפילו חלשה יותר מזו של העונה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 5:09 pm 
Junior

האח של סומו כתב:
ברכות לגליל, מי ייתן ובמהרה תעלו לליגת העל.

חס וחלילה

גם 2 זרים זה יותר מידי.

טוב לנו איפה שאנחנו

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 5:16 pm 
Junior

אגב המשחק אתמול הוא ההוכחה מבחינתי למה כמות הזרים הגבוהה היא כל כך מיותרת.

מכירים את השם לירן שוורצוולד?? דן ווליס??

הם לא יותר טובים מאייל שולמן , בטח שלא מיהוא אורלנד וגם לא מאלירן גואטה או תום סלוצקי (מי?? על הספסל של נתניה בוגר מחלקת הנוער של מכבי חיפה)

אבל הם משחקים , והם החברה המרכזים של הקבוצה שלהם , יש להם 2 זרים בקבוצה שתרמו אתמול 30 נקודות יחד אבל הקבוצה היא שלהם יחד עם אבישי גורדון , קזרנובסקי , יגאל ניר (מי?)
8 שחקנים בוגרים מחלקת הנוער של הגליל , 3 שחקני חיזוק ישראלים , 2 זרים ויאללה לדרך.

תשאירו את ליגת העל שם , את הליגה שבה בשקט בשקט אבנר קופל מאשר למכבי לרשום שחקן זר שישי כי הם תמכו בו בבחירות לאיגוד.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 5:41 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני תמיד אמרתי שצריך שליגת העל תהיה ליגה סגורה בלי הגבלת זרים, ושהליגה הלאומית תהיה לא ליגה נמוכה אלא ליגה משלימה למי שרוצה צביון ישראלי. הנה ביטלא ממחיש בדיוק את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 6:04 pm 
Senior

beatla כתב:
תשאירו את ליגת העל שם , את הליגה שבה בשקט בשקט אבנר קופל מאשר למכבי לרשום שחקן זר שישי כי הם תמכו בו בבחירות לאיגוד.

רק דבר אחד, אבנר קופל לא אישר למכבי כלום, רוב מוחלט של הקבוצות אתמול אישר למכבי עוד זר. אי אפשר לבוא לאבנר קופל בטענה כשהקבוצות תומכות בזה ברוב. 7 קבוצות אתמול הצביעו בעד, קבוצה אחת החליטה להמנע (ראשון) ו4 קבוצות התנגדו. כשרוב מוחלט של הקבוצות תומך, אי אפשר לבוא בטענות לקופל.

וביטלה, חלק מהדברים שאתה אומר זה נכון והגיוני, אבל היו גם הוד השרון ב60 הפרש, וקריית אתא ב40 הפרש ועל כל משחק כזה שיהיה צמוד יהיהו פי כמה וכמה משחקים של תבוסות גדולות.

אדלשטיין אמר אתמול בסיום המשחק דבר נכון. קבוצה אחת מגיעה בלי לחץ וקבוצה שנייה שיש לה רק מה להפסיד. זה יוצר את המשחקים "הצמודים" האלה לכאורה. אם הקבוצות האלה היו נפגשות במשחק ליגה משעמם סתם, ב9 מתוך 10 פעמים זה היה נגמר בתבוסה.

בקטע הזה ראובן צודק, וגם אתמול בשידור של המשחקים צודקים. ליגת העל היא ליגת העל, מקצוענית ואמורה להיות עם זרים מה לעשות כי לשם העולם הלך וכל עוד אנחנו רוצים שקבוצות יצליחו באירופה (ואנחנו רוצים, וחבל שרק מעט משתתפות) היא תישאר כזאת מה לעשות. אבל טוב יעשו אם ימתגו את הליגה השנייה יותר, יהפכו אותה לליגת דומיננטית וטובה, כזאת עם יותר כסף, יותר משאבים, ליגה שתהיה ישראלית ותהיה חממה לפתח שחקנים. ברוב אירופה, איטליה, צרפת, ספרד, יש ליגה שנייה מאד חזקה ומעניינת. המטרה של האיגוד צריכה להיות למתג את הליגה הזאת, להפוך אותה לטובה יותר, שבאמת תהיה בית גידול לישראלים טובים, שהרמה המקצועית שם תעלה בכמה וכמה מדרגות, ואם זה יקרה השחקנים שמשחקים שם ישתפרו יותר ויותר והכדורסל הישראלי רק ירוויח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 7:55 pm 
Junior

קוף ירוק כתב:
אדלשטיין אמר אתמול בסיום המשחק דבר נכון. קבוצה אחת מגיעה בלי לחץ וקבוצה שנייה שיש לה רק מה להפסיד.

אם היה לחץ אתמול הוא לא היה על נתניה. לדעתי דווקא השאננות דפקה אותם.
ביטלא, היית במשחק?

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 8:04 pm 
Senior

הלחץ נובע מהשאננות. כאילו, אתה מגיע למשחק נגד קבוצת ליגה שנייה ופתאום המשחק צמוד, לקבוצה היריבה אין מה להפסיד (אני חושב שקראתי שאפילו המאמן שלכם אמר את זה, שבמשחקים כאלה פתאום זריקות מטורפות נכנסות בגלל חוסר הלחץ), כשפתאום השחקנים בקבוצת הפייבוריטית מתחילים להלחץ תוך כדי המשחק כשהם מבינים שזה לא קל כמו שהם חשבו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 8:47 pm 
Junior

אבל ב3 דקות האחרונות של המחצית הראשונה הם עלו ל7 הפרש. זה היה אמור להרגיע אותם, לא?

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 9:02 pm 
Senior

לא נראה לי כשאתה מצפה להגיע למשחק ולטייל ש7 הפרש זה מרגיע. במיוחד כשבטח צימצמתם את ההפרש דיי מהר בפתיחת המחצית השנייה לא? אני לא מתכוון שמגיעים למשחק לחוצים, אבל כשהמשחק לא מתפתח כמו שהם ציפו (וברור שהוא לא, יש להם זרים מנוסים בליגה שכנראה חשבו שהם באים לטיול קליל של 20 הפרש+) הלחץ מתגבר ומתחיל להשפיע. זה מה שקרה להפועל ת"א אתמול גם כן. כשקבוצה אחת חייבת לנצח, קבוצה שנייה אין לה מה להפסיד, לחץ משחק תפקיד בסופו של דבר אני חושב. ברגע שהשאננות שהייתה מובילה למשחק צמוד כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 66 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עודד ל, עופר האדום ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה