סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 7:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 129 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 12:20 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מותר, אגב, להגיד שאף פעם לא החזקתי מרפשה?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 12:23 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
יא אללה, מילא להשתלט לו על החיים ועל הקריירה, מסתבר שאשתו של מורן רוט שולטת לו גם על הפייסבוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 12:32 am 
Hall of Famer

יא אללה, מסתבר שמישהו קורא את הפייסבוק של מורן רוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 1:19 am 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:
מותר, אגב, להגיד שאף פעם לא החזקתי מרפשה?

אני נוטה להסכים. האמת שאף פעם לא זכורה לי איזושהי שיטת משחק מיוחדת מהקבוצות שלו, למעט זה שהן פשוט זרקו המון המון לשלוש. בסקיפר שהוא הגיע איתה לגמר היו מפגיזים כבדים כמו באזילה, וואיניץ' ודלפינו, עם גיבוי של סמודיש מעמדה 4 וזה עבד טוב. במקומות אחרים עם חומר שחקנים פחות טוב זה נראה ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 1:25 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
יא אללה, מסתבר שמישהו קורא את הפייסבוק של מורן רוט.

קצת יותר מאלף מאה ומשהו משוגעים לדבר, אני מניח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 1:27 am 
Junior

ניצחון יפה של מכבי ת"א. בלאט בראיון בסוף המשחק, הביע המון ביטחון בסגל השחקנים שלו, האמת שאני קצת פחות.
רפשה ניהל את המשחק לא טוב. בלשון המעטה. מספיק שהיה מנהל במעט יותר פדנטיות את הדקות של השחקן החשוב שלו היום - קאלוואי - מכבי לא הייתה פותחת את הפער העצום שאחריו מלאגה הייתה צריכה לרדוף כל הערב. הוסיף חטא על פשע, והציב את וויליאמס כעמדת הפוינט גארד בעת כשהושיב את קאלוואי על הספסל. בהמשך, סחט את קאלוואי ברבע השלישי כשהוא היה אמון על החזרה של מלאגה למשחק, ועקב אי אמידה נכונה של הדקות שלו, היה צריך להושיב על הספסל בזמן קריטי.

בנקודה אחרת, אני מקבל בהבנה בכורות פושרות של שחקנים שטועמים בפעם הראשונה את הרמה הגבוהה של הכדורסל האירופאי כמו היקמן, כמו נק"מ והשאר. אני לא מקבל את זה שקאלוואי שהוא מנהל משחק סביר פלוס, שחקן הגנה מעולה ושחקן התקפי בינוני לגמרי, ממטיר על הראש 25 נקודות באחוזים כאלה. ההגנה הקבוצתית של מכבי עמדה יפה במחצית הראשונה ובעיקר ברבע השני. הרוטציה ההתקפית לא עמדה מספיק טוב, קאלוואי נתקל בשמירה עצלה של הגארדים ועל כך צריך לתת את הדעת, כי כשיגיע שחקן מהקו האחורי שגם חודר וגם קולע זה יגמר ביותר מ-25 וגם עם שורה סטט' איכותית יותר.

התצוגה היום של שארמנדיני מעט מלחיצה אותי. סביר מאוד שאנחנו מגלים פה נקודת תורפה הגנתית בפיק אנד רול ברמה של סופו, רק בלי ההיתרונות שבצד ההתקפי. נק"מ, לא נחרוץ דינו אחרי משחק אחד וכמה משחקי הכנה, נראה קצת מבוהל, הסגירה לריבאונד לא קיימת והוא מסתמך נטו על האתלטיות והפיזיות שלו, לא בטוח שיעבוד לו ברמה הזו לאורך זמן(הליגה הספרדית טובה ככל שתהיה לא מפגישה אותו כל שבוע עם ואסקז ורייס שנוכל להיות בטוחים ביכולת הריב' שלו על סמך המספרים שהעמיד בליגה הספרדית אשתקד), נראה קצת כי מכבי לא כל-כך הבינו מה הם קיבלו ממנו. הוא לא ממש מוריד כדור לריצפה והקליעה מהמידל ומהשלוש עוד לא יושבת. ימים יגידו.
השאלה שלי היא לא גבי ג'יימס - אם תומאס הגיע, אז מה ג'יימס עושה פה? מכבי מחזיקה פה בפריבילגיה ששמורה לקבוצות אחרות, להחזיק בשני שחקנים כל-כך דומים באותה העמדה. בבייחוד שהמס על ג'יימס גם עלה.

נערך לאחרונה על ידי יואב בתאריך ו' אוקטובר 12, 2012 1:30 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 1:28 am 
Senior

קו קידמי זה אוברייטד. כבר אין ממש שחקני פנים דומיננטים באירופה ודיוויד עושה בשכל ומנצל את היכולות ההגנתיות של תומאס את ג'יימס בשביל לייצר גבוה הגנתי לא רע בכלל ביחד. הם אולי לא יקלעו 20 נק' למשחק, אבל הם ידאגו שהגבוהים של היריבה לא יקלעו יותר מידי ובסופו של דבר במקרה הגרוע יתקזזו איתם.

אליהו היה ונשאר אחד ממספרי ה4 הטובים באירופה וטוב יעשה בלאט אם יתן לו יותר קרדיט ולא ינסה לדחוף את מדלי.

ההבדל היום מכל משחקי ההכנה של מכבי כמובן היו שהגארדים הגיעו לשחק. היקמן ולוגן במשחק מצוין, פניני חזר אחורה לסוף השנה הראשונה שלו במכבי והיה אדיר בהגנה, התקפה, ובקבלת החלטות ועזרה בניהול המשחק. מורן רוט עשה עבודה גדולה בניהול במשחק בדקות שהוא שיחק (+13). לאנדסברג היה טוב ותרם. כל הגארדים של מכבי הגיעו היום לעבודה, אולי למעט יוגב שהיה חלש עד ששלשת הפוקס עם הקרש שלו נכנסה בטעות ונתנה לו ביטחון מחדש (ואז גם הוא הגיע למשחק וגמר אותו).

הדבר שהכי הרשים אותי במכבי זה הפירגון, לפעמים פירגון יתר. אין אגו, העבירו מסירות יפות, חיפשו את השחקן הפנוי, שיחקו כקבוצה שנהנת לשחק ביחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 1:36 am 
Senior

לא הייתי אומר שגבוהים זה אוברייטד. פשוט איך שמאלאגה נראתה לא היה שום סיכוי שגם גבוהים יותר טובים מואסקז ופרוביץ' יעשו משהו. כמעט כל המהלכים הסתיימו בזריקות של הגארדים במהלכים של אחד על אחד. לגבוהים אתלטיים יש יתרון יחסי בלסגור מהלכי פיק אנד רול. גם מול קבוצה כמו סיינה מכבי לא תסבול יותר מידי מלשחק עם אחד מהשניים האלה בתור סנטר. מול קבוצות יותר חזקות זה סיפור אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 1:41 am 
Hall of Famer

בעיני הקו הקדמי של מכבי, למרות שלכאורה אף אחד בו לא נתן משחק יוצא דופן, עשה עבודה פשוט גדולה בשני משתנים שהיו מאוד חלשים במכבי בשנים האחרונות, קודם כל, הוא כמעט ולא נתן למלאגה להשיג נקודות מהזדמנות שנייה, תוצאה של ריבאונד הגנה טוב בסך הכל ושנית, הוא אטם לחלוטין את הצבע מבחינה הגנתית, מלאגה רק עם 10/32 ל-2, וזה לא בגלל שהם החטיאו יותר מדי זריקות טובות, ההגנה של מכבי בצבע הייתה פשוט פנטסטית היום (אם כי צריך לציין שמלאגה מבחינתה עשתה מעט מאוד כדי לנסות להפעיל את הקו הקדמי שלה שגם הספיק לצבור לא מעט עבירות מהירות, במיוחד ואסקז). בדרך כלל הגנה טובה בצבע, הרבה חסימות וריבאונד הגנה אלו שלושה דברים שלא פשוט להשיג את כולם ביחד במשחק אחד, מכבי עשתה את זה יפה מאוד הערב.

אז נכון שהתקפית, חוץ מאליהו והגויאבות כל מה שהיה שם זה רק נקודות זבל וקליעות עונשין של שרמדיני, אבל עדיין, מבחינת נקודות פר-משחק, אני לא בטוח שהיכולת של שרמדיני להגיע המון לקו ולקלוע משם באחוזים גבוהים שווה למכבי פחות מהיכולת (המאוד לא יציבה יש לומר) של סופו לעשות נקודות בפוסט-אפ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 1:42 am 
Senior

מתקן, גבוהים התקפיים. זה בונוס נחמד אם יש שחקן פנים התקפי דומיננטי וטוב, זה כן. אבל כמעט אין כאלה כבר בכדורסל האירופי ובכלליות זה קצת אוברייטד לדעתי. גבוה הגנתי זה היום לא פחות חשוב אם לא יותר חשוב, ולפחות לגביי תומאס וג'יימס שניהם בהחלט גבוהים הגנתיים טובים יחסית.

אני חושב שאחרי שאולימפייקוס זכתה בשנה שעברה בגביע אירופה עם 2 גבוהים גמדים בלי יכולת התקפית (אבל שניהם שחקני הגנה טובים מאד), אפשר להבין באיזה מקום את ההגיון של בלאט (שממה שנשמע הוא זה שדחף לכיוון הזה) שהחליט לוותר על גבוה דומיננטי בשביל סגל עם גבוהים יותר הגנתיים אבל כאלה שיתאימו לסגנון שהוא רוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:01 am 
Senior

העניין הוא שאני לא יודע כמה ג'יימס ותומאס הם גבוהים הגנתיים טובים מול השחקנים שהזכרתי קודם. לאולימפיאקוס נדמה לי היה את פרו אנטיץ', 2.10 מ' די מאסיבי בחמישייה. באופן כללי אני לא רואה אותם בתור מודל לקבוצה אלופה כי הם נראה לי הקבוצה הכי פחות מוכשרת שעשתה את זה ב-15 השנים האחרונות, בלי לזלזל בחבר'ה כמו פרינטזיס ומאנצריס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:05 am 
Junior

אני לא יודע איך זה משתלב או לא משתלב עם הקו של הדיון, אבל אנטיץ' עשה בדיוק את כל מה שהוא עשה עד עכשיו בקריירה - לעמוד מחוץ לקשת ולזרוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:08 am 
Senior

הוא עדיין 2.10 מ' עם יותר בשר מהפורוורדים של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:15 am 
Senior

שחף, אני זוכר כמה מפגשים של שון ג'יימס עם סופו בשנה הראשונה שלו במכבי שבהם הוא הסתדר איתו לא רע בהגנה וסופו מבחינתי (במיוחד בעונה הראשונה שלו) הוא הגבוה ההתקפי הכי טוב באירופה (כשהוא בכושר כמובן). תומאס אומנם זה רק מהמשחק היום אבל עושה רושם של אתלט ואנרגטי כזה שיכול להסתדר עם שחקנים. נכון שיהיו להם ימים רעים ויהיו להם ימים שזה לא יצליח, אבל בסה"כ אני בהחלט חושב שהם שחקנים הגנתיים טובים (ודיי נגרים התקפית, אם כי לתומאס עושה רושם יש יותר פוטנציאל לעשות סלים קלים במתפרצות והתקפות מעבר).

אבל בו נניח שאתה צודק והם כן יתקשו עם גבוהים יותר מאסיבים וטובים התקפית כמו שתיראת. תעבור בבקשה על הירוליג בכלליות, על כל הקבוצות, ותספור בבקשה כמה קבוצות כאלה שיש להם גבוהים כאלה שאתה חושב שהם יתקשו מולם יש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:24 am 
Junior

קוף, לבוא ולומר על דיוויד בלאט, אחד שלקח את אחד ההימורים הכי גדולים שיש - סופו - בשביל לנסות ולהרוויח שחקן פנים דומיננטי במחיר זול(ביחס לאירופה, לא ביחס למכבי), שהוא מוותר על שחקן ציר בשביל שחקן פנים הגנתי טוב כי זה "משרת את השיטה שלו טוב יותר" זה נראה לי מופרך.
דיוויד הבין את מה שדיברו עליו פה הרבה, אין באירופה ההיצע גדול של שחקני פנים דומיננטים - אני לא מדבר על שחקנים כמו מירוטיצ'ים או טלטוביצ'ים שבורחים וזורקים החוצה אלא כאלו שמתנהלים עם הכדור בסמוך לאזור הצבע - וכשהבין שאין לו את היכולת הכלכלית להביא אחד כזה, שינה את הסגנון של השחקן שהוא מחפש בכדי שיפתח בפניו שוק אחר וגדול יותר של שחקנים, מהם הגיע תומאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:33 am 
Senior

קוף ירוק כתב:
שחף, אני זוכר כמה מפגשים של שון ג'יימס עם סופו בשנה הראשונה שלו במכבי שבהם הוא הסתדר איתו לא רע בהגנה וסופו מבחינתי (במיוחד בעונה הראשונה שלו) הוא הגבוה ההתקפי הכי טוב באירופה (כשהוא בכושר כמובן). תומאס אומנם זה רק מהמשחק היום אבל עושה רושם של אתלט ואנרגטי כזה שיכול להסתדר עם שחקנים. נכון שיהיו להם ימים רעים ויהיו להם ימים שזה לא יצליח, אבל בסה"כ אני בהחלט חושב שהם שחקנים הגנתיים טובים (ודיי נגרים התקפית, אם כי לתומאס עושה רושם יש יותר פוטנציאל לעשות סלים קלים במתפרצות והתקפות מעבר).

אבל בו נניח שאתה צודק והם כן יתקשו עם גבוהים יותר מאסיבים וטובים התקפית כמו שתיראת. תעבור בבקשה על הירוליג בכלליות, על כל הקבוצות, ותספור בבקשה כמה קבוצות כאלה שיש להם גבוהים כאלה שאתה חושב שהם יתקשו מולם יש?

אז אתה ואני מסתכלים על דברים בצורה אחרת. למכבי היה חיסרון די מובנה בהתמודדות מול קווים קדמיים עבים וגבוהים בשנים האחרונות. ככה היא הפסידה 4 פעמים לברצלונה, לדוגמא. מכבי לא אמורה לבנות את עצמה להתמודד מול פרוקום ואלבה ברלין, אלא לבנות את עצמה להתמודד עם צסק''א וברצלונה. הסיפור על בלאט ותומאס- נו שווין. בלאט העדיף גבוה כבד ואיטי כמו מאריץ'. תומאס זה ברירת מחדל לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:44 am 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
קו קידמי זה אוברייטד. כבר אין ממש שחקני פנים דומיננטים באירופה ודיוויד עושה בשכל ומנצל את היכולות ההגנתיות של תומאס את ג'יימס בשביל לייצר גבוה הגנתי לא רע בכלל ביחד. הם אולי לא יקלעו 20 נק' למשחק, אבל הם ידאגו שהגבוהים של היריבה לא יקלעו יותר מידי ובסופו של דבר במקרה הגרוע יתקזזו איתם.

אליהו היה ונשאר אחד ממספרי ה4 הטובים באירופה וטוב יעשה בלאט אם יתן לו יותר קרדיט ולא ינסה לדחוף את מדלי.

ההבדל היום מכל משחקי ההכנה של מכבי כמובן היו שהגארדים הגיעו לשחק. היקמן ולוגן במשחק מצוין, פניני חזר אחורה לסוף השנה הראשונה שלו במכבי והיה אדיר בהגנה, התקפה, ובקבלת החלטות ועזרה בניהול המשחק. מורן רוט עשה עבודה גדולה בניהול במשחק בדקות שהוא שיחק (+13). לאנדסברג היה טוב ותרם. כל הגארדים של מכבי הגיעו היום לעבודה, אולי למעט יוגב שהיה חלש עד ששלשת הפוקס עם הקרש שלו נכנסה בטעות ונתנה לו ביטחון מחדש (ואז גם הוא הגיע למשחק וגמר אותו).

הדבר שהכי הרשים אותי במכבי זה הפירגון, לפעמים פירגון יתר. אין אגו, העבירו מסירות יפות, חיפשו את השחקן הפנוי, שיחקו כקבוצה שנהנת לשחק ביחד.

אני התרשמתי מאד מההגנה במחצית הראשונה. לא ראיתי את כל משחקי ההכנה, אבל במה שראיתי ראיתי בעיקר אישית עם טראפים (שהיו כשלעצמם לא רעים), והנה היום - פתאום אזורית, אזורית מאד מתואמת ומאד עירנית, מגיבה מהר בעיקר בקו הגארדים שרצו משחקן לשחקן. לא ראיתי את זה באף משחק הכנה, ובכל זאת זה נראה כאילו מכבי תירגלה את זה המון שעות. והציר של ההגנה הזו, למרבה הפלא, היה ליאור אליהו שזז בין הקו הקדמי לאחורי בצורה מרשימה מאד, סגר קווי מסירה, וחטף כדורים. לא האמנתי למראה עיני.

דווקא מההגנה של פניני לא מאד התרשמתי. הוא הפסיד במאבקי הכוח בפנים, והשחקן שלו חדר עליו כמה פעמים כשפניני מלווה אותו בדחיפה בגב... נדמה לי שנשרקו לו שתי עבירות כאלה. אבל בהתקפה הוא נתן משחק ענק - קליעה, החלטות טובות, יצירת מצבים לאחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 4:35 am 
Junior

Luiscola כתב:
אני חלמתי או שנפלט לשלח "הוא פשוט אידיוט" ?

מצטער להסיט מהדיון המקצועי.

ללא כל ספק, עם רמקולים בווליום גבוה, שלח אכן אמר על שרמנדיני את המשפט הנ״ל. האמת?! צודק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 1:57 pm 
Hall of Famer

סך תרומת שלושת שחקני הפנים של מכבי ב-40 דקות עגולות - 17 נק' , 4/13 ל-2 , 9/11 מהקו של שרמנדיני , 15 ר' ( 7 מהם בהתקפה ) , 3 איב' , 5 חס' , סחטו וביצעו 9 עבירות .
אחלה בחלה של מספרים ( ונוסף לזה גם הגנת צבע טובה , סחיטת עבירות תוקף וכו' ) , בטח אם משווים אליהם את פרוביץ' ווסקז וזוריץ ( ששיחקו יחדיו קרוב ל-40 דקות ) וצברו יחדיו מדד של 8- ...
לא מבין את הרצון להביא עוד סנטר , אפשר לחשוב מה כבר אפשר להביא בתקופה הזאת .

זה רק אני , או שג'יימס גיסט ללא השיער הוא שחקן הרבה פחות מגניב , ואפילו אולי נאמר פחות טוב ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:20 pm 
Hall of Famer

לא עוד סנטר, אלא סנטר במקום נק"מ, מה שממילא יסיט את תומאס, אחד משלושת שחקני הפנים עליהם דיברת לעמדה 4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:34 pm 
Hall of Famer

ממה שראינו מתומאס אתמול, באירופה הוא הרבה יותר סנטר מפאוור (אם תרצה-4.68), הוא משחק כמעט אך ורק ליד הסל ואין לו ג'אמפ שוט עם טווח. נכון שיכול להיות שמול שחקנים יותר מאסיביים וגבוהים יהיה לו קשה בהגנה (למרות שאתמול זה לא ממש נראה ככה), אבל מצד שני, להם יהיה קשה מאוד להתמודד עם המהירות והאתלטיות שלו. דבר אחד שמאוד הרשים אותי אצלו אתמול, למרות שלא בא לידי ביטוי בנקודות, זו המהירות שבה הוא עובר את המגרש, ברגע שההגנה של מכבי תהיה מתואמת יותר ותיצור יותר התקפות מעבר, הוא ישיג למכבי הרבה נקודות קלות.

בכל מקרה, גם אם נק"מ ישוחרר, ואני לא רואה את זה כל כך מהר אלא אם כן יש איתו בעיות משמעת, פציעות או משהו בסגנון, מכבי תביא במקומו גבוה שמסוגל לקלוע מחצי מרחק ומעלה כי כרגע אין לה אף אחד כזה. אם יהיה כזה סנטר שיהיה זמין, אז היא תביא סנטר, אם יהיה כזה שהוא פאוור אז היא תביא פאוור. לא רואה את בלאט כמאמן שמקובע במיוחד על עמדות, הוא צריך גבוה שקולע מבחוץ אז זה מה שהוא יביא, ואם זה אומר שתומאס יצטרך לשחק 4 או 5 או 4.71 אז זה מה שהוא ישחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:47 pm 
Sophomore

אתם ממהרים יותר מידי עם נק"מ.
בסך הכול הוא היחיד מבין הזרים שיש לו ניסיון אירופי ברמות הגבוהות (חוץ מלוגאן שלא היה משמעותי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:53 pm 
Hall of Famer

גם באסטון שיחק רק קרוב לסל, ולא זרק מחצי מרחק (קצת בעונה האחרונה שלו), ובכל זאת היה 4. זה יותר פונקציה של הגנה לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 3:26 pm 
Hall of Famer

באסטון שיחק 4 כי וויצ'יץ' היה גבוה יותר, כבד יותר, וגם השלים אותו טוב כי הוא יכל לקלוע מבחוץ. עכשיו, ברור שאני אשמח מאוד אם יגיע איזה וויצ'יץ' למכבי, אבל זה לא הכי ריאלי בעולם וכמו שכתבתי, אם מכבי תחליף את נק"מ, אני מעריך שהיא תחפש גבוה שיכול לקלוע מבחוץ, אם היא תמצא סנטר כזה אז תומאס באמת יזוז ל-4, אם היא תמצא פאוור כזה, שזה התרחיש היותר סביר בעיני, אז תומאס ישחק הרבה 5.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 3:37 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לא רואה את נק"מ משוחרר כ"כ מהר, גם כי הוא השחקן היקר בקבוצה וגם כי הוא הסטרץ 4 היחיד (למרות שראו גם במשחקי ההכנה וגם אתמול שהוא סטריקי שוטר). אין מה לעשות, במשחק בו משותפים 11 שחקנים יהיו כמה שלא ייכנסו למשחק, אתמול אלו היו נק"מ (שלזכותו יאמר שלא כפה את עצמו) ושרמדיני (שלזכותו יאמר שסחט 6 עבירות וקלע 9-12 מהקו, דבר שסופו לא תמיד הצליח לעשות).
אני גם לא רואה בעיה עם זה שג'יימס ותומאס דומים בתכונות שלהם. היתרון שיש לך עם שניהם הוא שהם יכולים לתת 10 עבירות במשחק ולהגן מצויין על הטבעת (12 ריב', 5 חס' (ו-6 עב') אתמול לשניהם), וחוץ מזה תומאס יכול לשחק גם 4 והראה יכולת מסירה מרשימה מהפוסט וגם שתי הזריקות שלו בפוסט אפ אמנם הוחטאו אבל נראו יותר טוב מרוב מהלכי ה1 על 1 של הנדריקס.
בכלל נראה לי שאתמול מכבי פגשה את אחד הקוים הקדמיים המאיימים ביורוליג (אם לא בהתקפה אז בטח בהגנה) וצלחה את המבחן בהצלחה (למרות שהדקות הרעות שוב באו כאשר פרוביץ היה על המגרש, לא רואים בסטטיסטיקה אבל הוא משנה המון זריקות בצבע).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 129 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: