סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 5:25 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 80 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 1:12 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
דיברת על שלושה שחקנים למשחק. עדיין יש למיאמי את האסלם, בוש, לברון... שבוודאי הוא צוות פנים עדיף על מה שהיה לנו...

השלישיות שהעלתי בוודאי לא עולה על זו של מיאמי...

וזאזא הצעיר היה נראה כמו כלום ושום דבר. על מה אתה מדבר בכלל? הוא היה שחיף חלוש ונטול כשרון.
עם השנים הוא העלה מאסה והפך לשחקן קשוח שמרביץ ללא הכרה ומשחק חזק. היום הוא שחקן שכל אחד בפיליפס ארינה אוהב. ואפילו מועמד לגיטימי לחמישייה.

זאזא של היום הוא אחד הבאק אפ סנטרס הכי טובים בליגה היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 1:59 am 
Junior

shachaf78 כתב:
מייק מילר עבר המון פציעות במיאמי שמאוד הגבילו אותו. הפציעה הראשונה וההכי משמעותית הייתה בעין, ואני מניח שלקלעי זה משהו שלא קל להתגבר עליו. אדי האוס קלע באחוזים שתואמים את אחוזי הקריירה שלו במיאמי, עונה אחרי שהוא קלע ב-25% לשלוש בניקס. באטייה... אף פעם לא היה איזה מכונת ירייה אוטומאטית לשלוש. בעיקר קלעי מאוד יציב לאורך הקריירה. רק בעונה אחת הוא עבר את ה-40%. ברובן הוא קלע שלשה וקצת למשחק. באופן מפתיע, לבאטייה יש כמעט 50% יותר סלים וכמעט פי 2 יותר זריקות לשתיים במהלך הקריירה מאשר לשלוש.

באטייה עדיין קלעי של 38% בקרירה, במיאמי הוא נתן % הקליעה מ3 הכי גרוע בקרירה. מילר עדיין שיחק 40 משחקים בעונה הראשונה וקלע ב36.4% מה3, האחוז השני הגרוע בקרירה שלו (הכי גרוע 36.3%), ובעונה השניה קלע באחוז גבוה אבל לא היה יציב. אדי האוס ומייק ביבי-0 תרומה בפלייאוף.

אני חושב שריי ריי יהיה טוב, אבל קודם כל, הוא ישחק לצד וייד-קרי אחד מהם ישחק רכז או סמול, שזו הגבלה מסוימת. שנית התפקיד שלו יהיה קאץ' אנד שוטר נטו. אני חושב ששחקן כמו בילאפס או ג'ייסון טרי (שהיו פנויים להובלה) היו עוזרים הרבה הרבה יותר להתקפה של מיאמי מאשר קאץ' אנד שוטר מעולה. שניהם גם קאץ'-אנד-שוטרים טובים מאוד, וגם יכולים ליצור לעצמם קליעה מכדרור הרבה יותר טוב מאלן, שניהם מצוינים בקלאץ' ולטעמי יותר מוכחים במאני טיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:02 am 
Hall of Famer

בילאפס מייצר יותר טוב מכדרור מאשר ריי אלן? ובמיוחד אחרי הפציעה? בוא נגיד שמאז שריי אלן עזב את מילווקי, כלומר כשהוא שיחק בבוסטון ובטח ובטח כשהיה בסיאטל, הוא היה פשוט שחקן התקפה טוב יותר מאשר בילאפס, כן - גם ביצירה מכדרור. אז נכון שהיום הוא חטייאר, אבל גם בילאפס כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:13 am 
Junior

מי אמר שבילאפס חטייאר? בפעם האחרונה שראיתי אותו בקליפרס צ'ונסי עדיין היה אחלה, בטח בעונה קודם בניקס. לא התכוונתי שהוא עובר את השחקן שלו בכדרור כמו פעם אלא שהוא קולע טוב מכדרור, למשל אחרי חסימה, או בתנועה, או בג'אמפ סטופ במתפרצת טוב יותר מאלן של היום. כנ"ל טרי.
rony כתב:
ושחף-כל שנה מספידים את בוסטון, כל שנה (חוץ מ-2010) הסלטיקס מאכילים את המבקרים חצץ.

המספידים כנראה לא ראו מה הסלטיקס עשו בקיץ-חתיכת מהפכה מקבוצה זקנה.
הזקנים היחידים הם גארנט שנתן פלייאוף של 20 ו10, פירס וטרי שנתנו עונה רגילה טובה.
ויש כמובן את רונדו שהפך לסופרסטאר לכל דבר ועניין.
ג'ף גרין ובראדלי הצעירים מהספסל, מלו וסאלינג'ר הרוקיס, ומיליצ'יץ שעדיין צעיר וההרגשה שיפרח בבוסטון.
וכל זה בנוסף לג'ט שגם יבוא מהספסל, זה הספסל הטוב בליגה לדעתי.
זו קבוצה שתיתן פייט למיאמי, ותהיה בטופ של המזרח גם בעוד שנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:28 am 
Senior

פלאש, מילר "עד הפציעה" לא שיחק. הוא נתן את האחוז המחורבן הזה אחריה. מייק ביבי לאורך רוב הקריירה שלו היה שחקן שיוצר לעצמו את מצבי הקליעה ולא ההפך. ראינו אותו גם השנה בניקס והוא לא בדיוק הרשים. במקרה של באטייה אולי יש לך קייס- אבל מעשית האיש לא היה קלעי כזה מטורף לפני שהוא הגיע למיאמי. פשוט זה היה הנשק העיקרי שלו לאורך הקריירה בצד ההתקפי כי אין לו אתלטיות או שליטה בכדור מעל הסמול פורוורד הממוצע בליגה.

לגבי אלן, בקבוצה שיש לך שניים מחמשת שחקני האחד על אחד הטובים בליגה, שחקן שמקפיץ פחות וצריך פחות את הכדור ביד זה יתרון, לא חיסרון. אלן נשאר לדעתי מספיק טוב כדי לשים את הכדור על הרצפה אם ייצמדו לו יותר מידי לגופיה. זה מספיק, והוא בוודאי לא יצטרך ממילא לעשות את זה הרבה.

רוני, לא הספדתי את בוסטון. טענתי שגארנט לדעתי לא יחזור על היכולת מאשתקד, ופירס עדיין מזדקן בעוד שנה. יכול להיות שהשנה רונדו יסחוב שם את העגלה לחלוטין, כמו שקרה עם פארקר בסאן אנטוניו. הם עדיין פחות טובים ממיאמי, אוקלהומה סיטי וכנראה גם מהלייקרס השנה, ואני עדיין לא רואה אותם לוקחים אליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:44 am 
Junior

אבל עובדה שהגיעו שחקנים שלא צריכים כדור ביד וההתקפה של ההיט לא זרמה מצוין. לטעמי זה בגלל שאחוזי הקליעה הכי טובים באים מכדור שיצא מהפוסט לקלעי על קשת ה3, או ממוסרים סטייל נאש ורונדו. כשהמשחק שלך מתבסס על סמי חדירה-ואז הוצאה, שוב ושוב ושוב, תקבל זריקות טובות אבל סביר שהמגן יספיק להפריע מעט. הכי נוח לקלוע כשהכדור יוצא מהפוסט החוצה אחרי דאבל טים, וזה משהו שלא היה במיאמי עד שלברון נכנס על דוראנט והארדן לפוסט אפ ומסר משם, ואז באטיה ומילר הפציצו בגמר.

השנה יש המון כשרון בקבוצות אחרות-הלייקרס מחזיקים בצמד הגארדים הטוב בליגה ובצמד הגבוהים הטוב בליגה, ועוד סקורר כמו ג'יימסון מהספסל. אוקלהומה מחזיקה ב2 סופרסטארים, אלסטאר, וסף אלסטאר, כולם לפני השיא. במקום מיאמי הייתי מביא עוד סקורר כמו בילאפס/טרי, לא יודע אם התקפה שנבנית על שניים מחמשת שחקני האחד על אחד הטובים בליגה (שאחד מהם אחרי ניתוח), בלי שיטה התקפית אמיתית, שוב יספיקו למיאמי. בוא נזכור שמיאמי זכתה בפייס ביריבות שלה במזרח אחרי שהאוורד נפצע, רוז נפצע, 3-4 שחקני ניקס נפצעו, ופירס ואלן שיחקו פצועים (מצד שני גם בוש נפצע ולכן הם לא דרסו-ועדיין לא פגשו יריבה חזקה עד הגמר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:59 am 
Junior

חוץ מאוקלוהומה והספרס איזה עוד יריבות חזקות באמת היום בפלייאוף עונה שעברה?

ההיט צריכים קלעי יציב, והבחינה הזו לא רק שאין עדיף מריי אלן בשוק, אולי אין עדיף ממנו בליגה. לא צריכים שחקן שצריך כדור ביד במשך מרבית ההתקפה כדי ליצר לעצמו מצב קליעה כמו צ'ונסי וטרי... בקבוצה עם וויד ולברון, בטח ובטח שיש גם את בוש שצריך הרבה את הכדור בהתקפה עומדת, אלן יושב בצורה מושלמת.

ואומנם ללייקרס יש את צמיד הגארדים הטוב בליגה, אבל שלישית הקו האחורי (קובי נאש וארטסט) בפירוש לא הטובים בליגה (אוקלוהומה בטוח עדיפים ויש מצב שגם מיאמי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 3:11 am 
Freshman

rony כתב:
Super Mario כתב:
שכחת את האסלם וג'ואל אנת'וני. וזה בלי להוסיף את לברון, באטייה ולואיס שישחקו המון כ-4.

קו קדמי של בוש, האסלם, אנתוני והארלסון (עם לברון, באטייה ולואיס כאופציות ל"סמול בול") זה ממש לא כזה גרוע. בטח כשהשם הראשון שכתבתי הוא אולסטאר, ואחד הגבוהים הטובים בליגה.

לא שכחתי, הם לא שיחקו במשחק הזה ועל זה בדיוק דיברתי, ברור שבעונה הרגילה יהיה למיאמי קו קדמי קצת יותר טוב (אבל עדיין חלש ובעייתי בכל מה שקשור לגבוהים קלאסיים).

אז אני לחלוטין אבוד... אתה משווה הרכב גבוהים שמיאמי העלתה במשחק קדם עונה, כשחצי מהקו הקדמי שלה פצוע, לקוים קדמיים של אלופות?
אגב, מה היה הקו הקדמי של הבולס בשנות ה-90, אני מניח שאתה יודע.

הנקודה היא כזו, אם ההיט ישחקו מול הלייקרס עם חמישיה (ברגעי ההכרעה) של ווייד-אלן-באטייה-לברון-בוש מול נאש-קובי-ארטסט-גאסול-הווארד, אז מצד שני הם יתקשו לשמור על הווארד, כמו כל קבוצה בליגה, אבל צמד שני הלייקרס חייבים איכשהו לשמור גם על ווייד ולברון, וגם לוודא שאלן ובאטייה מקבלים שמירה צמודה. והאווארד לא יכול פשוט לחכות מתחת לסל ללברון, כי אז הוא משאיר את בוש פנוי... המיס מאצ' הולך לשני הצדדים בקיצור... העניין הוא שלברון מבטל כמעט לחלוטין את העדר הגודל בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 3:23 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בילופס קלע בעונה שעברה בפחות מ40% מהשדה וזה לפני שנפצע. אני חושב שריי אלן גם בגילו המופלג עדיף עליו (עדיין מלך השלשות של מנש).
לגבי האזכור של זאזה כשחקן שירד ביכולת ככל שהקריירה שלו התקדמה, הדוגמא של בידרינס מג"ס יותר מתאימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 3:27 am 
Junior

מריו, האוורד יכול לשמור את בוש, קובי את וייד, גאסול את באטייה ונאש את ריי אלן. כמו כל קבוצה, הלייקרס ישאירו את אלן ובאטייה חופשיים מדי פעם.

איפה המיסמאץ' היותר גדול, שארטסט ישמור על ג'יימס, או שבוש ולברון ישמרו על האוורד וגאסול? ואיך הם יתמודדו עם האורך בריבאונד ההתקפה של LA?
אוקלהומה למשל מחזיקה במצ'אפ טוב מאוד מול חמישיית הלייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 3:39 am 
Freshman

א. אם גאסול שומר את באטייה, זה אומר שגאסול מסתובב איפשהו סביב קשת השלוש, לפעמים גם נע בין חסימות.
ב. אם הווארד שומר על בוש, הוא לא יכול לחסום את הצבע כמו שיכל אם נגיד היה שומר על סנטר "רגיל" (ביינום, בוגט, היברט וכו'...)
וזה מוביל אותי ל:
ג. אם אני ספולסטרה, אני מעדיף קו קדמי של לברון ובוש שיוציא החוצה את שומרי הפנים של היריבה, מאשר קו קדמי של בוש וצ'אנדלר\היברט\שאק של סוף הקריירה וכו'... כי בוש יוציא את הווארד מהצבע, ויתן ללברון ו-ווייד מרחב פעולה כדי לחדור.

ד. איפה המיס-מאצ' הגדול יותר? אני נותן את העדיפות למיאמי בעיקר בגלל שראיתי את לברון בעונה שעברה משתק שחקני פנים כמו כלום, בוש יתקשה עם הווארד, כמו שכל שחקן מתקשה איתו...
http://www.youtube.com/watch?v=AV3O94yv4vc

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 3:45 am 
Junior

sir charles כתב:
בילופס קלע בעונה שעברה בפחות מ40% מהשדה וזה לפני שנפצע. אני חושב שריי אלן גם בגילו המופלג עדיף עליו (עדיין מלך השלשות של מנש).
לגבי האזכור של זאזה כשחקן שירד ביכולת ככל שהקריירה שלו התקדמה, הדוגמא של בידרינס מג"ס יותר מתאימה.

ביאדרינס זה סיפור עצוב.

אני חושב שהוא הדוגמא הכי טובה להתאמה אל מאמן וסגנון משחק.

אצל נלי הוא היה אחד הסנטרים הכי טובים בליגה כי נלי ידע לנצל את היתרונות הטבעיים שלו ולסלוח על העדר הגנה וגוף.

ביאדרינס היה פשוט סנטר המתפרצות הכי מושלם בליגה. רזה, אתלטי, ארוך, גמיש ומהיר עם ידיים יוצאות דופן. לא ראיתי הרבה סנטרים שיכלו לתפוס כדור תוך כדי ריצה אל הסל כמוהו. והוא כל הזמן היה נע אל הטבעת ומקבל כדורים עם הפנים לסל לסיומת קלה. הוא היה מיס מאץ' בהתקפה לכל סנטר בליגה.
בנוסף, בגלל סגנון המשחק שכלל המון ידויים מבחוץ, הוא גם אסף המון ריבאונדים בחצי מרחק.

המאמנים הבאים שינו את סגנון המשחק ודרשו ממנו משחק פוסט אפ, הגנה, גוף... כל הדברים שאין לו.
כמובן שגם פציעות וחוסן מנטאלי אפסי לא עזרו לו. אבל זה מדהים איך משחקן פנים עם פוטנציאל עצום וכשרון הצליחו להפוך אותו לכזה שבר כלי.

לנלי היו הרבה חסרונות אבל הייתה לו טביעת עין מדהימה לכשרון של שחקנים והוא ידע לשחק לחוזקות שלהם.
יש המון שחקנים שאחרי נלי לא הצליחו לשחזר את אותה היכלת אצל מאמן אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 10:29 am 
Hall of Famer

Super Mario כתב:
rony כתב:
Super Mario כתב:
שכחת את האסלם וג'ואל אנת'וני. וזה בלי להוסיף את לברון, באטייה ולואיס שישחקו המון כ-4.

קו קדמי של בוש, האסלם, אנתוני והארלסון (עם לברון, באטייה ולואיס כאופציות ל"סמול בול") זה ממש לא כזה גרוע. בטח כשהשם הראשון שכתבתי הוא אולסטאר, ואחד הגבוהים הטובים בליגה.

לא שכחתי, הם לא שיחקו במשחק הזה ועל זה בדיוק דיברתי, ברור שבעונה הרגילה יהיה למיאמי קו קדמי קצת יותר טוב (אבל עדיין חלש ובעייתי בכל מה שקשור לגבוהים קלאסיים).

אז אני לחלוטין אבוד... אתה משווה הרכב גבוהים שמיאמי העלתה במשחק קדם עונה, כשחצי מהקו הקדמי שלה פצוע, לקוים קדמיים של אלופות?
אגב, מה היה הקו הקדמי של הבולס בשנות ה-90, אני מניח שאתה יודע.

הנקודה היא כזו, אם ההיט ישחקו מול הלייקרס עם חמישיה (ברגעי ההכרעה) של ווייד-אלן-באטייה-לברון-בוש מול נאש-קובי-ארטסט-גאסול-הווארד, אז מצד שני הם יתקשו לשמור על הווארד, כמו כל קבוצה בליגה, אבל צמד שני הלייקרס חייבים איכשהו לשמור גם על ווייד ולברון, וגם לוודא שאלן ובאטייה מקבלים שמירה צמודה. והאווארד לא יכול פשוט לחכות מתחת לסל ללברון, כי אז הוא משאיר את בוש פנוי... המיס מאצ' הולך לשני הצדדים בקיצור... העניין הוא שלברון מבטל כמעט לחלוטין את העדר הגודל בהגנה.

תקרא שוב את מה שכתבתי, שאלתי אם אי פעם קבוצת NBA עלתה למשחק עם סגל שכשתוציא ממנו את הגבוה הבכיר, תקבל משהו יותר גרוע מגלאדנס, הארלסון ודוזייר, זה הכל.

ולגבי מץ'-אפ אפשרי מול הלייקרס, אני לא חושב שזה כל כך פשוט מבחינת מיאמי, בוש לא מסוגל להתמודד עם הווארד הגנתית, אבל הווארד מספיק נייד כדי להתמודד עם בוש, יותר מזה, הווארד דווקא כן יכול לחנות בצבע כי 4 שחקנים על קשת השלוש בהחלט מסוגלים לכסות חמישה של מיאמי אם הם רק טורחים להזיז קצת את הרגליים. חוץ מזה, זה הופך את מיאמי לקבוצה של ג'אמפ שוטרס כי עם גאסול והווארד ביחד בצבע, החדירות של ווייד ולברון ירדו במידה מסויימת באפקטיביות שלהן. גאסול אולי לא שחקן הגנה גדול, אבל מאסה ואורך להפריע לזריקות בהחלט יש לו, בטח ובטח עם חיפוי של הווארד, ובכל מקרה, אני לא רואה את מיאמי לוקחת אליפות רק על שלשות. תוסיף לזה יתרון עצום שאמור להיות ללייקרס בריבאונד, ואני חושב שלברון יצטרך לשחק אפילו יותר טוב ממה שהוא שיחק בפלייאוף האחרון כשבצד השני קובי ונאש חלשים יחסית כדי לאזן את ההבדל הזה בצבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 12:38 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אם כבר, שחקן כמו וייד או התוספת של ריי אלן אמורים לתת את השיפור הזה ביחס לפלייאוף הקודם (ולוייד יש הרבה מה להשתפר).

כמובן שאם הקו הקדמי של הלייקרס יהיה קטלני בטירוף זה נותן להם יתרון גדול, ואולי אפילו אליפות. אבל בשביל הווארד צריך להגיע לא פצוע, גאסול צריך לבוא לפלייאוף במוד שונה ממה שהוא בא בשנתיים האחרונות ולא להמשיך להזדקן, והלייקרס בכלל צריכים להגיע לגמר. יש כאן לא פחות אמ-ים מאשר ביחס למיאמי, וזה עוד לפני שמדברים על איך גאסול יתמודד עם באטייה ולואיס.

בכל אופן, השאלה שלך היא בעצם האם היתה קבוצה שהציגה בפרי-סיזן קו קדמי חלש יותר משל מיאמי אחרי שמורידים מהם שלושה שחקני פנים בכירים ששיחקו (בוש, באטייה ולואיס) ועוד שניים שלא שיחקו. האם מניח שזו שאלה שאפשר לענות עליה, אבל אם עוד לא ענו לי על האם היה אי פעם בNBA רבע אחרון שבו ההפרש לא עלה על שתי נקודות (שאלתי את זה אחרי הקליפרס-מיאמי שנה שעברה) אז לא נראה לי שמישהו יענה לך על זה עכשיו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 12:44 pm 
Sophomore

FLASH כתב:
סמי חדירה

זה פורום כדורסל פה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:15 pm 
Junior

גאסול כבר שמר על רשארד לואיס בגמר 2009 והסתדר בסדר גמור. הוא פחות נייד כיום אבל אבל כך גם באטייה ולואיס (שודאי שישארו חופשיים מדי פעם). בוש יתקשה מאוד כשהאוורד עליו. זה משאיר את המיסמאץ' היחיד עם לברון מול ארטסט, כשבצד השני האוורד וגאסול בצבע ובריבאונד. זו בעיה הגנתית קשה מדי להיט-הם ישחקו עם האסלם. שאלת הפציעה של האוורד זהה לשאלת הפציעה של וייד. וייד אחרי פציעה (קשה פחות, אבל הוא מבוגר ופציע יותר) וניתוח וחודשים שהוא לא שיחק, הוא ישתפר בדיוק כמו שהאוורד יכול להשתפר. ריי אלן גם אחרי פציעה, והלייקרס גם הם שיפרו את הספסל עם קלעים כמו ג'יימסון ומיקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 2:38 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
FLASH כתב:
שאלת הפציעה של האוורד זהה לשאלת הפציעה של וייד.

נכון, אז מה?

ודאי שיש תסריטים שבהם הלייקרס לוקחים את האליפות בקלילות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 4:11 pm 
Hall of Famer

הקו הקדמי של הלייקרס מאד מאד מסוכן לקו קדמי של באטיה ושל בוש. גם הווארד וגם גאסול הם ריבאונדרי התקפה מצויינים ויכולים לחגוג על באטיה הנמוך ועל בוש הרכרוכי. לברון יצטרך לתת עזרה אדירה בריב' ההגנה מול הקו הקדמי של הלייקרס וגם ווייד וזה יחסל את משחק הריצה של ההיט שכל כך חשוב להם. מול הלייקרס ברור שההיט יכולים לשחק עם הרכב של בוש כסנטר, אבל הם חייבים גם תוכנית ב', כי בוש כסנטר במשרה מלאה זה מתכון בעייתי מאד מול הלייקרס.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 4:38 pm 
Senior

לא ידעתי איפה לשים את זה. קובי מטנף על חברים לשעבר מהקבוצה:
http://www.latimes.com/sports/lakersnow ... 6340.story
ציטוט:
"Smush Parker was the worst," Bryant said. "He shouldn't have been in the NBA, but we were too cheap to pay for a point guard. We let him walk on."

איש דוחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 5:08 pm 
Freshman

פלאש יש לך טעות יסודית בניתוח ההרכבים שאתה מציג פה:
אתה כל הזמן חוזר על גאסול והווארד נגד בוש ובאטייה, אבל זה נכון רק כשהלייקרס שומרים, כשההיט בהגנה זה יהיה לברון ובוש נגד גאסול והווארד.

בנוגע למאבק בריבאונד, ברור שבוש יהיה חייב לשים דגש על החלק הזה של המשחק. ראינו בעבר שהוא מסוגל לזה... בכל מקרה גם לברון וגם ווייד הם ריבאונדים טובים לעמדה שלהם. היית חושב שגם מול הפייסרס, כשבוש פצוע ומיאמי היתה צריכה להתמודד עם היברט וווסט, אז הפייסרס היו חוגגים עליה בריבאונד, אבל הביט התמודדו איתם יפה. לדעתי גם ניצחו במאבק בריבאונד הכללי של הסדרה.

ורוני, אז אתה שואל האם קבוצה אי פעם הציגה קו קדמי כל כך חלש במשחק אימון (כשלא מחשיבים את הגבוה האולסטאר שלה, ואת שאר השחקים שמשחקים בפועל בעמדה 4)? אני מניח שכן, אבל זו אחת השאלות היות מצחיקות שיצא לי לקרוא פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 5:16 pm 
מנהל פורום

shachaf78 כתב:
ציטוט:
"Smush Parker was the worst," Bryant said. "He shouldn't have been in the NBA, but we were too cheap to pay for a point guard. We let him walk on."

איש דוחה.

אף אחד לא יכול להגיד בטעות שאני מחובבי קובי, אבל לא הבנתי מה בדיוק דוחה בציטוט הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 5:17 pm 
Junior

סמוש בתגובה ;;-)))
http://www.sbnation.com/nba/2012/10/12/ ... -la-lakers
זכור לי אגב שסמוש יצא לפני איזה 5 שנים על קובי... לא זוכר בדיוק מה הוא אמר.

מריו שים לב מי כתב את מה. אני דווקא התיחסתי שוב ושוב ללברון ובוש בהגנה על האוורד וגאסול:
FLASH כתב:

איפה המיסמאץ' היותר גדול, שארטסט ישמור על ג'יימס, או שבוש ולברון ישמרו על האוורד וגאסול? ואיך הם יתמודדו עם האורך בריבאונד ההתקפה של LA?

וודאי שגם כשלברון ובוש על גאסול והאוורד זה מיסמאץ' קשה מאוד להיט בריבאונד (האוורד+גאסול>>>היברט+ווסט בריבאונד) ובהגנה בצבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 5:27 pm 
Freshman

shachaf78 כתב:
ציטוט:

איש דוחה.

עזוב שהוא יצא מאוד קטן בראיון הזה. הלוגיקה שלו שקוואמי לא צריך להרוויח כסף או לראות מגרש כי הוא לא תורם התקפית, וזה למרות שקובי מודה שהוא אחד מהגבוהים ההגנתיים הטובים שהוא ראה... אין מילים.

ודים - לדבר על חברים לשעבר בקבוצה ולטעון שהם מרווחים יותר מדי או שלא צריכים להיות בליגה, והוא מזכיר את כולם בשמם. או הציטוט: ״למי אני אמסור? לקריס מים? קרוס מים?״ הכל בסדר עם זה? אפשר קצת לשמור על קלאסה. קצת.

פלאש - יהיה מצ׳אפ קשה. אבל אני באמץ יושב שלברון יכול לנצח מול גאסול במאבקים בצבע ובריבאונד. בוש מול הווארד זה סיפור שונה, באחד על אחד יהיה לו מאוד קשה, וזה נכון לגבי 90% מהגבוהים בליגה. מיאמי יצטרכו להיות חכמים ולדעת מתי להביא עזרה.
בכל אופן גאול לא יכול גם לכסות את באטייה מחוץ לקשת וגם לחכות ללברון בצבע. אז איכשהו ההגנה של הלייקרס מאוד נפגעת ברבע שהיא תצטרך להתמודד עם כל הקלעים מסביב ללברון וווייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 5:39 pm 
Junior

מי אלה כל הקלעים האלה? הקלעי המצוין היחיד הוא ריי אלן, השאר לא הוכיחו את עצמם כקלעים שאי אפשר לעזוב, עובדה שההתקפה של מיאמי בשנתיים האלה קלעה רק סביב ה100 נק' למשחק. שיין באטייה מעבר לסדרה אחת לא הוכיח את עצמו כקלעי שאי אפשר לעזוב, ובהנחה ההגיונית שכריס בוש לא פיתח יד מפחידה מ3, גם האוורד יספיק לעזור בצבע. הלייקרס יתכווצו ברגע שאחד שלברון ו-וייד יחדרו, כשגם עליהם ישמרו ארטסט ו-קובי, שני שומרי פרימיטר מצוינים. לעומת זאת על האוורד בוש לא יוכל לשים גוף אפילו, טו סופט.

בריבאונד: האוורד>>>בוש, גאסול >>ג'יימס, ארטסט>באטייה, בראינט>וייד, ולכן לדעתי ההיט יצטרכו לשחק עם האסלם בחמישיה. ההחתמה של האוורד סופר-קריטית מול ההיט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 6:31 pm 
Freshman

הקלעים הם:
ריו אלן (45% משלוש), מייק מילר (45%), ג׳יימס ג׳ונס (40%), מאריו צ׳אלמרס (39%), רשארד לואיס (24%), שיין באטייה (34%), ג׳וש הארלסן (34% מעמדת הסנטר). ובוש (שהגדיל את הטווח לשלוש במהלך הקיץ) והאסלם שישחקו את רוב הדקות בעמדת הסנטר הם קלעים מצויינים מחצי מרחק.

זה אומר שבכל רגע נתון יהיה על המגרש לברון ו\או ווייד ומסביבו 3 או 4 קלעים שמסתובבים מסביב לקשת (גם בוש והארלסון שהם כביכול הסנטרים על הנייר)

אם אתה מאמן נגד מיאמי ואתה רוצה להשאיר את אחד השחקנים האלה פנויים לזריקה חופשית, הייתי ממליץ לשאול את סקוט ברוקס איך הלך לו עם זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 80 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], פרארי ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה