סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 9:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 18 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: יורוליג מחזור ראשון
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 11, 2012 11:24 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לעונה מרתקת חדשה. 4 משחקים הסתיימו והחדשה העיקרית היא שצסקא מנצחת אבל מאכזבת

צסקא 75 – ריטאס 73
צסקא מתקשה מאד בלי שבד וקירי, אבל מנצחת. קרסטיץ' הוא עדיין הסנטר הטוב באירופה עם 12 ו 7 ריב'. ווימס הרכש הנוצץ מוביל עם 14. חרייאפה 12, 5 ריב'. ארצג נכנס לנעליו של קירי עם 11, 5 ריב' ו 3 חטיפות. תאודושיץ' עם 10 נקודות אבל גם חמישה איבודים, ומיצ'וב היישר מקאנטו במשחק טוב של 9, 4 ריב' ו 3 אס'.
בריטאס, סיבוטיס 19 ו 6 ריב', הגיע הזמן בגילו שהוא יממש את ההבטחה. קלינייטיס 12, 5 ריב'. נדוביץ' 11 וליאון רדוסביץ' עם 10 וחמישה ריבאונדים. בלומס מסר 6 אסיסטים.

זלגיריס 90 – זאגרב 62
אז צסקא לא מצליחה להביס, קובנה עם שני האחים לברינוביץ' כן. ינקונאס מוביל עם 20. ק. לברינוביץ' 17, 5 ריב', 3 אס' ו 2 חטיפות בדרך למדד 29. אחיו עם 8 נקודות בלבד. לפאייט עם 10 ו 3 אסיסטים, ופופוביץ' המזדקן עם 3.4 מהשלוש בדרך ל 15 נקודות ו 5 אסיסטים
בזאגרב רק ג'לאבל הצרפתי עם 16 ו 4 ריב' וברייסי רייט עם 15, 3 ו-3. לושקה אנדריץ ואילייבסקי קלעו 8 כ"א

אולימפיאקוס 85 – קאחה 81
אלופת אירופה ממשיכה מהמקום בו היא הפסיקה שנה שעברה, קאחה כמו שנה שעברה, כנראה עדיין לא משהו. לאולימפיאקוס, פרינטזיס 17. ספאנוליס כרגיל 16 ו 6 אס'. פרפרוגולו 14 ו 4 ריב'. פרו אנטיץ' עם 9 נקודות. היינס עם 6 נקודות ו 6 ריבאונדים.
לקאחה, לאמפה כרגיל מצוין בהתקפה עם 18 אבל פחות בריבאונדים. אולסון עם 13. נוצ'יוני בחזרה לאירופה ובייליצה נ. 11 כ"א, השני עם 5 ריבאונדים. סן אמטריו עם 11 ו 5 גם כן. תומאס הוראטל עם 6 נקודות וחמישה אסיסטים.

שאלון 81- פרוקום 74
ובבית של מכבי, הצרפתיה מנצחת. אבטמוב ובריון ראש עם 17 כ"א, ראש עם 6 איבודים. צ'יקאמבוד עם 16, 5 ריב' ו 9 אסיסטים מעל כולם. בלייק שילב עם 13, 5 ריב' ו 4 אס', נותן יופי של אול-אראונד משלו. ווליאמס עם 8 נקודות ו 9 ריבאונדים.
פרוקום – קוסזארק 14, 7 ריב' ו 4 אס' (יכול להיות שהסטטיסטיקאים פשוט היו נדיבים במשחק?). פוניטקה 13. פרנק רובינסון 12, חאזאו 11, 5 ריב'. בלסינגיים עם 11 אסיסטים מופרעים (כאמור, הסטטיסטיקאים). חריאנצ'וק עם 8 ו 6 ריב'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 11, 2012 11:50 pm 
Hall of Famer

קאנטו 71 – לובליאנה 84
מפתיע, אבל בלי העוגנים מהשנה הקודמת, שרמדיני, באזילה ומיצ'וב, קאנטו היא קבוצה לא משהו, והיא מפסידה ללובליאנה שהיא באופן מסורתי לא משהו בבית.
לובליאנה: בעיקר הזרים, דילן פייג' עם 17, ארון ביינס עם 16, 12 ריבאונדים וחמישה איבודים. סאלין 15, 6 ריבאונדים. בלאזיץ' 12, דומיניק ווטרס לא פוגע, אבל מוסר שישה אסיסטים.
בקאנטו, אראדורי מוביל 16 ו 8 ריבאונדים. מרקושווילי ממשיך עוד שנה בקבוצה עם 13 נקודות. ג'ף ברוקס 10 נקודות ו 6 ריבאונדים.

פנר-אולקר 92 – חימקי 80
ובאחד המשחקים המרכזיים של המחזור, התורכים העשירים מנצחים את הרוסים העשירים.
פנר: פרלדזיץ' עם משחק נהדר של 20, 4 ריב' ו 3 אסיסטים. מקאלב ממשיך במקום בו הוא הפסיק שנה שעברה עם 17 ו 4 אסיסטים. אונאן עם 15. סאטו חוזר לתחייה בתורכיה עם 12 ו 4 ריבאונדים. סאבאס 11, מייק באטיסט קשישא עם 7 וחמישה ריבאונדים.
חימקי: פלאניניץ' באול אראונד מרשים של 17, 6 ריב', 8 אסיסטים ומדד 31. קלווין ריברס 14, ז'וקננקו 12. לונצ'אר 11, מוניה 10.

תם אך לא נשלם. מחר במשחקים המרכזיים ריאל תארח את פאו, ומילאנו את אנאדולו אפס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 12:37 am 
Senior

אני לא רוצה לקבור את דרו ניקולאס, אבל פתיחת העונה הנוכחית שלו די דומה לעונה הקודמת שבה הוא הסריח את הפרקט במילאנו. אז חשבתי שזה בגלל סקריולו. מסינה אומנם מאוד אוהב קלעים טבעיים בעמדה 2, אבל אם ניקולאס ימשיך בקצב הזה מסינה יצטרך לשלוח אותו עמוק לתוך הספסל ולשחק עם ג'קסון(שגם כן לא פגע הערב) ותאודוסיץ' בעמדות 1 ו-2. לא ראיתי את המשחק של הרוסים אבל ארצג עם שורה סטטיסטית חביבה(בכל זאת קבוצה של מסינה). הרושם שלי ממנו עד עכשיו היה של שרוך די רך. אם מסינה ישנה את זה הוא ירוויח סטרץ' 4 כמו שהוא אוהב שגם יכול לעשות עוד כמה דברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 1:39 pm 
Hall of Famer

קאחה שיחקה אמש בלי רוצ'סטי ופלייס הגרמני . אמנם סביר להניח שנראה אותם מרבית העונה בהרכבים חסרים ( איבאנוביץ' , בכל זאת ... ) , אבל התוצאה שלהם אתמול בכלל לא רעה בהתחשב במגבלות הללו .
לא הייתי מספיד את קאנטו , פתחו את העונה מצוין ( 0-5 עד אתמול בסיכום מוקדמות היורוליג והליגה האיטלקית , כאשר רוב הניצחונות משכנעים ) . אני עדיין מאמין שהם יכולים לעבור סיבוב על חשבון חימקי .
רשמים מצפייה בפנר' - חימקי : לצד כל מסע הרכש המרשים , מה שבלט אצל המקומיים זה יכולת נהדרת של השחקנים הטורקים : פרלדזיץ' כמובן מעל כולם ( מדד 31 ב-26 דקות משחק ) ותרומה נהדרת מצד אונאן וסאבאס ( שהוא שחקן המטרה המוצהר של הקבוצה בפנים ) . אם ישלבו טוב יותר את היכולות ההתקפיות של באטיסט ואנדרסן הם יכולים להגיע מאוד רחוק . פרידזון וקופונן היו חלשים מאוד בחימקי ( 2/11 מהשדה לראשון , 1/8 לשני ) , ובלי הקליעה שלהם מבחוץ הרוסים לא יגיעו לשום מקום .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 11:03 pm 
מנהל פורום

רואה את המשחק של אפס נגד מילאנו
קצב נהדר, לנגפורד יורה משלוש בלי הכרה ופוגע, לפני המחצית זה היה פוטיס שירה ופגע שתי שלושות אדירות
אפס שורדת בזכות פארמר אבל גם נופלת בגלל כמה החלטות לא טובות שלו
זה נראה כמו משחק של סקריולו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 11:21 pm 
מנהל פורום

מדהים הסקריולו הזה, אפס מצמצמת מ15 ל7 הוא לוקח פסק זמן ועל מה הוא מדבר?
רק על התקפה
אהה ופירגון על המשקפים שהוא מרכיב, פעם הוא היה האיש והברלנטין עכשיו נוספו גם משקפיים ללוק המהודר שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 11:24 pm 
Junior

פאו מפתיעה במדריד ומוליכה במחצית 35:44.

אלבה עם בריאן רנדל(שנותן קקה של משחק) מוליכה בסיינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 11:31 pm 
מנהל פורום

פארמר בחטיפה וסל + שלוש מהעונשין מקרב את אפס ל4 הפרש הבעיה שנשארו רק 45 שניות והכדור אצל מילאנו
ככה שטורקים יפסידו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 11:55 pm 
מנהל פורום

טוב עברתי לריאל פאו
איזה הטבעה של שחורצ'י ואז סלוטר עונה לו בהטבעה עוד יותר יפה
המאמן היווני מזכיר את אוברדוביץ' בדבר אחד, הוא צורח על השחקנים כאילו הוא על סף איבוד שפיות
קיטצ'ן לא קשור
פעם ראשונה שאני רואה את הבראמוס הזה, שחקן האסל, לוקח מה שנותנים ועשה טוב
בדרך כלל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 12:18 am 
Junior

רודי פשוט שחקן עצום...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 12:23 am 
Junior

מחצית שניה של 34:50 נותנת לריאל ניצחון 78:85.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 1:15 am 
Sophomore

סופו היה מעל ומעבר היום, למרות 5 איב' ו-4 עב'. קיבל את הכדורים בדיוק במקום ובגלל זה הוא עשה 100% מהשדה. אבל שאפו למאמן שהצליח לתזמן את הדקות שלו.
אנדי פאנקו ומייק בראמוס הראו שיש להם מה למכור ברמה הזאת, אבל ייקח עוד זמן עד שנדע איך פאו תראה השנה. לאזמה לא התלבש היום, לא שזה אמור לעשות שינוי דרסטי בתוצאה. דרווין קיצ'ן שיחק 10 דק' ונראה מאוד מבולבל.
בריאל זאת היתה תצוגה גדולה של רודי שלא מפסיק לזרוק, והיום זה הצליח. אני לא מאמין שנגד קבוצות אתלטיות יותר זה גם יצליח, כי הוא לא יכול לזרוק כל ערב 9 שלשות. מירוטיץ' היה מצוין כרגיל, מדהים לראות איזה שחקן מגוון גדל לנו פה מול העיניים.

מילאנו פשוט משחקים כדורסל בנאלי. מעט מאוד תנועה בלי כדור, יותר מדי בידודים והסתמכות על יכולת אישית. המזל שלהם זה שיש להם המון יכולת אישית בקבוצה הזאת - משחק טוב ללנגפורד, היירסטון ובורוסיס. רוק סטיפצ'ביץ' שיחק כמה דק' כמחליף של עומאר קוק והיה לא רע בכלל. מעניין איך הוא יתפתח שם. היו היום מעט דק' שאפס שיחקו נגדם אזורית ולקח להם כל פעם בערך 4 התקפות להגיב ולהכניס כד' פנימה לאמצע או לחדור לסל במקום לשחק לרוחב במסירות חסרות תועלת.
באפס סבאנוביץ' היה טוב, וגם פארמר (בעיקר לקראת הסוף). סמיח ארדן ובאראץ לא נראים טוב וזה מתחיל להיות בעייתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 1:22 am 
Junior

זרקין, אשמח אם תוסיף מעט על מירוטיץ' במשחק הזה. מהמשחקים שיצא לי לראות אותו בעונה הקודמת בצד ההתקפי הוא בעיקר זרק שלשות(ופגע), אבל בהחלט לא השחקן שממש את הנתונים המצויינים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 1:42 am 
Sophomore

יואב כתב:
זרקין, אשמח אם תוסיף מעט על מירוטיץ' במשחק הזה. מהמשחקים שיצא לי לראות אותו בעונה הקודמת בצד ההתקפי הוא בעיקר זרק שלשות(ופגע), אבל בהחלט לא השחקן שממש את הנתונים המצויינים שלו.

תשמע, מבחינה התקפית הוא עושה כמעט הכל. קולע ג'אמפרים קשים, פיתח את משחק הפוסט שלו וגם מגיע לסל בכדרור אם זה בפיקנ'רול או כשהוא פשוט מוריד כדור לרצפה.
הגיוון ההתקפי שלו מאוד מקשה לשמור עליו, כי הקליעת חצי מרחק (וגם שלשות) מאוד טובה וזה מאפשר לו הרבה פעמים פשוט לעבור את השומר שלו. מה שכן, היום הוא לא התמודד עם שומרים מאיימים בלשון המעטה.

עוד יתרון גדול שיש לו זה העובדה שיש לו בריאל פרטנרים טובים לפיקנ'רול (או פיק אנד פופ). הסרחיואים מעולים בזה, וגם רודי וג'ייסי קארול לפעמים, וזה עושה לו את החיים קלים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 3:41 am 
Hall of Famer

סלחו לי על הפרובינציאליות, אבל מירוטיץ' להערכתכם זה חומר אן בי איי? איזו עמדה הוא ישחק אם וכאשר?
זכור לי בזמנו שדיברו עליו כמחליף לקרלוס בוזר. קשה לי להאמין על אירופאי כלשהו שהוא הולך להיות שחקן של 17 נק' ו-10 ריב' באן בי איי.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 10:50 am 
Hall of Famer

מירוטיץ' זה אחלה חומר לNBA, לעמדה 4, אבל לא דומה לבוזר בכלל. שחקן שיודע להשיג נקודות בכל דרך, החל ביד קטלנית לשלוש דרך כניסות לסל ועד התמקמויות ליד הסל, אבל בNBA יש אנשים חזקים ואני מניח שאע"פ שהוא יתחזק פיזית עד שיגיע לשם, בליגה הטובה בעולם הוא ילך יותר על הטיקט של הפאוור הנייד. יכול להיות שהוא יזכיר את ריאן אנדרסון, אבל אני חושב שמירוטיץ' מוריד כדור יותר טוב ושהפוטנציאל הכללי שלו גבוה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 12:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

סמיח ארדן עם 1 מ-6 מהשדה ומהקו... 3 איב' ו 7- מדד.
סופו עם 9 מ-9 מהשדה! אבל גם 6 איב' ורק ריבאונד אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 1:26 pm 
Sophomore

התותח המפוברק כתב:
סלחו לי על הפרובינציאליות, אבל מירוטיץ' להערכתכם זה חומר אן בי איי? איזו עמדה הוא ישחק אם וכאשר?
זכור לי בזמנו שדיברו עליו כמחליף לקרלוס בוזר. קשה לי להאמין על אירופאי כלשהו שהוא הולך להיות שחקן של 17 נק' ו-10 ריב' באן בי איי.

ההשוואה שעולה לי בראש היא לקוקוץ'. למרות שמירוטיץ' מאוד שיפר את משחק הפוסט שלו, הוא באמת יהיה בNBA סוג של 4 נייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 18 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: uriel17, עופר האדום, פרארי ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה