סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 5:18 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 80 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 6:36 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בוש, תרשה לי להניח, לא הגדיל שום טווח ושום בטיח בגילו.
אני גם ממש לא בטוח שלברון ריבאונדר פחות טוב מגאסול, לדעתי למעשה ההיפך. צריך לזכור שלברון משחק הרבה בחוץ, בטח בהגנה, ובכל זאת מגיע למספרי ריבאונד מדהימים. איכשהו נראה לי שבמאבק ריבאונד אחד על אחד, ללברון יש יתרון על גאסול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 12, 2012 6:45 pm 
Freshman

ככה הוא טוען. בפלייאוף הוא עמד על בערך 50% עם זריקה למשחק. ועד עכשיו בשני המשחקים בפרי סיזן הוא ממשיך לזרוק ולקלוע. נראה עם הזמן אם זו הבלגה סטטיסטית או שינוי של ממש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 9:44 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני מאוד מקווה שבוש לא יסתובב מחוץ לקשת, הגדיל טווח או לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 12:39 pm 
Hall of Famer

אני מת על כריס בוש. הבין את הבעיות במשחק שלו והלך בקיץ ועבד על מה שהוא צריך לשפר, זריקות השלוש. הרי ברור שפיזיות, ריב' ונק' מתחת לסל זה לא מה שמיאמי צריכה. אן.בי.איי - וור אמייזינג הפנס.

לברון ריבאונדר אדיר לתפקיד שלו. אחד משחקני החוץ הכי גדולים שהיו בריב'. הוא עדיין לא 2.13 ארוך מאד. יהיה לו מאד קשה להתמודד עם גאסול בריב' ההגנה, בטח שמהצד השני מחכה הווארד לטרוף את הכדור ואת כריס בוש יחדיו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 5:56 pm 
Freshman

ב95% מהמקרים בוש היה עושה טעות אם היה מחליט לזרוק שלשות ולנוע סביב קשת השלוש בהתקפה, במיאמי עם לברון זו החלטה מבורכת לפי דעתי. מיאמי צריכה כרגע לרווח את המשחק. לברון ו-ווייד (ובמידה מועטה יותר גם בוש עם הטעיית הראש והחדירה שלו) ישתמשו במרווח הזה, אבל אין שום היגיון שבוש יחליט לשנות את המשחק ההתקפי שלו דווקא עכשיו, ויתחיל לשחק יותר פנימה.

בהגנה זה סיפור אחר, אבל אני בדעה לא כל כך פופולרית שבוש הוא שחקן הגנה מאוד אנדרייטד, ולא כזה רך בצד הזה של המגרש (זו סטיגמה שנדבקה לו בגלל שהוא ארוך וזורק מבחוץ, למזלו הוא לא אירופאי...), אני בהחלט חושב שהוא יכול להתמודד בכבוד עם כל הגבוהים בליגה - שהם לא ביינום והווארד - בהגנה , גם במאבק על הריבאונד.

ולברון יתקשה להתמודד עם האורך של גאסול? ברור. אבל גם גאסול יתקשה להתמודד עם העוצמה ועבודת הרגליים של לברון. זה למה קוראים לזה מאבק על הריבאונד. זה בטוח אבל לא יהיה ניצחון נוק אווט לגאסול.

שוב, אני חושב שמיאמי יהנו מההבדלים בסגנונות יותר מהלייקרס במצ׳ אפים בינהם. אבל נחיה ונראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 6:49 pm 
מנהל פורום

בייחוד במיאמי זו החלטה נוראית. לא חושב שעמוס יכל לנסח את העניין בצורה טובה יותר.

ההתרשמות שלי מהסידרה מול אוקלהומה היתה שההסטה של בוש לסנטר אילצה אותו לשחק יותר בפנים וככזה הוא היה מאוד אפקטיבי, גם אם הוא לא הסנטר המושלם. בשביל שחקן שקולע מחצי מרחק את מה שוויד ולברון מייצרים יש למיאמי את האסלם. בוש אמור לתת הרבה הרבה יותר מזה, וההרכב הנוכחי של מיאמי מכריח אותו לעשות את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 7:12 pm 
Freshman

זו משוואה מאוד פשוטה - אם בוש משחק בעיקר בפנים, הוא מושך אליו את הסנטר של היריב שישמור אותו קרוב לסל. אם בוש ישחק בעיקר בחוץ על ג׳אמפים וחדירות, הסנטר של היריבה ייאלץ לנדוד אליו החוצה ובכך משאיר את הצבע פנוי בדיל החדירות של לברון, ווייד ובוש עצמו.

זו מן שיטה חדשה. שחקני הכנף ווייד ולברון ישחק רוב הזמן פנימה, ומסביבם 3 קלעים. לא חושב שהיתה קבוצה מצליחה בהסטוריה ששחקה עם שני גבוהים שמרווחים את המשחק, אבל זה אפשרי בגלל הוורסטיליות של בוש ולברון והעובדה שהם יכולים לשמור על עמדות 5 ו4 בהתאמה.

אני באמת לא מוצא סיבה שבוש יאבק עם הסנטר ששומר עליו בפנים אם הוא יכול להוציא אותו החוצה, ושם להחליט אם הוא עולה לזריקה או עובר אותו בכדרור. היתרון של בוש על כל הסנטרים זה הזריזות שלו, הוא צריך לנצל את ז מול השומרים האיטיים שיהיו עליו, לא להיכנס מולם למאבקי כוח שהוא כנראה יפסיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 7:45 pm 
Junior

ההנחה שהכושר של קלעי מיאמי בגמר מול אוקלהומה (ובמיוחד במשחק מספר 2 עם הקליעות המטורפות של באטייה) ימשיך לאורך העונה זה אחלה של ווישפול-ת'ינקינג, כאילו שכחו את הבעיה העיקרית (או השניה אחרי הסנטר הפותח) של מיאמי בשנתיים האחרונות . אני בטוח שהיריבות ימשיכו להמר על הקליעה מ3 של בוש באטייה מילר והשאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 7:54 pm 
Senior

אני לא חושב שזה רעיון חכם להמר על הקליעה של אלן ורשארד לואיס. כלומר, אני חושב שקבוצות יעשו את זה בהינתן שזה אופציה עדיפה על חדירות של וויד ולברון, אבל זה לדעתי לא יצליח כל כך לרובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 7:55 pm 
מנהל פורום

מאריו, זו משוואה אפילו יותר פשוטה - אם בוש משחק בחוץ, אז יש למיאמי אפס משחק פנים. ואני לא מכיר קבוצה שיכולה להסתדר עם אפס משחק פנים.

ונניח שבוש ישחק בחוץ מול הלייקרס, אתה באמת חושב שהווארד יצא החוצה? להיפך, הווארד יישאר בפנים וזה יותיר אותו ככוח חסימה מול החודרים של מיאמי. אני בטוח שכל קבוצה תשמח לשלם תמורת מתנה כזו בכמה זריקות מחצי מרחק שבוש יקבל. אני מצפה מה2.11-אתלטי-פרנצ'ייז פלייר שלי לקצת יותר מזה.

בכל אופן, למרות שאני לא חסיד גדול של צוות האימון של מיאמי, אני מקווה שהעובדה שהם רכשו שני קלעי שלוש ולעומת זאת לא התחזקו בכלל בעמדת הסנטר היא אינדיקציה לכך שהם חושבים כמוני ולא כמוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 8:03 pm 
Senior

אני חושב שריילי ירקח איזה טרייד עם החוזה של מייק מילר ויביא סנטר באמצע העונה, בטח אם הלייקרס יראו כמו היריב העתידי בגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 8:51 pm 
Freshman

אפשר לצאת מהשבלונה של "בוש בפנים" מול "בוש בחוץ", גם אני לא נמנה על חסידי בוש אבל אחד היתרונות שלו כמו שאמרו פה הוא הורסיטליות.
אם ספולסטרה ישכיל או שבוש ישכיל לבד לנוע על המגרש ללא כדור בהתאם למצב בהתקפה מסוימת מיאמי תרוויח בגדול. הוא צריך לנוע תוך כדי החדירות של וייד ולברון, בין אם לתת חיתוך קטן על הבייסליין, או לתת צעד אחורה להיי פוסט או לברוח לפינה לג'אמפ.
העיקר שיקבל את הכדור במקומות בהם הוא הכי מסוכן ולא יתמהמה יותר מדי עם הכדור, וכמובן שכל זה תלוי מול מי הוא עומד בכל משחק נתון. בכל מקרה אם הוא ימשיך בקו של הגמר הקודם, בהתקפה הוא לא מהווה חיסרון מול שום קבוצה ובהגנה מול מעטים בלבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 9:22 pm 
Junior

shachaf78 כתב:
לא ידעתי איפה לשים את זה. קובי מטנף על חברים לשעבר מהקבוצה:
http://www.latimes.com/sports/lakersnow ... 6340.story
ציטוט:
"Smush Parker was the worst," Bryant said. "He shouldn't have been in the NBA, but we were too cheap to pay for a point guard. We let him walk on."

איש דוחה.

תכלס. מהבחינה הזאת גם ג'ורדן איש דוחה. דווקא לא הציטוט הספציפי נגד סמוש שכמדומני לכלך על בראינט בעבר, אלא כל השאר די מגעיל (ונכון).

לא ידעתי איפה לשים את זה. קובי בתגובה לשאלת השילוב עם נאש:
http://probasketballtalk.nbcsports.com/ ... oure-dumb/
ציטוט:
“Here’s the thing: Some people are just very, very dumb. I keep hearing it from some people that I just want to score and that other stuff. Nobody has won more championships than me in my entire generation. I’ve got five of them. You can’t be selfish and win one championship, let alone five. That argument should be in the coffin by now. I don’t like having the ball.”

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך ש' אוקטובר 13, 2012 9:29 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 9:28 pm 
Hall of Famer

איך אני אוהב את הציטוטים האלו של קובי. קודם כל, דווקא כן יש מישהו עם יותר אליפויות ממנו בדור שלו, בחור צעיר בשם רוברט הורי שהספיק לצבור 7 כאלו (וכן, ברור לישהוא התכוון שאין עוד סופרסטאר שהשיג כמות כזו של אליפויות, אבל הניסוח שלו קצת עקום). שנית, "אני לא אוהב שהכדור אצלי"? נו ב'מת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 9:33 pm 
Junior

הורי זכה ב2 אליפויות לפני שקובי היה בליגה, הציטוט מדויק- בתקופה שקובי שיחק אף אחד לא השיג יותר אליפויות.
ואכן, קובי המבוגר אמר מספר פעמים שהוא באמת ובתמים מעדיף ששחקנים אחרים יעשו את עבודת ניהול המשחק ויריצו את התרגילים מלבדו, אם צפית בלייקרס עונה שעברה-מהרגע שסשנס הגיע, למרות שכמעט כולם חשבו שהוא לא מספיק טוב בשביל זה, סשנס החזיק בכדור המון, קובי העדיף שהוא יתחיל את ההתקפה (חוץ מכאשר היא נתקעה כמובן... קובי הראשון שייקח את העניינים עליו כשלא הולך).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 10:06 pm 
Hall of Famer

מריו, אני לא אומר שהיכולת של בוש לרווח את המשחק היא לא חשובה למיאמי. היא מאד חשובה ומבורכת, אבל היא כבר קיימת. בוש הוא אחד הגבוהים היותר טובים מחצי מרחק. הקליעה שלו מאזור העונשין היא גם אוטומטית וגם מהירה מאד, כך שאי אפשר לרמות ממנו ולחזור אליו לפני הקליעה. אז עכשיו תסביר לי מדוע בוש שממלא כבר עכשיו באופן נהדר את הצורך בגבוה שמרווח את המשחק, אבל לוקה בפיזיות ובריב', צריך לעבוד על הזריקה משלוש ועוד בקבוצה שרק בקיץ חיזקה את עצמה עם קלע השלשות הגדול בהיסטוריה, שרק בעונה שעברה קלע באחוז הטוב בקריירה שלו ובפורוורד גבוה עם ידית אוטומטית משלוש?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 11:09 pm 
Freshman

פלאש, גם אני חושב שהיריבות יהמרו על השלשות. קוראים לזה pick your poison

אם הקלעים של מיאמי (אלן, באטייה, לואיס, מילר, בוש, ג׳ונס והארלסון) יקלעו ב37+ מהשלוש, שזה ממש לא מופרך, זה הרבה פחות מהאחוז שלהם בשנה שעברה, אז ההתקפה של מיאמי עובדת מצויין.

זו מתמטיקה פשוטה, אם שחקן קולע ב37% מהשלוש (שוב, נתון שיהיה נמוך מהציפיות), זה אומר ש37 מתוך כל 100 שלשות ייכנסו, וכל שלשה שתיכנס שווה 3 נקודות. אז מתוך 100 פוזשנים, קיבלנו 111 נקודות בממוצע, שזה נתון גבוה לקבוצת כדורסל שקולעת בממוצע בערך 105 נקודות ל100 פוזשנים.

עכשיו ניקח את מיאמי שבה משחקים לברון, בוש ו-ווייד שקולעים בסביבות ה-55-60% ל2, כלומר 110-120 נקודות ל100 פוזשנים (עם אותה מתמטיקה), ושוב זה נתון מאוד גבוה לקבוצת כדורסל.

בדרך כלל קבוצות ההגנה יכולות לנטרל מיריבתם קליעה (על ידי שמירה אישית חזקה) או משחק פנים (על ידי שמירה עם המון עזרה וחילופים), אבל עוד לא מצאו הגנה שאפקטיבית בעצירת חדירות\פוסט אפ וגם מונית קליעה מבחוץ.

וכאן מגיעה הגאונות של הבניה של מיאמי לדעתי. או שאתה מונע את החדירה או פוסט אפ של לברון (1.2 נקודות לזריקה) או וייד (1.1 נקודות לזריקה, ומשאיר את אחד הקלעים פנוי לשלשה פנויה (1.1 נקודות לזריקה), או שאתה לא מביא עזרה, ונענש על ידם. כך או כך אתה נענש.

ראובן,
א. זה לא שאין למיאמי נוכחות בצבע, יש להם ועוד איך עם ווייד ובעיקר לברון (וגם בוש כשיעלה מולו שומר חלש), פשוט אין להם נוכחות קלאסית של גבוה שסותם את הצבע.
ב. אם הווארד יחליט שהוא נשאר בצבע למרות שבוש בחוץ אז סבבה, 1. קודם כל הוא יימשך טיפה החוצה בלי קשר כי אם בוש לא בסביבה הוא לא יכול לעמוד בצבע כדי שלא ישרקו לו 3 שניות, וכבר מיאמי הרוויחה. ו2. הוא יהיה שם לחדירה של לברון שיוציא כדור לבוש לקליעה מאוד נוחה בדיוק איפה שהוא אוהב שבוא קולע באחוזים מאוד גבוהים (לא יודע החישוב, אבל מניח שזה יוצא בערך נקודה לזריקה). אנ חושב שזו תהיה הברירה היחידה של הווארד נגד מיאמי, אבל זה עדיין לא הגנה חיובית במיוחד.

ולא הבנתי את השורה האחרונה שלך... בוש הוא הסנטר של הקבוצה. הוא זה שישחק 5 וישמור על הסנטר של היריבה, אבל הוא פשוט לא יעמוד בהתקפה מתחת לסל כמו ״סנטר״ סטייל אדי קרי או ביינום...

אני מסכים עם דובק כמובן, בוש חייב לקרוא את ההתקפה ולדעת מתי לחתוך פנימה ומתי להישאר פנוי לזריקה.

עמוס, זו שלאה שרבים מתחבטים איתה - לקחת את התכונות הטובות ולהפוך אותן למצוינות, או לשפר את התכונות הפחות טובות... אני חושב שאם בוש מוסיף קליעה משלוש ברמה גבוהה (35%+ נגיד) אז זה יתרום הרבה יותר לסגנון המשחק שמיאמי משחקת מאשר אם יעבוד על משחק הפוסט שלו. על הריבאונד הוא חייב לעבוד כמובן בלי קשר, הירידה בכמות הריבאונדים שלו מאז עזב את טורנטו היא בלתי מתקבלת לשחקן ברמתו.

מצטער על הפוסט הארוך, זה נכתב בחלקים על האייפון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 11:18 pm 
Junior

Super Mario כתב:
וכאן מגיעה הגאונות של הבניה של מיאמי לדעתי. או שאתה מונע את החדירה או פוסט אפ של לברון (1.2 נקודות לזריקה) או וייד (1.1 נקודות לזריקה, ומשאיר את אחד הקלעים פנוי לשלשה פנויה (1.1 נקודות לזריקה), או שאתה לא מביא עזרה, ונענש על ידם. כך או כך אתה נענש.

כך או כך, אתה מקבל 98.5 נק' למשחק ממיאמי היט (הממוצע שלה שנה שעברה) הקבוצה שאיגדה שלושה פרנצ'ייז פליירס למועדון אחד ובנתה בגאונות מסביבם. אבל אשרי המאמין שריי אלן בגיל 37 ורשארד לואיס על ה24% 3 שלו ישנו את ההתקפה שלהם לצד השני.

מיאמי לקחה את האליפות הזו בזכות ההגנה שלה. צ'אלמרס וייד לברון באטייה והאסלם כולם שומרים מעולים, חמישיה של שומרים מעולים זה לא משהו שרואים כל יום וגם בוש שחקן הגנה לא רע. ההגנה הקבוצתית שלהם גם מצוינת. אבל הביג מן הטוב היחיד שהם פגשו בפלייאופים בשנתיים האלה-גארנט, טחן אותם. האוורד טוב בהרבה מגארנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 11:28 pm 
Freshman

אני מוכן לשים פה כסף שהמספר הזה יעלה בשנה הקרובה.

זה העניין, מיאמי לא צריכה שאלן או לואיס יקלעו ב-50%, מספיק שזה יהיה מעל 35 כדי שזה יהיה אפקטיבי בטירוף. אני לא הייתי מהמר שסוליות הקלעים שרשמתי עכשיו (שחכתי גם את צ׳אלמרס) תרד מ36/37% כקבוצה...

גארנט לא טחן שום דבר. היה לו פלייאוף טוב, אבל לא צריך להגזים. מה עוד שהוא היה טוב נגד מיאמי נטולת בוש, ברגע שבוש חזר מיאמי שלטה בקלות בסדרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 14, 2012 12:06 am 
Hall of Famer

Super Mario כתב:
גארנט לא טחן שום דבר. היה לו פלייאוף טוב, אבל לא צריך להגזים. מה עוד שהוא היה טוב נגד מיאמי נטולת בוש, ברגע שבוש חזר מיאמי שלטה בקלות בסדרה.

שלטה בקלות? מהרגע שהוא חזר הם הפסידו משחק אחד, ניצחו אחד בקלות (בזכות הופעה היסטורית של לברון ובלי שום קשר לבוש), ובמשחק השביעי היו בפיגור עד 8 דקות לסיום. את זה שגארנט לא טחן את מיאמי אפשר להגיד רק אם לא ראית את הסדרה, המספרים שלו אולי לא היו מפלצתיים, אבל הוא בהחלט הקשה מאוד על מיאמי והיא ממש לא הסתדרה איתו, בטח שלא בשלושת המשחקים שאותם בוסטון ניצחה שבהם הוא היה מאוד דומיננטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 14, 2012 12:11 am 
Hall of Famer

רוני, אני מסכים שגארנט היה אפקטיבי מאד מול מיאמי, אבל זה לא אפקטיביות שעליה מדברים. גארנט לא עשה את העבודה שלו מתחת לסל וגבר על מיאמי עם פיזיות ומשחק גב לסל מסורתי. גארנט הרג את ההיט בתור פורוורד התקפי שמשחק בעמדת הסנטר. הרבה ג'אמפים מחצי מרחק. גם זריקות הפיידאוויי הרגילות שלו, אבל שלא נעשות בתוך הצבע, קרוב לטבעת, אלא מהמיד פוסט. לא בדיוק המשחק ההתקפי של הסנטר המאסיבי, שלמיאמי אין כלים להתמודד איתו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 14, 2012 12:22 am 
Hall of Famer

עמוס, זו בדיוק הנקודה, גם עם סנטר בסגנון של גארנט שמתבסס יותר על ג'אמפ שוטס למיאמי אין כלים להתמודד (שלא לדבר על העובדה שהוא עשה לא מעט נזק בריבאונד התקפה), בוש לא שומר מספיק טוב גם בשביל זה ואם תשים עליו מישהו כמו באטייה או האסלם, גם אם הוא לא יקח אותם לפוסט אפ, הוא פשוט יקלע מעליהם, אז על אחת כמה וכמה שעם הווארד ההיט יאכלו חצץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 14, 2012 12:32 am 
Junior

FLASH כתב:
ואכן, קובי המבוגר אמר מספר פעמים שהוא באמת ובתמים מעדיף ששחקנים אחרים יעשו את עבודת ניהול המשחק ויריצו את התרגילים מלבדו

אתה גם טענת שקובי לא עשה שביתה איטלקית כי קובי טען בעצמו כי הוא לא עשה שביתה איטלקית לא? (ואם זה היה מאסטר אז שכח מזה!).
ראינו מספיק את קובי בבגרותו כדי לדעת שאת הכדור הוא רוצה וצריך... כל זה לא אומר שהוא לא יכול לקחת תפקיד שונה ליד נאש, אבל להגיד שקובי עד היום הוא שחקן שלא צריך כדור ביד זה לא בדיוק נכון

FLASH כתב:
אבל אשרי המאמין שריי אלן בגיל 37 ורשארד לואיס על ה24% 3 שלו ישנו את ההתקפה שלהם לצד השני.

אתה באמת מאמין שריי אלן ולואיס הם לא קלעים טובים יותר ממייק מילר אחרי פציעה קשה (ראית אותו משחק ותופס את הגב כל עצירת שעון?) ? או שהם שחקנים פחות תורמים מאדי האוס ומג'ונס שאתה נהנה למנות אותם כקלעים מופלאים?
לטעון דבר כזה זה פשוט מטופש... קלעי השלשות הכי גדול בתולדות הליגה מגיע אחרי עונה עם האחוזים הטובים ביותר שלו ואתה טוען שהוא לא יתרום ליכולות הקליעה משלוש של מיאמי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 14, 2012 12:46 am 
Junior

קובי צריך את הכדור ביד וייקח מן סתם 20 זריקות למשחק. נראה לי שבציטוט הוא התכוון לכך שהוא מאוד רוצה לחלוק את הכדור ואת עבודת ניהול המשחק.
לא אמרתי שריי אלן לא יעזור. אמרתי שההתקפה של מיאמי רחוקה מלהיות בלתי עצירה. ההגנה עושה להם תעבודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 14, 2012 1:12 am 
Hall of Famer

שקי, צודק לגבי אלן, אבל בדיוק כפי שמייק מילר היה פצוע, גם רשארד לואיס פצוע כרוני כבר שנים.

ולגבי שאר הדיון, האמת היא שגארנט הרג את מיאמי בדיוק בדרך שבה נוביצקי עשה זאת (ביותר יעילות) שנה קודם לכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 80 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה