סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' ספטמבר 24, 2024 11:34 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 112 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 8:16 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לפטופ כתב:
shachaf78 כתב:
אבל לא מדברים על הליגה המצחיקה שלנו. אין שום תועלת בג'פרסון בתור 5 ביורוליג.
מעניין לוגאן חששתי כבר בתחילת העונה. האיש לא שחקן אחד על אחד ברמה של לאנגפורד, והיום הוא חי בעיקר מהקליעה שלו. בגלל שהוא סטריק שוטר יהיו לו גם ערבים כאלה.

לא חושב שגם תומאס לאורך זמן יכול להיות 5 ביורוליג, אולי מול סיינה הנוכחית זה מספיק, מול קבוצות עם גבוהים זה לא.

אתה מתכוון לואסקז, פרוביץ' וקאסון? אמרתי כבר שבוע שעבר, לי הוא מזכיר את באסטון, והוא בהחלט יכול להיות סנטר ביורוליג, אולי זה לא תמיד תמיד יעבוד, אבל זה לא רע בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 9:25 am 
Sophomore

נורטון כתב:
לפטופ כתב:
shachaf78 כתב:
אבל לא מדברים על הליגה המצחיקה שלנו. אין שום תועלת בג'פרסון בתור 5 ביורוליג.
מעניין לוגאן חששתי כבר בתחילת העונה. האיש לא שחקן אחד על אחד ברמה של לאנגפורד, והיום הוא חי בעיקר מהקליעה שלו. בגלל שהוא סטריק שוטר יהיו לו גם ערבים כאלה.

לא חושב שגם תומאס לאורך זמן יכול להיות 5 ביורוליג, אולי מול סיינה הנוכחית זה מספיק, מול קבוצות עם גבוהים זה לא.

אתה מתכוון לואסקז, פרוביץ' וקאסון? אמרתי כבר שבוע שעבר, לי הוא מזכיר את באסטון, והוא בהחלט יכול להיות סנטר ביורוליג, אולי זה לא תמיד תמיד יעבוד, אבל זה לא רע בכלל.

אם מכבי תמשיך בקונספציה של לשחק עם 4.2 כ-5, אז זה בהחלט לא רע בכלל. אני באופן אישי מעדיף 5 אמיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 10:04 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
ואני חייב לציין שאת הגישה הלוזרית של להחזיק את הכדור במצב של שוויון וללכת להארכה במקום לקלוע סל נצחון - אני לא מבין. לא מבחינת גישה ולא מבחינת הגיון כדורסל.

ברור שאתה לא מחזיק את הכדור עד הסוף והולך להארכה. אתה פשוט זורק עם פחות זמן על השעון, ואם אפשר שאחרי הזריקה יגיע הבאזר אז מצוין.
אין שום לוזריות בגישה כזאת. עניין של הסתברויות נטו.
במקרה הספציפי הזה, מכבי במשחק בית בטח שלא צריכה לפחד ללכת להארכה (אם הכדור האחרון לא נכנס), וזה עדיף לדעתי על פני להשאיר פתח לשלשת נצחון של סיינה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 10:10 am 
Junior

התותח המפוברק כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
ואני חייב לציין שאת הגישה הלוזרית של להחזיק את הכדור במצב של שוויון וללכת להארכה במקום לקלוע סל נצחון - אני לא מבין. לא מבחינת גישה ולא מבחינת הגיון כדורסל.

ברור שאתה לא מחזיק את הכדור עד הסוף והולך להארכה. אתה פשוט זורק עם פחות זמן על השעון, ואם אפשר שאחרי הזריקה יגיע הבאזר אז מצוין.
אין שום לוזריות בגישה כזאת. עניין של הסתברויות נטו.
במקרה הספציפי הזה, מכבי במשחק בית בטח שלא צריכה לפחד ללכת להארכה (אם הכדור האחרון לא נכנס), וזה עדיף לדעתי על פני להשאיר פתח לשלשת נצחון של סיינה.

אני משתגע מהגישה הזאת. ההתקפה צריכה לעשות סל בצורה הכי טובה וזה מה שצריך להיות הכי חשוב,ולכן צריך להשאיר זמן לאלתורים. היקמן התחיל את התנועה שלו, מצא נתיב חדירה לסל וסיים מצויין. אם הנתיב היה נחסם היה נשאר לו רווח לאלתור וזה מצויין. אז לסיינה נשארו 4 שניות, עדיין עדיף הסיכון לחטוף שלשה במצב כזה שאתה ערוך ומוכן אליו מאשר ללכת להארכה שבה הכל פתוח, בטח במשחק שהיריבה עדיפה עליך לאורכו ויצאת מזה בעור שיניך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 10:23 am 
Sophomore

היה משחק מביך ולא ברור איך מכבי יצאה עם W.מה שמצחיק הוא ששמעתי הרבה אנשים בהיכל מדברים על כך שזה תחילת עונה ושהקבוצה תתחבר בטופ16.....רק שכחו לאמר שבטופ16 לא נפגוש קבוצות כמו סיינה(שנראתה יותר טוב ממכבי לדעתי) ושהשיטה הרבה יותר קשה מהפורמט הקודם.
כמו שאמרתי.אם בלאט מוביל את החבורה הסופר בינונית ואפורה הזאת להצלבה,צריך לתת לו חוזה ל10 שנים(עם אופציית יציאה רק לקובאן).
העיקר שאני רואה את דני פדרמן בסיום צוחק ואומר שהם בנו קבוצה עם אופי!.יופי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 10:43 am 
Hall of Famer

לא ראיתי אם מישהו דיבר על זה, ואם כן אז סליחה על הכפילות, אבל ההגנה של סיינה במהלך האחרון היתה מביכה. מוס עשה יופי של פרצופים כאילו הוא שומר, אבל התנועה שלו עם הרגליים מול היקמן היתה איטית ולא אינטיליגנטית, ואז הגיעה ה"עזרה" של תומאס רס, שיכולה להתחרות בקלות בכל תחרות ה"עזרה הגרועה ביותר בהגנה אי פעם". כך או אחרת, אחרת או כך, לפחות היקמן הראה שהוא מסוגל לנצח במאני טיים משחק חשוב, וזה גם משהו עבור אוהדי אלקטרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 12:54 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

1) היקמן לוחם. לא החודר/קלע הכי טוב בעולם (כרגע) אבל יש לו ביצים והוא קר רוח מהקו. וכמובן חוטף מצוין.
2) אוחיון נכנס רע מאוד למשחק (דמיינתי או שהיו שריקות בוז בהצגת השחקנים?) ושוב הראה חוסר ביטחון בקליעה.
3) לוגאן עם אחד מהמשחקים שבגינם כולם ירדו עליו לפני תחילת העונה. יותר מהזריקות שלא נכנסו הפריע לי שהרבה פעמים הוא מקבל חסימה משחקן אבל לא מוסר בזמן כשהשחקן מתפנה. בכלל כרגע אין למכבי אף גארד שטוב בפיקנרול.
4) תומאס קצת התלהב מהמובים שלו בפוסט. הוא לא ממש נגר אבל מאוד לא מלוטש כרגע. הוא דוקא יודע למסור אבל משום מה בחר ללכת עם הראש בקיר. בלאט עוד יכניס אותו לתלם.
5) האם חזירים התחילו לעוף? אליהו עם 11 קרשים ומשנה זריקות בהגנה...
5) לנסברג לא מקבל הרבה דקות כי הוא נרדם בהגנה ובריבאונד באופן קבוע ולא ממש תורם בהתקפה.
6) כמה שהתגעגעתי לדווין סמית'... רק 7 נק' אבל גם 7 ריב' ואיזו הגנה אינטלגנטית. כמעט כל מהלך חשוב בהגנה במחצית השנייה היה בזכותו - פה חסימה, שם עבירה חזקה וטובה שמונעת מקאסון דאנק חופשי (ולאחריה קאסון החטיא את שתי הזריקות ולא ירד לנוח), עוד חסימה (שלא נחשבה כי לפניה היתה עבירה) ואחריה טראש טוק עם השחקן של סיינה שבא להגיד ש"לא תקבל ממני סל קל". וכמובן בכל פעם שקמפ התחמם סמית' נכנס וקירר אותו. מת על השחקן הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 12:57 pm 
Junior

היו שריקות בוז ובצדק מוחלט מבחינת האוהדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 1:18 pm 
Hall of Famer

היו שריקות בוז ליוגב בהצגת שחקנים משער 11 למעלה, כאשר האחרים הריעו לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 1:19 pm 
Sophomore

השריקות היו רק משער 11 למעלה למען האמת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 1:20 pm 
Hall of Famer

אותו ריקי היקמן שכה מהולל בשבוע האחרון ( אחרי שלפני כמה שבועות לוגן היה ה"איש" , ולפני חודש אוחיון ... ) , סיים עם 6/17 מהשדה - לא כמות זריקות סבירה לשחקן כמוהו , וגם לא אחוזים ראויים במיוחד . מה שכן , תיפקד במאני טיים נהדר ועל זה מגיע לו קרדיט .

על יכולת הגב לסל של תומאס דובר כאן מספיק . אם אצל הנדריקס המהלכים היו נראים רע מאוד , אבל נכנסו מדי פעם , כאן אפילו זה לא המצב ...

אני מתקשה להבין מדוע חיות צבע כמו קאסון וסאניקידזה מקבלים יחדיו רק 35 דקות ( ולוקחים ביחד 23 כדורים חוזרים ! ) , בעוד תומאס רס לדוגמא מקבל 24 דקות לנגר מחוץ לקשת .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 2:04 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

היקמן סיים עם 6/17 אחרי שהוא פתח עם 0/8, כלומר 6/9 ברגעים החשובים. גם התקיף את ההגנה של סיינה כל הזמן ובניגוד לגארדים קודמים של מכבי הוא קולע מהקו. בנוסף ל-4 החטיפות שלו הוא סחט 2 תוקף. כשמגיע מחמאות אז מגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 2:56 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
היקמן סיים עם 6/17 אחרי שהוא פתח עם 0/8, כלומר 6/9 ברגעים החשובים. גם התקיף את ההגנה של סיינה כל הזמן ובניגוד לגארדים קודמים של מכבי הוא קולע מהקו. בנוסף ל-4 החטיפות שלו הוא סחט 2 תוקף. כשמגיע מחמאות אז מגיע.

אני חושב שעבירות תוקף נכנסות במניין החטיפות באופן אוטומטי, אבל זה פחות מעניין.

היקמן היה נוראי בפתיחה, והיה נהדר בסיום, ובסופו של דבר זה מה שחשוב. יש לו תווית קצת בעייתי בעיקר בגלל שהוא נראה שחקן די אפור, אין לו את ההתלהבות הזו שהייתה לפרקינס או את הוירטואוזיות של פארגו. הוא בסדר, אבל בינתיים עוד לא היה לנו משחק משמעותי בו גם היקמן וגם לוגאן הצטיינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 3:06 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
אותו ריקי היקמן שכה מהולל בשבוע האחרון ( אחרי שלפני כמה שבועות לוגן היה ה"איש" , ולפני חודש אוחיון ... ) , סיים עם 6/17 מהשדה - לא כמות זריקות סבירה לשחקן כמוהו , וגם לא אחוזים ראויים במיוחד . מה שכן , תיפקד במאני טיים נהדר ועל זה מגיע לו קרדיט .

על יכולת הגב לסל של תומאס דובר כאן מספיק . אם אצל הנדריקס המהלכים היו נראים רע מאוד , אבל נכנסו מדי פעם , כאן אפילו זה לא המצב ...

אני מתקשה להבין מדוע חיות צבע כמו קאסון וסאניקידזה מקבלים יחדיו רק 35 דקות ( ולוקחים ביחד 23 כדורים חוזרים ! ) , בעוד תומאס רס לדוגמא מקבל 24 דקות לנגר מחוץ לקשת .

היקמן סיים עם 45 אחוזים לשתיים ו 20 אחוזים לשלוש במשחק בו הקבוצה קלעה 45 אחוזים לשתיים ו 19 אחוזים לשלוש. כשבודקים אחוזים של שחקן צריך להשוות אותם לאחוזים של הקבוצה באותו משחק ולא רק לממוצעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 3:14 pm 
Hall of Famer

ולא פחות חשוב מזה לגבי היקמן, 2-3 מה-5 שלשות שהוא החטיא היו זריקות טובות, פנויות, אחרי הנעת כדור, זה עוד יכנס לו בהמשך. אני מסכים שהוא לא מסתמן כשחקן המבריק ביותר בעולם, אבל עדיין, ברגע שההתקפה של מכבי תיראה קצת יותר מאורגנת והקבוצה תתחבר, אני מעריך שהוא בהחלט יתגלה כסקורר אפקטיבי מאוד לרמת היורוליג. מה שכן, רכז הוא לא ממש נראה, הרבה יפול ויקום על היכולת של יוגב ומורן רוט להפוך את ההתקפה של מכבי ליותר מסודרת, אבל אחרי סוף העונה שעברה והקמפיין בקיץ, אני אופטימי לגבי הסיכויים שגם אוחיון עוד יראה טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 4:12 pm 
Junior

אני חושב שמשחק טוב של היקמן מאוד מסתדר עם משחק גרוע של לוגאן, ועוד יותר מסתדר אם מה שרובנו ידענו בתחילת העונה והוא - היקמן הוא סקנד גארד/רכז שמייצר נקודות ולא רכז מנהל משחק. לכן, הצלחה שלו באה על חשבון הצלחה של לוגאן, וההיפך עד למשחק של אתמול - לוגאן היה מצוין והיקמן גרוע. זה יוצר מוגבלות בגלל דריכה על הרגליים בקו האחורי מצד אחד, אבל מצד שני יוצר בק-אפ פלאן מצוין בשביל בלאט במידה ואחד משני החבר'ה הללו תופס יום גרוע. אפשר לראות שבינתיים אין ואקום של ייצור נקודות בקו אחורי.
אולי כשיהיה אחד, נראה הפסד.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 5:35 pm 
Sophomore

טוב, לא היה רחוק שנראה הפסד גם אתמול - במשחק בית ראשון בנוקיהו מול קבוצה שהפסידה לאלבה ברלין (שכמעט הפסידה לשאלון השבוע) בשבוע שעבר.

פרופורציות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 19, 2012 7:43 pm 
Hall of Famer

זה היה אחד ממשחקי ההתקפה הרעים ביותר שאני זוכר של מכבי. לא רק היכולת האישית והחטאת השלשות הפנויות של השחקנים, אלא התוכנית ההתקפית והמשחק הקבוצתי. נראה היה שככל שמתפתח המשחק, כל שחקן ניסה להציל את המולדת לבדו. אצל לוגן זה היה כישלון טוטאלי. תומאס כל פעם שניסה לייצר סל, זה נגמר בצורה מביכה, אבל מצד שני הוא שם לא מעט נק' מריב' התקפה, כך שהייתה לו תרומה חיובית והיקמן לאורך רוב המשחק החטיא, אך בסוף הוא היה מספיק קר רוח בכדי לנצח את המשחק. נק' נוספת בעייתית שהתגלתה הייתה ירידה עצלה להגנה.

חלוקת הדקות הייתה מעניינת. נכון שבסופו של דבר כל 12 שחקני הסגל דרכו על הפארקט, אבל רק 7 מהם שיחקו מעל 10 דקות. שרמדיני נראה אבוד לחלוטין במשחק הזה ואני מקווה בשביל מכבי שזה לא מסמן את המשך העונה. יוגב לא היה במשחק טוב, אבל ההחלטה של בלאט לתת לו רק 13 דקות ולא לשלב אותו כל הרבע הרביעית מעניינת. נראה שאחרי שדווין סמית' יחזור לעניינים, לנדסברג יקבל את הכרטיס עם המקום הטוב ביותר לצפות במשחקי מכבי תל אביב.

מי שחשב על מורן רוט כסיפור הצלחה סטייל יוגב, יכול לחשוב שוב. אמנם בהתקפה הוא עשה פיק אנד רול נהדר עם תומאס, אבל בהגנה בראון בשני הפוזשנים שרוט היה על המגרש חדר לטבעת בקלילות ובראון כמו שראינו הוא לא מגדולי השחקנים שדרכו באירופה.

בסיינה מה שבלט לעין זאת האיזורית ששוחקה בערך 40 דקות. לא זוכר קבוצה ברמות הללו משחקת כל כך הרבה זמן איזורית. מול מכבי זה עבד. משחק ההתקפה העומדת היה נוראי. שני השחקנים הטובים ביותר שלהם אתמול, קמפ וקנגור, נראו לא מחוברים בכלל למה שקורה. כמעט כל הסלים של קמפ היו אינדיבדואלים ולא מתוך הסט של תרגילי ההתקפה. אין שום סיבה שתומאס רס שהיה נוראי אתמול (2-9 מהשדה) יזרוק הרבה יותר מקנגור שנראה מדויק וחד (4-5 מהשדה).

סה"כ משחק ברמה נמוכה ומשוכה לא גבוהה שמכבי עברה בדרך לשלב הבא.

נ.ב - סניקזדה הוא בן ה-26 עם המראה המבוגר ביותר אי פעם, כלומר לפחות עוד שנתיים עד שגרג אודן יחגוג את יום הולדתו ה-26.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 20, 2012 11:13 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני מבין מהסיפא שהטענה שלך היא על בני 26 בכלל, לא רק על שחקני כדורסל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 20, 2012 11:15 am 
Hall of Famer

לפחות מאלה שיצא לי לראות. מצד שני הוא גיאורגי ופרץ לתודעה בתקופת היורוהייפ, אז גם יכול להיות שהוא בן 36 ובשביל צורכי דראפט רק שינו את הספרה הראשונה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 20, 2012 10:21 pm 
Junior

שאלת חוקה - לא ראיתי מה נאמר על זה בשידור אבל למיטב זכרוני ראי הציג פה יותר מפעם אחת שחסימה אחרי שריקה לעבירה (גם אם הכדור עדין בעליה) היא בלתי חוקית והיתה צריכה להחשב כסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 20, 2012 10:40 pm 
Junior

זהו, שהגולדטינג עצמו היה מאוד גבולי ולכן נראה לי שהשופטים הסתפקו בעבירה.
עריכה: בקריאה חוזרת ראי אומר שכל חסימה שהיא היא בלתי חוקית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 20, 2012 10:42 pm 
Hall of Famer

לדעתי החסימה לכשעצמה, במנותק מהעבירה, הייתה חוקית לגמרי, לא מעבר לשיא הגובה ולא אחרי נגיעה של הכדור בלוח, השאלה היא האם יש איסור לחסום את הכדור אחרי שנעשתה עבירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 20, 2012 10:51 pm 
Junior

למיטב זכרוני לפי מה שראי הציג כאן, אחרי שריקה לפאול הכדור הופך ל"מת" ואז אסור לחסום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 21, 2012 10:41 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לא נכון. עניתי לאבימאל פעם על שאלה כזו, וכשיש עבירה בזמן זריקה לסל - חוקי החסימה זהים לחסימה רגילה. חסימה שהיא חוקית במצב רגיל חוקית גם כאן. מה שנחשב גולטנדינג במצב רגיל נחשב גולטנדינג גם כאן, ואז הסל נחשב.
במקרה של סנקידזה היה נראה לי שהכדור בדיוק התחיל לרדת, אבל זה מאד מאד מאד גבולי ויש אנשים שחושבים אחרת כמו שראינו כאן. מעבר לזה אפשר להבין שופט שעומד למטה ולא רואה הילוך חוזר שהוא יחשוב שהכדור עוד בעלייה, זה באמת עניין של מילימטרים ומאיות שנייה. ואם הכדור עוד בעלייה, ולא נגע בקרש לפני זה (והוא לא) - אז החסימה חוקית, כמו במצב רגיל.

אני אנצל"ש את השאלה הזו כדי לתקן שוב את עופר שלח הגאון, העונה עוד צעירה מאד - אבל הוא טעה כבר פעמיים בעניין הזה.
כדור שנוגע בקרש - כידוע אסור לחסום אותו אם הוא נמצא מעל הטבעת, גם כשהוא בעלייה. אבל, וזה אבל גדול - אם אחרי הנגיעה בקרש הוא נוגע גם בטבעת, דינו כדין כל כדור שנוגע בטבעת. הנגיעה בטבעת מבטלת את סטטוס ה"זריקה לסל שדה" כפי שהוא מוגדר בחוקה, ואז מותר לשחקן הגנה להעיף אותו. זה לא משנה אם הוא נגע או לא נגע בקרש לפני זה.
בשבוע וקצת מאז שהתחילה העונה שלח טעה בזה פעמיים - גם במשחק של מכבי במלאגה וגם באחד ממשחקי הליגה. אז זה כדי שתדעו את הדבר הנכון.

וכדי לחבר בין שתי הנקודות: אם יש שריקה של השופט באקט של זריקה לסל, כמו במקרה סנקידזה - אז אמנם מותר לחסום, אבל אסור לשחקן הגנה להעיף את הכדור אחרי שהוא נוגע בטבעת.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 112 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: giladco, Google [Bot], Lakic, sir charles, פרארי ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: