סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 5:28 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 154 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 25, 2012 6:57 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני מסכים עם מה שאמרו ערן ונורטון.
אפשר לבקש מנדב לערוך, רק נדב צריך להחליט אם כן או לא.

נדב,
א. לכבד ת״ח (או כל אדם אחר) לא אומר בהכרח לענות אמן על כל מה שהוא אומר.
ב. אני קראתי לרבין שקרן כושל ורוצח (בגלל ״מי שיעלה על הדעת״, אוסלו ואלטלנה בהתאמה). קראתי לו גם בוגד, ואחר כך התנצלתי קבל עם ופורום.
אם היו פה יוזרים שהיו טוענים שזה פוגע בהם - סביר שהייתי עורך את זה.

כפיר, עשיתי ניסוי. נתתי לאמא שלי לקרוא את אופציה 2 והיא נורא נלחצה מזה שהרב אבינר מטוגן.  

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 25, 2012 7:04 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
צוד - רק הערה קטנה, חזרת בך מהבוגד כי הסכמת שזה לא נכון (או לפחות לא רצית להגן על הטענה), לא בגלל החשש מפגיעה במישהו. תקנני אם טעיתי. את שאר מה שיש לי להגיד או לשאול כשאני אחזור מאילת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 25, 2012 7:56 pm 
Hall of Famer

אתה באילת? אתה חוזר דרך נתב"ג? ;;-)))

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 26, 2012 12:03 am 
מנהל פורום

אבימאל כתב:
ערן - האם לקלל את אמא שלך נכלל בחופש הביטוי בפורום? אני חושב שלא.גם אם היא היתה אומרת שכל האשכנזים חארות (ואני די בטוח שהיא אמרה את זה)

מבחינתי כן, אבל מבחינת חוקי הפורום, לא.
והיא דווקא די אשכנזיה בעצמה, אבא הוא זה שפרענק פרעח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 26, 2012 1:09 am 
Junior

לא טעית. אמרתי שכנראה שהייתי חוזר בי מהשלושה הראשונים אם הם היו פוגעים במישהו.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 26, 2012 1:34 am 
Hall of Famer

להתחתן עם פרענק ולומר שכל האשכנזים חארות זה אותו דבר מבחינתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 26, 2012 1:39 am 
מנהל פורום

:D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 27, 2012 8:24 pm 
מנהל פורום

stpsg כתב:
ההיעלבות הקולקטיבית פה מזכירה קצת היעלבות של מגזר אחר.

אמירה שמשתלבת יפה מאוד בת'רד הזה, אני חייב לציין (וגורמת לי להזדהות עם הצד הדתי כאן נגד כל האינסטינקטים שלי).

קראתי בכל אופן את כל הת'רד, והדבר היחיד שיש לי להוסיף זה שחבל לי מאוד ששוויק עזב, והדרך שבה נדב חגג את העזיבה הזו מגעילה בעיני יותר מכל שאר ההודעות שלו בת'רד (בטח מההודעה הפותחת שנשגב מבינתי מה עורר בה את כל המהומה). את שאר התהיות שלי אני אשאיר לעצמי כי אין ממילא סיכוי שיתפתח מהן דיון קונסטרוקטיבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 9:03 am 
Hall of Famer

סליחה? אני "חגגתי" את העזיבה? תראה לי את זה בבקשה.

אני מצטער ששוויק עזב, אבל אני הרבה יותר מצטער על מה שההתנהגות שלו מראה לי. אני חשבתי שהדברים של אבינר מטומטמים להפליא, שהאיש מבחיל בגלל פסיקותיו ודבריו, ולכן כתבתי את זה. שוויק דרש לערוך אותי, וכשבקשתו התקיימה רק בחלקה (בניגוד לדעתם, כך מסתבר, של כמה יוזרים אחרים)-הוא החליט שהוא קם והולך ותלה את האשמה בי. מבחינתי זו התנהגות ילדותית ומטופשת, אבל זה לא אומר שאני שמח שעזב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 9:38 am 
מנהל פורום

nadav_hacohen כתב:
אחלה, ההתבטאויות שלי הו-כה-פוגעות בנפשך הרכה, והצואה המילולית של אבינר היא בעיניך דברי קודש.

ביי.

אם התעצבת על העזיבה, אז הצלחת להסתיר את זה מאוד יפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 9:59 am 
Junior

לצורך הדיוק, הוא טוען שהצטער על כך שהבחור נטש, לא התעצב.
ועם כל הכבוד האולטימטום הזה היה מגוחך. אני לא מוכן לקבל שמישהו יקבע כללים עבור כולם לגבי מה מגבלות הדיון כאן בשעה שהוא איננו בר סמכא מבעל האתר לעשות כן. זו קהילה ותיקה מאוד שמתקיימת בהרמוניה יחסית בכל הזמן הזה וזה לא הגון לבוא ולהציב אולטימטום כלפי מי מהמשתמשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 10:50 am 
Senior

לא הגזמת קצת?
אולטימטום, אפשר לחשוב והרי האקדח (כלומר האקדוֹחַ) עודו מעלה עשן תכלכל-אפרפר בעודו אחוז בידו של שווייק1, אלים שכזה.

מה קרה? שווייק ביקש מנדב להוריד את הטון, נדב אמר לו לא ושווייק אמר "טוב אני הולך" אוי לדור שחזה בתוקפנות שכזו (כלומר הוא פשוט קם והלך הא? חתיכת פאסיב אגרסיב בזוי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 10:51 am 
Hall of Famer

מסכים עם תומר, אני לא רואה בזה אולטימטום מי יודע מה, שווייק החליט שלא נעים לו להשתתף בדיונים כאן כשמתבטאים בצורה כזו כלפי רב, זכותו. בהנחה שמה שנדב כתב נכנס לתוך גבולות הדיון בפורום, יעשה כל משתמש שיקול האם הוא מעדיף להיות חלק מקהילה כזו שאלו גבולות הדיון שלה ולסבול לפעמים אמירות שלא נעימות לו או שהוא לא רוצה להיות חלק מהקהילה. מצד שני, נדב (או כל משתמש אחר) צריך לחשוב האם הוא מתעקש להשתמש דווקא בשפה כזו אם היא גורמת למשתמשים לעזוב, אבל צריך להבין שמכיוון שהשפה הזו היא בתוך גבולות הדיון, כל החלטה שלו לכאן או לכאן היא לגיטימית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 11:05 am 
Junior

שוויק1 כתב:
קובי כתב:
נדב, נכון שזו זכותך לחופש ביטוי, אבל הם ביקשו כל כך יפה והפגיעה ברגשות כנה. אני לא חושב שזה יפחית ממך לעדן קצת את הכותרת ואת תוכן ההודעה.

תודה על התמיכה.
ציפיתי לקצת יותר תמיכה בעניין מחברי הפורום האחרים.
בכל אופן כל עוד הנושא הזה לא נערך מחדש לא מעוניין להיות חבר פעיל בפורום.

תומר ורוני, מעריך את שניכם מאוד. באמת, בלי טיפת ציניות. אבל מה שרשום כאן הוא אולטימטום לעילא ועילא. "תחזיקו אותי" טיפוסי. התשובה שלי, כפי שכבר כתבתי אותה כאן לא אחת היא "לך תחפש". זו הזירה, לא טוב לך תעזוב, תתעלם, תתעצבן, אבל אל תציב את הנוכחות שלך כאן כאילו אתה עושה למישהו טובה וכאילו היא תלויה בתנאי כזה או אחר.
לא חסרים נושאים שאני לא מגיב עליהם ולא קורא בהם, אבל לקבוע עבור שאר המשתמשים מה רלוונטי להתבטאות שלהם רק כדי שהם יוכלו לקחת חלק בדיון הספציפי ההוא? נו, באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 11:18 am 
Hall of Famer

מאדים, ההגדרה הפשטנית של אולטימטום היא "אם אתה לא עושה את מה שאני רוצה אני מפעיל עלייך סנקציה משמעותית", ברגע שהעזיבה של שוויק היא לא סנקציה משמעותית בעיני נדב (שבפניו כביכול הוצב האולטימטום) שגורמת לו לשקול שוב את האמירה שלו, אז כל הרעיון של אולטימטום מתבטל.

זכותו של שווייק להחליט שהוא לא רוצה לכתוב כאן בתנאים כאלו ואחרים, זכותו גם להגיד לנו את זה, אבל מכאן ועד אולטימטום עוד יש איזה מרחק לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 11:25 am 
Senior

נו באמת פורטה פורטה פורטה פלוס

אני מבין שהיה יותר נוח אם הוא היה מחליט פשוט להתפוגג אבל בהנחה מרחיקת הלכת שחשוב היה לו שיבינו לאן הלך ולמה, אני לא יכול לחשוב על דרך אחרת שהוא היה יכול לעשות זאת.

אלגוריה (לא מאוד מוצלחת אבל בכל זאת): אתה יושב בבית קפה, אולי אפילו השכונתי הזה שכל החברים נפגשים בו מדי פעם. לידך מדבר מישהו בקול רם, בצורה בוטה ותוכן מעליב על משהו - אולי אפילו לא חשוב מה. "היי" אתה אומר לו, "אתה יכול להוריד קצת את הקול או לפחות לא לדבר בגסות כזו? זה מפריע לי". "לא" הוא עונה בהחלטיות, "זכותי להגיד מה שבא לי ואני נגד הצנזורה הזאת שלך". "טוב, אז אני הולך" אתה אומר. חתיכת אולטימטום, הא?

הוא אמר "אני הולך" והלך, זה אולטימטום אולי בהגדרה המילונית אבל אני לא ראיתי שם נסיון להפעיל לחץ על מישהו.

את החצי השני של השורה האחרונה שלך לא הבנתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 11:41 am 
Junior

תומר, אנחנו רואים את זה בצורה אחרת ולו רק מכיון שהאולטימטום בדוגמא שהבאת היא לא כלפי הלקוח השני אלא כלפי בעל הבית שמפסיד כסף. והלחץ קיים, כי הוא למעשה לשאר היוזרים, "תגידו לנדב לשנות או ש...".
הרי מה שוויק למעשה טען? אם לא מוכנים לשנות התבטאות כלשהי בנושא מסוים, אזי הוא לא מוכן לתרום דבר לאף אחד מהנושאים האחרים שלא פגעו בנפשו הרכה. וכן, רוני, ברגע שמישהו מציב את ההשתתפות שלו בשיח רק אם יתקיימו תנאים שמקובלים עליו הוא (שוויק) ואשר פוגעים ביכולותיו של אחר (נדב לצורך העניין) אזי הוא מציב אולטימטום. הסנקציה המשמעותית אם כך היא בהמנעות מתרומה לכל שאר הדיונים, רק בגלל שדיון אחד לא היה לרוחו. זה ילדותי ואף חצוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 11:46 am 
Junior

ראובן כתב:
stpsg כתב:
ההיעלבות הקולקטיבית פה מזכירה קצת היעלבות של מגזר אחר.

אמירה שמשתלבת יפה מאוד בת'רד הזה, אני חייב לציין (וגורמת לי להזדהות עם הצד הדתי כאן נגד כל האינסטינקטים שלי).

קראתי בכל אופן את כל הת'רד, והדבר היחיד שיש לי להוסיף זה שחבל לי מאוד ששוויק עזב, והדרך שבה נדב חגג את העזיבה הזו מגעילה בעיני יותר מכל שאר ההודעות שלו בת'רד (בטח מההודעה הפותחת שנשגב מבינתי מה עורר בה את כל המהומה). את שאר התהיות שלי אני אשאיר לעצמי כי אין ממילא סיכוי שיתפתח מהן דיון קונסטרוקטיבי.

זו כמובן לא שאלה של דתיים נגד חילוניים, ואני לא מחזיק בשום דיעה שלילית על שוויק או על שאר חברי הפורום חובשי הכיפה. ההיעלבות הזאת עיצבנה אותי כי היא מגנה על כבודו של מישהו שאומר דברים מטומטמים, פוגעניים ואנטי דמוקרטיים. אם נדב היה כותב ת'רד על כך שהרב פלוני מטומטם כי הוא חושב שהעולם נוצר לפני 5773 שנה, זה היה משהו אחר. אני לא חושב שדברים כמו שאמר אבינר ראויים לאיזשהי הגנה, והראשונים לתקוף אותם צריכים להיות דווקא הדתיים הנאורים שמבינים שמקומה של האישה הוא איפה שבא לה. וכן, תבין לבד למה זה מזכיר היעלבויות של מגזר אחר שפוגע בכל מה שזז אבל נעלב כשאומרים עשירית מילה על איזה נביא שמת מזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 11:47 am 
Senior

אני מודה שצריך שכנוע עמוק מאוד (אני אפילו לא בטוח במה) למצוא ב"בכל אופן כל עוד הנושא הזה לא נערך מחדש לא מעוניין להיות חבר פעיל בפורום." את שלל המשמעויות שאתה מעמיס עליו.
אמר "לא רוצה להיות פה" והלך, באמת ובתמים לא מבין מה אתה רוצה מחייו (למעט - כמובן - הסתייגות חריפה ופומבית מדבריו של הרב אבינר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 11:56 am 
Junior

אני רוצה דבר מאוד פשוט. מי שמעוניין שיכבדו את טיעוניו יכבד את טיעונם של אחרים. מי שמעוניין להשתתף בדיון שיקבל את זה שבדיון יהיו אמירות שלא יהיו נעימות לו ויוכל להתמודד איתן, ולא יתנה את השתתפותו באמירות שערבות לאזניו ועיניו.

או לכל הפחות לא להתנות את כל שאר יכולות הדיון (המועילות יותר או פחות) שלו לשאר הדיונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 12:03 pm 
Senior

נו, זה יפה מאוד אבל מה פה אולטימטום?
מעניין אותי אם אתה ממשיך בדיון מתוך אינרציה או בגלל שבאמת אתה בטוח שיש פה איזו אמת שאני לא מצליח להבחין בה.

וחוץ מזה, אני לא חושב ששוויק לא כיבד את טיעוניו של נדב, הוא מחה על הסגנון.
מסתבר שגם זה היה יותר מדי. בעיני זה חבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 12:07 pm 
Junior

אני ממשיך כי אני מרגיש שמשתמשים שבד"כ אני מעריך את עמדתם לא הבינו אותי וחבל לי על כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 12:07 pm 
Junior

תומר כתב:
אני מודה שצריך שכנוע עמוק מאוד (אני אפילו לא בטוח במה) למצוא ב"בכל אופן כל עוד הנושא הזה לא נערך מחדש לא מעוניין להיות חבר פעיל בפורום." את שלל המשמעויות שאתה מעמיס עליו.
אמר "לא רוצה להיות פה" והלך, באמת ובתמים לא מבין מה אתה רוצה מחייו (למעט - כמובן - הסתייגות חריפה ופומבית מדבריו של הרב אבינר)

כל אחד יכול להפסיק לכתוב/לקרוא בפורום מתי שבא לו, והיו כאלה שפשוט נשרו כי מה שהיה פה לא היה לרוחם. מי שמצהיר על זה שהוא עוזב אומר למעשה "תחזיקו אותי", לא משנה אם תקרא לזה אולטימטום או משה. בעיני זו לא צורת דיון סבירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 12:09 pm 
Hall of Famer

מאדים, אבל זו בדיוק הנקודה, הוא לא מעוניין להשתתף בדיון בתנאים האלו, זכותו. אני לא רואה כאן איום על מישהו. באופן כללי אני מעריך את שווייק וחושב שהוא כן משתתף תורם ומעניין, אבל עדיין, הפורום עבר לא מעט פרישות ועזיבות של משתתפים לא פחות תורמים, פעילים ומועילים ושרד אותן בשלום, זה לא שעזיבה של משתתף אחד היא איום קיומי על הפורום, יש כאן אולי 5 משתמשים שאפשר להגיד עליהם שעזיבה שלהם תהיה פגיעה רצינית בהווי של הפורום. אם היו באים 20 משתתפים פעילים ותורמים ואומרים שהם עוזבים בגלל מה שנדב כתב, זה כבר היה אולטימטום, כי הפורום הזה לא גדול עד כדי כך שעזיבה של 20 משתמשים לא תהיה משמעותית בו, אבל אחד? זה לא ממש איום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 12:12 pm 
Junior

stpsg כתב:
תומר כתב:

כל אחד יכול להפסיק לכתוב/לקרוא בפורום מתי שבא לו, והיו כאלה שפשוט נשרו כי מה שהיה פה לא היה לרוחם. מי שמצהיר על זה שהוא עוזב אומר למעשה "תחזיקו אותי", לא משנה אם תקרא לזה אולטימטום או משה. בעיני זו לא צורת דיון סבירה.

+1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 154 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: