סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 5:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 154 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 12:32 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
תומר השני כתב:
כל אחד יכול להפסיק לכתוב/לקרוא בפורום מתי שבא לו, והיו כאלה שפשוט נשרו כי מה שהיה פה לא היה לרוחם. מי שמצהיר על זה שהוא עוזב אומר למעשה "תחזיקו אותי", לא משנה אם תקרא לזה אולטימטום או משה. בעיני זו לא צורת דיון סבירה.

לעומת זאת תומר המקורי כתב:
...אני מבין שהיה יותר נוח אם הוא היה מחליט פשוט להתפוגג אבל בהנחה מרחיקת הלכת שחשוב היה לו שיבינו לאן הלך ולמה, אני לא יכול לחשוב על דרך אחרת שהוא היה יכול לעשות זאת...

יכול להיות שהייתי יכול לכתוב את זה בצורה יותר ברורה רק לא ברור לי איך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 12:43 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני אישית חושב שבדיון פוליטי מותר להביע דעות מאוד קיצוניות, וצריך שהדיון יתמקד בדעות הללו בלי לגלוש להבעת דעה אישית ובלי לפגוע במתווכחים עצמם. לכן אני חושב שהדרישה המקורית של שוויק היתה לא במקום (מודולו עניינים שצריך לברר ושאני לא מבין בהם של רגשות הדתיים כאן) אבל אני חושב שמהרגע שזה גלש לאמירות נוסח "אני בז לאנשים כאן שמגנים על הרב אבינר" זו כבר צורת שיח בעייתית מאוד. חלק מהעניין זה להבדיל בין דיון על עמדות ודיון על אנשים ובלי זה עדיף שפשוט לא יתקיימו כאן דיונים פוליטיים (שזו אגב היתה דעתו המוצהרת של ערן).

והנקודה העיקרית היא שהדיון כאן הוא לא על תוכן אלא על סגנון (ואני מניח שתומר למשל יחזק את האמירה הזו). שוויק אמנם הציב אולטימטומים (ואני לא חסיד של הצבת אולטימטומים, כשבעבר היו דברים שגרמו לי לקום וללכת אני אישית קמתי והלכתי לכמה זמן שזה לקח), אבל הוא בסופו של דבר עזב אחרי הודעה ספציפית שהיה כתוב בה:

ציטוט:
אני פשוט בז לאותם אנשים שבאופן אוטומטי מקבלים בכבוד כל צואה מילולית שמשתחררת מפיו של מי שמוחזק אצלם "תלמיד חכם"

זו, מה לעשות, הודעה אישית, מעליבה ומנוסחת בצורה שאצל לא מעט אנשים היתה גם מוגדרת כגסת רוח.

ובכל מקרה, השורה התחתונה היא שמשתמש מוצלח מאוד בפורום הזה קם ועזב. גם אם כל מה שנדב כתב היה שקול לזהב טהור, זה משהו שמותר להצטער עליו ולחשוב איך אפשר היה למנוע את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 12:47 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
מעבר לזה, כבר הוזכר ע"י צוד ונורטון שהם השתמשו בזמנם במילים קשות לגבי אנשים שונים, אם זה ה"רוצח ובוגד" של צוד על רבין, או ה"רשע" של נורטון על הרב קנייבסקי ובטח היו דוגמאות נוספות שאני לא זוכר. בואו לא נשכח שאנחנו לא נמצאים בפורום הייצוגי של התנועה למען הפוליטיקלי קורקט, אלא אנשים עם דעות ורגשות שמביעים אותן בין היתר כאן. כשצוד כתב מה שכתב על רבין הגבתי לו בחריפות, אבל לא איימתי לעזוב ולא התלוננתי עליו למנהלים ולא בקשתי לערוך אותו. זה מה ששוויק יכל לעשות, ובחר שלא. ואם כך, זו הבעיה שלו.

אבל אם אנשים היו מתלוננים שזה פוגע בהם (מסיבה כזו או אחרת) אני מניח שהייתי מסכים להתבטא בצורה אחרת.

ראובן כתב:
והנקודה העיקרית היא שהדיון כאן הוא לא על תוכן אלא על סגנון (ואני מניח שתומר למשל יחזק את האמירה הזו).

אני לא תומר, אבל אני בהחלט מחזק את האמירה הזאת.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 12:51 pm 
Hall of Famer

אז אתה מוזמן לחשוב ולהתעמק בדברים, ולשלוח אליי את מסקנותיך. כשגינות כתב כאן מה שכתב על חרדים וחילוניים, הוא קומם משתמשים רבים שביקרו באופן חריף את קו המחשבה שלו ואפילו את ארחות חייו, ולזכותו ייאמר שהוא לא שיחק ב"תחזיקו אותי" אלא הגיב למה שרצה להגיב ולא הגיב למה שלא רצה להגיב, ושלום על ישראל. אני לא רואה בעיה אם סומו יכתוב בפורום הכדורסל "אני בז לאוהדי הנצחונות של אלקטרה שיוצאים ממשחקים לחניה אם הם מפסידים" או אם אתה תכתוב ללאומית "אני בז לאוהדי חולון שמתייחסים בסלחנות לאלימות". זה יכול לעצבן, זה יכול להראות כפרובוקטיבי, אבל זה שיח אמיתי שלא נועד להעליב מלכתחילה ולפגוע במישהו באופן אישי. היה אחד שנעלב? לבי-לבי איתו, אבל אני לא מתכוון להגיש את דבריי לועדת הצנזורה של הפורום לפני שאני כותב אותם. אני יכול להתחייב שלא אכתוב למשתמש "אתה מטומטם" (עשיתי את זה פעם אחת, לסומו, ואחרי זה הצדקתי את ההחלטה למחוק את זה), אבל לכתוב שאני בז לקו מחשבה או להתנהגות מסוימת? בחייאת רבאק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 12:53 pm 
Hall of Famer

אני אגיד לך משהו ראובן, אם התמורה על כך ששווייק ישאר היא שמשתמשים בפורום יצטרכו לשקול מילים על נושאים מסויימים ולפחד לכתוב את אשר על דעתם, בוטה ככל שתהיה, אז אני לא מוכן לשלם את התמורה הזאת.

צר לי ששווייק עזב, הוא משתמש שהערכתי וחשבתי שהוא תורם לפורום. אני גם לא מת הנכונות התמידית של נדב להתנגח עם אנשים, תוך ירידה לפסים האישיים ביותר, אבל מה שהוא רשם לשווייק היה כנראה הרבה יותר עדין ממה שמשתמשים מסויימים, כולל נדב, מרשים לעצמם לרשום לרד סומו. בקיצר, מה שקרה כאן בנושא לא חרג בשום דבר ממה שקרה בהרבה נושאים אחרים. פשוט למשתמש אחד זה היה יותר מדי. חבל שזה קרה, מאד יכול להיות שאם אני הייתי הכותב ולא נדב, הייתי מתבטא אחרת ואולי נענה גם לבקשתו של שווייק (דרך אגב, לא בטוח), אבל אני מעדיף עדיין את הפורום במתכונת הנוכחית מאשר פורום שבו משתמשים מגבילים את המשתמשים האחרים במה שהם יכולים לכתוב, כי זה פוגע בנפשותיהם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 12:54 pm 
Hall of Famer

צוד כתב:
nadav_hacohen כתב:
מעבר לזה, כבר הוזכר ע"י צוד ונורטון שהם השתמשו בזמנם במילים קשות לגבי אנשים שונים, אם זה ה"רוצח ובוגד" של צוד על רבין, או ה"רשע" של נורטון על הרב קנייבסקי ובטח היו דוגמאות נוספות שאני לא זוכר. בואו לא נשכח שאנחנו לא נמצאים בפורום הייצוגי של התנועה למען הפוליטיקלי קורקט, אלא אנשים עם דעות ורגשות שמביעים אותן בין היתר כאן. כשצוד כתב מה שכתב על רבין הגבתי לו בחריפות, אבל לא איימתי לעזוב ולא התלוננתי עליו למנהלים ולא בקשתי לערוך אותו. זה מה ששוויק יכל לעשות, ובחר שלא. ואם כך, זו הבעיה שלו.

אבל אם אנשים היו מתלוננים שזה פוגע בהם (מסיבה כזו או אחרת) אני מניח שהייתי מסכים להתבטא בצורה אחרת.

ראובן כתב:
והנקודה העיקרית היא שהדיון כאן הוא לא על תוכן אלא על סגנון (ואני מניח שתומר למשל יחזק את האמירה הזו).

אני לא תומר, אבל אני בהחלט מחזק את האמירה הזאת.

צוד, זה בדיוק העניין. אם אתה חושב שרבין היה בוגד ורוצח, אני כמי שמתווכח איתך מעוניין לדעת שזה בדיוק מה שאתה חושב. אע"פ שאני חושב שאתה טועה, ודווקא בגלל שאני חושב שאתה טועה, לא ייתן לי שום דבר אם תכבס את מילותיך ותבחר במילים אחרות. אם שוויק חושב שהרב אבינר הוא לא מטומטם על אף מה שאמר, שיתכבד ויסביר לי למה הוא לא מטומטם, בדיוק כפי שאני טרחתי להסביר לך למה רבין אינו בוגד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 1:08 pm 
מנהל פורום

עמוס, הפורום לא ייפגע כהוא זה אם נדב יתנסח בצורה פחות קיצונית ואם הוא יחשוב פעמיים על מה שהוא כותב לפני שהוא כותב את זה.

אני גם חושב שאין שום דבר רע באופן כללי בלקרוא את ההודעות של עצמך כמה פעמים ולוודא שאין בהם משהו שיכול לפגוע במישהו. אני משתדל לעשות את זה כל הזמן באופן אישי, ויוצא לי לערוך לא מעט את ההודעות שלי לפני שאני שולח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 1:27 pm 
Junior

ראובן, אפשר לחשוב מה נדב כתב. לא קללה, ולא גידוף ולא איחולי מיתה. כתב והביע בוז. צר לי, יש מקרים שבהם ראוי ביותר להביע בוז. זה בעיני בוודאי אחד המקרים הללו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 1:34 pm 
Junior

נדב לא עשה שום דבר שהוא ואחרים לא עושים כל הזמן. הנעלבים המקצוענים שיטפסו על עצים אחרים.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 1:37 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
אני אגיד לך משהו ראובן, אם התמורה על כך ששווייק ישאר היא שמשתמשים בפורום יצטרכו לשקול מילים על נושאים מסויימים ולפחד לכתוב את אשר על דעתם, בוטה ככל שתהיה, אז אני לא מוכן לשלם את התמורה הזאת.

יש גם צד שני למטבע, וזה שאנשים יחשבו פעמים אם לכתוב משהו, כאשר יש כאן פרא אדם שמשתולל בפורום ועשוי לשפוך עליהם (או על היקר להם) קיתונות של לעג וארס.
זה נותן לי פלאשבאק לימי רועי מרום.ימים שהפורום ממש לא מתגעגע אליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 1:38 pm 
Junior

זה אפילו לא דומה.
אני לא מסכים עם נדב על הרבה דברים, ולא נהנה מההתבטאויות שלו לא מעט, אבל רועי מרום היה טרול קשקשן. נדב רחוק מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 1:44 pm 
Junior

כמי שסבל רבות משבט לשונו הארסית של נדב, אני עדיין מחזיק בדעה שהוא יכול לומר הכל (במסגרת כללי הפורום. אני פשוט אומר מה שבא לי ואז פשוט מתעלם ממנו לרוב. תנסו זאת גם.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 4:05 pm 
מנהל פורום

מאדים כתב:
ראובן, אפשר לחשוב מה נדב כתב. לא קללה, ולא גידוף ולא איחולי מיתה. כתב והביע בוז. צר לי, יש מקרים שבהם ראוי ביותר להביע בוז. זה בעיני בוודאי אחד המקרים הללו.

נובמת. גם אם עוזבים בצד את העובדה (שמסתבר שמפריעה להרבה אנשים כאן בפורום) שמושא הפגיעה היה רב, כי לגביה נדרש דיון נפרד שאני לא חושב שאפשר לקיים עכשיו, העובדה היא שהדברים שהוא כתב הפריעו למספיק אנשים, וזה עוד לפני הודעת הצואה. אפשר להתווכח האם הסגנון הבוטה של נדב הוא לגיטימי ומה בדיוק הגבולות, אבל לטעון שאין כאן שום בעיה סגנונית זו סתם התעלמות.

ואגב, "בעיני בוודאי" זה אוקסימורון פשוט, שמצביע בדיוק על הבעיה. לכל אחד יש את הגבולות שאותם "בודאי" שאסור לחצות. אם אתה רוצה להימנע ממצב שבו הויכוח הפוליטי הופך לעשרות נדבים שבזים זה לזה, אז צריך להיות יותר סובלני לדעות ולגבולות של האחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 4:17 pm 
Hall of Famer

Red Sumo1 כתב:
כמי שסבל רבות משבט לשונו הארסית של נדב, אני עדיין מחזיק בדעה שהוא יכול לומר הכל (במסגרת כללי הפורום. אני פשוט אומר מה שבא לי ואז פשוט מתעלם ממנו לרוב. תנסו זאת גם.

אהה. אני הרי סתם נכנס בך להנאתי, זה לא שאתה כותב שקרים לפעמים, או עושה קופי פייסטים מאתרים/פורומים אחרים מבלי לציין את המקור, או פותח נושאים ואז פשוט זורק לינק בלי שום פירוט. סתם בא לי להציק לך.

תראו, הסגנון שלי עולה לדיון לא בפעם הראשונה, חלק מהבקורת אני מקבל וחלק לא. לאחר מחשבה, ייתכן שהייתי יכול לכתוב בכותרת משהו נייטרלי כמו "התבטאויותיו של הרב אבינר בנושא נשים במרחב הציבורי" או פחות נייטרלי כמו "המיזוגניה של הרב אבינר". אבל הדברים של אבינר באמת הציקו לי ועצבנו אותי, זה מה שבחרתי לכתוב, והיות שהתגובה של שוויק היתה פומבית מאד וכן מלווה בסוג של אולטימטום שהופנה פני עם ופורום (מה היה קורה אילו שוויק היה שולח לי פרטית ומבקש בנימוס שאערוך? הייתי נושך אותו?)-בחרתי לא לערוך. על הדרך הבעתי את הבוז שהבעתי גם בעבר כלפי קו המחשבה שהפגין פה שוויק, ומזה אני בוודאי לא חוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 4:52 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
ואגב, "בעיני בוודאי" זה אוקסימורון פשוט, שמצביע בדיוק על הבעיה. לכל אחד יש את הגבולות שאותם "בודאי" שאסור לחצות. אם אתה רוצה להימנע ממצב שבו הויכוח הפוליטי הופך לעשרות נדבים שבזים זה לזה, אז צריך להיות יותר סובלני לדעות ולגבולות של האחרים.

אני ממשיך לשאול מה כל כך בעייתי ב"אני בז לך על כך שאתה חושב כך/מתנהג כך"? כתבתי לצוד פה שאני בז לסגנון ההגנה האוטומטית שלו על הרב, זה לא הפריע לו לעשות לי לייקים בפייסבוק. אז אפשר לומר שצוד הוא פרוצה, ואכן אומרים את זה, אבל רגע ברצינות: אני חושב שזה לגמרי לגיטימי ולגמרי בגבולות הדיון. אני גם לחלוטין לא אעלב אם מישהו יבוא ויכתוב לי "אני בז לסגנונך המשתלח והירוד", שזה בעצם סוג אחר של ביטוי למה שכבר כתבו על הסגנון שלי במילים אחרות. בוא נבדיל בין שמירה על רמה של פורום מבחינת אי-שימוש בקללות בין משתמשים, למשל, לבין דברים שהם אולי חריפים אבל לגיטימיים בכל ויכוח בחיים האמיתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 5:04 pm 
מנהל פורום

זה שצוד אדם סובלני או זה שגם לך אפשר להגיד הרבה דברים בלי שתנטור טינה, זה לא משהו שאפשר להשליך ממנו על הכלל. בכל אופן, לא יודע לגבי צוד, אבל אם היית מתנסח כלפי ככה (להבדיל מסתם "עכשיו דיברת שטויות מוחלטות") אז כנראה שפשוט הייתי עובר להתעלם לגמרי מההודעות שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 5:20 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
זה שצוד אדם סובלני או זה שגם לך אפשר להגיד הרבה דברים בלי שתנטור טינה, זה לא משהו שאפשר להשליך ממנו על הכלל. בכל אופן, לא יודע לגבי צוד, אבל אם היית מתנסח כלפי ככה (להבדיל מסתם "עכשיו דיברת שטויות מוחלטות") אז כנראה שפשוט הייתי עובר להתעלם לגמרי מההודעות שלך.

ואולי מהרגישות האישית שלך אי אפשר להשליך על הכלל? בסופו של דבר, שוויק היה החריג שקם והלך וגם ממה שאני קורא לאורך הת'רד, רוב האנשים מצדדים בזכותי להתבטא. אני גם באמת משתדל שלא לעבור את הגבול ההגיוני שנראה לי, בין לכתוב לאנשים באופן מעליב לפעמים על דעותיהם או דבריהם, לכנות אותם בשמות גנאי (דבר שבדרך כלל אני גם לא מרגיש שום צורך לעשות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 5:50 pm 
Senior

אני מרגיש שהדיון הופך לרב שיח של חרשים, לפחות לפרקים.

אני לא חושב שמישהו עירער על זכותו של נדב להתבטא, אני לא חושב שמישהו גרס שזכות הדיבור של הרב אבינר גדולה במשהו מזו של מישהו אחר. מה קרה? ביקשו מנדב לדבר בנימוס, הוא החליט שלא, זכותו? וודאי. נכון עשה? מן הסתם תלוי את מי שואלים למרות שאני לא מאמין שיש מי שסבור שוויתור על הלשון הבוטה היה פוגע בעוצמת הטיעון שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 6:05 pm 
Sophomore

תומר כתב:
אני מרגיש שהדיון הופך לרב שיח של חרשים, לפחות לפרקים.

אני לא חושב שמישהו עירער על זכותו של נדב להתבטא, אני לא חושב שמישהו גרס שזכות הדיבור של הרב אבינר גדולה במשהו מזו של מישהו אחר. מה קרה? ביקשו מנדב לדבר בנימוס, הוא החליט שלא, זכותו? וודאי. נכון עשה? מן הסתם תלוי את מי שואלים למרות שאני לא מאמין שיש מי שסבור שוויתור על הלשון הבוטה היה פוגע בעוצמת הטיעון שלו.

+1

הייתי אפילו מחזק את הסיפא שלך. במקום שהדיון יתפתח לכיוון ההתבטאות האומללה של הרב אבינר, התפתח דיון אחר לגמרי וחבל.

עוד שתי נקודות:
1. כל עוד הבקשה של שיווק היתה בקשה, אני תמכתי ועדין תומך בה. האולטימטום אינו במקומו.
2. מעז יצא מתוק, הדיון המתפתח מאוד תורם להתפתחות החיובית של הפורום.

נ.ב.

סתם לא קשור לכלום, למה לאחרונה הרבה משתמשים התחילו לאיית מאוד ללא "ו"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 6:24 pm 
Hall of Famer

כללי הכתיב החסר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 6:58 pm 
Sophomore

:)
תאר לעצמך שזה היה ידוע לי. השאלה היא למה? הרי זה לא איות נפוץ. עברה במוחי המחשבה שזה תולדה של התיקון שגיאות של האייפון או משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 7:01 pm 
Sophomore

לא רואה בעיה מיוחדת במה שנדב כתב אבל חבל שלא ערך את דבריו לאור ה-ב-ק-ש-ה של שוויק.
לא ראיתי פה שום סוג של אולטימטום מכיוונו של שוויק.
מקווה מאוד ששוויק יחזור לפורום או לפחות לפורום הכדורסל אם הוא עזב גם אותו. שוויק חבר טוב שלי ומאוד נהניתי לקרוא אותו פה בפורום. כנ"ל dice אגב לא?
לדעתי צריך להיות גבול כלשהוא לשפה פה אבל בתור אחד שחושב שלהגיד בנזונה במגרש כדורגל זאת כבר עבירת גבול כנראה שאני בדעת יחיד בנושא.
עיצה למי שיש לו בעיה עם השפה/כתיבה/דעות של אדם אחר - נודניק.

אה, ומילה אחת רעה על הממבה השחורה ואני בחוץ! :twisted: וזה אולטימטום!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 7:03 pm 
Junior

לא היה פה שום אולטימטום. ביזוי תלמידי חכמים (ולא משנה מה יוזר X חושב על האמירה של הרב) זו עבירה חמורה, סביר שהלכתית צריך להתרחק ממקום שבו ביזוי ת"ח.

סה"כ הוא אמר שאם נשארת צורת התיחסות כזו לרב, הוא לא רוצה להישאר-אולי כי אסור לו הלכתית ואולי כי סתם לא נעים. מותר לו להודיע שהוא עוזב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 7:11 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
chaiel49 כתב:
מילה אחת רעה על הממבה השחורה ואני בחוץ! :twisted: וזה אולטימטום!

למה שנגיד משהו נגד אומה תורמן?...

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 7:31 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
chaiel49 כתב:
מילה אחת רעה על הממבה השחורה ואני בחוץ! :twisted: וזה אולטימטום!

למה שנגיד משהו נגד אומה תורמן?...

לא רוצה לסטות מהנושא וגם שחסה וחליל לא יאשים אותנו עמוס "למה בעוף?!?!?!?!" אבל הדבר האחרון שאפשר להגיד על קובי זה שהוא כוסית, אם לזה התכוונת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 154 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: