סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 4:37 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 60 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 1:07 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אז החסרונות של ההרכב הנמוך התגלו היום, כשהניקס חדרו לכיוון הטבעת מתי שרק רצו ואז הוציאו החוצה לקליעה פנויה. ברבע הראשון ההגנה של באטיה על מלו הייתה נוראית, כשהאיש של הניקס לקח זריקה פנויה אחרי זריקה פנויה. את 3 הראשונות הוא החטיא, אבל אחר כך כבר איפס את הידית. במיאמי שוב יש סטגנציה התקפית. ראשרד לואיס היה מאופס מאד מבחוץ הלילה, אבל הוא נראה השחקן הכי איטי על המגרש וכשקורט תומאס נמצא איתך על אותו פארקט זה באמת משהו מיוחד.

בניו יורק ראינו מה רכז אמיתי עושה לקבוצה. גם פלטון וגם קיד היו נפלאים, עם מסירות מצויינות, הליכה לאנשים הנכונים ואפילו קליעה טובה מבחוץ. סטיב נובאק פשוט היה מדהים. מצד שני, צריך קצת לשים בפרופורציות את הניצחון. זה היה משחק מאד טעון רגשית לניקס, אחרי הוריקן סנדי ובנוסף הזריקות מבחוץ נפלו כמו שלא יקרה בכל יום. הניקס הם עדיין קבוצה התקפית מוגבלת שחיה מהיכולת של מלו ליצור לעצמו ומהטירוף שג'יי.אר סמית' מכניס כשהוא על המגרש. אני מניח שבהמשך כשהכימיה של הרכזים עם צ'אנדלר תשתפר אז נראה יותר סלים קלים של האיש הגדול, כפי שראינו ברבע השני והשלישי וכמובן עדיין נשארה שאלת אמרה.

ג'יימס הארדן נתן שני משחקים לפנתיאון. סותם את הפה לכולם ואם הוא ימשיך בצורה הזאת (לא כזאת כמות של נק', אבל יכולת של פרנצ'ייז פלייר) אז יסתבר שפרסטי עשה את הבחירה הלא נכונה ואני לא מדבר על איבקה, אלא על ווסטברוק.

בגזרת הרוקיז אנתוני דיוויס שוב נראה טוב מאד, אבל נאלץ לצאת מהמשחק עם זעזוע מוח מהמרפק של חברו הרוקי אוסטין ריברס, אחרי 14 דקות בלבד שבהן הוא נתן 8 נק', 6 ריב', 2 חסימות. מייקל קיד גילכריסט עם בכורה עלובה של 2 נק' וסל שדה אחד משבעה ניסיונות. זה המשך לקדם העונה החלש שבו ב-8 משחקים הוא קלע 5.8 נק' ב-31.9% ולא קלע שלשה אחת אפילו. דמיאן לילארד מי שמסתמן כמתחרה הרציני ביותר לחדגבה על תואר רוקי השנה עם עוד משחק חזק של 21 נק', 7 אס'.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 1:22 pm 
Hall of Famer

ואם כבר הזכרת רוקי עם בכורה עלובה בהמשך לקדם עונה חלש, ואף הזכרת את שמו עם המרפק לדייויס, אז אוסטין ריברס בשני המשחקים הראשונים של העונה עושה 1/13 מהשדה, 4.5 נקודות למשחק עם 4 אסיסטים על 2.5 איבודים ב26.5 דקות.

נערך לאחרונה על ידי nadav_hacohen בתאריך ש' נובמבר 03, 2012 1:28 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 1:28 pm 
Hall of Famer

ומישהו יכול להסביר בבקשה להדיוט כמוני איך באתר הרשמי של הליגה הלייקרס מדורגים מעל הקינגס, למרות שהקינגס עם הפסד אחד פחות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 1:31 pm 
Hall of Famer

הבעיה היא בך כמובן, שאתה מסתכל באתר הרשמי של האן.בי.איי, במקום להסתכל באי.אס.פי.אן.
אפרופו פאשלות של אתרים, אז גם באתר הרשמי וגם באי.אס.פי.אן אור ליום רביעי שעבר אנדריי קירילנקו לא הופיע בסגל של הטי-וולבס. מאז זה תוקן.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 1:33 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הייתי מהמר שהתוכנה בודקת יחסי ניצחונות (בליגה, בקונפרנס וכו') ושם יש שיוויון בין הלייקרס וסקרמנטו (0%), ואז עוברת לפרמטר הבא שהוא נניח יחס סלים, ושם אולי יש יתרון ללייקרס. אין שום סיבה שיהיה בה פרמטר של "לA יש יותר הפסדים מB" כי בסוף הליגה אם יחס הניצחונות/הפסדים שווה אז גם הפרמטר הזה מתבטל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 1:48 pm 
Hall of Famer

אני חושב שהדירוג מגיע בהתאם לפער מהמובילה של הבית. אז אם המובילה היא הקליפרס עם מאזן 0-2, הלייקרס במרחק 2 וחצי משחקים ממנה במקום האחרון בעוד שהקינגס רק במרחק 2 משחקים.

בגזרת הרוקיז שכחתי לציין עוד נפילה, של תומאס רובינסון. האיש שגם בליגת הקיץ וגם בפרה סיזן קלע באחוזים נמוכים קולע 2.5 נק' בשני המשחקים הראשונים של הקינגס והצליח לשים סל שדה בודד משש ניסיונות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 2:28 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
ג'יימס הארדן נתן שני משחקים לפנתיאון. סותם את הפה לכולם ואם הוא ימשיך בצורה הזאת (לא כזאת כמות של נק', אבל יכולת של פרנצ'ייז פלייר) אז יסתבר שפרסטי עשה את הבחירה הלא נכונה ואני לא מדבר על איבקה, אלא על ווסטברוק.
.

השאלה הייתה בין איבאקה לבין הארדן ובכל מקרה, אם אתה מוסיף גם את ווסטברוק למשוואה, השניים שהיו צריכים להישאר היו הפרנצ'ייז פליירס מהקו האחורי (אלו שמככבים בטופ5 של העמדות שלהם) ולא איבאקה שהוא לטעמי גרסא דומה-ואולי-מעט-משופרת של טאג' גיבסון. מישהו היה חושב להשאיר את טאג' גיבסון על פני הארדן או ווסטברוק?

אגב, יוסטון ניצחו את המשחק הזה בריבאונד ולא באחוזי השדה. כשאתה נותן לעצמך 22 הזדמנויות נוספות לעשות סל, אתה בד"כ מנצח. בינתיים אשיק מוכיח שהחוזה הזה ממש לא גדול עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 2:41 pm 
Hall of Famer

לאיבאקה מבחינת יכולות יש תקרה גבוהה הרבה יותר מגיבסון.
לגיבסון פשוט יש יותר אינטיליגנצית משחק. הוא לא קופץ בניסיון לחסום כל זריקה, הוא שומר אישי הרבה יותר טוב והוא גם ריבאונדר הרבה יותר טוב.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 3:07 pm 
Hall of Famer

אבל למי איכפת מהתקרה של איבאקה כשכבר יש לך שלושה שחקני טופ5 בקבוצה שלך (והארדן בשני המשחקים הראשונים של העונה נראה כמו מועמד לשחקן המוביל בעמדה המזדקנת שלו)? תחתים את כולם על מקסימום או קרוב למקסימום ובמקרה הממש גרוע, אם זה לא מוביל לשושלת אליפויות, שלח אחד מהם בטרייד. למה להמר על ההתקדמות של איבאקה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 4:00 pm 
Hall of Famer

כי אתה צריך מישהו לעצור את החדירות של לברון/וייד/קובי או לשים גוף על הווארד/גאסול.
האמת שהזכרתי את פרי ג'ונס (שלא קיבל יותר מדי דקות עד עכשיו), אבל גם איבאקה בפריסיזן נראה מצוין - 16 נק' ב-58% מהשדה, 7.3 ריב', 1.5 חס'. הוא פתח את העונה רע, אבל אם הוא יעמיד מספרים דומים לאלו של הפריסיזן, הוא בהחלט שווה את הכסף בליגה שבה מוציאים עשרות מיליונים על כל גבוה שיכול ללכת וללעוס מסטיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 4:09 pm 
Hall of Famer

יותר מהנקודות, אוקסיטי צריכה ממנו את הריבאונדים והחסימות. נגד 11 ו 3

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 4:15 pm 
Senior

דהיינו, רול פלייר משודרג(איבאקה) עדיף לטווח הארוך על אולסטאר כמו הארדן? מצטער, לא מבין את ההיגיון מאחורי זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 4:33 pm 
Hall of Famer

גם אני לא. לשים גוף ולקחת ריבאונדים יכול גם רוקי לעשות. הארדן מתקדם בכל שנה והעמדה שלו היא שחונה כמעט לחלוטין. הוא כבר עכשיו טופ3, אם לא למעלה מזה. זה אומר שאתה יוצר יתרון משמעותי על כמעט כל קבוצה בליגה בעמדה שלו. הבחור גם קבוצתי, מוביל כדור, קר רוח בדקות הסיום. איך אתם חושבים שזה שווה פחות ממה שאיבאקה נותן זו תעלומה מבחינתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 4:39 pm 
Hall of Famer

כל הדיון פה הוא hindsight לגמרי. בעיניי אין הרבה רוקים שיכולים להיות מלך החסימות או טופ 5 בריבאונד. ובינתיים מרטין נותן פחות או יותר את אותו מספר נקודות שהארדן נתן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 5:15 pm 
Hall of Famer

הדיון הוא hindsight בגלל שהארדן במקרה (או שלא) נתן את שני המשחקים הגדולים בקריירה שלו אחד אחרי השני מיד אחרי הטרייד. אני חושב שכדאי להמתין עם המסקנות לפחות עד סוף נובמבר.

בכל אופן, ברור שהארדן שווה יותר מאיבאקה. זה גם למה הוא לא באוק סיטי היום. יחד עם זאת, בפלייאוף, שחקני פנים זה מצרך חשוב, על אחת כמה וכמה כאלה שיכולים לחסום. הבעיה היחידה עם איבאקה שהוא חוסם טוב, אבל ריבאונדר ושומר בינוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 5:45 pm 
Hall of Famer

נו באמת. אמרתי את זה גם לפני שני המשחקים הגדולים של הארדן. מרטין לא שחקן באותו קליבר, הוא מבוגר, עם סט כישורים שונה ויש לו חוזה לעונה אחת. אני לא מבין איך הוא בכלל מתחיל לענות על השאלה את מי היה צריך להשאיר שעמוסלב העלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 5:53 pm 
Freshman

אז אחרי הפסקה של 3-4 שנים חזרתי לפורום לקרוא ולהגיב בפורום הכדורסל האיכותי ברשת. טוב לחזור ולראות הרבה שמות מוכרים מהעבר!!

יחד איתי גם יוסטון סופסוף חזרה להיות רלוונטית אחרי 3 שנים.

צפיתי בשני המשחקים האחרונים. אנחנו טובים, אבל לא עד כדי כך. לין והארדן משחקים נהדר ביחד ומשלימים אחד את השני אבל האיבודים, כמה איבודים. אטלנטה חזרה מפיגור 14 תוך ארבע דקות אחרי איזה 3-4 איבודים רצופים. בנוסף אין לנו ממש ספסל. ישנה ירידה משמעותית כשהארדן ולין יורדים לנוח כי אין להם מוביל כדור נורמלי על הספסל. טוני דאגלס אולי מגן סביר אבל לנהל את ההתקפה הוא לא יכול מסתבר.

אבל חוץ מזה, נראה שיוסטון מצאה לעצמה סופרסטאר אמיתית. אנחנו מרחק כוכב גבוה אחד מהתמודדות אמיתית במערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 6:21 pm 
מנהל פורום

ברוך השב!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 7:09 pm 
Sophomore

asaf g כתב:
שווה להזכיר גם את סטייסמה עם 4 גגות ב-16 דקות.

9 נק' 7 ריב' ו 4 חסימות ב 16 דקות, ליתר דיוק.
כנראה שהוא לא שכח לחסום מאז שנה שעברה.
כבר אמרתי בשנה שעברה שיכול להיות שמדובר באחד החוסמים הגדולים ששחקו את המשחק.
שווה כל דולר מהחוזה הקטן שהוא קיבל ממינסוטה.

חבל שקבוצות ממשיכות לשלם הרבה יותר לכל מיני קפיצים, מאשר שחקן כמו סטימסה, שהוא אולי גמלוני, אבל יש לו הרבה כדורסל בראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 7:44 pm 
Hall of Famer

כמה דברים מהמשחק של LA:
1 - אודום נראה כבד. הרבה מעבר לשיא (טוב נו, ראינו זאת בדאלאס אבל בכל זאת)
2 - הספסל של הקליפרס אולי הטוב בליגה - קרופורד (השחקן השישי לדעתי שיהיה העונה),ברנס,בלדסו,טוריאף והעגלה אודום
3 - סטיב בלייק שחקן יורוליג בינוני.
4 - הספסל של הלייקרס הוא קבוצת יורוליג בינונית. ואני לא צוחק
5 - כמה כיף לשמוע שידור של האמריקאים ללא שימי ריגר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 8:02 pm 
Junior

ג'מאל קרופורד בקליפרס הוא שחקן ספסל בערך כמו שהארדן ומאנו הם שחקני ספסל... ב2 המשחקים הראשונים הוא היה הקלעי המוביל . לצורך העניין הוא שיחק 30 דקות שהגארד הפותח שיחק 13 דקות הלילה.

לגבי טוריאף - הבנאדם לא עשה משהו משמעותי בליגה כבר 3 עונות לדעתי, לא רואה סיבה שהשנה הוא יהיה משמעותי.

בלאדסו, אודום ובארנס הם אחלה, אבל לא חושב שהטובים בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 8:11 pm 
Junior

1.אודום דווקא נראה בן אדם חדש לגמרי ממה שהיה שנה שעברה. עשה כמה פעולות חיוביות וגם לא נראה כבד יותר, עבר את השחקן שלו בכדרור איזה פעמיים שלוש. לא נראה שהוא יכול לחזור לרמה מהלייקרס לפני שנתיים אבל גם קרוב לזה הקליפרס ייקנו בשתי ידיים. נכון שהוא עדיין לא שם, עדיין לא רבע יכולת מימי הלייקרס, אבל לפי איך שהוא זז ונראה כרגע זה יותר תסמיני פתיחת עונה. אין לי ספק שהוא יתרום הרבה מאוד העונה לקליפרס.

4. והספסל של מיאמי בעונה שעברה כשהיא לקחה אליפות? קבוצת ליגה ישראלית בינונית?
הספסל של הלייקרס אולי ברמה של קבוצת יורוליג בינונית, אבל בNBA יש הגבלת שכר.
קבוצה שמשלמת יותר מ-80 מיליון דולר לחמישייה הראשונה שלה, כלומר משלמת 10 מיליון מעל לתקרה של מס המותרות, לא יכולה להרשות לעצמה ספסל טוב יותר מהסביר לגמרי שהיא העמידה- בלייק, דוהון, מיקס, איבנקס, ג'יימיסון, קלארק, היל.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 8:16 pm 
Hall of Famer

King Chauncey כתב:
1.אודום דווקא נראה בן אדם חדש לגמרי ממה שהיה שנה שעברה. עשה כמה פעולות חיוביות וגם לא נראה כבד יותר, עבר את השחקן שלו בכדרור איזה פעמיים שלוש. לא נראה שהוא יכול לחזור לרמה מהלייקרס לפני שנתיים אבל גם קרוב לזה הקליפרס ייקנו בשתי ידיים. נכון שהוא עדיין לא שם, עדיין לא רבע יכולת מימי הלייקרס, אבל לפי איך שהוא זז ונראה כרגע זה יותר תסמיני פתיחת עונה. אין לי ספק שהוא יתרום הרבה מאוד העונה לקליפרס.

4. והספסל של מיאמי בעונה שעברה כשהיא לקחה אליפות? קבוצת ליגה ישראלית בינונית?
הספסל של הלייקרס אולי ברמה של קבוצת יורוליג בינונית, אבל בNBA יש הגבלת שכר.
קבוצה שמשלמת יותר מ-80 מיליון דולר לחמישייה הראשונה שלה, כלומר משלמת 10 מיליון מעל לתקרה של מס המותרות, לא יכולה להרשות לעצמה ספסל טוב יותר מהסביר לגמרי שהיא העמידה- בלייק, דוהון, מיקס, איבנקס, ג'יימיסון, קלארק, היל.

אין לי שום תלונה. לא אמרתי שהם צריכים את מלו על הספסל (למרות שעם הלייקרס, אולי יהיה איזה טרייד לייקרסי של מלו תמורת בלייק)
אבל עדיין הספסל שלהם חלש מאד.
טוריאף לא ענק. אבל הוא והולינס לפחות נותנים קצת גגות וטוריאף נותן קשיחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 10:22 pm 
Sophomore

satriani כתב:
כמה דברים מהמשחק של LA:
1 - אודום נראה כבד. הרבה מעבר לשיא (טוב נו, ראינו זאת בדאלאס אבל בכל זאת)
2 - הספסל של הקליפרס אולי הטוב בליגה - קרופורד (השחקן השישי לדעתי שיהיה העונה),ברנס,בלדסו,טוריאף והעגלה אודום
3 - סטיב בלייק שחקן יורוליג בינוני.
4 - הספסל של הלייקרס הוא קבוצת יורוליג בינונית. ואני לא צוחק
5 - כמה כיף לשמוע שידור של האמריקאים ללא שימי ריגר

1. אודום כבד כי הוא באובר-וויט מטורף, והוא אולי מעבר לשיא אבל כמו שרשם צ'ונסי - הקליפרס יקנו גם חצי מהשיא שלו ואני עדיין חושב שהוא יכול להגיע לשם.
2. לא אולי, ה-טוב. תוסיף גם את בארנס והיל.
3. במקרה הטוב.
4. בדיוק אמרתי שאפילו מכבי לוקחים אותם. ואם כבר אז הספסל של הקליפרס (בלדסו קרופורד היל אודום והולינס) הם חמישית NBA ליגיטימית.
5. לא שמעתי את המשחק, אבל כמה שאתה צודק...

ואני יוסיף למה שאמר סטריאני מעלי, הוא נותן קשיחות גוף ונוכחות טובה בחדר הלבשה, זה אולי לא שווה כמה מיליונים אבל אאל"ט הוא מקבל מינימום וזה בסדר גמור.

ואני יוסיף על קרופורד:
לא יודע אם רשמתי אתזה פה אבל אני הייתי מאוד נגד החוזה שהוא קיבל. א-ב-ל אם החוזה הוא אכן רק לשנתיים מובטחות כמו שקראתי ואם הוא באמת ממשיך לשחק כמו שהוא שיחק בפריסיזן וב2 המשחקים הראשונים של העונה (או אפילו קרוב לזה) הוא שווה כל שקל וזה חוזה מעולה. ואם כבר, הבנדם אחד המוכשרים בליגה, לדעתי ארטסט עדיין מחפש אותו (למי שראה את התקציר מאתמול)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 10:39 pm 
Senior

דרך אגב, מתי צ'ונסי בילאפס אמור לחזור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 60 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר