סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 2:30 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 102 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 9:32 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
עוד מישהו רוצה לספר לי שדמונטז סטיט לא שחקן לליגת העל? ההגנה וההתלהבות של הפועל תל אביב פשוט מדהימות, והדאנק ביד אחת של יותם שירן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 9:33 pm 
Junior

אוריאל, שילוב בין השניים. הפועל תל אביב קבוצה כל כך מאומנת, עם הגנה רצחנית.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 9:34 pm 
Senior

uriel17 כתב:
כיוון שאני לא רואה את המשחק
שאלה לי
האם מדובר בזה שתל אביב פשוט הורסת את המשחק של ראשון או סתם יום מסריח לראשון?

שילוב של הדברים. הגנה טובה וחכמה מאד של הפועל ת"א... מהצד השני משחק נורא של ראשון שלא מצליחים לעשות כלום כמעט, ובעיקר של רייט שמחרב את המשחק המשחק של ראשון עם הפצצות לא קשורות מבחוץ ולפחות 2 איירבולים וכמה איבודים מפגרים.

צריך לציין שחסר לראשון וורן במשחק הזה, ובלעדיו זה בכלל קו חוץ מאד מאד אנמי ומוגבל. כשהפועל ת"א (והפועל ת"א יש את ההגנה על הגבוהים הטובה בליגה לדעתי) עוצרת את הגבוהים של ראשון אין להם ממש מה למכור.

ולמרות כל זאת מדהים, ארז בינתיים עושה עבודה מדהימה שם... היו צריכים לחכות עם מאמן החודש עוד יום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 9:45 pm 
Hall of Famer

סומך עליך בנושא , לא מכיר את אילת .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 9:51 pm 
מנהל פורום

התשובה המוסינזונית לארזשטיין
לא איש כגיל מוסינזון ישאיר את ארז האקס המיתולוגי שלו לנצוץ לבד
הקלע מוביל של אשקלון במשחק מול נתניה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 10:29 pm 
Hall of Famer

הפו' ת"א עם נצחון ראוי. כיף לראות את הקבוצה הזאת, אני חושב שהגדולה שלהם זה המשחק הקבוצתי. בהגנה כל אחד מקריב מעצמו. בהתקפה משתפים את הכדור, משחק מסירות שמשתלב עם יכולת אישית הן של הזרים והן של הישראלים.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 10:44 pm 
Senior

שאלה לאוהדי הפועל ת"א בפורום, למה רמון מור לא שיחק? הוא נמצא בארץ כבר איזה שבוע לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 10:45 pm 
Senior

shmueliki כתב:
סומך עליך בנושא , לא מכיר את אילת .

אין מה לסמוך, זאת העמדה שלו. המקביל של בק אצלכם אם אתה רוצה, עמדה 2\3 למרות הגובה. וטילמן למרות הנומך הוא ה4 הקבוע של אילת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 10:53 pm 
Hall of Famer

ואף מילה על הקבוצה של נדב שרצה לאליפות......? היחידה המושלמת כרגע, וזה עוד אחרי שנדב פיטר את חפרנקו.......

נתניה 0-4, הפועל ת״א 1-3, הפועל ירושלים 3-1, גליל/גלבוע 4-0...... ליגה משוגעת.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 10:56 pm 
Junior

קוף ירוק כתב:
שאלה לאוהדי הפועל ת"א בפורום, למה רמון מור לא שיחק? הוא נמצא בארץ כבר איזה שבוע לא?

אמרו בשידור שהוא צריך לעשות עוד בדיקה רפואית אחת או משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 10:56 pm 
Hall of Famer

נדב, אתה רושם התנצלות לדני פרנקו? אחרי שהספידו לחלוטין את נתניה והפכו אותה למועמדת מספר 1 לרדת ליגה, הנתנייתים השלימו ניצחון קליל על המועמדת האמיתית לרדת ליגה, אשקלון ונשארו הקבוצה היחידה בליגה ללא הפסד. החיבור קילינגסוורת'-נתניה עובד שעות נוספות, כשהאיש הגדול סיים את המשחק עם 21 נק'. נכון שאם נסתכל על היריבות של נתניה, אז הם פגשו 2 קבוצות שעוד לא ניצחו העונה ושתי קבוצות אחרות עם מאזן של 50% ופחות מכך, אבל עדיין, אני מניח שאם מישהו היה שואל מה יהיה המאזן של נתניה אחרי ארבעת המשחקים הראשונים של העונה, לפני שהיא נפתחה, הקונצנזוס היה עונה בשלושה הפסדים בוודאות ואולי אפילו ארבעה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 11:04 pm 
Senior

זה כי היא לא רצה לאליפות. נתניה אומנם במאזן מושלם אבל אני מהמר שזה לא יחזיק מעמד עוד הרבה זמן. הייתה לנתניה גם הגרלה ששיחקה לה דיי לידיים, אשדוד ואשקלון הם 2 מהקבוצות הפחות טובות בליגה (את אשקלון היא גם קיבלה עם 3 זרים בלבד), הניצחון על ירושלים בבית הוא מתקבל על הדעת ביכולת של ירושלים, ורק המשחק בהרצליה הוא משחק שאפשר אולי לסמן כניצחון שהם לא לקחו בחשבון בתחילת העונה אולי. סדר המשחקים שלהם הולך להיות יותר קשה מעכשיו, החל מראשון בבית בשבוע הבא, אחרי זה אצלנו. אני לא יופתע אם כמו שהם ניצחו את 4 המחזורים הראשונים הם יפסידו עכשיו 4 ברציפות או אפילו יותר. סגל קצר זה יתרון בהרבה מיקרים בהתחלה כי הרוטציה יותר קצרה ויש יותר חיבור, אבל לאורך זמן אני חושב שזה לא יחזיק מעמד יותר מידי ונראה את נתניה נופלת לכיוון מרכז הטבלה.

דווקא המשחק של ראשון היום מאד מפתיע כי היא עד עכשיו דיי פירקה כל מה שזז ב20 הפרש (גם המשחק מול אילת היה כזה) ונפילה אחרי מכבי היא מתקבלת אבל לא עד כדי כך.

הליגה כמו שאתה אומר מאד משוגעת, אבל הפתיחה של גליל וירושלים בצורה הזאת זה מתכון לליגה מאד צמודה וארוכה עד הסוף. יש מצב שנראה מאבק בין מספר רב של קבוצות על הכניסה לבית העליון בסיבוב השני. באיזה שלב ירושלים וגם גליל (שיש להם כבר סגל עמוק ומוכשר היום) יתחברו להם לכמה ניצחונות רצופים אני מניח ואז הצמרת והתחתית תתחבר לה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 11:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מלבד הניצחון אוהדי י"ם יכולים להתמוגג מכך שרביב לימונד לא איבד כדור ואין לזלזל בכך... חוץ מהעובדה שהיו לו 3.3 איב' עד המשחק הזה זהו מאורע נדיר למדי שקרה רק פעמיים בשתי העונות האחרונות. חקרתי קצת אחורה בסטטיסטיקות שלו ולהלן הממצאים: (הרבה סטטיסטיקות לא הכי מעניינות אז כדי שלא לעשות כאב ראש צבעתי בבהיר)
עונת 02/03 - ראשונה בליגת העל (ר"ג) - 26 מש' (14 דק' למש'), 1.1 איב', 0.4 חט', 9 מש' ללא איבוד כדור (ב-6 מהם שיחק פחות מ-10 דקות), חטף 8 גגות (0 חס').
עונת 03/04 (ר"ג/י"ם)- 15 מש' בליגה (30 דק'), 1.9 איב', 1.8 חט', 5 מש' ללא איבוד כדור, חטף 4 גגות (1 חס').
יול"ב (במדי י"ם): 4 מש' (18 דק' סה"כ), סה"כ 2 איב', 2 חט'.
עונת 04/05 (י"ם/יול"ב)- 22 מש' בליגה (17 דק'), 1.2 איב', 0.8 חט', 8 מש' ללא איבוד כדור (3 עם פחות מ-10 דקות), חטף 6 גגות (0 חס').
יול"ב: 9 מש' (16 דק'), 1.2 איב', 0.2 חט', 1 חס', חטף גג 1 (0 חס').
עונת 05/06 (י"ם/יול"ב)- ב-22 מש' בליגה שיחק רק 8 דק' למשחק, 0.7 איב', 0.6 חט', חטף 4 גגות (0 חס').
יול"ב: 8 מש' (4 דק'), סה"כ 2 איב', 1 חט', 1 חס', לא חטף גג :bra_vo: .
עונת 06/07 (נהריה)- 27 מש' (31 דק'), 3.6 איב' (11 מש' עם 4 איב' ומעלה, שיא של 9), 1.5 חט', 0 מש' ללא איבוד כדור, חטף 10 גגות (1 חס').
עונת 07/08 (לה מאן/יורוליג) - לא מצאתי מידע על הליגה הצרפתית. ב-14 מש' ביורוליג (23 דק'): 1.7 איב', 0.8 חט', 5 מש' ללא איבוד כדור (2 עם פחות מ-10 דקות), חטף 4 גגות (0 חס').
עונת 08/09 (נהריה/מכבי) - 16 מש' בנהריה (33 דק'): 3.1 איב', 1.5 חט', 1 מש' ללא איבוד כדור, חטף 1 גגות (2 חס' :dan_ser: ).
11 מש' במכבי (17 דק'): 0.9 איב', 1 חט', 3 מש' ללא איבוד כדור (1 עם פחות מ-10 דקות), חטף 3 גגות (0 חס').
עונת 09/10 (מכבי/יורוליג) - 29 מש' בליגה (18 דק'): 1.5 איב', 0.6 חט', 9 מש' ללא איבוד כדור (4 עם פחות מ-10 דקות),, חטף 6 גגות (3 חס').
יורוליג: 15 מש' (4 דק'), סה"כ 10 איב', 4 חט', חטף גג 1, 1 חס'.
עונת 10/11 (מנורקה)- 34 מש' (28 דק'), 2.6 איב' (7 מש' עם 4 איב' ומעלה, שיא של 8), 1.1 חט', 0 מש' ללא איבוד כדור, חטף 21 גגות (1 חס').
עונת 11/12 (אשקלון)- 27 מש' (32 דק'), 2.4 איב', 1.7 חט', 2 מש' ללא איבוד כדור, חטף 19 גגות (0 חס').
עונת 12/13 (י"ם)- 4 מש' (20 דק'), סה"כ 10 איב', 3 חט', חטף גג 1, 0 חס'.

אז בשורה התחתונה יש לנו (ללא העונה בליגה הצרפתית ונבחרות ישראל): 281 משחקים, 509 איב' (1.8 למשחק), חסם 9 פעמים וחטף 89 גגות, והכי מדהים: לא איבד כדור בסה"כ ב-37 משחקים בהם שיחק לפחות 10 דקות (בממוצע 3 פעמים בעונה הוא שומר על משחק נקי מאיבודים...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 12:10 am 
Junior

קוף ירוק כתב:
הרסי הוקינס כתב:
קוף ירוק כתב:
לפעמים באמת זה יתרון, אבל בהרבה מקרים דווקא בהרכבים יותר נמוכים יותר קשה להביא לידי ביטוי את הגבוהים כי יותר קשה להכניס כדורים פנימה במצב הזה, ההגנה יותר מהירה, מקווצת וכדומה. לא יודע אם זה היה המצב פה אבל זה משהו שקורה לא אחת. ככה למשל סופו במכבי הרבה פעמים התקשה דווקא בליגה עם ההרכבים הקטנים והנמוכים של קבוצות בארץ בעוד באירופה מול ההרכבים הגבוהים של הקבוצות ביורוליג הוא היה הרבה יותר אפקטיבי. או למשל קרייג סמית שהוא שחקן התקפה נהדר אבל לא מצליח להביא את היתרון ההתקפי שלו כרגע לידי ביטוי יותר מידי בליגה (ונראה לי שדווקא ביורוקאפ יש סיכוי שנראה את זה יותר החל מהשבוע).

קוף, אתה מבין שהמשמעות של מה שאתה אומר היא שלא צריך גבוהים בכדורסל, נכון?

ממש לא. המשמעות שלפעמים בסגנון כזה אתה לא מצליח להביא את היתרונות שלך בפנים ידי ביטוי, זה לא אומר שתמיד זה ככה (היו הרי מספיק משחקנים שסופו פירק גם פה, ואני מניח שיהיו גם של סמית) אבל משחקים לפעמים מתפתחים ככה.

קח את אילת אתמול לדוגמא, פתחה ושיחקה דקות רבות בחמישייה שכוללת את יאנגר ב4 ו טילמן (194) ב5. גלבוע עם יתרון עצום בצבע (גרין, האנטר, וואט) על הנייר... ועדיין לא הצליחה להביא את זה לידי ביטוי בצורה משמעותית והפסידה את המשחק כשטילמן לבד לוקח יותר ריבאונד מהגבוהים של גלבוע ביחד. ובדקות של טילמן ויאנגר אילת ביתרון דו ספרתי.

לפעמים "יתרון" בגבוהים דווקא במשחקים נגד הרכבים נמוכים יוצר חיסרון ולפעמים זה להפך.

הבעיה שהייתה לי עם מה שאמרת היא שהשתמע ממנה שכאשר קבוצה מסוימת בוחרת לשחק בהרכב נמוך היא הורסת לקבוצה השנייה את יתרון הפנים ויתרון הגובה שלה, כשלמעשה בחירה לשחק בהרכב נמוך היא לרוב החלטה קיצונית שנועדה להפתיע את היריבה. זה שקבוצה אחת בוחרת לשחק בהרכב נמוך מול קבוצה עם גבוהים דומיננטיים, לא אומרת שאי אפשר לקבל אינדיקציה לגבי משחק הגבוהים שלה (כפי שטענת קודם) או הקבוצה השניה (עם הגבוהים הדומיננטיים). אתה יכול לראות למשל איך השחקנים הללו מתמודדים מול שומרים נמוכים, האם הם מצליחים לנעול אותם או לקבל כדור מעליהם, והאם הם מצליחים לייצר יתרון לקבוצה שלהם עם ריבאונד וכו' וכו'.

לגבי אילת וגלבוע, אפשר לפרש את הדברים בצורה יותר מורכבת. לאילת יש חבורה גדולה מאוד של סווינגמנים ואול אראוונדים (הופסון, יאנגר, פרימן, טילמן) ויש להם יתרון אתלטי לא קטן בהרבה עמדות. בגלבוע יש חבורה גדולה של שחקני פנים, אבל הם שחקנים בכושר רע מאוד (האנטר בינוני, גרין מזעזע, וויאט חזר מפציעה). לקבוצה כמו אילת יהיה יותר קל לשחק נמוך, כי לגלבוע אין כלים התקפיים אימתניים בפנים. אני מתאר לי שמול קבוצה כמו ראשון עם שני אנשים גדולים בפנים הם היו אוכלים אותה על ההרכב הנמוך.
מה גם שאאל"ט אילת אולצה לשחק בהרכב נמוך בגלל הפציעה של הילמן ולא כי הם ראו בזה פתרון קסם לכיסוח הגליל.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 3:42 am 
Sophomore

טוב, חזרנו מהחגיגות. היה אפקט מכבי די רציני אבל לזה אחראית גם ההנהלה של ראשון. היו שם מאות ילדי מחלקת הנוער, הצגת שחקנים גרנזיודית ועוד טקסים שלדעתי קצת השכיחו מיוטר והחברים שאשכרה יש פה קבוצה בצד השני.

למשחק עצמו? אין הרבה מה להגיד. נעלנו את הסל, ג'ף אלן מטפל בפיקנ'רול מדהים, סטיט וגל איתן שיחקו היום כמו חלוצים בכדורגל ויותם שירן שם דאנק שישראלים לא שמים בד"כ. היה 24-60, הפסקנו לשחק אבל זה לא משנה. העיקר שאשקלון הפסידו והתרחקנו מהתחתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 9:54 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

matan 2.0 כתב:
קוף ירוק כתב:

אמרו בשידור שהוא צריך לעשות עוד בדיקה רפואית אחת או משהו כזה.

אני הבנתי שהוא מאד לא מרשים באימונים ושרוצים עוד להתרשם לפני שרושמים אותו באיגוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 12:09 pm 
Hall of Famer

יש לינק לתקציר שכולל את הדאנק המדובר של שירן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 12:13 pm 
Hall of Famer

מצאתי.
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 31990.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 12:20 pm 
Hall of Famer

האח של סומו כתב:
העיקר שאשקלון הפסידו והתרחקנו מהתחתית.

יש כאן איזו בדיחה אני מפספס?

ולמי שתהה: כן, אני מתנצל בפני פרנקו, ולכן גם קניתי את המנויים לאחר 2 משחקים. הקבוצה נראית אחרת לגמרי מאשר במשחק ההוא מול הפועל ת"א (שמסתבר שהיא פשוט הקבוצה השנייה בטיבה בליגה) ומהגביע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 12:30 pm 
Hall of Famer

בקיצור , אתה אוהד נצחנות מכביסט 8)

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 12:35 pm 
מנהל פורום

nadav_hacohen כתב:
האח של סומו כתב:

.

אני יודע שיש כאן איזה ענווה מלאכותית, אבל יש כאן תזכורת לרמת הציפיות שהייתה מהקבוצה ערב תחילת העונה.
לעצם העניין תשמע, רמת הכישרון בקבוצה הזאת ממש לא גדולה, קבוצות ילכו וילמדו יותר טוב את תל אביב, ויהיה להם יותר ויותר קשה לנצח משחקים.
ארזשטיין כבר פתח עונות בקול תרועה רמה וסיים בקול ענות חלושה, ראה מקרה גליל עליון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 1:00 pm 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
בקיצור , אתה אוהד נצחנות מכביסט 8)

זה לא עניין הנצחונות כמו מה שאתה רואה על המגרש. בעונה שעברה היתה חבורה נרפית של אנשים לא מחוברים ואווירה מחורבנת סביב הקבוצה. העונה נראה שיש קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 3:13 pm 
Hall of Famer

ועדיין, החבורה הזו הוציאה ממך את התצלום המפורסם ההוא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 3:37 pm 
Hall of Famer

זו לא החבורה, זה רייניש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 7:48 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
nadav_hacohen כתב:
האח של סומו כתב:

.

אני יודע שיש כאן איזה ענווה מלאכותית, אבל יש כאן תזכורת לרמת הציפיות שהייתה מהקבוצה ערב תחילת העונה.
לעצם העניין תשמע, רמת הכישרון בקבוצה הזאת ממש לא גדולה, קבוצות ילכו וילמדו יותר טוב את תל אביב, ויהיה להם יותר ויותר קשה לנצח משחקים.
ארזשטיין כבר פתח עונות בקול תרועה רמה וסיים בקול ענות חלושה, ראה מקרה גליל עליון

אין כאן שום בדיחה. המטרה העיקרית של הפועל ת"א העונה, או לפחות שלי, היא להישאר בליגה. כל מה שיבוא מעבר יהיה בונוס נחמד. כרגע אנחנו מסתכלים למטה והלוואי שבסוף הסיבוב נוכל לדבר אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 102 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], sir charles ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה